Oryginał czy podróbka? - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-02, 12:32   #4321
ola_loreal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Witam dziewczyny. Jestem tu nowa, z racji tego pomylilam watki i napisalam posta nie w tym miejscu co powinnam. Chodzi mi o perfum z allegro ktory znalazlam na skapcu za 219zl http://www.skapiec.pl/site/cat/105/comp/626308 , a na allegro ktos sprzedaje caly zestaw (100ml wody toaletowej + 100ml wody po goleniu i dezodorant) . Moj facet w usa oszalal na punkcie tego zapachu...
Nie mam doswiadczenia, ani rozeznania w wiarygodnosci i autentycznosci zapachow na allegro, dlatego goraco prosze was o pomoc - czy ten zapach Waszym zdaniem jest oryginalny??
http://www.allegro.pl/item864734104_...75deo_bcm.html
ola_loreal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 12:38   #4322
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Znów nie ten wątek :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336922&page=106

Ale mniejsza o to

Sądzę, że zestaw jest oryginalny, raczej trudne byłoby to do podrobienia.
No, ale nie łudź się, że cena końcowa wyniesie 80zł
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 14:35   #4323
fizol87
Raczkowanie
 
Avatar fizol87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 173
Dot.: Oryginał czy podróbka?

orginał czy niebardzo

http://allegro.pl/item859957652_yves...romocja.html??

jak podrobka to prosilbym o znalezienie orginalu "w dobrej cenie" dziekuje
__________________
Jedno zycie w jednym tempie, jedno bicie z jednym sercem...
fizol87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 14:55   #4324
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez fizol87 Pokaż wiadomość
orginał czy niebardzo

http://allegro.pl/item859957652_yves...romocja.html??

jak podrobka to prosilbym o znalezienie orginalu "w dobrej cenie" dziekuje
Oryginał
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 15:43   #4325
malekssandra
Zadomowienie
 
Avatar malekssandra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 921
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Nie jestem pewna oryginalności tego flakonika. Czy ktokolwiek mógłby się wypowiedzieć? Wiem, że to stara wersja, która już od ładnych paru lat nie jest produkowana.. ale Wizażanki nie takie skarby miewają i może ktoś mógłby porównać ze swoją flaszeczką?
__________________
WYMIENIĘ

Edytowane przez malekssandra
Czas edycji: 2010-01-02 o 15:44
malekssandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 10:19   #4326
Karolina2211
Raczkowanie
 
Avatar Karolina2211
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kujawy
Wiadomości: 489
GG do Karolina2211
Dot.: Oryginał czy podróbka?

jest angel w wersji woda toaletowa?

http://www.allegro.pl/item871325913_angel_100_ml.html

co o tym myślicie?
Karolina2211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 11:18   #4327
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Karolina2211 Pokaż wiadomość
jest angel w wersji woda toaletowa?

http://www.allegro.pl/item871325913_angel_100_ml.html

co o tym myślicie?

w dodatku paskudny kolor
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 11:52   #4328
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Karolina2211 Pokaż wiadomość
jest angel w wersji woda toaletowa?

http://www.allegro.pl/item871325913_angel_100_ml.html

co o tym myślicie?
Na allegro znalazlam edt ale jest to jakas wersja Angel, mianowicie Angel Sunessence eau de toilette legere (light eau de toilette). P_Gabis je sprzedaje. Ale tu nawet buteleczka jest w formie gwiazdy.
Wiec to-to wyzej to nie zaden Aniol tylko Rusalka Blotna

A tak na marginesie Angel Schlesser Femme (lub Esprit de Gingembre) to nie to samo co Angel TM, prawda? Bo jak ktos nie zna zapachu, np ja, i ktos by mi powiedzial ze uzywa Angel to na prawde mialabym zagwozdke, ktory zapach kupic i moglabym sie naciac.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 12:02   #4329
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Na allegro znalazlam edt ale jest to jakas wersja Angel, mianowicie Angel Sunessence eau de toilette legere (light eau de toilette).

Angel Sunessence to i owszem, edt, ale to inna bajka
ze zwykłym Aniołkiem jako edt się nie spotkałam

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
A tak na marginesie Angel Schlesser Femme (lub Esprit de Gingembre) to nie to samo co Angel TM, prawda?

