Buty N-VISION zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-24, 10:10   #1
naven
Raczkowanie
 
Avatar naven
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 384

Buty N-VISION zbiorczy


hej
czy posiada któraś z Was te botki i może wypowiedzieć się o ich jakości i dodać zdjęcie realne?
czy macie inne buty tej firmy?
polecacie/nie polecacie?

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2628266830_3.jpg (31,0 KB, 38 załadowań)
naven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 10:44   #2
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

akurat tego modelu nie posiadam, ale ich buty ja i moja mam kupujemy już od kilku lat są solidnie wykonane i bardzo ładne, ceny też dość przyjazne. mnie kuszą baaardzo baletki z ćwiekami myślę, że jeśli się zdecydujesz to nie pożałujesz zakupu
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 10:58   #3
naven
Raczkowanie
 
Avatar naven
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 384
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

dziekuje za odpowiedz
naven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 18:20   #4
anka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 123
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

nie polecam butów tej firmy, rok temu kupiłam zimówki, takie wiązane, wysokie i zaraz się rozleciały -.- reklamacja też na średnim poziomie. ja już będę omijać tę firmę szerokim łukiem.
anka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 10:32   #5
Catkate
Raczkowanie
 
Avatar Catkate
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Żabia Dolina
Wiadomości: 132
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

ja kupiłam u nich w tym roku sztyblety i póki co-jestem zachwycona. Bardzo fajnie wykonane, wygodne, ze skórki. Trzeba tylko patrzeć na długość wkładki a nie rozmiar buta- bo to u nich trochę szaleje.
Catkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 11:01   #6
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

Ja kupiłam od nich już kilka par butów i mogę polecić
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 17:08   #7
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

Już dłuższy czas się zastanawiam nad butami tej firmy, ale boję się, że po raz kolejny wydam 200zł, a buty rozkleją się po 3miesiącach.

Interesują mnie te buty :
http://www.noevision.pl/product.php?id_product=517
lub
http://www.noevision.pl/product.php?id_product=783

Któraś miała i może coś o nich napisać? Chodzi mi przede wszystkim o jakość wykonania? Nie odpadnie mi podeszwa po 2miesiącach?
Jak z reklamacjami?
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-09, 18:47   #8
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

mam te z drugiego linku , przechodziłam w nich połowę zimy ( tą cieplejszą ) i wiosnę wczesną , nie przemakają , nie farbują, dosyć wygodne , taka średnia klasa , lepsze niż lasocki ale gorsze niż ecco ( zresztą do ecco to nic nie równać )
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 23:17   #9
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Już dłuższy czas się zastanawiam nad butami tej firmy, ale boję się, że po raz kolejny wydam 200zł, a buty rozkleją się po 3miesiącach.

Interesują mnie te buty :
http://www.noevision.pl/product.php?id_product=517
lub
http://www.noevision.pl/product.php?id_product=783

Któraś miała i może coś o nich napisać? Chodzi mi przede wszystkim o jakość wykonania? Nie odpadnie mi podeszwa po 2miesiącach?
Jak z reklamacjami?
Ja mam te z pierwszego linku, świetna jakość i mega wygoda. Bardzo ładnie i zgrabnie wyglądają na nodze. Przechodziłam całą jesień, pół zimy i teraz również od czasu do czasu zakładam- wyglądają jak nowe.
Ja kupowałam akurat na allegro, wychodzi troszkę taniej
Tutaj masz ich aukcje sztybletów:
http://allegro.pl/listing/listing.ph...tyblety+vision
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 10:32   #10
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

Wiadomo, że nie ma co się spodziewać cudów, jeśli kupujemy buty ze skóry naturalnej za taką cenę



Dzięki bardzo za odpowiedź
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2013-09-04 o 10:08
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 19:39   #11
salixia
Przyczajenie
 
Avatar salixia
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 25
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Wiadomo, że nie ma co się spodziewać cudów, jeśli kupujemy buty ze skóry naturalnej za taką cenę
Tutaj się nie zgodzę: wiadomo, że zastosowany materiał ma wpływ na cenę, ale marża może stanowić nawet kilkadziesiąt procent! Jakież było moje zdziwienie gdy w jednym ze stacjonarnych sklepów zobaczyłam torebkę skórzaną o... 90% droższą niż na allegro (dokładnie ten sam model,producent, metka)!
Jestem użytkowniczką 2 par tej firmy: http://www.noevision.pl/product.php?id_product=1346 (gdy kupowałam w kwietniu to kosztowały chyba 159 albo 169 zł) i http://www.noevision.pl/product.php?id_product=1342 Bardzo sobie je chwalę i polecam!
salixia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 13:29   #12
qruliczek
Przyczajenie
 
