Mamusie marcowe 2018 cz. 7 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-14, 12:43   #121
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

czytam o tych mlekach modyfikowanych. I pomimo, że już kilka artykułów przejrzałam i rankingów to nie czuję się nawet o najmniejszy ułamek mądrzejsza

podnoszę sobie właśnie poziom endorfin gorzką czekoladą. Jest taka cieniutka i chrupiąca, że nie potrafię czekać aż sie rozpusci w ustach tylko muszę gryźć... To silniejsze ode mnie.
i teraz tak myślę, że jak już urodzę to zeżre taką wielką, tłustą makrele na raz!
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 13:06   #122
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
No tak, teraz WOŚP to głównie online. Aczkolwiek dalej całym sercem wspieramy i dzisiaj jedziemy do Sosnowca mimo że mało się tam dzieję.
Nie wiem czy Wam wspominałam że poznałam się z moim mężem na festiwalu organizowanym przez Owsiaka (wiadomo jakim)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale fajnie Ten wiadomo jaki festiwal byl naszym obowiazkowym poki mloda nie przyszla na swiat Ech piekne czasy
Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Hej! Witam się w nowym wątku z patogii ciąży. W piatek poleciałam tyłkiem ze schodów. Niby było ok, ale wczoraj mocno bolał mnie brzuch i mniej ruchy czułam, więc pojechaliśmy na ip. I tak mnie zostawili na obserwacji.
Zdrowka gosza!
Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Gosza szybkiego powrotu do zdrowia!
Lunak teksty mama ma niezłe
Czarodziejka u nas jest zawsze na hali widowiskowo-sportowej organizowany WOSP. W galerii w tym roku pewnie też.
...
Mojej małej spada temperatura tylko po podaniu syropu. Z jaką temp. Jezdzicie do lekarza z Waszymi dziećmi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przewaznie jak jest 38 i nie spada to juz jade, wole zeby obejrzal osluchal, zawsze to czlowieka uspokoi troche.
Zrowka dla corci
Cytat:
Napisane przez karolka_boroweczka Pokaż wiadomość
Ja też zdecydowanie wolę piec ciasta niż gotować. Ale obraziłam się trochę na drożdżowe, bo ostatnio pierwszy raz mi nie wyszło, a robiłam ze sprawdzonego przepisu. Nie urosło nawet o milimetr. Wszystko w kosz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jak ja Uwielbiam ciasta piec tylko w ciazy nie mam na nie ochoty wiec od samego poczatku upieklam moze ze 4 na urodziny i na swieta. Ale po porodzie wszystko bedzie po staremu
Drozdzowka bedzie dwa razy w tygodniu przy kp jak ostatnio

Edytowane przez lelowa
Czas edycji: 2018-01-14 o 13:09
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 13:07   #123
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Lelowa dziękuję za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 13:10   #124
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

No i czuje sie jak g... po tym pierdzielonym zelazie Masakra. Wiedzialam, ze tak bedzie tylko nie spodziewalam sie, ze tym razem do zaparc dojda wymioty nudnosci i ogolne rozbicie i to zaledwie po 2 dniach stosowania.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 14:00   #125
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
No i czuje sie jak g... po tym pierdzielonym zelazie Masakra. Wiedzialam, ze tak bedzie tylko nie spodziewalam sie, ze tym razem do zaparc dojda wymioty nudnosci i ogolne rozbicie i to zaledwie po 2 dniach stosowania.
Oj niedobrze 😐 strasznie źle na to żelazo reagujesz. Co zamierzasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Trafiłam na fajny i rzetelny artykuł o mm. Może ktoś będzie miał ochotę doczytać, szczególnie polecam komentarze pod nim. 😊

https://czytajsklad.com/mlekomodyfikowane/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 14:13   #126
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Nie wiem, przestac brac bedzie nierozsadnie, moze do poloznej sie przejde zeny cos innego przepisala choc ginka twierdzi, ze po kazdym bedzie to samo bo juz jej mowilam jak mam z tym zelazem.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 14:18   #127
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Nie wiem, przestac brac bedzie nierozsadnie, moze do poloznej sie przejde zeny cos innego przepisala choc ginka twierdzi, ze po kazdym bedzie to samo bo juz jej mowilam jak mam z tym zelazem.
To pewnie źle toleruje Twój organizm żelazo w takich formach. Dobrze że dopiero teraz wlaczasz to do diety a nie stosujesz od miesięcy, bo ja dziękuję za takie atrakcje tym wywołane. A są też takie żelaza w formie płynnej, może byłyby lepsze dla Ciebie? Czy nie bardzo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-14, 14:22   #128
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

