Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-14, 09:15   #1261
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Zamierzam wybrać się do szkoły AWiS we Wrocławiu, czy wystarczy do nich na początek zadzwonić i umówić się na rozmowę kwalifikacyjną oraz kiedy mam to zrobić już teraz czy jeszcze za wcześnie ?
jeszcze za wczesnie
tak w maju można zadzwonić
ja na rozmowie bylam w połowie maja
wystarczy zadzwonic i się umówić, na rozmowe nie trza nic przynosić oprócz uśmiechu na twarzy hehe
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 11:43   #1262
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dziękuję ślicznie za odpowiedź, a nie wiesz czy tam każdego przyjmują, czy jest jakiś problem z dostaniem się ? I jakbyś mogła napisz mi czy jesteś zadowolona z tej szkoły

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Mam jeszcze pytanie czy za nim tam zadzwonię powinnam najpierw wypełnić formularz zgłoszeniowy ?
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:59   #1263
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dziewczyny, czy któraś z was mogłaby mi coś powiedzieć o kursie „Metamorfoza własnego stylu” i studium Kreowania Wizerunku w Artystycznej Alternatywie w Krakowie?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 09:49   #1264
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie za odpowiedź, a nie wiesz czy tam każdego przyjmują, czy jest jakiś problem z dostaniem się ? I jakbyś mogła napisz mi czy jesteś zadowolona z tej szkoły

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Mam jeszcze pytanie czy za nim tam zadzwonię powinnam najpierw wypełnić formularz zgłoszeniowy ?
tak najleiej najpierw wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Z dostaniem się nie wiem czy jest problem - mi odrazu powiedzieli że są za mną i że jak ja się zdecyduję to wystarczy wpisowe wpłacić i czekać na info kiedy pierwsze zajęcia będą
wiesz oni patrza na to żeby nie przyjmować zarozumiałych ludzi żeby nie psuli atmosfery w grupie.
Wystarczy pokazać że się chce.

