Farmona Jantar odżywka do włosów??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-26, 11:24   #31
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez SquareSky Pokaż wiadomość
Witam,
dziewczyny mam pytanie. Jaka ilosc tej odzywki nakladacie na skore glowy? Mam wrazenie, ze leje jej stanowczo za duzo ;/
Kiedy wcierałam zgodnie z zaleceniem producenta (codziennie przez 3 tygodnie), to wychodziło mi 1,5 buteleczki.

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Tyle było szumu o to, ze wycofuja Jantara Ponad rok temu sie pojawiło takie info, na ich stronie tez widnieje wciaz informacja "do wyczerpania zapasów"...a tymczasem odżywka ma sie dobrze i jest bez problemu do dostania np. na doz. pl I oby tak zostało! Też jestem w niej niezmiennie zakochana, musze sie tylko zdyscyplinowac do systematyczniejszego uzywania, bo ostatnio to zaniedbałam
Równiez trzymam kciuki za to, by nadal pozostała w produkcji. Włosy sa od niej uzaleznione
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 22:15   #32
Diableria
Raczkowanie
 
Avatar Diableria
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
GG do Diableria
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Jakby coś to dziś kupiłam tę odżywkę w drogerii na ul. Długiej w Krakowie Mają tam również błotko do włosów Bielendy
Diableria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 19:57   #33
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Witam
Używam Jantaru od tygodnia, i zużyłam pół buteleczki, więc 3 tygodniowa kuracja=1,5 butelki.
Jeszcze nie mogę powiedzieć nic konkretnego, narazie zauważyłam że łagodzi podrażnienia skóry głowy.
Mam pytanie: jaka pora dnia jest najlepsza na wcieranie tego specyfiku? Ja wcieram wieczorem, po myciu.
catttt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 07:21   #34
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Pora na wcieranie? Nie sądzę, by była jakaś konkretna. Grunt, by nie wcierać przed myciem, bo wówczas zmyjemy ją ze wszystkim innym z włosów i skóry głowy.

Sama wcierałam wieczorem i czekałam, aż wyschną i skóra i włosy (po namoczeniu chciały układać się po swojemu )
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 00:23   #35
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Pora na wcieranie? Nie sądzę, by była jakaś konkretna. Grunt, by nie wcierać przed myciem, bo wówczas zmyjemy ją ze wszystkim innym z włosów i skóry głowy.

Sama wcierałam wieczorem i czekałam, aż wyschną i skóra i włosy (po namoczeniu chciały układać się po swojemu )
Dziękuję za odpowiedź
Chodziło mi o to, że np. włosy lepiej przyjmą składniki wieczorem. Z resztą nie wiem jak to przy nich jest, i wujek google też nic mądrego i z pewnego źródła nie podsuwa
catttt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 10:41   #36
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

A co sądzicie o mgiełce z tej samej serii? Ja zamówiłam odżywkę z mgiełką na DOZie Wkurza mnie trochę ta butelka z odżywki wrr jak wykończę wcierkę z Joanny to sobie przeleję, bo tamta jest świetna
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 12:52   #37
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Mgiełka jest na denacie i nie ma nic, co mogłoby jego działanie równoważyć. wysokie prawdopodobieństwo wysuszenia.
Na włosy bym nie nakładała. Prędzej na skalp. Ale tez nie na swój. Nie lubi alkoholu
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 13:18   #38
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Mgiełka jest na denacie i nie ma nic, co mogłoby jego działanie równoważyć. wysokie prawdopodobieństwo wysuszenia.
Na włosy bym nie nakładała. Prędzej na skalp. Ale tez nie na swój. Nie lubi alkoholu
No właśnie się nad tym zastanawiałam jak przeczytałam, że ma alkohol czy go na skalp nie kłaść a teraz rozwiałaś moje wątpliwości
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 00:41   #39
izajasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Eloe77, piszesz o "wrocławskim źródełku" w którym znalazłaś tą odżywkę. tak się składa, że jestem z wrocławia i nigdzie nie mogę jej dopaść. mogłabyś napisać gdzie jej szukać? będę wdzięczna!
izajasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 09:56   #40
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez izajasz Pokaż wiadomość
Eloe77, piszesz o "wrocławskim źródełku" w którym znalazłaś tą odżywkę. tak się składa, że jestem z wrocławia i nigdzie nie mogę jej dopaść. mogłabyś napisać gdzie jej szukać? będę wdzięczna!
Proszę uprzejmie:
- drogeria na 2. piętrze w DH Feniks w Rynku (na regale w pobliżu kasy)
oraz
- apteka DOZ w Galerii Dominikańskiej (widziałam jeszcze wczoraj na półce - po prawej ręce, gdy stoi się przodem do lady, 3 albo 4 regał od lady)
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 12:13   #41
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o mgiełce z tej samej serii? Ja zamówiłam odżywkę z mgiełką na DOZie Wkurza mnie trochę ta butelka z odżywki wrr jak wykończę wcierkę z Joanny to sobie przeleję, bo tamta jest świetna
Ja Jantara również przelałam do buteleczki z aplikatorem po wcierce Joanny I Jantar jako że jest jakby gęściejszy bardzo dobrze sie dzieki temu rozprowadza, bo np Joanna to mi się lała po całej twarzy. A ta sama buteleczka

