Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.) - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-30, 08:00   #1351
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

dziewczyny a ja wymyslilam ze kupie jego ulubione 2 serki plesniowe ( ) i do tego ulubiona czekolade milka, serki obwiaze kokardka , myslicie ze sie spodoba czy jdnak wydaje wam sie to glupie? kurcze no nie mam innego pomyslu
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 08:15   #1352
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

powiem Ci ze jakby mi chlopak kupil takie cos, przy założeniu ze ja to uwielbiam, to bym sie bardzo ucieszyla, bo znaczy ze wie co lubie
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 08:35   #1353
agatka13121988
Zakorzenienie
 
Avatar agatka13121988
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 261
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Insomnia89 Pokaż wiadomość
Przejrzyj ten watek, moze coś Cię zainspiruje

Podam kilak przykładów z niego:
- wino z grawerem (są na all)
- czekoladowy telegram (jako dodatek do jakiegoś prezentu)
- bransoletkę
- perfumy
No i mój faworyt - portfel z dedykacją (nie zapomni o Tobie)

Ale jesli to ma być osobisty prezent, wymyśl coś sama. W koncu to Ty najlepiej go znasz

Na Dzien Chłopaka TŻtowi kupiłam bokserki ze śmiesznym nadrukiem, wrzuciłam do dużego pojemnika, nasypałam kilka rodzai mini batoników, lizaków, drobnych słodkości. TŻ to łasuch, więc mu się spodoba

tez wlasnie mam kupic bokserki ze smiesznymnadrukiem, tylko nie wiem gdzie moge takie znalezc;/ moj TŻ tez lasuch i mysle zeby mu kupic alpejskie ptasie mleczko do tego chyba sie ucieszy hm?
__________________
moje oczko
25.07-prawko zdane za 1 razem
agatka13121988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 09:36   #1354
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez rybenka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja wymyslilam ze kupie jego ulubione 2 serki plesniowe ( ) i do tego ulubiona czekolade milka, serki obwiaze kokardka , myslicie ze sie spodoba czy jdnak wydaje wam sie to glupie? kurcze no nie mam innego pomyslu
Skoro uwielbia to jak najbardziej. Mój ex też lubił serki pleśniowe, a ja razem z nim i często zajadaliśmy się tym wspólnie
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 12:52   #1355
L!L!
Raczkowanie
 
Avatar L!L!
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 79
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Kochane poooomocy. Wiem, że podałyście już mnóstwo prezentów ale większość już została wykorzystana Tak więc, mój facet obecnie przebywa za granicą, a niedługo ma urodzinki chciałam mu kupić coś takiego co miałoby bardziej wartość sentymentalną, tak żeby bedac tam wiedział ze tu ktoś na niego czeka myślałam o bransoletce takiej jak ta http://sklepy.allegro.pl/item4423380...7_cardano.html i wygrawerowaniu na niej czegos ciekawego. Tylko co?! zeby było krótkie i niebanalne a może któraś ma lepszy pomysł.fundusze powiedzmy do 300zł. aaaa i może orientujecie się jakie są ceny takiego grawerowania Z góry ślicznie Wam dziekuje
__________________
"...Czy Ty wiesz co powiedziałabym mu jako pierwsze?! Powiedziałabym mu, że najbardziej żałuje tych wszystkich grzechów, których nie zdążyłam z nim popełnić..."


Panna niezależna, świadoma swego piękna >!<
L!L! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:00   #1356
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

A macie moze jakies fajne zyczenia na Dzien chlopaka (moga byc jakies smieszne)
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:26   #1357
Insomnia89
Zakorzenienie
 
Avatar Insomnia89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 548
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Argaritta Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc ten czekoladowy telegram mnie zaciekawił
jako dodatek
własnie bransoletke mu dałam ale zgubił i zamierzam zrobić nową )
Hihi dziękuje za pomoc ;**
Nie ma za co

Cytat:
Napisane przez nika_88 Pokaż wiadomość
Hehh a ja wpadlam na pomysl, zeby kupic TZ-towi na Dzien Chlopaka etui na plytki CD (zawsze pelno lezy w aucie, bo juz nie ma miejsca w starym etiu) hehh
jutro ide na poszukiwania, mysle, ze znajde jakis smieszne, i moze jeszcze jakis fajny breloczek do kluczy
Fajny pomysł, kiedyś go wykorzystam

Cytat:
Napisane przez rybenka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja wymyslilam ze kupie jego ulubione 2 serki plesniowe ( ) i do tego ulubiona czekolade milka, serki obwiaze kokardka , myslicie ze sie spodoba czy jdnak wydaje wam sie to glupie? kurcze no nie mam innego pomyslu
Ja bym się ucieszyła, gdybym dostała taki prezent!

