Dojrzała kobieta :) - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-06-25, 20:57   #3361
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Hey dziewczyny , pozdrawiam z Lodzi


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-26, 03:09   #3362
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry
Właśnie wróciłam z wycieczki. Zastanawiam się czy kłaść się spać czy nie. Słońce już wzeszło
Dobrej niedzieli
Reign witaj kochana w ojczyźnie
Gosia fotki piękne

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-26, 05:29   #3363
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosia, pięknie
Caffee, podoba mi się ta biała, jak bieli nie lubię i tamte kolory
Reign, witaj w kraju
Miszka, na pewno oboje będziecie wyglądać świetnie, masz talent do doboru ciuchów.
Aussie, rozumiem , że było fajnie?
Latem chodzę głównie w kieckach, na urlop mam właśnie krótkie, przewiewne, nie wymagające prasowania. W domu ich nie noszę, za krótkie.

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2022-06-26 o 06:06
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-26, 09:01   #3364
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Hej dziołchy.


Aussie co to za nocne eskapady ?

Reing witaj w ojczyżnie
Będziesz w Łodzi ?



Sova, a tak Ci ładnie w kiecce.
Widziałam,potwierdzam,nam awiam na częstsze noszenie


Gosiu u Was też tak gorąco?


Zapowiada się tropikalna niedziela.
Mamy nareszcie basen przystosowany do wejścia i kąpieli,to nie wiem czy znajdę ob.
Zapomniałam kupić.
Mam Zuzi pielucho majtkiale rozmiar nie bardzo ha ha

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Sukienki często przełamuję kowbojkami,lub mam takie letnie glany ,które też noszę do sukienek.

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2022-06-26 o 08:55
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-26, 09:15   #3365
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry, w trakcie picia kawy

Cześć Reign na polskiej ziemi

Gosia jak zwykle u ciebie dzieci się nie nudzą. Obcowanie z przyrodą bezcenne.

Miszka z rozkoszą tez gdzieś bym się pobawiła , chociaż w moim żołądku po wczorajszym grillu jeszcze czuję, że trwa impreza Wprawdzie przebywałam w otoczeniu imprezowym ale bez tańców, za to napychaliśmy się jedzeniem i zanurzaliśmy się w oparach alkoholowych O matko jaki wczoraj był upał (zresztą dziś nie zanosi się na ochłodzenie), a my jeszcze przypiekaliśmy to i owo na ruszcie. Na szczęście konsumpcja odbywała się w schłodzonym domu, a grillowanie z konieczności na zewnątrz. Po kaszankę specjalnie jeżdżę ponad 20 km w jedną stronę. Cena 30 zł zgina do modlitwy nogi w kolanach
I Miszka współczuję w jednym miesiącu powtórki @ Nie żebym skrupulatnie spisywała hehe ale dostałam dzień po tobie.

Od prawie 2 tyg. kupuje kremy z filtrem Polecany Vichy od Kamy ma trochę za niski spf a preferuje wysoki i dodatkowo ma chronić lico przed światłem widzialnym, czerwonym i tego typu cuda wiankami I jeszcze koniecznie filtry mieszane dla lepszej ochrony bo moje łapy mimo woli co chwilę są przy twarzy a chyba te mineralne łatwo się ścierają na wszelki wypadek nie zaszkodzi dmuchać na zimne
Ale do rzeczy... pierwszy był filtr z kolorem Mesoestetic
https://www.topestetic.pl/mesoesteti...cy-spf50-50-ml