Angel w tym przypadku to nazwa marki, natomiast osławiony Angel to nazwa konkretnego zapachu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Edytowane przez cbr
Czas edycji: 2010-01-03 o 12:04
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 13:45   #4330
Dieselka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 27
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Poproszę o ocenę mojej Lacosty pour Femme (50 ml). Kupiona jakieś 5 m-cy temu, niedawno zawartość zaczęła.. wyciekać - co widać zwłaszcza na 3 załączniku. Wg mnie jest to bdb podróbeczka Z góry ślicznie Specjalistkom dziękuję za wypowiedzi
Dieselka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:02   #4331
jark_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Bardzo Was proszę o ocenę wody Allure Homme 50ml. Można ocenić czy woda jest oryginalna na podstawie tych zdjęć? Z góry wielkie dzięki!
jark_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 19:36   #4332
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Dieselka Pokaż wiadomość
Poproszę o ocenę mojej Lacosty pour Femme (50 ml). Kupiona jakieś 5 m-cy temu, niedawno zawartość zaczęła.. wyciekać - co widać zwłaszcza na 3 załączniku. Wg mnie jest to bdb podróbeczka Z góry ślicznie Specjalistkom dziękuję za wypowiedzi
Mam przed sobą swoją 30-tkę i naklejka na spodzie różni się tym, że ja kod mam w kolorze białaym a nie czarnym i numer po napisie made in UK mam z końcówką 12 a nie 14, w środku nakrętki mam nr 7. Chociaż jakoś nie wydaje mi się, żeby Twoja była podroboina... Ja miałam Code Armaniego od sprawdzonego sprzedawcy i jak go odsprzedałam koleżance, która nosiła go w torebce to on też zaczął tak przeciekać .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 20:34   #4333
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Dieselka Pokaż wiadomość
Poproszę o ocenę mojej Lacosty pour Femme (50 ml). Kupiona jakieś 5 m-cy temu, niedawno zawartość zaczęła.. wyciekać - co widać zwłaszcza na 3 załączniku. Wg mnie jest to bdb podróbeczka Z góry ślicznie Specjalistkom dziękuję za wypowiedzi
Twoja Lacoste wygląda identycznie jak moja z Drogerii Natura, natomiast przez 20 lat nigdy mi się nie zdarzyło by którakolwiek woda przeciekała... moim zdaniem tak nie może być. Może trafił Ci się wadliwy flakon, sama nie wiem...
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 20:52   #4334
Dieselka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 27
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez kroliczek190 Pokaż wiadomość
Twoja Lacoste wygląda identycznie jak moja z Drogerii Natura, natomiast przez 20 lat nigdy mi się nie zdarzyło by którakolwiek woda przeciekała... moim zdaniem tak nie może być. Może trafił Ci się wadliwy flakon, sama nie wiem...
Króliczku, no widzisz.. To właśnie ta Lacosta z dolce.pl. Mi się zdarzyły raz przeciekające perfumy - w okolicach 2004 roku, gdy kupiłam na allegro podróbę Coco Chanel Mademoiselle za 50 zł
W dodatku ta Lacosta w ogóle się nie rozwija - zapach jest strasznie płaski..

Asiuuuuula - akurat to jeden z niewielu perfumów, który rzadko noszę w torebce - od dobrych 3 m-cy nie była nigdzie poza domem, stoi w szafce.

Edytowane przez Dieselka
Czas edycji: 2010-01-03 o 20:56
Dieselka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 21:33   #4335
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Dieselka Pokaż wiadomość
Króliczku, no widzisz.. To właśnie ta Lacosta z dolce.pl. Mi się zdarzyły raz przeciekające perfumy - w okolicach 2004 roku, gdy kupiłam na allegro podróbę Coco Chanel Mademoiselle za 50 zł
W dodatku ta Lacosta w ogóle się nie rozwija - zapach jest strasznie płaski..

Asiuuuuula - akurat to jeden z niewielu perfumów, który rzadko noszę w torebce - od dobrych 3 m-cy nie była nigdzie poza domem, stoi w szafce.
U mnie perfumy walają się po szafach w pozycji leżącej latami, jedna butelka zawsze lata po torebce a nic się nie wylewa (odpukać). Jedyna wątpliwość to Live Luxe z Superpharm które mimo zafoliowania leciutko pachnie... ale tymczasem nie otwieram bo mam w połowie inne Live Luxe...

Wiem że przeciekanie w zasadzie możliwe jest tylko w przypadku bajerów z pompką, gdzie się ją samej dokręca... te z "psiukaczem" muszą być idealnie szczelne.
Raz trafił mi się popsuty wkrótce po otwarciu atomizer (tzn. nie psikający) w przypadku Prowl Avonu. No ale Avon a Lacoste...

