Wymianka zakładkowa - 8 Marzec - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-20, 14:23   #361
anka43
Zakorzenienie
 
Avatar anka43
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Wiadomości: 9 535
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Cytat:
Napisane przez mousedream Pokaż wiadomość
Jak już ci pisałam nie ma co się przejmować Jesteśmy tylko ludźmi, ja i tak się dziwie że ty to ogarniasz bo ja już bym w ogóle pomyłki robiła:P

No przyszło w zwykłej kopercie (nie wiem w jakiej wysyłałaś), troche zakładka się brudna była, więc wg mnie to koperta im się popsuła i małym kosztem chcieli to naprawić. bok kartki jest w każdym razie zgnieciony... i jak tu ufać poczcie, ja kiedyś dostałam próbki to się okazało że były otwarte i niektórych nie było:/
Moim zdaniem ta zakładka mogła się wybrudzić ,przecież wcześniej mousedream pisała że koperta była otwarta ,zakładka przybrudzona .Jestem częstym gościem u Beaty na wątku ,prace jej są bardzo schludne ,wręcz eleganckie .Mam nadzieję że ta sprawa się wyjaśni
__________________
anka43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 15:44   #362
Aninaj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 713
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Cytat:
Napisane przez misia2 Pokaż wiadomość
Aninaj smutne to piszesz ,mam tylko jedne pytanie czy piszesz o Wizażance

Beaty 1718 czy

beata1718
Misiu2 moją" wymianką" była beata1718 jesli jest jeszcze Beaty1718 to ją przepraszam bo nie o niej mowa.
__________________
Pozdrawiam


Edytowane przez Aninaj
Czas edycji: 2011-03-20 o 15:46
Aninaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 15:52   #363
LilySerpent100
Zadomowienie
 
Avatar LilySerpent100
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 233
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Cytat:
Napisane przez aniadebska Pokaż wiadomość
Alinko - u mnie się zgadza - nie dostałam nic do tej pory... Już nie czekam idę do przodu, z ciekawości zaglądam na wątek, bo może LiliSerpent100 wklei chociaż zdjęcia (jak o to prosiłam kilka postów wcześniej). Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie

Wasze zakładeczki są cudne. jest co podziwiać i oglądać
Jejku
Naprawdę niefajnie że jeszcze nie doszła, nie chcę wstawiać zdjęć no bo.. po prostu nie mam ale mam nadzieję że jeszcze dojdą, naprawdę! z całego serca cię przepraszam i może w tym tygodniu chociaż dojdą.
__________________
xo!

[aniolek1]352688[/aniolek1]
https://wizaz.pl/akcje/magiczne_swieta/aniolek-352688 klik

LilySerpent100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 16:02   #364
Aninaj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 713
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Cytat:
Napisane przez anka43 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ta zakładka mogła się wybrudzić ,przecież wcześniej mousedream pisała że koperta była otwarta ,zakładka przybrudzona .Jestem częstym gościem u Beaty na wątku ,prace jej są bardzo schludne ,wręcz eleganckie .Mam nadzieję że ta sprawa się wyjaśni
Podtrzymuję, Zakładka nie była ubrudzona, nikt na nią nie nadepnął, nikt, jej nie wymazał brudnym paluchem,nikt nie zostawił na niej resztek tuszu, ani sniadania, ona była równomiernie nieczysta - tak jak napisałam nieświeża. Rdzawych plam w miejscach szpilek też na poczcie nie zrobili. Tez jestem niemile zaskoczona, bo zanim przystąpiłam do robienia zakładki to sprawdziłam i wątek Beaty i blog, aby się zorientować co zrobić, jaką techniką, żeby się różniło od tego co ona robi. I jej prace faktycznie są porzadnie wykonane.Nawet zdjęcia tam wstawiane są ładne i wyrażne. Tutaj Beata wstawiła zdjęcia moich prac tez bardzo niechlujnie. Mocno przekłamane kolory, słaba ostrość, ale o to nie mam pretensji. Mogła akurat nie mieć odpowiedniego sprzętu do zrobienia zdjęć.Zdarza się. Choć na ogół dziewczyny gdy zdjęcia są gorszej jakości to przepraszają, albo proszą o wstawienie swoich. Ja też nie mam aparatu i robię telefonem i to wcale nie takim "full wypas" tylko normalnym, ale sprawdzam i jak są złej jakości to poprawiam, aby nikomu, kto się przecież starał nie zrobić przykrości.
Zresztą wstawiłam zdjęcia prezentu wymiankowego - możecie ocenić sobie sami.
__________________
Pozdrawiam


