Dobry, Puder Syki Kryjacy ,ale nie dajacy efektu Plaskiej skory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-21, 22:02   #1
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597

Dobry, Puder Sypki Kryjacy ,ale nie dajacy efektu Plaskiej skory


Dziewczyny poszukuje pudru sypkiego kryjacego ktory daje wykonczenie SATYNOWE lekko jakby rozswietlajacy nie JAKIS PLASKI MAT. ktory robi PLASKA TWARZ.... ktory utrzymuje sie dosc dlugo i nie wchodzi NIE WBIJA SIE W niedoskonalosci (pory,nierownosci,linie,z marszczki,zmarszczki mimiczne itp)jeszcze bardziej je uwydatniajac... rowniez efekt MACZYN nie jest pozadany..


Skora :mieszana .Odcien mojej skory :mleczny +rozowe podtony,naczynkowa( troche zaczerwieniona okolice noska,policzki,czolo) niektore pudry powoduja u mnie jakby szara cere,ziemista...

KTORYpuder polecicie jakiej firmy i jaki odcien zeby spelnial wymogi co doradzicie
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-10-21 o 22:22
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 22:17   #2
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Dobry, Puder Syki Kryjacy ,ale nie dajacy efektu Plaskiej skory

Podobno Inglot AMC Highlighting Multicolour Powder. Ale sama go nie używałam. Teraz jest nowy puder rozświetlający z essence i może uda mi się go upolować.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 22:23   #3
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Dobry, Puder Syki Kryjacy ,ale nie dajacy efektu Plaskiej skory

Cytat:
Napisane przez Nyappy Pokaż wiadomość
Podobno Inglot AMC Highlighting Multicolour Powder. Ale sama go nie używałam. Teraz jest nowy puder rozświetlający z essence i może uda mi się go upolować.
Przeciez one nie kryja nic..i to nie ma byc typowo rozwietlajacy,tylko satynowy raczej, JEDWABISTY mieciutki i TRWALY
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-10-21 o 23:24
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 22:54   #4
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Dobry, Puder Sypki Kryjacy ,ale nie dajacy efektu Plaskiej skory

Puder bambusowy z BU? Sypkie raczej nie będą kryjące, od tego jest podkład czy korektor, a puder ma zagruntować podkład.

Edytowane przez paulinkka
Czas edycji: 2012-10-21 o 22:56
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 23:33   #5
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Dobry, Puder Syki Kryjacy ,ale nie dajacy efektu Plaskiej skory

MAC mineralize skinfinish natural - co prawda nie jest sypki, ale pozostale wymagania spełnia idealnie.

btw, czemu musi byc akurat sypki?
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 23:40   #6
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Dobry, Puder Syki Kryjacy ,ale nie dajacy efektu Plaskiej skory

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
czemu musi byc akurat sypki?
poniewaz slyszalam ze PRASOWANE podkreslaja pory ,nierownosci skory....,a powierzchnia mojej skory nie jest idealna..
zalezy mi zeby:

-kryl

-dlugo sie utrzymywal

- zeby nie dusil skory

-byl jedwabisty mieciutki

-zeby nie wbijal sie w niedoskonalosci(w pory,nierownosci ,zmarszczki,linie,zmarszc zki mimiczne)

-zeby nie bielil, wygladal jedwabiscie ,NIE PLASKO na skorze !raczej satynowo

-zeby nie wysuszal
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-10-21 o 23:47
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 23:56   #7
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Dobry, Puder Syki Kryjacy ,ale nie dajacy efektu Plaskiej skory

No nie wiem, nie zaobserwowałam, zeby pudry sypkie jakoś lepiej zachowywały się na twarzy. Jeśli nakładasz puder pędzlem, to zachowują się moim zdaniem identycznie. Ba, częściej tworzyło mi się ciasto na twarzy z sypańców, ale moze źle trafiałam.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 00:05   #8
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Dobry, Puder Syki Kryjacy ,ale nie dajacy efektu Plaskiej skory

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
No nie wiem, nie zaobserwowałam, zeby pudry sypkie jakoś lepiej zachowywały się na twarzy. Jeśli nakładasz puder pędzlem, to zachowują się moim zdaniem identycznie. Ba, częściej tworzyło mi się ciasto na twarzy z sypańców, ale moze źle trafiałam.
Ja mam skore niestety problematyczna.(pory,nier ownosci,blizny,przebarwie nia potradzikowe- czerwone, na policzkach z ktorymi walcze,ale to nie takie latwe .... i jesli chodzi o sposob nakladania pudrow to lepiej +trwalej sprawdza sie puszek ,gabeczka niz pedzel ,np nakladajac puder pedzlem na twarz bardzo szybko sie przetluszcza ,nakladajac ten sam puder gabeczka,puszkiem o wiele dluzej nie jest tak przetluszczona-tlusta..
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 05:41   #9
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Dobry, Puder Syki Kryjacy ,ale nie dajacy efektu Plaskiej skory

