Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-17, 13:49   #1
gabimum
Raczkowanie
 
Avatar gabimum
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnik/k Lublina
Wiadomości: 61
GG do gabimum
Unhappy

Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??


Witajcie!!
postanowiłam poprosić Was o pomoc!!
Mam na imię Gabi i potrzebuje pomocy...

Czuję się źle w swoim ciele.. gruba, stara, brzydka, głupia!?
Od 2 lat walczę z nadwagą z mizernym skutkiem(teraz coś sie rusza na Dukanie)

Czuję się coraz bardziej sfrustrowana że siedząc w domu nie potrafię znaleźć na siebie pomysłu..na swój wizerunek.
Przez siedzenie z dzieckiem zaniedbałam się, nie potrafię się korzystnie ubrać(a przecież mam kochającego męża, który chciałby widzieć także sexi kobietę a nie tylko matkę swojego dziecka), zagubiłam się zarówno a makijażu, ubiorze jak i w tym że oprócz potrzeb dziecka, powinnam dbać o swoje.
Potrzebuję zrobić coś dla siebie, żeby dobrze czuć się ze samą sobą..
Chce czuć się atrakcyjna, seksowna..chce odciąć przeszłość od przyszłości..chciałabym być sexi mamuśką ;P
Zanim pojawiła się na świecie Córeczka dużo experymentowałam ze swoim wyglądem, jednak nie trafiłam na oszałamiający efekt – czuję że bez profesjonalnej pomocy nie poradzę sobie z tym.
Na jesieni tego roku planuję powrót na rynek pracy i wiem że dzięki przemianie zyskałabym pewność siebie..a wtedy znaleźć pracę jest łatwiej...bo kto zainteresuję się osobą, która jest beznadziejnie ubrana i nie ma siły przebicia a już na pewno pewności siebie??Nikt!!
dlatego metamorfoza jest dla mnie ogromna szansą na zmianę siebie zarówno fizyczną jak i psychiczną.
Myślę ze dzięki takiej zmianie ja i moja rodzina byłaby szczęśliwsza, w końcu szczęśliwa mama to i szczęśliwe dziecko.
A rewelacyjnie wyglądająca żona to i szczęśliwy mąż.


Proszę Was bardzo o pomoc:b rzydal:
znalazłam w Lublinie metamorfoze z sesją ale to 1500złnie stać mnie!!!!


dlatego chce coś wlasnymi siłami i Waszym wsparciem , wskazówkami


Ostatnio zmieniłam fryzure, makijażu ciagle sie uczęz róznym skutkiem





Błagam Was o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSC_0106.jpg (37,9 KB, 1447 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSC_0328.jpg (40,7 KB, 694 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSC_0154.jpg (39,2 KB, 876 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSC_0296.jpg (42,2 KB, 473 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSC_0387.jpg (61,9 KB, 2131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2575.jpg (37,3 KB, 1184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSC_1664.jpg (34,6 KB, 711 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSC_1667.jpg (35,8 KB, 890 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSC_1675.jpg (43,7 KB, 1261 załadowań)
gabimum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 14:14   #2
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

Rzadko się odzywam w tym dziale, bo w sumie średnio się znam na metamofozach, a nie chcę ludziom ciemnoty wciskać Ale przy Twoich zdjęciach nie wytrzymałam Jesteś naprawdę śliczną dziewczyną. Masz charakterystyczną urodę z cudownymi brązowymi oczami (ach, jak ja Ci ich zazdroszczę!!!) i pięknymi kręciołkami na głowie. Myślę, że potrzebujesz więcej kontaktu z ludźmi. Tęsknisz za życiem społecznym i bardzo dobrze, że powoli chcesz wrócić do pracy. Wychodzenie z domu zmusza do dbania o swój wygląd. Poprzez siedzenie w domu nabawiłaś się kompleksów, które, moim zdaniem są zupełnie nieuzasadnione, ale chyba musi Ci to powiedzieć ktoś niezwiązany emocjonalnie :P
Na zdjęciach widać, ze masz swój wyrazisty styl, fantastycznie umiesz dobierać dodatki. Na zdjęciu z żółtymi koralami (nr 6) i z małą (nr 5) wyglądasz świetnie. Do tego te cudne kolczyki z pawimi piórami, też są boskie i pasują.
A teraz kilka konkretów. Na Twoim miejscu lekko zapuściłabym brwi. Do tego trzeba je nieco przyciemnić do ciemnych włosów. Lepiej wyglądasz w ciemniejszych włosach, taki ciemny brąz jest ok. Rudy wygląda bardzo oryginalnie, ale jednak brąz ładniej podkreśla Ci rysy twarzy. Już pisałam wcześniej, że masz cudne oczy i to na nich bym się skupiła. Fajnie eksperymentujesz z kolorami. Do tego radzę podkreślić rzęsy, mocno je wycieniować i zaznaczyć delikatną kreską górną powiekę i ewentualnie zewnętrzny kącik na dolnej. Cerę masz bardzo ładną, przyda się jej lekkie wyrównanie kolorytu dobrze dobranym podkładem i muśnięcie brązerem na policzkach.
Masz cudny uśmiech, więc niech nie schodzi z Twojej twarzy. Tak trzymać!
Jeszcze dopiszę, że córa chyba odziedziczyła po Tobie urodę, bo jest śliczna
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 14:24   #3
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

