Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-18, 21:11   #61
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Czarna lista w wyszukiwaniu to bylby strzal w 10 tez mam problem z szajsem z Kobylnicy, czesto rezygnuje z szukania, bo przewijam i przewijam ich aukcje te babki kiedys mialy sklep w Slupsku, nawet chyba kilka punktow, ale sie zwinely i sprzedaja tylko na allegro
Jesteś z pomorskiego?

Kurde skoro można robić czarną listę kupujących to czemu nie ma takiej na sprzedających.. szkoda.. Bo ja też często czegoś szukam i rezygnuję ze względu na Kobylnicę, bo szukać się odechciewa jak mam się przebić przez ich oferty.
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 21:16   #62
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Tak jest Szef


A macie cos nowego w obserwowanych? Wrocilam do pracy i nie mam czasu tak szperac jak na chorobowym

Weridiana, jestem z pomorskiego ;-) Ty tez?
__________________

Edytowane przez Paulinaaa_
Czas edycji: 2014-11-18 o 21:17
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 21:16   #63
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Zostaw,ładne są

Ja jutro czekam na sukienki od nikollight i kominy.

A teraz się zastanawiam co by tu kliknąć ,już dwa dni nic nie kupiłam

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------



Hahahahha
Też mnie wnerwia że gdzie nie wlezę to mnóstwo ofert z Kobylnicy,wypromowane jeszcze
na jakie kiecki od nikollight czekasz? moze na tą z falbanką?
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 21:21   #64
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Poczytałam trochę o allegro na facebooku. Trochę jestem przerażona jak all pogrywa z ludźmi. Przeczytajcie sobie tę historię http://pokazywarka.pl/wi1euq/ . Naprawdę się wkurzyłam, a takich spraw jest kilka na all. A Allegro nic, umywa ręce.
masakra
Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Ja bym wzięła te:

http://allegro.pl/a-156-sukienka-roz...797102162.html
http://allegro.pl/a-160-sukienka-gru...806294841.html

Ta pierwsza mi się podoba, bo jest pikowana Zamawiałam u nich pikowaną i była bardzo fajna, tylko na mnie za duża. Ale nie radzę brać tej kremowej, ja też wzięłam identyczny kolor i strasznie prześwitywał.

A tą drugą mam bardzo podobną, tylko letnią i też u nich zamawiałam. Fajna jest bo można się najeść dużo i brzuszka nie widać. Zawsze zakładałam ją na imprezy u babci męża.Wyszperałam fotki na kompie, kiedyś wklejałam na wątku allegro, dawno temu, ale nie wywalam fotek ciuchów z kompa, zawsze się kiedyś przydadzą
to tą pikowaną chyba czarną bym wzięła i dzięki za zdjęcie fajnie wygląda jutro pomyślę jeszcze i coś zdecyduję
Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Kupując na allegro, nie sposób o nich zapomnieć. Jakiej frazy byś nie wpisała, to pokazuje tysiąc stron z ich rzeczami. Tylko na hasło "gówno" nic się nie wyświetla, a powinno
W ogóle wnerwia mnie to, że nie da się jakoś unikać ich ofert. Allegro mogłoby wymyśleć coś takiego jak blokada/czarna lista sprzedających.. wtedy dodałabym wszystkie Kobylnicowe konta i byłby święty spokój.. a tak człowiek szuka czegoś, a wiecznie ich oferty wyskakują
niezłe zakupy. szkoda, że większość nietrafiona ;/
mnie też wkurza ta Kobylnica. szukam czegoś i gdzie nie otworzę aukcji to oni. i się odechciewa oglądać cokolwiek
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 21:21   #65
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość


A macie cos nowego w obserwowanych? Wrocilam do pracy i nie mam czasu tak szperac jak na chorobowym

Weridiana, jestem z pomorskiego ;-) Ty tez?
Ja od 1 grudnia idę na chorobowe i już mnie to zaczyna przerażać. Nie wiem co ja będę robiła w domu.

Ja też jestem z pomorskiego mieszkam jakieś 60-70 km od Słupska
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 21:24   #66
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Ja od 1 grudnia idę na chorobowe i już mnie to zaczyna przerażać. Nie wiem co ja będę robiła w domu.