Ja jestem zadowolona ze szkoły
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 14:23   #1265
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A teraz powiem wam moją historię! Jestem a raczej byłam na 2 roku kosmetyki, i dzisiaj się dowiedziałam, że 3 marca (dziś jest 15 kwietnia)! mnie wyrzucili ponieważ nie stawiłam się na poprawkowym egzaminie. A nie stawiłąm się, bo miałam spore problemy zdrowotne i wylądowałam w szpitalu a na dodatek mimo moich dopytywać o termin egzaminu nie zostałam o nim poinformowana! Na co dyrektorstwo stwierdziło, że to ich nic nie obchodzi! Chodziłam na zajęcia, płąciłam a pan dyrektor był wielce zdziwiony że się nie domyśliłam No ale trudno się domyślić skoro jest się na listach i przychodzi przypomnienie o zapłacie A na pytanie czemu nie dostałam zawiadopmienia o skreśleniu dostałam odpowiedź ze oni nie maja obowiazku mnie o tym informować bo jestem pełnoletnia! Teraz będę musiała powtarzać ten rok z powodu jednego przedmiotu, ale już na szczęście w innej szkole. W Teb Lublin kadrze dowodzącej nie zależy na ludziach! Ani na nauczycielach ani na uczniach! Po prostu dno. I każdy kto kończy tę szkołę wychodzi z niej z opinią że wybrał by inaczej! Mnie szkoda słów! Nie usłyszy się o nich żadnej dobrej opinii ani dobrego słowa. Nauczyciele odchodzą bo mają przez nich wieczne problemy i nieprzyjemności. Odradzam wszystkim!
__________________
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 17:12   #1266
jolaklociazosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ja bardzo polecam we Wroclawiu Szkołę Marzenny Daleckiej.
Chodze tam na kurs wizazu etap 1 i mam zamiar isc na etap drugi takze. Ogromna zaleta jest to ze dostajemy legitymacje i zaswiadczenia o nauce.
Uczestnik otrzymuje Certyfikat ukończenia kursu w dwóch wersjach językowych, polskiej i angielskiej. Mozna dokupic jeszcze w trzeciej wersji za 30zl. Prowadzacy nie robia problemow z zaliczaniem.50%zajec to praktyka bardzo fajna w zasadzie. W szkole jest rewelacyjna, mila atmosfera. Przede wszystkim Kurs wizażu I stopnia przeznaczony jest dla osób początkujących. Jesli szukasz intensywnego, krótkiego i przystępnego cenowo szkolenia na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie to wlasnie w tej szkole
jolaklociazosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 10:24   #1267
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
A teraz powiem wam moją historię! Jestem a raczej byłam na 2 roku kosmetyki, i dzisiaj się dowiedziałam, że 3 marca (dziś jest 15 kwietnia)! mnie wyrzucili ponieważ nie stawiłam się na poprawkowym egzaminie. A nie stawiłąm się, bo miałam spore problemy zdrowotne i wylądowałam w szpitalu a na dodatek mimo moich dopytywać o termin egzaminu nie zostałam o nim poinformowana! Na co dyrektorstwo stwierdziło, że to ich nic nie obchodzi! Chodziłam na zajęcia, płąciłam a pan dyrektor był wielce zdziwiony że się nie domyśliłam No ale trudno się domyślić skoro jest się na listach i przychodzi przypomnienie o zapłacie A na pytanie czemu nie dostałam zawiadopmienia o skreśleniu dostałam odpowiedź ze oni nie maja obowiazku mnie o tym informować bo jestem pełnoletnia! Teraz będę musiała powtarzać ten rok z powodu jednego przedmiotu, ale już na szczęście w innej szkole. W Teb Lublin kadrze dowodzącej nie zależy na ludziach! Ani na nauczycielach ani na uczniach! Po prostu dno. I każdy kto kończy tę szkołę wychodzi z niej z opinią że wybrał by inaczej! Mnie szkoda słów! Nie usłyszy się o nich żadnej dobrej opinii ani dobrego słowa. Nauczyciele odchodzą bo mają przez nich wieczne problemy i nieprzyjemności. Odradzam wszystkim!
__________________


O kurcze to nieźle a czy mogłabyś polecić jakąś szkołę wizażu w Lublinie?? Ale chyba u nas to ciężko i trzeba do Wawy jechać.

Mam pytanie do specjalistów i Wizażanek czy ktoś mógłby napisać coś o szkołach wizażu za granicą?? Najlepiej jakiś anglojęzycznych? Ile kosztuje czesne i jaką szkolę polecacie?? Z góry wielkie dzięki
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 10:25   #1268
Gaaliyah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 77
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witajcie, ja od września wybieram się do
Pomorskiego Studium Sztuk Wizualnych, czy któraś z Was mogłaby mi powiedzieć coś więcej o tej szkole?
Tzn. chodzi mi konkretnie o zajęcia dla trybu wieczorowego, jak to jest z ćwiczeniami, jak się je ustala ...

