Czarny na blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-08, 19:58   #1
Maharet-Lessta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 23

Czarny na blond


Mam naturalnie ciemne włosy, praktycznie wpadają w czerń. Przez ostatni rok kombinuję z jaśniejszymi kolorkami. Obecnie mam ciemny brąz, wcześniej przez wiele lat miałam czarny, głównie dlatego, gdyż nie było widać odrostów. Teraz mam ochotę na jakąś odważniejszą metamorfozę. Myślicie, że pasowałby mi jakiś blond? Nie mówię, że od razu bardzo jasny Jeśli któraś z Was ma jakiś pomysł na zmianę to czekam na Wasze opinie i za wszystkie będę bardzo wdzięczna. Trochę boję się, że rozjaśniacz zniszczy mi włosy, ale coś za coś, a nie od dziś wiadomo że mężczyźni wolą blondynki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecie.jpg (29,8 KB, 68 załadowań)
Maharet-Lessta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 22:02   #2
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Czarny na blond

skoro masz ciemny braz farbowany to od razu blond ci nie wyjdzie..masz 2 opcje albo schodzic pasemkami albo rozjasnic o pare tonow np do brazu a pozniej do blondu tez jeszcze nie jasnego w odstepach 2-3 miesięcznych..niestety rozjasnianie niesie za soba niszczenie wlosow wiec musisz uzbroic sie w dobre odzywki albo czesta regeneracje u fryzjera np co tydzien na poczatku a pozniej co 2 ...w sumie masz jasna oprawe i niebieskie oczy wiec blond powinien ci pasowac..wklejam moja propozycję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 02_02.jpg (79,4 KB, 69 załadowań)
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 22:19   #3
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Czarny na blond

Ja cię widzę w blondzie ale nie jasnymi jakimś wpadającym w brąz.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 09:08   #4
Maharet-Lessta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 23
Dot.: Czarny na blond

Udało mi się znaleźć zdjęcie z moim obecnym kolorem. Nie rozumiem trochę tej idei stopniowego rozjaśniania. Przecież jeśli odczekam trzy miesiące to już będę mieć ciemne odrosty, które będą mi tak samo źle przyjmować farbę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0169.jpg (80,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TerrorowaFota0028.jpg (145,3 KB, 49 załadowań)
Maharet-Lessta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 12:13   #5
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Czarny na blond

Jestem bardzo zaintersowana tym watkiem,bo ja sama mam identyczna urode-niemazle czarne naturalne wlsoy i jasne oczy.Znudzil sie juz moj wyglad ,ale jakos nie moge sie odwazyc na zmiany.Chcialabym rowniez rozjasnic troche wlosy,ale boje sie,ze ulegna zbyt mocnego zniszczeniu,poniewaz mam wlosy cienkie i delikatne Maharet,jakimi kolorami farbowalas wlosy i czy kolor zawsze wyszedl jaki chcesz?
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 12:26   #6
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Czarny na blond

Cytat:
Napisane przez Maharet-Lessta Pokaż wiadomość
Udało mi się znaleźć zdjęcie z moim obecnym kolorem. Nie rozumiem trochę tej idei stopniowego rozjaśniania. Przecież jeśli odczekam trzy miesiące to już będę mieć ciemne odrosty, które będą mi tak samo źle przyjmować farbę.
bo chodzi o to ze z ciemnego farbowanego brazu nie uzyskasz za pierwszym razem jakiegokolwiek blondu..najwyzej jasny brąz..mozesz najpierw rozjasnic wlasnie do tego brazu a dopiero pozniej do blondu..mozesz to zrobic w jedomiesiecznym odstepie czasu albo krotszym ale musisz wiedziec ze wlosy beda w zlym stanie i bedziesz musiala bardzo o nie dbac
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 12:26   #7
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: Czarny na blond

hehehhh, nie rozumiesz, bo chyba nigdy nie próbowałaś "wyjść" z czarnego do blondu...a delikatnie mówiąc nie jest to łatwe zadanie...po pierwsze rozjaśnianie to zabieg najbardziej uszkadzający włosy, więc trzeba robić to stopniowo,żeby nie została Ci z nich "guma" Poza tym bardzo ciężko jest uzyskać efekt blondu, bo czarny "schodzi" na rudo. A więc cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.
__________________
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 12:27   #8
Yuviel
Raczkowanie
 
Avatar Yuviel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: Czarny na blond

ja sama nie odważyłabym się rozjaśnić czarnych włosów na blond.
to bardzo ryzykowne, wydaje mi się, że nie koniecznie będą pasować.
w tym przypadku nie mogę sobie wyobrazić efektu końcowego

trzeba poprosić dziewczyny by pomodziły w photoshopie.
__________________
I co teraz?
Odchudzamy się!

53 52 51 50 49 48 47 46 45



Yuviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 12:37   #9
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Czarny na blond

Tymi odrostami aż tak się nie przejmuj, łatwiej rozjaśnić naturalne ciemne włosy niż koloryzowane na brąz czy czerń.
I zgadzam się z poprzedniczkami, najlepsze będą pasemka. Nie będzie to może ani super piękne ani super modne ale po paru wizytach uzyskasz kolor blond.
Najchętniej bym się z Tobą zamieniła lubię taką urodę śnieżki, ciemne włosy i jasne oczka
I pamiętaj, że przy blondzie będziesz musiała dosyć często farbować odrosty i nie jestem przekonana czy rozjaśniacz nie będzie Ci rozjaśniał włosów na żółto.
Chyba, że będzie to robić u fryzjera i mocno odżywiać.
Włosy guma czy włosy wata nie wyglądają atrakcyjnie.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 15:02   #10
Maharet-Lessta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 23
Dot.: Czarny na blond

A myślicie, że dałabym radę sama uzyskać kolor włosów jak na tym zdjęciu? Włosy zazwyczaj łapią mi kolor w miarę równo, zresztą już od podstawówki farbuję więc mam troszkę wprawy, co prawda zawsze były to brązy lub czerń, więc troszkę się boję. Po farbowaniu zazwyczaj mam włosy gładsze niż przed więc samej farby się nie obawiam, gorzej z tym rozjaśniaczem. Może farba blond na mój obecny kolor dałaby coś takiego? Wiadomo, że zawsze w domu wychodzą ciemniejsze niż na zdjęciu z pudełka farby.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jennifer-Lopez-Hold-You-Down-324005.jpg (21,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karmelek9.jpg (26,5 KB, 10 załadowań)
Maharet-Lessta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 15:41   #11
majka_mw
Rozeznanie
 
Avatar majka_mw
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 578
Dot.: Czarny na blond

ja kiedys staralam sie rozjasniac do blondu farbowane na czarno wlosy i pomimo mojej cierpliwosci dopiero po roku zaczelo to w ogole przypominac jakis kolor... tak chodzilam z ruda czupryna
dodam ze schodzilam pasemkami, bo najmniej niszczy to wlosy, a i tak z polowa mi wypadla.
poza tym teraz znow mam czarne bo mam ciemna oprawe oczu i brwi i w tym kolorku najlepiej wygladam.
wydaje mi sie, ze Ty tez masz ciemna oprawe(np brwi) i jasnym blondzie moze byc nieciekawie...
moze jakis karmelek... osobiscie uwielbiam ten kolorek ale nie mam pojecia jak go uzyskac
pozdrawiam
__________________
Nie należy mylić prawdy z opinią większości...


majka_mw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.