Województwo Pomorskie - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-02, 20:45   #4771
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

spoko spoko jestem i czytam
czasem nawet nie mam czasu nasrkobac paru slow to cale zycie pracujacego czlowieka skraca czas na przyjemnosci

co do dylematow jedzeniowych to mysle ze danie frytki i jakies mieso jest sycace jak kazdy posilek ale widocznie chyba ty neissi malo jesz i tyle, bo ja po takim czyms to pewnie za 1-2 h juz cos musialabym wszamac ale ja mam czasem takie dni ze moglabym ejsc i jesc, to pewnie uwarunkowania cyklu miesiecznego..np teraz mnie cos takiego dopadlo a to dlatego ze zbliza mi sie okres, wiec moglabym wszystko zjesc co mi pod rece wpadnie

ok lece poprzegladac wizazyk troche
pozdrawiam
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 08:55   #4772
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Witaj grin! Jak ja dawno Cię tu nie widziałam

Chyba faktycznie jest ze mnie jakiś małojadek. Ale czasami też potrafię przegiąć Z reguły jem po prostu mało, a często. W ciągu 2 godzin od zjedzenia muszę się położyć spać, bo inaczej kończy się tak:
- Misiu... Głodna jestem
A jak jestem głodna, to nie zasnę

Jednak często gęsto bywa, że jem tylko 2 razy dnia, bo jestem zajęta. A to też nie jest dobre

Teraz memłam dość paskudnego rogala z jakimś budyniem czekoladowym w środku. W domu są tylko bułki, których nie mogę gryźć, a nie chce mi się już leźć do sklepu. I tak za godzinę wyruszam do dentala. Po drodze kupię sobie coś dla bezzębnych, bo jeszcze nie wiem czy będę mogła już normalnie jeść.
Wściekła jestem, że tyle kasy poszło już na tego zęba. Zamiast pomagać mężowi, siedzę w domu i stwarzam same problemy

Dobra, spadywuję, bo muszę jeszcze nagimnastykować się przy myciu zębów no i ubrać by się przydało
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 20:35   #4773
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej Neska

Ja jutro mam kolejną wizytę u dentala. A potem robię sobie zakupki, pakuję się i jadę do domku. Trzeba troszkę pomieszkać Pojadę przez Gdańsk to kupię sobie w Sephorze pędzel do podkładu

A mój Misio właśnie mnie oświecił, że zamierza porwać mnie do norkowni na 4 tygodnie Będziemy mieli nasz upragniony miesiąc miodowy

Jak dojadę do domku to wystawię swoją suknię w necie na sprzedaż. Móje Kochanie darzy ją dużym sentymentem, ale szkoda żeby się zniszczyła, bo nie mamy gdzie jej trzymać Zobaczymy jak będzie Przecież nie wiadomo czy mi się ją uda sprzedać, bo jest na szczupłą i wysoką

To na tyle na dziś

Poczytam sobie jeszcze jak Wy coś napiszecie. Następny meldunek z domku
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 17:06   #4774
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

neisii a ty nam pokazywałaś swoją suknię? bo sobie nie przypominam...ale już pokaż nam ją
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 18:01   #4775
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
neisii a ty nam pokazywałaś swoją suknię? bo sobie nie przypominam...ale już pokaż nam ją
Que? Ja nic nie wiem
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 18:41   #4776
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

No dobra, zaraz Was uraczę Przy okazji obrobię zdjątka do ogłoszenia
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 19:53   #4777
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Województwo Pomorskie

Gdzies mi ostatnio Wasz watek umknal..Kilka razy wczesniej w nim pisalam o moich obawach dotyczacych przeprowadzki do Trojmiasta..Jestem w nim juz od 4 miesiecy i z dnia na dzien jest coraz lepiej
Pozdrawiam
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 20:49   #4778
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

No trochę to potrwało, bo nie miałam żadnego programiku do obróbki, ale jakoś sobie poradziłam

A mówi się, że to faceci są wzrokowcami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (103,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia1.jpg (121,9 KB, 13 załadowań)
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 21:46   #4779
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Jutro znowu muszę iść do dentala. Wypadło mi coś z zęba i teraz jakiś dziwny jest. Ja chyba tam zamieszkam
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 08:20   #4780
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Województwo Pomorskie

Neissi powinnaś skończyć stomatologię, sama byś sobie zęby naprawiała
Bardzo ładna sukienka, wyglądałaś prześlicznie. Napewno uda ci się ją sprzedać.