Jak wrócę do domu to znowu zacznę wcierać. Ale też myślę o stosowaniu jej na włosy, bo piszecie, że stosujecie ją na włosy więc może do jakiegoś dozownika przeleję tego Jantara
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 18:29   #42
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

witajcie Wizażanki

Właśnie odkryłam tę odżywkę, tzn dopiero tutaj i zamierzam ją kupić, dlatego mam kilka pytań

Jest to odżywka, a czytałam, ze używacie jej jako wcierki, w skórę głowy (?),myślałam, że odżywki to tylko na długość
Zwróciłam uwagę też, że prawie w każdym przypadku, łączycie ją z jakimś innym specyfikiem, czy to konieczne? Czy sama odżywka nie daje rady?
Czy mogła by któraś z was dokładnie opisać jak najlepiej ją stosować, z czym łączyć itp?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc
PS. Mam nadzieję ze nie wyprowadze Was z równowagi moimi pytaniami
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 19:36   #43
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
Jest to odżywka, a czytałam, ze używacie jej jako wcierki, w skórę głowy (?),myślałam, że odżywki to tylko na długość
Tak, ale to również odżywka przeznaczona do skóry głowy
Zresztą wiele odżywek czy olejów często nakłąda się także na skórę.
Cytat:
Zwróciłam uwagę też, że prawie w każdym przypadku, łączycie ją z jakimś innym specyfikiem, czy to konieczne? Czy sama odżywka nie daje rady?
Owszem, daje radę, a nawet warto na początku uzytkować ją zgodnie z zaleceniami producenta: 3 tygodnie codziennie, tydzień przerwy i ponownie. Sama stosowałam tak Jantar przez dwa cykle. Później postanowiłam używac go jako bazę do wcierek, co oznacza, że zaczęłam kombinować z dodatkami.
To jednak nie stanowi konieczności.
Cytat:
Czy mogła by któraś z was dokładnie opisać jak najlepiej ją stosować, z czym łączyć itp?
Najlepiej zacząć zgodnie z zaleceniami: 3 tygodnie codziennie, tydzień przerwy i znów... To wszystko po to, by sprawdzić, czy odżywka nie ma składnika, na który miałabyś uczulenie lub byłabyś w jakiś spobób uwrażliwiona. Jantar to spora ilość ekstraktów, a jak wiadomo to one najcześciej są przyczyną podraznień czy alergii.

Z czym łaczyć? Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać.
Ja dodaję aloes prosto z listka albo żel aloesowy z apteki, olej z linianki siewnej i ekstrakt z argininy, kofeiny i karnityny (idzie mi głównie o pobudzenie cebulek i mikrokrążenia).
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 09:01   #44
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Tak, ale to również odżywka przeznaczona do skóry głowy
Zresztą wiele odżywek czy olejów często nakłąda się także na skórę.
Owszem, daje radę, a nawet warto na początku uzytkować ją zgodnie z zaleceniami producenta: 3 tygodnie codziennie, tydzień przerwy i ponownie. Sama stosowałam tak Jantar przez dwa cykle. Później postanowiłam używac go jako bazę do wcierek, co oznacza, że zaczęłam kombinować z dodatkami.
To jednak nie stanowi konieczności.
Najlepiej zacząć zgodnie z zaleceniami: 3 tygodnie codziennie, tydzień przerwy i znów... To wszystko po to, by sprawdzić, czy odżywka nie ma składnika, na który miałabyś uczulenie lub byłabyś w jakiś spobób uwrażliwiona. Jantar to spora ilość ekstraktów, a jak wiadomo to one najcześciej są przyczyną podraznień czy alergii.