Avatar qruliczek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

Kupiłam zeszłej jesieni ich sznurowane botki na płaskiej podeszwie. Krój i kolor taki sam jak w tych w załączniku tylko że uproszczony - bez srebrnych okuć i dziurkowanych brzegów. Niestety po miesiącu zaczęły odklejać mi się fleki. Nie bardzo miałam ochotę wysyłać ich na reklamację więc zaniosłam je do szewca. Facet jest prawdziwym fachowcem i powiedział mi że podeszwy są kiepsko wykonane. Oderwał w 2 sekundy fleki - praktycznie same odeszły. Guma była wręcz milimetrowa. Dopiero po naprawie zobaczyłam jak porządny flek wygląda i jak powinien być przymocowany. Od tamtej pory zdzieram je już drugi sezon. Poza tymi podeszwami nie mam nic do zarzucenia. Bardzo o nie dbam i wyglądają jak nowe. Krój też świetny - super się prezentują z rurkami. Swoje zamówiłam z ociepleniem kocem obuwniczym - gdy przyszły wydawało mi się, że zimą będę w nich marznąć ale o ku mojemu zdziwieniu świetnie sobie poradziły. Z przesyłką kosztowały mnie 250 zł. Niestety gwarancja trwa tylko rok (trochę krótko). Aha i trochę dziwne z tymi długościami wkładek. Ja mierzyłam według podanych wymiarów (może coś źle zrobiłam) i wyszło mi że powinnam zamówić 4o. Ale zamówiłam ostatecznie 39 bo to mój zwyczajny rozmiar. I dobrze bo byłyby z pewnością za duże.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg botki.jpg (11,7 KB, 31 załadowań)
qruliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 13:36   #13
qruliczek
Przyczajenie
 
Avatar qruliczek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

Cytat:
Napisane przez salixia Pokaż wiadomość
Tutaj się nie zgodzę: wiadomo, że zastosowany materiał ma wpływ na cenę, ale marża może stanowić nawet kilkadziesiąt procent! Jakież było moje zdziwienie gdy w jednym ze stacjonarnych sklepów zobaczyłam torebkę skórzaną o... 90% droższą niż na allegro (dokładnie ten sam model,producent, metka)!
Jestem użytkowniczką 2 par tej firmy: http://www.noevision.pl/product.php?id_product=1346 (gdy kupowałam w kwietniu to kosztowały chyba 159 albo 169 zł) i http://www.noevision.pl/product.php?id_product=1342 Bardzo sobie je chwalę i polecam!
Czasami też producenci zaoszczędzają na wykończeniu (tak jak w moim przypadku są to podeszwy które mogłyby być lepsze). W sumie nie przekreśliłam całkowicie tej firmy. Zanim zdecydujecie się na zakup polecam zapisać się do newslettera co jakiś czas można kupić buty na ich stronie internetowej nie płacąc za przesyłkę.
qruliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 18:42   #14
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

Dziewczyny,a jak z dostawą?zamówiłam 12ego 3 pary i nie mam żadnych wieści
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 20:33   #15
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

z tego co wiem, oni po zamówieniu butów dopiero je produkują co może zabrać trochę czasu
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 18:05   #16
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
z tego co wiem, oni po zamówieniu butów dopiero je produkują co może zabrać trochę czasu
Dziękuję za odpowiedź,
miałam nadzieję,że ubiorę na święta,ale niestety nawet maila nie dostałam z informacją o wysyłce
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 15:01   #17
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

podbijam; rozważam zakup botków, macie jakieś opinie co do jakości butów tej firmy
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 11:06   #18
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

Cytat:
Napisane przez radioheadka Pokaż wiadomość
podbijam; rozważam zakup botków, macie jakieś opinie co do jakości butów tej firmy
Nie polecam, kupiłam sztyblety we wrześniu ubiegłego roku, cały przód miałam pościerany już w grudniu, w lutym ledwo udało mi się odzyskać zainwestowaną kasę.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 18:18   #19
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

Ja również nie polecam. Na wiosnę kupiłam skórzane baleriny z tej firmy w kolorze miętowym,przed pierwszym założeniem postanowiłam, że je najpierw zaimpregnuję pastą. Po pierwszym przetarciu gąbeczką pożałowałam decyzji,bo okazało się, że kolor się ściera. Po telefonie do firmy pani mi powiedziała że to nie możliwe i że reklamacja nie zostanie uznana,bo buty zniszczyłam sama. Prawie 200 zł poszło się bujać.
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-16, 21:22   #20
nivea91
Zakorzenienie
 
