Scent Bat LXII - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-07, 14:14   #1411
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Ile starych twarzy!


Ja się wczoraj rozchorowałam, nie wiem czy korona, czy przeziębienie, objawy pasują do wszystkiego, a węch jeszcze mam. Stres jest.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 21:17   #1412
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Nie mogę przestać myśleć o bliskich Katty i Ju. Osieroceni O ile syn Katty już dorosły, dwudziestoparoletni, to Gucio przecież wciąż dziecko - będzie dorastał bez mamy
Otóż to. . I ta świadomość, którą każda mama ma, że to równie dobrze mogę być ja. Nigdy nie wiadomo jakie figle spłata los czego dowodem jest historia Ju. Takich historii sa miliony niestety. To jest niewyobrazalna rozpacz.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ile starych twarzy!


Ja się wczoraj rozchorowałam, nie wiem czy korona, czy przeziębienie, objawy pasują do wszystkiego, a węch jeszcze mam. Stres jest.
Nooo młodosc nie wiecznosc .

Zarcik na poziomie familiady.

Kurcze nie dziwie sie ze jest stres u nas tez bo krąg chorujacych potwierdzonych testem sie zaciesnia. . Nie jest lekko.

Współczuję. Obserwujcie sie, wypoczywajcie i oby to jednak standardowe przeziebienie. Trzymam za to choc podejrzewam ze kwestia czasu jest to ze dopadnie kazdego. . Ale chcialabym sie mylic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2020-11-07 o 21:20
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 08:49   #1413
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Otóż to. . I ta świadomość, którą każda mama ma, że to równie dobrze mogę być ja. Nigdy nie wiadomo jakie figle spłata los czego dowodem jest historia Ju. Takich historii sa miliony niestety. To jest niewyobrazalna rozpacz.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Nooo młodosc nie wiecznosc .

Zarcik na poziomie familiady.

Kurcze nie dziwie sie ze jest stres u nas tez bo krąg chorujacych potwierdzonych testem sie zaciesnia. . Nie jest lekko.

Współczuję. Obserwujcie sie, wypoczywajcie i oby to jednak standardowe przeziebienie. Trzymam za to choc podejrzewam ze kwestia czasu jest to ze dopadnie kazdego. . Ale chcialabym sie mylic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rejcz to już się wymknęło spod kontroli, wiedziałam że moje zarażenie się to tylko kwestia czasu, cieszę się tylko że tak lekko to przeszliśmy.
Ale niestety nie wszyscy tak przechodzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 15:29   #1414
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

Mursz się dość regularnie pokazuje na insta, więc chyba tfutfu odpukać.


Redzia poproś pierwszego kontakta o skierowanie na wymaz na wszelki wypadek , oby to nie było to : kciuki: utrata węchu nie zawsze występuje.
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 15:44   #1415
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Mursz się dość regularnie pokazuje na insta, więc chyba tfutfu odpukać.


Redzia poproś pierwszego kontakta o skierowanie na wymaz na wszelki wypadek , oby to nie było to : kciuki: utrata węchu nie zawsze występuje.
Dzięki Parabel :róża" pozdrów Ją i Flo gdybyś gdzieś " spotkała"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 19:28   #1416
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Mursz się dość regularnie pokazuje na insta, więc chyba tfutfu odpukać.

I na FB
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 23:49   #1417
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Dziewczyny, jak dobrze Was znowu widzieć!!!