Ja też jestem z pomorskiego mieszkam jakieś 60-70 km od Słupska
To dopiero zaczniesz na all szaleć :-D
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 21:32   #67
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość


A macie cos nowego w obserwowanych? Wrocilam do pracy i nie mam czasu tak szperac jak na chorobowym

Weridiana, jestem z pomorskiego ;-) Ty tez?
Ja nie mam nic nowego ,ciągle się błąkam pomiędzymi moimi starymi obserwowanymi aukcjami



Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
na jakie kiecki od nikollight czekasz? moze na tą z falbanką?
Właśnie nie,tą z falbaną sobie odpuściłam.Czekam na tą zwykłą tubę po niecałe 30zł i tubę z kominem


Kliknęłam bluzkę
Z kuponem 59zł wyszła, musiałam ją mieć bo mam już czarną i szarą i super się noszą a jak na złość u moda fresca nie dowożą tych bluzek ,czekam już 3 tygodnie i nie ma trochę przepłaciłam no ale trudnoo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4789939383_2.jpg (16,8 KB, 26 załadowań)
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-18, 21:33   #68
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Ja od 1 grudnia idę na chorobowe i już mnie to zaczyna przerażać. Nie wiem co ja będę robiła w domu.

Ja też jestem z pomorskiego mieszkam jakieś 60-70 km od Słupska
To albo Lębork/Wejherowo albo Koszalin ?

Wyszukasz nam okazje na allegro na wolnym
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 21:39   #69
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
To dopiero zaczniesz na all szaleć :-D
No właśnie wolałabym all omijać bo gdzie ja te ubrania będę nosić
Już teraz staram się nie kupować żadnych ciuchów.. tylko buty. Bo po co mi sukienki i inne cuda, skoro raz, że nie będę miała gdzie w tym chodzić, a dwa, że po miesiącu przestanę się w to mieścić

Strasznie chciałabym chodzić do pracy i przeżywam to, że za kilkanaście dni będę musiała odejść ale nie mam wyjścia, nie dałabym rady sama robić ognia - mam piec w innym pomieszczeniu niż węgiel, piec stoi na podeście, drzwiczki są strasznie wysoko, zawsze musiałam na dwa razy dźwigać szuflę, bo nie miałam siły żeby za jednym razem ją podnieść i wsypać węgiel Zawsze było mi ciężko, a teraz w moim stanie to nie ma nawet o czym gadać. No, a wiadomo - dwóch pracownic zatrudniać nie będą no i tym sposobem musiałam podjąć decyzję o pójściu na chorobowe. Załatwiłam pracę koleżance więc już jej zapowiedziałam, że kilka razy przejadę się z nią z nudów.
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 21:39   #70
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Ja nie mam nic nowego ,ciągle się błąkam pomiędzymi moimi starymi obserwowanymi aukcjami





Właśnie nie,tą z falbaną sobie odpuściłam.Czekam na tą zwykłą tubę po niecałe 30zł i tubę z kominem


Kliknęłam bluzkę
Z kuponem 59zł wyszła, musiałam ją mieć bo mam już czarną i szarą i super się noszą a jak na złość u moda fresca nie dowożą tych bluzek ,czekam już 3 tygodnie i nie ma trochę przepłaciłam no ale trudnoo
Znam ta bluzke fajna jest, jak sie lubi oversize ale droga

Ja wlasnie kliknelam http://allegro.pl/hit-botki-gruby-zl...813488964.html za 19 zl, to wzielam
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 21:41   #71
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Kliknęłam bluzkę
Z kuponem 59zł wyszła, musiałam ją mieć bo mam już czarną i szarą i super się noszą a jak na złość u moda fresca nie dowożą tych bluzek ,czekam już 3 tygodnie i nie ma trochę przepłaciłam no ale trudnoo
Mam bardzo podobną czarną

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
To albo Lębork/Wejherowo albo Koszalin ?

