Psy- cz. VI - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-15, 23:21   #1621
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez stitches Pokaż wiadomość
Tak sobie wlasnie przypomnialam, że jak moja miała kleszcza, usunelam jej go i została mała czarna kropka w ranie (jakaś pozostałość, ale nie głowa) to potrafiłam nie spac cała noc zamartwiajac się, na szczescie samo wyszło ze strupem.... Tylko z tym jednak nie ma żartów. Przechodząc do sedna widziałam dzisiaj na facebooku jakiś post polskiej kliniki weterynaryjnej, że już sie pojawiają właśnie kleszcze. Mocno się zdziwiłam. Wy zabezpieczacie psy zima? Oczywiscie pytanie do osob, które mieszkaja w Polsce.
Biorąc pod uwagę że kleszcze przenoszą ptaki - tak przez cały rok.
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-15, 23:34   #1622
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę że kleszcze przenoszą ptaki - tak przez cały rok.
Ptaki? W jaki sposób?
Myślałam, że jak kleszcz sie wezre to pije, pije, aż peknie.
Sorry, moze glupia jestem, ale teraz to mnie zdziwiłaś
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."

Edytowane przez stitches
Czas edycji: 2019-02-15 o 23:37
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-15, 23:56   #1623
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Psy- cz. VI

chociażby http://www.ornis-polonica.pl/_pdf/op_2010_2_149-162.pdf
"Prawdopodobieństwo zarażenia się boreliozą od zakażonego kleszcza jest tym większe, im dłużej jest on przytwierdzony do skóry żywiciela. Co jednak z tym wszystkim mają wspólnego ptaki? Jak się okazuje, one również mogą być nosicielami kleszczy, szczególnie gołębie i jaskółki, na których pasożytuje gatunek kleszcza zwany obrzeżkiem. Ptaki, siadając na parapetach i balkonach i trzepocząc skrzydłami, zrzucają obrzeżki, a te przez szczeliny okien mogą przedostać się do wnętrza domu" https://portal.abczdrowie.pl/choroby...enosza-ptaki/2
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-16, 00:03   #1624
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
chociażby http://www.ornis-polonica.pl/_pdf/op_2010_2_149-162.pdf
"Prawdopodobieństwo zarażenia się boreliozą od zakażonego kleszcza jest tym większe, im dłużej jest on przytwierdzony do skóry żywiciela. Co jednak z tym wszystkim mają wspólnego ptaki? Jak się okazuje, one również mogą być nosicielami kleszczy, szczególnie gołębie i jaskółki, na których pasożytuje gatunek kleszcza zwany obrzeżkiem. Ptaki, siadając na parapetach i balkonach i trzepocząc skrzydłami, zrzucają obrzeżki, a te przez szczeliny okien mogą przedostać się do wnętrza domu" https://portal.abczdrowie.pl/choroby...enosza-ptaki/2
O kurła, a ja się tak cieszyłam jak mi ostatnio dwa gołąbki spały popołudniu na parapecie (mam karmnik na 2 piętrze). Na szczęście rzadko uchylam to okno w ogóle, ale jak przez szczeliny...
Wystraszyłaś mnie. Kiedyś czytalam artykuł, że kleszczy nawet na drzewach nie ma, co najwyżej w wysokich trawach, a tu takie rzeczy.
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."

Edytowane przez stitches
Czas edycji: 2019-02-16 o 00:08
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-16, 04:30   #1625
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Psy- cz. VI

Ja właśnie w tym tygodniu zakroplilam swoją, bo się zaczęły dodatnie temperatury dzień za dniem. Ale w zimie nie robiłam tego, miała przerwę chyba od listopada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-16, 09:55   #1626
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Psy- cz. VI