Niestety za ciemny, sprzedałam ze stratą. Kupiłam kolejny ultralekki tej marki. okazał się za lekki Nie wiem, gdzie miałam rozum bo mogłam przewidzieć... wszystko w nim grało poza konsystencją, czyli kolejny do której zresztą nie opalam. Nie znoszę uczucia napięcia cery, która woła o dawkę wody... a propos... mój kwas polimlekowy CHYBA buduje mój kolagen bo nie widzę efektów mają być zauważalne po 3 m-cach...podobno, ale też po zabiegu miałam mieć tylko obrzmiałą brodę...
Tak, że krem ofiarowałam chrześniaczce. Pozostał jeszcze w sklepie taki w formie żelu również tej samej marki. Trochę obawiałam się niby żelu, niby olejku, takiej hybrydy. Ale zaryzykowałam. zaprezentował się na szczęście wyśmienicie, tak bardzo że moje endorfiny zalały mi mózg, no bo ile można kombinować z filtrami

I tym optymistycznym akcentem życzę Wam miłego dnia

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2022-06-26 o 09:16
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-26, 10:37   #3366
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dojrzała kobieta

22.06 zaczęłam plamić po namiętnej nocy
Dopiero 25 rozkręciła się @
Wczesniej miałam 3.06,ale mam raz cykl 20 z hakiem , a w następnym 28 lub 26.
Szwajcarski zegarek bije swoim rytmem teraz .
La Mary to nie kac, Ty widzisz światło
Kaszankę zjem .
Ostatnio mam fazę ( szczególnie przed @) na swojska kiełbasę z dziczyzną.
Ostra , doprawiona idealnie , pycha .
Za 2 kg i to po znajomosci zapłaciłam 140 zł , wiec jem z nabożną czcią

Karmen nafajtoliła w salonie .
Obrżarła kawałek wypoczynku i posiekała kosz wiklinowy .
Dopiero skończyłam sprzątać 🥹


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

130 to już mega wysoka ochrona .
Mam 100-kę Cell F. Ten pudrowy .
Chyba najlepszy z wszystkich ,jakich używałam .
W tym glow ,polecanym przez Uklikę też jest 50 spf , więc mam i kolor
Ten uwielbiam .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-26, 11:04   #3367
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
22.06 zaczęłam plamić po namiętnej nocy
Dopiero 25 rozkręciła się @
Wczesniej miałam 3.06,ale mam raz cykl 20 z hakiem , a w następnym 28 lub 26.
Szwajcarski zegarek bije swoim rytmem teraz .
La Mary to nie kac, Ty widzisz światło
Kaszankę zjem .
Ostatnio mam fazę ( szczególnie przed @) na swojska kiełbasę z dziczyzną.
Ostra , doprawiona idealnie , pycha .
Za 2 kg i to po znajomosci zapłaciłam 140 zł , wiec jem z nabożną czcią

Karmen nafajtoliła w salonie .
Obrżarła kawałek wypoczynku i posiekała kosz wiklinowy .
Dopiero skończyłam sprzątać ��


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

130 to już mega wysoka ochrona .
Mam 100-kę Cell F. Ten pudrowy .
Chyba najlepszy z wszystkich ,jakich używałam .
W tym glow ,polecanym przez Uklikę też jest 50 spf , więc mam i kolor
Ten uwielbiam .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Miszka to nie jest filtr 130 tylko SPF 50. Z tego co się orientuję najwyższe oznaczenie wysokości filtra to 50 z +

Hehe... niestety dziczyzna droga, podobnie stek wołowy w restauracji, za jedno danie płaciliśmy ponad stówę ale kubki smakowe Tż zapamiętają na długo danie

jedziemy nad jezioro.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2022-06-26 o 11:05
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-26, 11:29   #3368
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta

Nadal używam holike spf 50 , pasuje mi konsystencja, daje wrażenie nawilżenia bez natłuszczenia. Oczywiście zero makijażu, brwi poprawione, ewentualnie olejek clarins do ust, mam glow tak czy siak w takim upale. Lamary, Vichy używam w domu, nie tutaj. Swoją drogą... używam filtry ciało/twarz regularnie, uczciwie, nie oszczędzając z ilością , no to jakim cudem jestem opalona? Powinnam być chyba blada? Żebym jeszcze leżała w słońcu, jak rodacy smazacy się przy basenie...
Fotoalergia pojawia się i znika, jedno przedramię...
Wczoraj piłam pierwszy raz mohito, pasowało mi smakowo, choć pewnie powtórkę zrobię już sama w domu - 10 EUR na szklaneczkę mi szkoda
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-26, 13:48   #3369
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Oj wypiłabym mohito chętnie. Z dużą ilością lodu i mięty. Mniam

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-26, 16:19   #3370
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Oooo - mohito! Jej, ależ mam ochotę! Kto serwuje?