pozdr
__________________
SZUKAMY IWONY WIECZOREK

Żyj według życiorysu, który chciałbyś sobie napisać
Gaaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 20:54   #1269
kinokinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 41
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez jolaklociazosia Pokaż wiadomość
Ja bardzo polecam we Wroclawiu Szkołę Marzenny Daleckiej.
Chodze tam na kurs wizazu etap 1 i mam zamiar isc na etap drugi takze. Ogromna zaleta jest to ze dostajemy legitymacje i zaswiadczenia o nauce.
Uczestnik otrzymuje Certyfikat ukończenia kursu w dwóch wersjach językowych, polskiej i angielskiej. Mozna dokupic jeszcze w trzeciej wersji za 30zl. Prowadzacy nie robia problemow z zaliczaniem.50%zajec to praktyka bardzo fajna w zasadzie. W szkole jest rewelacyjna, mila atmosfera. Przede wszystkim Kurs wizażu I stopnia przeznaczony jest dla osób początkujących. Jesli szukasz intensywnego, krótkiego i przystępnego cenowo szkolenia na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie to wlasnie w tej szkole
zgadzam sie ta szkola jest rewelacyjna. Chociaz ja tam uczeszczlam na kurs calkiem inny. Dokładnie to Kurs tipsow-zdobienia paznokci. Kosztowal tylko 300zl i w ciagu 1dnia sporo sie nauczylam. Uzyskalam takze certyfikat. Taka sama mozliwosc ->2 jezykowy i trzeci mozna dokupic za 30zl. Fajne bylo to, ze były małe grupki. Najbardziej przydatny dla mnie byl manicure biologiczny. Mysle jednak o innym takze innym kursie w tej szkole. A dokladnie kurs zawodowy-zdobienie tipsow z metoda UV.
kinokinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 12:57   #1270
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Question Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A ja mam pytanie do ekspertów odnośnie Szkoły Makijażu Jolanty Wagner
Czy naprawdę warto jest zainwestować 12,000zł w jeden rok nauki w tej szkole? Bo wydaje mi się, że cena jest troszkę "przegięta" jak na Polskę szkoła wizażu w Paryżu kosztuje niewiele więcej..
bardzo proszę o więcej informacji, opinie i w ogóle. Szukam jakiejś fajnej szkoły wizażu w Lublinie lub warszawie poradźcie coś
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 15:39   #1271
misiaczek187
Zadomowienie
 
Avatar misiaczek187
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 084
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A ja mam pytanko z innej beczki :/ może troszkę niemądre :/ ponieważ interesuje mnie szkoła M.Daleckiej tzn.kursy dokładnie te:
http://www.wizaz.wroc.pl/i,49,kurs_w...i_stopnia.html
http://www.wizaz.wroc.pl/i,50,kurs_w...i_stopnia.html
i stąd pytanie to są kursy dla każdego tzn.czy trzeba być po szkole średniej ??
__________________
MOJA WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=338589
misiaczek187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 21:34   #1272
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ja bym się zastanowiła jeszcze nad tą szkołą na Twoim miejscu. Byłam tam co prawda na innym kursie, bo na podstawowym takim jednodniowym, ale kompletnie nic się nie nauczyłam. Trochę słów teorii, analiza kolorystyczna na moim przykładzie i pomalowanie jednej klientki, wyglądało to tak że prowadzący np. pomalował jedno oko a ja drugie i tak dalej. Koniec końcem nic się nie nauczyłam a jednak trochę pieniędzy wydałam. Nie wiem jak to będzie na takim kursie pierwszego stopnia ale podejrzewam że też będziesz żałowała, że wydałaś pieniądze i nic nie umiesz. Daj znać jak pójdziesz na ten kurs, bo jestem ciekawa czy będziesz po nim zadowolona
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 22:03   #1273
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

cosmetologin ale nic sie nie nauczylas bo bylo slabe czy nic sie nie nauczylas co umialas do tej pory ?
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 14:18   #1274
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
studium wizazu-warszawa

planuje isc na jakies studium wizazu w warszawie, min 2 letnie, jakie polecacie? szukalam w necie, nie ma ich zaduzo, ale zalezalo by mi na jakis opiniach i komentarzach?

rodzaj-zaoczne

waszym zedaniem to dobry wybor,?dodam ze interesuje mnie ten kierunek i ogolnie makijaz, fryzjerstwo....itp itd
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 18:01   #1275
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: studium wizazu-warszawa

podaje te, które mnie zainteresowało.
http://www.studiumwizazu.com/?gclid=...FYJM5Qod93XyGA
to jest policealne studium wizażu i charakteryzacji. niestety jest tylko jeden rok wizażu, możesz ewentualnie dwa lata charakteryzacji zrobić. jest w 3 systemach: zaocznym, dziennym i wieczorowym. na wizażu jest też fryzjerstwo i podstawy charakteryzacji. mnie się bardzo spodobało, ale to dopiero za rok
mam nadzieje, że choć trochę pomogłam
__________________