Byłam wczoraj w nowo wybudowanej Galerii Bałtyckiej, przyznam że jest tam imponująca ilość sklepów itp. ale i tak butów sobie nie kupiłam
Wklejam wam zdjęcie bucików których poszukuję, może gdzieś takie widziałyście bo ja znalazłam je tylko w internecie, buuuu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto01_c.jpg (65,0 KB, 1 załadowań)
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 16:33   #4781
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Nio ja takowych nie widziałam, ale słyszałam, że to wielkie otwarcie to porażka, bo jeszcze nie skończyli wystroju i żadnych promocji nie było. Ja jutro wybieram się do Madisona. Musze kupić sobie coś z długim rękawem jak mam jechać do Św. Mikołaja

Cieszę się, że podoba Ci się moja suknia Mam nadzieję, że uda mi się ją sprzedać za jakąś rozsądną cenę, bo jak mam ją oddać za 200, to wolę dać ją komuś, kogo nie stać nawet na najtańszą. A co sądzisz o fotkach? Nadają się do ogłoszenia?
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 19:43   #4782
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Województwo Pomorskie

hejka
Zacznę od tego,że sukienka neissi jest pięękna nie za mocno ozdabiana,śliczna po prostu
Mam za sobą pierwsze dni w nowym miejscu Pierwszego dnia kolega odebrał mnie z dworca i pokazał kawałek miasta i ważne,dla mnie,punkty.Nie jest tak źle.Jedynie to,że w pn i wt będę musiała SKM'ką do Sopotu jeździć i wracać o 20 No ale,moja wina,moja wina,nie ma co teraz marudzić
Ciągle tylko mnie dobija to,że nigdzie się nie zapisałam na tańce,no i nie iwem,czy to w ogóle możliwe :< muuuuuuuuszę coś zrobić ze sobą...oprócz nauki do matury i kolokwii
W ogóóóóóle,ten Gdańsk,to dżunglapierwszego dnia,jak z kolegą wyszliśmy z dworca,to podszedł do nas pan i spytał 'jak przejść na drugą stronę ulicy?' khhh,korki są przeogromne,widziałam raz,jak ambulans nie mógł przejechać tramwaj ciągle hamuje,przed samochodami(u nas na wsi,to niewyobrażalne,żeby auta się tak wtryniały pod szyny;>)
No,czas się wziąć w garść,o!
Pomorze,nie śpimy!

neissi ja Cię w mordę.te twoje códaki,jaka Ty niesamowicie zdolna jesteś!
A,a!Jacy luuudzie sa mili w Gdaniu,jeja jeja.Z koleżanką jak szukałyśmy biblioteki(nikt nie raczył wspomnieć,że jest ona w instytucie pedagogiki)to kręciłyśmy się z godiznę,aż w końcu miły student(uwaga uwaga!)nigdzie się nie śpieszący;>~ zaprowadził nas tam,kochany,prawda? dzisiaj jak szłam pod multikino,na spotkanie z koleżankami,z ciężką torbą,uprzejma pani pomogła mi ją nieść,mimo,że za pierwszym razem odmówiłam,bo widziałam,że gdzieś się spieszy,ale spytała drugi raz i jeja,no aż miło Aaa i wczoraj wieczorem szłam do klubu Kwadratowa żeby zobaczyć się ze znajomymi i oczywiście wyszłamz domu nie mając pojecia w którą stronę iść,ale wiedziałam też,że inni to wiedzą;>~ no i pewien miły pan,powiedział troskliwie 'najlepiej to idź prosto i przejdź na najbliższym skrzyżowaniu przez pasy,będzie jaśniej,bo w parku jest bardoz ciemno'(z tego co wiem,to mogłam iść prosto przez park,ale sama również nie chciałam ryzykować)No eh i ah
Sie nagadałam,khhh ;}
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 10:52   #4783
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