A puder sypki z Inglota w odcieniu 12 ? Nie te transparentne tylko te kryjące w 30g opakowaniu.
To chyba najjaśniejszy odcień do mlecznej cery(i nie do dostania na każdym stoisku Inglota, trzeba pytać).
Ale solo bez podkładu to ja sobie żadnego pudru nie wyobrażam (choć Inglot ma najlepsze krycie z tych co miałam). Na podkładzie super się trzyma.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 14:58   #10
mln
Rozeznanie
 
Avatar mln
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 954
Dot.: Dobry, Puder Syki Kryjacy ,ale nie dajacy efektu Plaskiej skory

Mogę polecić ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-veloutee.html . W zasadzie spełnia Twoje wymagania, choć nie kryje zbyt mocno, ale chyba żaden puder nie jest mocno-kryjący. Ja używam i jestem zadowolona.
mln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 15:04   #11
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Dobry, Puder Syki Kryjacy ,ale nie dajacy efektu Plaskiej skory

Najlepszy wedlug mnie jest Chanel, Poudre Universelle Libre. Robi wszystko to na czym Ci zależy Ja mam w odcieniu 30 naturel i wedlug mnie u Ciebie też sie sprawdzi. Poczytaj o nim na KWC
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 15:04   #12
chriselle
Przyczajenie
 
Avatar chriselle
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 26
GG do chriselle
Dot.: Dobry, Puder Syki Kryjacy ,ale nie dajacy efektu Plaskiej skory

a ja gorąco polecam Manhattan Soft Mat Loose Powder https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...se-powder.html
mogłabym się nad nim rozpływać godzinami, ale może powiem krótko że korektor + ten puder (no i oprocz tego efekty dbania o cerę) i zapomniałam o podkładzie już 5-6 miesięcy temu oprócz imprez.. Nakładam go pędzlem i naprawdę można stopniować krycie, od bardzo delikatnego (żeby trochę przymatować nos, dać koloru) do takiego że twarz robi się płaska, ale trzeba tego nawalić na własne życzenie super wyrównuje np. zbyt jasny korektor, za ciemny podkład, co już świadczy o kryciu...
gdzieś po roku jestem dopiero przy drugim opakowaniu, a w pierwszym jeszcze sporo mi się wysypało gdy upadło mi opakowanie... Do tego ta cena... No, polecam jak nic innego
chriselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 15:11   #13
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Dobry, Puder Sypki Kryjacy ,ale nie dajacy efektu Plaskiej skory

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Sypkie raczej nie będą kryjące, od tego jest podkład czy korektor, a puder ma zagruntować podkład.
Nom.


U mnie żaden z pudrów prasowanych nie podkreślał porów ani nic. A przynajmniej miały jakieś krycie - bo sypane tak naprawdę prawie nic w tym kierunku nie robią. Nie bez podkładu i korektora.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 16:19   #14
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Dobry, Puder Sypki Kryjacy ,ale nie dajacy efektu Plaskiej skory

Polecam Guerlain Les Voilettes
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 20:09   #15
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Dobry, Puder Sypki Kryjacy ,ale nie dajacy efektu Plaskiej skory

Ja wszystkim poszukiwaczkom idealnego pudru będę polecać Ben Nye Luxyry lub Transparent powder

Do zamaskowania czerwonych tonów naczynkowej skóry powinien być najlepszy słynny odcień Banana rozpropagowany przez makijażystę Kim Kardashian Twarz pozostawia lekko zmatowioną, ale na pewno nie jest to płaski, absolutny mat - raczej coś w rodzaju satyny, mimo, że nie posiada żadnych rozświetlających drobinek. Jest żółty, przez co dobrze neutralizuje czerwone tony skóry. Jest absolutnie niewidoczny na twarzy i nie włazi w zmarszczki, nie podkreśla niedoskonałości, nie wysusza - jednym słowem IDEAŁ
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 21:16   #16
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Dobry, Puder Sypki Kryjacy ,ale nie dajacy efektu Plaskiej skory

Ja mogę polecić SKIN79 Diamond All-Day Sun Powder SPF30 PA++.

Tutaj link do KWC.