Edytowane przez Aninaj
Czas edycji: 2011-03-20 o 16:04
Aninaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 16:52   #365
misia2
Zakorzenienie
 
Avatar misia2
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 782
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Cytat:
Napisane przez Aninaj Pokaż wiadomość
Misiu2 moją" wymianką" była beata1718 jesli jest jeszcze Beaty1718 to ją przepraszam bo nie o niej mowa.
Zapytałam bo jak sama piszesz oglądałaś jej pracki,oceniłaś je pozytywnie , podziwiając je również ,ja też nie raz zaglądam jak Anka do beata1718 i podziwiam szczerze jej szydełkowe zmagania ilość,tempo jak i jakość.
Więc jak napisałaś o tym wszystkim i rozumiem twoje odczucie nie smaku po takiej wymiance pomyślałam sobie że pewnie chodzi o inną osobę .
Może sama Beata zajrzy tutaj i wyjaśni cała sytuację ,może rzeczywiście gdzieś komuś wpadła w blotko ,przepłukał tylko ,byle jak ,napiął jakimiś pineskami , gwoździkami a nie nawet szpilkami i stąd ten wygląd ,,nie świeżości''.
misia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 16:57   #366
anka43
Zakorzenienie
 
Avatar anka43
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Wiadomości: 9 535
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Cytat:
Napisane przez misia2 Pokaż wiadomość
Zapytałam bo jak sama piszesz oglądałaś jej pracki,oceniłaś je pozytywnie , podziwiając je również ,ja też nie raz zaglądam jak Anka do beata1718 i podziwiam szczerze jej szydełkowe zmagania ilość,tempo jak i jakość.
Więc jak napisałaś o tym wszystkim i rozumiem twoje odczucie nie smaku po takiej wymiance pomyślałam sobie że pewnie chodzi o inną osobę .
Może sama Beata zajrzy tutaj i wyjaśni cała sytuację ,może rzeczywiście gdzieś komuś wpadła w blotko ,przepłukał tylko ,byle jak ,napiął jakimiś pineskami , gwoździkami a nie nawet szpilkami i stąd ten wygląd ,,nie świeżości''.
O tym samym pomyślałam misiu
__________________
anka43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 18:48   #367
Aninaj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 713
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Dziewczyny, czy naprawdę wierzycie w to co piszecie?. Ze na poczcie ktoś tak się przejął zabrudzeniem,że zabrał przesyłkę do domu prał ją, krochmalił naciągał na zardzewiałe szpilki, zapakował od nowa w kopertę i wysłał. Wtedy byłaby zardzewiała, ale czysta, tak jak jest teraz po wypraniu przeze mnie.Żyję zbyt długo,żeby w takie cuda wierzyć. Zresztą nie będę już na ten temat dyskutować, Nie mam zamiaru sie denerwować więcej. Zyję juz przyszłością i nie mam zamiaru się oglądać wstecz.
__________________
Pozdrawiam


Edytowane przez Aninaj
Czas edycji: 2011-03-20 o 18:51
Aninaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 20:59   #368
GLINKA121
Zakorzenienie
 
Avatar GLINKA121
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Złotoryja - Dolnyśląsk
Wiadomości: 12 478
GG do GLINKA121 Send a message via Skype™ to GLINKA121
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Znowu zrobiło się nie przyjemnie - jak tyle wymianek prowadziłam nie zdarzyło się nic takiego - owszem były nawalanki - ktoś nie dostał albo upłynęło dużo czasu - nie wiem co o tym sądzić - nie opowiadam się za żadną ze stron - może Beatka się wypowie i Mausedrem /ona widziała/ - może będzie bezstronna
Zabrałam głos ale aż cierpnę na samą myśl jak to zostanie odebrane przez zainteresowane osoby

