Jak poznałyście drugą połówkę?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-17, 14:13   #1
Basiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 330
Wyślij wiadomość przez ICQ do Basiula
Talking

Jak poznałyście drugą połówkę??


Nie wiem czy taki wątek tu byl ale jestem ciekawa w jakich okolicznosciach poznalyscie dziewczyny ,kobietki swoją drugą połowke-męza ,chłopaka Czy to bylo jakies spontaniczne spotkanie,a moze jakies swatki tez ingerowaly lub moze towarzyszy temu jakas zabawna historia ????????????????????????? ??
Basiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 14:21   #2
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

ja poznałam swojego Grzesia na zimowisku ale wtedy był tylko kolegą, po jakiś dwóch latach dopiero zaczeliśmy kręcić ...no i tak nam zostało, w październiku będziemy ze sobą 6lat
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 14:34   #3
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

a ja poznałam Pawła na 18-stce mojej siostry.On nie chciał miec dziewczyny bo dopiero co rozstał sie z eks, w moim przypadku było tak samo nawet mi się nie podobal a ja nawet nie pamiętałam jak miał na imię ale cos sprawiło że po tygodniu od imprezki podstępem zdobyłam jego numer telefonu bo poprostu to cos mi kazało.No i taki tego efekt że jesteśmy juz razem ponad dwa lata i napewno bedzie dużo duzo więcej
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 14:41   #4
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Cytat:
Napisane przez Dolly
ja poznałam swojego Grzesia na zimowisku ale wtedy był tylko kolegą, po jakiś dwóch latach dopiero zaczeliśmy kręcić ...no i tak nam zostało, w październiku będziemy ze sobą 6lat
Dolly ty taka młodziutka i już 6 lat???!!!niesamowite
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 14:42   #5
aaww
Raczkowanie
 
Avatar aaww
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 260
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

a my wynajelismy mieszkania w tym samym bloku...
mam wiec Mojego zawsze na oku, bo jest tylko 2 pietra wyzej
aaww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 14:48   #6
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Ja mojego cudnego dziubka poznałam nad morzem i byliśmy nierozłączni od pierwszego dnia. A jesteśmy teraz 10 m-cy.
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 14:49   #7
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

My poznaliśmy się z Jaśkiem w pracy. Wszystko rozwijało się dosyć powoli. Dopiero kiedy wyjechaliśmy razem do Kazimierza, poczułam że chce mi coś powiedzieć. Było coś takiego w jego oczach Chyba nie miał odwagi, bo dopiero po powrocie napisał mi smsa (mieszkaliśmy jeszcze wtedy osobno), że mnie kocha. Przy następnym spotkaniu powiedział mi to osobiście i przytulił się do mnie. W kwietniu minęło 5 lat odkąd jesteśmy razem i planujemy powiększyć rodzinkę o tupot małych nóżek
Justek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-17, 14:52   #8
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

A ja poznalam Piootrka w kościele i jesteśmy razem 4 lata
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 15:16   #9
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Cytat:
Napisane przez aaww
a my wynajelismy mieszkania w tym samym bloku...
mam wiec Mojego zawsze na oku, bo jest tylko 2 pietra wyzej
i zawsze możesz spać z okiem przy judaszu żeby przypadkiem nocą nigdzie ci nie uciekał
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 15:20   #10
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Cytat:
Napisane przez Dolly
ja poznałam swojego Grzesia na zimowisku ale wtedy był tylko kolegą, po jakiś dwóch latach dopiero zaczeliśmy kręcić ...no i tak nam zostało, w październiku będziemy ze sobą 6lat
Dolly to już chyba ślubem się skończy
Pozdrawiam
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 15:37   #11
marta8
Raczkowanie
 
Avatar marta8
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 192
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Kurcze dziewczyny,
tak fajnie jest czytać wasze historie......szkoda, że ja nie mogę napisać podobnej.
Mam nadzieję, że w najbliższym czasie się to zmieni.....
marta8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-17, 16:41   #12
inka1980
Zadomowienie
 