marthusia nie martw się...szybko opanujesz Gdańsk i będziesz się tam czuła jak ryba w wodzie widzę, że jak na Twoja krótką bytność w Gdańsku to już kilka miejsc odiwedziłaś...będzie dobrze u mnie w mieścinie to nawet tramwajów i komunikacji autobusowej nie ma, więc musiałam się przyzwyczaić do tego wszystkiego
a wracanie SKMka o 20 to nic strasznego...bardzo dużo ludzi nią jeździ...nawet o 3 w nocy są tłumy, bo wszyscy z imprez wracają, że czasem nie ma nawet gdzie ustać
głowa do góry...koniec języka za przewodnika i do przodu aha a jakbyś kiedyś wsiadła do złego autobusu czy tramwaju, to szukaj zawsze czegoś co do dworca głownego jedzie a stamtad to już wszędzie trafisz

neissi sukia bardzo ładna, na pewnoe znajdziesz szybko jakiegos nabywce, więc wystawiaj i czekaj na bitwe o nią
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 14:32   #4784
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Województwo Pomorskie

grin_ajz witam
Tylko czekam,aż będzie mi tam lepiej,bo jestem tego świadoma,że potrzebuję czasu.
Chyba wrócę jutro,wyśpię się i w pn rano kupię całodobowy bilet i pozwiedzam Gdańsk

Oo,aporpos biletów.Koleżanka mówiła,że miesięczny kosztuje 181zł (dla porównania u nas ok 50zł na całą kom.miejską;>)Teraz zapomniałam,czy na SKMkę,czy na miejskąnie no miejską chyba...
Dwa dni będę dojeżdżała do Sopotu,dwa w Gdaniu...Powiedzcie mi,czy ja dobrze myślę - bardziej mi się w takim wypadku opłaca kupywać zwykłe,jednorazowe bilety?Nie no dobra,tu siądę sobie z kartką po pierwszym miesiącu i zobaczę,jak będą wyglądały te moje jazdy =]
Miło mi wiecie,że mogę tu do Was zajrzeć,chociaż Was jeszcze[/I] ;> nie widziałam,to i tak mi raźniej w tej dżungli
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 14:57   #4785
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

marthusia 181 zł to chyba semestralna sieciówka (czyli na wszystkie linie autobusowe i tramwajowe) kosztuje, przynajmniej tyle kosztował jak w Gdańsku mieszkałam
nie wiem jak rozwiazać twój problem...zależy ile po Gdańsku musisz podróżować... ale skoro mieszkasz w GD to chyba lepiej zainwestowac w sieciówkę..wtedy możesz się poruszać po całym Gdańsku..bo wiadomo, że nie będziesz tylko na zajęcia dojeżdzać, ale gdziekolwiek wyjść to też trzeba gdzieś dojechać a na skmkę jeśli tylko dwa dni dojazdów to chyba lepiej na jednorazowych...bo miesięcznego nie ma sensu kupować...tak czy siak dużo pieniązków..abo właśnie zbieraj sobie wszystkie bliety i po miesiącu podlicz ile na nie wydałaś i wtedy zdecydujesz co wybrać
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 20:42   #4786
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Dzięki Wam Dziewczynki za tak dobrą opinię o mej skromnej sukieneczce Mam nadzieję, że wybrednym młodym pannom też przypadnie tak do gustu

Marthusia grin ma rację. Lepiej przez pierwszy miesiąc po prostu zapisuj, a na dwa dni jeżdżenia do Sopotu nie opłaca Ci się miesięczny. Kup sobie 10 biletów na tę trasę to unikniesz stania w kolejce do kasy lub kupowania w tym szalonym automacie na peronie A 20:00 to bardzo wczesna pora jak na Trójmiasto