Avatar nivea91
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 485
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

Ja kupiłam sztyblety 2 lata temu (kosztowały 249 zł). Po 3 miesiącach niezbyt dużego użytkowania zaczęły sie rozklejać, więc wysłąłam je na reklamację. Buty skleili. Po kolejnych 3 miesiącach to samo, cały przód butów zaczął się rozklejać, ale nie miałam czasu odesłać na gwarancję, odczekałam kolejne 3 miesiące i wtedy wysłałam je do reklamacji. Buty miały wtedy 9 miesięcy. Buty zostały sklejone, ale napisali że była to naprawa 'grzecznościowa', bo wcale nie powinni byli tego robić, gdyż uwaga buty są PRZEPOCONE i przemoczone...
UPS zapomniałam powiedzieć stopom żeby się nie pociły... Dodam, iż butów nie niszczę a także nie mam problemu z potliwością stóp.
Po 2 latach buty za 249 zł do wyrzucenia. Nie polecam, a szkoda, bo niektóre fasony butów całkiem ciekawe...
__________________
www.pmiska.pl

Edytowane przez nivea91
Czas edycji: 2015-03-16 o 21:24
nivea91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 19:28   #21
magda086
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

na wiosne kupiłam u nich baleriny, przody starły się po niecałym miesiącu użytkowania- nie polecam, wyglądają ładnie ale są nietrwałe!!!!!
magda086 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 18:57   #22
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

zarejestrowałaś się, by to napisać?:P
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 10:56   #23
Pseudomonas aeruginosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 12
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

Ja również nie polecam. Kupiłam oxfordki i mimo rzadkiego noszenia tych butów skóra z przodu bardzo się zdarła. Nie pamiętam ile wtedy za nie zapłaciłam, ale widzę, że nadal są dostępne na stronie i kosztują 245 zł. Za takie pieniądze można kupić porządniejsze buty.

Do Radioheadki: data zarejestrowania jest nad liczbą wiadomości

Edytowane przez Pseudomonas aeruginosa
Czas edycji: 2015-10-11 o 10:58
Pseudomonas aeruginosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 20:26   #24
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

Ktoś ma jakieś nowe opinie??

Interesują mnie te: http://noevision.pl/dla_niej/balerin...ny_lakier.html
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 10:25   #25
Takutenka
Raczkowanie
 
Avatar Takutenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 265
Thumbs down Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

Buty wizualnie ładna, ale uszyte ze sztywnej i cienkiej skóry.

Kiepska obsługa (Panie starają się być miłe), ale raczej nie potrafią pomóc i rozwiązać problemu, bardzo ciężko się dodzwonić. Na maile odpisują po kilku dniach, nie wiedząc, że sprawa została załatwiona telefonicznie. (telefonicznie ustaliłam z Panią, że buty będą wysłane w dniu rozmowy - w piątek, po czym w czwartek w kolejnym tygodniu dostałam informację, że buty zostaną wkrótce wysłane).

Kupiłam buty 11 maja, na przesyłkę czekałam 3 tygodnie, buty okazały się nierówne i niezbyt starannie wykonane (widoczny klej i przytarcia materiału) więc postanowiłam je wymienić, licząc na otrzymanie ładnych, równych w tym samym rozmiarze.
Owszem - wymienili, na drugą parę czekałam prawie 5 tygodni i związku z pomyłką firmy i wymianą butów na za małym rozmiar, które tylko UDAWAŁY buty w odpowiednim rozmiarze (na butach była naklejka "36" zasłaniająca rozmiar buta 35). żądałam zwrotu wartości butów oraz kosztów przesyłki drugich butów ORAZ KOSZTÓW PONOWNEGO ODESŁANIA BUTÓW. Po odesłaniu butów czekałam 2 tygodnie na zwrot pieniędzy, które na jedyny plus zwrócili zgodnie z moimi oczekiwaniami (również z kosztami odesłania)

Całość trwała 86 DNI!!! A ja w tym czasie nie miałam ani butów, ani pieniędzy (195 zł) i wydałam ponad 20 zł na odsyłanie butów.

ŻENADA, MASAKRA!! Omijajcie z daleka, szkoda nerwów i pieniędzy.

Edytowane przez Takutenka
Czas edycji: 2016-08-04 o 10:39
Takutenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 19:28   #26
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Takutenka Pokaż wiadomość
Buty wizualnie ładna, ale uszyte ze sztywnej i cienkiej skóry.