Jesteś na prawdę śliczna i wyglądasz na bardzo pozytywna osobę
Co do koloru włosów myślę, że powinnaś dopasować go do koloru oczu bo są przepiękne i moim zdaniem takie połączenie wygląda fantastycznie. Chodzi mi o to żebyś nadała swoim włosom kolor taki jaki mają Twoje oczy
Stosuj pogrubiający tusz do rzęs, bronzer i róż na policzki. Brwi możesz podkreślać brązową kredką.
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 14:27   #4
gabimum
Raczkowanie
 
Avatar gabimum
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnik/k Lublina
Wiadomości: 61
GG do gabimum
Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Rzadko się odzywam w tym dziale, bo w sumie średnio się znam na metamofozach, a nie chcę ludziom ciemnoty wciskać Ale przy Twoich zdjęciach nie wytrzymałam Jesteś naprawdę śliczną dziewczyną. Masz charakterystyczną urodę z cudownymi brązowymi oczami (ach, jak ja Ci ich zazdroszczę!!!) i pięknymi kręciołkami na głowie. Myślę, że potrzebujesz więcej kontaktu z ludźmi. Tęsknisz za życiem społecznym i bardzo dobrze, że powoli chcesz wrócić do pracy. Wychodzenie z domu zmusza do dbania o swój wygląd. Poprzez siedzenie w domu nabawiłaś się kompleksów, które, moim zdaniem są zupełnie nieuzasadnione, ale chyba musi Ci to powiedzieć ktoś niezwiązany emocjonalnie :P
Na zdjęciach widać, ze masz swój wyrazisty styl, fantastycznie umiesz dobierać dodatki. Na zdjęciu z żółtymi koralami (nr 6) i z małą (nr 5) wyglądasz świetnie. Do tego te cudne kolczyki z pawimi piórami, też są boskie i pasują.
A teraz kilka konkretów. Na Twoim miejscu lekko zapuściłabym brwi. Do tego trzeba je nieco przyciemnić do ciemnych włosów. Lepiej wyglądasz w ciemniejszych włosach, taki ciemny brąz jest ok. Rudy wygląda bardzo oryginalnie, ale jednak brąz ładniej podkreśla Ci rysy twarzy. Już pisałam wcześniej, że masz cudne oczy i to na nich bym się skupiła. Fajnie eksperymentujesz z kolorami. Do tego radzę podkreślić rzęsy, mocno je wycieniować i zaznaczyć delikatną kreską górną powiekę i ewentualnie zewnętrzny kącik na dolnej. Cerę masz bardzo ładną, przyda się jej lekkie wyrównanie kolorytu dobrze dobranym podkładem i muśnięcie brązerem na policzkach.
Masz cudny uśmiech, więc niech nie schodzi z Twojej twarzy. Tak trzymać!
Jeszcze dopiszę, że córa chyba odziedziczyła po Tobie urodę, bo jest śliczna
ojejjjj oblałam się pąsem tyle ciepłych słów- dziekuję!!

fakt faktem nie słyszę zbyt duzo komplementów ...ale jakie to miiiłeee..


od niedawna śmiem twierdzic-- jesli sie myle to mnie poprawcie ze moj typ urody to jesień...probuje pojsc w kolory pasujace do mojego typu urody..tu mam problem... nie potrafie ich odnaleść a w makijazu zastosować
czyli makijaz taki jak jest +porzadny podkład+brąz na policzki+podkreślona górna powieka+ew.zewnętrzna dolnej ?

co mialaś na mysli wycieniować rzęsy ?? nie bardzo rozumiem..
myslałam własnie o makijazu permanentnym na gornej powiecie bo ni cholery nie potrafie ich robic...(ale poki co strefa marzeń)
brwi musze zapuścić i pojsc do fachowca bo sama chyba je kalecze..przyda sie im profesjonalny kształt...


uwielbiam kolory a brąz na włosach był za ciemny moim zdaniem ..bez makijazu wygladałam jakbym była poważnie chora..a przeciez zeby wyskoczyc do sklepu czy na krotki spacer z Pysią nie chce mi sie malowac codziennie
dlatego zrobiłam sobie energetyczna pomarańczkę- miała być bardziej soczysta ale po dekoloryzacji i pierwszym malowaniu wyszła własnie taka- a niech bedzie narazie...