W pierwszej ciazy szybko dostalam zelazo jakos w polowie ciazy bo wyniki sie posypaly, masakre wtedy mialam z zaparciami i tak ogolnie rano zle sie czulam, teraz ratowalam sie sokiem z burakow i tabletkami z buraka i jakos wytrwalam dluzej. Podpytam o te inne formy, dziekuje, bezsensu tak sie czuc do konca. No chyba, ze jakims cudem te dolegliwosci sie zbiegly i sa od czegos innego ale wymioty? No way, raczej to ten lek.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 14:33   #129
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
No i czuje sie jak g... po tym pierdzielonym zelazie Masakra. Wiedzialam, ze tak bedzie tylko nie spodziewalam sie, ze tym razem do zaparc dojda wymioty nudnosci i ogolne rozbicie i to zaledwie po 2 dniach stosowania.
oby w innej formie lepiej Twój organizm przyjął żelazo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 15:18   #130
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Lelowa, współczuję, oby dali Ci coś innego. Chociaż ostatnio w tv mówili, że żelazo do picia mocno przebarwia zęby, więc też trzeba uważać

Mam straszną ochotę na coś słodkiego, ale jutro ta krzywa, więc jak się najem słodkości i źle wyjdzie to będę się zastanawiała czy to nie od tego
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 15:21   #131
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Kurcze, nic u nas w mieście nie ma pojechałam z młodym na lody i wrzucić do puszki do CH. Musialam się z domu ruszyć, bo się z mężem scielam o taką głupotę, ze mała bania. No ale byli u nas teściowie i moja teściowa ciśnienie mi podniosła na milion, wiec mój w**rw się skumulowal na mężu. Cudowne popołudnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-14, 15:45   #132
katstan
Raczkowanie
 
Avatar katstan
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 198
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cześć.

Dziś u mnie -5 stopni więc pojechałam się wygrzewać do Palmiarni
Młody wygrzany, ja wypoczęta. Teraz zasiadam do zamówień aptecznych i wyprawkowych.
katstan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 16:42   #133
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Wracam do domu ze zjazdu. W końcu w swoim łóżku... mega połamana się czuję. Ogólnie to mnie tyłek boli. Od leżenia, siedzenia, chodzenia. Nie wiem czy nie łapie mnie jakieś przeziębienie co może potęgować ten ból. Jutro herbatka z malinkami i łóżeczko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 16:55   #134
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Mialam dzis szalony dzien, corka byla zaproszona na 3 urodziny kolegi z przedszkola, dawno nie bylam na tak duzej imprezie, gdzie prawie nikogo nie znalam Pewnie bedzie takich imprez wiecej i pewnie wsrod tych ludzi znajde nowych znajomych, choc na razie troche dretwo bylo

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Wczoraj podczas kapieli zastanawiałam się jak ja zdolam skrócić czas moich wieczornych rytuałów. Przecież przy dziecku nie będę siedzieć 40 min w łazience, a teraz w mniej niż pół godz nie dam rady się zrobić 😉
Odkad zostalam mama to jak spedze w sobote 40 minut w lazience, to mowie, ze w spa bylam

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Dzisiaj kolejny dzień prasowania, muszę korzystać póki mąż w pracy bo z nim w domu nic nie mogę zrobić
Nie wiem, czy z tych samych powodow, ale mam podobnie Niestety ostatnio wlasciwie nie zdarza sie, zebym byla w domu bez meza...

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Hej! Witam się w nowym wątku z patogii ciąży. W piatek poleciałam tyłkiem ze schodów. Niby było ok, ale wczoraj mocno bolał mnie brzuch i mniej ruchy czułam, więc pojechaliśmy na ip. I tak mnie zostawili na obserwacji.
Ojej, mam nadzieje, ze wszystko w porzadku, trzymajcie sie!