Avatar inka1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 225
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

ja poznałam Jacka przez Internet. Dłuższą chwilę pisaliśmy do siebie maile i szczerze mówiąc nie zrobił na mnie jakiegoś niesłychanego wrażenia na samym początku. No fajny facet, ale żeby od razu rewelacja? Do pewnego momentu był jednym z wielu facetów, z jakimi wtedy pisałam. A dokładniej do pewnego tekstu. Zadawaliśmy sobie w mailach różne pytania i odpowiadaliśmy na nie wzajemnie. I kiedyś spytałam go, jakie jest jego marzenie o szczęściu. Jego odpowiedź była następująca: "Obudzić się w środku nocy. Przez sekundę nie wiedzieć gdzie się jest. I wtedy poczuć obejmujące mnie ramiona śpiącej obok ukochanej kobiety i jej oddech na skórze..." I wtedy przeszło mi przez myśl, że ja chcę być tą kobietą.
No i jestem. Od 15 miesięcy.
inka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 16:41   #13
Basiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 330
Wyślij wiadomość przez ICQ do Basiula
Smile Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Hehe dokladnie -ja pytam o to bo sem ciekawa czy w taki sam sposob poznam kogos :P:P:P A tak na powaznie to tak fajniusio czytac wasze love story znaczy sie ich poczatek
Basiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 16:42   #14
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

internet czyli klik..pioźniej tel jego przyjazd w marcu bedzie dwa lata.....jest wspaniale!
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 17:03   #15
Wolfsbane
Przyczajenie
 
Avatar Wolfsbane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 23
Wyślij wiadomość przez ICQ do Wolfsbane GG do Wolfsbane
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Ja dwa lata temu zaczelam nauke w gimnazjum. No oczywiscie nowa szkola, nowi ludzie... od razu spodobal mi sie ON. nie wiedzialam o nim nic. na poczatku maja siedzialam na boisku z klasa, obok on gral w noge z kumplami. Spytalam Karolci, mojej przyjacioly, jak do niego zagadac. Ona powiedziala "poprostu powiedz mu czesc". Wstalam wiec i wrzasnelam "EJ! ONA KAZE MI POWIEDZIEC CI CZESC!!" On obrocil sie, powiedzial czesc, a kiedy ja wywrzeszczalam "KASIA JESTEM!!" To spojrzal sie na mnie jak na wariatke ostatnia. Ale pare dni pozniej byly moje urodziny. Wychodzilam ze szkoly i on akurat wchodzil... Powiedzialam czesc, on tez czesc... powiedzialam ze mam dzis urodziny... i tak to sie zaczelo... odprowadzil mnie do domku, tak przez trzy dni... tydzien pozniej bylismy juz razem. Idiotyzm, nie? Ale jestem z Adrianem rok i prawie miesiac i baaaardzo sie kochamy
Wolfsbane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 17:29   #16
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Ja swojego chłopaka poznałam na weselu u brata ciotecznego, on był krewnym panny młodej. Od początku bardzo mi się spodobał, ale pomyślałam sobie, że pewnie jak zwykle nic z tego nie będzie. Jednak on chyba zorientował się że mu się przyglądam, bo kiedy wyszłam na zewnątrz żeby się przewietrzyć, bo było duszno i nudno złapałam żabę i trzymałam sobie ją w rękach i przyglądałam się jej, a on do mnie podszedł i powiedział że jestem pierwszą dziewczyną w jego życiu która nie boi się żaby :P i czy moglibyśmy się przejść. Zgodziłam się, porozmawialiśmy sobie trochę, później tańczyliśmy, następnego dnia również głównie rozmawialiśmy i umówiliśmy się że będziemy parą a kiedy przyjadę na wakacje do babci, będziemy się jakoś spotykać, bo to niedaleko. Niestety nasz związek nie przetrwał próby czasu i odległości, jakieś 3 m-ce później dowiedziałam się że ma inną dziewczynę. Miałam do niego żal i to ogromny, bo w sumie był pierwszym chłopakiem w którym się tak bardzo zakochałam, ale dzisiaj wiem, że to i tak nie miałoby sensu, szkoda tylko że nie powiedział mi tego prosto w oczy.
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 17:34   #17
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Ja poznałam swego przyszłego męża na dyskotece. Pod koniec poprosił mnie do tańca wysoki blondyn.Dobrze nam się tanczyło...Umówiliśmy się na następny dzień .I tak już jesteśmy razem od 14 lat ...
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 17:35   #18
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Ja poznałam mojego TŻ , kiedy dostałam zadanie wysfatać z nim moją kumpelą, którą przygotowywałam do matury. Oczywiście zadanie wyszło od tej kumpeli, no więc najpierw widzieliśmy się na imprezie, potem gadki przez internet , strasznie starałam się by ich jednak wysfatać, no ale wyszło inaczej.....Kumpela ma żal do mnie do dziś, raczej nazwa "kumpela" jest już nieadewkatna zupełnie, ale przecież serce nie sługa a miłośc nie wybiera ! Jestesmy razem już 2 lata i okazuje się , że swietnie się dobralismy , zarówno jesli chodzi o wady jak i zalety
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 18:12   #19
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Ja mojego diabełka poznałam gdy zepsuł mi się komputer. Poprostu przyjechał mi go naprawić i juz został 1 lipca miną już dwa lata jak jesteśmy razem a od ponad roku jesteśmu zaręczeni.
daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-17, 18:44   #20
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Mój TŻ zgadnął mnie na gg. I nie dał się zbyć.
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 18:45   #21
Aka24
Rozeznanie
 
