..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-15, 09:13   #1
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Smile

..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..


Hej, jestem na kupnie "szamponu giganta" w 1.5 l butelce. Jednak mam troche obaw, ponieważ nie wierzę w to, że taka duża ilość szamponu kosztuje 50zł (Loreal Liss extreme), a w zwykłej butelce (250ml) aż 36 zł!
Czym się różnią te mniejsze szampony od tych większych? Proszę pomóżcie, zanim kupie "bubla"
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 09:56   #2
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

Hej! Ja jestem posiadaczka juz 3go takiego "giganta".Miałam kiedys Liss Extreme ale jakos srednio mi przypadł do gustu;-) Za duzo chyba wymagam od szamponów wygladzających;-) 2 raz mam juz L'oreal Absolut Repair i jestem BARDZO zadowolona, szamponik jest switeniej jakosci i naprawde regeneruje wloski, tak wiec bublem nie jest Ale radze kupic od sprawdzonego i wiarygodnego sprzedawcy bo raz sie niestety naciełam:/ Kupilam 1,5 litrowy szampon Welli, Wellaflex....nie dosc ze szampon okazal sie miec date waznosci tylko miesiac!! To watpie czy w owej butli byl naprawde Wellaflex...poniewaz wlosy były po nim fatalne:/ Polecam newstyling, LOREAL-PL. Jeśli chodzi o różnice cen to hmm Buteli 1,5 litorwe to szampony przeznaczone do sprzedazy w salonach fryzjerskich....i uwierz ze 50zl to naprawde duzo....bo np inne szampony ktorymi zaopatruja sie salony sa w innych duzooo nizszych cenach!! Np szampon profesionalny Joanny kosztuje 20pare zł 5litorwy!! 1,5 litrowy Joanny Prof. 12zł !!! Londy ceny takze podobne.Tak wiec 1,5 litrwy szampon za 50zl to gigant cenowy dla wielu salonów Uwierz naprawde tylko dobre salony zaopatruja sie w tak drogie szampony Wiem, bo moj chlopak zaopatruje wlasnie salony.Natomiast małe szamponiki 200ml sa do sprzedazy detalicznej dla klientów salonów lub kilentów sklepów fryzjerkisch.Dlatego tez sa takie cenyNigdzie nie dostaniesz ani w sklepie ani w salonie szamponu 1,5 litrowego.
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 10:08   #3
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

istnieje zasada : im mniejsze tym droższe - dotyczy własnie kosmetyków. Tak samo jest np. z balsamami- 400ml. kosztyuje 15zł., 250ml - 13zł. zawsze bardziej opłaca się kupić większe ja w większe szampony akurat nie inwestuję, bo lubię je często zmieniać, nie sądzę jednak aby mniejsze jakoś różniły się od większych
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 10:11   #4
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

Ja mam zamiar kupić ten duży szampon na Allegro. Byłem kiedys w hurtowni z kosmetykami do włosów, ale tam był tylko szampon do włosów farbowanych... Mam jeszcze ochote na odżywke sleek.look Matrixa, oczywiście w dużej butli! Ale nie wiem czy to nie bedzie przesada, bo słyszałem że szampon Liss Extreme jest bardzo mocny i nie potrzeba już stosować po nim odżywek.
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 10:14   #5
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

Mialam wlasnie w tym samym czasie Szampon Liss Extreme i odzywke Silk Look...po zastosowaniu obu kosmetyków wloski byly nieco przeciazone
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 10:22   #6
Carrie:)
Rozeznanie
 
Avatar Carrie:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 789
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

Ja też szykuje się do zakupu Absolut Repair na allegro u Fryzpola Kupował ktoś u tego Allegrowicza? aaa i nie wiem czym rożnia sie te ampułki.. Renew C i Power Repair B. Probowałyście ich juz?
__________________
'I like my money right where I can see it ... hangin' in my closet'
Carrie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 10:22   #7
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

Mam dosyc przyniszczone wlosy, rozdwojone końcówki, bo je non-stop prostuje... Mam krecone włosy, a chce mieć proste... czy szampon L'oreal Absolut Repair bedzie lepszy od Liss Extreme (który wygładza włosy)..?
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 10:31   #8
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

