Podkład Revlon PhotoReady - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-03, 11:58   #31
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Dostała któraś z was już podkład ? Z niecierpliwością czekam na opinie.
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 13:02   #32
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Jak juz bedzie dostepny ten podklad w PL to na pewno go kupie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 13:16   #33
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

tez sie na niego napalilam

dziewczyny jak juz dostaniecie swoje to koniecznie zdajcie relacje
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 14:34   #34
Klarcia79
Raczkowanie
 
Avatar Klarcia79
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 66
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
tez sie na niego napalilam

dziewczyny jak juz dostaniecie swoje to koniecznie zdajcie relacje
Relacja będzie, nawet z fotkami
Klarcia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 14:36   #35
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

ja jeszcze nie mam, dostalam wczoraj informacje ze wczoraj zostal wyslany priorytetem wiec moze jutro bedzie - tez nie moge sie doczekac nastawilam sie jak szczerbaty na suchary
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 14:55   #36
Klarcia79
Raczkowanie
 
Avatar Klarcia79
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 66
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
ja jeszcze nie mam, dostalam wczoraj informacje ze wczoraj zostal wyslany priorytetem wiec moze jutro bedzie - tez nie moge sie doczekac nastawilam sie jak szczerbaty na suchary
Mój również został wysłany wczoraj... Oby biedny przedarł się przez te zawieje i zamiecie
Klarcia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 17:17   #37
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Oooooooo to ja juz niecierpliwie czekam na wiesci i zdjecia
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 17:28   #38
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
czesc wam, wlasnie testuje revlona colorstay bo mimo ze od dawna wiem jaki on boski, dopiero teraz odwazylam sie go nabyc, wczesniej balam sie zapchania cery, teraz cera mi sie poprawila i jakos trzeba blizny zakryc na razie mam probki z dauglasa ale czaje sie na zakup...
a dzis patrze na wizaz a tu ten wątek
czytam o tej nowosci i juz nie moge sie doczekac waszych opini
Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
to w douglasie są próbki PhotoReady?
Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
ten podklad jeszcze nie jest dostepny w kraju i dlugo nie bedzie - tak jak pisalam oficjalna promocja w stanach jest dopiero w marcu - pierwszy post, czytaj prosze zanim zadasz pytanie watek ma dopiero 1 strone to nie wiele do przeczytania... chyba ze masz na mysli zagraniczny/amerykanski Douglas to zwracam godnosc ale nie slyszalam zeby ta siec dzialala w stanach
ja wspominalam ze testuje probki przed planowanym zakupem revlon colourstay a nie photoready wiec wybaczcie koleżance że źle zrozumiała i nie "krzyczcie" na nią

zycze nam wszystkim aby na allegro pojawilo sie dużo podkładów photoready w najblizszym czasie!!!!
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-02-03 o 17:30
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 11:42   #39
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

przyszedl :hura: mam mam mam jak przetestuje to napisze co i jak na ta chwile jestem oczarowana i ciekawa jak zachowa sie na buzi prawie nie pachnie a drobineczki sa mikroskopijne i jak najbardziej na plus opakowanie super podklad wyglada na bardzo bardzo drogi reszta testow za jakis czas ---> wklejam zdjecie przodu i tylu jak ktos chce sklad
__________________
.

Edytowane przez smileofangel
Czas edycji: 2010-02-05 o 11:47
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 13:03   #40
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

ok wklejam foty przed i po oraz jak to sie w calosci prezentuje... no i razem z CS buff do tlustej...

no i recenzja - a raczej pierwsze wrazenia

kolor dobralam sobie niemal idealnie, podklad jest o polowe lzejszy niz CS, nie czuc go i jakby nie widac na twarzy, kryje odrobine mniej ale mozna dolozyc co nie co w problematycznych miejscach, nakladalam go najpierw flatem z INGLOTa 27TG ale nie podobalo mi sie to i zmienilam na klasyczny pedzel do podkladu i bylo zdecydowanie lepiej i dokladniej (mam wrazenie ze klasyczny pedzel naklada 'grubiej'), podklad fajnie sie rozciera, nie widac gdzie sie zaczyna a gdzie konczy, rozswietla buzie ale nie ma jakiegos efektu brokatu, nie czuc zapachu, matuje - ja mam normalna cere w kierunku do suchej i go nie pudruje (tylko korektor pod oczami przypruszam), brazer nie robi na nim placka co swiadczy o tym ze dosc dobrze wysycha i sam w sobie robi satynowe wykonczenie, wracajac do nakladania... jest specyficzne inne niz CS nie umiem tego opisac, podklad jest jakby hmmm mokry? miekki? naprawde nie umiem tego opisac, mam wrazenie ze trzeba go lekko wklepac przy aplikacji, nie podkreslil suchych miejsc ale nbalozylam poltlusty krem pod spod - jak mi sie cos nasunie to napisze