Cytat:
Napisane przez agatka13121988 Pokaż wiadomość
tez wlasnie mam kupic bokserki ze smiesznymnadrukiem, tylko nie wiem gdzie moge takie znalezc;/ moj TŻ tez lasuch i mysle zeby mu kupic alpejskie ptasie mleczko do tego chyba sie ucieszy hm?
W sklepie z bielizną na bokserkach mojego TZta narysowany jest ptaszek za kratkami i jest napis "free me - your bird" Prezent już dany, TŻ zadowolony, a częśc słodyczy juz wziął do pracy. Polecam

Cytat:
Napisane przez L!L! Pokaż wiadomość
Kochane poooomocy. Wiem, że podałyście już mnóstwo prezentów ale większość już została wykorzystana Tak więc, mój facet obecnie przebywa za granicą, a niedługo ma urodzinki chciałam mu kupić coś takiego co miałoby bardziej wartość sentymentalną, tak żeby bedac tam wiedział ze tu ktoś na niego czeka myślałam o bransoletce takiej jak ta http://sklepy.allegro.pl/item4423380...7_cardano.html i wygrawerowaniu na niej czegos ciekawego. Tylko co?! zeby było krótkie i niebanalne a może któraś ma lepszy pomysł.fundusze powiedzmy do 300zł. aaaa i może orientujecie się jakie są ceny takiego grawerowania Z góry ślicznie Wam dziekuje
Jaki napis... nie wiem.

U mnie w mieście grawer kosztuje 3 zł za jedną literkę.
__________________
"Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał"
Cyceron
Insomnia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 09:12   #1358
agatka13121988
Zakorzenienie
 
Avatar agatka13121988
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 261
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Insomnia89 Pokaż wiadomość
Nie ma za co



Fajny pomysł, kiedyś go wykorzystam



Ja bym się ucieszyła, gdybym dostała taki prezent!



W sklepie z bielizną na bokserkach mojego TZta narysowany jest ptaszek za kratkami i jest napis "free me - your bird" Prezent już dany, TŻ zadowolony, a częśc słodyczy juz wziął do pracy. Polecam



Jaki napis... nie wiem.

U mnie w mieście grawer kosztuje 3 zł za jedną literkę.

Kupilam w koncu bokserki z Ravela i alpejskie ptasie mleczko, prezent dostanie dopiero dzisiaj, poniewaz wczoraj sie nie widzielismy. Mam nadzieje, ze sie ucieszy
__________________
moje oczko
25.07-prawko zdane za 1 razem
agatka13121988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 21:47   #1359
Malin0wa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 83
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Witam dziewczyny
Chciałam się Was poradzić w sprawie prezentu urodzinowego dla mojego chłopaka. Niedługo jego 19ste urodzinki, a że jesteśmy ze sobą dopiero miesiąc to mam dylemat co tu kupić. Wydaje mi się, że jakieś ubrania, kosmetyki czy biżuteria męska to dość drogi wydatek w takim przypadku i nawet głupio by to chyba wyglądało tak odrazu obsypywać drogimi prezentami. Z kolei jakieś albumy czy ramki ze zdjęciami też raczej odpada, bo za krótko jesteśmy razem...
Pomyślałam więc, że upiekę mu tort... ale że mój talent kulinarny to jakaś straszna porażka, to co myślicie o tym żebym zamówiła w ciastkarni z jakimś napisem ? coś w stylu " 19 ! To już ostatnie naście latek "
Pomóżcie prosze
__________________
Animus est qui divites facit
Malin0wa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 21:55   #1360
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Malin0wa Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Chciałam się Was poradzić w sprawie prezentu urodzinowego dla mojego chłopaka. Niedługo jego 19ste urodzinki, a że jesteśmy ze sobą dopiero miesiąc to mam dylemat co tu kupić. Wydaje mi się, że jakieś ubrania, kosmetyki czy biżuteria męska to dość drogi wydatek w takim przypadku i nawet głupio by to chyba wyglądało tak odrazu obsypywać drogimi prezentami. Z kolei jakieś albumy czy ramki ze zdjęciami też raczej odpada, bo za krótko jesteśmy razem...
Pomyślałam więc, że upiekę mu tort... ale że mój talent kulinarny to jakaś straszna porażka, to co myślicie o tym żebym zamówiła w ciastkarni z jakimś napisem ? coś w stylu " 19 ! To już ostatnie naście latek "
Pomóżcie prosze
Mój TŻ tez w tym roku 19 i też mam pomysł na tort A do tego kupie winko i będzie miły wieczór we dwoje
No a z tym pomysłem na napis.. no to podsunęłaś mi dobry pomysł jakoś nie wpadłam na to, żeby dac jakiś napis
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 11:17   #1361
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Wino do tortu tak troche bleeee. nie pasuje, no chyba ze slodkie czy polslodkie