Ja byłam w Gdańsku dzisiaj. W poniedziałek niestety mogłabym być tylko przejazdem, ale wtorek i środę będę miała wolne, więc mogłabym Cię oprowadzić pod warunkiem, że zahaczymy o sklepiszcza

Cytat:
Miło mi wiecie,że mogę tu do Was zajrzeć,chociaż Was jeszcze[/i] ;> nie widziałam,to i tak mi raźniej w tej dżungli
O pardon, mnie i grin już widziałaś na naszych avatarkach

grin_ajz szkoda, że mieszkasz tak daleko

A mi się coś stało z ręką. Nie mogę jej wyprostować, bo czuję palący ból w przedramieniu. Zaczęło się od palenia po wewnętrznej stronie ramienia, a teraz przeszło niżej. Myślałam, że to przejdzie, ale jest coraz gorzej i nie wiem gdzie z tym pójść. Jak myślicie? Pozwinnam iść do ortopedy czy do osła I stopnia?

A jeśli tyczy się zakupków to chyba zdecydowanie polecam Gdynię. Zlazłam dzisiaj całego Madisona i sklepy przy dworcu. Miałam nadzieję, że znajdę jakiś sweterek, ale tylko nogi sobie złaziłam. W Gdyni jest o wiele większy wybór. Tutaj w Rezerwacie nie ma nawet połowy z tych rękawiczek, które są w Batorym.

Przyjechałam dzisiaj do domku. I strasznie się rozczarowałam Krasnoludki nawet palcem nie kiwnęły żeby posprzątać. Chyba je zwolnię

Idę powstawiać moje ogłoszonka
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 01:27   #4787
lygrys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 57
GG do lygrys
Dot.: Województwo Pomorskie

Gdańsk-Wreszcz
lygrys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 13:06   #4788
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Witamy płeć męską na naszym wąteczku Trochę tu u nas babsko i artystycznie, ale może Ci się spodoba

Ja właśnie jestem już gotowa do wyjścia z domku, ale do autobusu mam jeszcze parę minutek Dzisiaj wyplatałam mój pierwszy koszyk z papierowej wikliny. To znaczy zaczęłam wczoraj, ale okazało się, że wikol się do tego wcale nie nadaje. Dopiero rano przypomniałam sobie, że mam kropelkę, a wtedy szło już jak burza Teraz się suszy polakierowany. Jutro muszę wrócić do domu i maźnąć go jeszcze wewnątrz, a potem drugi raz. Jak tylko będzie gotowy wrzucę Wam zdjątka na pożarcie Taaaaa... Tylko nie wiem jeszcze czy zdąrzę jutro wrócić, bo miałam iść do lekarza z tą ręką

No zobaczymy jak mi się planki ułożą. Ostatnio jechalam na dwa dni, a zostałam dwa tygodnie

Dzisiaj dokonałam przemiany ze sportowca na elegantkę Odkurzyłam mój płaszczyk i kozaczki. Denerwuje mnie tylko, że jeden kozak przy chodzeniu mi skrzypi. Byłam już z tym u szewca, ale on mówi, że jest ok, a moje Kochanie, że jak nie słychać na drugim końcu miasta, to pół biedy A ja się czuję jak pirat z drewnianą nogą, która skrzypi jak przechadza się po okręcie

No to spadywuję. A Wy mi tu pisać żebym miała co czytać
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 14:01   #4789
lygrys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 57
GG do lygrys
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez neissi Pokaż wiadomość
Witamy płeć męską na naszym wąteczku Trochę tu u nas babsko i artystycznie, ale może Ci się spodoba
miło
dostosuje sie
pozdrawiam
lygrys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 20:51   #4790
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Pisać mi tutaj Babeczki, bo jak nie to

Ja już dawno po dentalu. Byłam w castoramie kupić lakierobejcę i oczywiście ani lakierobejcy, ani obsługi nie uświadczyłam. Wolę mój sklep na wsi.