Pozostaje Ci wypsikać jak najszybciej ten moim zdaniem wadliwy egzemplarz i zostawić dla porównania flakon, by przy następnej Lacoste porównać oba!

A tu jest wątek wizażowy o atomizerach:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=183779&page=2
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 15:42   #4336
FckingPrincessMia
Raczkowanie
 
Avatar FckingPrincessMia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 56
DKNY Red Delicious - podróbka?

Witam
Otrzymałam dzisiaj perfumy zamówione na allegro u sprzedawcy z bardzo dużą liczą pozytywnych komentarzy i mam pewne wątpliwości.
Perfumy były tańsze niż na innych aukjach, flakonik pochodzi z zestawu z US. Gdyby nie opakowanie nie miałabym zastrzeżeń ponieważ wcześniej miałam próbki tych perfum i zapach z kupionej buteleczki jest taki sam jak z oryginalnej próbki (od 5 godziny mam go na sobie, nie jest płaski, rozwija się, nie traci na intensywności).
Zdjęcia tego podejrzanego opakowania, które dość znacząco różni się od innych zdjęć tych perfum (brak atomizera i przycisku na górze). Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy nalepka na spodzie zgadza się z oryginałem?
FckingPrincessMia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 15:55   #4337
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: DKNY Red Delicious - podróbka?

Moim zdaniem oryginał. 30-tki mają zdejmowany cały korek a nie wbudowany w niego atomizer jak w większych pojemnościach.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 16:01   #4338
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Dziewczyny, czy w przypadku Princess Very Wang istnieją podróbki?
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 07:45   #4339
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: DKNY Red Delicious - podróbka?

Cytat:
Napisane przez FckingPrincessMia Pokaż wiadomość
Witam
nie miałabym zastrzeżeń ponieważ wcześniej miałam próbki tych perfum i zapach z kupionej buteleczki jest taki sam jak z oryginalnej próbki (od 5 godziny mam go na sobie, nie jest płaski, rozwija się, nie traci na intensywności).
Zdjęcia tego podejrzanego opakowania, które dość znacząco różni się od innych zdjęć tych perfum (brak atomizera i przycisku na górze). Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy nalepka na spodzie zgadza się z oryginałem?
Jak przedmówczynie potwierdziły, jestem przekonana że masz oryginał. Nie tylko dlatego że butelki 30-tek są otwierane właśnie tak, ale podstawą jest taki jak należy i trwały zapach.
Swoja drogą gratuluję zakupu - sama ten zapach mam i bardzo lubię
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 13:02   #4340
malekssandra
Zadomowienie
 
Avatar malekssandra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 921
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez malekssandra Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna oryginalności tego flakonika. Czy ktokolwiek mógłby się wypowiedzieć? Wiem, że to stara wersja, która już od ładnych paru lat nie jest produkowana.. ale Wizażanki nie takie skarby miewają i może ktoś mógłby porównać ze swoją flaszeczką?

Przypominam się nieśmiało ... może jednak ktoś mi pomoże ?
__________________
WYMIENIĘ
malekssandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 14:32   #4341
agata244
Raczkowanie
 
Avatar agata244
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Potrzebuje Waszej oceny.
Kupiłam te perfumy (50 ml. EDT) na allegro po bardzo okazyjnej cenie (100 zl) - teraz chyba rozumiem dlaczego była aż tak okazyjna Sprzedawca twierdził, że przywiózł kilka buteleczek z zagranicy.
No i stąd moje pytanie - czy może to być bardzo dobrze wykonana podróbka? Bo jestem w posiadaniu dwóch zapachów D&G (damskich), które na pewno są oryginalne bo pochodzą z Sephory i postanowiłam porównać. Opakowane byly w folię, u dołu przyklejona była naklejka z kodem kreskowym, a na wierzchniej stronie naklejka D&G. Porówanałam pudełka - identycznie wykonane, dół buetlki też byłby taki sam gdyby nie brak pewnego drobnego szczegółu - w moich sephorowych perfumach były wybite wypukłe numerki, których w tych pochodzących z allegro brak. No i to co przeszkadza mi przede wszystkim - trwałość zapachu. Po ok 5 minutach psiknięcia na nadgarstek prawie nic nie czuć. Zapachu nie jestem w stanie ocenić, bo oryginalne wąchałam prawie miesiąc temu, więc niedokładnie go pamiętam, ale wydawał mi się ciekawszy i bogatszy od tego z allegro, ale to akurat najsłabszy argument, bo może to tylko moje "widzimisie".
Proszę Was, ocencie Zwłaszcza że przeznaczone są one na prezent. I choć sama gdybym sobie przez przypadek kupiła podróbkę może bym je zmęczyła (plując sobie w brodę), tak innych podróbkami obdarowywać nie chce
__________________

agata244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 14:37   #4342
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Po opakowaniu nie wiem, ale skoro po 5 minutach wietrzeje to raczej nie dawaj na prezent!
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 14:45   #4343
agata244
Raczkowanie
 