co do stylu ubierania mysle ze sie pogubiłam..na codzien nosze dzinsy i koszulki...chciałabym coś bardziej kobiecego...a zarazem wygodnego..ehhh musze pojsc na jakies lumpowe zakupy!!!jak juz sie odchudze jak chce

kiedys miałam jeszcze takie kolory...
czy o taki brązik Ci Zilka chodziło ??na kilku fotkach jest ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9feda9971c.jpg (42,9 KB, 433 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 695bf02727.jpg (58,8 KB, 417 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg be0d64c101.jpg (35,1 KB, 351 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f8bf4a3ae0.jpg (55,2 KB, 305 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d3292d3094.jpg (34,8 KB, 1090 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4e13217006.jpg (41,9 KB, 707 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 70888131ef.jpg (41,6 KB, 366 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 53803ead1c.jpg (26,5 KB, 568 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9a517086d6.jpg (23,8 KB, 240 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-11-30 o 13:41 Powód: post pod postem
gabimum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 14:49   #5
KlaudiPL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 97
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

Rany! Po pierwsze moim zdaniem należałoby popracować nad Twoją pewnością siebie! Czytając to co napisałaś pomyślałam sobie "Aha! Zobaczę otyłą, zaniedbaną dziewczynę, która usprawiedliwia swoje niedbalstwo dzieckiem"... I jaki szok przeżyłam! Dziewczyno, jesteś prześliczna! Masz świetny kolor włosów (mam na myśli ten rudy, choć odrobinę mogłabyś złamać go brązem, żeby nie była to taka typowa pomarańczka ) i nie zmieniaj go bo dodaje Ci blasku i Twoja twarz wygląda naprawdę radośnie i promiennie! Super wyglądasz w żywych kolorach (Chabrowy, Fiolet, zieleń, malinowy itd) Wyglądasz naprawdę świetnie, a wagę możesz zrzucić chyba tylko dla własnej satysfakcji i komfortu psychicznego Wiem jak to jest, bo mi też mówili, że nie muszę chudnąć, ale kiedy zrzuciłam zbędne kilogramy stałam się pewna siebie i poczułam się w końcu atrakcyjna.

Co do makijażu: Po pierwsze chyba powinnaś zapuścić odrobinę brwi. Przydałby się podkład rozświetlający (Ja lubię Bourjois Healthy Mix), myślę, że pasowałby Ci jakiś w miarę neutralny róż. Kreska na oku dodałaby Ci kobiecości

I tak jak dziewczyny wspominały, musisz więcej przebywać z ludźmi i oderwać się chociaż na moment od codziennego życia, bo taka monotonia potrafi być naprawdę przytłaczająca.

Głowa do góry! Jesteś naprawdę ładną kobietą

Pozdrawiam.
__________________
Ubrania na wymianę!
KlaudiPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:03   #6
gabimum
Raczkowanie
 
Avatar gabimum
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnik/k Lublina
Wiadomości: 61
GG do gabimum
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

Cytat:
Napisane przez KlaudiPL Pokaż wiadomość
Rany! Po pierwsze moim zdaniem należałoby popracować nad Twoją pewnością siebie! Czytając to co napisałaś pomyślałam sobie "Aha! Zobaczę otyłą, zaniedbaną dziewczynę, która usprawiedliwia swoje niedbalstwo dzieckiem"... I jaki szok przeżyłam! Dziewczyno, jesteś prześliczna! Masz świetny kolor włosów (mam na myśli ten rudy, choć odrobinę mogłabyś złamać go brązem, żeby nie była to taka typowa pomarańczka ) i nie zmieniaj go bo dodaje Ci blasku i Twoja twarz wygląda naprawdę radośnie i promiennie! Super wyglądasz w żywych kolorach (Chabrowy, Fiolet, zieleń, malinowy itd) Wyglądasz naprawdę świetnie, a wagę możesz zrzucić chyba tylko dla własnej satysfakcji i komfortu psychicznego Wiem jak to jest, bo mi też mówili, że nie muszę chudnąć, ale kiedy zrzuciłam zbędne kilogramy stałam się pewna siebie i poczułam się w końcu atrakcyjna.

Co do makijażu: Po pierwsze chyba powinnaś zapuścić odrobinę brwi. Przydałby się podkład rozświetlający (Ja lubię Bourjois Healthy Mix), myślę, że pasowałby Ci jakiś w miarę neutralny róż. Kreska na oku dodałaby Ci kobiecości

I tak jak dziewczyny wspominały, musisz więcej przebywać z ludźmi i oderwać się chociaż na moment od codziennego życia, bo taka monotonia potrafi być naprawdę przytłaczająca.

Głowa do góry! Jesteś naprawdę ładną kobietą

Pozdrawiam.