na ta chwile jestem BARDZO zadowolona
__________________
.

Edytowane przez smileofangel
Czas edycji: 2010-02-05 o 13:14
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 14:09   #41
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Rzeczywiście podkład wygląda ciekawie
Gdybyś jeszcze mogła dodac jakieś fotki twarzy z podkładem z bliska, byłoby super .
A nie masz wrażenia że jest dla Ciebie odrobinę za ciemny, bo odcina się od szyi, dekoltu czy uszu, które mają jaśniejszy kolor .
Od kogo na all go kupiłaś?
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 14:17   #42
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

to wina zdjec/ swiatla w rzeczywistosci sie nie odcina... zdjacia dodalam takie jakie mam to przed i po najblizsze jakie sie da robie foty telefonem... wracajac jeszcze do koloru jasniejszy to ivory ktory jest rozowy a ja mam zdecydowanie zolty kolor cery wiec nie mialam juz innego wyboru - nie kupilam go od sprzedawcy ktory ma go w ofercie odkupilam od prywatnej osoby ktorej kolor nie pasuje miala tylko 1 sztuke
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 14:42   #43
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
to wina zdjec/ swiatla w rzeczywistosci sie nie odcina... zdjacia dodalam takie jakie mam to przed i po najblizsze jakie sie da robie foty telefonem... wracajac jeszcze do koloru jasniejszy to ivory ktory jest rozowy a ja mam zdecydowanie zolty kolor cery wiec nie mialam juz innego wyboru - nie kupilam go od sprzedawcy ktory ma go w ofercie odkupilam od prywatnej osoby ktorej kolor nie pasuje miala tylko 1 sztuke
Nie na temat, ale śliczna z Ciebie dziewczyna... Ja jeszcze nie dostałam swojego podkładu, Dopiero dzisiaj został wysłany.
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 15:25   #44
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez lara252 Pokaż wiadomość
Nie na temat, ale śliczna z Ciebie dziewczyna... Ja jeszcze nie dostałam swojego podkładu, Dopiero dzisiaj został wysłany.
miło
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 15:40   #45
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
to wina zdjec/ swiatla w rzeczywistosci sie nie odcina... zdjacia dodalam takie jakie mam to przed i po najblizsze jakie sie da robie foty telefonem... wracajac jeszcze do koloru jasniejszy to ivory ktory jest rozowy a ja mam zdecydowanie zolty kolor cery wiec nie mialam juz innego wyboru - nie kupilam go od sprzedawcy ktory ma go w ofercie odkupilam od prywatnej osoby ktorej kolor nie pasuje miala tylko 1 sztuke
A jeśli tak, to ok
Ja z kolei mam różowawy kolor cery a podkłady kupuję naturalne ew z żóltym pigmentem, bo w różowych wyglądam jak świnka .

Cytat:
Napisane przez lara252 Pokaż wiadomość
Nie na temat, ale śliczna z Ciebie dziewczyna...
Nie sposób się nie zgodzic, zwłaszcza te oczyska .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 15:50   #46
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Zapowiada sie super

A tak w ogole to smileofangel ale Ty masz piękne oczyska!!!!!!
Tez maluje na ciemno oczy ale chcialabym tak samo jak Ty i nie wiem jak rto zrobic Moze jakies wskazowki?
Sorry za mini offtop
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 16:12   #47
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

hehe dzieki dziewczyny - kiedys bylo mnie duzo na MM, a co do makijazu to taki prosciutki smoky codzienny robiony na szybko - ja raczej ciemno sie nosze (jesli chodzi o make up) i chyba krzywdy sobie tym nie robie

Immolation - to tylko dwa cienie z Cramylicious essence i kredka czarna khol (ubostwiam) sephora i Collosal do tego brwi paletka essence i kredka rozswietlajaca ot caly makijaz



a propo oczu jak juz taki OT powstal od jakiegos czasu 'nosze' nowy kolor oczek mozecie wyrazic opinie tak przy okazji? bo mi sie podoba baaardzo

na tym foto mam na buzi INGLOT YSM kolor 41 ktory jest dla mnie zdecydowanie za ciemny i o ton ciemniejszy niz revlony
__________________
.