Avatar agata244
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Łudzę się że to tylko tak na mnie. Bo mnie się generalnie zapachy słabo trzymają, dlatego zawsze kupuję EDP, a to jest akurat EDT
Nie wiem co z tym fantem zrobić Bo na allegro nie sprzedam, jeśli to podróbka - nie lubię ludzi nabijać w butelkę. Sama się teraz naciełam - sądziłam że jeśli wygląda identycznie (a wygląda, wszystko jest wykonane z tych samych materiałów, nawet nie wiem czy nie wykorzystali oryginalnych opakowań i butelek - o ile to możliwe) to jest to oryginał. A to się rózni najważniejszym - zawartością, której na odległość nie da się sprawdzic
__________________

agata244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 14:50   #4344
martunia-w
Organizatorka :)
 
Avatar martunia-w
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 880
Dot.: DKNY Red Delicious - podróbka?

Cytat:
Napisane przez FckingPrincessMia Pokaż wiadomość
Witam
Otrzymałam dzisiaj perfumy zamówione na allegro u sprzedawcy z bardzo dużą liczą pozytywnych komentarzy i mam pewne wątpliwości.
Perfumy były tańsze niż na innych aukjach, flakonik pochodzi z zestawu z US. Gdyby nie opakowanie nie miałabym zastrzeżeń ponieważ wcześniej miałam próbki tych perfum i zapach z kupionej buteleczki jest taki sam jak z oryginalnej próbki (od 5 godziny mam go na sobie, nie jest płaski, rozwija się, nie traci na intensywności).
Zdjęcia tego podejrzanego opakowania, które dość znacząco różni się od innych zdjęć tych perfum (brak atomizera i przycisku na górze). Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy nalepka na spodzie zgadza się z oryginałem?
Ja kupiłam w Douglasie zestaw Be delicious właśnie z 30ml edp. i mają one zdejmowany korek tak jak Twoje a nie tak jak w 100ml

Dołączam zdjęcia jeśli coś pomogą (niestety tylko takie udało mi się zrobić, ale po zrzuceniu na dysk i powiększeniu powinnaś dać radę odczytać co jest na nalepce ).
__________________
Zamówienia z martunią-w -> KLIK



Edytowane przez martunia-w
Czas edycji: 2010-01-06 o 15:55
martunia-w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 17:00   #4345
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez malekssandra Pokaż wiadomość
Przypominam się nieśmiało ... może jednak ktoś mi pomoże ?
Ja Ci nie pomoge, bo nie znam tego zapachu. Musisz chyba poczekac na Anke_res lub Siarke40. Tylko gdzie one sie podziewaja

Cytat:
Napisane przez agata244 Pokaż wiadomość
Łudzę się że to tylko tak na mnie. Bo mnie się generalnie zapachy słabo trzymają, dlatego zawsze kupuję EDP, a to jest akurat EDT
Nie wiem co z tym fantem zrobić Bo na allegro nie sprzedam, jeśli to podróbka - nie lubię ludzi nabijać w butelkę. Sama się teraz naciełam - sądziłam że jeśli wygląda identycznie (a wygląda, wszystko jest wykonane z tych samych materiałów, nawet nie wiem czy nie wykorzystali oryginalnych opakowań i butelek - o ile to możliwe) to jest to oryginał. A to się rózni najważniejszym - zawartością, której na odległość nie da się sprawdzic
Probowalas oddac je sprzedawcy? Mozesz podac link do tej aukcji? Jak widze, to jest wersja dla mezczyzn, wiec moze ona inaczej pachnie, slabiej.
Nie wiem, nie mialam nigdy tego zapachu, oprocz probki, ktorej sie pozbylam.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 18:12   #4346
La bamba
Zadomowienie
 
Avatar La bamba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 206
GG do La bamba
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez martunia-w Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w Douglasie zestaw Be delicious właśnie z 30ml edp. i mają one zdejmowany korek tak jak Twoje a nie tak jak w 100ml