Dzięki!!jesteście Kochane!!!!
no tyle komplementów to już dawno nie usłyszałam!!!

co do swojego stanu psychicznego pracuje nad tym!!średnio 3 razy w tyg wyskakuje z koleżanka na silownie i samopoczucie odrazu lepsze do tego efekty wagowe nieduze ale jednak
mysle ze jak schudne te 10 kg ktore sobie załozylam to bede sie o wiele lepiej czuła w zeszłym roku schudłam 13 ale tylko 8 z tego zostalo tak sobie zażerałamtera z nzow biorę sie za siebie- trzeba zyć dalej!!
we wrzesniu dziecko pojdzie do żłobka/przedszkola i bedzie moja chwila prawdy...tzn musze szukac pracy i jak najszybciej ją znaleść- dlatego chciałabym ten pozostały czas popracować nad swoim wyglądem
ale póki nie pracuje cięzko znaleść pieniadze na lepsze kosmetyki i wieksza zmiane w wyglądzie
chodzi mi po glowie ten makijaż permanentny górnej powieki(kreski)ale to u mnie 450zł
ehhh

może podpowiecie mi w jakie kolory powinnam pojsc zeby pasowały mi do tej mojej rudości??cio ??
gabimum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:07   #7
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

Alez Ty wlasnie jestes seksi mamuska! Na ostatnim zdjeciu z pierwszego posta widac jak swietnie umiesz dopasowac makijaz do swojego typu urody. W rudych wlosach wygladasz swietnie, ale bardziej stawialabym na ta pomaranczowa rudosc, niz wisniowy kolor.Loczki masz boskie! Brwi faktycznie moglyby byc szersze, ale to juz wiesz. Dla mnie jestes typowa jesienia i taka wlasnie kolorystyka zarowno w makijazu jak i ubiorze pasuje swietnie do Ciebie. Podsumowujac sliczna z Ciebie Kobietka, a kompleksy o ktorych piszesz moga wynikac tylko z malego kontaktu z innymi ludzmi, bo innych powodow absolutnie nie widze. Swoja droga Twoj mezczyzna tez niczego sobie.Pozdrawiam
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 16:57   #8
krolewnasmieszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 119
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

a mi przypominasz Darię Widawską.
Rudy jest super, ale taki bardziej brązowo rudy był wybrała.
krolewnasmieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 17:07   #9
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

Cytat:
Napisane przez gabimum Pokaż wiadomość
ojejjjj oblałam się pąsem tyle ciepłych słów- dziekuję!!

fakt faktem nie słyszę zbyt duzo komplementów ...ale jakie to miiiłeee..


od niedawna śmiem twierdzic-- jesli sie myle to mnie poprawcie ze moj typ urody to jesień...probuje pojsc w kolory pasujace do mojego typu urody..tu mam problem... nie potrafie ich odnaleść a w makijazu zastosować
czyli makijaz taki jak jest +porzadny podkład+brąz na policzki+podkreślona górna powieka+ew.zewnętrzna dolnej ?

co mialaś na mysli wycieniować rzęsy ?? nie bardzo rozumiem..
myslałam własnie o makijazu permanentnym na gornej powiecie bo ni cholery nie potrafie ich robic...(ale poki co strefa marzeń)
brwi musze zapuścić i pojsc do fachowca bo sama chyba je kalecze..przyda sie im profesjonalny kształt...


uwielbiam kolory a brąz na włosach był za ciemny moim zdaniem ..bez makijazu wygladałam jakbym była poważnie chora..a przeciez zeby wyskoczyc do sklepu czy na krotki spacer z Pysią nie chce mi sie malowac codziennie
dlatego zrobiłam sobie energetyczna pomarańczkę- miała być bardziej soczysta ale po dekoloryzacji i pierwszym malowaniu wyszła własnie taka- a niech bedzie narazie...

co do stylu ubierania mysle ze sie pogubiłam..na codzien nosze dzinsy i koszulki...chciałabym coś bardziej kobiecego...a zarazem wygodnego..ehhh musze pojsc na jakies lumpowe zakupy!!!jak juz sie odchudze jak chce
Haha... ale pierdoły Ci popisałam :P
Rzęsy masz "wytuszować" a nie "wycieniować":P Czasem tak mam, że myślę jedno a mówię/piszę co innego:P
Poza tym róż na policzki i bronzer do lekkiego wymodelowania twarzy. Jeśli wydaje Ci się, że tamten kolor był za ciemny, to bardzo ładny masz na pierwszym zdjęciu w drugim rzucie. Ja bym bardziej w brązowo-rudy celowała niż czerwono-pomarańczowy.
Nie znam się na typach urody, ale wiem, ze ja też jestem jesienią. Mam ciemne włosy z rudymi refleksami i jeśli chodzi o makijaż to najlepiej czuję się w brązach i fioletach. Do tego jeszcze odcienie złota, zieleni, różu, wszelkie beże i czasami szarości. Najmniej pasują mi niebieskie cienie. Jesli chodzi o ubiór, to przede wszystkim raczej ciemniejsze, nasycone barwy: uwielbiam czerwień, dobrze czuję się w czekoladowym brązie, śliwkowym fiolecie. Chętnie ubieram czerń, granat, pomarańcz, zieleń. Pasuje mi też róż, choć nie przepadam:P Natomiast fatalnie się czuję we wszelkich pastelach, błękitach, beżach. Co do ubioru, to powinnaś poczytać o typach sylwetki i indywidualnie stwierdzić w czym Ci będzie dobrze.
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 21:10   #10
katka79
Zakorzenienie
 