Ciasto z rabarbarem zniknęło w ekspresowym tempie
Pycha, Mała była w siódmym niebie, stwierdziła że to będzie jej ulubione

Podobno w Polsce fala upałów? Mam nadzieję że ominie nasz urlop, nie funkcjonuję zbyt dobrze w tropikach, rozleniwiam się
A chciałabym dużo ćwiczyć.
U mnie było wczoraj upalnie, w sumie fajnie - okazja aby założyć sukienkę bez pleców
A dziś już pada.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-26, 16:22   #3371
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kama, ja również ciepiałam na fotoalergię, jak 20latka. Dermatolog poleciła mi filtry 100% mineralne. Pomogło
Spróbuj, coś w tym jest - mam wrażenie że one chronią skórę przed przegrzaniem.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-26, 16:33   #3372
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta

Na wczasach najbardziej lubię w upalne dni napić się zimnego,smakowego piwa(poza wodą z miętką)
Smakuje jak orenżada.
Gorąco Caffe.
Tropikalnie.
Kiedy przylatujecie?


La Mary no tak
Czytaj Miszka opisy
Moje dzieciaki,szczęśliwie dojechały nad morze.
Pławią się w słońcu i kąpielach .
Mama dostaje fotki i filmiki,więc happy

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Kama holika to był ten aloesowy krem z filtrami?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...sun-cream.html

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2022-06-26 o 16:36
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-26, 16:48   #3373
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Przepis na mohito zapamiętałam, po powrocie idę do Lidla miętę i limonkę Drink był smaczny...tylko śmierdział malizna - pół szklanki zajęła mięta z limonka, na to kostki lodu, to ile zostało na rum i wodę i sok z cytryny...? Jak na 10 euro to skromnie...
O filtrach 100 pomyślę, bo to się może powtarzać na każdym pierwszym urlopie W tamtym roku było gorzej, ale teraz zaczęło się później. Najpierw tylko było trochę widać na jednym przedramieniu, dziś zaczęłam czuć szpileczki na obu...
Tak, Miszka , ten. Oprócz allegro kupowałam w Hebe w promocji. Bardzo przyjemny w użyciu.

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2022-06-26 o 16:50
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-26, 18:36   #3374
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Tak dziewczyny - potwierdzam - najlepsze filtry to koreańskie i japońskie Nic nie daje takiego nawilżenia. Do tego: lekkie, niewidoczne na skórze, świetne pod make up.

Teraz testuję - i są super, polecam:





---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Gorąco Caffe.
Tropikalnie.
Kiedy przylatujecie?
Za tydzień, zaczynam myśleć o pakowaniu, nieznoszę
I do tego strajk na lotnisku


U mnie też prawdziwe tropiki dziś - od północy non stop ulewny deszcz i gorrąco. Nie ma czym oddychać. Otwieranie okien nie pomaga.

