platforma makijaży mineralnych - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-23, 18:20   #31
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: platforma makijaży mineralnych

hehe, dokladnie.
a ja (tylko teoretycznie, bo zdolnosci nie mam niestety i ciezko mi sie nauczyc) chocbym nawet cudo wymalowala to i tak nie obfotografuje tego tak, zeby wygladalo jak na zywo- moj aparat zwykle moj wrog
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 18:20   #32
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Cytat:
Komisja redakcyjna będzie oceniać prace wg następujących kryteriów:
1.pełne i prawidłowo wypełnione zgłoszenie;
2.efekt korekcyjny makijażu (krycie przebarwień, zmian skórnych, cieni itp...; modelowanie)
3.technika i precyzja makijażu;
4.efekt końcowy – ogólne wrażenia estetyczne;
zastanawia mnie też jedno- czy makijaż powinien być jak najbardziej wymyślny, kolorowy, ciekawy ? czy to też będzie jakimś kryterium wyboru?
według kryteriów vide punkt 2 - efekt korekcyjny bedzie ważny, czyli przed/po - i to jest super (patrząc na wątek PRZED/PO, gdzie dziewczyny pokazują rewelacyjne zmiany), jednak jest wiele osób które mają niewiele do ukrycia, czy one mają w takim razie mniejsze szanse niż te, które pięknie zamaskują przebarwienia?

ja bym zrobiła kategorie, ale to by już było chyba za dużo kombinowania (makijaż dzienny, wieczorowy itp itd). Chyba że w ten sposób, że kazda uczestniczka musiałaby właśnie wkleić kilka makijaży- po jednym w każdej kategorii
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-23 o 18:21
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 18:21   #33
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Jeszcze nie ma ani jednej pracy a już gadacie jakby wszystko było przesądzone. Skąd to malkontenctwo Ja osobiście strasznie lubię konkursy na makijaże, nawet jak nie mogę brać w nim udziału.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 18:23   #34
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: platforma makijaży mineralnych

ehhh, wiemy juz kto jak tu maluje mineralkami wiec tak sobie juz mamy "zaklepane" miejsca nie no, to takie zarty ale jestem pewna, ze jesli te osoby beda braly udzial w konkursie to beda mialy wysokie miejsca.
a pomysl konkursu jak najbardziej mi sie podoba, chetnie poogladam, moze sie czegos naucze.
fajnie jeszcze jakby stepy byly
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 18:28   #35
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: platforma makijaży mineralnych

myślicie, ze lepiej oceniać jeden makijaż czy ogólne umiejętności talent i wszechstronność danej osoby (czyli w różnych kategoriach) ?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 18:31   #36
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: platforma makijaży mineralnych

a nagrody mineralne?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 18:39   #37
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
zastanawia mnie też jedno- czy makijaż powinien być jak najbardziej wymyślny, kolorowy, ciekawy ? czy to też będzie jakimś kryterium wyboru?
według kryteriów vide punkt 2 - efekt korekcyjny bedzie ważny, czyli przed/po - i to jest super (patrząc na wątek PRZED/PO, gdzie dziewczyny pokazują rewelacyjne zmiany), jednak jest wiele osób które mają niewiele do ukrycia, czy one mają w takim razie mniejsze szanse niż te, które pięknie zamaskują przebarwienia?

ja bym zrobiła kategorie, ale to by już było chyba za dużo kombinowania (makijaż dzienny, wieczorowy itp itd). Chyba że w ten sposób, że kazda uczestniczka musiałaby właśnie wkleić kilka makijaży- po jednym w każdej kategorii
WinlyEm Twój pomysł kategorii jest bardzo dobry i może go wprowadzimy już po samym konkursie?
Niestety mam tylko trzy nagrody, a przy takim dodatkowym podziale to powinnam mieć przynajmniej 6, żeby dać choć po dwie na kategorię

Myślę, że w punkcie "4.efekt końcowy – ogólne wrażenia estetyczne;" jest miejsce również na wybranie "gładolicych" : )