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Aninaj Pokaż wiadomość
Tutaj Beata wstawiła zdjęcia moich prac tez bardzo niechlujnie. Mocno przekłamane kolory, słaba ostrość, ale o to nie mam pretensji.
Tutaj się nie zgodzę - nie musiała robić sesji - nie widzę tu nic niechlujnego /nie widziałaś jeszcze w jakich warunkach co niektórzy robią zdjęcia/
tu linki do tych fotek https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1299569649
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1299569649

mój aparat zawsze przekłamuje kolory - i nic na to nie poradzę - i ktoś by powiedział że złe ale nie jestem zawodowcem w fotografii
GLINKA121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 09:40   #369
Just-in
Moderatozaur
 
Avatar Just-in
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 3 586
GG do Just-in
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Masz rację, Glinko, też nie pamiętam, żeby w jakiejś wcześniejszej wymiance było aż tyle nieporozumień. I, co gorsza, wzajemnych pretensji.
Trzeba mieć tylko nadzieję, że kwietniowa pójdzie lepiej
__________________

Zapraszam serdecznie do oglądania moich wyczynów szydełkowych i nie tylko... o tu

To już ...
Just-in jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 11:04   #370
MagdaBM1
Zakorzenienie
 
Avatar MagdaBM1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 520
GG do MagdaBM1
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Te ktore z nas dostaly ladne i czyste i sa zadowolone to nie czuja tego co czuja dziewczyny ktore nie dostaly nic. My mozemy tylko pisac przykro nam i tyle. Tak samo z ta co dostala Aninaj. Nie mozecie jej krytykowac ze wybrzydza i ma pretense juz do wszystkiego i o wszystko (chodzi mi tu o wstawienie jej pracek niezbyt wyraznie). Same nie wiemy jak my bysmy sie czuly dostajac cala nie biala tylko jakby zlezala i te slady rdzawe, ktore faktycznie na fotce dosc mocno widac. Ja sie jej nie dziwie ze jest rozgoryczona bo patrzac na wszystkie inne to pozostale sa ladniusie i dopracowane. Ta by pewnie tez tak wygladala gdyby byla chociaz bez tych rdzawych sladow. Moze mnie zjecie ale smaczna nie jestem ale tak pomyslalam ze skoro Aninaj twierdzi ze zakladka zlezala no i te slady to moze jej wylosowanka poprostu zapomniala ze musi zrobic zakladke a zeby wywiazac sie w terminie "sciagnela" swoja z choinki bo jakby tu nie patrzec to aniolek hi, hi.
No ale pewnie dziewczyna teraz sie boi nas ze ja zjemy za to zamieszanie i cichutko siedzi, a przeciez tylko Ona sama wie jak to bylo najlepiej.

Za to teraz ta Wielkanocna pewnie bedzie bez zgrzytow czego sobie i Wam zycze
__________________
Świąteczna wymianka pudełkowa - zapisy do 15.11. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=37513922 #post37513922
Zajączek, jajeczko, baranek - wymianka Wielkanocna zapisy do 31.01.https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=38467042 #post38467042

Edytowane przez MagdaBM1
Czas edycji: 2011-03-21 o 12:18
MagdaBM1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 11:49   #371
GLINKA121
Zakorzenienie
 
Avatar GLINKA121
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Złotoryja - Dolnyśląsk
Wiadomości: 12 478
GG do GLINKA121 Send a message via Skype™ to GLINKA121
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Każda krytyka jest wskazana i dobrze by było gdyby zainteresowana się wypowiedziała - także czekam na wiadomość od Mousedrem - ona widziała. Tylko to wszystko jakoś mi nie pasuje ani 8 marca ani to Wielkanoc ani Walentynki - bo sądziłam że tematycznie będzie nawiązanie do 8 marca no cóż możemy gdybać - Beatko odezwij się.
GLINKA121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 12:21   #372
aniadebska
Raczkowanie
 
