Czas na studia, czas na zmianę... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-02, 09:37   #1
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456

Czas na studia, czas na zmianę...


Hej!

Tak jak napisałam rozpoczynam nowe studia, ale to nie o tym ma być. Już od dłuższego czasu myślę nad zmianą fryzury, tylko nie wiem czy warto coś zmieniać... Myślałam żeby trochę skrócić włosy, tak żeby sięgały za ramiona i może grzywkę na bok sobie zrobić, ale nie wiem czy w ten sposób się nie oszpecę . Ogólnie szczupła nie jestem, jakaś specjalnie gruba też nie ale mam lekką nadwagę. Długo się zastanawiałam czy umieszczać tu tego posta, bo nie lubię pokazywać zdjęć, ale jakoś się przemogłam. Co do włosów to są naturalnie kręcone jak na pierwszym zdjęciu, jest to zdjęcie aktualne. Nigdy ich nie farbowałam i farbować nie chcę. Dwa pozostałe zdjęcia są z zeszłego roku, ale bardziej pokazują moją twarz. Na wszystkich zdjęciach jestem bez makijażu, bo się malować jakoś specjalnie nie lubię Z cerą mam ciągle problemy, ale jest dużo lepiej niż było kiedyś, cały czas mam problem z wągrami, może macie na to jakieś sposoby?

Tak więc podsumowując- czy według Was warto coś zmieniać? Jeśli tak to co?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2959_552897618067559_481620191_n.jpg (32,4 KB, 381 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050653.jpg (57,4 KB, 319 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050668.jpg (81,0 KB, 294 załadowań)
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 11:21   #2
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

nie scinalabym wlosow-moim zdaniem pasuej Ci taka dlaugosc, a podobno dlugie wlosy tez wyszczuplaja

ukosna dluga grzywa(do lini usta) bylaby moim zdaniem ok-o ile masz prostownice bo do grzywki pewnie bedzie potrzebna

doradzilabym kilka refleksow ale skoro nei chcesz farbowac to nie

na wagy chyba zlotego srodka nie ma - przejrzyj forum, ludzie rozne rezczy polecaja, mnie na razie nic nie pomoglo ale niektorym ponoc tak mzoe tez bedziesz taka szczesciara
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 11:53   #3
kata_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 81
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

Możesz sobie zrobić grzywkę, wydaje mi się, że może być na bok, lepiej się wtedy układa ew. skrócić trochę włosy. Możesz zapytać też fryzjerkę o jakieś preparaty, żeby włosy były trochę bardziej puszyste.
A co do problemów z cerą, to nie wiem czy byłaś u dermatologa i co Ci poradził, ale może warto się wybrać? Bardzo dobre są kosmetyki la roche, ale niestety też bardzo drogie. Ale mi osobiście pomaga mycie twarzy mydełkiem bambino, potem przecieram ją płynem micelarnym i nakładam odpowiedni krem nawilżający. Dobór kosmetyków zależny jest też od rodzaju cery, jaką posiadasz: tłustą, suchą czy mieszaną. Na wągry są dobre peelingi.
Jeśli chodzi o malowanie, to możesz na przykład wytuszować rzęsy, będzie to delikatne podkreślenie urody.
Ogólnie jesteś bardzo ładna, więc te zabiegi są jedynie dla podkreślenia Twojej urody powodzenia
kata_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 11:56   #4
Monx
Rozeznanie
 
Avatar Monx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 557
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

Ja bym poleciła grzywkę, taką jaką dałam w załączniku, bo masz całkiem dużo czółko i sądzę, że taka będzie Ci pasować.
I mimo, że nie lubisz się malować to robienie sobie makijażu oczu będzie sporą zmianą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg proste%20z%20grzywka%20zaczesana%20na%20bok.jpg (27,5 KB, 46 załadowań)
__________________
>>


UX designer


Monx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 12:05   #5
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

Dziękuję za porady.
Jeszcze co do tego makijażu to wiadomo czasami machnę rzęsy tuszem czy coś, ale np. kreski na oczach nie zrobię sobie sama, bo zawsze mi wychodzi krzywo na każdym oku