Edytowane przez smileofangel
Czas edycji: 2010-02-05 o 16:21
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 17:23   #48
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Bardzo ladny kolor oczek

A powiedz jak sie malujesz? Rozcierasz to jakos czy cos?
Bo ja obrysowuje oko dookola ale nie daje to takiego fajnego rozmytego efektu
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 17:38   #49
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Bardzo ladny kolor oczek

A powiedz jak sie malujesz? Rozcierasz to jakos czy cos?
Bo ja obrysowuje oko dookola ale nie daje to takiego fajnego rozmytego efektu
zeby nas ktos zaraz za OT nie pogonil :P

1. nakladam baze w tej chwili mam Inglota, wczesniej sephora - na cala powieke
2. pod luk brwiowy i w wewnetrzny kacik jasny cielisty cien
3. na cala ruchoma ciemny cien lekko wyciagam do gory, na dolna tez nanosze ten cien
4. duzym pedzlem do rozcierania (z sephory) nabieram troche tego ciemnego cienia i cieniuje krawedzie do gory i na zewnatrz, rozcieram tez dolna powieke - robie to bez specjalnej namietnosci :P
5. kredka pokrywam linie wodna oka gore i dol, robie dosc gruba nie dokladna kreske na gornej powiece i rozcieram ja malutkim pedzelkiem H&M ktorego czubek maczam w czarnym cieniu, linie rzes dolnych rozcieram gumka - nakladajac kredke na linie wodna nakladam ja tez miedzy rzesy i pozniej gabka to wlasnie rozcieram szczegolnie na 1/3 dlugosci zewnetrznej dolnej powieki
6. tuszuje rzesy, ewentualnie dodaje rozswietlacza jak mi malo
7. brwi pokrywam cieniem z paletki essence za pomoca skosnego pedzla, utrwalam przezroczysta maskara essence, robie kreske tuz pod brwiami zlota bezowa kredka LL z essence (ewentualnie to troche rozcieram malutkim czystym pedzelkiem jak za bardzo sie odznacza)
8. korektor pod oczy i sypki puder

amen mam nadzieje ze pomoglam i przepraszam za OT !

co do podkladu - mam go w tej chwili na buzi prawie 6h i wszystko jest ok nie swiece sie, podklad trwa gdzie byl, nie sciera sie ze skrzydelek nosa przy pocieraniu husteczka, nie sciaga buzi
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 17:48   #50
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
a propo oczu jak juz taki OT powstal od jakiegos czasu 'nosze' nowy kolor oczek mozecie wyrazic opinie tak przy okazji? bo mi sie podoba baaardzo
Kolor soczewek sam w sobie ładny, ale mnie bardziej podobasz się z zielonymi oczami .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 17:55   #51
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
zeby nas ktos zaraz za OT nie pogonil :P

1. nakladam baze w tej chwili mam Inglota, wczesniej sephora - na cala powieke
2. pod luk brwiowy i w wewnetrzny kacik jasny cielisty cien
3. na cala ruchoma ciemny cien lekko wyciagam do gory, na dolna tez nanosze ten cien
4. duzym pedzlem do rozcierania (z sephory) nabieram troche tego ciemnego cienia i cieniuje krawedzie do gory i na zewnatrz, rozcieram tez dolna powieke - robie to bez specjalnej namietnosci :P
5. kredka pokrywam linie wodna oka gore i dol, robie dosc gruba nie dokladna kreske na gornej powiece i rozcieram ja malutkim pedzelkiem H&M ktorego czubek maczam w czarnym cieniu, linie rzes dolnych rozcieram gumka - nakladajac kredke na linie wodna nakladam ja tez miedzy rzesy i pozniej gabka to wlasnie rozcieram szczegolnie na 1/3 dlugosci zewnetrznej dolnej powieki
6. tuszuje rzesy, ewentualnie dodaje rozswietlacza jak mi malo
7. brwi pokrywam cieniem z paletki essence za pomoca skosnego pedzla, utrwalam przezroczysta maskara essence, robie kreske tuz pod brwiami zlota bezowa kredka LL z essence (ewentualnie to troche rozcieram malutkim czystym pedzelkiem jak za bardzo sie odznacza)
8. korektor pod oczy i sypki puder

amen mam nadzieje ze pomoglam i przepraszam za OT !