Wyszukasz nam okazje na allegro na wolnym
Pudło haha Do Lęborka mam niecałe 30 km :P
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-18, 21:42   #72
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Znam ta bluzke fajna jest, jak sie lubi oversize ale droga

Ja wlasnie kliknelam http://allegro.pl/hit-botki-gruby-zl...813488964.html za 19 zl, to wzielam
O kurde jak tanioooo

No droga droga,ale bez kuponu by wyszła 79 także zaoszczędziłam
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 21:43   #73
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Znam ta bluzke fajna jest, jak sie lubi oversize ale droga

Ja wlasnie kliknelam http://allegro.pl/hit-botki-gruby-zl...813488964.html za 19 zl, to wzielam
Śmieszne są ale z czarną stylizacją będą na pewno fajnie wyglądać

Idę spać - pierwszy raz położę się przed 23.00 bo przez te kupony na darmową wysyłkę co dziennie chodziłam ok 00.30 w porywach do 2.00 wczoraj położyłam się o 23.30 i zasnąć nie mogłam
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 21:45   #74
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Nie mogę doczekać się śniadania
Zawsze o tej porze robiłam sobie kanapkę ,ale postanowiłam przejść na dietę
Dzisiaj się zważyłam i z 5 nadprogramowych kilosów zrobiło się 7.Tak nie może być

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Ja też idę w kime bo umre z głodu,do jutraa
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 21:46   #75
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Ja nie mam nic nowego ,ciągle się błąkam pomiędzymi moimi starymi obserwowanymi aukcjami





Właśnie nie,tą z falbaną sobie odpuściłam.Czekam na tą zwykłą tubę po niecałe 30zł i tubę z kominem


Kliknęłam bluzkę
Z kuponem 59zł wyszła, musiałam ją mieć bo mam już czarną i szarą i super się noszą a jak na złość u moda fresca nie dowożą tych bluzek ,czekam już 3 tygodnie i nie ma trochę przepłaciłam no ale trudnoo
Kurde myślałam że pokażesz jak w realu wygląda :-D

Bluzke zobaczę na kompie





Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
No właśnie wolałabym all omijać bo gdzie ja te ubrania będę nosić
Już teraz staram się nie kupować żadnych ciuchów.. tylko buty. Bo po co mi sukienki i inne cuda, skoro raz, że nie będę miała gdzie w tym chodzić, a dwa, że po miesiącu przestanę się w to mieścić

Strasznie chciałabym chodzić do pracy i przeżywam to, że za kilkanaście dni będę musiała odejść ale nie mam wyjścia, nie dałabym rady sama robić ognia - mam piec w innym pomieszczeniu niż węgiel, piec stoi na podeście, drzwiczki są strasznie wysoko, zawsze musiałam na dwa razy dźwigać szuflę, bo nie miałam siły żeby za jednym razem ją podnieść i wsypać węgiel Zawsze było mi ciężko, a teraz w moim stanie to nie ma nawet o czym gadać. No, a wiadomo - dwóch pracownic zatrudniać nie będą no i tym sposobem musiałam podjąć decyzję o pójściu na chorobowe. Załatwiłam pracę koleżance więc już jej zapowiedziałam, że kilka razy przejadę się z nią z nudów.
A w którym mies jesteś? Nie ma się co przepracowywac w ciąży...
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 21:52   #76
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Nie mogę doczekać się śniadania
Zawsze o tej porze robiłam sobie kanapkę ,ale postanowiłam przejść na dietę
Dzisiaj się zważyłam i z 5 nadprogramowych kilosów zrobiło się 7.Tak nie może być

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Ja też idę w kime bo umre z głodu,do jutraa
Haha do śniadania daleko jeszcze a ja się muszę pochwalić, bo dopiero 2 kg przytyłam, a jestem już w 22 tc ciekawe kiedy mnie rozsadzi

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
A w którym mies jesteś? Nie ma się co przepracowywac w ciąży...
Kończę 5 msc ostatnio miałam problemy , chodzić nawet nie mogłam dlatego koleżanka przyszła kilka dni wcześniej niż było to zaplanowane. Szkoda, ze nie możemy być we dwie
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 22:00   #77
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Haha do śniadania daleko jeszcze a ja się muszę pochwalić, bo dopiero 2 kg przytyłam, a jestem już w 22 tc ciekawe kiedy mnie rozsadzi