Avatar katka79
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Miasteczko
Wiadomości: 3 727
GG do katka79
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

A ja jestem za tym brązikiem
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1297950512
przyciemnić brwi ,makijaż w kolorze brąz ,delikatnie róż i cud dziewczyna
katka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 22:13   #11
immortal_soul
Raczkowanie
 
Avatar immortal_soul
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 479
GG do immortal_soul
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

Cytat:
Napisane przez KlaudiPL Pokaż wiadomość
Czytając to co napisałaś pomyślałam sobie "Aha! Zobaczę otyłą, zaniedbaną dziewczynę, która usprawiedliwia swoje niedbalstwo dzieckiem"... I jaki szok przeżyłam! Dziewczyno, jesteś prześliczna!
Dokładnie tak! Nie dość, że zadbana kobitka, to jeszcze jaka śliczna widać, że jesteś energiczną mamuśką, w dodatku ten błysk w oku jedyne, co bym zmieniła to te brwi, ( chociaż i to nie jest aż takie rażące!) ale to już wiesz

Pracę na pewno znajdziesz, nie mam żadnych wątpliwości!
__________________
'I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after.'



nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się

immortal_soul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 03:46   #12
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

Jesteś PRZEPIĘKNA! ja bym zmieniła kolor włosów na pasujący do oczu - taki średni ciepły brąz byłby perfekcyjny. Powinnaś coś zrobić z brwiami - są za cienkie. Albo zapuścić, albo potraktować je brązową kredką. Wtedy można szaleć z makijażem, twoje brązowe oczy widziałabym w liliowym, fioletach....mmm <3

Lublin jest na drugim końcu świata, szkoda, bo za jakieś 3 miesiące będę robić metamorfozy z sesją do portfolio...
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 07:54   #13
gabimum
Raczkowanie
 
Avatar gabimum
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnik/k Lublina
Wiadomości: 61
GG do gabimum
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

Cytat:
Napisane przez joyka Pokaż wiadomość
Jesteś PRZEPIĘKNA! ja bym zmieniła kolor włosów na pasujący do oczu - taki średni ciepły brąz byłby perfekcyjny. Powinnaś coś zrobić z brwiami - są za cienkie. Albo zapuścić, albo potraktować je brązową kredką. Wtedy można szaleć z makijażem, twoje brązowe oczy widziałabym w liliowym, fioletach....mmm <3

Lublin jest na drugim końcu świata, szkoda, bo za jakieś 3 miesiące będę robić metamorfozy z sesją do portfolio...
baaardzo chetnie skorzystałabym gdyby faktycznie było bliżej

myśle ciagle tez nad zgłoszeniem sie do programu trinnie i suzana ubieraja polske:rolleyes : tylko jakos mam opory przed zrobieniem fotek w stroju kapielowym:brzyd al:

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Dzieki za wszystkie wskazówki!! z włosami wymysliłam ze narazie zostaną takie naciesze sie i pozniej delikatnie brązem je przełamiezoba czymy co z tego wyjdzie pozniej znowu o ton i o ton pewnie gdzies pod koniec wakacji bede znow ciemna, choc narazie nie chce ten ciemny przytłaczał mnie...nie dość ze pogoda taka a nie inna to jeszcze kolor ciemny...

ja uwielbiam czerpac energie z kolorów!!!!
mieszkanie mamy kolorowe ze hej!!!
oczywiście czyj wymysłmojhihi
zapuszczam brwi i pojde do specjalisty na zrobienie kształtu z makijażem bede próbowała sama tylko garderoby musze sobie troche dokupic bo mam mało pasujących rzeczy do rudości
musze zainwestować w dobry podklad poniewaz mam na policzkach naczynka ktore sa widoczne.

i musze sie wziac za siebie odnosnie ubierania stylu ubierania, bo to mi sie nie podoba..tylko jakoś zawsze $ mało zeby zrobic gryntowna wymiane

Dziękuję Wam bardzo za pomoc
Gdyby przyszło Wam cos jeszcze do głowy - jestem otwarta na propozycje
a gdyby chciał ktos mnie wykorzystać do jakiejs metamorfozy do swojego portfolio to ja bardzo chętnie