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja się wczoraj rozchorowałam, nie wiem czy korona, czy przeziębienie, objawy pasują do wszystkiego, a węch jeszcze mam. Stres jest.
Red, trzymaj się! Tulam mocno I jeśli tylko dasz radę, odzywaj się, żebyśmy się nie martwiły Didy i małż bez objawów?
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-09, 07:10   #1418
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Dziewczyny Jeszcze dycham, w zasadzie dziś czuję się normalnie tylko przymulona, temperatury nie mam, bóle minęły. Rodzina zupełnie zdrowa. Nawet nie biorę zwolnienia, rozłożę się z kompem (w sensie pracowym) na barłogu, otoczę kotami i herbatami
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 10:32   #1419
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dziewczyny Jeszcze dycham, w zasadzie dziś czuję się normalnie tylko przymulona, temperatury nie mam, bóle minęły. Rodzina zupełnie zdrowa. Nawet nie biorę zwolnienia, rozłożę się z kompem (w sensie pracowym) na barłogu, otoczę kotami i herbatami
Koty i herbaty - to brzmi naprawdę dobrze
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 13:18   #1420
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dziewczyny Jeszcze dycham, w zasadzie dziś czuję się normalnie tylko przymulona, temperatury nie mam, bóle minęły. Rodzina zupełnie zdrowa. Nawet nie biorę zwolnienia, rozłożę się z kompem (w sensie pracowym) na barłogu, otoczę kotami i herbatami
zdrówka
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 19:15   #1421
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Koty i herbaty - to brzmi naprawdę dobrze
Wlasnie to samo chcialam napisac - ze koty i herbaty to bardzo dobra terapia.

Aileenn fajnie uslyszec ze ktos tez sie z tego cieszy .

Dobrze wiedziec Red ze lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-10, 15:36   #1422
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dziewczyny Jeszcze dycham, w zasadzie dziś czuję się normalnie tylko przymulona, temperatury nie mam, bóle minęły. Rodzina zupełnie zdrowa. Nawet nie biorę zwolnienia, rozłożę się z kompem (w sensie pracowym) na barłogu, otoczę kotami i herbatami
Red, życzę zdrówka i lepszego samopoczucia - chociaż takie chorowanie jakie opisujesz jest całkiem faaaajne




my w pracy mieliśmy badania tzn. wymazy z nosa (fuuuuj aż z mózgu pobierają chyba, tak głeboko te patyki są wsadzane..) i jesteśmy negatywni, aż dziw - chociaż jedna koleżanka była chora (pozytywna) kilka tygodni temu, więc naszym zdaniem i tak pewnie już wszyscy to dawno przechorowaliśmy tylko z mało efektownymi objawami
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 12:39   #1423
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

U nas home office od marca, powoli dziczejemy z chłopem
O ile można mówić o zdziczeniu introwertyków
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2020-11-13 o 12:43
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 14:36   #1424
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Kameno Dobrze Cię widzieć


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
U nas home office od marca, powoli dziczejemy z chłopem
O ile można mówić o zdziczeniu introwertyków
Można mówić. Ja czuję, że od marca zdziczałam jeszcze bardziej, choć nie wiem, jak to było możliwe, skoro i tak już byłam "dziczyzną"
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 09:03   #1425
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Kameno Dobrze Cię widzieć



Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
U nas home office od marca, powoli dziczejemy z chłopem
O ile można mówić o zdziczeniu introwertyków
Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Można mówić. Ja czuję, że od marca zdziczałam jeszcze bardziej, choć nie wiem, jak to było możliwe, skoro i tak już byłam "dziczyzną"
a u mnie prawie nic nie było pracy zdalnej - od marca do czerwca w robo 4 dni w tygodniu - potem już praktycznie cały czas - dopiero teraz mamy system zmianowy... i tak i tak są plusy i minusy, łatwiej mi się pracuje w robo, są materiały, łatwiej się skoncentrować, ale w domu z drugiej strony większy luz... można się oderwać od kompa i nastawić pranie

ku mojemu zaskoczeniu brak codziennego kontaktu z ludźmi w pracy sprawił że autentycznie skakałam pod górę z radości, z samego tylko powodu że ich widzę
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-19, 16:29   #1426
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
można się oderwać od kompa i nastawić pranie

Oł jess, ciągle sobie odkurzam w godzinach pracy albo zbieram kocie g... Bardzo mi odpowiada ta zdalna praca, nie tracę czasu na dojazdy i szykowanie, do ludzi z pracy mi nie tęskno (trafił mi się średnio kompatybilny ze mną pokój).

EDIT: dzięki za życzenia zdrowia, przeszło mi po kilku dniach, ale objawy były cokolwiek dziwne - np. zawroty głowy, słabość. Węch też osłabiony. Testu nie robiłam, nie dostałam skierowania. Później TŻ chorował przez cały jeden dzień, a jarl przez półtora dnia. No a przedwczoraj dostaliśmy sms'a, że w przedszkolu covid - ale to już nie nasza wina, za szybko by było.