A jutro skoczę tylko na pocztę i do kosmetycznego i znowu spadywuję na chatkę. Muszę też zaliczyć wędkarski i kupić plecionkę, bo przecież nie mogę być w Norwegii i nie złowić tam ryby Niech tata ma radość chociaż ze zdjęć Mam nadzieję, że pożyczy mi wędkę

Ech.. Jak dojadę do domku to chyba dam Wam fotki moich brwi do oceny. Wkurzają mnie, bo coś trzeba z nimi zrobić, ale nie wiem dokładnie co. Liczę, że pomożecie

Dobra, spadam. Kolorowych snów Wizażanki i Wizażysto!
__________________
.:moje cudaki:.

Edytowane przez neissi
Czas edycji: 2007-10-08 o 20:53 Powód: tyci byk
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 21:16   #4791
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

helloo

o trochę testosteronu na naszym wątku
ja nie mam dziś weny na pisanie, zamelduję się tylko i spadam do wyra bo jutro 5:45 pobudka...bleee...kiedy się przyzwyczaję do wczesnego wstawania? w ogóle jest to możliwe?
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 21:44   #4792
lygrys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 57
GG do lygrys
Dot.: Województwo Pomorskie

dziewczyny macie jakieś profile na

fotka
grono
epuls
myspace ?
lygrys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 10:01   #4793
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Województwo Pomorskie

No pięknie chwileczkę mnie nie było i już zmiany.

Witam kawalera. Profilu nie posiadam

Chyba musze zmienić pracę, średnio 2 razy w tygodniu jestem zapraszana na kogoś na ciasto, tak się nie da żyć. Mam wrażenie że zaraz wybuchnę. A co z tą kawą? Cały czas czekam na propozycję

A słyszeliście o akcji w warszawie, ludzie spotykają się na niezobowiązujący sex w przypadkowych miejscach np. w parku. Nie wiem co o tym sądzić
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 10:24   #4794
lygrys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 57
GG do lygrys
Dot.: Województwo Pomorskie

witam Superbejbe

http://www.fotka.pl/profil/413/
http://www.myspace.com/lygrys
lygrys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 19:26   #4795
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Wink Dot.: Województwo Pomorskie

Witam

Jej, jej ale się działo jak mnie tu nie było....!
Cytat:
Napisane przez Neska Pokaż wiadomość
jej jakie masz duze oczęta
makijażyk robi swoje jak widać osiągnęłam sukces w tej dziedzinie

Cytat:
Napisane przez neissi
Sorki, że nic nie piszę, ale mój szwagier wrócił na urlop z Norwegii i objął rządy nad swoim kompem Teraz go nie ma, ale za to ja muszę się zbierać, bo niedługo idę do dentala na małe wyrywanko. Zaczynam się powoli bać Ale nie wiem czy mi dzisiaj coś wyrwie, bo dzieje mi się coś z leczoną jedynką i chyba będzie musiał zająć się najpierw nią. Znowu poleci kasa Byłam dzisiaj na badaniach i poszło 215 zeta Ten mój Mężuś musi mnie bardzo kochac jak trzyma takiego pasożyta
oooo, ktoś tu sie wybiera w daleką podróż super! Neissi jedzie na poszukiwanie morskich i małżeńskich przygód
Co do dentala, doskonale rozumiem Twoją sytuację z ubytkiem kasy... Ja byłam ostatnio w piątek też u wyrwizęba i... nareszcie skończyłam akcje z 1 zębem (chyba czwórka) ... leczenie kanałowe podobnoż wymagało moich aż 3 wizyt i to wyszło mnie 170 zeta razem ale 2 ostatnie razy bez znieczulenia (heh, czego tu sie bać? nie bolało ale wiecie, jakoś sam widok tego faceta mnie przeraża)

Neissi, suknia pikna, no cudna po prostu!

lygrys, witam na naszym pomorskim wąteczku Na gronie stworzyłam sobie profil ale właściwie prawie tam nie zaglądam z braku czasu..