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a nagrody mineralne?
Na początku o tym myślałam, ale wiem doskonale, że Wy mineraloholiczki macie swoje ulubione marki, kolory i trudno by było mi Wam dogodzić. A niestety wszystkie dobre minerały są raczej dostępne za granicą, więc umowa z jakimś sklepem nie wchodzi w rachubę.
Zamiast minerałków, na nagrody mam naprawdę baaardzo dobre zestawy kosmetyków pielęgnacyjnych. Ale nie chcę zdradzać wszystkich szczegółów
Dowiecie się jak go oficjalnie ogłoszę.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 18:40   #38
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Niestety mam tylko trzy nagrody, a przy takim dodatkowym podziale to powinnam mieć przynajmniej 6, żeby dać choć po dwie na kategorię
ale może oceniany być całokształt, a nie kategorie oddzielnie na zasadzie sondy punktacja dla każdego makijażu, a zwyciezcą bedzie ten z największą sumą za wszystko w ten sposób ktoś kto robi średni wieczorowy może sobie odbić pięknym dziennym itp tu zdobyć więcej punktów, tam mniej a liczy się suma

ale wymyślam sporo roboty pewnie by z tym było
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-23 o 18:42
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 18:48   #39
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Ja, jak zwykle polece po zolniersku

1. Pomysl z konkursem bardzo TAK Proponuje dodatkowy warunek - zadnych ingerencji w zdjecia, typu PS, nie moze byc mowy o wymazywaniu "niespodzianek" skoro makijaz ma ukazac potege mienralow w kwestii kamuflarzu. Oczywiscie dokladny wykaz uzytych kosmetykow to koniecznosc, nie chce potem zebrac o informacje, coz to za cudny roz na polikach i gdzie ja to moge zdobyc!

2. Jezeli tylko jest mozliwosc przyznania dwoch nagrod, to super, jestem za wymienionymi dwiema opcjami, czyli nagroda od redakcji i nagroda od uzytkownikow.

3. Wbrew obawom innych ja w ogole nie widze problemu w kwestii stawania do konkursu osob doswiadczonych wraz z poczatkujacymi, mineraly bronia sie same. Pamietajmy, ze glownym kryterium nie beda fantazyjnie pomalowane oczy ale starannosc i efekt koncowy calego makijazu, czyli w glownej mierze tego na czym zalezy wszystkim chyba najbardziej, a mianowicie wygladzie cery, zakamuflowaniu przebarwien, niespodzianek, odpowiednim wymodelowaniu twarzy zgodnie z jej ksztaltem, dobraniu kolorow, itp. Ale tez nie widze problemu w kwestii osob z ladna cera, ktora ma niewiele do ukrycia - wiemy, ze mineraly sa wymagajace i nawet ladna buzia jesli zrobi makijaz "na odwal" nie osiagnie dobrego efektu. W konkursie glowny nacisk powinnismy postawic na starannosc, a to bedzie widac, zarowno przy cerze problematycznej, jak i tej gladszej
A propos - pamietam jak bardzo propagowaniu mineralow przysluzyly sie pierwsze zdjecia "przed i po" wizazanki Anecka - pierwsza sie odwazyla i to byl szok, co potrafila osiagnac mineralami i jak jej cera oraz umiejetnosci poprawialy sie z kazdym kolejnym makijazem (szkoda, ze juz jej dlugo nie ma). Platforma i konkurs na pewno beda mialy podobny wplyw.

4. Jesli chodzi o sam konkurs - biorac pod uwage, ze to inauguracja i przede wszystkim chcemy przyswoic innym swiat mineralow jako alternatywe dla makijazu tradycyjnego, zapoznac ich w ogole z mineralami i ukazac ich mozliwosci, to chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie zaczac od konkursu na dzienny, naturalny makijaz, zadne fantazje rodem z basni ale makijaz, ktory podkresla naturalne piekno, nie przytlacza, a dodaje swiezosci i uroku

To tak w skrocie tyle, a na marginesie dodam, ze chcialabym by sie wreszcie ujawnil jakis mezczyzna na forum mineralnym, bardzo bym chciala zobaczyc efekt kamuflowania tego i owego na meskiej twarzy, bez widocznego efektu tapety\maski, a co wszyscy na forum wiemy - JEST MOZLIWE

