Stringi na plażę - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-27, 13:40   #61
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
o właśnie! a niestety na plaży paraduje wiele pań, które pomimo nadwagi/otyłości zakładają dwu-częściowe kostiumy kapielowe.. To tez może udezac w czyjeś poczucie estetyki.. Bo jednak widok nadmiernej ilości fałdek, pokrytych cellulitem nie wyglada najlepiej.. a jakoś nikt się tu nie bulwersuje z tego powodu i nie mówi, że takie osoby powinny dobierać odpowiednie stroje do ich figury.. jakoś wolałabym oglądać zgrabne tyłki w stringach niż zbyt obfite ciała we wpijających się dwu-częściowych kostiumach kąpielowych.. a tego na naszych plażach jest zdecydowanie więcej.
Nie zgadzam się, ale to Tylko moje zdanie...

Jest różnica pomiędzy pojęciem estetyki czyli tego, co sie komu wizualnie podoba (bo na wygląd zewnętrzny nikt nie ma decydującego wpływu)

Nie widzę nic złego w pani w bikini, której widać fałdy i cellulit lub takiej, której wystają żebra. To jest natura, Ty też ze swoją nie jesteś w stanie walczyć (pomijam ćwiczenia, chirurga plastycznego)

Natomiast widzę już pewnien problem w momencie, gdzy wyżej wymienione kobiety zaczynają eksponować sutki, pupę.

Bo pojęcie piękna jest różnie pojmowane (niektórym Pani Dorota Rabczewska wydaje się być nieładna) a pojęcie stringów na publicznej plaży mieści się bardziej w kategoriach obyczajowych, ewentualnie seksualnych lub intymnych.

Może po prostu tu kryje się róznica w pojmowaniu tego tematu. Ja na piekny, goły, damski tyłek z podziwem mogę spojrzeć np. w klubie nocnym

Ale na plaży już niekoniecznie...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 13:56   #62
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Stringi na plażę

ale przecież bardzo często jest tak, że kobiety o których napisałam zakładają zbyt mały kostium kapielowy, z ktorego wylewają się piersi, a niby normalne majtki i tak nie są na swoim miejscu.. niestety takie mamy realia.. nie można się czepiać stringów, które są sporadyczne, argumentując że to nieestetyczny widok.. bo uważam, że widok opisany przeze mnie jest bardziej nieestetyczny. (byłam nawet świadkiem jak pani grupo po 70 i z dużą nadwagą opalała się toples, stojąc sobie w najlepsze, przy ogólnym zdziwieniu reszty plażowiczów) Za parawanem można sobie leżeć jak się chce i jak ktoś komuś zagląda to już jego problem, ale podczas spaceru po plaży można zarzucić pareo i wtedy każdy będzie zadowolony.


P.S i żeby nie być posądzoną od razu zaznaczam, że sama nie zakładam stringów na plażę, bo nie czułabym się komfortowo w takim stroju
__________________
Pozdrawiam!



Edytowane przez myszkakinia
Czas edycji: 2009-03-27 o 14:01
myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 14:30   #63
nadia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 45
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez nati__xxx Pokaż wiadomość
litości!



