Pomoc w wyborze perfum dla kobiety (WĄTEK ZBIORCZY) - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Pokaż wyniki sondy: Który zapach wybrać - mikołajkowy dylemat
CHANCE 10 24,39%
ALLURE 13 31,71%
MADEMOISELLE 18 43,90%
Głosujący: 41. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-01, 09:54   #1291
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: pomoc w znalezieniu podobnych :)

Podobnie jak Mulier chciałam zaproponować Ci Pure Poison Dior. Poza tym Crystal Noir Versace i Madness Chopard.
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 11:09   #1292
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: pomoc w znalezieniu podobnych :)

Cytat:
Napisane przez homyk
Podobnie jak Mulier chciałam zaproponować Ci Pure Poison Dior. Poza tym Crystal Noir Versace i Madness Chopard.
ooo Homyczku, widzisz zapomniałam o crystal noir!!!! Dokładnie też sie pod tym podpisuję, mogą Ci sie spodobać.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 11:11   #1293
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: pomoc w znalezieniu podobnych :)

O widzicie, jakie Wy jesteście pomocne
Zapisałam sobie na karteczce, dziś idę wąchać Potem zdam relację
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 15:43   #1294
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: pomoc w znalezieniu podobnych :)

Ale Ci zazdroszczę tych wakacji!
Ja również uwielbiałam Tygryska, to był niesamowity zapach, zupełnie nie rozumiem, jak można go było wycofać! Na mojej skórze podobnie pachnie L'instant Guerlaina, ale zaznaczam, że podobieństwo rozwija się po jakieś godzinie (pierwsze nuty zapachu nie pachną na mnie zbyt pięknie), no i jest to jednak ciut odległe skojarzenie, bardziej reminiscencja Ale może przypadnie Ci do gustu.
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 18:53   #1295
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: cristobal czy dolce vita...pytanie prywatne

Ja także jestem za Cristobalem choć to nie mój zapach, ma klasę i jest naprawdę piękny
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 19:03   #1296
KeenSo!
Przyczajenie
 
Avatar KeenSo!
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21
Smile Dot.: pomoc w znalezieniu podobnych :)

Mi tygryska ostatniio przypomniała w jakimś markecie przypadkowo wąchana podróba jakiegoś zapachu, jednak nie wiem jakiego :P Nazywała się NOMMI a firma produkująca to "cudeńko" to Bi-es o ile dobrze pamiętam Jak spotkasz kiedys w jakims sklepie to powąchaj i jak ci to przypomni tygryska to możesz sie zorientować jaki jest orginalny zapach podchodzący pod tą podróbe czy odwrotnie Pozrowienia
KeenSo! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 11:55   #1297
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: pomoc w znalezieniu podobnych :)

KeenSo - zapamiętam i sobie sprawdzę, czy gdzieś to u mnie też jest
Liliana, też nie rozumiem, jak mogli wycofać tygrysa, ech....

I powiem Wam, że już mam swój typ - wczoraj byłam w perfumerii i wyszłam z jedną ręką wypsikaną Pure Poison, drugą Crystal Noir, wąchałam przez cała imprezę na zmianę, Luby już miał dość, bo oczywiscie też był zmuszany do wąchania :P No w każdym razie wygrał Crystal Noir - zakochalam się w tym zapachu Cudny jest
Dzięki wielkie za podsunięcie typu!
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-02, 13:01   #1298
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Pomóżcie zagubionej w świecie zapachów ;)

Kochane, znowu chciałabym Was poprosić o pomoc. Bo cały czas szukam i szukam perfum, które by mi w 100% odpowiadały i jakoś nie mogę znaleźć. Jedyny plus tych poszukiwań to to, że wiem mniej więcej czego szukam (na początku za bardzo nie wiedziałam). Spróbuję to Wam opisać i byłabym dozgonnie wdzięczna, gdybyście podsunęły mi jakieś propozycje, co testować przy kolejnej wizycie w perfumerii.

Więc tak.
- pierwsza i najważniejsza dla mnie sprawa - marzę o tym, żeby był to zapach z taką wyraźnie wyczuwalną drzewną nutą, coś takiego wyczuwam dość dobrze w Baby Doll (przynajmniej do jakiegoś momentu), In Love Again, Pleasures, w początkowych nutach Angel Innocent. W "Truth" też wyczuwam coś drzewnego. Nie wiem co to jest, ta nuta, może sandałowiec, ale ten składnik ma chyba wiele perfum, a ja wyczuwam go wyraźnie tylko w wyżej wymienionych. Mam nadzieję, że domyślacie się o co chodzi i, że nie mam jakichś urojeń co do tej nuty.