Kiepska obsługa (Panie starają się być miłe), ale raczej nie potrafią pomóc i rozwiązać problemu, bardzo ciężko się dodzwonić. Na maile odpisują po kilku dniach, nie wiedząc, że sprawa została załatwiona telefonicznie. (telefonicznie ustaliłam z Panią, że buty będą wysłane w dniu rozmowy - w piątek, po czym w czwartek w kolejnym tygodniu dostałam informację, że buty zostaną wkrótce wysłane).

Kupiłam buty 11 maja, na przesyłkę czekałam 3 tygodnie, buty okazały się nierówne i niezbyt starannie wykonane (widoczny klej i przytarcia materiału) więc postanowiłam je wymienić, licząc na otrzymanie ładnych, równych w tym samym rozmiarze.
Owszem - wymienili, na drugą parę czekałam prawie 5 tygodni i związku z pomyłką firmy i wymianą butów na za małym rozmiar, które tylko UDAWAŁY buty w odpowiednim rozmiarze (na butach była naklejka "36" zasłaniająca rozmiar buta 35). żądałam zwrotu wartości butów oraz kosztów przesyłki drugich butów ORAZ KOSZTÓW PONOWNEGO ODESŁANIA BUTÓW. Po odesłaniu butów czekałam 2 tygodnie na zwrot pieniędzy, które na jedyny plus zwrócili zgodnie z moimi oczekiwaniami (również z kosztami odesłania)

Całość trwała 86 DNI!!! A ja w tym czasie nie miałam ani butów, ani pieniędzy (195 zł) i wydałam ponad 20 zł na odsyłanie butów.

ŻENADA, MASAKRA!! Omijajcie z daleka, szkoda nerwów i pieniędzy.
Mam podobne wrażenia.
Skusiłam się na te które dawałam w linku wyżej.
Nie dość że czekałam też ok 3tygodni, to są może wygodne ale co chwilę mnie obcierają nie wiem czemu.
U szewca już 3 razy z tym badziewiem byłam i jest trochę lepiej ale na chodzenie cały dzień w nich się nie nadają. Koszmar po prostu.

Pierwszy i ostatni mój zakup z tej firmy.
Na targu kupiłam sto razy wygodniejsze, i lepsze mimo że nie skórzane buty.

Aż musiałam pierwszy neutral wystawić na All mimo że zasługiwali na negatywa.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 07:09   #27
Takutenka
Raczkowanie
 
Avatar Takutenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 265
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Mam podobne wrażenia.
Skusiłam się na te które dawałam w linku wyżej.
Nie dość że czekałam też ok 3tygodni, to są może wygodne ale co chwilę mnie obcierają nie wiem czemu.
U szewca już 3 razy z tym badziewiem byłam i jest trochę lepiej ale na chodzenie cały dzień w nich się nie nadają. Koszmar po prostu.

Pierwszy i ostatni mój zakup z tej firmy.
Na targu kupiłam sto razy wygodniejsze, i lepsze mimo że nie skórzane buty.

Aż musiałam pierwszy neutral wystawić na All mimo że zasługiwali na negatywa.
Mi tez się te lakierowane podobały, bordowe ale co z tego jak przygoda się pewnie powtórzy?

Ja się cały czas czaję z komentarzem na allegro, bo też uważam, że całość zasługuje na negatywny komentarz....
Takutenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 10:07   #28
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Takutenka Pokaż wiadomość
Mi tez się te lakierowane podobały, bordowe ale co z tego jak przygoda się pewnie powtórzy?

Ja się cały czas czaję z komentarzem na allegro, bo też uważam, że całość zasługuje na negatywny komentarz....
Ja już tam nie kupię. Mimo że buty właśnie ładne. W życiu nie miałam tak nie wygodnych Balerin, lepsze od Chińczyka były, serio.



Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 00:13   #29
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Buty N-VISION zbiorczy

ja miałam dwie pary tych, które były w pierwszym poście z 2012 roku wstawione. beżowe i butelkową zieleń z falbanką. generalnie nie rozklejały mi się, ale skóra jest delikatna i zdarzało mi się, że przemakały w tą największą pluchę zimową. były piękne, więc było wybaczone butelkowa zieleń łatwo łapała każdy pył i kurz i na krótko po czyszczeniu wyglądały znowu na brudne. po sezonie fleki mocno zdarte i do wymiany, no ale to też może być moja wina, bo tak buty eksploatuję.
teraz przymierzam się po raz pierwszy do balerinek i w zasadzie po tym co piszecie nie wiem co z tym fantem zrobić. buty kosztują aktualnie 239zł, więc na moją kieszeń jest to duża kwota. poważnie aż tak z nimi źle? wizualnie przepadłam za nimi!
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-26 01:13:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.