Harmonet i jeszcze raz o nim... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-05, 09:00   #1
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941

Harmonet i jeszcze raz o nim...


Kochane mam do was takie małe pytanie . Mianowicie od 4 miesięcy biore Harmonet i cały czas czuje napiecie w piersiach , są powiekszone i czuje się tak troche napuchnieta , miałam 4-letnią przerwę w braniu tabletek , poniewaz szybko gęstniała mi po nich krew , a teraz jak biore ten Harmonet czuje się po nich jak balon , nie moge nawet kilograma zrzucic pomimo diety i ruchu , jak myslice chyba muszę zmienic , ale na jakie ?? dodam ze mam 30 lat więc moze i organizm juz inaczej reaguje niz kiedys ,bardzo was proszę o poradę w tej sprawie , będe naprawde wdzięczna.
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 15:21   #2
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Harmonet i jeszcze raz o nim...

nie jesteśmy w stanie zgadnąć po jakich tabletkach będziesz się dobrze czułapotrzebna będzie wizyta u ginekologa
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 16:05   #3
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Harmonet i jeszcze raz o nim...

Tzn ja wiem ze mi nie dorzdzicie jakie konkretnie, ale chodzi mi o to jakie są w miare sprawdzone , kiedys brałam Mikrogynon i Milisiston ale to własnie po nich miałam gęstszą krew a le nie miałam takich skutkow ubocznych jak teraz , mam nadzieje ze ginekolog cos mi doradzi.
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 17:46   #4
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Harmonet i jeszcze raz o nim...

no na pewno muisz je zmienic bo sie wykończysz a może pomyslisz o plasterkach ja stosuję i na razie sa ok może dla Ciebie byłyby dobre też!!!
na pewno nie mogłabyś brac takich o podobnym składzie co te teraz bo będzie tak samo

asia26
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 20:14   #5
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: Harmonet i jeszcze raz o nim...

ja też brałam niedawno Harmonet, przez około pół roku,, dwa miesiące temu odstawiłam i zmienilam na Yasmin. Jestem bardzo zadowolona z tej zamiany. Zdecydowalam sie na to, poniewaz po Harmonecie: przytyłam pare kilo, miałam większy apetyt niż zwykle, często miałam uczucie ciężkich nóg, bóle głowy. Piersi urosły o calutki jeden rozmiar, bolały tylko na samiutkim początku, ale teraz to już wszystko jest okey. Yasmin nie zatrzymuje wody w organizmie, dlatego nie ma się uczucia spuchnięcia. W moim przypadku latam też częściej na siusiu ale dziewczyny tez juz wczesniej pisaly, ze te tabletki maja chyba dzialanie moczopedne. W sumie mi to nie przeszkadza, bo w ten sposob oczyszczam swoj organizm mysle ze zmiana tabletek w twoim przypadku jest jak najbardziej wskazana, bo przeciez nie ma sensu sie tak meczyc. Buziaki
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 22:35   #6
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Harmonet i jeszcze raz o nim...

Dziękuje za odpowiedzi dziewczynki chyba jednak skusze się na Yasmin , mam nadzieje ze nie będe miała takich objawów jak po H. pozdrawiam pa
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 09:02   #7
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Harmonet i jeszcze raz o nim...

a jednak koleżanka przytyła po Yasmine parę ładnych kilogramów to czy się tyje zależy tylko i wyłącznie od inwidualnej odpowiedzi ogranizmu.Ja np. biorę Novynette i nie przytyłam wogóle a czytałam opinie że niektóre kobiety musiały je odstawić bo bardzo źle się czuły i m.in. tyły.Znajoma bierze jakieś tabletki,których nazwy nie pamiętam(kosztują coś ok. 7 zł za opakowanie) i nie odczuwa żadnych skutków ubocznych,nie tyje,itp. Więc nie sugeruj się tym że ktoś po Yasmine nie przytył i czuje się dobrze,poproś lekarza o zrobienie badań skoro zarówno wcześniejsze tabletki jak i Harmonet oddziaływują na Twój organizm z negatywnym skutkiem
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-06, 09:04   #8
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Harmonet i jeszcze raz o nim...

jeszcze jedna rzeczczy robiłaś ostatnio badania na krzepliwość krwi?bo problemy z krzepnięciem są przeciwskazaniami do przyjmowania tabletek więc może dlatego Twój organizm tak reaguje
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 15:57   #9
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Harmonet i jeszcze raz o nim...