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Chyba na zdjęciach no wiesz jak się poczułam wyglądałam jak 3xONA
Oj tam, oj tam. Jesli ma byc 3xchudsza, to patyczak z niej, nie kobieta

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Mojej małej spada temperatura tylko po podaniu syropu. Z jaką temp. Jezdzicie do lekarza z Waszymi dziećmi?
U mnie sa bardzo jasne wytyczne, do lekarza jesli temperatura nie spadnie przez 3 dni. Kiedys trzeciego dnia wieczorem, jak mimo podawania na zmiane paracetamolu i ibuprofenu w maksymalnych dawkach bylo znowu prawie 40 stopni pojechalismy na nocny dyzur... i jedyne co nam powiedzieli, ze maksymalna dawka na opakowaniu jest niedokladna, bo nasza corka juz w polowie przedzialu, ze lepiej policzyc wg wagi. Kazali dawac wiecej lekow i poczekac jeszcze jeden dzien No i w sumie mieli racje, wszystko przeszlo samo... od tego czasu staram sie nie panikowac, choc rodzina w Polsce zupelnie nie chce zaakceptowac, ze tutaj sie dziecka do lekarza przez pierwsze 3 dni choroby nie zabiera... Tzn zalezy od objawow oczywiscie, ale i tak najpierw trzeba konsultowac telefonicznie z przychodnia

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Nie wiem, przestac brac bedzie nierozsadnie, moze do poloznej sie przejde zeny cos innego przepisala choc ginka twierdzi, ze po kazdym bedzie to samo bo juz jej mowilam jak mam z tym zelazem.
A bierzesz z jedzeniem, czy na czczo? U mnie na czczo sie w ogole nie da, bo konczy sie takim bolem brzucha, ze nie moge sie ruszyc. Pozwolili mi brac z jedzeniem i w pierwszej ciazy to wystarczylo. Teraz bralam od 12 tygodnia co drugi dzien, ale ostatnio znacznie mi sie pogorszylo i niezaleznie od tego jak biore mam straszne problemy. Na szczescie wyniki w miare dobre, wiec biore juz tylko co 3 dni...
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 17:53   #135
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dobry

Kiwi - zdrowka dla corci

Ja teraz poleguje bo cos mi brzuch stawrdnial i ciezko mi.... Mialam prasowac ale chyba bedzie to musialo zaczekac na moje lepsze samopoczucie
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 18:34   #136
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Lunak - też kupilam przedluzacze obwodu a następny stanik chce juz do karmienia. Szkoda mi wydawać jazdy na 1.5 miesiąca

Ilsa - dziękuję Co do wymiarów - wg producenta gondolka w Junamie ma 90x42 bo producenci podają wymiary zewnętrzne. Jest naprawdę duza Mój chrzesniak ma 5.5 miesiąca, jest bardzo duży jak na swój wiek (nosi rozmiar 68) i w kombinezonie i czapce z pomponem mieści się spokojnie Mi się wydaje że ta gondolka w porównaniu do innych wózków jest dość duża

robinsonka - śliczny! zazdroszczę zdolności mamy!

Tak, zaczynamy rodzić w następnej części!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy ja wiem czy duzy? Moj na chrzciny mial 4m i zaczynal nosic 74 😉

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
Dobry wieczór!
U mnie dziś 31+0!
Dwa egzaminy i kolokwium myślę że będą do przodu! Zostały mi jeszcze dwa i trzy projekty do oddania,ale to już na spokojnie.
Jutro przed zajęciami mam w planach błyskawicznie zaliczyć ikee tylko po pudełka do organizacji i jeża bo za☠☠☠iscir mi się podoba normalnie muszę go kupić:-D
Z jakiej firmy kupujecie kosmetyki dla malcow? Bo ja już totalnie nie wiem. Jedynie czego się dowiedziałam to żeby nie robić zapasów bo nie koniecznie spasuje.... na KWC kosmetyki nivea baby mają dość dobre opinie... patrzę też na to żeby były łatwo dostępne tak w ogóle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja hippa kocham bardzo 😍 i mleko, i kosmetyki. Zawsze wracam.
Jesli chodzi o nivea to slyszlalam ze często uczula.