Hej, u nas znowu pod górkę... Wszystkie badania wyszły w normie, a znowu powrócilo sikanie mimowolnie, co 3h chce na dwór na siku... Do tego mam wrażenie, że w kale jest krew. Pies ogólnie mało się załatwia, ale mało też je. Schudła w miesiąc 5 kg... Nie chcę jeść żadnego psiego jedzenia, a teraz to już nawet gotowanego. W poniedziałek zmieniany weta bo ta nasza to nic nie wie... Mam złe przeczucia, że gdzieś tam w środku moja ma raka Jak diagnozuje się raka u psa? Można zrobić nw jakieś rtg całego ciała, tk, czy rezonans? Może usg?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-16, 10:01   #1627
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Hej, u nas znowu pod górkę... Wszystkie badania wyszły w normie, a znowu powrócilo sikanie mimowolnie, co 3h chce na dwór na siku... Do tego mam wrażenie, że w kale jest krew. Pies ogólnie mało się załatwia, ale mało też je. Schudła w miesiąc 5 kg... Nie chcę jeść żadnego psiego jedzenia, a teraz to już nawet gotowanego. W poniedziałek zmieniany weta bo ta nasza to nic nie wie... Mam złe przeczucia, że gdzieś tam w środku moja ma raka Jak diagnozuje się raka u psa? Można zrobić nw jakieś rtg całego ciała, tk, czy rezonans? Może usg?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrób badania krwi. Duze guzy da się wyczuc przez skórę. I nie panikuj-pieskowi Twój stres na pewno nie pomoże.
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-16, 10:08   #1628
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
Zrób badania krwi. Duze guzy da się wyczuc przez skórę. I nie panikuj-pieskowi Twój stres na pewno nie pomoże.
Jakie konkretnie badania? Miała robiona morfologie, na tarczyce, na chorobę cushinga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-16, 10:16   #1629
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Jakie konkretnie badania? Miała robiona morfologie, na tarczyce, na chorobę cushinga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W pelnej morfologii wyjdą zmienione parametry krwi. Jak jest ok z wynikami to przejedź się do veta i pogadaj o tym, co Cie niepokoi.
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-16, 10:18   #1630
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
W pelnej morfologii wyjdą zmienione parametry krwi. Jak jest ok z wynikami to przejedź się do veta i pogadaj o tym, co Cie niepokoi.
W morfologii miesiąc temu wyszło tylko, że ma parametry wątrobowe podwyższone, a tak to wszystko ok... Tylko ta krew w kale dopiero od 2, 3 dni zaczęła się pojawiać. W pon pewnie znowu będziemy robić badania krwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-16, 13:07   #1631
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez stitches Pokaż wiadomość
Tak sobie wlasnie przypomnialam, że jak moja miała kleszcza, usunelam jej go i została mała czarna kropka w ranie (jakaś pozostałość, ale nie głowa) to potrafiłam nie spac cała noc zamartwiajac się, na szczescie samo wyszło ze strupem.... Tylko z tym jednak nie ma żartów. Przechodząc do sedna widziałam dzisiaj na facebooku jakiś post polskiej kliniki weterynaryjnej, że już sie pojawiają właśnie kleszcze. Mocno się zdziwiłam. Wy zabezpieczacie psy zima? Oczywiscie pytanie do osob, które mieszkaja w Polsce.
U mnie dzisiaj jest ponad 10 stopni na plusie i zaczęłam szukać w necie obroży przeciw kleszczom. Tu nie ma znaczenia czy jest zima czy nie, to jest kwestia dodatniej temperatury , kleszcze już się budzą do życia i będą żerować.
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-22, 11:04   #1632
Midna
Przyczajenie
 
Avatar Midna
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 26
Dot.: Psy- cz. VI

Z tym o ptakach to troche szok. Dobrze, ze u mnie gołębie tylko przywalają w szybę a nie siadają zbyt często :P
Midna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 13:43   #1633
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
W morfologii miesiąc temu wyszło tylko, że ma parametry wątrobowe podwyższone, a tak to wszystko ok... Tylko ta krew w kale dopiero od 2, 3 dni zaczęła się pojawiać. W pon pewnie znowu będziemy robić badania krwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


zrób mu koniecznie ponowne badania krwi i usg jamy brzusznej.. biedna psina


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 19:54   #1634
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Psy- cz. VI

Zamowilismy pieska, do odbioru pod koniec marca. Wlaśnie siedzę w necie i wybieram smycze obrożkę i tlum psich akcesoriow.
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 20:33   #1635
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
Zamowilismy pieska, do odbioru pod koniec marca. Wlaśnie siedzę w necie i wybieram smycze obrożkę i tlum psich akcesoriow.
Jakiego pieska?
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 20:44   #1636
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
Zamowilismy pieska, do odbioru pod koniec marca. Wlaśnie siedzę w necie i wybieram smycze obrożkę i tlum psich akcesoriow.