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Caffee, jest ileś nowotworów skóry, złe to głównie czerniak i kolczystokomorkowy, łagodniejszy znacznie miejscowo złośliwy podstawnokomorkowy, chyba najczęstszy. Zatem samo rozpoznanie to nie wyrok. Znajoma ma właśnie podstawny, tyle, że nawraca...A dziś na plaży widziałam plecy gościa... Ileś znamion zlosliwiejacych, prawdopodobnie w podstawnokomorkowy rąk, ale bez wycięcia i histopato nie wiadomo...
Nie pamiętam który to typ, ale już jest w węzłach limfatycznych. Rokowania dobre, 90%. Mam nadzieję że będzie ok. Tylko minimum rok wycieńczającego leczenia, okrutne to po prostu

No i niektórych plażowiczów słów brak

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość

Caffe Oj, duzo na tej liscie nie mam, bo we wszystko moge sie zaopatrzyc tu, ale ja tez lubie polska marke eveline (pisalyscie o niej i nawet tez mialam sie podpisac i polecic, ale zapomnialam ) i zawsze jak jestem w Polsce to kupuje kilka balsamow, serum do rzes i blyszczyk do ust 'powiekszajacy'
chce tez dokupic kredke do brwi, ktora lubie (nie pamietam nazwy, ale jak zobacze, to bede wiedziala, ze to ta, jestem wzrokowcem) Kama tez ja lubi. I chce tez ten krem do gornej powieki z polecenia LaMary. w prawdzie moge go zdobyc i tu, przez amazon (juz tak kupowalam), ale taniej wychodzi w Polsce, wiec po cholere przeplacac skoro akurat lece? No i ksiazki musze sobie kupic, zawsze kupuje ksiazki jak lece do Polski

zdrowka zycze

Ja moze tez zahacze o Krakow, bo moja mlodsza siostra kupuje wieksze mieszkanie i chcialabym je zobaczyc No i moze do tego Kroscienka wskoczymy, choc na dzien, niestety, jestem bardzo ograniczona czasowo.
chcialam tez odwiedzic konika, ktorego zaadoptowalam wirtualnir, ale nie wiem, czy dam rade z czasem?
Pakowanie mi nie przeszkadza, bo jestem tak podekscytowana podroza, ze i to mi sprawia przyjemnosc, ja pakuje siebie, maz siebie, tzn. ja juz nawet prawie calkowicie spakowana

Psinek jest kochaniutki, wlasnie mi zasnal na kolanach <3 no moze bedzie tesknil, al;e on bedzie u babci mojego pacjenta, czyli u wlasciciel;ki jego mamy, oprocz niego beda jeszcze jego dwie siostry (oni sobie jedna sunie zatrzymali, druga dla cioci), takze bedzie mial rozrywke i to ja sie wlasnie martwuie, czy bedzie nas jeszcze pamietal, buuu
To mnie zaskoczyłaś marką Eveline - ja oprócz serum do rzęs zupełnie nic nigdy nie testowałam.
Jaki to błyszczyk konkretnie?
I balsamy?

Do mnie już w zeszłym tygodniu przyszła paczka z tym kremem do biustu Eveline, który polecała Kama. I jestem na tak - całkiem przyjemny. A zapach kojarzy mi się z kosmetykami Eris z serii profesjonalnej, takimi za ponad 300pln

Ja również kupuję książki, głównie dla córki - bo i tak razem czytamy Jestem z siebie dumna, że coraz lepiej mówi po polsku (zawsze problemy z odmianą) i umie bardzo dobrze czytać - a nie chodzi do Polskiej szkoły.

Jakie plany masz w Krakowie, może się zainspiruję?
My idziemy do Zoo, obowiązkowo.
Tż-ta poznałam właśnie w Krakowie, to nasze miasto, tyle miłych wspomnień

To rzeczywiście psiak będzie miał jak w raju

My załatwiliśmy opiekę dla naszych papużek - ale też jestem nieco zazdrosna bo będą miały towarzystwo innych ptaszorów

Napisz jak Ci upływa czas w kraju, na pewno super!