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Gosza szybkiego powrotu do zdrowia!
Lunak teksty mama ma niezłe
Czarodziejka u nas jest zawsze na hali widowiskowo-sportowej organizowany WOSP. W galerii w tym roku pewnie też.
...
Mojej małej spada temperatura tylko po podaniu syropu. Z jaką temp. Jezdzicie do lekarza z Waszymi dziećmi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesli spada bo syropie, a ogolnie jest ponizej 39.5 to po 3dniach ruszamy do lekarza, chyba ze oprocz temperatury sa inne objawy.

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
czytam o tych mlekach modyfikowanych. I pomimo, że już kilka artykułów przejrzałam i rankingów to nie czuję się nawet o najmniejszy ułamek mądrzejsza

podnoszę sobie właśnie poziom endorfin gorzką czekoladą. Jest taka cieniutka i chrupiąca, że nie potrafię czekać aż sie rozpusci w ustach tylko muszę gryźć... To silniejsze ode mnie.
i teraz tak myślę, że jak już urodzę to zeżre taką wielką, tłustą makrele na raz!
A czemu teraz nie zezresz makreli? One na cieplo wedzone, wiec mozna 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Ja dzis bylam pobrać krew bo w srode endokrynolog. Tyle ze musze sie fatygowac 50km zeby zrobic na nfz, ale przy okazji zakupy w galerii zaliczone, w smyku body 3pak za 21zl po rabatach, ogolnie jest promo z karta smyk i spółka jest dodatkowo 15% rabatu do juz przecenionych rzeczy. W tesco sweterek ocieplany na misiu wzielam za 30zl juz na jesień 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 18:38   #137
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dziewczyny, niektóre z Was są pod opieką kardiologa.
Jakie są normy dla nas pulsu w stanie spoczynku ? Albo bezpieczne widełki ?
W internecie to chyba same durnie siedzą bo nic rzetelnego nie można znaleźć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 18:40   #138
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Czy ja wiem czy duzy? Moj na chrzciny mial 4m i zaczynal nosic 74 😉



Ja hippa kocham bardzo 😍 i mleko, i kosmetyki. Zawsze wracam.
Jesli chodzi o nivea to slyszlalam ze często uczula.



Jesli spada bo syropie, a ogolnie jest ponizej 39.5 to po 3dniach ruszamy do lekarza, chyba ze oprocz temperatury sa inne objawy.



A czemu teraz nie zezresz makreli? One na cieplo wedzone, wiec mozna 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Ja dzis bylam pobrać krew bo w srode endokrynolog. Tyle ze musze sie fatygowac 50km zeby zrobic na nfz, ale przy okazji zakupy w galerii zaliczone, w smyku body 3pak za 21zl po rabatach, ogolnie jest promo z karta smyk i spółka jest dodatkowo 15% rabatu do juz przecenionych rzeczy. W tesco sweterek ocieplany na misiu wzielam za 30zl juz na jesień 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zezre teraz bo boję że stracę kontrolę i później tego baaardzo pozaluje 😉 a mam taka ochotę że czuję że na rozsądnej porcji się nie skończy. Tak że nie będę kusić losu bo nie mam ochoty siedzieć potem w kiblu cały dzień 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Nie zezre teraz bo boję że stracę kontrolę i później tego baaardzo pozaluje 😉 a mam taka ochotę że czuję że na rozsądnej porcji się nie skończy. Tak że nie będę kusić losu bo nie mam ochoty siedzieć potem w kiblu cały dzień 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale mi dobrze po basenie... Ooo 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 18:41   #139
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

FallenAnn - my też na razie będziemy używać babydream , mają dobre składy i jeszcze lepsza cenę

gosza - biedaku... mam nadzieje, że wszystko ok

blackberry - wzrost mu wychodzi w okolicach 90 centyla wiec spory To Twój musiał być w ogóle mega duży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-14, 18:53   #140
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

A ja miałam słodki dzień nie robienia totalnie niczego Tylko ze dwie strony pracy napisałam i w sumie nawet czuję wenę więc przysiądę zaraz jeszcze. Mąż mnie zabrał na obiad "na mieście" więc gotowanie i sprzątanie mnie ominęło