Tak robiłam takie badanie , i wynik był w miare tzn był ok ale dzisiaj ostatecznie postanowiłam nie kozystac jednak z antykoncepcji , boje się zatoru (durzo ostatnio czytała na ten temat) nie bede ryzykowała no i oczywiscie zobaczweczy mój mąz moze sie jakos zabezpieczyć i nie chodzi mi o prezerwatywe , dziękuje dziewczęta za odpowiedzi pozdrawiam pa.
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 19:11   #10
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Harmonet i jeszcze raz o nim...

Nie chce zakładać nowego wątku, więc postanowiłam dopiąc się do tego Parę dni temu skończyłam pierwsze opakowanie harmonetu. Często bez przyczyny boli mnie głowa, jestem ciągle taka ospała, czasami z łózka wstawać mi się nie chce. Zastanawiam się czy przyczyną mogą być tabletki, czy to może taka zwykła chandra dodam, że wcześniej nie cierpiałam na żadne bóle głowy, a teraz prawie codziennie wieczorem mnie męczą, a spać najchętniej to bym już koło 18 szła. Jeśli chodzi o bóle głowy to nie są to jakieś bardzo silne. Ale tak ogólnie czuje się taka rozbita. Dodatkowo mój brzuch stał się strasznie wydęty:/ Bardzo proszę o odpowiedz czy mój nastrój może być spowodowany przyjmowaniem tabletek i czy powinnam je zmienić? Ginekolog powiedział, że te tabletki mają naprawdę bardzo mały poziom hormonów, wieć chyba nie powinny na mnie wpływać aż tak negatywnie
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 11:06   #11
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Harmonet i jeszcze raz o nim...

Twoje problemy mogą być spwodowane braniem tabletek. I nie ma tu znaczenia, ich ilosc, bo skoro jest wystarczajaca, aby miec dzialanie antykoncepcyjne, to jest i wystarczajaca aby namieszac w organizmie. Ale jezeli te objawy nie sa baardzo dokuczliwie, radzę się na razie wstrzymać ze zmianą. Organizm powinien się dostosowac w ciagu 3 cykli. Jezeli w tym czasie dolegliwosci nie mina wtedy juz na pewno zmiana bedzie konieczna. ale zrobisz jak chcesz, bo jesli dlogliwosci, bardzo ci przeszkadzaja, to moze rzeczywiscie lepiej zmienic od razu.
Pozdrawiam!
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-13, 14:04   #12
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Harmonet i jeszcze raz o nim...

te tabletki za 7zł to Rigevidon (który biorę) i fakt nie ma żadnych skutków ubocznych, nie utyłam, nie boli mnie głowa itp
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 20:14   #13
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Harmonet i jeszcze raz o nim...

Cytat:
Napisane przez tutusia
Twoje problemy mogą być spwodowane braniem tabletek. I nie ma tu znaczenia, ich ilosc, bo skoro jest wystarczajaca, aby miec dzialanie antykoncepcyjne, to jest i wystarczajaca aby namieszac w organizmie. Ale jezeli te objawy nie sa baardzo dokuczliwie, radzę się na razie wstrzymać ze zmianą. Organizm powinien się dostosowac w ciagu 3 cykli. Jezeli w tym czasie dolegliwosci nie mina wtedy juz na pewno zmiana bedzie konieczna. ale zrobisz jak chcesz, bo jesli dlogliwosci, bardzo ci przeszkadzaja, to moze rzeczywiscie lepiej zmienic od razu.
Pozdrawiam!
Dziękuję Wykupiłam dwa opokowania harmonetu na raz, więc chyba się pomęcze jeszcze następne 21 dni, bo trochę szkoda mi żeby się zmarnowały. Może faktycznie mój organizm potrzebuje czasu żeby się przyzwyczaić do tych tabletek choć z drugiej strony te bóle głowy są dość uciążliwe no ale póki co mam 7 dniową przerwę, więc jeszcze trochę czasu do podjęcia decyzji mi zostało
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.