Buziaki dla Was!!!Miłego Dnia
gabimum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 10:11   #14
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

Hej. A moim zdaniem do Ciebie pasowałby ciepły brąz na włosach. Podkreśl brwi korektorem do brwi lub henną i wiele nie zmieniaj. A na pewno nie uśmiechu,bo wyglądasz super. Pozdrawiam
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 21:58   #15
gabimum
Raczkowanie
 
Avatar gabimum
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnik/k Lublina
Wiadomości: 61
GG do gabimum
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

dziewczyny czy o takim makijazu pisałyście ??
kombinowałam cos dziś
aa i podpowiedzcie mi prosze jak myslicie jakim typem sylwetki jestem ???
ja zupelnie nie wiem chyba wiolonczelą- moje nefralgiczne punkty to biodra, uda, brzuch i boczkii do tego duze piersi

plissss:pro si:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSC_0240.jpg (44,7 KB, 638 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSC_0242.jpg (32,7 KB, 379 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSC_0238.jpg (32,3 KB, 658 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSC_0259.jpg (50,1 KB, 438 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSC_0256.jpg (40,4 KB, 648 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSC_0246.jpg (57,9 KB, 1584 załadowań)
gabimum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 18:58   #16
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

ojjj ale śliczny piesior a chce si edo takiego przytulic, co do make upu, cudny :P podoba mi sie a z figurą sie nie znam, nie znam tych wszystkich typów ale naprawdę jesteś seksowną kobitką ja bym tylko radzia zakładanie spodni z prosta nogawką0 rurki, nie chodzi mi to o taki super skinny tylko typowe klasyczne rurki z prosta nogawką, naprawdę bioderek ci zazdrosze masz piękne kształty
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 01:32   #17
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

Cytat:
Napisane przez gabimum Pokaż wiadomość
dziewczyny czy o takim makijazu pisałyście ??
kombinowałam cos dziś
aa i podpowiedzcie mi prosze jak myslicie jakim typem sylwetki jestem ???
ja zupelnie nie wiem chyba wiolonczelą- moje nefralgiczne punkty to biodra, uda, brzuch i boczkii do tego duze piersi

plissss:pro si:
Ty mi tu nie marudz bo piękna słoneczna jesień z Ciebie
Powiedz mi lepiej gdzie i kiedy kupiłaś te superowe spodnie ze zdjęcia z pieskiem? Są boskie
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 08:48   #18
gabimum
Raczkowanie
 
Avatar gabimum
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnik/k Lublina
Wiadomości: 61
GG do gabimum
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Ty mi tu nie marudz bo piękna słoneczna jesień z Ciebie
Powiedz mi lepiej gdzie i kiedy kupiłaś te superowe spodnie ze zdjęcia z pieskiem? Są boskie
spodnie zakupione w ciuchu z nowymu rzeczami za całe 10 złsa extra takie cienkie ala dzinsy z kantem!!do tego są wyzsze z ładnymi guziczkami na brzuchu- fajnie łapia brzuszek extra wyglądaja do obcasów
są boskie tylko ja z nich powoli wyrastam:m ur:tzn zaczynają sie robic za duzestrasz nie mi ich szkoda, a ciezko znalesc takie mniejsze
gabimum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 11:00   #19
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

Gabi, ja tylko powtórzę to co powiedziały dziewczyny: piękna i seksowna jesteś, dla mnie w obu kolorkach Ci do twarzy a makijaz robisz boski, jedyne co brwi, ale wiem ze zapuszczenie troszke potrwa, Piękna, uśmiechnięta Mamo tak trzymaj!!!
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 12:26   #20
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

Cytat:
Napisane przez gabimum Pokaż wiadomość
spodnie zakupione w ciuchu z nowymu rzeczami za całe 10 złsa extra takie cienkie ala dzinsy z kantem!!do tego są wyzsze z ładnymi guziczkami na brzuchu- fajnie łapia brzuszek extra wyglądaja do obcasów
są boskie tylko ja z nich powoli wyrastam:m ur:tzn zaczynają sie robic za duzestrasz nie mi ich szkoda, a ciezko znalesc takie mniejsze
No właśnie upolowałam kilka lat temu takie jeansowe w orsayu i nigdy wiecej takich nie widziałam
Wiem za na all można kupić podobne dorotty perkins ale ja spodnie muszę przymierzyć:/ A jeśli szukasz coś w tym klimacie, to w wiosennej kolekcji orsaya są podobne materiałowe, granatowe na kant Twoje SUPER
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 21:11   #21
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

zeby nie bylo - nie wypowiadam sie w tym dziale za czesto, ale tu (chyba jak ktos wyzej) zrobie wyjatek.
moim zdaniem sliczna z Ciebie dziewczyna -jesien. jako jesien tez odradzam wlosy braz bo wiem jak to jest ladnie prezentowac sie na zdjeciach w brazowych wlosach i koszmarnie wygladac co rano. masz piekne oczy i kolor wyglada slicznie zawsze, a przy malym dziecku na pewno zabraknie czasu na uzywanie tego calego arsenalu korektorow , ktore jesienie z brazowymi wlosami musza zawsze uzywac
masz ciekawy styl, potrafisz zrobic ladny make up. brwi faktycznie troche nie z tej dekady, ale i one nie czynia Cie nieatrakcyjna

jesli szukasz inspiracji to moze looknij na styl christiny hendricks mi ja przypominasz.
ps. czym wyczarowalas ta pomarancze??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 00:18   #22
Rudziana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Galway
Wiadomości: 19
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