co do podkladu - mam go w tej chwili na buzi prawie 6h i wszystko jest ok nie swiece sie, podklad trwa gdzie byl, nie sciera sie ze skrzydelek nosa przy pocieraniu husteczka, nie sciaga buzi
Jutro sprobuje sie tak pomalowac Jestem strasznie ciekawa co mi z tego wyjdzie Dziekuje za wskazowki
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 17:57   #52
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Kolor soczewek sam w sobie ładny, ale mnie bardziej podobasz się z zielonymi oczami .
ale ja nie mam zielonych oczu tylko piwne ewentualnie zielono piwne... a zielone to bym chciala
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 18:01   #53
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
ale ja nie mam zielonych oczu tylko piwne ewentualnie zielono piwne... a zielone to bym chciala
Taak? na pierwszy rzut oka wyglądały mi na zielone, szczególnie na tym zdjęciu
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1265375688 , ale rzeczywiście po przyjrzeniu się są zielono-piwne. Gapa ze mnie .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 19:25   #54
wyrmsik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

A ma któraś z was dostęp do tych podkładów tak żeby porównać kolor? Chętnie skusiła bym się na Photo ready ale nie wiem który odcień wybrać. Z Color stay używałam Natural Beige. Jeśli któraś z was bywa (jest) za granicą to bardzo bym prosiła o sprawdzenie co mam wybrać z PR. Odcień może być jaśniejszy jeśli nie uda się dopasować ( byle w różowej tonacji) .


Z tego co się zdążyłam zorientować to w PR natural beige odpowiada CS dolden beige , wiec to ani nie ta sama tonacja ani odcień którego ja szukam.

Ipytanie do tych z was które już mają PR w jakiej tonacji jest shell i nude ?

Mam nadzieję, że napisałam to w miarę zwięźle
Pozdrawiam , Agnieszka
wyrmsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 20:56   #55
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez wyrmsik Pokaż wiadomość
A ma któraś z was dostęp do tych podkładów tak żeby porównać kolor? Chętnie skusiła bym się na Photo ready ale nie wiem który odcień wybrać. Z Color stay używałam Natural Beige. Jeśli któraś z was bywa (jest) za granicą to bardzo bym prosiła o sprawdzenie co mam wybrać z PR. Odcień może być jaśniejszy jeśli nie uda się dopasować ( byle w różowej tonacji) .


Z tego co się zdążyłam zorientować to w PR natural beige odpowiada CS dolden beige , wiec to ani nie ta sama tonacja ani odcień którego ja szukam.

Ipytanie do tych z was które już mają PR w jakiej tonacji jest shell i nude ?

Mam nadzieję, że napisałam to w miarę zwięźle
Pozdrawiam , Agnieszka
poszukaj na YouTube tam jest masa recenzji tego podkladu wiec i rozne kolory porownywane ze soba CS i PR

Shell rozowy Nude zolty

testow dzien 2

- nakladanie fajne, mozna efekt jak mowilam budowac, swietnie sie cieniuje, podklad stapia sie ze skora, nie widac ze mam tapete allllllllllllle zeby nie bylo za pieknie - mysle ze nie podejdzie osobom z rozszezonymi porami bo ma tendencje do ich podkreslania, zauwazylam taki zonk mimo ze nie mam problemow z porami - mysle tez ze mozna to wyeliminowac dobrym roztarciem ale nie ejstem pewna - u mnie skutkuje

- druga obserwacja - reakcja mojej mamy na moj makijaz : Boze jaka Ty masz pieknie rozswietlona buzie! jaki piekny makijaz, w ogole nie widac ze jestes wypudrowana - hurra o to chodzilo