Jaki jaki ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 21:23   #1637
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Psy- cz. VI

Tak jak chciałam owczarek niemiecki dlugowlosy dziewczynka. Imię będzie na F więc jak razie typy to Fiona lub Frida. Szukam wszystkiego różowego
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 08:58   #1638
laaluna_
Przyczajenie
 
Avatar laaluna_
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 19
Dot.: Psy- cz. VI

ja też nic o tych ptakach nie wiedziałam ;o całe życie człowiek w nieświadomości żyje...
laaluna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 17:21   #1639
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Psy- cz. VI

Właśnie przeczytałam info, że znika z rynku jedyny lek na babeszjoze.

Strach ogarnia ludzi, lekarze zapasami leczą, a kleszczy i chorych psów przybywa
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-10, 16:25   #1640
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Psy- cz. VI

Hej. U nas niestety ciąg dalszy problemów ze zdrowiem... Przez ostatnie dwa dni wydałam 400 zł na leczenia psa, a tak naprawdę nie wiadomo co jej jest. 2 dni wymiotowala, poszliśmy do weta zrobiła badania krwi i parametry bodajże 3 wyszły za wysokie. Jakieś związane z żołądkiem, wątroba. Pierwszego dnia dostała kroplowke, jakieś 4 zastrzyki, wczoraj to samo i leki do domu. 2 dni miała nic nie jeść, dziś mieliśmy zacząć dawać mokra karmę jakąś z RC właśnie dla psów z problemami zoladkowymi jednak ona nie chce tego jeść. Próbowałam jej dać coś innego i też oczywiście nie, nie. Co można dać psu lekkostrawnego do jedzenia? Chciałabym żeby zjadła cokolwiek...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 17:57   #1641
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Hej. U nas niestety ciąg dalszy problemów ze zdrowiem... Przez ostatnie dwa dni wydałam 400 zł na leczenia psa, a tak naprawdę nie wiadomo co jej jest. 2 dni wymiotowala, poszliśmy do weta zrobiła badania krwi i parametry bodajże 3 wyszły za wysokie. Jakieś związane z żołądkiem, wątroba. Pierwszego dnia dostała kroplowke, jakieś 4 zastrzyki, wczoraj to samo i leki do domu. 2 dni miała nic nie jeść, dziś mieliśmy zacząć dawać mokra karmę jakąś z RC właśnie dla psów z problemami zoladkowymi jednak ona nie chce tego jeść. Próbowałam jej dać coś innego i też oczywiście nie, nie. Co można dać psu lekkostrawnego do jedzenia? Chciałabym żeby zjadła cokolwiek...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miała robione USG, jakieś rozszerzone parametry typu próby wątrobowe itd?
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 18:02   #1642
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Miała robione USG, jakieś rozszerzone parametry typu próby wątrobowe itd?
Usg dopiero za tydzień ze względu na to, że przyjeżdża Pani Doktor jakaś tam z daleka co ma lepszy sprzęt na którym widać dosłownie wszystko. Próby wątrobowe miała i ma trochę za wysokie, jednak o tym już widzieliśmy wcześniej i dostaje leki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 18:32   #1643
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Usg dopiero za tydzień ze względu na to, że przyjeżdża Pani Doktor jakaś tam z daleka co ma lepszy sprzęt na którym widać dosłownie wszystko. Próby wątrobowe miała i ma trochę za wysokie, jednak o tym już widzieliśmy wcześniej i dostaje leki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tydzień to długo, nie mozesz iśc do innego weta? Można zrobić tez rtg, może jest gdzieś zator w jelitach? Ja bym na pewno nie czekała tyle.
DO jedzenia możesz dac gotowane mięso (chude), bez dodatków.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 18:43   #1644
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Hej. U nas niestety ciąg dalszy problemów ze zdrowiem... Przez ostatnie dwa dni wydałam 400 zł na leczenia psa, a tak naprawdę nie wiadomo co jej jest. 2 dni wymiotowala, poszliśmy do weta zrobiła badania krwi i parametry bodajże 3 wyszły za wysokie. Jakieś związane z żołądkiem, wątroba. Pierwszego dnia dostała kroplowke, jakieś 4 zastrzyki, wczoraj to samo i leki do domu. 2 dni miała nic nie jeść, dziś mieliśmy zacząć dawać mokra karmę jakąś z RC właśnie dla psów z problemami zoladkowymi jednak ona nie chce tego jeść. Próbowałam jej dać coś innego i też oczywiście nie, nie. Co można dać psu lekkostrawnego do jedzenia? Chciałabym żeby zjadła cokolwiek...
Mój jak wymiotował to przez kilka dni dawaliśmy mu gotowanego kurczaka z ryżem. Dostał jakiś antybiotyk, ale niestety nie pamiętam nazwy...
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 20:18   #1645
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Psy- cz. VI