Avatar aniadebska
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 387
GG do aniadebska
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Cytat:
Napisane przez LilySerpent100 Pokaż wiadomość
Jejku
Naprawdę niefajnie że jeszcze nie doszła, nie chcę wstawiać zdjęć no bo.. po prostu nie mam ale mam nadzieję że jeszcze dojdą, naprawdę! z całego serca cię przepraszam i może w tym tygodniu chociaż dojdą.
Może idź na pocztę i złóż reklamację. Może oni wyjaśnią gdzie i ewentualnie jaką drogę przebyła? Zawsze to jakieś zadość uczynienie jak dadzą oficjalne pismo, że niestety zaginęła...

Ja już nie liczę, że dojdzie. Jak znam pocztę (a często tam bywam), to jak przesyłka nie przychodzi przez 2 tygodnie to już nie dojdzie. Bardzo rzadko mi się to zdarza, ale ... Albo podaj mi numer nadania, to spytam na mojej poczcie
__________________
moje prace i tu
rozgryzacze schematów, czyli...
aniadebska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 12:57   #373
Aninaj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 713
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Cytat:
Napisane przez GLINKA121 Pokaż wiadomość




Tutaj się nie zgodzę - nie musiała robić sesji - nie widzę tu nic niechlujnego /nie widziałaś jeszcze w jakich warunkach co niektórzy robią zdjęcia/
tu linki do tych fotek https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1299569649
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1299569649

mój aparat zawsze przekłamuje kolory - i nic na to nie poradzę - i ktoś by powiedział że złe ale nie jestem zawodowcem w fotografii
Alinko, napisałam,że o to nie mam pretensji, bo mogła akurat nie dysponować odpowiednim aparatem, choć jak zajrzysz do blogu Beaty, lub choćby na picase gdzie eksponuje swoje prace, to tam zdjęcia są ładne, ostre, pokazujące odpowiednio jej prace. I pisząc to co napisałam miałam na myśli to,że może jednak powinna się bardziej postarać jeśli chodzi o jakość. Bynajmniej nie żądam sesji zdjęciowej, ale chciałabym, aby zaprezentowała moje prace w sposób najbardziej zbliżony do rzeczywistości. To też w jakiś sposób świadczy o lekceważeniu drugiej strony.
Ja wychodzę z założenia,że jeśli się do czegoś zobowiązuje to robię to pod każdym względem najlepiej jak potrafię, a nie byle zbyć, i tego oczekuje od innych. Któraś z dziewczyn jak nie mogła zrobić dobrych zdjęć swoich prezentów to pożyczyła zdjęcia z blogu swojej wymianki, byle jej nie urazić.
I żeby znów nie być gołosłownym ,postanowiłam wstawić zdjęcia mojej zakładki i kartki sama, aby pokazać,że przywiązują ogromną wagę do estetyki i wykonania. Wszystkie pracki zamieszczone tutaj przez dziewczyny bez względu na technikę takie były. Estetyczne, czyste, i widac w nich dopracowanie. I dlatego jest mi przykro.
I choc moje zdjęcia tez nie oddają rzeczywistości dokładnie boć to tylko telefon komórkowy a nie aparat, ale róznica jest chyba zasadnicza np w pokazaniu tego co sie dostało. Przecież w końcu po to to robione są, te wymianki. Dziewczyny pokazują nawet batonik, czy czekoladkę, której przecież wymianka nie robiła sama a kupiła.

Poniżej faktyczna zawartość przesyłki do Beaty - ode mnie. To ostatnie zdjęcie to koperta na zakładkę, której przecież nie musiałam robić, ale uznałam,że tak będzie estetyczniej i milej. Bo przecież prezent to prezent. Wymaga równie odpowiedniego opakowania, choćby nawet był włożony do koperty pocztowej .Prawda,że przyjemnie by było w takiej postaci obejrzeć swój prezent na forum. ?