BTW podrzucę ku pamięci fotę jarla, powiada, że różowy to jego ulubiony kolor. Chyba będzie trzeba wywiesić tęczowe flagi na balkonie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP5054.jpg (94,4 KB, 76 załadowań)
__________________


Edytowane przez Redhaired Witch
Czas edycji: 2020-11-19 o 16:34
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-19, 20:49   #1427
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

Redzia jaki jarl już urośnięty a dopiero co mu kołysankę układałaś ! strasznie szybko te didy sie starzeją

Zróbcie sobie przeciwciała , będziecie wiedzieć czyście byli ukoronowani . W świetle nieznanych odległych i poznawanych szybkich skutków nawet łagodnych przebiegów , lepiej mieć dowód w garści , jakby się w przyszłości a tfutfu coś dziwnego ze zdrowiem zaczęło robić.
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 08:38   #1428
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Parabelko, a co sądzisz o takich tanich testach na przeciwciała: https://sklep.alablaboratoria.pl/bad...250&p_id=&tab= ? Warte to cokolwiek? Jak przystało na hipochondryczkę przezywam teraz ciężki okres psychiczny Jeszcze zaczęły mi doskwierać poranne spadki ciśnienia...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 08:56   #1429
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bat LXII



Mnie tez cudownie na hołm ofisie, mam nadzieję, że chociaż częściowo zostanie to na stałe. Ostatnio bywałam w biurze raz w tygodniu i to też było fajne, zawsze jakaś "rozrywka" Wczoraj byłam w firmie odebrać nowego laptopa i w najbliższych tygodniach już się tam nie wybieram wcale, bo i nie mam po co. Oszczędzam 2h dziennie na dojazdach, mogę sobie w międzyczasie coś poogarniać w domu (zdarza mi się nawet na zakupy wyskoczyć w ciągu dnia), jestem wyspana, lepiej zorganizowana, zdrowiej jem... A i praca jakimś cudem na takim trybie nie ucierpiała. Jedyne, czego mi żal, to podróże... Mam obecnie pracę, której największym plusem były fajne wyjazdy służbowe, a teraz dvpa, wiadomo. W 2019 roku byłam slużbowo w Turcji, Belgradzie, Sarajewie, tydzień w Warszawie. I prywatnie w Chinach, Wietnamie i Brazylii. Jak teraz o tym myślę, z perspektywy roku pańskiego 2020, to sama nie mogę w to uwierzyć, chyba mi się to wszystko przyśniło

Redzia, wróciłaś do starej pracy czy coś nowego?
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-20, 09:13   #1430
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Melk, do starej, ale sporo się pozmieniało, poszliśmy z duchem czasu Teraz jest fajnie.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 09:27   #1431
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Melk, do starej, ale sporo się pozmieniało, poszliśmy z duchem czasu Teraz jest fajnie.
U mnie podobnie. Dzięki koronawirusowi była modernizacja w trybie przyspieszonym, bo jeszcze w marcu mieliśmy papierowe akta, a jak wszyscy po raz pierwszy nagle wylądowali na HO to wszystkie systemy siadały, ale teraz już wszystko śmiga idealnie.

Mnie się z jednej strony cudownie zamula w domu, z drugiej strony mam świadomość, że na dluższą metę takie życie to (dla mnie) nie życie Ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. Myślałam, że jednak jeszcze wypali jakiś urlop, a teraz się zastanawiam, czy chociaż na święta pojadę do domu i szczerze mówiąc, to nawet to stoi pod znakiem zapytania.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 09:33   #1432
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Mnie się z jednej strony cudownie zamula w domu, z drugiej strony mam świadomość, że na dluższą metę takie życie to (dla mnie) nie życie