- nie szukam perfum, w których wyczuwa się mydlany zapach, albo takich które składają się z samych kwiatów i owoców, albo bardzo lekkich

- nie chciałabym zapachu mocno kontrowersyjnego

- ale chciałabym, żeby był niepowtarzalny i "nie do pomylenia"

Mam nadzieję, że nie jestem przesadnie wybredna

Nie wiem, co jeszcze mogę napisać. Generalnie najbardziej zależy mi na tym pierwszym. Może jeszcze pomoże Wam w czymś informacja, że Baby Doll i In Love Again po jakimś czasie stają się dla mnie trochę męczące przez to połączenie tego czegoś drzewnego z owocami/kwiatami. Pleasures są w moim odczuciu trochę zbyt "zwyczajne", nie wzbudzają we mnie żadnych emocji A Angel Innocent ma tą nutę tylko na początku, potem ona gdzieś mi ulatuje.

Mam nadzieję, że komuś będzie chciało się to czytać. Specjalnie pogrubiłam najważniejsze, żeby nie trzeba było się przedzierać przez te moje refleksje, tylko od razu wyłapać to co ważne.

EDIT - przypomniało mi się, że jeszcze czułam tą nutkę w Le Monde est beau, ale ten z kolei nie pasuje do mnie, jest zbyt radosny i energetyczny.

Edytowane przez Joey
Czas edycji: 2006-09-02 o 13:54
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 13:29   #1299
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Pomóżcie zagubionej w świecie zapachów ;)

Hej, Joey

Te nuty drzewne to pewnie cedr i sandałowiec - są i w Baby Doll, i w ILA. Tak, masz rację, sporo zapachów zawiera te "drzewka" w bazie. Biorąc pod uwagę inne Twoje priorytety , podrzucę kilka sugestii:

-Extravagance - też ma podobną bazę, przy tym jest cudnie zielony, jakby gruszkowy, a po psiknięciu czuję się, jakby ktoś obsypał mnie płatkami jaśminu
-Rush2 - z drzewem palmowym, na pewno niemęczący, myslę, że już nie tak popularny, bardzo trwały (ale nienachalny), pozytywne reakcje otoczenia,
-Kenzo Parfum d'Ete - też letni, zielony, troszkę egzotyczny zapach.

Na razie tyle, co Ty na to?
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 13:36   #1300
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Pomóżcie zagubionej w świecie zapachów ;)

jesli szukasz czegos drzewnego/lesnego, to moze spodobalby Ci sie Laggerfeld Femme?
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 13:52   #1301
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Pomóżcie zagubionej w świecie zapachów ;)

Edyto, dzięki za propozycje. Dwóch pierwszych zapachów nidgy nie wąchałam, poszukam ich przy najbliższej wizycie w Sephorze (szczególnie zaintrygował mnie Extravagance ). Natomiast Kenzo Perfum d'Ete testowałam, ale z tego co pamiętam niczym mnie nie zainteresował.

Lalesiu, dzięki. Nie znam jeszcze tych perfum.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-02, 13:55   #1302
Dziewczyna z perłą
BAN stały
 
Avatar Dziewczyna z perłą
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Pomóżcie zagubionej w świecie zapachów ;)

Nie wiem czy to o to chodzi , ale sprawdz Kenzo Jungle Elephant ( sa mocne, pierwsze cieżkie) ale potem mmmm..cudo. Po prostu klasa.
Albo Sicily D&G.One sa dosc kontrowersyjne.Najlepiej wziac probke i oswajac. Ja sie w nich zakochalam.
A Baby doll nie ma nuty drzewnej wogole, wiec moze chodzi Ci o cos innego
Dziewczyna z perłą jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 14:04   #1303
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Pomóżcie zagubionej w świecie zapachów ;)

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna z perłą
Nie wiem czy to o to chodzi , ale sprawdz Kenzo Jungle Elephant ( sa mocne, pierwsze cieżkie) ale potem mmmm..cudo. Po prostu klasa.
Albo Sicily D&G.One sa dosc kontrowersyjne.Najlepiej wziac probke i oswajac. Ja sie w nich zakochalam.
A Baby doll nie ma nuty drzewnej wogole, wiec moze chodzi Ci o cos innego
Testowałam kiedyś słonika - pamiętam, że mnie odrzuciło Ale to dawno temu było, musiałabym się znowu za nim rozejrzeć (coś nigdzie go nie widziałam ostatnio).
Sicily nie znam.
A co do tych Baby Doll - na pewno chodzi mi o nie właśnie. Może z moją skórą akurat tak reagują, że wyczuwam tam te drzewa bardzo wyraźnie, nie wiem.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 15:29   #1304
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Pomóżcie zagubionej w świecie zapachów ;)

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna z perłą
Nie wiem czy to o to chodzi , ale sprawdz Kenzo Jungle Elephant ( sa mocne, pierwsze cieżkie) ale potem mmmm..cudo. Po prostu klasa.
Albo Sicily D&G.One sa dosc kontrowersyjne.Najlepiej wziac probke i oswajac. Ja sie w nich zakochalam.
A Baby doll nie ma nuty drzewnej wogole, wiec moze chodzi Ci o cos innego
Baby Doll ma w bazie drzewo sandałowe i cedrowe.