Zdecydowanie bedzie lepszy...tez kiedys prostowala bardzo czetso i myslam ze Liss extreme wygladzi je aby wygladały na zdrowsze, ale jak sie przekonalam nie tedy droga;-) Ja przynjamniej juz po paru umyciach zauwazylam ze wloski sa mniej przesuszone co równa sie gładsze.Zazwyczaj wiekszosc szamponów regenrująccyh wygladza wloski....bo zazwyczaj zniszczone wloski maja tendencje do puszenia sie i "odstawiania".Ja bylam srednio zadowolona z Liss Extreme...to chyba szamponik na zdrowsze wloski, ktore potrzebuja tylko wygladzenia.Zniszczonych wlosków on napewno ładnie nie wygładzi.
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 10:34   #9
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

Na zniszczone lekko krecone wloski bardziej polecam takie zestawienie: szamponik regenrujący, jakas odzywke nawilzająca badz regenerującą i do tego dopiero jakis ksometyk wygładzający i chroniący przed wysoką temperatura prostownicy: Babylis lub L'oreal Liss Extreme, a najlepiej http://www.allegro.pl/item97517576_m...her_250ml.html lub jesli wolisz innych firm
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 10:38   #10
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

To chyba sobie kupie Absolut Repair, bo faktycznie pusza sie i odstaja... A myslicie ze wystarczy tylko szampon? Czy kupic jeszcze do tego odzywke sleek.look?
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 10:42   #11
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

A do prostowania zamierzam kupić Loreal Studio Line Hot Liss (różowa buteleczka), bo na droższy mnie nie stać
http://www.pedet.pl/x_C_I__P_7013597;7010001.html


Mialem wcześniej Loreal Studio FX Straight, ale obciazalo wlosy i wogle bylo takie sobie...
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 10:50   #12
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

Myśle ze to tez powinno byc dobre, chroni przed ciepłem to najwazniejsze co do odzywki s.look to mozesz kupic i do tego szampon absolut repair.Lub odwortnie: duza odzywke absolut repair i szampon liss extreme
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 11:00   #13
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

heh... zastanowie sie nad ukladem szampon liss i odzywka absolut repair, bo odzywka jest troche za droga jak na moja kieszen, ale jeszcze pomysle... dzieki wielkie "soft" za pomoc, jak bedziesz miala jeszcze jakis fajny pomysl to pisz
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 13:05   #14
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

Holy, ja używam odżywki matrix sleek.look, tej w 1,5l butli kupiłam na allegro u AG-A2, jest całkiem fajna, mam też maskę 500 ml z tej serii i szczerze mówiąc jest o wiele lepsza niż odżywka prawdziwe KWC
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 13:34   #15
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

Cytat:
Napisane przez HolyBoy
A do prostowania zamierzam kupić Loreal Studio Line Hot Liss (różowa buteleczka), bo na droższy mnie nie stać
http://www.pedet.pl/x_C_I__P_7013597;7010001.html


Mialem wcześniej Loreal Studio FX Straight, ale obciazalo wlosy i wogle bylo takie sobie...
Jak będziesz kupował tego Hot Lissa to zajrzyj najpierw do drogerii - teraz w Naturze jest promocja i kosztuje ok. 13zł.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 18:56   #16
karolcia_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 49
Smile Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