A mi nie podobają sie rozwydrzone dzieciaki krzyczące, biegające po plaży i obsypujące piaskiem wszystkich dookoła podczas gdy ich zadowolone z siebie mamusie zajęte są rozmową czy też czymkolwiek innym (np. obserwowaniem czyjegoś gołego tyłka).
Nie podoba mi się to i tyle. I niestety muszę z tym żyć.
To mi się również nie podoba, i baaardzo nie lubię jak dzieci latają po plaży nago. Nie ma strojów kąpielowych dla dzieci, czy może dziecku wolno? Matki łażą z dzieciakami na plażę, puszczają je samopas z gołymi falusami itp, a potem zasłaniają się, że te ich dzieci na stringi patrzą!
BTW, nie słyszałyście wyroku sądowego nt pani, która opalała się bez stanika i nie przyjęła mandatu od straży miejskiej? Została uniewinniona, i w dalszym ciągu ma zamiar opalać się topless.
nadia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 14:36   #64
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez nadia82 Pokaż wiadomość
To mi się również nie podoba, i baaardzo nie lubię jak dzieci latają po plaży nago. Nie ma strojów kąpielowych dla dzieci, czy może dziecku wolno? Matki łażą z dzieciakami na plażę, puszczają je samopas z gołymi falusami itp, a potem zasłaniają się, że te ich dzieci na stringi patrzą!
No właśnie! czystki na plaży należałoby zacząć od ubrania dzieciaków w stroje kąpielowe a nie od walki z trochę bardziej skąpymi gatkami osób dorosłych.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 16:46   #65
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez [URL="http://www.wizaz.pl/forum/member.php?u=110741"
nadia82[/URL];11651395]To mi się również nie podoba, i baaardzo nie lubię jak dzieci latają po plaży nago. Nie ma strojów kąpielowych dla dzieci, czy może dziecku wolno? Matki łażą z dzieciakami na plażę, puszczają je samopas z gołymi falusami itp, a potem zasłaniają się, że te ich dzieci na stringi patrzą!
BTW, nie słyszałyście wyroku sądowego nt pani, która opalała się bez stanika i nie przyjęła mandatu od straży miejskiej? Została uniewinniona, i w dalszym ciągu ma zamiar opalać się topless.
Absurd.I jedna i druga strona popada w skrajności. To w ogóle może wszystkie plaże zamknąć jako siedlisko zła. Przepraszam Cię bardzo ale jeżeli gorszy cię faLLus dziecka to powinnaś paść trupem na widok pośladków osoby dorosłej. Ja się nie wypowiadam bo coraz przykrej jest wchodzić na wizaż gdzie co drugi wątek jest BEZSENSOWNĄ kłótnią (bez podawania prawdziwych argumentów).

A tak na temat- nie widziałam dołów od kostiumu w takim stylu.

Pozdrawiam.

Edytowane przez SOCKI
Czas edycji: 2009-03-27 o 16:47
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 12:19   #66
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Absurd.I jedna i druga strona popada w skrajności. To w ogóle może wszystkie plaże zamknąć jako siedlisko zła. Przepraszam Cię bardzo ale jeżeli gorszy cię faLLus dziecka to powinnaś paść trupem na widok pośladków osoby dorosłej. Ja się nie wypowiadam bo coraz przykrej jest wchodzić na wizaż gdzie co drugi wątek jest BEZSENSOWNĄ kłótnią (bez podawania prawdziwych argumentów).

A tak na temat- nie widziałam dołów od kostiumu w takim stylu.

Pozdrawiam.
No wybacz, ale jak ktoś chce, żeby jego dziecko łaziło po plaz bez stroju to niech idzie na plażę dla naturystów, tam jest miejsce dla golasów
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 12:11   #67
Karmellita
Raczkowanie
 
Avatar Karmellita
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zadupie pomorskie :D
Wiadomości: 421
Dot.: Stringi na plażę

A co to za różnica czy to dzecko czy nie? jeżeli ktoś sobie nie życzy oglądać gołego ludzkiego ciała to bez różnicy jest :/ Jeżeli dziecko lata na golasa to dlaczego kobieta nie może sobie wyjść w stringach?
Karmellita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 12:18   #68
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez nadia82 Pokaż wiadomość
To mi się również nie podoba, i baaardzo nie lubię jak dzieci latają po plaży nago. Nie ma strojów kąpielowych dla dzieci, czy może dziecku wolno? Matki łażą z dzieciakami na plażę, puszczają je samopas z gołymi falusami itp, a potem zasłaniają się, że te ich dzieci na stringi patrzą!
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 21:54   #69
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez nadia82 Pokaż wiadomość
To mi się również nie podoba, i baaardzo nie lubię jak dzieci latają po plaży nago. Nie ma strojów kąpielowych dla dzieci, czy może dziecku wolno? Matki łażą z dzieciakami na plażę, puszczają je samopas z gołymi falusami itp, a potem zasłaniają się, że te ich dzieci na stringi patrzą!
BTW, nie słyszałyście wyroku sądowego nt pani, która opalała się bez stanika i nie przyjęła mandatu od straży miejskiej? Została uniewinniona, i w dalszym ciągu ma zamiar opalać się topless.

Co do tych fallusów - to jeszcze falluski ale zgadzam się.