Cytat:
Napisane przez GLINKA121 Pokaż wiadomość
nie widziałaś jeszcze w jakich warunkach co niektórzy robią zdjęcia/
PS Alinko, to nie znaczy,że nie mamy tego krytykować - oczywiście wtedy gdy "ci co niektórzy" nie wytłumaczą się dlaczego tak wstawili - np brak aparatu lub zdjęcie z telefomu. Bo przeciez licza sie także intencje a nie dobry sprzęt fotograficzny, którego nie każda z nas - z różnych względów - nie posiada.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00770.jpg (152,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00766.jpg (146,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00771.jpg (96,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00773.jpg (65,9 KB, 35 załadowań)
__________________
Pozdrawiam


Edytowane przez Aninaj
Czas edycji: 2011-03-21 o 13:00
Aninaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 13:03   #374
misia2
Zakorzenienie
 
Avatar misia2
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 782
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Cytat:
Napisane przez MagdaBM1 Pokaż wiadomość
Te ktore z nas dostaly ladne i czyste i sa zadowolone to nie czuja tego co czuja dziewczyny ktore nie dostaly nic. My mozemy tylko pisac przykro nam i tyle. Tak samo z ta co dostala Aninaj. Nie mozecie jej krytykowac ze wybrzydza i ma pretense juz do wszystkiego i o wszystko (chodzi mi tu o wstawienie jej pracek niezbyt wyraznie). Same nie wiemy jak my bysmy sie czuly dostajac cala nie biala tylko jakby zlezala i te slady rdzawe, ktore faktycznie na fotce dosc mocno widac. Ja sie jej nie dziwie ze jest rozgoryczona bo patrzac na wszystkie inne to pozostale sa ladniusie i dopracowane. Ta by pewnie tez tak wygladala gdyby byla chociaz bez tych rdzawych sladow. Moze mnie zjecie ale smaczna nie jestem ale tak pomyslalam ze skoro Aninaj twierdzi ze zakladka zlezala no i te slady to moze jej wylosowanka poprostu zapomniala ze musi zrobic zakladke a zeby wywiazac sie w terminie "sciagnela" swoja z choinki bo jakby tu nie patrzec to aniolek hi, hi.
No ale pewnie dziewczyna teraz sie boi nas ze ja zjemy za to zamieszanie i cichutko siedzi, a przeciez tylko Ona sama wie jak to bylo najlepiej.

Za to teraz ta Wielkanocna pewnie bedzie bez zgrzytow czego sobie i Wam zycze
MagdaBM1 a kto tu krytykuje Aninaj,nie ma słów krytyki pod jej adresem,nikt nie wątpi w to ze dostała taką jak opisała tutaj bo niby jaki by miała w tym cel ,dobrze że uczciwie rzetelnie napisała jak wyglądała jej ,,wymianka'',bo o takich sprawach należy mówić ,wyjaśniać.
Wpisy które się pokazały po Ani wpisie dotyczą raczej analizy dlaczego taka doszła ,że może coś ,ktoś po drodze zawinił a i ma na swój sposób jak pisała Glinka zainteresowane osoby ,,sprowokować ''(to moje słowa,nie Alinki )obie panie do wypowiedzenia się w tym temacie-Beatę i Mousedrem bo uważam ze należy się jednak wyjaśnienie Aninaj .
misia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 13:08   #375
GLINKA121
Zakorzenienie
 