Tak więc niedługo wybiorę się do fryzjera i zrobię grzywkę. Co do ścinania włosów to w sumie też miałam opory, jak kiedyś poszłam obciąć i siedziałam już na fotelu to stchórzyłam i kazałam ściąć tylko końcówki

U dermatologa kiedyś byłam, ale to było dawno temu, może znowu się wybiorę.
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 12:49   #6
carolinja
Raczkowanie
 
Avatar carolinja
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 42
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

Może pomyśl o brązowej hennie na brwi? Twarz dzięki temu będzie bardziej wyrazista.
carolinja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 14:36   #7
autsajderrka
Przyczajenie
 
Avatar autsajderrka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

Witam cię!
Ja na twoim miejscu nie ścinałabym włosków, również jak już ktoś wcześnie wspomniał uważam, że dobrze Ci w obecnej długości, z kolei grzywka jaką zaproponowały dziewczyny możne być fajnym rozwiązaniem, także jak się zdecydujesz na obcięcie to koniecznie pochwal się nowym wyglądem
Co do wągrów i ogólnie problematycznej cery, taż mam z tym problem, choć już dość opanowany, więc tak pokrótce podam Ci kilka metod które ja stosowałam:
- OCM
https://wizaz.pl/Pielegnacja/Trendy-...Tajemnicze-OCM
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=437723

-olejek pichtowy- tutaj nie miałam pod ręką jakiegoś linku, z którego sama korzystałam ale jak wpiszesz w wyszukiwarkę to na pewno znajdziesz informacje o tej metodzie

i ostatnia, która jak do tej pory sprawdziła się u mnie chyba najlepiej a dokładniej to herbatka z bratka. Po prostu zakupiłam w sklepie zielarskim ową herbatę w torebkach ekspresowych i zaparzam ją sobie ok. dwóch razy dziennie ( często na opakowaniu są zalecenia co do odpowiedniej dziennej dawki), po zaparzeniu wyjmuję torebkę do ostygnięcia i kiedy jest już letnia przecieram nią delikatnie cerę a herbatę piję ciepłą lub chłodną kiedy mam na to ochotę

Żadna z tych metod nie jest zbyt wymagająca, ani droga dlatego myślę, że warto wypróbować i samemu sprawdzić co zadziała na Ciebie najlepiej, niestety żadna nie jest też specyfikiem, który zdziała cuda po pierwszym zastosowaniu, ale przy odrobinie cierpliwości myślę, że może pomóc, poprostu trzeba zaobserwować co pomaga a co nie, dlatego życzę cierpliwości i znalezienia swojego numeru jeden, który pozwoli pokonać niedoskonałości.

pozdrawiam
autsajderrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-02, 17:57   #8
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

Dziękuję za rady! Jutro idę do fryzjera, więc jak coś to wrzucę zdjęcie

autsajderrka wypróbuję te sposoby
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 11:27   #9
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

Tak więc ścięłam lekko tą grzywkę i mi się podoba, na pierwszy rzut oka różnicy dużej nie ma, ale jak np. zepnę włosy, to czoło już nie jest takie gołe i to mnie cieszy Zdjęcia niestety kiepskiej jakości bo z kamerki.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za rady!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WIN_20130903_122158.jpg (26,4 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WIN_20130903_122222.jpg (25,5 KB, 224 załadowań)
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 11:51   #10
kata_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 81
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

Bardzo ładnie! Super wyglądasz w nowej fryzurce!
kata_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 12:40   #11
autsajderrka
Przyczajenie
 