I najbardziej żal mi głupoty rodziców, którzy puszczają swoje małe dzieci bez okrycia ich wrażliwych części ciała, nie każdy ma fallusa - sadzanie dziewczynki na piasku, gdzie mogą biegać zwierzątka nie jest najrozsądniejszym rozwiązaniem

Dodatkowo co to za rodzic, który wystawia intymne części ciała swojego dziecka na wiok publiczny, tylu zboczeńców może się kręcić po okolicy

No i jeszcze - rodzice dzieci powinni reagować na nieładne zachowania swoich pociech . Inni przychodzą na plażę odpoczywać a nie wytrząchać piasek z włosów.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 10:49   #70
wiolkaa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 326
Dot.: Stringi na plażę

A czy ktos napisal, ze latanie z gola pupa w przypadku dziecka jest w dobrym tonie??
Mnie to rowniez zadziwia - ale tu mozna winic matki bez wyobrazni, nie dzieci.
A fakt, ze jakas matka niezbyt mysli nad tym, co robi, nie usprawiedliwia niemyslenia doroslej kobiety, ktora bedzie tlumaczyc, ze chodzi w stringach, bo matka puszcza gole dziecko na plazy
Zdecydowanie nie akceptuje golych dzieci na plazy, bo przeciez nie wiadomo, ilu zboczencow sie kreci dookola, juz nie mowiac, ze sama nie mam ochoty ogladac czyichs okolic intymnych
Niezaleznie od wieku eksponujacego

A co do krzykow, biegania - to tylko dzieci.
Jesli nie sa to bardzo przeszkadzajace odglosy, jestem w stanie to zaakceptowac.
Jesli by mi przeszkadzaly, zwrocilabym uwage.
A co do sypania piaskiem na inne osoby - na pewno bym interweniowala u opiekuna dziecka.
wiolkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 11:08   #71
Kasienka24
Raczkowanie
 
Avatar Kasienka24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 202
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez olalola24 Pokaż wiadomość
stringi na plaze? ostro...
Jeśli ktoś ma zgrabny tyłek to oczywiście że stringi, a jak widzę teksty typu... "ostro" to myslę , że ktoś ma kompleksy
__________________

Rozczarowania należy palić, a nie balsamować ;-)
Kasienka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 11:12   #72
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez cherr Pokaż wiadomość
Jejkuuu! dziewczyny!. jesteście strasznie nie tolerancyjne..
Nabijecie teraz pewnie kolejne kilka/naście stron, bez sensownymi komentarzami na temat stringów na plaży. Dziewczyna pyta tylko gdzie je kupić! nie prosi żeby ją zniechęcać do założenia ich... Tak w ogóle to zaczynacie krytykować, a nie wiecie gdzie ona chce je założyć. Może ma basen we własnym ogródku do którego nikt nie zagląda tylko rodzina. I w czym wam to przeszkadza? a nawet jeśli chce na plaże, to chyba jej tyłek i jej sprawa.. albo mowicie ze wasze dzieci na to patrzą.. no a jak gołe dzieci po plaży latają bez zaadnych majtek nawet, to co tyłka nie mają? ;|
opanujcie sie i nie offtopujcie tyle..
jakos nie zauwazylam abys odpowiedzial na pytanie :P

porownywanie dzieci do doroslej kobiety jest troche nie trafione ,jednak dziecmi podniecaja sie pedofile a kobietami 90 % facetow i jakis % kobiet.

zreszta uwazam ze dzieci tez nie powinny biegac z golymi pupami ze wzgledow higniecznych,edukacyjnych i ew. zboczencow.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 18:35   #73
Heniek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Stringi na plażę

Czas na męski punkt widzenia

Jestem człowiekiem, który wyznaje zasadę, że aby kobieta wyglądała pięknie musi ubrać się i seksownie, i estetycznie. Bardzo lubię, gdy dziewczyna (niekonieczne zaraz jakaś tam Miss World) pokaże to i owo, ale drażni mnie, a zwłaszcza wywołuje niesmak widok zwyczajnej przesady.

I żeby to od razu było wiadome - popieram stringi na plaży, lecz moją opinię muszę poprzedzić rozległym wstępem. (jaki naukowy język mi wyszedł )

Granica estetyki leży w różnych miejscach w zależności od sytuacji. Na ulicy nie mam nic przeciwko bluzkom odsłaniającym pępek, ale co innego, jeśli idzie o "bluzki" kończące się na staniku. Na dyskotece, czy w podobnej sytuacji - jestem za, ale w biały dzień na ulicy to przeginka. To samo z minispódniczkami. W rozsądnej długości (do ćwierć uda mierząc od góry) to najseksowniejsza część garderoby, jaką kiedykolwiek wymyślono, ale jak widzę pasek materiału nie zasłaniający nawet bielizny, to po prostu śmiać mi się chce. To już nawet w ogóle nie jest seksowne. Głębokie dekolty też są fajne, ale przestają takie być, gdy wylewają się z nich sutki.