Dołączam zdjęcia jeśli coś pomogą (niestety tylko takie udało mi się zrobić, ale po zrzuceniu na dysk i powiększeniu powinnaś dać radę odczytać co jest na nalepce ).
Ja też mam 30 be delicious i róźni się ona właśnie tym,że ma zdejmowany korek i atomizer a nie ten specyficzny 'przycisk' (nie wiedziałam jak to ująć )
__________________
Mikroreklama
La bamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 19:44   #4347
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez agata244 Pokaż wiadomość
Potrzebuje Waszej oceny.
Kupiłam te perfumy (50 ml. EDT) na allegro po bardzo okazyjnej cenie (100 zl) - teraz chyba rozumiem dlaczego była aż tak okazyjna Sprzedawca twierdził, że przywiózł kilka buteleczek z zagranicy.
No i stąd moje pytanie - czy może to być bardzo dobrze wykonana podróbka? Bo jestem w posiadaniu dwóch zapachów D&G (damskich), które na pewno są oryginalne bo pochodzą z Sephory i postanowiłam porównać. Opakowane byly w folię, u dołu przyklejona była naklejka z kodem kreskowym, a na wierzchniej stronie naklejka D&G. Porówanałam pudełka - identycznie wykonane, dół buetlki też byłby taki sam gdyby nie brak pewnego drobnego szczegółu - w moich sephorowych perfumach były wybite wypukłe numerki, których w tych pochodzących z allegro brak. No i to co przeszkadza mi przede wszystkim - trwałość zapachu. Po ok 5 minutach psiknięcia na nadgarstek prawie nic nie czuć. Zapachu nie jestem w stanie ocenić, bo oryginalne wąchałam prawie miesiąc temu, więc niedokładnie go pamiętam, ale wydawał mi się ciekawszy i bogatszy od tego z allegro, ale to akurat najsłabszy argument, bo może to tylko moje "widzimisie".
Proszę Was, ocencie Zwłaszcza że przeznaczone są one na prezent. I choć sama gdybym sobie przez przypadek kupiła podróbkę może bym je zmęczyła (plując sobie w brodę), tak innych podróbkami obdarowywać nie chce
Kiedyś kupiłam na allegro damskie The one za 120 czy 140 zł za 75ml i cóź...z wyglądu niczym się nie różniły od tych z Bootsa z które miałam, ale zapach utrzymywał się ledwo 5min. Perfumy kupiłam od sprzedawcy, który wielokrotnie był polecany na wizazu, dlatego myślę, że po prostu perfumy były przetrzymywane w złych warunkach. Może z Twoimi jest podobnie

Edytowane przez Lynn
Czas edycji: 2010-01-06 o 20:27
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 20:01   #4348
FckingPrincessMia
Raczkowanie
 
Avatar FckingPrincessMia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 56
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Dzięki za pomoc
__________________
Te perfumy, nie ten perfum!
FckingPrincessMia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 22:53   #4349
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Oryginał czy podróbka?

DZIEWCZYNY MAM PROBLEM

otoz założyłam wątek wymiankowy,aby wymienić się na perfumy

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=394465

jednak jedna z wizazanek zarzuciłam mi,ze sa to podroby.
wklejałam w watek linki ze zdjęciami orginałow i nie widze rożnicy.

może wy mi pomożecie dotrzeć do prawdy

BLAGAM
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 23:10   #4350
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY MAM PROBLEM

otoz założyłam wątek wymiankowy,aby wymienić się na perfumy

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=394465

jednak jedna z wizazanek zarzuciłam mi,ze sa to podroby.
wklejałam w watek linki ze zdjęciami orginałow i nie widze rożnicy.

może wy mi pomożecie dotrzeć do prawdy

BLAGAM
moja opinia nie będzie zbyt miarodajna, bo flakonika sama nie posiadam - opierałam się głównie na zdjęciach z netu
ja widzę trochę różnic:
- w oryginałach ten wewnętrzny grzybek atomizera wystaje grubo poniżej górnej krawędzi flaszki - u Ciebie chowa się gdzieś tuż nad nią (może to kwestia zdjęć - nie wiem)
- logo na banderoli wokół korka jest białe (?) - u Ciebie srebrne
- rurka w Twoim flakonie jest straszliwie niechlujnie wygięta (w sumie to najbardziej wzbudza moje wątpliwości, co do oryginalności flakonika)
- i ostatni szczegół (ale możliwe, że o tej porze po prostu nie widzę zbyt dobrze) - wydaje mi się, że literki COCO na kartoniku są dużo chudsze niż na zdjęciach z netu
raczej też jestem za opcją, że podróbka, ale głowy nie dam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.