Zapewne pamiętacie mój "problem" dotyczący tego, że zostały mi obiecane ubranka i cisza? To sytuacja rozwiązana Teraz to już nawet klęska urodzaju Dziś koleżanka mi podrzuciła mnóstwo 56 i 62 (w tym misiowy kombinezonik, który zamierzałam kupić w hm ), odezwała się kuzynka żeby przyjechać i jeszcze jedno źródło się zaoferowało. Więc wizja prania i prasowania już nie wydaje mi się taka cudowna
Ale cieszę się bo za zaoszczędzone monety kupię jakieś fajne komplety z nexta na "wyjścia"
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 19:32   #141
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
A ja miałam słodki dzień nie robienia totalnie niczego Tylko ze dwie strony pracy napisałam i w sumie nawet czuję wenę więc przysiądę zaraz jeszcze. Mąż mnie zabrał na obiad "na mieście" więc gotowanie i sprzątanie mnie ominęło

Zapewne pamiętacie mój "problem" dotyczący tego, że zostały mi obiecane ubranka i cisza? To sytuacja rozwiązana Teraz to już nawet klęska urodzaju Dziś koleżanka mi podrzuciła mnóstwo 56 i 62 (w tym misiowy kombinezonik, który zamierzałam kupić w hm ), odezwała się kuzynka żeby przyjechać i jeszcze jedno źródło się zaoferowało. Więc wizja prania i prasowania już nie wydaje mi się taka cudowna
Ale cieszę się bo za zaoszczędzone monety kupię jakieś fajne komplety z nexta na "wyjścia"
Oooo, super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 19:52   #142
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dziewczyny moja córka mnie rozbraja. Jest jeszcze taka malutka a pyta się czy będzie mnie bolec jak będę rodzić Olę, czy będzie dużo krwi, czy jak urodzę to będę nosić takie wielkie majty dla dorosłych
Najbardziej przeżywa, że mnie będzie bolało. Tłumacze jej, że jak ja rodziłam to też bolało i jak widać ona jest i ja jestem także wszystko można przeżyć. Ale zawsze kończy rozmowę tym, że jak ona dorośnie to ją też będzie bolalo.
Ja jej mówię, ze jeszcze dużo czasu do tego aż będzie dorosła i nie wiadomo, czy będzie chciała mieć dzieci a ona, że jest przekonana że chce mieć dzieci tylko boi się porodu i bólu ... i ma łzy w oczach.
Matko święto toz to 5,5- latka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 19:52   #143
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, niektóre z Was są pod opieką kardiologa.
Jakie są normy dla nas pulsu w stanie spoczynku ? Albo bezpieczne widełki ?
W internecie to chyba same durnie siedzą bo nic rzetelnego nie można znaleźć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie jestem pod opieką kardiologa ale jutro mam wizytę i jak mi kalafior pozwoli to zapytam bo też mnie to ciekawi.

Sama wiem tylko tyle że w ciąży tętno przyspiesza ale nie znam norm. Ja nie mam nigdy poniżej 80 chociaż ciśnienie mam w normie a nawet czasami trochę niższe np 100/60.

Denerwuje się już przed tą wizytą, obawiam się że zaleci mi cesarkę :/ także chyba spisze sobie wszystkie pytania i wątpliwości bo potem ze stresu pozapominam.

Widziałam że się przewija temat kosmetyków. Póki co mam plan ograniczyć do minimum czyli do kąpieli używać mąki ziemniaczanej a do skóry po kąpieli oleju migdałowego. Normalne kosmetyki kupię jeśli dzidzi będzie miała jakiekolwiek problemy ze skórą.