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------



Kończę 5 msc ostatnio miałam problemy , chodzić nawet nie mogłam dlatego koleżanka przyszła kilka dni wcześniej niż było to zaplanowane. Szkoda, ze nie możemy być we dwie
To i tak długo pracujesz juz.. Ja jestem w 20tyg i juz na l4 od miesiąca właśnie ze względu na prace.
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 06:22   #78
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Anulowali mi buty

Aneczka, chodz na sniadanie mi sie tez ostatnio przytylo, nawet 3 kg to warstwa ochronna na zime

Weridiana, to blisko siebie mieszkamy, wpadasz czasem do Slupska?
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 07:00   #79
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Jesteś z pomorskiego?

Kurde skoro można robić czarną listę kupujących to czemu nie ma takiej na sprzedających.. szkoda.. Bo ja też często czegoś szukam i rezygnuję ze względu na Kobylnicę, bo szukać się odechciewa jak mam się przebić przez ich oferty.
Właśnie! Powinno coś takiego być. Już nawet nie chodzi o Kobylnicę ale też o Bonprix np i inne sklepy.

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Ja od 1 grudnia idę na chorobowe i już mnie to zaczyna przerażać. Nie wiem co ja będę robiła w domu.
Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość

Strasznie chciałabym chodzić do pracy i przeżywam to, że za kilkanaście dni będę musiała odejść ale nie mam wyjścia, nie dałabym rady sama robić ognia - mam piec w innym pomieszczeniu niż węgiel, piec stoi na podeście, drzwiczki są strasznie wysoko, zawsze musiałam na dwa razy dźwigać szuflę, bo nie miałam siły żeby za jednym razem ją podnieść i wsypać węgiel Zawsze było mi ciężko, a teraz w moim stanie to nie ma nawet o czym gadać. No, a wiadomo - dwóch pracownic zatrudniać nie będą no i tym sposobem musiałam podjąć decyzję o pójściu na chorobowe. Załatwiłam pracę koleżance więc już jej zapowiedziałam, że kilka razy przejadę się z nią z nudów.
Ja nie pracuję niestety. Miałam już ze dwa staże i kilka umów zlecenie, ale wszystkie w państwowych urzędach i tam nie ma etatów bez konkursów, a konkursy są obstawione niestety. Już od lipca teraz siedzę w domu. Dowiadywałam się czy w tym roku w styczniu będą jakieś nowe przyjęcia choć na zlecenie i są jakieś problemy z Ministerstwem Finansów i może nie być wcale i jeszcze pozwalniają z umów tych,którzy do tej pory siedzą.

Ciągle wysyłam cv, ale niestety na sprzedawcę nie mam doświadczenia, a do biura za małe doświadczenie według nich. Nawet chciałam działalność otworzyć (sprzedaż na allegro of course), ale u nas w UP dofinansowania są tylko na usługi, nie sprzedaż.

Mam dochód jakiś, bo wynajmujemy mieszkanie studentom, ale to nie jest aż tak dużo jakbym chciała. Na szczęście mąż pracuje.

I zobaczysz, że da się przyzwyczaić do siedzenia w domu. Tu też jest dużo zajęć. Ja mam blisko rodzinę, 10 min piechotką i wpadam do nich na kawę i ciacho i plotki. Zakupy, sprzątanie, prasowanie i przeglądanie allegro. I najważniejsze, że zawsze kurier cię w domu zastanie

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Nie mogę doczekać się śniadania
Zawsze o tej porze robiłam sobie kanapkę ,ale postanowiłam przejść na dietę
Dzisiaj się zważyłam i z 5 nadprogramowych kilosów zrobiło się 7.Tak nie może być
Ja odkąd w wakacje schudłam, na razie nic nie przytyłam. Trochę się ograniczam z jedzeniem (dawniej blachę ciasta zjadaliśmy w 2-3 dni teraz mamy na ponad tydzień), ale wróciłam do słodyczy i pieczywa i makaronów tylko jem wszystko z ciemnej mąki.