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Dziewczyny, wiedziałyście że Birkenstock ma linię kosmetyków?

https://www.parfumdreams.pl/Natura/C...nstock-Natural

Edytowane przez caffeine
Czas edycji: 2022-06-26 o 17:57
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-26, 19:52   #3375
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Bry
Reign witaj w PL
Miszka co do sukienek.... moze i ladnie ale malo okazji...do pracy niekoniecznie, mam dwie spodnice ktore latem czesto nosze- jedna rowno z kolanem taka z falbanami na dole a gora dopasowana a druga waska do ziemii...i wystarczy ponoc krotkie spodnice "rozpraszaja kursantow" dlatego do pracy preferuje spodnie, dluzsze, krotsze ale jednak... za to wolne dni wietrze moje sukienki
Z evelina sa nowe blyszczyki "powiekszajace" z efektem chlodzenia z serii variete...mam dwa i lubie, choc diora nie przebija... sa tez takie szczypiace z jadem pszczelim, z chilli i taki czekoladowy- w smaku jak budyn czekoladowy- ten lubie, uzywam kolejne opakowanie i nastepne lezy w zapasie... fajnie nawilza
Za to nie wiem ktora z was (Aussie, Caffe?) polecala kiedys nyx butter gloss creme brulle.... kupilam wtedy i zapomnialam o nim a teraz namietnie uzywam- jeden w aucie mam a drugi w torebce...
Miszka zazdraszczam basenu...@ niekoniecznie...
My z rana pojechalismy troche po Jurze pochodzic ale upal dal nam w kosc... wiec zasiadlam w plenerze przy kawie mrozonej... i cos czuje ze nadmiar nabialu dal mi mega w kosc bo strasznie sie po tej kawie czulam (a w niej lody smietankowe i mleko i bita smietana...), jelita pokazaly co potrafia...
Za to udalo mi sie umowic gina na 30.06 i endo na 19.07... a 4.07 mam diabetologa... lekarsko mi sie zapowiadaja 2tyg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-27, 05:13   #3376
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kto tu wspominał o @...? Nie ma to jak obudzić się rano a tu@... Ponieważ u mnie, zwłaszcza teraz nie ma regularnie - to zawsze niespodzianka...No i muszę po śniadaniu iść do marketu, bo nie brałam tamponów...
Kredka, Reign, to z Maybelline, taka łososiowa...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-27, 08:47   #3377
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry ☕️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-27, 10:45   #3378
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry przy kawie mrożonej w kawiarni. A tak, zdążyłam zaliczyć juz kilka sklepów, teraz przerwa w zakupach i za moment ciąg dalszy zaglądania do sieciówek. Wybrałyśmy się z córką na zakupy. Przeceny gonią przeceny zwłaszcza letnich szmatek. Zaopatrzyłam córkę w topy, które w większości zakrywają ledwo piersi, a niektóre bo przejrzyste nawet tego.. hehe. Ale ja się nie znam... Problem mamy z butami, sandałów nie chce nosić więc trzeba kupić sportowe, koniecznie na platformie. Mam pod górkę bo spodobały jej się nieprzecenione a prowadzone (nadal) negocjacje na wiele się nie zdadzą... zakładam, że ulegnę hehe
cóż, przynajmniej łachy były tanie.

Swoja drogą przeceny są też w sklepach sportowych a np. na Zalando wyprzedaż do 60%. I tak sobie pomyślałam o Aussie, która bodaj jesienią szukała butów trekkingowych. Jeśli nie kupiła (bo nie pochwaliła się nam) to teraz warto wyskoczyć z kasy, gdybym nie miała to na pewno te 60% by mnie przekonało