Tak więc przesadzić można z seksownością w każdym zakresie, ale najgorsze jest przesadzenie w kilku naraz. Dziewczyny często zapominają o "zasadzie równowagi", przez co wyglądają jak z kabaretu. Do minispódniczki pasuje tylko długa bluzka, a do krótkiej bluzki spodnie lub spódnica po kolana. Koniec i kropka.

A na plaży? Na plaży granica estetyki jest oczywiście dużo dalej posunięta. Znowu nie zwracam aż tak bardzo uwagi na urodę obserwowanego podmiotu. Jednak tam, gdzie można więcej, czyli na plaży, łatwiej jest też przegiąć.

Stringi na plaży to dobra rzecz. Ostra? No i dobrze. Krótkie bluzki też są ostre, a ile dziewczyn je nosi. I jeśli nie przesadzą, wyglądają super. No właśnie, jeśli nie przesadzą. Na nawet średnio zgrabnych pośladkach świetnie wyglądają stringi normalnego kroju - czyli z mniejszym, bądź większym trójkącikiem u góry, nieco, jak to ujęliście, zabudowane. Z kolei stringi widoczne z tyłu jako dwa sznurki to niesmaczne, niemodne i brzydkie majtki, które wywołują odrazę. Jakoś nie podobają mi się też majtki z szerokim paskiem u góry i spłaszczonym trójkącikiem... Dziwnie takie i jakby źle skrojone.

Ponadto muszę dodać, że do kitu wyglądają stringi i topless naraz. Tutaj też odzywa się zasada równowagi. Chcesz topless - wkładaj "pełne" majtki. Chcesz stringi - zakładaj stanik.

I jeszcze jedna rzecz. Z moich podróżniczych obserwacji wynika, że w Brazylii, czy USA trudno jest znaleźć jedną dziewczynę, która nie opala się ani topless, ani w stringach. Nawet w większości Europy majtki inne niż brazylijskie nie mają racji bytu. Tylko my Słowianie, ciągle żyjemy w tej "zabudowanej" epoce. Jesteśmy jednym z nielicznych krajów, w których wciąż tyle dziewczyn opala się w całkowicie zabudowanych majtkach. W sumie to się im nie dziwię. Cóż to za przyjemność z opalania się w tym, w czym się lubi, jeżeli przyciągałoby się na siebie wzrok psioczących coś pod nosem staruszek i określenia typu "dziwka". Sam nie raz to słyszałem.

Uff, rozpisałem się, ale mam nadzieję, że moje centrowe poglądy może nieco pojednają walczące w tym temacie strony
Heniek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 19:04   #74
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez nati__xxx Pokaż wiadomość
litości!



A mi nie podobają sie rozwydrzone dzieciaki krzyczące, biegające po plaży i obsypujące piaskiem wszystkich dookoła podczas gdy ich zadowolone z siebie mamusie zajęte są rozmową czy też czymkolwiek innym (np. obserwowaniem czyjegoś gołego tyłka).
Nie podoba mi się to i tyle. I niestety muszę z tym żyć.
dokladnie brawo
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 20:17   #75
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: Stringi na plażę

Heniek22 - wow. Poprostu wow. Ujales idealnie to co chialam dopowiedziec do tej klotni. Brawa dla tego Pana! Duze brawa!
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 14:41   #76
notrek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 53
Dot.: Stringi na plażę

Archeolog...
notrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 08:07   #77
xandra23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 674
Dot.: Stringi na plażę

Odnawiam temat! Zaczęły się wyjazdy, wakacje, w Polsce i poza Polską, kupiłam sobie strój, do którego są dodane stringi i tak sobie pomyślałam jak Polki po takim czasie (topik sprzed 2 czy 3 lat) odnoszą się do stringów nad wodą. Czy coś się zmieniło w tym względzie. Dodam, że dla mnie- jezioro okoliczne- stringi raczej odpadają, ale gdzieś nad morzem chyba mogą być... i nie mówię tu o samych sznureczkach (to kompletna przesada), tylko o takich bardziej zabudowanych z trójkątem z tyłu.
__________________
"Bycie pozytywnie nastawionym może nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów, ale wkurzy wystarczająca liczbę ludzi, by warte było zachodu".
xandra23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 08:24   #78
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: Stringi na plażę