To prawda, czuję się jak w dziwnym zawieszeniu, czekając na coś (znaczy wiadomo, na koniec pandemii lub... śmierć ). Nie mam frajdy z kupowania ubrań, butów, biżuterii (odkładam do szafy), do kina strach iść, ze znajomymi strach się spotkać, o urlopie trudno myśleć (chociaż mamy plan - w Polsce). Wstaję rano, odwalam 8 godz pracy i idę spać, wszystkie dni takie same.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 09:46   #1433
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
To prawda, czuję się jak w dziwnym zawieszeniu, czekając na coś (znaczy wiadomo, na koniec pandemii lub... śmierć ). Nie mam frajdy z kupowania ubrań, butów, biżuterii (odkładam do szafy), do kina strach iść, ze znajomymi strach się spotkać, o urlopie trudno myśleć (chociaż mamy plan - w Polsce). Wstaję rano, odwalam 8 godz pracy i idę spać, wszystkie dni takie same.
Ja szczerze mowiac aktualnie nie mam pracy na 8h dziennie i troche sie czuje jak taki pasozyt. Tez sie czuje jak w zawieszeniu, dokladnie tak I ten czas zawieszenia coraz bardziej sie przedluza. Ubran w ogole nie kupuje, bo ubieram sie max raz w tygodniu, reszte czasu bimbam w getrach i szlafroku Mam sporo butow na wishliscie na zalando, niektore sa teraz na wyprzy -30%, normalnie bym kupila, ale teraz sobie mysle "po co, przeciez i tak nie bede w nich chodzic" Takie jakies bez sensu to wszystko. Niby marzenie domatora i introwertyka, ale jednak nie tak mialo byc A tak w ogole, to moja mama ma covid

Najwiekszy plus tego wszystkiego jest taki, ze troche przez ten czas poczynilismy postepy remontowo-mieszkaniowe, np. prawie 2-miesieczny totalny remont lazienki. Odnawialam tez jakies stare meble - nowe hobby Teraz mielismy zaczac remont drugiej lazienki, ale u nas zamkneli tez sklepy budowlane, wiec Trzeba przelozyc na przyszly rok. Szkoda tylko, ze mam caly przedpokoj zawalony materialami, ktore zostaly z poprzedniego remontu i nie mam co z nimi zrobic, a beda jeszcze potrzebne i tak sobie siedze calymi dniami w takim warunkach...
Ach no i wreszcie po 3 latach dorobilam sie porzadnego stolu do jadalni, bo mam czas na przegladanie godzinami mebli i odpicowywanie tych uzywanych. Teraz jestem zajeta zamawianiem probek materialow na zaslony i krzesla.

I rozwinelam sie kulinarnie, nawet chleb sama pieke
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 20:50   #1434
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

Redzia w alabie możecie zrobić, są z tego co wiem dość uczciwe. Przy czym nawet wynik wątpliwy jest uznawany za dowód kontaktu z wirusem, zważywszy że im łagodniejszy przebieg, tym przeciwciał mniej i tym szybciej zanikają , więc w Waszym przypadku każdy nieujemny wynik należy uznać za dodatni.


To ja zrobię tak bo poza tym , że część roboty odwalam przez telefon, nic się w mojej robocie nie zmieniło . Jak chodziłam tak chodzę , żadnego hołm ofis u mnie ni ma w ogóle ze skutków pandemii odczuwam głównie brak dostępu do sklepów i usług oraz znacznie większy komfort w korzystaniu z komunikacji aczkolwiek poczucie wykolejenia z normalnego trybu życia też w pewnym stopniu mam, teraz jednak znacznie mniejsze niż na początku . Także ten. I baaardzo mi odpowiada konieczność zachowywania dystansu społecznego
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 03:07   #1435
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Red, nadal szukasz czegoś na bruzdy nosowo-wargowe? Masaż rollerem jadeitowym ( raczej marmur jadeitowy niż jadeit - było się koło kopalń w Wietnamie )mi mega pomógł, już po kilku dniach widzę poprawę,że się mięśnie rozluźniły i obwisłe policzki podniosły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2020-11-24 o 07:54
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 07:55   #1436
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Red, nadal szukasz czegoś na bruzdy nosowo-wargowe? Masaż rollerem jadeitowym ( raczej marmur jadeitowy niż jadeit - było się koło kopalń w Wietnamie )mi mega pomógł, już po kilku dniach widzę poprawę,że się mięśnie rozluźniły i obwisłe policzki podniosły

O, to muszą sobie wreszcie sprawić Myślałam co prawda o płytce, nie wiem co lepsze? Po oleju jeździsz?