Avatar GLINKA121
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Złotoryja - Dolnyśląsk
Wiadomości: 12 478
GG do GLINKA121 Send a message via Skype™ to GLINKA121
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Cytat:
Napisane przez Aninaj Pokaż wiadomość
Alinko, napisałam,że o to nie mam pretensji, bo mogła akurat nie dysponować odpowiednim aparatem, choć jak zajrzysz do blogu Beaty, lub choćby na picase gdzie eksponuje swoje prace, to tam zdjęcia są ładne, ostre, pokazujące odpowiednio jej prace. I pisząc to co napisałam miałam na myśli to,że może jednak powinna się bardziej postarać jeśli chodzi o jakość. Bynajmniej nie żądam sesji zdjęciowej, ale chciałabym, aby zaprezentowała moje prace w sposób najbardziej zbliżony do rzeczywistości. To też w jakiś sposób świadczy o lekceważeniu drugiej strony.
Ja wychodzę z założenia,że jeśli się do czegoś zobowiązuje to robię to pod każdym względem najlepiej jak potrafię, a nie byle zbyć, i tego oczekuje od innych. Któraś z dziewczyn jak nie mogła zrobić dobrych zdjęć swoich prezentów to pożyczyła zdjęcia z blogu swojej wymianki, byle jej nie urazić.
I żeby znów nie być gołosłownym ,postanowiłam wstawić zdjęcia mojej zakładki i kartki sama, aby pokazać,że przywiązują ogromną wagę do estetyki i wykonania. Wszystkie pracki zamieszczone tutaj przez dziewczyny bez względu na technikę takie były. Estetyczne, czyste, i widac w nich dopracowanie. I dlatego jest mi przykro.
I choc moje zdjęcia tez nie oddają rzeczywistości dokładnie boć to tylko telefon komórkowy a nie aparat, ale róznica jest chyba zasadnicza np w pokazaniu tego co sie dostało. Przecież w końcu po to to robione są, te wymianki. Dziewczyny pokazują nawet batonik, czy czekoladkę, której przecież wymianka nie robiła sama a kupiła.

Poniżej faktyczna zawartość przesyłki do Beaty - ode mnie. To ostatnie zdjęcie to koperta na zakładkę, której przecież nie musiałam robić, ale uznałam,że tak będzie estetyczniej i milej. Bo przecież prezent to prezent. Wymaga równie odpowiedniego opakowania, choćby nawet był włożony do koperty pocztowej .Prawda,że przyjemnie by było w takiej postaci obejrzeć swój prezent na forum. ?

PS Alinko, to nie znaczy,że nie mamy tego krytykować - oczywiście wtedy gdy "ci co niektórzy" nie wytłumaczą się dlaczego tak wstawili - np brak aparatu lub zdjęcie z telefomu. Bo przeciez licza sie także intencje a nie dobry sprzęt fotograficzny, którego nie każda z nas - z różnych względów - nie posiada.
To wszystko jest prawda - tak powinno być - ale bycie a życie to nie raz dwie różne rzeczy - poczekajmy co powie Beata
A i jeszcze wersja kolorów Beaty - lepiej mi się podoba - bardziej wyraziste kolory zakładki
GLINKA121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 13:17   #376
Aninaj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 713
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Cytat:
Napisane przez GLINKA121 Pokaż wiadomość
A i jeszcze wersja kolorów Beaty - lepiej mi się podoba - bardziej wyraziste kolory zakładki
Może i kolory bardziej wyraziste, ale daleko odbiegają od oryginału i ja nie takimi kolorami haftowałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_3063.jpg (154,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00770.jpg (152,6 KB, 38 załadowań)
__________________
Pozdrawiam


Edytowane przez Aninaj
Czas edycji: 2011-03-21 o 13:20
Aninaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 19:42   #377
aniadebska
Raczkowanie
 
Avatar aniadebska
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 387
GG do aniadebska
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Cytat:
Napisane przez LilySerpent100 Pokaż wiadomość
Jejku
Naprawdę niefajnie że jeszcze nie doszła, nie chcę wstawiać zdjęć no bo.. po prostu nie mam ale mam nadzieję że jeszcze dojdą, naprawdę! z całego serca cię przepraszam i może w tym tygodniu chociaż dojdą.

SŁUCHAJCIE SŁUCHAJCIE!!!! MAM I JA!!!!
Dzisiaj dostałam dwie zakładeczki. Jedną od LilySerprnt100 - Kingi. Jest piękna, dopracowana, równiutka... i w ananaski, które uwielbiam!!! Bardzo Ci dziękuję.

Drugą dostałam od kochanej Magdy , której było bardzo przykro, bo zapowiadało sie, że jako jedyna mogę nic nie dostać (Kinga nie dawała znaku życia ). Zakładka od Magdy jest super - dwustronna i drobniutko dziergana. Już próbuję zgapić wzór Magda OGROMNE DZIĘKI - sprawiłaś mi ogromna RADOŚĆ (i pokazałaś jak wielkie masz serduszko).