Edytowane przez nobodygirl91
Czas edycji: 2009-04-23 o 18:04
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 12:22   #1276
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: studium wizazu-warszawa

up
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 14:05   #1277
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Nie umiałam nic i nic się nie nauczyłam
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 09:07   #1278
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

a moglabys cos wiecej powiedziec?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 10:00   #1279
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Nie umiałam nic i nic się nie nauczyłam
no to rzeczywiście słabo
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 19:53   #1280
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
a moglabys cos wiecej powiedziec?
Nie wiem co mogę ięcej powiedzieć już w poprzednim poście napisałam jak ten kurs wyglądał
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 13:15   #1281
gliss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Ja bym się zastanowiła jeszcze nad tą szkołą na Twoim miejscu. Byłam tam co prawda na innym kursie, bo na podstawowym takim jednodniowym, ale kompletnie nic się nie nauczyłam. Trochę słów teorii, analiza kolorystyczna na moim przykładzie i pomalowanie jednej klientki, wyglądało to tak że prowadzący np. pomalował jedno oko a ja drugie i tak dalej. Koniec końcem nic się nie nauczyłam a jednak trochę pieniędzy wydałam. Nie wiem jak to będzie na takim kursie pierwszego stopnia ale podejrzewam że też będziesz żałowała, że wydałaś pieniądze i nic nie umiesz. Daj znać jak pójdziesz na ten kurs, bo jestem ciekawa czy będziesz po nim zadowolona
a ja uwazam, ze to bzdura. Kurs jest dobry ale tez musisz miec zaparcie. Jesli uwazasz, ze tylko podczas zajec trzeba sie uczyc to smiechowo. Dostajemy materialy i w domu trzeba powtarzac i trenowac. To jest tak samo jak z kursem na prawo jazdy i nie da sie ukryc ze tez sie troszke kasy wydaje ale jak nie masz zaparcia to zdajesz iles razy
Ja osobiscie polecam ta szkole Marzenny Daleckiej. Trening czyni mistrza oni tam mi dali tzw dłuto a teraz sama musze sie ciwczyc i wykorzystwac je.
I co to za wymagania przeciez to 2 dni ile po 10h. Ja uwazam ze calkowicie dobrze wykorzystane.
Z resztą program kursu:
  • elementy warsztatu wizażysty (stanowisko pracy, charakterystyka kosmetyków do wizażu, specjalistyczny sprzęt i akcesoria, zasady dezynfekcji akcesoriów wizażysty, zasady higieny)
  • podstawy kosmetyki
  • analiza kolorystyczna (podział barw, rozpoznanie typów kolorystycznych)
  • elementy stylizacji (zasady kompozycji stroju, dobór stylu, dobór koloru włosów, dobór biżuterii)
  • makijaż (znajomość kosmetyki kolorowej, korekty twarzy, makijaż dzienny)
gliss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 17:22   #1282
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

To były moje subiektywne odczucia po tym kursie. I pisałam o kursie 1 dniowym. Może na kursie 2 dniowym więcej da się nauczyć. A tak w ogóle to uważam, że jak ktoś nie ma pojęcia o wizażu i chce jakoś związać z nim swoją przyszłość to kurs 2 dniowy nie wystarczy i samozaparcie, tylko najlepiej ukończyć jakieś studium.
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 07:13   #1283
misiaczek187
Zadomowienie
 
Avatar misiaczek187
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 084
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Z tym,że nie każdy może iść do szkoły na 10 miesięcy.
Gliss mnie także interesuje ten kurs dwudniowy powiedz coś więcej Jak wygląda sama nauka makijażu ??
Czy po takim kursie dostajesz jakiś dyplom ??
__________________
MOJA WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=338589
misiaczek187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 17:01   #1284
ciepla88
Raczkowanie
 