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-09-23 o 19:00
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 18:51   #40
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ale może oceniany być całokształt, a nie kategorie oddzielnie na zasadzie sondy punktacja dla każdego makijażu, a zwyciezcą bedzie ten z największą sumą za wszystko w ten sposób ktoś kto robi średni wieczorowy może sobie odbić pięknym dziennym itp tu zdobyć więcej punktów, tam mniej a liczy się suma

ale wymyślam sporo roboty pewnie by z tym było
Tu nie chodzi o robotę, bo stworzenie 3 kategorii jest do zrobienia. Ale problem w sprawiedliwej ocenie. Redakcji jest dużo łatwiej ocenić konkretny makijaż niż zbiór makijaży (w tym przypadku 3). W przypadku nagrody przyznawanej przez userów, Twój system może się sprawdzić Muszę to jeszcze przemyśleć
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 18:51   #41
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: platforma makijaży mineralnych

jesli dzienny to bo ja w takich delikatnych wyglądam jak

Co do facetów mojego mogę pomalować, ma cienie pod oczami więc coś tam jest do krycia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 18:53   #42
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja, jak zwykle polece po zolniersku

1. Pomysl z konkursem bardzo TAK Proponuje dodatkowy warunek - zadnych ingerencji w zdjecia, typu PS, nie moze byc mowy o wymazywaniu "niespodzianek" skoro makijaz ma ukazac potege mienralow w kwestii kamuflarzu. Oczywiscie dokladny wykaz uzytych kosmetykow to koniecznosc, nie chce potem zebrac o informacje, coz to za cudny roz na polikach i gdzie ja to moge zdobyc!

2. Jezeli tylko jest mozliwosc przyznania dwoch nagrod, to super, jestem za wymienionymi dwiema opcjami, czyli nagroda od redakcji i nagroda od uzytkownikow.

3. Wbrew obawom innych ja sie w ogole nie widze problemu w kwestii stawania do konkursu osob doswiadczonych wraz z poczatkujacymi, mineraly bronia sie same. Pamietajmy, ze glownym kryterium nie beda fantazyjnie pomalowane oczy ale starannosc i efekt koncowy calego makijazu, czyli w glownej mierze tego na czym zalezy wszystkim chyba najbardziej, a mianowicie wygladzie cery, zakamuflowaniu przebarwien, niespodzianek, odpowiednim wymodelowaniu twarzy zgodnie z jej ksztaltem, dobraniu kolorow, itp.

4. Jesli chodzi o sam konkurs - biorac pod uwage, ze to inauguracja i przede wszystkim chcemy przyswoic innym swiat mineralow jako alternatywe dla makijazu tradycyjnego, zapoznac ich w ogole z mineralami i ukazac ich mozliwosci, to chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie zaczac od konkursu na dzienny, naturalny makijaz, zadne fantazje rodem z basni ale makijaz, ktory podkresla naturalne piekno, nie przytlacza, a dodaje swiezosci i uroku

To tak w skrocie tyle, a na marginesie dodam, ze chcialabym by sie wreszcie ujawnil jakis mezczyzna na forum mineralnym, bardzo bym chciala zobaczyc efekt kamuflowania tego i owego na meskiej twarzy, bez widocznego efektu tapety\maski, a co wszyscy na forum wiemy - JEST MOZLIWE
po żołniersku - NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 19:05   #43
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: platforma makijaży mineralnych

wiedziałam, że jak Niagara-Vril się wypowie to będzie wszystko wyjaśnione i ułożone

też myślałam o Anec(c)e idealny przykład
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 19:07   #44
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Agabil nie bluznij, jaka ?! Jeszcze cie jako mazepy nie widzialm i watpie, by ci to grozilo Tobie wystarczy, ze zrobisz swoje mistrzowskie rozcieranie, konturowanie plus smokey na patrzalkach i bedzie piknie
Mnie chodzilo o to, by nie szalec z makijazami typu halloween.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 19:09   #45
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Agabil nie bluznij, jaka ?! Jeszcze cie jako mazepy nie widzialm i watpie, by ci to grozilo Tobie wystarczy, ze zrobisz swoje mistrzowskie rozcieranie, konturowanie plus smokey na patrzalkach i bedzie piknie
Mnie chodzilo o to, by nie szalec z makijazami typu halloween.
ta jest psze pani
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 21:30   #46
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
jagby cos fajnego bylo w okolicach 2 piątki z nagród to kilka osob by moglo powalczyc bo pierwsze pięć zaklepane
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 21:54   #47
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Mój skrót myślowy nie znaczy malkontenctwa chcialam delikatnie powiedzieć ze znam kilka mistrzyn makijazu tu na minerałkach i nie tylka ja je znam => należy zorganizowac go (konkurs) w sposob zachęcający sporo osób do znalezienia się w nim m ino takiej konkurencji
..moze drobiazgi w dalszej czesci, moze wyróznienie przez jakiś czasokres koloru nika na niebiesko czy coś może zrobienie komputerowej propozycji oka wieczorowego dla danej osoby.
Ideą przewodnią powinno pozostac naturalnie podkreślona uroda
Co do ingerencji programow graficznych i filtrów w aparatach to oczywiscie niedopuszczalne...
tak sobie glosno mysle bo ja jurorem pozostaję domowym
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-09-23 o 21:55
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 23:40   #48
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: platforma makijaży mineralnych