Joey, czy to Twoje zdjęcie w avatarze? Bo dobierając te perfumy sugerowałam się też tym, żeby pasowały do takiej ślicznej dziewczęcej twarzy.
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 15:48   #1305
Dziewczyna z perłą
BAN stały
 
Avatar Dziewczyna z perłą
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Pomóżcie zagubionej w świecie zapachów ;)

Joey- najlepiej jakas probeczke skombinuj, albo wypsikaj mocno paseczek z perfumeri. Zapach sie bardzo zmienia, pierwsze jest ciezki,potem przchodzi w taki lzejszy korzenno -drzewny. Tak samo Sicily-kiedys sugerowalam sie pierwszym wrazeniem, a ono jest b.krotkotrwale.Wiele perfum przez to nie docenialam
Edyta-po pierwsze -Baby doll ma w składzie tylko drzewo sandałowe.Po drugie- jest ono w nucie głębi, która z tego co wiem, ujawnia się najpóźniej .
Angel Innocent nie ma w swojej nucie sandalowca, wiec -Joey- zapewne chodzi Ci o piżmo, które występuje w większosci zapachów, które wymieniłaś
Dziewczyna z perłą jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 15:54   #1306
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Pomóżcie zagubionej w świecie zapachów ;)

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna z perłą
Edyta-po pierwsze -Baby doll ma w składzie tylko drzewo sandałowe.Po drugie- jest ono w nucie głębi, która z tego co wiem, ujawnia się najpóźniej .
Angel Innocent nie ma w swojej nucie sandalowca, wiec -Joey- zapewne chodzi Ci o piżmo, które występuje w większosci zapachów, które wymieniłaś
Oto źródło moich informacji nt składu Baby Doll:

http://www.osmoz.com/encyclo/marques...RFUM&LANGUE=en

Joey pisała o nutach drzewnych, piżma nie wzięłam pod uwagę, Innocenta nie sprawdzałam
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 16:00   #1307
m23p31
Raczkowanie
 
Avatar m23p31
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 396
GG do m23p31
Dot.: Pomóżcie zagubionej w świecie zapachów ;)

Cytat:
Napisane przez Edyta
Baby Doll ma w bazie drzewo sandałowe i cedrowe.

Joey, czy to Twoje zdjęcie w avatarze? Bo dobierając te perfumy sugerowałam się też tym, żeby pasowały do takiej ślicznej dziewczęcej twarzy.

Na Avatarze Joey widnieje chyba Katie Holmes, narzeczona Toma Cruise'a
m23p31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 16:11   #1308
Dziewczyna z perłą
BAN stały
 
Avatar Dziewczyna z perłą
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Pomóżcie zagubionej w świecie zapachów ;)

hmmm.. uzywam z przerwami babydoll od 2 lat i raczej nie czuje/czulam tam nigdy sandalowca, ale poszukalam troche w necie i znalazlam pare rozniacych sie skladow Baby doll
min. tu

http://www.perfume-love.com/perfume/...omen-178~0.htm pisze o cedrze, nie ma za to sandalowca, natomiast jest..imbir ?
http://www.perfum.com.pl/index.php?a...=&brutto_suma=
tu z kolei jest drzewo sandalowe bez cedru
itd itp.W sumie to mogę napisać,że pachni tutti frutti, owocami morza i siarka. Ważne,że są prześliczne! (chyba offtopuje
Dziewczyna z perłą jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 16:11   #1309
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Pomóżcie zagubionej w świecie zapachów ;)

Cytat:
Napisane przez m23p31
Na Avatarze Joey widnieje chyba Katie Holmes, narzeczona Toma Cruise'a
No widzisz, dobrze, że spytałam... Nie oglądam TV ani kolorowych gazet, czasem nie wiem, kto jest kim (albo z kim), a że Cruise'a nie lubię, to tym bardziej...