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Haha do śniadania daleko jeszcze a ja się muszę pochwalić, bo dopiero 2 kg przytyłam, a jestem już w 22 tc ciekawe kiedy mnie rozsadzi
Zazdroszczę ci. Chciałabym tak mało przytyć w ciąży. Nie musisz kupować nowych ciuchów, mieścisz się w stare. Ale moja mama w każdej przytyła około 25-30 kg, więc ja pewnie też nie będę chudzinką. Na szczęście szybko zgubiła.
Moja koleżanka podczas ciąży utyła tylko 8kg. A chłopczyk urodził się grubiutki i zdrowy. Jak pokazywała fotki, to w życiu bym nie powiedziała, że zaraz będzie rodzić.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 07:40   #80
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Czarna lista w wyszukiwaniu to bylby strzal w 10 tez mam problem z szajsem z Kobylnicy, czesto rezygnuje z szukania, bo przewijam i przewijam ich aukcje te babki kiedys mialy sklep w Slupsku, nawet chyba kilka punktow, ale sie zwinely i sprzedaja tylko na allegro

Teskno za kuponami nie kupilam kilku rzeczy, a teraz zaluje, ze moglam sie zdecydowac

Aneczka, jak juz bedziesz miala sukienki z golfem od niko, to zrob zdjecia, czekam
Przejeżdżam przez Kobylnicę codziennie albo prawie codziennie
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 07:43   #81
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Przejeżdżam przez Kobylnicę codziennie albo prawie codziennie
Tutaj nie musisz pisać na szaro
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 09:06   #82
adzienka
Zakorzenienie
 
Avatar adzienka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Home sweet home...
Wiadomości: 3 074
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Dziewczyny a co z tą Kobylnicą jest nie tak? Podoba mi się parę rzeczy ale widzę,że chyba nie do końca mogę być z nich zadowolona

zastanawiam się nad:
http://allegro.pl/kardigan-narzutka-...806668328.html
http://allegro.pl/futrzany-kardigan-...725329975.html
http://allegro.pl/dresowy-kardigan-n...744699158.html
adzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 09:17   #83
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Tutaj nie musisz pisać na szaro
Fakt
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 09:17   #84
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
4. Maszynka do włosów

http://allegro.pl/maszynka-do-strzyz...764375695.html

Wygląda ok a przetestować na mężu nie mogę, bo ma to być prezent dla niego. Dam mu ją w mikołajki. Zamawiałam model 5015 ale dzwonili, że nie mają i mogę wysłać w tej samej cenie nowszy model. Zgodziłam się rzecz jasna i dostałam 5030



9. Pościel dla malucha

http://allegro.pl/3-el-120x90-poszew...739791137.html

Wybrałam białe baranki nr 26. Jestem zadowolona.. chociaż z czegoś

10. Ręczniki

http://allegro.pl/reczniki-kapielowe...762164382.html

http://allegro.pl/recznik-50x100-500...762164142.html

Są w porządku, wydaje mi się, że jak za te pieniądze to są dobrej jakości, powinny dobrze wycierać
ja zamówiłam dla TŻ trymer do brody, ale nie było w paczce żadnego paragonu, napisałam już do sprzedającego na jakiej podstawie ma być ewentualna gwarancja

śliczne te dziecięce pościele

przez Ciebie w ostatniej chwili trwania promocji visa też zamówiłam ręczniki, ale trochę inne, wczoraj odebrałam ale dopiero do pracy otworzę paczuchę i sprawdzę czy wszystko w porządku
http://allegro.pl/recznik-frotte-kap...789451660.html
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 09:29   #85
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Dziś przyszły kolejne paczki, jeszcze z 10 i koniec

Mam pytanie w imieniu koleżanki, ponieważ dostała uszkodzony przedmiot, ale na dołączonej kartce pisze, że jest możliwość reklamacji. Ja nigdy nic nie reklamowałam, możecie więc doradzić jak się za to zabrać? Pisać maila czy wypełniać jakiś druk? Trzeba dołączać zdjęcia? Odsyłać? A kto w takim wypadku płaci za wysyłkę?
Szkopuł w tym, że kosztował grosze i odsyłać na swój koszt nie ma sensu
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 09:31   #86
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Znam ta bluzke fajna jest, jak sie lubi oversize ale droga

Ja wlasnie kliknelam http://allegro.pl/hit-botki-gruby-zl...813488964.html za 19 zl, to wzielam
fajne te buty