A do tego trotu dolaczylam bym jakas mega superasna kartke. Zeby jakas pamiatka mu zostala. Najlepiej to jeszcze sameu wymyslec zyczenia, a jesli talentu nie posiadasz to jakis erotyk
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 12:03   #1362
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Malin0wa Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Chciałam się Was poradzić w sprawie prezentu urodzinowego dla mojego chłopaka. Niedługo jego 19ste urodzinki, a że jesteśmy ze sobą dopiero miesiąc to mam dylemat co tu kupić. Wydaje mi się, że jakieś ubrania, kosmetyki czy biżuteria męska to dość drogi wydatek w takim przypadku i nawet głupio by to chyba wyglądało tak odrazu obsypywać drogimi prezentami. Z kolei jakieś albumy czy ramki ze zdjęciami też raczej odpada, bo za krótko jesteśmy razem...
Pomyślałam więc, że upiekę mu tort... ale że mój talent kulinarny to jakaś straszna porażka, to co myślicie o tym żebym zamówiła w ciastkarni z jakimś napisem ? coś w stylu " 19 ! To już ostatnie naście latek "
Pomóżcie prosze
Uważam,że tort to bardzo dobry pomysł,zakładając,że masz pewność ,że go lubi (ja np nie przepadam)
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 12:13   #1363
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Uważam,że tort to bardzo dobry pomysł,zakładając,że masz pewność ,że go lubi (ja np nie przepadam)
A ja uwielbiam mniam
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 12:32   #1364
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez nice6irl Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam mniam
Oj,zależy jaki.
To chyba jedyne jedzenie co do którego jestem straszliwie wybredna i rzadko który tort smakuje mi baaardzo bardzo.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 12:35   #1365
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Oj,zależy jaki.
To chyba jedyne jedzenie co do którego jestem straszliwie wybredna i rzadko który tort smakuje mi baaardzo bardzo.
Taki czekoladowy z dużą ilością alko, ale bez przesady, taki soczysty, mmm z wisienką
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 09:47   #1366
Malin0wa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 83
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Kochane jesteście, naprawdę jestem wdzięczna za wszystkie rady
Z tą kartką b. dobry pomysł Co do tortu, postaram się przy najbliższej okazji wyciągnać go do cukierni na jakieś ciacha i popytać co lubi czego nie lubi, żebym miała pewność, że tort będzie mu smakował, bo faktycznie nice6irl masz rację, nie wpadłam na to, że być może on nie przepada za takimi słodkościami.
Dzięki jeszcze raz jak coś to będę tu zaglądać i pytać o Wasze zdanie !
__________________
Animus est qui divites facit
Malin0wa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 22:36   #1367
ZoOoOoZi
Raczkowanie
 
Avatar ZoOoOoZi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Fasolkowy pezent :)

Cześć dziewczyny, chciałam sie was poradzic... czy uważacie że jest to fajny upominek dla ukochanego na rocznice? http://www.bigboystoys.pl/item182__M...adomoscia.html
niechcemy sprawiac sobie w tym roku za wielkich prezentów, tymbardziej , że nie mma juz pomysłów. Mam w planie ugotwać dla niego cos pysznego a przy okazji wręczyc jakis drobiazg...co wy na to ?
ZoOoOoZi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 22:40   #1368
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Fasolkowy pezent :)

Co kto lubi, ja bym chyba nie chcial czegos takiego dostac.