MAm nadzieję, że zdjecia nic nie przekłamią, bo swiatło o tej porze mam już wstętne, a nie chcę czekać do jutra ze zdjeciami (wcześniej musiałam ogarnąć dwójkę moich brzdąców).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kinga.jpg (37,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kinga1.jpg (60,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Magda.jpg (57,4 KB, 43 załadowań)
__________________
moje prace i tu
rozgryzacze schematów, czyli...
aniadebska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 20:11   #378
misia2
Zakorzenienie
 
Avatar misia2
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 782
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Jak miło że to jednak opóźnienia z nie ważne jakich powodów , najważniejsze ze doszło i są urocze wymianeczki , zakładeczki ,karteczki
misia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 20:37   #379
anka43
Zakorzenienie
 
Avatar anka43
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Wiadomości: 9 535
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Aniu, śliczności dostałaś ,warto było czekać
Dla Magdy
__________________
anka43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 21:21   #380
GLINKA121
Zakorzenienie
 
Avatar GLINKA121
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Złotoryja - Dolnyśląsk
Wiadomości: 12 478
GG do GLINKA121 Send a message via Skype™ to GLINKA121
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Cytat:
Napisane przez Rossali Pokaż wiadomość
Do Barbarery, dla której miałam robić zakładkę napisałam i przeprosiłam, że nie wyrobie sie w terminie,

To jedna z dwóch osób które nie otrzymały jeszcze - ale jak wyżej napisano podobno Barbarera wie o tym

I jeszcze wg moich zapisków Hajduczek-Basia by nie otrzymała - proszę o informacje - może coś mnie ominęło

Czekamy również na info od Beaty1718 lub Mousedrem
GLINKA121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 21:32   #381
hajduczek
Zadomowienie
 
Avatar hajduczek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 206
Send a message via Skype™ to hajduczek
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Niestety Alinko nie otrzymałam, chociaż coraz bardziej ciężko mi się czeka , ale to ćwiczy moją cierpliwość i troszeczkę podważa zaufanie do drugiej osoby.
Ania się doczekała. Dla Magdy za ogromne serducho .
__________________
Serdecznie zapraszam do oglądania i komentowania moich prac

Nigdy pod żadnym pretekstem nie należy odwracać się do życia plecami!

Preferencje
hajduczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 23:06   #382
anka43
Zakorzenienie
 
Avatar anka43
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Wiadomości: 9 535
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Cytat:
Napisane przez Spalinka Pokaż wiadomość
To mnie przyleciały piękne zakładeczki, pochwalę się jak tylko odzyskam swój aparat
Hajduczku przemiły nic się nie martw, niespodziewanki dla Ciebie są uszykowane, tylko wylecą ode mnie z opóźnieniem ze względu na trwającą 2 tydzień anginę Wybacz!
Basiu ,może i do Ciebie uśmiechnie się słoneczko
__________________
anka43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 23:53   #383
hajduczek
Zadomowienie
 
Avatar hajduczek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 206
Send a message via Skype™ to hajduczek
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Dlatego Aniu cierpliwie czekam, chociaż od tego pisania Spalinki minęło już 10 dni , i nie o to w tym wszystkim chodzi , ale nie będę już więcej tego komentowała i pisała. Skoro mam czekać, to czekam...
__________________
Serdecznie zapraszam do oglądania i komentowania moich prac

Nigdy pod żadnym pretekstem nie należy odwracać się do życia plecami!

Preferencje

Edytowane przez hajduczek
Czas edycji: 2011-03-21 o 23:59 Powód: interpunkcja
hajduczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 11:33   #384
barbarera
Zadomowienie
 
Avatar barbarera
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: gdzieś nad Gopłem
Wiadomości: 1 836
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Ja dostałam swoją przesyłeczkę i wiedziałam o zaistniałym opóźnieniu więc wszystko jest ok
zdjęcia wieczorem no chyba że moja darczyni wstawi sama
dziękuję Ci bardzo
__________________
zapraszam też do siebie
do oglądania moich zmagań z robótkami różnego gatunku
z lepszym lub gorszym skutkiem



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=261536

mój blog
zgodnie z prośbą moderatora usunięty
barbarera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 15:24   #385
misia2
Zakorzenienie
 
Avatar misia2
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 782
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

No jak sympatycznie z poślizgiem ,z opóźnieniem ale każdy si wywiązuje i każdy ma powód do radości ,jeszcze tylko jedna parka i będzie co świętować z radością i zadowoleniem a nasza Glinka która włożyła ogrom pracy i swojego czasu w tą akcję odetchnie z ulgą ,przestanie się nam stresować
Wierzę też że wymiana Aninaj i beata1718 zostanie też wyjaśniona i będzie oki.