Avatar Aka24
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 960
GG do Aka24
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Ja mojego Pawła poznałam na czacie. Jesteśmy ze sobą ponad dwa lata. Zaręczyliśmy się a w przyszłym roku planujemy się pobrać
Aka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 18:57   #22
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

u mnie to troche zawiłe jest bo mój Grześ jest bratem narzeczonego mojej siostry oni mnie z nim poznali juz jakies 5 lat temu, ale wtedy to było tylko takie "czesc czesc" i koniec. potem byliśmy wszyscy czwaro na łyżwach ale tez jakos długo nie gawędziliśmy. ja nie szukałam chłopaka a on z kimś wtedy kręcił. i tak czas upływał, aż 6 maja 2003 zachciało mi sie jechac do kumpeli pod Sobótke na rowerach, jakies 30 km w jedną strone. wszystkie koleżanki mnie zawiodły, żadna nie miała ochoty jechać i zostałąm sama. a że uparta jestem jak cos postanowię, to oświadczyłam ze najwyżej pojade sama. siostra zaproponowała Grześka, bo on też lubi na rowerze sie ruszać. no cholerka faceta nie lubie, ale jednak samej to głupio i niebezpiecznie, więc chcąc nie chcąc sie zgodziłam. pamiętam jak go zobaczyłam: moje pierwsze słowa to "masz mape??" nawet cześc nie burknęłam jechaliśmy sobie w ciszy, dopiero na miejscu się to jakoś rozkręciło i rozmowa jakoś sie potoczyła. potem już się tak umawialiśmy prawie codziennie na rowerowe eskapady po mieście i obrzeżach, a w sierpniu stwiedziliśmy że czemu nie, możemy spróbowac być "razem". i do tej pory jesteśmy i będziemy
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 19:13   #23
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Nas wrzucili podstępnie do jednej klasy liceum. I po roku od zakończenia szkoły chyba się wreszcie zauważyliśmy I jesteśmy już razem trzy latka. Ślub planujemy w przyszłym roku
A teraz siedzi tuż za mną na krześle i jest mi dosyć niewygodnie, ale mu tego nie mówię, bo go kocham
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 19:24   #24
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