To ja jeszcze dodam, że wątek ten i konkursowy to na MM powinien się znaleźć. Bo na mineralnym to chyba tylko same się znamy i rzadko kto tu zagląda, a tak to i promocję mineralna mamy i osób więcej do uczestnictwa będzie w konkursach. No i temat typowo makijażowy przecież!
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 10:28   #49
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Tak z mojej strony, strony wątkowego podglądacza-laika (dopiero sie ucze minerałów) pomysł jest naprawdę bombowy! Będę mogła krok po kroku cos zgapić, podpatrzeć, ulepszyć w swoich malunkach. Wiec czekam na efekty
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 10:43   #50
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: platforma makijaży mineralnych

a ja bym naprawde chciala by sie nowe twarze pokazaly. tyle osob uzywa mineralki(widzimy to na forum) a wiem ze polowa zrezygnuje z uczestnictwa. Ba, byle by tylko polowa!

a moze.. nie chce by bylo to odebrane jako forma dyskryminacji..
ale moze zaproponowac jakas dodatkowa nagrode dla wizazanek ktore jeszcze sie nie "pokazywaly"? By je jakos zachecic..?

Co o tym myslicie..?
Jesli glupi pomysl to ile wlezie
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2009-09-24 o 10:45
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 10:50   #51
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: platforma makijaży mineralnych

brawa brawa-pomysl bardzo na tak!!!!w ogole tematy z makijazami sie rozwijaja-wizazanki na glownej,stylizacje i watek z makijazami na zyczenie i teraz dla mineralkowco bardzo mnie cieszy
i jeszcze zacheta z konkursem!!!!chcialabym zobaczyc wiecej wizazanek-bo sie ukrywaja przylozyc sie i pokazac!!!!ja bede oceniac
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 11:04   #52
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Zgadzam się z Pastereczką, Ferg&Co. Pomysł sam w sobie jest bardzo udany, ale warto by zachęcić osoby, które nie potrafią robić takich cudeniek, jak np. Agabil czy Cathy. Oczywiście zabawa będzie przednia nawet dla osób, które na udział się nie zdecydują, zrobi się małe kompendium pomysłów na makijaż, ale chyba lepiej, żeby udział wzięło kilkanaście, a nie tylko kilka osób, bo reszta i tak stwierdzi, że obiektywnie nie ma szans. Pomysł z makijażem dziennym jak najbardziej popieram również z powyższych względów.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 11:21   #53
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
a ja bym naprawde chciala by sie nowe twarze pokazaly. tyle osob uzywa mineralki(widzimy to na forum) a wiem ze polowa zrezygnuje z uczestnictwa. Ba, byle by tylko polowa!

a moze.. nie chce by bylo to odebrane jako forma dyskryminacji..
ale moze zaproponowac jakas dodatkowa nagrode dla wizazanek ktore jeszcze sie nie "pokazywaly"? By je jakos zachecic..?