Ale z Ciebie sympatyczna osóbka, aż mam ochotę Cie uściskać! Nie wiem czego ty chcesz od siebie naprawdę! Cera piękna, oczy niesamowite i kobiece spojrzenie...
idzie się zakochać, dobrze że tu większość dziewczyn, bo by wszyscy klawiaturę oślinili :c)

Włosków bym nie ruszała z rudego bo bardzo podkreśla Twoje oczy i rozjaśnia jakoś tak twarz, kolor piękny i będę stała i go broniła

Co zauważyłam to, że brakuję Ci pewności siebie. Sama wiem po sobie jak to jest. Ale chyba czas się zmobilizować, w razie co jestem z Tobą!

A co do bycia seksowną dla swojego partnera... odkryłam ostatnio piękno bielizny, bo brzuszek mi się pokazuje powoli i zaczęłam się, że tak wyrażę "chować" w samą siebie... polecam. Ciężko o dobrą, wygodną i do tego piękną bieliznę dla kobiet w ciąży, ale znalazłam. I muszę przyznać, że sam fakt noszenia takiego czegoś pod ubraniem... sprawia że promienieje. Zauważone przez partnera.

Pozdrawiam ciepło
Ruda i kręcona po fachu
Rudziana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 10:30   #23
LuizaPatrycja
Raczkowanie
 
Avatar LuizaPatrycja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 67
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

Bardzo ale to bardzo podobasz mi się na tej fotce
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1297950512

Myślę ze taki kolor ciemny/ średni brąz, *(nie czarny) pasuje do Ciebie idealnie, podkreśla Twoje brązowe oczy i rysy twarzy...ten pomarańczowy jest fajny ale trochę Cię postarza, nie ubliżając oczywiście.

Jak najbardziej Twój typ sylwetki to gruszka.
Bardzo pasują Ci mocne, soczyste i odważne kolory,jeszcze bardziej podkreślają Twoją urodę.

Co do makijażu to wybrałabym podkład trochę bardzej kryjący, korektor tuszujący niedoskonałości cery, ładnie i mocniej podkreślone oko....
swoją drogą to bardzo chciałabym zrobić Ci makijaż bo masz fantastyczną urodę.

Ps. Dukan jest fajny, ja po ciąży schudłam 16 kg, na razie zrobiłam sobie przerwę ale zamierzam wrócić do diety w najbliższym czasie
__________________
Wizaż i stylizacja.
LuizaPatrycja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 15:17   #24
gabimum
Raczkowanie
 
Avatar gabimum
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnik/k Lublina
Wiadomości: 61
GG do gabimum
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

Dziewczyny to ja już zgłupiałam!!!
dzięki za miłe słowa!!
co do makijazu faktycznie musze zainwestowac w podkład i korektor bo moje naczynkowe problemy nie fajnie wygladają...
powiem Wam ze z włosami zdurniałam!!!teraz mi sie zmyły troszkę ale faktycznie złamie je takim brązem ciepłym...chciałabym mieć takie fajne brązowo- pomarańczowe....a ze niedługo wybieram sie na malowanie to akurat bedzie
takie bardziej naturalne...
brwi zapuszczam tez bedą brązowe!
bardzo podobaja mi sie kreski na górnej powiece ale za cholere ich nie potrafie robic..ehh nic tylko przysiaść i ćwiczyc nie??czym najlepiej dla laika??

najchętniej oddałabym sie w czyjeś ręce LuizaPatrycja przyjezdzaj do mnie)skąd jesteś wogóle ??
widziałam Twoje makijaze- są cudne!!
Dukana zazdroszcze- u mnie opornie idzie..ale sie nie poddajejeszcze: mur:


co do figury to myślalam raczej o sobie jak o wiolonczeli...bo w gruszce szerokie ramiona mi nie pasowały - moje oczywiscie

Dziewczyny podpowiedzcie coś jeszcze!!!jak sie malować??ubierać
??
pozdrowionka dla Was!!
gabimum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 08:02   #25
LuizaPatrycja
Raczkowanie
 
