Cztery żony i mąż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-19, 22:42   #1
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347

Cztery żony i mąż


Nowy program na TLC właśnie oglądam, po tym drugi odcinek.

Cytat:
Oto zupełnie niestandardowa rodzina. Tworzą ją Kody Brown - oraz jego trzy żony: Meri, Janelle i Christine. Wspólnie wychowują trzynaścioro dzieci. Wszyscy oni starają się żyć na tyle normalnie, na ile jest to możliwe w społeczeństwie, które nie akceptuje ich wyborów. W każdym z odcinków serii widzowie poznają codzienne kłopoty, z którymi borykają się Brownowie - poczynając od tych, które wynikają ze złożonej struktury samej rodziny, przez problemy mieszkaniowe, a na finansowych kończąc. Widzowie będą mieli też okazję przekonać się, czy ten poligamiczny związek rzeczywiście daje jednakowe szczęście i spełnienie zarówno Kody'emu, jak i jego wszystkim żonom. Brownów poznajemy w momencie, gdy Kody decyduje się wyznać, że chciałby poślubić kolejną - czwartą już kobietę - i również ją wprowadzić do rodziny.
źródło: http://www.teleman.pl/prog-20116741-...w-podrozy.html

Nowa kobieta jest zadowolona że wszyscy matkują jej dzieciom.
Facet z żoną numer 1 jest 20 lat, numer 2 17 a 3 - 16. Jedna jest w szóstej ciąży. Jedna żona z brzuchem, druga, nowa dziewczyna, córka podejrzewam też w ciąży bo takie brzuchy raczej od hamburgerów się nie robią.
Ja nie wiem, czy tylko mi się to wydaje dziwne? Oglądacie? Macie wyrobioną opinię? Zachęcam do oglądania.

dziś:
23:30 Cztery żony i mąż
00:00 Cztery żony i mąż



Te kobiety same sprowadzają się do roli maszynki do dzieci, kochanki.
Dialog
-Ta nowa dziewczyna Kodiego (Cody'ego? Codiego?) jest bardzo ładna
-Oj tak nie zazdroszczę jej urody ale myślę że on zasługuje na kogoś ładnego
-Tak tak, taka pokazowa żona, on na to zasługuje


Edytowane przez muszynianka
Czas edycji: 2011-01-19 o 22:45
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 22:55   #2
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Cztery żony i mąż

Widziałam jeden odcinek i powiem tylko, że jak dla mnie to jest chore
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 22:56   #3
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Cztery żony i mąż

Ja nie wiem no w sumie w Afryce w niektórych plemionach to normalne. Ale tutaj mamy cywilizowany świat, to 13 dzieci chodzi do szkoły... I czy to w ogóle w kraju ich zamieszkania to jest legalne?! Kompletny brak jakiejś hierarchii czy ładu w tym domu
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 22:59   #4
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Cztery żony i mąż

No właśnie nie jest to legalne chyba, dlatego w świetle prawa on ma tylko jedną żonę. Ale oni są mormonami i w tym ich obrządku może mieć więcej. Chyba w jakiejś zapowiedzi tego programu to słyszałam.
Ja oglądałam odcinek, jak te zony opowiadały o seksie i o wspólnych wyjściach, że każda ma tam chyba 1 dzień sam na sam z mężem.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 23:04   #5
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Cztery żony i mąż

Dobra mieszkają w Utah więc... to nielegalne :P

Wiesz mnie zastanawia jak oni zarabiają....? Jedna pani szósty raz w ciąży, ogarnia dzieci. Druga ma jedno dziecko, wychodzi na to że trzecia też szóste?:P Skoro razem ich 13?:P Ten koleś niby też pracuje? Kiedy on na to czas znajduje
No ale chociaż widać że córki normalne chyba troszkę bo gadają o tym że by tego nie zniosły
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 23:14   #6
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Cztery żony i mąż

No właśnie, w ogóle szacun dla gościa, jak on to wszystko ogarnia... a jeszcze chce rodzinę powiększyć.
A tak serio, to ja nie wiem, co oni widzą w takim życiu... Ja sobie takiej sytuacji nie wyobrażam jakoś.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 23:17   #7
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Cztery żony i mąż

Doczytałam, kraina Manti w Utah kolebka poligamicznych mormonów (generalnie ta religia sprzeciwia się poligamii dlatego ta spora grupa osób jest "wyklęta") no ale anyway, poczytałam sobie o rodzinkach wszyscy na raz pracują sobie w jednej firmie jak darmowa siła robocza.
Ja naprawdę nie rozumiem idei takiej rodziny. Amisze - okej, temu przyświecają jakieś idee jakiś cel. Ale to?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 23:34   #8
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Cztery żony i mąż