Z czym łaczyć? Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać.
Ja dodaję aloes prosto z listka albo żel aloesowy z apteki, olej z linianki siewnej i ekstrakt z argininy, kofeiny i karnityny (idzie mi głównie o pobudzenie cebulek i mikrokrążenia).

Bardzo Ci dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź mysle, że innym początkującym wizażankom, te informacje, także się przydadzą

Lecz mam jeszcze jedno pytanie, obecnie używam odżywki Timotei z awokado, jeśli bym teraz chciała zrobić kurację jantarem, to awokado muszę odstawić tak?

O, jeszcze jedno pytanie mi się nasuneło, użwywam także wody brzozowej, wcieram w skalp, czy musiałabym ja odstawić?
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 22:19   #45
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

wode brzozowa bym odstawiła zeby moc skupic sie na Jantarze, a odzywke spokojnie po myciu mozesz stosowac - ja tak uwazam.
mam tez pytanie; skoro ma uzywac tego codziennie to codziennie tez bede musiała myc włosy ( myje co 2 -3 dni) bo przeciez nie bede z tym chodziła na głowie, zgadza sie?
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 22:29   #46
cyanid
Raczkowanie
 
Avatar cyanid
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 127
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Ta odżywka jest genialna Ja przelałam ją sobie do buteleczki z atomizerem i psikam nią włosy po każdym myciu, czasem też w ciągu dnia np. przed wyjsciem na slonce. Czasem wcieram tez w skore glowy, ale teraz znow zaczelam uzywac Joanna Rzepa wiec Jantar stosuje tylko do wlosow. Wlosy swietnie blyszcza po niej, mam tez wrazenie ze wydaja sie grubsze

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
wode brzozowa bym odstawiła zeby moc skupic sie na Jantarze, a odzywke spokojnie po myciu mozesz stosowac - ja tak uwazam.
mam tez pytanie; skoro ma uzywac tego codziennie to codziennie tez bede musiała myc włosy ( myje co 2 -3 dni) bo przeciez nie bede z tym chodziła na głowie, zgadza sie?

Niekoniecznie Ja czasem psikam nią w ciągu dnia i włosy nie są przetłuszczone ani nic takiego, nawet powiedziałabym ze lekko odświeża. No ale ja myję włosy codziennie, wiec nie wiem jak by to wyglądało przy myciu co kilka dni :P
cyanid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 22:40   #47
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
wode brzozowa bym odstawiła zeby moc skupic sie na Jantarze, a odzywke spokojnie po myciu mozesz stosowac - ja tak uwazam.
mam tez pytanie; skoro ma uzywac tego codziennie to codziennie tez bede musiała myc włosy ( myje co 2 -3 dni) bo przeciez nie bede z tym chodziła na głowie, zgadza sie?
Ja nie myję włosów po każdej aplikacji odżywki. Nakładając ją na długość traktuję jak odżywkę b/s, nie przetłuszcza mi włosów.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 23:16   #48
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
mam tez pytanie; skoro ma uzywac tego codziennie to codziennie tez bede musiała myc włosy ( myje co 2 -3 dni) bo przeciez nie bede z tym chodziła na głowie, zgadza sie?
Po aplikacji odżywki nie należy myć włosów Nie obciąża ich ona, ma konsystencję wody
catttt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 08:30   #49
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

no ok sprobuje. nie wyobrazam po myciu wetrzec sobie cos we włsoy i chodzic tak dwa dni. znojac moje włosy bede wygladała jakby mnie krowa liznęła
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 12:27   #50
cyanid
Raczkowanie
 