Avatar autsajderrka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

Bardzo fajnie, że się cieszysz z nowej fryzurki i naprawdę bardzo ładnie Ci w niej
A jeszcze co do metod na wągry to chciałam dodać, że najlepiej gdybyś zaczęła od jednej wybranej i przez jakiś czas nie łączyła z kolejną aby przekonać się dokładnie, która najlepiej pomaga i ewentualnie wykluczyć, która może szkodzić ponieważ, każda cera może zareagować inaczej, ja obecnie używam tylko bratka bo u mnie sprawdził się najlepiej, po OCM początkowo miałam duży wysyp niemiłych niespodzianek, który z czasem osłabł(podobno może być to oznaka, że skóra się oczyszcza) ale nie zauważyłam po tym jakiejś większej poprawy więc zaprzestałam tej metody i rozpoczęłam przygodę z olejkiem pichtowym, on działał na mnie lepiej ale gdy mi się skończył postanowiłam, że spróbuje jeszcze czegoś innego i był to właśnie bratek, z którym od dłuższego czasu się nie rozstaje, jednak słyszałam od niektórych osób, że również po nim występowała taka reakcja jak u mnie po OCM, także musisz sama spróbować aby się przekonać i myślę, że na każdą z metod trzeba poświecić gdzieś minimum 2 tygodnie próby aby dokładnie sprawdzić jak zareaguje skóra, chociaż kurcze jak patrze na twoje zdjęcia to widzę, że buźkę masz całkiem ładną, także może jak byś zauważyła, że nagle jej stan mocno się pogarsza to może lepiej szybciej odstawić daną metodę, bo gdy ja zaczynałam to nie było zbyt dobrze więc stwierdziłam, że ewentualnie jakoś to przeżyję jak będzie tego świństwa trochę więcej, a u ciebie trochę szkoda byłoby zepsuć fajny efekt. Jednakże najlepiej będzie jak sama zdecydujesz, znając ewentualne za i przeciw, możesz poszukać w internecie także innych metod np. "tonik wodno-cytrynowy", maseczka aspirynowa itp. u mnie to nie zdziałało nic a nic dlatego wcześniej nie pisałam o tym ale jak będziesz miała chwilę czasu to możesz poczytać również o tym i przemyśleć co byś wolała zastosować, w każdym razie jak byś się na coś zdecydowała to daj znać jak idzie Ci walka o piękna cerę
autsajderrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 17:20   #12
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

Dzięki za miłe komentarze!
Co do tych metod to najpierw spróbuję tą z herbatą z bratka, nawet już ją kupiłam i będę obserwować zmiany. Zobaczymy jak to będzie
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 23:07   #13
Wołodia
Raczkowanie
 
Avatar Wołodia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 188
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

Hej! Jesteś bardzo ładną dziewczyną. Jesli chcesz podkreślić urodę to postawilabym na Twoim miejscu na delikatny makijaz. Tusz do rzęs i delikatny błyszczyk na usta to będzie dobry początek. Masz ładny kształt oka i niezłe kości policzkowe. Dlatego róż/puder brązujący/rozświetlasz to coś dla Ciebie. Na powiekę jakiś delikatny cień (jaśniejszy pod brew, ciemniejszy na ruchomą powiekę - wszystko w tonacji brazu i bezu) i będzie super.
Wołodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 11:01   #14
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

Cytat:
Napisane przez Beatagr3 Pokaż wiadomość
Hej!

Tak jak napisałam rozpoczynam nowe studia, ale to nie o tym ma być. Już od dłuższego czasu myślę nad zmianą fryzury, tylko nie wiem czy warto coś zmieniać... Myślałam żeby trochę skrócić włosy, tak żeby sięgały za ramiona i może grzywkę na bok sobie zrobić, ale nie wiem czy w ten sposób się nie oszpecę . Ogólnie szczupła nie jestem, jakaś specjalnie gruba też nie ale mam lekką nadwagę. Długo się zastanawiałam czy umieszczać tu tego posta, bo nie lubię pokazywać zdjęć, ale jakoś się przemogłam. Co do włosów to są naturalnie kręcone jak na pierwszym zdjęciu, jest to zdjęcie aktualne. Nigdy ich nie farbowałam i farbować nie chcę. Dwa pozostałe zdjęcia są z zeszłego roku, ale bardziej pokazują moją twarz. Na wszystkich zdjęciach jestem bez makijażu, bo się malować jakoś specjalnie nie lubię Z cerą mam ciągle problemy, ale jest dużo lepiej niż było kiedyś, cały czas mam problem z wągrami, może macie na to jakieś sposoby?