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Anulowali mi buty

Aneczka, chodz na sniadanie mi sie tez ostatnio przytylo, nawet 3 kg to warstwa ochronna na zime

Weridiana, to blisko siebie mieszkamy, wpadasz czasem do Slupska?
pewnie się z ceną pomylili?
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 09:35   #87
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Haha do śniadania daleko jeszcze a ja się muszę pochwalić, bo dopiero 2 kg przytyłam, a jestem już w 22 tc ciekawe kiedy mnie rozsadzi [COLOR="Silver"]

:
Nie załamuj mnie Ty w ciąży przytyłaś mniej niż ja nie w ciąży
Jak ja byłam w ciąży przytyłam 24 kg ,tyłam systematycznie 3 kg na miesiąc ,zaczynając od 2 go miesiąca.

Ale jak wychodziłam ze szpitala już po porodzie to zostało mi z tego tylko 10 kg,większość to była woda zatrzymana w organizmie (byłam okropnie spuchnięta,strasznie) No i te 10 kg szybko zwaliłam ,trzymałam się do tej pory tzn jakieś pół roku temu sobie odpuściłam i mam teraz za swoje

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Anulowali mi buty

Aneczka, chodz na sniadanie mi sie tez ostatnio przytylo, nawet 3 kg to warstwa ochronna na zime
a to pipki ,wiedziałam że anulują

Śniadanie dopiero będę robiła ,dopiero niedawny wstałyśmy.Rano o 5 pies nam uciekł (owczarek) i prawie 40 min go szukaliśmy.Tż go wziął bez smyczy ,a ten poleciał za jakimś kotem .Już myślałam że nie wróci,już prawie ryczałam.Mamy go 7 lat już ,a serce to mi tak waliło jak by mi dziecko uciekło Tż pojechał od drugiej strony ,ja łaziłam z latarką po lesie od strony domu.Miałam taką schize że nie będzie umiał wrócić ,że wpadnie to stawu i zamarznie,albo że ktoś go zabije.Jezuuuuuuuu.
Usiadłam na schodach od domu ,zapaliłam papierosa ,łzy w oczach patrze a ten biegnie.Król lasu piep**** Nie mogłam zasnąć przez to i dlatego tak późno ehhhhhh


Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Właśnie! Powinno coś takiego być. Już nawet nie chodzi o Kobylnicę ale też o Bonprix np i inne sklepy.





Ja nie pracuję niestety. Miałam już ze dwa staże i kilka umów zlecenie, ale wszystkie w państwowych urzędach i tam nie ma etatów bez konkursów, a konkursy są obstawione niestety. Już od lipca teraz siedzę w domu. Dowiadywałam się czy w tym roku w styczniu będą jakieś nowe przyjęcia choć na zlecenie i są jakieś problemy z Ministerstwem Finansów i może nie być wcale i jeszcze pozwalniają z umów tych,którzy do tej pory siedzą.
.
Ja też nie pracuję już od kilku miesięcy
Ale ja mam zajęcie ,dziecko chociaż czasem czuje się jak taki niedorozwój co siedzi w domu i sie cofa zamiast iść do przodu


Ale się rozpisałam,sory
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 10:13   #88
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Dziś przyszły kolejne paczki, jeszcze z 10 i koniec

Mam pytanie w imieniu koleżanki, ponieważ dostała uszkodzony przedmiot, ale na dołączonej kartce pisze, że jest możliwość reklamacji. Ja nigdy nic nie reklamowałam, możecie więc doradzić jak się za to zabrać? Pisać maila czy wypełniać jakiś druk? Trzeba dołączać zdjęcia? Odsyłać? A kto w takim wypadku płaci za wysyłkę?
Szkopuł w tym, że kosztował grosze i odsyłać na swój koszt nie ma sensu
Jeśli towar jest uszkodzony, sprzedający powinien zwrócić koszty wysyłki do niego. Ja się z tym nie spotkałam do tej pory niestety. Już kilka rzeczy odsyłałam i zawsze ja płaciłam za wysyłkę w jedną stronę. Jeśli nadal chcesz odesłać to radzę najpierw przeczytaj stronę o mnie sprzedającego. Może tam pisać w jaki sposób dokonać reklamacji, czasami jest jakiś formularz wymiany, który trzeba wypełnić. Najlepiej napisz też maila do niego, że chcesz zareklamować, czekasz co ci odpisze i wysyłasz mu towar. Potem czekasz na reakcję, pewnie mają 14 dni na rozpatrzenie reklamacji, albo ci kasę zwrócą, albo wyślą nowy towar.

