mój 1 raz- dzisiejszy poranek:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-12, 19:34   #1
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470

mój 1 raz- dzisiejszy poranek:)


to jest moj 1 raz zaczynam sie bawic w nauke robienia makijazu,mam nadzieje ze z czasem zacznie mi wychodzic. dodam fotki, ale poucinane bo robilam to rano w pizamie,do tego wlos w nieladzie wiec nie pokaze calej twarzy
widze ze jest tutaj zwyczaj pisania o tym czego sie uzywa,no wiec:
make up i roz ktorego nie widac clinique, cienie clinique zloty i fiolet,mascara clinique,kredka czarna rimmel, blyszczyk superstay maybelline kolor 105.
mam nadzieje ze z czasem bede miala wiecej pomyslow i bede mogla sie czyms pichwalic bo na razie sa to moje 1 kroki i prosze o wyrozumialosc,
ale fajnie ze taka stronka jest i mozna co nieco sie dowiedziec.
zalacze jeszcze jeden ekeperyment-fota z wczoraj.niestety kiepsko widac bo bylo ciemno wiec zero efektu i blysku ale efekt byl fajny..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1raz.jpg (36,8 KB, 221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (13,3 KB, 239 załadowań)
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 19:55   #2
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: mój 1 raz- dzisiejszy poranek:)

Przede wszystkim witaj na MM 1 makijaż podoba mi się bardziej niż 2 Widać jakieś tam cieniowanie.. i jest o wiele delikatniejszy.. ale zacznijmy od tego, że zdjątka kompletnie niewyraźne Następnym razem postaraj się zrobić wyraźniejsze foteczki Co do 2go to już kompletnie nie jestem pzrekonana.. Zielony cień za wysoko wyciągnięty.. i wygląda mi ten makijaż jakoś tak bazarkowo Poprzeglądaj nasze propozycje makijażowe... Spróbuj zrobić lepsze zdjęcia i wtedy bedziemy mogły dobrze ocenić Twoje prace.. Życzę powodzenia !
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 20:21   #3
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: mój 1 raz- dzisiejszy poranek:)

Pierwszy chyba był fajny, w sumie na zdjęciach niewiele widać. Tylko wolałabym ten make-up bez czarnej kreski wewnątrz dolnej powieki, przy takim 'cukierkowym' makijażu nie bardzo pasuje (pasuje najbardziej do smoky eyes i kocich oczu) no i zmniejsza oczy. A drugi... wybacz, ale nasuwa mi się tylko jedno słowo jak widzę ten makijaż - straszny Daaaaawno temu kobiety się malowały w ten sposób, czasami widzę jeszcze starsze kobitki w takim makijażu, ale nieodłącznie kojarzy mi się on z wiejską dyskoteką albo bazarem. Nie złość się, po prostu tak to widzę. Cień jest wyciągnięty za daleko i za wysoko, a ten niebieski pod łukiem brwiowym mnie po prostu zabił. Nie rób czegoś takiego więcej, proszę Pozdrawiam Aaaa no i witaj na MM
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 20:33   #4
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: mój 1 raz- dzisiejszy poranek:)

Witaj na MM jak już Poziomka powiedziała zdjęcia bardzo niewyraźne, prawie nic na nich nie widać z tego co widzę, to tak: w pierwszym makijażu do wyeliminowania ciemna kreska po wewnętrznej stronie dolnej powieki, nie pasuje do tak jasnych cieni. Według mnie ani to ładne, ani funkcjonalne, bo pomniejsza oko. Po za tym niewiele widać, kolorki raczej pasują do koloru oczu. Drugi makijaż zupełnie mi się nie podoba, po pierwsze taki zbyt bazarowy kolor, cień zdecydowanie za wysoko wyciągnięty, bo aż pod łuk brwiowy. Łuk mogłabyś jedynie rozświetlić jakimś beżowym lub białym cieniem, ale napewno nie tym niebieskim. Za dużo cienia w wewnętrznym kąciku. Znowu widzę czarną kredkę a żeby nie było tak całkiem wrednie to masz bardzo ładne oczka i czekam z niecierpliwością na kolejne makijaże