Avatar ciepla88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 59
GG do ciepla88
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

chcialabym rozpoczac nauke od padziernika 2009 w Akademii Wizazu we Wroclawiu. jestem w bardzo podbramkowej sytuacji, pozniewaz jedyny wolny termin kiedy moglabym te szkole odwiedzic to polowa maja. jak sadzicie, mam jakies szanse na rozmowe kwalifikacyjna w tym terminie? bardzo zalezy mi na tej szkole, a nie chcialabym zaprzepascic szansy dostania sie do niej.
ciepla88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 17:07   #1285
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez ciepla88 Pokaż wiadomość
chcialabym rozpoczac nauke od padziernika 2009 w Akademii Wizazu we Wroclawiu. jestem w bardzo podbramkowej sytuacji, pozniewaz jedyny wolny termin kiedy moglabym te szkole odwiedzic to polowa maja. jak sadzicie, mam jakies szanse na rozmowe kwalifikacyjna w tym terminie? bardzo zalezy mi na tej szkole, a nie chcialabym zaprzepascic szansy dostania sie do niej.
Mysle ze zadzwon tam i zapytaj jak z umowieniem sie
Moze sie spotkamy w pazdzierniku w grupie
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 17:25   #1286
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez ciepla88 Pokaż wiadomość
chcialabym rozpoczac nauke od padziernika 2009 w Akademii Wizazu we Wroclawiu. jestem w bardzo podbramkowej sytuacji, pozniewaz jedyny wolny termin kiedy moglabym te szkole odwiedzic to polowa maja. jak sadzicie, mam jakies szanse na rozmowe kwalifikacyjna w tym terminie? bardzo zalezy mi na tej szkole, a nie chcialabym zaprzepascic szansy dostania sie do niej.
sądzę, że nie ma problemu. Musisz po prostu zadzwonić i się umówić na konkretny dzień.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 17:54   #1287
ciepla88
Raczkowanie
 
Avatar ciepla88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 59
GG do ciepla88
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

dziekuje za Wam za szybkie odpowiedzi kochane jestescie. mam nadzieje, ze bedzie tak jak mowicie.zadzwonie jutro
ciepla88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 19:38   #1288
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez ciepla88 Pokaż wiadomość
chcialabym rozpoczac nauke od padziernika 2009 w Akademii Wizazu we Wroclawiu. jestem w bardzo podbramkowej sytuacji, pozniewaz jedyny wolny termin kiedy moglabym te szkole odwiedzic to polowa maja. jak sadzicie, mam jakies szanse na rozmowe kwalifikacyjna w tym terminie? bardzo zalezy mi na tej szkole, a nie chcialabym zaprzepascic szansy dostania sie do niej.
ja w tamtym roku miałam rozmowe w połowie maja i nie było problemu tyylko musisz z Panią Asią się dogadać Pozdrawiam
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 19:40   #1289
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez niqska Pokaż wiadomość
ja w tamtym roku miałam rozmowe w połowie maja i nie było problemu tyylko musisz z Panią Asią się dogadać Pozdrawiam
a po ilu dniach od zadzwonienia do nich umawiają Cię na rozmowę ?
To oni wyznaczają dzień czy samemu można sobie wybrać ?
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 20:19   #1290
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
a po ilu dniach od zadzwonienia do nich umawiają Cię na rozmowę ?
To oni wyznaczają dzień czy samemu można sobie wybrać ?
ja sie spytałam o konkretny termin przedstawiłam sytuacje i miałam rozmowe bez problemu
byłam między egzaminami maturalnymi no i ja mieszkam 370 km z Wrocławia a wtedy 3 czy 2 czerwca leciałam do Anglii więc zależało mi i jakoś się dogadaliśmy
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.