A ja myślałam, że chodzi tutaj o serial Big Love - Trzy na jednego

(Jeden mąż - trzy żony. Trzy rodziny, trzy domy, siedmioro dzieci - dużo kłopotów. Nietypowa amerykańska rodzina żyje wokół wspólnego podwórka i basenu. Kobiety ustalają między sobą grafik, w którym z domów ich wspólny mąż spędzi kolejną noc. Ale nie wszystkim istniejący układ odpowiada, bo niektóre są bardziej zazdrosne od innych...)
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 23:40   #9
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Cztery żony i mąż

Ale to chyba jest fikcyjny serial?:P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 00:51   #10
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Cztery żony i mąż

Fikcyjny jak fikcyjny. Przygody są fantazją scenarzystów ale sposób w jaki żyją, zasady itd. to już nie
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 08:02   #11
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Cztery żony i mąż

Czytałam kiedyś książkę kobiety która była jedną z ośmiu( dziewięciu) żon pewnego Mormona ( łącznie miał chyba ok 30 dzieci - nie pamiętam) Szkoda że nie pamiętam tytułu, w każdym razie nie sądzę żeby można było być szczęśliwą kobietą w takim układzie. Siedem dni tygodnia i każdy dzień i noc z inną żoną, co za urozmaicenie dla mężczyzny, a dla kobiety? Mąż raz na tydz., opiekowanie się cudzymi/wspólnymi dziećmi, cięzka praca w domu/ koło domu, dla mnie straszne. Sama autorka książki ( lata 60-80) dorobiła się przez to depresji... było jej bardzo ciężko. Tym bardziej że ten przywilej wielożeństwa dotyczy tylko mężczyzn, po prostu cudownie!
Tak czy siak po śmierci męża ( od którego odeszła ale potem wróciła bo był chory) poślubiła innego mężczyznę i była wreszcie szczęśliwa, jak sama mówiła miło być jedyną kobietą w życiu swojego mężczyzny

A TLC właśnie odkryłam i jestem w szoku że mam taki kanał



O mam http://www.sklep.gildia.pl/literatur...r-zona-mormona to ta książka

Edytowane przez żurawinka
Czas edycji: 2011-01-20 o 08:06
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 08:11   #12
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Cztery żony i mąż

Tydzień temu był pierwszy odcinek (w niedzielę 9.01), teraz (16.01) dwa kolejne,a w sumie seria ma 7 odcinków.

Jeśli chodzi o legalność takiego związku to de facto prawnie on ma jedną żonę-Meri,a z pozostałymi jest w związku duchowym.

http://en.wikipedia.org/wiki/Sister_Wives tutaj można sobie poczytać więcej.

Jeśli chodzi o to czy to normalne czy nie-punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. 3 z żon pochodzą z rodzin poligamicznych, tak zostały wychowane, dla nich to jest "normalność",a "nienormalnością" jest bycie jedną żoną. Nie nam oceniać "normalność" takiego układu
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 13:31   #13
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Cztery żony i mąż

Kurde, polowałam na ten program, ale nie mam możliwości oglądać
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 13:38   #14
bridgeta
Zadomowienie
 
Avatar bridgeta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 263
Dot.: Cztery żony i mąż

Dla mnie też wydaje się to co najmniej dziwne...

Co do TLC - To dawne Discovery Travel and Living i ogólnie bardzo lubię ten kanał. Inne ciekawe programy - Chirurgia otyłości, Wstydliwe choroby. Polecam!
bridgeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 13:41   #15
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Cztery żony i mąż

Cytat:
Napisane przez bridgeta Pokaż wiadomość
Dla mnie też wydaje się to co najmniej dziwne...

Co do TLC - To dawne Discovery Travel and Living i ogólnie bardzo lubię ten kanał. Inne ciekawe programy - Chirurgia otyłości, Wstydliwe choroby. Polecam!
Uwielbiam Wstydliwe Choroby
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 14:01   #16
bridgeta
Zadomowienie
 
Avatar bridgeta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 263
Dot.: Cztery żony i mąż

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Uwielbiam Wstydliwe Choroby

Ja też. Chociaż czasami taki hardcore, że potem jak zasypiam to to widzę

A mój facet się ze mnie śmieje i mówi, że nie rozumie po co ja to oglądam, bo jak coś ohydnego, to się odwracam i pytam, czy mogę już patrzeć. A to co i tak przez przypadek zobaczę nie daje mi spać po nocach. No ale to jest silniejsze ode mnie