Tak więc podsumowując- czy według Was warto coś zmieniać? Jeśli tak to co?
Długość wydaje mi się ok, jeśli skrócić, to minimalnie. Grzywka nie będzie Ci pasować, może pogrubić twarz.
Masz ładny kolor włosów i ładną buzię - piszesz, że nie lubisz się malować, ale jeśli miałabym coś doradzic, to właśnie delikatny makijaż, który podkreśli Twoją delikatną urodę. Brązowy tusz do rzęs, jakiś błyszczyk lub szminka w kolorze zbliżonym do odcienia ust. Problemowa cera lubi się z lekkim mineralnym makijażem (polecam Bare Minerals). Ujednolicona sypkim podkładem cera robi dużo dobrego dla ogólnego wyglądu twarzy, a taki makijaż jest leciutki i niewidoczny, wygląda jak własna skóra.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Miałam na myśli krótką grzywkę
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 14:43   #15
autsajderrka
Przyczajenie
 
Avatar autsajderrka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

Cytat:
Napisane przez Beatagr3 Pokaż wiadomość
Dzięki za miłe komentarze!
Co do tych metod to najpierw spróbuję tą z herbatą z bratka, nawet już ją kupiłam i będę obserwować zmiany. Zobaczymy jak to będzie
W takim razie mocno trzymam kciuki aby wszystko poszło jak najlepiej i abyś mogła cieszyć się "czystą" buźką jak najprędzej. Koniecznie daj znać za jakiś czas jak radzi sobie bratek.
Serdecznie pozdrawiam
autsajderrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 20:10   #16
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

Mam chyba takie same wlosy jak Ty, tez mi sie tak kreca Cala dlugosc skrocilabym jeszcze do dlugosci rekawa z bluzki, wygladalabys wtedy jeszcze lepiej. Obecna długosc troche jest za ciezka i Cie jakos w mojej ocenie przytłacza
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 20:59   #17
maafilo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 80
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

Cytat:
Napisane przez carolinja Pokaż wiadomość
Może pomyśl o brązowej hennie na brwi? Twarz dzięki temu będzie bardziej wyrazista.
zdecydowanie! Henna i dobra regulacja- tego ci trzeba, autorko masz jasną oprawę oczu i to sprawia, że twoja uroda nie jest wyrazista, a przecież masz ładna i sympatyczną twarz. Do tego radzę ci się przeprosić z tuszem do rzęs i kredką (lekka kreska na linii górnych rzęs, by je zagęścić). Pozdrawiam i życzę powodzenia w metamorfozie!
maafilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 21:15   #18
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

Nie polecam henny, a juz na pewno dla osoby ktora sie nie maluje, bedzie wygladac dziwnie Jakbys chciala sprobowac podkreslic brwi polecam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...a-do-brwi.html sama od tego zaczynalam i jestem zadowolona bardzo.
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 21:45   #19
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

Jeżeli chodzi o makijaż to ja też za nim nie przepadałam póki nie odkryłam podkładu mineralnego (używam Lily Lolo i jestem nim zachwycona). Nałożenie go zajmuje mi mniej niż 2 minuty, więc jest to naprawdę ekspresowy makijaż Do tego lekkie podkreślenie oczu i już twarz wygląda inaczej.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-05, 21:48   #20
maafilo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 80
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

Cytat:
Napisane przez Bysanda Pokaż wiadomość
Nie polecam henny, a juz na pewno dla osoby ktora sie nie maluje, bedzie wygladac dziwnie Jakbys chciala sprobowac podkreslic brwi polecam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...a-do-brwi.html sama od tego zaczynalam i jestem zadowolona bardzo.
jeżeli się ją potrzyma nieco krócej niż w instrukcji, wygląda bardzo naturalnie ja tak robię i nie mam takich brwi jak np. megan fox, tylko delikatnie ciemniejsze, naturalne
maafilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 10:55   #21
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

Z henną się jeszcze zastanowię, może spróbuję
Jeszcze mam pytanie jakie poleciłybyście cienie do powiek? Normalnie muszę zanotować co kupić
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 12:08   #22
kata_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 81
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

Jeżeli chcesz delikatny makijaż, to najlepiej brązy. Mogą być też odcienie szarego albo jakieś beżowe.
kata_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 13:40   #23
maafilo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 80
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

Ja polecałabym złote cienie łatwo znaleźć naprawdę ładne, nietandetne odcienie złota, a bardzo ładnie podkreśla tęczówkę, kiedy to złoto jest połączone z brązem i czarną kredką (na linii górnych rzęs).
maafilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 16:25   #24
braun00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 58
Dot.: Czas na studia, czas na zmianę...

zgadzam sie z kata.Brązy,beże i odcienie
braun00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.