Edytowane przez misia2
Czas edycji: 2011-03-22 o 15:34
misia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 18:26   #386
barbarera
Zadomowienie
 
Avatar barbarera
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: gdzieś nad Gopłem
Wiadomości: 1 836
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

a oto moja zakładka i serduszko
Kochana bardzo Ci dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC15961.jpg (123,3 KB, 38 załadowań)
__________________
zapraszam też do siebie
do oglądania moich zmagań z robótkami różnego gatunku
z lepszym lub gorszym skutkiem



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=261536

mój blog
zgodnie z prośbą moderatora usunięty
barbarera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 10:28   #387
LilySerpent100
Zadomowienie
 
Avatar LilySerpent100
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 233
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Cytat:
Napisane przez aniadebska Pokaż wiadomość
SŁUCHAJCIE SŁUCHAJCIE!!!! MAM I JA!!!!
Dzisiaj dostałam dwie zakładeczki. Jedną od LilySerprnt100 - Kingi. Jest piękna, dopracowana, równiutka... i w ananaski, które uwielbiam!!! Bardzo Ci dziękuję.

Drugą dostałam od kochanej Magdy , której było bardzo przykro, bo zapowiadało sie, że jako jedyna mogę nic nie dostać (Kinga nie dawała znaku życia ). Zakładka od Magdy jest super - dwustronna i drobniutko dziergana. Już próbuję zgapić wzór Magda OGROMNE DZIĘKI - sprawiłaś mi ogromna RADOŚĆ (i pokazałaś jak wielkie masz serduszko).

MAm nadzieję, że zdjecia nic nie przekłamią, bo swiatło o tej porze mam już wstętne, a nie chcę czekać do jutra ze zdjeciami (wcześniej musiałam ogarnąć dwójkę moich brzdąców).
noo cieszę się że masz i że ci się podoba. Przepraszam że nie dawałam znaku życia ale tak to jest jak się choruje 2 tygodnie i można napisać tylko od czasu do czasu wiadomość
no ale już wszystko dobrze i jestem szczęśliwa
__________________
xo!

[aniolek1]352688[/aniolek1]
https://wizaz.pl/akcje/magiczne_swieta/aniolek-352688 klik

LilySerpent100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 19:52   #388
patusan
Raczkowanie
 
Avatar patusan
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 448
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Agnieszko, kłaniam się nisko dziękując za taki cudowny prezent. Biję się też w pierś przepraszając, że tak długo nie pokazywałam cuda, które od Ciebie dostałam ale jak pisałam wcześniej niestety dotarłam do tego cuda dopiero 16 marca a potem jak na złość odcięli mi internet. Przepraszam raz jeszcze i wklejam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6568.jpg (126,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6569.jpg (127,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6570.jpg (119,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6571.jpg (112,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6572.jpg (116,1 KB, 6 załadowań)
patusan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 20:39   #389
anka43
Zakorzenienie
 
Avatar anka43
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Wiadomości: 9 535
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Śliczna zakładeczka i karteczka
__________________
anka43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 21:52   #390
GLINKA121
Zakorzenienie
 
Avatar GLINKA121
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Złotoryja - Dolnyśląsk
Wiadomości: 12 478
GG do GLINKA121 Send a message via Skype™ to GLINKA121
Dot.: Wymianka zakładkowa - 8 Marzec

Piękne

Hajduczek-Basiu czy już coś wiadomo

Dalej czekamy na wyjaśnienie Beaty lub Mousedrem i cisza - już nie wiem co sądzić
GLINKA121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.