A chirurgię otyłości polecam na wieczorne podjadanie - gwarantuję, że chipsy ze stolika wylądują w koszu na śmieci
bridgeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 14:08   #17
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Cztery żony i mąż

Cytat:
Napisane przez bridgeta Pokaż wiadomość
Ja też. Chociaż czasami taki hardcore, że potem jak zasypiam to to widzę

A mój facet się ze mnie śmieje i mówi, że nie rozumie po co ja to oglądam, bo jak coś ohydnego, to się odwracam i pytam, czy mogę już patrzeć. A to co i tak przez przypadek zobaczę nie daje mi spać po nocach. No ale to jest silniejsze ode mnie
Haha, ja za to uwielbiam te obrzydliwe momenty.

Sorki za offtop, Muszynianko.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 14:18   #18
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Cztery żony i mąż

hehehe nie szkodzi natii4 ja właśnie z wiki wzięłam informacje, ale tam można wyczytać że zainteresowali się bliżej ich "małzeństwu" D:
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 14:41   #19
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Cztery żony i mąż

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
hehehe nie szkodzi natii4 ja właśnie z wiki wzięłam informacje, ale tam można wyczytać że zainteresowali się bliżej ich "małzeństwu" D:
Nie dziwię się,że się zainteresowali Ale nie mają podstaw. Zresztą jak się Kody ożeni z "Numerem 4" to będziemy wiedziały jak wygląda taki "ślub"
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 19:23   #20
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Cztery żony i mąż

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Doczytałam, kraina Manti w Utah kolebka poligamicznych mormonów (generalnie ta religia sprzeciwia się poligamii dlatego ta spora grupa osób jest "wyklęta") no ale anyway, poczytałam sobie o rodzinkach wszyscy na raz pracują sobie w jednej firmie jak darmowa siła robocza.
Ja naprawdę nie rozumiem idei takiej rodziny. Amisze - okej, temu przyświecają jakieś idee jakiś cel. Ale to?
Nie no - nie sprzeciwia sie, tylko tradycyjnie byla religia w ktorej byla poligamia, jakis czas temu to odrzucili.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 21:36   #21
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Cztery żony i mąż

Też oglądam ten program Najlepszy był dzisiejszy odcinek-rocznica ślubu z pierwsza zona. I ona pyta go na uroczystej kolacji jakby on sie czuł gdyby to ona miała jeszcze np jednego męża. A on jej na to ze on nawet nie może o tym myśleć ze ona mogłaby miec więcej niż jednego męża. Bo wg niego to jest chore i nienormalne ehmmm

Miałam w sumie jakiś kontakt z mormonami bo znałam kiedyś taka dziewczynę którą chcieli nawrócić na swoja wiarę
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 12:46   #22
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Cztery żony i mąż

Facet sobie łechta własne ego posiadając cztery kobiety - bo dla mnie to nie są małżeństwa.
A one pewnie mają jakieś problemy natury psychicznej, że się na to wszystko godzą.

Kiedyś był podobny program, nie pamiętam na jakim programie. W każdym bądź razie facet miał również 3 kobiety. Przy dzieciach tylko 1 grała matkę i żonę, a 2 inne nianie. Przychodziła noc, dzieci spały, a w łóżku następowały rotacje - raz jedna spała z facetem, następnej nocy inna itd.

Dla mnie nie jest to normalne, ale różne są odchylenia.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 12:38   #23
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Cztery żony i mąż

Własnie się natknęłam na Wasz temat. Ostatnio widziałam jeden odcinek programu i uważam, że to chore. Facet to facet, ale czemu babki skazują się na taką rolę? Mało to facetów na świecie. Nie wiem...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 16:42   #24
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Cztery żony i mąż

Ja oglądałam jeden odcinek tego serialu. Akurat jedna z tych żon robiła przemeblowanie. A że była w ciąży, to pozostałe babki jej pomagały. Nie ogarniam tego Ale skoro im taka kombinacja odpowiada...

Ps. Też uwielbiam Wstydliwe choroby
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 16:56   #25
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Cztery żony i mąż

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
Ja oglądałam jeden odcinek tego serialu. Akurat jedna z tych żon robiła przemeblowanie. A że była w ciąży, to pozostałe babki jej pomagały. Nie ogarniam tego Ale skoro im taka kombinacja odpowiada...