Kama, mohito za 10 € na pewno smakowało wybornie

Miłego dnia
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-27, 11:21   #3379
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kto nie ma w głowie... Zaraz po śniadaniu pomaszerowałam do marketu po podpaski i tampony. Wcześnie, ale już gorąco. Wybrałam, kupiłam, wróciłam do hotelu..no i jak w tym dowcipie o poruczniku Rrzewskim , co to wskoczył na siodło, pogalopował naprzód i po 5 wiorstach odkrył: job twoju mat a koń gdzie?! - tak ja odkryłam, że zakupy zostały w sklepie....Co było robić, zaklelam i pomaszerowałam z powrotem...Do hotelu wróciłam mokra jak szczur, bo upał narastał...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-27, 15:29   #3380
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Sova - buttergloss to moja sprawka
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-27, 15:46   #3381
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Dzień dobry przy kawie mrożonej w kawiarni. A tak, zdążyłam zaliczyć juz kilka sklepów, teraz przerwa w zakupach i za moment ciąg dalszy zaglądania do sieciówek. Wybrałyśmy się z córką na zakupy. Przeceny gonią przeceny zwłaszcza letnich szmatek. Zaopatrzyłam córkę w topy, które w większości zakrywają ledwo piersi, a niektóre bo przejrzyste nawet tego.. hehe. Ale ja się nie znam... Problem mamy z butami, sandałów nie chce nosić więc trzeba kupić sportowe, koniecznie na platformie. Mam pod górkę bo spodobały jej się nieprzecenione a prowadzone (nadal) negocjacje na wiele się nie zdadzą... zakładam, że ulegnę hehe

cóż, przynajmniej łachy były tanie.



Swoja drogą przeceny są też w sklepach sportowych a np. na Zalando wyprzedaż do 60%. I tak sobie pomyślałam o Aussie, która bodaj jesienią szukała butów trekkingowych. Jeśli nie kupiła (bo nie pochwaliła się nam) to teraz warto wyskoczyć z kasy, gdybym nie miała to na pewno te 60% by mnie przekonało



Kama, mohito za 10 € na pewno smakowało wybornie



Miłego dnia
Kupiłam kupiłam krótkie i długie salewy 🫣IMG20220520162706.jpg

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-27, 15:54   #3382
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Ależ gorąco. Marzę o pływaniu w chłodnej wodzie

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Sova - buttergloss to moja sprawka
Moja też 🫣

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Kto nie ma w głowie... Zaraz po śniadaniu pomaszerowałam do marketu po podpaski i tampony. Wcześnie, ale już gorąco. Wybrałam, kupiłam, wróciłam do hotelu..no i jak w tym dowcipie o poruczniku Rrzewskim , co to wskoczył na siodło, pogalopował naprzód i po 5 wiorstach odkrył: job twoju mat a koń gdzie?! - tak ja odkryłam, że zakupy zostały w sklepie....Co było robić, zaklelam i pomaszerowałam z powrotem...Do hotelu wróciłam mokra jak szczur, bo upał narastał...
No to miałaś kochana dodatkowy trening. Ech...

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzień dobry

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-27, 15:56   #3383
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Nachodzą mnie takie oto refleksje....Screenshot_2022-06-27-16-56-07-31_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-27, 16:14   #3384
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Nachodzą mnie takie oto refleksje....Załącznik 7774467

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

O, to ja. Często siedzę, piję kawkę, a K gotuje obiad


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-27, 17:29   #3385
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Nachodzą mnie takie oto refleksje....Załącznik 7774467
Hah - to właśnie się dzieje.
Minus szpilki i kabaretki

Plus tablet!

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Dziewczyny, co o tym myślicie?
Jak się starzeć bez godności

Czy czujecie się przeźroczyste???

https://zwierciadlo.pl/lifestyle/527...-godnosci.read
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-27, 17:53   #3386
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Aussie i Caffe.... jak ja wam dziekuje za ten buttergloss... bardzo sie z nim polubiłam
Kurka... u mnie dzisiaj 34* na liczniku...masakra... nawet jesc sie nie chce
Kama...no to pospacerowalas
Zaleglam na kanapie.... biore czytnik i sie bede relaksowac....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-27, 19:21   #3387
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Nachodzą mnie takie oto refleksje....Załącznik 7774467

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
Boska dawka humoru niemniej kobieta taka w stylu fantazji męskiej Na pewno chłop się urobił po pachy.