Nawet nieźle kryje, jest jasny, zostawia twarzy jedwabistą i gładziutką, nie bieli (nie robi "trupa") i wygląda naturalnie. Matuje twarz, ale nie zostawia efektu pełnego matu, jest delikatnie rozświetlający (w końcu diamentowy). No i ma niezły filtr.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 21:29   #17
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Dobry, Puder Sypki Kryjacy ,ale nie dajacy efektu Plaskiej skory

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Ja wszystkim
Do zamaskowania czerwonych tonów naczynkowej skóry powinien być najlepszy słynny odcień Banana rozpropagowany przez makijażystę Kim Kardashian Twarz pozostawia lekko zmatowioną, ale na pewno nie jest to płaski, absolutny mat - raczej coś w rodzaju satyny, mimo, że nie posiada żadnych rozświetlających drobinek. Jest żółty, przez co dobrze neutralizuje czerwone tony skóry. Jest absolutnie niewidoczny na twarzy i nie włazi w zmarszczki, nie podkreśla niedoskonałości, nie wysusza - jednym słowem IDEAŁ

Czy jest on w wizazowej KWC recenzjach jest tutaj ale bez recenzji... pewnie dostep do niego jest rowniez bardzo utrudniony.. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...er.html&next=1 ,a swoja droga ciekawe czy faktycznie jest on taki dobry< bo pewnie KIm Kardashian niezla kase dostala za jego reklame
Mialam mam do tej pory puder Clinique blended odcien 20(invisible blend) --ale on sie absolutnie nie sprawdza u mnie...nawet jesli chodzi o puder tylko utrwalajacy SPRAWIA ,ze moja skora po jego nalozeniu wyglada SZARAWO ZIEMISCIE...podkresla pory,bardzo nietrwaly.,pomimo ze drobniutko zmielony to WCALE nie wygladal jedwabiscie mieciutko na twarzy,,. troszke musialam uzbierac sobie pieniazkow na niego,bo nie stac mnie tak od razu ,zeby sobie kupic puder za 130 zl...uzbieralam kupilam ,ale okazal sie bublem,absolutnie sie nie sprawdzil i stoi sobie ,nie uzywam go...(uzylam go moze 5 razy ,jednak bez pozytywnego rezultatu.. nakladalam go pedzlem,gabeczka,puszkiem ..)

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez chriselle Pokaż wiadomość
a ja gorąco polecam Manhattan Soft Mat Loose Powder https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...se-powder.html
mogłabym się nad nim rozpływać godzinami, ale może powiem krótko że korektor + ten puder (no i oprocz tego efekty dbania o cerę) i zapomniałam o podkładzie już 5-6 miesięcy temu oprócz imprez.. Nakładam go pędzlem i naprawdę można stopniować krycie, od bardzo delikatnego (żeby trochę przymatować nos, dać koloru) do takiego że twarz robi się płaska, ale trzeba tego nawalić na własne życzenie super wyrównuje np. zbyt jasny korektor, za ciemny podkład, co już świadczy o kryciu...
gdzieś po roku jestem dopiero przy drugim opakowaniu, a w pierwszym jeszcze sporo mi się wysypało gdy upadło mi opakowanie... Do tego ta cena... No, polecam jak nic innego
przyjrze mus s ie bardziej niezauwazylas ,zeby zapychal? czy jest trwaly ZALEZY MI ROWNIEZ NA TYM ,zeby byl bardzo mieciutki JEDWABISTY ? Ciekawe czy znajde dcien pasujacy do karnacji: Mleczna +zaczerwienienia
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-10-22 o 22:22
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 17:26   #18
rudyrydz86
Raczkowanie
 
Avatar rudyrydz86
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 75
Dot.: Dobry, Puder Sypki Kryjacy ,ale nie dajacy efektu Plaskiej skory

Z tego co piszesz, widzę, że borykasz się z większością problemów takich jak ja Polecam ci niedrogi, ale bardzo fajny mineralny puder z avonu. W zasadzie jest to podkład w sypkim pudrze, ale ja używam go jako wykończenia makeupu. Dobrze kryje, i bardzo ładnie opalizuje na skórze. Ja wyglądam po nim bardzo promiennie.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...lny-kolor.html
rudyrydz86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 15:51   #19
ChocoBrown
Raczkowanie
 
Avatar ChocoBrown
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 40
Dot.: Dobry, Puder Syki Kryjacy ,ale nie dajacy efektu Plaskiej skory

Ja polecam puder sypki z inglota, duży wybór kolorów, ładnie wygląda na twarzy i jest bardzo wydajny. Jedno opakowanie zużywam co najmniej 4 miesiące a kosztuje około 35 zł.
__________________
ZAPRASZAM

mój blog: www.beautyholic3.blogspot .com

MUZYKA, URODA I INNE ZAPRASZAM SERDECZNIE !!!!!!!!!!
ChocoBrown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-31, 19:20   #20
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Dobry, Puder Sypki Kryjacy ,ale nie dajacy efektu Plaskiej skory

Kosmetyki Avon sa beznadziejne... pozatym mieszkam za granica i nawet nie mam dostepu do nich ...
Z kolei INGLOT troche przereklamowany jest na poziomie marki SEPHORA
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.