Zastanawiam się tylko nad kremem do pupy bo z tego co wiem po każdym przewijaniu powinno się smarować? Chyba jakiś Linomag był polecany?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 19:56   #144
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Dziewczyny moja córka mnie rozbraja. Jest jeszcze taka malutka a pyta się czy będzie mnie bolec jak będę rodzić Olę, czy będzie dużo krwi, czy jak urodzę to będę nosić takie wielkie majty dla dorosłych
Najbardziej przeżywa, że mnie będzie bolało. Tłumacze jej, że jak ja rodziłam to też bolało i jak widać ona jest i ja jestem także wszystko można przeżyć. Ale zawsze kończy rozmowę tym, że jak ona dorośnie to ją też będzie bolalo.
Ja jej mówię, ze jeszcze dużo czasu do tego aż będzie dorosła i nie wiadomo, czy będzie chciała mieć dzieci a ona, że jest przekonana że chce mieć dzieci tylko boi się porodu i bólu ... i ma łzy w oczach.
Matko święto toz to 5,5- latka
]
Ale bardzo mądra 5,5 latka I podoba mi się jak podjęłaś temat - bez ściemniania ale też bez drastycznych szczegółów
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 20:03   #145
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Ja nie jestem pod opieką kardiologa ale jutro mam wizytę i jak mi kalafior pozwoli to zapytam bo też mnie to ciekawi.

Sama wiem tylko tyle że w ciąży tętno przyspiesza ale nie znam norm. Ja nie mam nigdy poniżej 80 chociaż ciśnienie mam w normie a nawet czasami trochę niższe np 100/60.

Denerwuje się już przed tą wizytą, obawiam się że zaleci mi cesarkę :/ także chyba spisze sobie wszystkie pytania i wątpliwości bo potem ze stresu pozapominam.

Widziałam że się przewija temat kosmetyków. Póki co mam plan ograniczyć do minimum czyli do kąpieli używać mąki ziemniaczanej a do skóry po kąpieli oleju migdałowego. Normalne kosmetyki kupię jeśli dzidzi będzie miała jakiekolwiek problemy ze skórą.

Zastanawiam się tylko nad kremem do pupy bo z tego co wiem po każdym przewijaniu powinno się smarować? Chyba jakiś Linomag był polecany?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie to chyba jednak coś z cukrem.
Uwielbiam cukierki eukaliptusowe ale chyba mi nie służą. Puls 96 w spoczynku, tak mi duszno i ciezko oddychać, mierzę cukier a tam 150 po godzinie znowu mierzę i już 75. Jeszcze dwa razy dziś skontroluję i od jutra robię pomiary 4 razy dziennie.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 20:06   #146
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Lelowa, współczuję, oby dali Ci coś innego. Chociaż ostatnio w tv mówili, że żelazo do picia mocno przebarwia zęby, więc też trzeba uważać

Mam straszną ochotę na coś słodkiego, ale jutro ta krzywa, więc jak się najem słodkości i źle wyjdzie to będę się zastanawiała czy to nie od tego
A jak ty bierzesz zelazo? Bo cos pamietam, ze pisalas, ze jedna tabletka o 3:30 rano.
A krzywa musisz powtorzyc?
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 20:07   #147
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Ale bardzo mądra 5,5 latka I podoba mi się jak podjęłaś temat - bez ściemniania ale też bez drastycznych szczegółów

Ja czasami mam wrazenie, że ona jest o wiele do tylu za równieśnikami, ale przekonuję się, że to chyba celowe jej działanie, by po prostu się pieścić i wymuszać. Bo jak czasami coś powie to mnie z butów wyrywa....

Tak jak martwi mnie to, że to jeszcze taki dzidziulek, czasami aż chciałoby się jeszcze dać jej cycuszka, a tu zaraz zerówka, za rok szkoła. Ona nie potrafi ustać minuty, ale może po prostu ona tylko w domu taka, a tak naprawdę jest bardzo mądra i może będzie się zachowywać normalnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 20:11   #148
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Zastanawiam się tylko nad kremem do pupy bo z tego co wiem po każdym przewijaniu powinno się smarować? Chyba jakiś Linomag był polecany?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie nie po każdym, najlepiej gdyby coś się działo a tak to niby wodą ale ja będę smarować chociaż raz dziennie. Ten Linomag jest polecany albo z bloga SrokaO Bepanthen ale musi się nazywać baby extra maść ochronna bo ma najlepszy skład z tych Bepanthenów