Ja jestem ogromną fanką tych dużych butli poniewaz kosmetyk jest bardzo dobry i za dobra cenesama posiadałam matrixa sleek look- szampon, odżywke i maskę i choc na poczatku byłam nie zadowolona to szybko zminiłam zdanie, z absolut repair miałam szampon odzywke i ampułke renew C. dla mnie sa to zbyt obciazające kosmetyki niestety. a ampułka wydaje mi sie niewarta swojej ceny. Bardziej polecam maske sleek look lub maske banana firmy inebrya. Do prostowania uzywam mleczka l;oreal hot liss i jedwabiu. Osobiscie przymierzam sie do kolejnych zakupów. Na pewno bedzie to duza odzywka matrix sleek.look a szampon albo tez z tej serii albo zastanawiam sie równiez nad vitamino color zwykłym lub do włosów cienkich (ale niestety nie mam zdania na temat tego szamponu gdyz próbowałam go tylko raz). Moze któras z Was Wizazanki mogłaby wypowiedziec sie na temat tego szamponu. Mam dosyc zniszczone włosy, ale cinkie i szybko przetłuszczajace sie i zamierzam w najblizszczym czasie zmienic kolor na ciemniejszy. Zgóry dziękuje za pomoc i pozdrawaim
karolcia_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 19:28   #17
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

Cytat:
Napisane przez karolcia_1986
Ja jestem ogromną fanką tych dużych butli poniewaz kosmetyk jest bardzo dobry i za dobra cenesama posiadałam matrixa sleek look- szampon, odżywke i maskę i choc na poczatku byłam nie zadowolona to szybko zminiłam zdanie, z absolut repair miałam szampon odzywke i ampułke renew C. dla mnie sa to zbyt obciazające kosmetyki niestety. a ampułka wydaje mi sie niewarta swojej ceny. Bardziej polecam maske sleek look lub maske banana firmy inebrya. Do prostowania uzywam mleczka l;oreal hot liss i jedwabiu. Osobiscie przymierzam sie do kolejnych zakupów. Na pewno bedzie to duza odzywka matrix sleek.look a szampon albo tez z tej serii albo zastanawiam sie równiez nad vitamino color zwykłym lub do włosów cienkich (ale niestety nie mam zdania na temat tego szamponu gdyz próbowałam go tylko raz). Moze któras z Was Wizazanki mogłaby wypowiedziec sie na temat tego szamponu. Mam dosyc zniszczone włosy, ale cinkie i szybko przetłuszczajace sie i zamierzam w najblizszczym czasie zmienic kolor na ciemniejszy. Zgóry dziękuje za pomoc i pozdrawaim
Moja mama kupiła wieeelką butlę Vitamino Color, więc mam go już dość Szampon cudownie pachnie, tak owocowo. Włosy ślicznie się po nim błyszczą i są mięciutkie. Jednak nie za bardzo go lubię, z 2 powodów:
1. Przed jego używaniem myłam włosy co 2 dni - przy nim muszę myć codziennie, bo na drugi dzień są jakieś takie nieciekawe.
2. Niby ładnie wydobywa kolor farbowanych włosów, ale miałam wrażenie, że wydobywał te refleksy, których właśnie chciałam się pozbyć - miałam wcześniej ufarbowane na ciepły brąz, później zmieniłam na chłodniejszy, a ten szampon tak jakby uparcie wyciągał na wierzch te stare refleksy. Ale może to tylko ja mam przywidzenia, bo jak się dzisiaj okazało: w każdym brązie widzę rudości na swojej głowie
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 20:01   #18
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

Ja nie polecam inebry-i banany:-( mam ja wlasnie i ze zmusu koncze ta ogromna butle;/ nie dosz ze trzeba ja trzymac ok 10-20 min to wogole nie regeneruje wlosków i ogolnie nie jest warta swojej ceny:/ chyba najgorsza maska jaka mialam.Ale to najwidoczniej zalezy od wlosków jednemu lezy innemu nie Jak skonczy mi sie Absolute R. mysle zeby sobie sprawic duza butle litrowa szamponiku welli z seri SP...hydro , szamponik nawilzajacy.Moze która z wizazanek ma juz za soba ten szamponik? jakie wrazenia?
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 22:44   #19
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