Inna sprawa, ze licza sie przede wszystkim intencje...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 23:14   #1369
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Fasolkowy pezent :)

A mi sie podoba, bardzo bym chcial cos takiego dostac Kiedys były tam dostępne czterolistne koniczyny do samodzielnej hodowli i tez byly super Nawet sprezentowałem taką jednej osobie
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 00:22   #1370
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Fasolkowy pezent :)

mi sie to podoba,nawet kiedys sama chciałam cos takiego zamówić. Bardzo sympatyczny prezencik
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 08:25   #1371
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: Fasolkowy pezent :)

Mi sie podoba- ja z reguły lubie niepraktyczne prezenty ale za to z pomyslem
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 08:36   #1372
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: Fasolkowy pezent :)

Kupiłam to jakiś czas temu mamie i mimo, że robiła wszystko zgodnie z instrukcją, to fasolka nie wyrosła ale sam prezent bardzo sympatyczny
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 09:22   #1373
ZoOoOoZi
Raczkowanie
 
Avatar ZoOoOoZi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Fasolkowy pezent :)

nie wyrosła :| yhhh niefajnie... szukałam tam jeszcze coś innego, ale jakos na rocznice nic mi nie wpadło w oko. No a podobno reklamacji tam nie przyjmują...
ZoOoOoZi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 14:02   #1374
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: Fasolkowy pezent :)

Według mnie super I każdy facet poradzi sobie z wyhodowaniem takiej roślinki. Coca_cola ja takie pierdoły kupowałam moim dzieciom (jakieś dinozaury, żółwie itp.), i faktycznie kiedyś żółwik nie chciał się kiedyś wykluć Ale jest na to prosty sposób, robisz dziurkę w skorupce i wtedy wylezie Bo to jest z takiej jakby gąbki, która jak dostanie wody to bardzo nasiąka, rośnie. Jakby po kilku dniach nie pękała skorupka, to ZoOoOoZi możesz tak po tajniaku trochę jej z wierzchu wydłubać i facet będzie miał frajdę Prezencik super
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 16:59   #1375
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Ja już myśle o prezencie na mikołajki
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 17:15   #1376
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Fasolkowy pezent :)

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Co kto lubi, ja bym chyba nie chcial czegos takiego dostac.

Inna sprawa, ze licza sie przede wszystkim intencje...
nie podoba mi sie.facetom sie kupuej z rwguly praktyczne prezenty. Zreszta nie kazdy facte lubi roslinki, nawet takie cos jak to.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 21:36   #1377
ZoOoOoZi
Raczkowanie
 
Avatar ZoOoOoZi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Fasolkowy pezent :)

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
nie podoba mi sie.facetom sie kupuej z rwguly praktyczne prezenty. Zreszta nie kazdy facte lubi roslinki, nawet takie cos jak to.
hmm to co sie kupuje facetom?
mi sie wydaje , że moj sie nie obrazi, jak kupie mu fasolke na ktorej pisze kocham cie ... ale zobaczmy
ZoOoOoZi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 22:29   #1378
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Fasolkowy pezent :)

Też myślałam o tej fasolce,ale to na walentynki ale powiedzcie mi czy jak już ona wyrośnie to co z nią zrobić? - niech stoi i co się z nią dzieje (?) czy poprostu wyrzucić?
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 11:13   #1379
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Facetm kupuje sie praktyczne rzeczy. A napewno sie nie obrazi bo z pewnoscia nie o prezenty w zwiazku mu chodzi. Slowo kocham cie naewno go ucieszy, ale czy bedzie happy z samego prezentu. Mozna miec tutaj watpliwosci. Znacie swoich mezczyzn i powinnyscie wiedziec z cz\ego sie ucieszy.

Moim zdaniem takie prezenty sa fajne, ale na walentynki...
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 12:35   #1380
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

ja ostatnio kupiłam swojemu TŻ taka kulę
http://www.toys4boys.pl/Magiczna-kul...-item1283.html
i powiem szczerze, że mamy z niej mnóstwo radochy,
bo przecież można ją wykorzystać w różnych sytuacjach
i jeszcze takie magnesy
http://www.toys4boys.pl/UberOrbs-item482.html
bo to taki nerwus i nawet jak oglądamy film to musi mieć zawsze zajęcie
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.