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 20:18   #149
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Wkurza mnie tvn!!! Strasznie mało relacji z finału WOŚP! Ale wkoło Macieju gwiezdne wojny
Za czasów jak relacje były w tvp to te relacje były prawie cały czas przez cały dzień, nie było opcji, żeby przypadkiem na jakiś nie trafić. A teraz odwrotnie - muszę specjalnie sprawdzać kiedy coś będzie a i tak większość przegapiłam!
A lubię oglądać te relacje bo jest m.in. dużo felietonów z tego co fundacja robi.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Właśnie nie po każdym, najlepiej gdyby coś się działo a tak to niby wodą ale ja będę smarować chociaż raz dziennie.
Dokładnie tak nam mówiła położna noworodkowa na SR - że najlepiej niczym nie smarować, żeby jak najbardziej naturalnie. Co mnie zdziwiło bo jak nianiowałam to smarowałam za każdym przewinięciem. I dlatego kupiłam 3 linomagi więc jak się okazuje będę miała spory zapas
I ja też będę smarować raz dziennie lub co drugie przewijanie - zobaczymy.
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 20:21   #150
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Kurcze, nic u nas w mieście nie ma pojechałam z młodym na lody i wrzucić do puszki do CH. Musialam się z domu ruszyć, bo się z mężem scielam o taką głupotę, ze mała bania. No ale byli u nas teściowie i moja teściowa ciśnienie mi podniosła na milion, wiec mój w**rw się skumulowal na mężu. Cudowne popołudnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ciekawie :/ Ale dobrze, ze wyskoczylas na chwile z domu. Nie wiem o co poszlo ale tesciowa swoja droga mogla by sobie darowac

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
Wracam do domu ze zjazdu. W końcu w swoim łóżku... mega połamana się czuję. Ogólnie to mnie tyłek boli. Od leżenia, siedzenia, chodzenia. Nie wiem czy nie łapie mnie jakieś przeziębienie co może potęgować ten ból. Jutro herbatka z malinkami i łóżeczko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrowka Ja od wczoraj prenalen pije bo cos mi zimno bylo i kichanie sie wlaczylo.

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Odkad zostalam mama to jak spedze w sobote 40 minut w lazience, to mowie, ze w spa bylam

A bierzesz z jedzeniem, czy na czczo? U mnie na czczo sie w ogole nie da, bo konczy sie takim bolem brzucha, ze nie moge sie ruszyc. Pozwolili mi brac z jedzeniem i w pierwszej ciazy to wystarczylo. Teraz bralam od 12 tygodnia co drugi dzien, ale ostatnio znacznie mi sie pogorszylo i niezaleznie od tego jak biore mam straszne problemy. Na szczescie wyniki w miare dobre, wiec biore juz tylko co 3 dni...
Zgadzam sie z tekstem o SPA, 40 minut sam na sam to juz swieto jest
Co do zelaza wlasnie na czczo biore. Sprobuje z jedzeniem jak przez następne kilka dni bedzie to samo. Dziekuje za rade

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Czy ja wiem czy duzy? Moj na chrzciny mial 4m i zaczynal nosic 74 😉
No wlasnie tez nie uwazam, ze rozm 68 na 5,5 mca to duzo, raczej normalnie Choc tez zalezy od rozmiarowki Moja na 6 mcy 80 nosila ale nie ze wzgledu, ze byla taka dluga tylko grubiutka Zaczelo sie raczkowanie, wstawanie, chodzenie i 80 jeszcze na roczek nosila.
Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Dziewczyny moja córka mnie rozbraja. Jest jeszcze taka malutka a pyta się czy będzie mnie bolec jak będę rodzić Olę, czy będzie dużo krwi, czy jak urodzę to będę nosić takie wielkie majty dla dorosłych
Najbardziej przeżywa, że mnie będzie bolało. Tłumacze jej, że jak ja rodziłam to też bolało i jak widać ona jest i ja jestem także wszystko można przeżyć. Ale zawsze kończy rozmowę tym, że jak ona dorośnie to ją też będzie bolalo.
Ja jej mówię, ze jeszcze dużo czasu do tego aż będzie dorosła i nie wiadomo, czy będzie chciała mieć dzieci a ona, że jest przekonana że chce mieć dzieci tylko boi się porodu i bólu ... i ma łzy w oczach.
Matko święto toz to 5,5- latka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Bloodymarry linomag zielony w tubce
Ja smarowalam za kazdym przewinieciem.

Edytowane przez lelowa
Czas edycji: 2018-01-14 o 20:25
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-09 17:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.