Cytat:
Napisane przez Soft
Ja nie polecam inebry-i banany:-( mam ja wlasnie i ze zmusu koncze ta ogromna butle;/ nie dosz ze trzeba ja trzymac ok 10-20 min to wogole nie regeneruje wlosków i ogolnie nie jest warta swojej ceny:/ chyba najgorsza maska jaka mialam.Ale to najwidoczniej zalezy od wlosków jednemu lezy innemu nie Jak skonczy mi sie Absolute R. mysle zeby sobie sprawic duza butle litrowa szamponiku welli z seri SP...hydro , szamponik nawilzajacy.Moze która z wizazanek ma juz za soba ten szamponik? jakie wrazenia?
ja mam ten szampon SP hydro ( chyba zostało mi jeszcze z pól butelki), ale jakoś nie przypadł mi do gustu za to teraz mam vital control z l'oreal professional i bardzo mi pasuje, a z inebrya mam maskę z papai i bardzo ją lubię widać każdy ma inne włoski pozdrawiam
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 23:04   #20
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

Cytat:
Napisane przez HolyBoy
Hej, jestem na kupnie "szamponu giganta" w 1.5 l butelce. Jednak mam troche obaw, ponieważ nie wierzę w to, że taka duża ilość szamponu kosztuje 50zł (Loreal Liss extreme), a w zwykłej butelce (250ml) aż 36 zł!
Czym się różnią te mniejsze szampony od tych większych? Proszę pomóżcie, zanim kupie "bubla"
a czy kupowalas go na allegro? ja swojego czasu nabylam taka wlasnie droga l'oreal sebum control i wydaje mi sie ze albo jest to jakis tanioch przelany do oryginalnej butelki, albo tez jest to oryginal, tyle ze mocno rozcienczony
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 12:05   #21
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

a u kogo go kupilas? (nazwa uzytkownika). To dla mnie dosc wazne... nie chce zeby mnie tez zrobili w balona
A moze ten szamon jest wlasnie taki bardzo plynny?
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 12:13   #22
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

Stosuje 1,5 litrowego Liss Extreme Loreala. Jest oki. Jest taki sam jak ten z małego opakowania.
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 12:31   #23
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

Cytat:
Napisane przez Magdalena_
Stosuje 1,5 litrowego Liss Extreme Loreala. Jest oki. Jest taki sam jak ten z małego opakowania.
A jak? nie obciąza wlosów? Jak często myjesz nim glowe? Stosujesz jeszcze jakąś odżywkę?
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 13:17   #24
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

Mam bardzo jasny blond więc mi nie obciąza, ważne ze włosy nie są szorstkie po umyciu, myje włosy co dwa, trzy dni,tak stosuję Rigenol.
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 14:59   #25
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

Cytat:
Napisane przez HolyBoy
a u kogo go kupilas? (nazwa uzytkownika). To dla mnie dosc wazne... nie chce zeby mnie tez zrobili w balona
A moze ten szamon jest wlasnie taki bardzo plynny?
nie pamietam to juz bylo dawno. Ale wlasnie przeszukalam allegro pod katem tego szamponu i juz nie ma tych ofert, co kupowalam, wiec albo zamkneli mu konto, albo sam sie zwinal
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 16:45   #26
karolcia_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 49
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

Dzięki Kasiek za odpowiedź niewiem jeszcze dkoładnie na co sie zdecyduje mi sie własnie ten zapach vitamino color tak spodobał...tylko nie wiem jaki by ten szampon był przy dłuzszym uzywaniu...bo absolut moje włoski strasznie obciaza i wygladaja jakby ciągle były jakies takie nieświerze...i tez juz mam go dośc
karolcia_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:00   #27
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

a czy istnieją maseczki giganty (do wlosow oczywiscie)?
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:03   #28
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

Cytat:
Napisane przez HolyBoy
a czy istnieją maseczki giganty (do wlosow oczywiscie)?
Poszukaj na Allegro - jest wiele w opakowaniach 500ml, a kilka nawet w 1000ml
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:21   #29
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

rzeczywiscie! maska do wlosow joanny 1000 ml za 13 zl .... ciekawe czy dobra... moze sobie ja kupie, bo sie moze przyda
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:32   #30
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: ..:: SZAMPONY GIGANTY - co tak naprwadę jest w 1.5l szamponu? ::..

milam okazje ja wyprobowac! i jest swietna wlosy naprawde staja sie po niej delikatniejsze...,a jesttez balsam rowniez godny polecenia!
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.