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Śniadanie dopiero będę robiła ,dopiero niedawny wstałyśmy.Rano o 5 pies nam uciekł (owczarek) i prawie 40 min go szukaliśmy.Tż go wziął bez smyczy ,a ten poleciał za jakimś kotem .Już myślałam że nie wróci,już prawie ryczałam.Mamy go 7 lat już ,a serce to mi tak waliło jak by mi dziecko uciekło Tż pojechał od drugiej strony ,ja łaziłam z latarką po lesie od strony domu.Miałam taką schize że nie będzie umiał wrócić ,że wpadnie to stawu i zamarznie,albo że ktoś go zabije.Jezuuuuuuuu.
Usiadłam na schodach od domu ,zapaliłam papierosa ,łzy w oczach patrze a ten biegnie.Król lasu piep**** Nie mogłam zasnąć przez to i dlatego tak późno ehhhhhh



Ja też nie pracuję już od kilku miesięcy
Ale ja mam zajęcie ,dziecko chociaż czasem czuje się jak taki niedorozwój co siedzi w domu i sie cofa zamiast iść do przodu


Ale się rozpisałam,sory
Jejku współczuję sytuacji z pieskiem! Ja bym chyba się załamała na twoim miejscu i jeszcze do tego taki stres. Nie mam psa, ale wyobrażam sobie co czujesz, bo moi teściowie mają dwa i kocham je jak swoje.

Ja odkąd siedzę w domu, to zaczęłam mówić do siebie i mąż się ze mnie śmieje, że ma teraz dwie żony
Ale mam nadzieję, że w następnym roku coś ruszy, a jak nie to zajdę w ciążę i będę miała zajęcie
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 10:46   #89
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość



Jejku współczuję sytuacji z pieskiem! Ja bym chyba się załamała na twoim miejscu i jeszcze do tego taki stres. Nie mam psa, ale wyobrażam sobie co czujesz, bo moi teściowie mają dwa i kocham je jak swoje.

Ja odkąd siedzę w domu, to zaczęłam mówić do siebie i mąż się ze mnie śmieje, że ma teraz dwie żony
Ale mam nadzieję, że w następnym roku coś ruszy, a jak nie to zajdę w ciążę i będę miała zajęcie
Dzięki ale ważne że wrócił ,teraz będe go chyba w klatce wynosiła na siku (40 kilo)

Ja narazie niczego nie szukam ,na przyszłą jesień małą zapiszę do przedszkola a ja poszukam pracy .Taki jest plan ,ale co z tego wyjdzie ,zobaczymy.
Ja do siebie nie mówie ,ale do kota i psa już tak


Wiecie co ,listonosz przywiózł mi szaliki.Ale czekałam jeszcze na sukienki od nikollight.Za 5 min się wrócił,daje mi paczke ja ją wzięłam (jakaś ciężka jak na dwie sukienki) wnosze do domu patrze a to paczka do jakiegoś faceta którego nawet nie znam
Zadzwoniłam na poczte,niech dzwonią do listonsza że się rąbnął.
Że też nie pomyślałam że sukienki nie moga być takie ciężkie blondynka
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 13:22   #90
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Dostałam te sukienki
http://allegro.pl/sukienka-tunika-bo...768672274.html szara

http://allegro.pl/sukienka-tuba-bomb...790299189.html czarna

idą do zwrotu
o ile szara by mogła być to czarna jest mi za ciasna w udach i wyglądam jak debil ,nie sądziłam że aż tak przytyłam nie czuję się w niej dobrze
A szara (ktoś już pisał) jest strasznie cieniutka ,nad nią jeszcze pomyśle ,ale raczej też poleci do zwrotu
Także zdjęć nie będzie bo już je zapakowałam
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-06 08:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.