Trochę pomogło mi Liq CR, napięło skórę. Parabelko, polecam! Pamiętam, że cykałaś się retinoidów, ale ten wydaje mi się bardzo delikatny a skuteczny.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 10:32   #1437
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
O, to muszą sobie wreszcie sprawić Myślałam co prawda o płytce, nie wiem co lepsze? Po oleju jeździsz?

Trochę pomogło mi Liq CR, napięło skórę. Parabelko, polecam! Pamiętam, że cykałaś się retinoidów, ale ten wydaje mi się bardzo delikatny a skuteczny.
Redzia, ktore to serum? Jak slysze "napina skore" to mam nadzieje, ze w koncu faktycznie cos tam dziala
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 11:25   #1438
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Redzia, ktore to serum? Jak slysze "napina skore" to mam nadzieje, ze w koncu faktycznie cos tam dziala

Liq CR night serum cośtamcośtam daję link: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...inol-silk.html
Ewidentnie na mnie działa, skóra lekko napięta, pory zmniejszone, zmarszczki lekko wygładzone (np. pomiędzy brwiami), wyglądam bardziej zdrowo i "ogarnięto". Wydaje mi się, że polepsza też koloryt cery, jest bardziej "czysty", świetlisty. Na syfozę jednak nie pomogło (mam grudki na żuchwie, pomógł trochę Acne-derm). Dodatkowo służy mi olej z róży, kupiłam teraz w Rossmannie taki: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...kiej-rozy.html
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 13:09   #1439
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Liq CR night serum cośtamcośtam daję link: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...inol-silk.html
Ewidentnie na mnie działa, skóra lekko napięta, pory zmniejszone, zmarszczki lekko wygładzone (np. pomiędzy brwiami), wyglądam bardziej zdrowo i "ogarnięto". Wydaje mi się, że polepsza też koloryt cery, jest bardziej "czysty", świetlisty. Na syfozę jednak nie pomogło (mam grudki na żuchwie, pomógł trochę Acne-derm). Dodatkowo służy mi olej z róży, kupiłam teraz w Rossmannie taki: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...kiej-rozy.html
Dziękuje Bo mam w planach przyszlościowych kupić własnie cos z retinolem, myślałam nad Basic Lab, bo ma dobre opinie, ale jak Ty mowisz, ze ten dziala to moze na ten sie zdecyduje. Co dzien stosujesz? Nie luszczy Ci sie skóra?
Syfiozy w sumie nie mam, sporadycznie cos tam wyskoczy, ale przebarwienia, plamy, zmniejszona jedrnosc skory, to tak.
Ae ten olejek tez zmnie zainteresowal, ma dobre opinie. Jak bede w rossku rozejrze sie za nim.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2020-11-24 o 13:12
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 13:48   #1440
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuje Bo mam w planach przyszlościowych kupić własnie cos z retinolem, myślałam nad Basic Lab, bo ma dobre opinie, ale jak Ty mowisz, ze ten dziala to moze na ten sie zdecyduje. Co dzien stosujesz? Nie luszczy Ci sie skóra?
Syfiozy w sumie nie mam, sporadycznie cos tam wyskoczy, ale przebarwienia, plamy, zmniejszona jedrnosc skory, to tak.
Ae ten olejek tez zmnie zainteresowal, ma dobre opinie. Jak bede w rossku rozejrze sie za nim.

Na mnie działa i na koleżankę, która mi go poleciła, też podobno świetnie działa Stosuję na noc co drugi dzień, inaczej można się łuszczyć. Mnie trochę schodzi skóra bo dowaliłam do niego Acne-derm, ale robię co jakiś czas peeling i jest ok. Natomiast olej różany ja sama już polecałam dalej, też słyszę zadowolone głosy. Jednak nie każda firma ma dobry różany, niekiedy te oleje robią nic.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-29 14:48:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.