- puki co nie zapchal mnie, nie podsuszyl

- caly czas polecam! pretenduje do mojego KWC
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 21:02   #56
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Aaaaale sie napalilam
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 21:18   #57
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Aaaaale sie napalilam
hehe i dobrze bo jest na co

ale patrzac w lustro jeszcze cos mi sie nasunelo mianowicie nie pudruje buzki brazer nakladam bezposrednio na podklad i tak zostawiam - juz pisalam ze nie ma problemow z plackami ale co lepsze malowalam sie o 8.00 jest 22.00 a brazer jest w stanie nienaruszonym!!! gdzie chociazby przy Inglocie YSM po ok 6godz ze juz o 12 nie wspomne podklad utlenial sie scieral razem z brazerem i nad tym najbardziej ubolewalam ze nic na policzkach nie mam... ewentualnie jakies nierowne resztki :/ mysle ze to zdecydyowany plus i potwierdzenie trwalosci! i tego ze podkladzik jest tam gdzie powinien byc

dziewczyny link do bloga gdzie powstala tabela opisujaca kolorystyke odcieni i porownanie niestety tylko do MACów

http://fashionismycrush.blogspot.com...ion-shade.html
__________________
.

Edytowane przez smileofangel
Czas edycji: 2010-02-06 o 21:41
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 08:20   #58
pristinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 27
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Ja od wtorku testuje ten podkład, oczywiście zamówiony na allegro, kolor 005 Natural Beige - nie załapałam się na 002 Vanilla wszystkie były już wyprzedane. Nie chciałam 003 Shell bo jest z gamy wpadających w róż, a tego nie zniese Z CS używałam 150 Buff zimą, na wiosnę 180 Sand Beige, a latem bywało że nawet 320 True Beige także mogę ocenic i stwierdziec, że kolor 005 Natural Beige z PR jest nieznacznie ciemniejszy od 180 CS, teraz na zimę wydaje mi się zaciemny (chyba, że użyję brązującego kremu do twarzy i balsamu do ciała). No i poluję na 002 Vanilla ale już ich nie ma na allegro a w polskich drogeriach jak wiecie są niedostępne

Podklad ogólnie jest ok, znacznie lżejszy niż niż CS, ale też mniej kryjący więc osoby, które liczą na krycie podobne do CS nie będą zadowolone, cera jest leciutko rozświetlona i ładnie to wygląda przy ciemniejszym kolorze takim jak 005 Natural Beige, nie wiem jak przy jaśniejszych odcieniach (ale z czasem sie dowiem ) Wydaje mi się, że kolor ten nie jest ani żółty ani różowy poprostu ładny beżyk Mimo że jest to podklad dobry, spełniający moje oczekiwania to CS i tak pozostanie moim KWC Chwilowo zdradzam go teraz bo człowiek potrzebuje zmian, poza tym po paru latach używania CS przydałaby się mała przerwa i odpoczynek dla skóry, więc ogólnie go polecam dla wszystkich żądnych zmian lubiących naturalny wygląd

Zresztą kto powiedział, że przy CS nie moża wyglądac naturalnie??

Dodam jeszcze tylko, że brązer Deborah - Terra Lumi-Nature, a także róż Deborah Hi-tech trzymają się na nim gorzej niż na CS

Edytowane przez pristinka
Czas edycji: 2010-02-07 o 08:25
pristinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 16:16   #59
wyrmsik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

smileofangel dziękuję za pomoc szczególnie za link do porównania z mac.

Co do recenzji w necie to oglądnełam ich już kilka i puki co nie znalazłam osoby używającej CS 220 . Cóż pozostaje mi chyba zaryzykować PR shell .
wyrmsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 19:02   #60
lilccia
Przyczajenie
 
Avatar lilccia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 10
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Hej ja przypadkiem ... zainteresował mnie ten temat i mam coś dla ciekawych a mianowicie kilka fotek z netu

przed użyciem -
http://i1008.photobucket.com/albums/...edited-2-1.jpg
po -
http://i1008.photobucket.com/albums/...edited-1-1.jpg


Jak coś zdjęcia pochodzą z http://missp-princess-life.blogspot.com/

Pozdrawiam
__________________
" KochaĆ i ByĆ KochanYm "
lilccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.