Co o tym myslicie..?
Jesli glupi pomysl to ile wlezie
Ale to też można poczytać jako dyskryminację osób, które do tej pory się udzielały Dziewczyny to tylko początek tego katalogu. Jak Wam się pomysł spodoba, to naprawdę będziemy mogli robić w nim różne kategorie, czy konkursy.
Na razie ruszmy i zobaczymy My już pracujemy nad stroną techniczną, czyli przygotowujemy panel
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 11:31   #54
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Co wy tak z ta goraca piatka Poprzednie konkursy pokazaly, ze w takich akcjach biora udzial rowniez osoby, ktore nie udzielaja sie na codzien na MM, wiec skad obawy, ze do konkursu stanie gora 10 osob i zdominuje je 5 z nich?
Jak pisze Szefowa, najpierw ruszmy, potem sie zobaczy, nikt nie mowi, ze to bedzie jedyna taka akcja
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 11:35   #55
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Ale to też można poczytać jako dyskryminację osób, które do tej pory się udzielały Dziewczyny to tylko początek tego katalogu. Jak Wam się pomysł spodoba, to naprawdę będziemy mogli robić w nim różne kategorie, czy konkursy.
Na razie ruszmy i zobaczymy My już pracujemy nad stroną techniczną, czyli przygotowujemy panel
dokladnie o to mi chodzilo..
ale mysle ze idea jest swietna i z pewnoscia skusimy dziewczyny ktore sie ukrywaly do tej pory..

z niecierpliwoscia czekam na start i pierwsze prace
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 13:05   #56
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Aga, wgniotłaś mnie w ziemię! Na początku powiem, że jestem szalenie szczęśliwa z powodu Twojej propozycji, to na pewno zachęci wiele nowych osób do zainteresowania się minerałami. Poza tym mamy tu stada bardzo zdolnych dziewczyn a jeszcze więcej takich co się nie ujawniły, myślę, że zarówno nowe osoby jak i stare wyjadaczki chętnie przystąpią do konkursu.
Zgadzam się z tym, że skoro to dopiero początek to wszystko wyjdzie w praniu, sam pomysł jest cudowny a jego ostateczny kształt wyniknie z potrzeb bieżących, tak było najpierw w wątkiem mineralnym który przeistoczył się w podforum a wreszcie w forum

dziękujemy za tak wspaniałą propozycję! Już się nie mogę doczekać!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 11:44   #57
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Jeszcze chwilunia, jeszcze momencik Myślę, że w przyszłym tygodniu uda nam się to uruchomić.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 21:54   #58
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: platforma makijaży mineralnych

ja również jestem ZA
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 08:10   #59
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
To ja jeszcze dodam, że wątek ten i konkursowy to na MM powinien się znaleźć. Bo na mineralnym to chyba tylko same się znamy i rzadko kto tu zagląda, a tak to i promocję mineralna mamy i osób więcej do uczestnictwa będzie w konkursach. No i temat typowo makijażowy przecież!
Dokładnie tam będzie większa siła rażenia

W ogóle pomysł bardzo mi się podoba choć przyznaję, że czuję się onieśmielona na myśl, że miałabym do takiego konkursu stanąć u boku SAME WIECIE KOGO na przed/po i makijażach wykonanych kosmetykami mineralnymi się pokazywałam, ale to było takie bardziej jakoś... no wiecie, a tu konkurs chyba tylko popodglądam zdaję sobie sprawę, że właśnie takiej postawy trzeba unikać i że to tylko zabawa ale... Za to głosować, uczyć się i podziwiać będę na sto procent fajnie gdyby kobietki pisały też dokładnie o SPOSOBIE nakładania poszczególnych kosmetyków. Taka szczegółowa instrukcja
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 22:12   #60
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
działacie jak niezły wirus
Święte słowa!

To forum wywołuje poważne zaburzenia obsesyjno-kompulsywne - "minerałozę" (stanowię jeden z dowodów).

Co do owej platformy - jestem ZA! W jednym wątku czasem dyskutuje się o kilku makijażach na równocześnie/na przemian i ciężko się połapać. Poza tym być może wtedy więcej osób pokaże swoje dzieła!
Co do konkursów i udziału w nich - mnie perspektywa konkursów bardzo cieszy, choć sama udzialu nie wezmę - pojawi się dużo ciekawych prac, artystki zaawansowane i poczatkujące będa bardziej zachęcone do tworzenia i pokazywania, a wirus będzie się rozprzestrzeniać i pogrążać kolejne ofiary...

Edytowane przez Plurabellle
Czas edycji: 2009-09-27 o 22:15 Powód: poprawilam szyk wyrazów w zdaniu, bo było zawiłe
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.