Widziałam nad jeziorkiem raz jeden dziewczynę w stroju kąpielowym w stringach (zabudowane stringi) i powiem że wywoływała zdziwienie na plaży aczkolwiek wyglądała bardzo ładnie. Drobna osoba z ładną figurą - o dziwo nie wyglądało to nawet wyzywająco bo ona sama nie robiła z siebie gwiazdy tylko zachowywała się normalnie, nawet w siatkówkę plażową grała i dlatego jakoś nikt (tak mi się wydawało) jakoś się specjalnie nie przejął pomimo, że to jeziorko w małym miasteczku a nie gdzieś nad morzem czy w rejonie turystycznym. Generalnie jestem za stringami (choć sama bym się nie odważyła paradować z tyłkiem odkrytym) ale takimi żeby dana osoba nie wyglądała niesmacznie i raczej niech to będą plaże nad morzem gdzie można jakieś bardziej ustronne miejsce znaleźć plus parawan rozłożyć.
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 09:01   #79
xandra23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 674
Dot.: Stringi na plażę

Nikt więcej nie ma zdania na ten temat? ja właśnie przymierzyłam swój strój ze stringami... i powiem, że lepiej się prezentuje niż zwykłe majtki, które przeważnie się przekręcają w którąś stronę, ale raczej się nie odważę tak wyjść do ludzi... myślę, że najlepsze byłyby spodenki krótkie (takie jak bokserki damskie) nic się nie przesuwa a i każde pośladki dużo lepiej się w nich prezentują.
__________________
"Bycie pozytywnie nastawionym może nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów, ale wkurzy wystarczająca liczbę ludzi, by warte było zachodu".
xandra23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 09:13   #80
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez xandra23 Pokaż wiadomość
Nikt więcej nie ma zdania na ten temat? ja właśnie przymierzyłam swój strój ze stringami... i powiem, że lepiej się prezentuje niż zwykłe majtki, które przeważnie się przekręcają w którąś stronę, ale raczej się nie odważę tak wyjść do ludzi... myślę, że najlepsze byłyby spodenki krótkie (takie jak bokserki damskie) nic się nie przesuwa a i każde pośladki dużo lepiej się w nich prezentują.
Nie koniecznie. Lepiej bo zakrywają większą część cellulitu niż wycięte majty (90% kobiet go ma) ale mam wrażenie, że pogrubiają tyłek i skracają nogi.
Ja tam nie pokazuje się nago od pasa do kolan
W ogóle to myślę o czmś w stylu kombinezon płetwonurka
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 09:21   #81
xandra23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 674
Dot.: Stringi na plażę

Osobiście uważam, że większe tyłki są bardziej seksowne, niż takie małe, tak samo jak szerokie biodra. Ale ile ludzi tyle poglądów.
__________________
"Bycie pozytywnie nastawionym może nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów, ale wkurzy wystarczająca liczbę ludzi, by warte było zachodu".
xandra23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 09:40   #82
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: Stringi na plażę

Mi nie przeszkadza widok dziewczyn na plaży w stringach i sama chętnie bym takie bikini włożyła. (jak gdzieś widziałyście fajny kostiumik dajcie znać )

Myślę że ważne jest też aby nasza tylna część ciała była "zadbana" tzn. trochę już opalona, z brakiem cellulitu lub małą jego ilością itp. żeby innych nie gorszyć
__________________
or

>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 10:01   #83
xandra23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 674
Dot.: Stringi na plażę

Cytat:
Napisane przez >Angel< Pokaż wiadomość
Mi nie przeszkadza widok dziewczyn na plaży w stringach i sama chętnie bym takie bikini włożyła. (jak gdzieś widziałyście fajny kostiumik dajcie znać )

Myślę że ważne jest też aby nasza tylna część ciała była "zadbana" tzn. trochę już opalona, z brakiem cellulitu lub małą jego ilością itp. żeby innych nie gorszyć
Zadbana pupa to warunek konieczny
__________________
"Bycie pozytywnie nastawionym może nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów, ale wkurzy wystarczająca liczbę ludzi, by warte było zachodu".
xandra23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 20:27   #84
Kate87
Raczkowanie
 
Avatar Kate87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tychy// Kraków
Wiadomości: 107
Dot.: Stringi na plażę

ja przed wakacyjnym wyjazdem w tym roku kupiłam sobie takie majtki brazylijskie własnie w calzedonii ( sa różne kolory i moga byc albo wiązane po bokach albo takie klasyczne). sa bardziej wyciete na pupie ale to jeszcze nie stringi. a stringi, może kiedys kupie
Kate87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.