W szkole-liceum, uczyliśmy się razem w tej samej klasie i przypadismy sobie do gustu
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 20:31   #25
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Mój Obecny to przyjaciel mojej bliskiej kumpeli. Widzieliśmy sie kilka razy, ja się mu spodobałam, ale myślał, że nie ma u mnie szans A ja wziełam go za pewnego siebie, narcyzowatego i playboyowatego du...ka :P wystarczyła 1 wspólna impreza i... jestesmy razem od 4,5 m-ca (kawał czasu, hihi)
Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 20:42   #26
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

a my mieszkalismy w tym samym bloku ,on z kolegami na parterze ,ja z kolezankami na 5 piętrze .
pewnego czerwcowego dnia po sesji a moze w trakcie ? poszłysmy na piwko ,po piwku do domku i dziewczyny wesolutki stwierdzily ze na aprterze mieszkaj fajni faceci i wysłały mnie żeby zapukała i zaprosila ich na piwko do nas ,boszsze dlaczego ja tam poszłam ?

otworzył mi on ,wysoki ,chudy patyczak w sexi czerwoncyh spodniach dresowych(do dzis sie z nich smiejemy) ,powiedzilam ,ż esie założyłam i żeby wygrac oni musza do nas przyjsc
Odpowiedzial ,że ok ale po meczu .
czekamy ,czekamy, cholera ile te mecze trwaja??

idziemy spac ,śpimy, puk puk, wyskoczylysmy w piżamkach w myszke miki, bamboszach różowych i włosach w walkach ,nie zdążyłyśmy zapobiec otwarciu drzwi przez szybka koleznake i zastali nas tak bez makapów ,extra lsniacych włosów i sukienek

zaprosili nas do siebie nastepnego dnia i po miesiacu wrzuciłam moje rzeczy do windy i zjechałam na parter .
trwa to juz prawie 7 lat
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 21:24   #27
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

A my poznaliśmy się na IRCu - na początku się kumplowaliśmy, chat'owaliśmy, pisaliśmy listy. W między czasie spotykałam się z kimś innym. Ja jeździłam do Krakowa, , On przyjeżdżał do mnie - a ja przekładałam umówione wcześniej spotkania z "tamtym" I przez prawie 2 lata jeździliśmy tak do siebie raz,dwa razy na miesiąc.
A od 5 lat nieprzerwanie razem 24h/dobę
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 21:30   #28
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Cytat:
Napisane przez sylwia18
Dolly ty taka młodziutka i już 6 lat???!!!niesamowite
e tam od razu neisamowite

Cytat:
Napisane przez satine
Dolly to już chyba ślubem się skończy
Pozdrawiam
my też już wiemy że się ślubem skończy, ale jeszcze nie teraz
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 21:35   #29
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Cytat:
Napisane przez paula78
a my mieszkalismy w tym samym bloku ,on z kolegami na parterze ,ja z kolezankami na 5 piętrze .
pewnego czerwcowego dnia po sesji a moze w trakcie ? poszłysmy na piwko ,po piwku do domku i dziewczyny wesolutki stwierdzily ze na aprterze mieszkaj fajni faceci i wysłały mnie żeby zapukała i zaprosila ich na piwko do nas ,boszsze dlaczego ja tam poszłam ?

otworzył mi on ,wysoki ,chudy patyczak w sexi czerwoncyh spodniach dresowych(do dzis sie z nich smiejemy) ,powiedzilam ,ż esie założyłam i żeby wygrac oni musza do nas przyjsc
Odpowiedzial ,że ok ale po meczu .
czekamy ,czekamy, cholera ile te mecze trwaja??

idziemy spac ,śpimy, puk puk, wyskoczylysmy w piżamkach w myszke miki, bamboszach różowych i włosach w walkach ,nie zdążyłyśmy zapobiec otwarciu drzwi przez szybka koleznake i zastali nas tak bez makapów ,extra lsniacych włosów i sukienek

zaprosili nas do siebie nastepnego dnia i po miesiacu wrzuciłam moje rzeczy do windy i zjechałam na parter .
trwa to juz prawie 7 lat
Fajna historia
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 21:37   #30
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

nieaktualne.

Edytowane przez Editaphx
Czas edycji: 2006-09-14 o 19:11 Powód: życie..
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-17 10:03:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.