Ps. Też uwielbiam Wstydliwe choroby

Ja też. czasem tylko muszę przełączyć kanał, bo jestem bardzo wrażliwa na to, co tam pokazują ;P
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 21:38   #26
Just like heaven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 95
Dot.: Cztery żony i mąż

Zaczęłam oglądać ten program z zaciekawieniem i bez żadnych uprzedzeń, myślałam - dorośli ludzie, wybrali taki styl życia, skoro im jest z tym dobrze, to nikomu nic do tego. Takie miałam zdanie na początku, ale teraz im dłużej oglądam, to widzę jedno wielkie zakłamanie. Na każdym kroku wszyscy zgodnie podkreślają jakie to wspaniałe życie w tak dużej rodzinie, można by rzec - idylla. Tylko dlaczego wcale szczęścia na twarzach tych kobiet nie widać? Stały płacz, nieustanna zazdrość i facet, który sprawia wrażenie zupełnie pozbawionego empatii.
Po oglądnięciu tego programu nie widzę żadnych plusów rodziny poligamicznej i szczerze nie rozumiem dlaczego te kobiety skazują się na takie życie, kiedy ewidentnie widać że nie radzą sobie ze swoimi emocjami, mimo tego że żyją w tym związku już kilkanaście lat. Może gdyby ich mąż nie był niedojrzałym, zapatrzonym w siebie egoistą, byłoby im łatwiej?

Edytowane przez Just like heaven
Czas edycji: 2011-02-07 o 21:39
Just like heaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 00:10   #27
blueskye
Rozeznanie
 
Avatar blueskye
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 552
Dot.: Cztery żony i mąż

Uwielbiam kanał TLC, a szczególnie programy: Wstydliwe choroby, Chirurgia otyłości, Mystery ER, Doktor G
Obejrzałam także Cztery żony i mąż...
I pomimo mojej tolerancji naprawdę dla mnie to było strasznie dziwne. A szczególnie to, iż tym kobietom zdarzało się często płakać, jak ten ich Cody wyjeżdżał na randkę do czwartej kobiety... a z drugiej strony potem cieszyły się, że znalazł sobie ładną żonę... To na pewno nie jest zdrowa relacja, szczególnie dla tych kobiet, które mogą przez to dorobić się depresji, czy innych zaburzeń psychicznych. Tak samo dzieci, na pewno jest tam sporo kłótni, nie wiadomo jak traktować te wszystkie kobiety,czy jako matki, czy jako kto?
Być może nie mam pełnego obrazu sytuacji, gdyż ten program obejrzałam zaledwie dwa razy. Ale i tak, nawet dla mnie budził sporo kontrowersji.
Uwielbiam na kanale TLC programy medyczne, jako że bardzo interesuję się tą dziedziną i nawet studiuję taki kierunek. Mnie nic z operacji, ani drastycznych przypadków nie rusza. Zresztą sporo już widziałam na żywo, także jestem znieczulona. Ale część moich domowników odwraca twarz, jak oglądam te programy.

Edytowane przez blueskye
Czas edycji: 2011-02-08 o 00:12
blueskye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 08:28   #28
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Cztery żony i mąż

Szczerze mówiąc, to cokolwiek by nie mówiły te kobiety, po prostu nie wierzę, że jest im tak super. Ludzie są tylko ludźmi i często trudno jest zapanować nad uczuciami. Nie wierzę, że nigdy nie są zazdrosne i tak sprawiedliwie się dzielą swoim mężem.
Pewnie taka jest konwencja programu - ukazanie pozytywnej strony życia poligamistów. Ale czego by tam nie pokazywali i mówili, ja i tak jestem na NIE. Nie wyobrażam sobie życia w takiej kombinacji. Pozabijałabym chyba te baby a na końcu męża
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 13:51   #29
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Cztery żony i mąż

Jako świeża (tv mam od niedawna) fanka kanałów przyrodniczych HD i TLC stwierdzam, że oni po prostu żyją sobie w stadzie - tyle, że takim ludzkim. Jeden samiec i kilka samic odpowiedzialnych za dzieci i żarcie. Taki układ ma swoje plusy, takie praktyczne, ale jeśli w grę wchodzi sex to
A gdzie miejsce na miłość? partnerstwo?

PS a ja lubię "cukierników na start", "salon sukien ślubnych" i "jak się nie ubierać"
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 14:01   #30
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Cztery żony i mąż

Ja oglądałam tylko końcówke.
Ok niech zyją jak chcą skoro im to odpowiada....Ale szkoda mi tylko tych dzieci, pewnie nie jest im łatwo a nawet jeśli to zaakceptowały to jak reaguje na to ich otoczenie?? W szkole są pewnie z tego powodu szykanowane.
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.