Aussie świetny wybór Nosimy od lat, miałam podobne (zresztą rozpoznawalność marki jest natychmiastowa) tylko logo kiedyś było inne. Po liftingu marki kupiliśmy identyczne, ot nasza fanaberia. Poszukam swoje trekkingi o ile nie leżą w szafie nad morzem

Wróciłam z córką od rodziców. Pół dnia spędziłam na maminej kuchni. Nie musze pisać, że jestem przeszczęśliwa po dobrze spędzonym dniu.

Moje trekkingi:

https://www.eobuwie.com.pl/trekkingi...ntic-deep.html
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-27, 20:14   #3388
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Boska dawka humoru niemniej kobieta taka w stylu fantazji męskiej Na pewno chłop się urobił po pachy.



Aussie świetny wybór Nosimy od lat, miałam podobne (zresztą rozpoznawalność marki jest natychmiastowa) tylko logo kiedyś było inne. Po liftingu marki kupiliśmy identyczne, ot nasza fanaberia. Poszukam swoje trekkingi o ile nie leżą w szafie nad morzem



Wróciłam z córką od rodziców. Pół dnia spędziłam na maminej kuchni. Nie musze pisać, że jestem przeszczęśliwa po dobrze spędzonym dniu.



Moje trekkingi:



https://www.eobuwie.com.pl/trekkingi...ntic-deep.html
Czyli mamy takie same

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Aussie i Caffe.... jak ja wam dziekuje za ten buttergloss... bardzo sie z nim polubiłam
Kurka... u mnie dzisiaj 34* na liczniku...masakra... nawet jesc sie nie chce
Kama...no to pospacerowalas
Zaleglam na kanapie.... biore czytnik i sie bede relaksowac....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie tak gorąco... zmuszam się do jedzenia. Cycki poszły w zapomnienie. Waga nadal w dół. Nie sądziłam, że tak szybko mi pójdzie. Zwłaszcza, że z tymi +3 walczyłam od lat. A tu nagle -5prawie 🫣

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Hah - to właśnie się dzieje.
Minus szpilki i kabaretki

Plus tablet!

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Dziewczyny, co o tym myślicie?

Jak się starzeć bez godności



Czy czujecie się przeźroczyste???



https://zwierciadlo.pl/lifestyle/527...-godnosci.read
Zwłaszcza ostatnio taka się nie czuję.
Czuję męski wzrok na sobie i powiem szczerze - podoba mi się to

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-27, 21:08   #3389
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Nadrobię jutro.
Sądny dzień i tak piekielnie gorący.
Chcą nas ugotować ,a potem pewnie zalać.
Jak nic
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 09:51   #3390
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry

dziś mam w planie to co wczoraj Sova czyli legnę za chwilę z książką na kanapie i zapomnę o bożym świecie. Tz jedzie do swoich rodziców, przy okazji zahaczy o rodzinny obiad, córka cały dzień spędza u koleżanki. Zrobię na obiad pieczone awokado z jajkiem z duuuuużą ilością parmezanu i będę popijać reslingiem czas tylko dla mnie, luksus.

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Czyli mamy takie same

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
Aussie wizualnie prawie takie same... gdzie prawie robi różnicę i rzuca się w oczy Masz klasyczne Wildfire (z taką siatką przy otoku) Mój model to Wildfire Edge (gumowy otok i grubsza podeszwa.

Gadka o tym, że pięćdziesiątka to nowa trzydziestka traktuję jako dobry żart Same wpychamy się w te ramki. Udajemy i ukrywamy wiek. Stajemy się niewidzialne dla siebie, potem dla świata najczęściej na własne życzenie. A niektóre kobiety to już w ogóle życie spędzają w szafie, ale nie oceniam bo przemeblowanie głowy wymaga nie lada odwagi. I chyba nie chodzi tylko o urodę bo walka o... zawsze była ważniejsza od walki o ogień, swoją drogą amatorów na dojrzałość jest sporo. Chodzi też o szeroko pojęty np. szklany sufit czy lepką podłogę... zresztą życie ciagle pokazuje nam że nie uznaje równości płci.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-18 08:25:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.