Łoo nie zauważyłam że Jeanne już wszystko powiedziała, osz Ty szybciochu niedobry Tyy!
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 21:17   #5
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: mój 1 raz- dzisiejszy poranek:)

hej dzieki za oceny..ja wiem ten drugi to byly wyglupy makijazowe na bal haloween,jestem w irlandii i impreza zbliza sie wielkimi krokami i wczoraj bawilam sie takim kolorkiem chodzi o to by cala twarz byla mocno za mocno wymalowana.chodzilo o to by przesadzic.w zyciu bym tak na ulice nie wyszla w bialy dzien heheale fakt moja wina ze nie napisalam po co takie coszrobilam. natomiast ten pierwszy to macie duzo racji musze chyba zaczac uzywac bialej kredki bo przy malych oczach to srednio wyglada czarna kreska. dzieki wielkie za oceny.a aparat mam slaby moze nastepnym razem uda mi sie zrobic cos wyrazniejszego
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 21:23   #6
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: mój 1 raz- dzisiejszy poranek:)

aaa dodam jeszcze ze moj plan na jutro jesli sie wyrobie to makijaz ala joker z batmana. koles jest moim idolem i moze uda mi sie zorbic taki makijaz jak mial w tym filmie. wiec od razu uprzedzam zeby nie bylo ze "nikt sie tak nie maluje,jest strasznie"bo wlasnie ma byc strasznie makijaz to swietna sprawa mozna nim kapitalnie zmienic twarz,mozna jej nadac delikatnego wyrazu lub przeistoczyc sie w wampa. ito wlasnie lubie i nad tym chce pracowac, dzieki wam za krytyke bo wlasnie o nia tutaj chodzi,ona mobilizuje,moze drugi wystep na MM bedzie lepiej przyjety:cmok :
pozdrawiam wszystkie wizazanki
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 21:30   #7
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: mój 1 raz- dzisiejszy poranek:)

dolaczam jeszcze fotke oka znaleziona w internecie ktora byla moja inspiracja na haloween czyli moj bazarowy make up wczorajszy..wyszedl niemalze identyko ale aparat zespul efekt( no i juz czuje sie usprawiedliwiona..
do tego zalaczam fotke makijazu jokera ktory chce wykonac niebawem..tez swietny pomysl na haloween ciekawe czy sie uda??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joker-wizard.jpg (27,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz.jpg (34,6 KB, 24 załadowań)
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 21:33   #8
deMitia
Rozeznanie
 
Avatar deMitia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 746
Dot.: mój 1 raz- dzisiejszy poranek:)

Pierwszy makijaż wyglada zachęcając, aczkolwiek właściwie nic nie widać przez słaba jakość zdjęć. Drugi to zdecydowanie nie mój typ: nie lubię gdy cała powieka aż do brwi pokryta jest cieniem....
a co trzeciego: to j.w. Może i technicznie ok- ale to zdecydowanie nie moja estetyka, więc ciężko mi ocenić obiektywnie.

ps. napisz jakich kosmetyków używasz.
__________________
"Myśli pan, że tylko jabłko deserowe warte jest grzechu?"
deMitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 21:41   #9
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: mój 1 raz- dzisiejszy poranek:)

kosmetyki to glownie clinique,gosh i rimmel,marzy mi sie inglot ale ktos musialby mi je tutaj sprowadzic, mam tez duza palete cieni "no name" czyli nie mam pojecia jakiej firmy zobaczylam gdzies na promocji i kupilam
a co do fotek to moze ja technicznie zle robie zdjecia no bo aparat ma 6mega pixeli,nie wiem moze to wina swiatla..musze nad tym pocwiczyc..ten 1szy makijaz czyli moj debiut to jest taki delikatny do pracy..natomiast wieczorowego jeszcze nie robilam ale poszukam na wiazzu wskazowek i moze sie z czasem naucze. cwiczenia czynia mistrza czyz nie tak? a jeszcze z waszymi wsazowkami to pewnie bedzie mi latwiej. dzieki wielki za wsazowki i opinie..ps wybaczcie wszytskie wtopy ale ja sie dopiero ucze
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 22:41   #10
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: mój 1 raz- dzisiejszy poranek:)

Witaj na MM
ze względu na jakość zdjęć ciężko cokolwiek powiedzieć ale widać potencjałczekam na kolejne Twoje propozycje
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 07:25   #11
Ewka.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 207
Dot.: mój 1 raz- dzisiejszy poranek:)

Dziewczyny powiedziały już wszystko a od siebie witaj na MM
Ewka.A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 19:50   #12
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: mój 1 raz- dzisiejszy poranek:)

masz przepiekne usta! zazdroszcze!
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.