Avatar LuizaPatrycja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 67
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

gabimum co do ubioru to wydaje mi się, że nie powinnaś nosić takich bluzek odcinanych pod biustem, ponieważ bardzo skupiają uwagę na tym co chcesz zakryć, czyli na brzuszku....może coś bardziej dopasowango, z mocniejszym wcięciem w talii...
spodnie wybrałabym z prostymi nogawkami, nie takie całkiem rurki, tylko proste.
__________________
Wizaż i stylizacja.
LuizaPatrycja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 10:02   #26
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

Długość włosów jest jak najbardziej ok, dbaj o nie żeby były jeszcze piękniejsze sprężynki trochę Ci podrosną i będzie idealnie, choć ta długośc jest taka jaka powinna być Jesteś typem ciepłym dlatego jeśli myślisz o kolorze włosów to tylko ciepły odcień. Polecam CI farby loreal casting, które nie zawierają amoniaku, są to w zasadzie kremy koloryzujące a kolor utrzymuje się na włosach bardzo długo i nie ma aż takich wyraźnych odrostów, widziałabym Cię w albo miodowym karmelu albo w miodowym kasztanie http://lorealparis.pl/_pl/_pl/produc...x?code=HCo1_23. Zapuśc brwi później idź do kosmetyczki niech położy Ci ciemnobrązową hennę i je wyreguluje Te loczki bardziej wypuściłabym na twarz, znaczy na policzki jeśli oczywiście to możliwe Czarny kolor włosów zupełnie Ci nie pasuje unikaj chłodnych odcieni Tam miałaś takie żółte koraliki na zdjęciu kolor ich bardzo dobry jednak powinnaś nosić dłuższe korale które wydłużą Ci szyję i całą sylwetkę.
Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 12:42   #27
gabimum
Raczkowanie
 
Avatar gabimum
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnik/k Lublina
Wiadomości: 61
GG do gabimum
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

Dzieki dziewczyny za podpowiedzija k człowiek tak sie zapuści to cięzko odwrócić proces...poza tym z boku widać wiecejdzieki raz jeszcze !!!

dzis ide do fryzjera pomalować włoski
i chce coś bardziej naturalnego - właśnie jakis ciepły odcień...moze cynamon??albo ciepły brązikale coś z jasnych barw bo ciemne mnie przytłaczają
moze coś z brwiami dało by sie odrazu wykombinować , zapytam bo to drzwi obok

korale uwielbiam!!!tylko właśnie takie krótkie, aby wydłuzyc sylwetkę czaje sie na jakis fajny łańcuszek z wisorem- długi oczywiscie
co do strojów- powoli sukcesywnie kupuje sobie nowe mniejsze ciuszki, w soczystych kolorachmoze wkońcu i jakiś zadawalający efekt końcowy na wiosnę bedzie

po weekendzie wrzuce fotki nowego koloru
jutro wyjezdzam na weekend
gabimum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 19:50   #28
gabimum
Raczkowanie
 
Avatar gabimum
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnik/k Lublina
Wiadomości: 61
GG do gabimum
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

zgodnie z obietnicą wklejam moja przemianę )
nowy kolor- loki wyprostowane dla odmiany i nowa wersja makijażu
czekam na dalesze sugestie

aa brwi zapuszczam dalej

ja jestem zadowolona- moje wlosy pierwszy raz mają ten błysk )a kolorek taki jak chciałam- ciepły brązik w słońcu odcień pomarańczka

i Jak ????????????????????????? ??????????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _SSC3540.jpg (29,3 KB, 355 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _SSC3544.jpg (34,7 KB, 549 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _SSC3546.jpg (37,6 KB, 369 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _SSC3561.jpg (35,8 KB, 586 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _SSC3562.jpg (37,1 KB, 554 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _SSC3613.jpg (28,9 KB, 289 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _SSC3637.jpg (25,0 KB, 384 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _SSC3638.jpg (26,8 KB, 335 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _SSC3642.jpg (36,7 KB, 292 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _SSC3641.jpg (32,6 KB, 629 załadowań)
gabimum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 20:42   #29
ona!!!
Raczkowanie
 
Avatar ona!!!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

Cytat:
Napisane przez gabimum Pokaż wiadomość
zgodnie z obietnicą wklejam moja przemianę )
nowy kolor- loki wyprostowane dla odmiany i nowa wersja makijażu
czekam na dalesze sugestie

aa brwi zapuszczam dalej

ja jestem zadowolona- moje wlosy pierwszy raz mają ten błysk )a kolorek taki jak chciałam- ciepły brązik w słońcu odcień pomarańczka

i Jak ????????????????????????? ??????????
dla mnie bomba
__________________
Moja stronka z paznokciami
https://www.facebook.com/Eveline-Nails-548334335260347/
ona!!! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 20:58   #30
paweljk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 76
Dot.: Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??

Prześlicznie wyglądasz, zmiana super ale rudy też był ok . Pozdrawiam
paweljk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.