Avatar cyanid
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 127
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
no ok sprobuje. nie wyobrazam po myciu wetrzec sobie cos we włsoy i chodzic tak dwa dni. znojac moje włosy bede wygladała jakby mnie krowa liznęła
Moje włosy też wszystko obciąża, bą są cienkie a i za wiele ich nie jest, ale po tej odżywce są lśniące i puszyste
cyanid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 12:42   #51
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

nie mowie ze nie wierze w jej cudowne działanie kupie i tak , wyprobuje ja na wszystkie mozliwe sposoby
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 15:27   #52
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

A wiecie dziewczyny, czy w Rossmanie jest Jantar? Przeszłam dzisiaj wszystkie drogerie w mojej mieścinie i nigdzie nie ma (
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 16:13   #53
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

obawiam sie ze zle zaczełas swoje poszukiwania, to kupisz chyba tylko w aptece
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 16:21   #54
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
obawiam sie ze zle zaczełas swoje poszukiwania, to kupisz chyba tylko w aptece

Dzięki za informacje Lepiej późno niż wcale, hehe
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 10:34   #55
pacina9
Raczkowanie
 
Avatar pacina9
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 76
GG do pacina9
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Hej dziewczyny! Po przeczytaniu całego wątku musze mieć ta odzywkę! Powiedzcie czy ktoras z was kupowała ją w Poznaniu?
__________________

Nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
pacina9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 18:14   #56
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
Lecz mam jeszcze jedno pytanie, obecnie używam odżywki Timotei z awokado, jeśli bym teraz chciała zrobić kurację jantarem, to awokado muszę odstawić tak?
Nie musisz.
Cytat:
O, jeszcze jedno pytanie mi się nasuneło, użwywam także wody brzozowej, wcieram w skalp, czy musiałabym ja odstawić?
To zależy, bo woda brzozowa jest również wcierką. Możesz, ale czy to ma sens?
Działanie wody brzozowej opiera się na denacie, czyli ekstrakt dostaje się do cebulki dzięki alkoholowi. Jantar ma w miejscu alkoholu gilkol propylenowy, który dla mojego skalpu jest delikatniejszy, jednak niektórzy reagują nań alergicznie.

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
mam tez pytanie; skoro ma uzywac tego codziennie to codziennie tez bede musiała myc włosy ( myje co 2 -3 dni) bo przeciez nie bede z tym chodziła na głowie, zgadza sie?
Jak napisały dziewczyny - to jest odzywka bez spłukiwania, więc nie ma sensu codzienne mycie.
Jeśli chcesz jej uzywac tylko na skalp, zastosuj strzykawkę, aplikator, zakraplacz, wówczas nie nałozysz na włosy.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 21:07   #57
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

dobry pomysł
z checią bym wypobowała w koncu te cudo ale nie znalazłam go jak na razie w zadnej aptece;/ strasznie nad tym ubolewam
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 16:06   #58
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
dobry pomysł
z checią bym wypobowała w koncu te cudo ale nie znalazłam go jak na razie w zadnej aptece;/ strasznie nad tym ubolewam
Hej Dziewczyny

Ja właśnie też jej nigdzie nie widziałam, chodzę po aptekach i nie ma może juz ją wycofali? Nawet w jednej aptece zaproponowali, że zadzwonią do magazynu i jedna buteleczkę mi przyślą, ale zadzwonili, że nie ma w ogóle w hurtowni
Jestem załamana
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 16:36   #59
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Ja właśnie też jej nigdzie nie widziałam, chodzę po aptekach i nie ma może juz ją wycofali? Nawet w jednej aptece zaproponowali, że zadzwonią do magazynu i jedna buteleczkę mi przyślą, ale zadzwonili, że nie ma w ogóle w hurtowni
Jestem załamana
http://www.doz .pl/apteka/p1300-Farmona_Jantar_odzywka_do _wlosow_z_bursztynem_100_ ml
zamawiasz i odbierasz w wybranej aptece.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 15:56   #60
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Farmona Jantar odżywka do włosów???

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
http://www.doz .pl/apteka/p1300-Farmona_Jantar_odzywka_do _wlosow_z_bursztynem_100_ ml
zamawiasz i odbierasz w wybranej aptece.
Dzięki za odpowiedź ale nigdzie w pobliżu niestety nie ma apteki DOZ
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-08 12:32:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.