marthusia, bardzo dobrze ze zdecydowałaś sie na poznawanie Gdańska.. a na własną rękę to w ogóle ciekawie..
Zrób tak jak dziewczyny radzą, policz sobie ile Ci wyjdzie za te bilety przez 1 miesiac i wtedy zdecyduj

A co sie u mnie działo jak mnie tu nie było?
Cytat:
Napisane przez grin_ajz
czasem nawet nie mam czasu nasrkobac paru slow to cale zycie pracujacego czlowieka skraca czas na przyjemnosci
Skąd ja to znam?
Ostatni tydzień był naprawde wyczerpujący... na szczescie w weekend sie troche odpoczęło i wyspało
Jutro dzień niezwykły... do mojego miejsca pracy wpadnie kontrola. Wyobraźcie siobie panowie prezesowie ze stolicy wpadną zobaczyć jak sobie radzimy W poniedziałek przyszło info telefonicznie... wiecie co sie działo? wczoraj nie miałam nawet kiedy śniadania zjeść..ale co tam, może jutro będzie ciekawie... dostałyśmy z koleżanką przykaz żeby ubrac spódniczki i mieć ładny maikijażyk of koz ... że to niby ściągamy klientów... he he... a to dobre

Buziaki
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 22:42   #4796
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

No i chyba nici z tego mojego wyjazdu

Jutro coś naskrobię. Dzisiaj muszę już iść spać, bo z rańca jadę na zakupki i z psiunią do weta. Kolorowych senków!
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 23:51   #4797
lygrys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 57
GG do lygrys
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez la margerita Pokaż wiadomość

lygrys, witam na naszym pomorskim wąteczku Na gronie stworzyłam sobie profil ale właściwie prawie tam nie zaglądam z braku czasu..
tez witam
zaprosisz mnie do znajomych ?
http://lygrys.grono.net
lygrys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 16:39   #4798
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Ups. Widzę, że lygrys chyba już tu sobie nie zajrzy

A ja jednak lecę do Norwegii Wczoraj naszły mnie wątpliwości, bo Misio mówił, że jeszcze nie zarezerwowali mu biletów, bo chcą żeby siedział tam do świąt. Ale dzisiaj poszedł i powiedział, że jak chcą go trzymać dłużej to jego po prostu w grudniu wcale tam nie będzie. Niby poskutkowało, ale ja uwierzę jak zobaczę

Dzisiaj byłam na pakupkach i kupiłam sobie spodnie dresowe za całe 10 zeta. Akurat takie, jakie chciałam Kupiłam też sweterek, ale już za 60. Za to jest bardzo milusi i cieplusi Szarpnęłam się też na nowy pasek do spodni i szal w kolorze ecru, bo na szalik za wcześnie, a na gołą szyję za późno. Akurat będzie mi pasował do fajniusich jesiennych rękawiczek, które wywlokłam ostatnio z rezerwatu

A weterynarza nie było

Na razie się odmeldowuję. Wieczorkiem będzie moje Kochanie na gg, więc już nie mogę się doczekać
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 19:30   #4799
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Wink Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez neissi Pokaż wiadomość
Ups. Widzę, że lygrys chyba już tu sobie nie zajrzy
Z ciekawości zajrzałam na watek, przez który lygrys dostał bana... i co widzę? ten koles to totalny zboczeniec, więc chyba dobrze że jest jak jest..

Hm, a u mnie okazało sie że prezesowie nie wpadli na moją zmianę... nie wiem moze na późniejszą a moze w ogóle ich dzisiaj nie było... to jest chociaż jakaś zaleta tego - mamy super porządek
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 07:35   #4800
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Województwo Pomorskie

Skoro zniknął pierwiastek męski to napiszę Witam dziewczęta

Jeżeli chodzi o zakupy to ja mam zamiar w weekend wydać część mojej wypłaty na siebie . W ten sposób mam zamiar wyleczyć się z skąpstwa , przecież nie można cały czas żałować sobie przyjemności.
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.