Mój jak z rana wymiotował lub jak miał biegunkę to do wieczora sam się głodził (tylko pił) a wieczorem upominał się o jedzenie, dawałam mu wtedy papkę z ryżu i kurczaka lub indyka. Jeśli utrzymywało się (wymioty/biegunka) to na drugi dzień szliśmy do weta na powstrzymanie i dalej na diecie.
Też nie czekałabym aż tydzień na usg. Za długo.
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 09:25   #1646
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Psy- cz. VI

Źle napisałam. Mieliśmy usg, ale takie zwykłe i na nic nic nie wyszło, wszystko ok... Dlatego teraz czekamy na te lepsze usg na którym podobno widać każda najmniejsza zmianę... Byłam u 3 wetow pytać się o usg to nigdzie nie mieli. Nie mamy możliwości jechać 400 km do Wawy, więc musimy czekać... Dziś znowu jedziemy na kroplowke ech

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 19:44   #1647
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Psy- cz. VI

Jesteśmy po ponownym usg. Wyszło, że ma jakiś zastój w żołądku i dlatego wymiotuję. Jednak to wetka przypuszczała i dostaje leki od 4 dni, ale zero reakcji na nie... Wszystko inne jest ok, nie ma zmian. Dziś dostała lek przeciwbólowy. Jednak moim zdaniem jest gorzej. Leży sobie ciężko oddycha i się trzęsie. Jesc nadal nie chce, więc nie ma siły ech Jutro idziemy na kroplowke i czekamy jeszcze na wyniki krwi na trzustke. Ta bezsilność jest najgorsza. Nie mogę patrzeć na jej cierpienie, ale nie mogę też jej pomóc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 20:03   #1648
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Psy- cz. VI

Współczuję Wam bardzo , mam nadzieję,że w końcu pieskowi się poprawi
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 22:12   #1649
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Jesteśmy po ponownym usg. Wyszło, że ma jakiś zastój w żołądku i dlatego wymiotuję. Jednak to wetka przypuszczała i dostaje leki od 4 dni, ale zero reakcji na nie... Wszystko inne jest ok, nie ma zmian. Dziś dostała lek przeciwbólowy. Jednak moim zdaniem jest gorzej. Leży sobie ciężko oddycha i się trzęsie. Jesc nadal nie chce, więc nie ma siły ech Jutro idziemy na kroplowke i czekamy jeszcze na wyniki krwi na trzustke. Ta bezsilność jest najgorsza. Nie mogę patrzeć na jej cierpienie, ale nie mogę też jej pomóc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
spróbuj strzykawka podawać rumianek
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 05:48   #1650
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Psy- cz. VI

Jeszcze dziś doszlo, że jak wstała to nie mogła utrzymać się na nogach i leciała na bok ech... Po paru minutach przyszło, ale na początku nie mogla złapać równowagi. Zastanawiam się czy to przez to, że od paru dni nic nie jadła i nie ma siły, czy kolejne problemy ze zdrowiem
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Quadesha
Czas edycji: 2019-03-13 o 09:18
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-06 09:18:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.