Co do składu BD, taktycznie wiele stron nie podaje sandałowca. Czyli nie ma co do końca wierzyć Osmoz...
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-02, 16:13   #1310
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Pomóżcie zagubionej w świecie zapachów ;)

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna z perłą
hmmm.. uzywam z przerwami babydoll od 2 lat i raczej nie czuje/czulam tam nigdy sandalowca, ale poszukalam troche w necie i znalazlam pare rozniacych sie skladow Baby doll
min. tu

http://www.perfume-love.com/perfume/...omen-178~0.htm pisze o cedrze, nie ma za to sandalowca, natomiast jest..imbir ?
http://www.perfum.com.pl/index.php?a...=&brutto_suma=
tu z kolei jest drzewo sandalowe bez cedru
itd itp.W sumie to mogę napisać,że pachni tutti frutti, owocami morza i siarka. Ważne,że są prześliczne! (chyba offtopuje
No właśnie, też przeglądałam składy na wielu stronach i chyba tylko Osmoz podała ten nieszczęsny sandałowiec. A ja miałam do czynienia z BD dawno, jak tylko weszły na rynek. Pamiętam, że mi się podobały, a nie kupiłam chyba tylko ze względu na flakon ...
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 16:19   #1311
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Pomóżcie zagubionej w świecie zapachów ;)

Cytat:
Napisane przez m23p31
Na Avatarze Joey widnieje chyba Katie Holmes, narzeczona Toma Cruise'a
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 17:50   #1312
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Pomóżcie zagubionej w świecie zapachów ;)

Drzewo cedrowe jest w BD na 100% i Edyta miała rację Ja sama gdy miałam te perfumy bardzo lubiłam właśnię tą nutę. Teraz potrafię ją wyróżnić w innych zapachach, właśnie dzięki obcowaniu z BD.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 20:29   #1313
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Pomóżcie zagubionej w świecie zapachów ;)

Joey, przeczytawszy Twój pierwszy post pomyślałam o My Queen Alexander McQueen. Nie są co prawda w klimacie Baby Doll, czy ILA (próżno szukać w nich owoców), ale nie brak uroku Ja odnajduję w MQ migdały, pudrowe kwiaty (irys) i nuty drzewne (cedr). Wg mnie zapach nie do pomylenia
Koniecznie sprawdź
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 21:38   #1314
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Pomóżcie zagubionej w świecie zapachów ;)

Cytat:
Napisane przez homyk
Joey, przeczytawszy Twój pierwszy post pomyślałam o My Queen Alexander McQueen. Nie są co prawda w klimacie Baby Doll, czy ILA (próżno szukać w nich owoców), ale nie brak uroku Ja odnajduję w MQ migdały, pudrowe kwiaty (irys) i nuty drzewne (cedr). Wg mnie zapach nie do pomylenia
Koniecznie sprawdź
Dzięki Coś McQueen'a testowałam, tylko nie pamiętam czy to było "My Queen" czy "Kingdom". W każdym razie dopisuję Twoją propozycję do listy perfum do sprawdzenia.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 22:10   #1315
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Pomóżcie zagubionej w świecie zapachów ;)

Hej Joey!
Zapachem drzewno-orientalnym jest klasyczne Sensi, które bardzo Ci polecam.
A jesli idzie o drzewo sandałowe, to jest ono obecne w klasycznym Edenie. Niektóre źródła podają też obecność cedru w tych perfumach. Na mnie drzewo sandałowe daje efekt kadzidlany (co jest poniekąd zasadne, bo z tego właśnie dzrewa robi się kadziełka w Indiach ), ale znam osoby, na których Eden pachnie subtelniej. W każdym razie to z pewnością niebanalny zapach. Napisz później koniecznie na co się zdecydowałaś
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 14:54   #1316
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Pomóżcie zagubionej w świecie zapachów ;)

Dzięki Liliano Ostatnie moje spotkanie z Edenem miało miejsce jakiś rok temu, pamiętam, że stwierdziłam wtedy, że jest zbyt przytłaczający, ale chętnie jeszcze raz wypróbuję Sensi też przetestuję
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 21:38   #1317
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Question zapach na dzień o nutach Angel'a

Witam!
Dziewczęta i chłopcy proszę was o radę!!! niedawno dostałam na urodzinki Angela...i chyba zwariowałam. Ten diabelski zapach złapał mnie w swoje macki, jest obezwładniająco piękny, ale jak dla mnie raczej na wieczór. Czy mogłybyście mi doradzić jakiś subtelny zapach o nucie przypaminającej aniołka? co proponujecie, oczywiscie poza innymi kompozycjami muglera?
Wydawało mi się że to "coś" wyczułam w noa...a moze mi się tylko wydaje?
pozdrowionka*

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2006-12-19 o 00:24 Powód: tylko nie 'zapaszek'!
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 08:34   #1318
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: zapach na dzień

Noa jest idealna nadzien, przejrzysta, delikatna, lekko slodka ale tez iswieza, zwiewna i niewinna.Polecam
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 08:38   #1319
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: zapach na dzień

Poniuchaj Pure Wish, albo Wish Pink Diamond od Chopard'a
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 08:42   #1320
m23p31
Raczkowanie
 
Avatar m23p31
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 396
GG do m23p31
Dot.: zapach na dzień

Witaj, ja proponuje Mira Bai Choparda, łączy je bliskie pokrewieństwo (moim zdaniem) z Angel Innocent.
m23p31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.