Mamusie marcowe 2018 cz. 7 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-14, 08:46   #91
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
w czasach licealnych chodziło się na koncerty WOŚP, nie było wtedy galerii handlowych
teraz do dla mnie zbyt tłoczno, za głośno, więc tylko robimy jakiś przelew, oddaję 1% podatku i tyle
leżałam na oddziale dziecięcym i widziałam ile sprzętu oznaczonego jest serduszkiem

Mecassie, mąż w końcu namówił mnie w tamtym roku na Woodstock, ale kilka dni wcześniej okazało się, że jestem w ciąży i moje kiepskie samopoczucie uniemożliwiło realizację tego planu
Julietta my tez w tamtym roku nie jechaliśmy z wiadomych względów. No i teraz pewnie szybko się tam nie pojawimy ale będę przeżywała razem z nimi

Ale kiedyś jedźcie bo jak poczujesz klimat to pewnie przeżyjecie tam razem piękny tydzień pełen radości, miłości, wzruszeń i powrotu do młodości. Aczkolwiek jakbyś miała się tam męczyć to nie polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 08:53   #92
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Zbieram sie do snu, ale jeszcze tylko napisze, ze przed chwila szukajac informacji, czy dzieje sie cos w mojej okolicy w zwiazku z jutrzejszym finalem WOSP trafilam na filmik z wizyty Owsiaka w moim szpitalu... No i sie poryczalam, bo pokazywali jak super wyglada tam opieka nad wczesniakami Kolejna dzis juz rzecz o ratowaniu maluchow, jutro pewnie tez nie bedzie sie tego tematu dalo uniknac. Chusteczki pewnie sie przydadza
Mój mąż jak usłyszał że w tym roku grają dla noworodków to powiedział że wrzuci dwa razy więcej niż zwykle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 09:05   #93
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dacie wiarę że nie wyszło mi to ciasto z paczki ? nie dogadujemy się zdecydowanie z wypiekami muszę coś z tym zrobić bo jak będę małą uczyła piec ?

Ciasto na dole jest miękkie i przez to nie da się go wyciągnąć zbytnio z blachy... a to pewnie wina albo tego że za mało bylo ciasta na spodzie albo tego że nie użyłam papieru do pieczenia tylko margaryna+mąka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 09:12   #94
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
nagle była tam ex mojego męża a ja czułam się jak wieloryb
Ale to TY urodzisz mu dziecko
Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Dacie wiarę że nie wyszło mi to ciasto z paczki ?
Nie marchw się Ja robię chyba wszystkie możliwe ciasta, mniej lub bardziej skomplikowane, nawet zdarza mi się zrobić tort na zamówienie ale kopiec kreta z paczki jest dla mnie nie do przeskoczenia
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 09:14   #95
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Dacie wiarę że nie wyszło mi to ciasto z paczki ? nie dogadujemy się zdecydowanie z wypiekami muszę coś z tym zrobić bo jak będę małą uczyła piec ?

Ciasto na dole jest miękkie i przez to nie da się go wyciągnąć zbytnio z blachy... a to pewnie wina albo tego że za mało bylo ciasta na spodzie albo tego że nie użyłam papieru do pieczenia tylko margaryna+mąka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo w nie nie wierzyłas od początku Może to znak że trzeba kupić ciasto drożdżowe, mniam !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 09:27   #96
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Bo w nie nie wierzyłas od początku Może to znak że trzeba kupić ciasto drożdżowe, mniam !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale czekałam aż ona sobie pójdzie żeby nie zostali sami bo ona jest psychiczna Kiedyś siedzimy u jej brata a ta przyszła do pokoju w piżamie usiadła sobie obok mojego męża jakby nigdy nic (byly inne miejsca) eh. No ładna jest, zgrabna, młodsza tylko że głupia
Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Ale to TY urodzisz mu dziecko


Nie marchw się Ja robię chyba wszystkie możliwe ciasta, mniej lub bardziej skomplikowane, nawet zdarza mi się zrobić tort na zamówienie ale kopiec kreta z paczki jest dla mnie nie do przeskoczenia
Po prostu wszystko co mączne mi nie wychodzi. Placuszki, pancakes, kruche ciasta, zwykłe ciasta no nic... w ogole mam podejrzenia o to że mój piekarnik cos od dołu nie grzeje

Za to robię pyszne kluski, kopytka, pierogi itp

Edit. Na odwrot mi się zacytowało ale nie chce mi się zmieniać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 09:28   #97
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzień dobry w niedziele, u mnie mega słonecznie dziś 😁
Tak w ogóle to jeszcze w wyrze siedzę 😉 ale powoli mnie głód bierze.

Wczoraj podczas kapieli zastanawiałam się jak ja zdolam skrócić czas moich wieczornych rytuałów. Przecież przy dziecku nie będę siedzieć 40 min w łazience, a teraz w mniej niż pół godz nie dam rady się zrobić 😉

Lunak a co do tych tekstów co Ci mama zasadzila to brak słów 😐
W ogóle to co te babki tak szaleją? Jedna lepsza od drugiej.
Ja mam spokój, moja mamę widziałam raz po świętach a tak to nawet do mnie nie zadzwoniła... widocznie ma nas gdzieś.

Mecassie nie martw się z tym ciastem. Mi gotowce też często się piernicza, dlatego wolę sama od podstaw przygotowywać. A to ciasto Takie masz miękkie i niedopieczone? Może jabłka puściły sok i to przez To?

Miłego dnia kochane i świętowania ż wosp 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-14, 09:30   #98
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Jolinko ciasto jakby miękkie po prostu, może faktycznie z jabłek albo ten piekarnik szwankuje ? Bo góra ładna i krucha. Ostatnio też coś tam robilam i z dołu normalnie bardziej ugotowane niż upieczone. Chyba pizza to była

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 09:33   #99
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Hej! Witam się w nowym wątku z patogii ciąży. W piatek poleciałam tyłkiem ze schodów. Niby było ok, ale wczoraj mocno bolał mnie brzuch i mniej ruchy czułam, więc pojechaliśmy na ip. I tak mnie zostawili na obserwacji.
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 09:34   #100
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Hej! Witam się w nowym wątku z patogii ciąży. W piatek poleciałam tyłkiem ze schodów. Niby było ok, ale wczoraj mocno bolał mnie brzuch i mniej ruchy czułam, więc pojechaliśmy na ip. I tak mnie zostawili na obserwacji.
Oh! Boroko, życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 09:39   #101
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
Dobry wieczór!
U mnie dziś 31+0!
Dwa egzaminy i kolokwium myślę że będą do przodu! Zostały mi jeszcze dwa i trzy projekty do oddania,ale to już na spokojnie.
Jutro przed zajęciami mam w planach błyskawicznie zaliczyć ikee tylko po pudełka do organizacji i jeża bo za☠☠☠iscir mi się podoba normalnie muszę go kupić:-D
Z jakiej firmy kupujecie kosmetyki dla malcow? Bo ja już totalnie nie wiem. Jedynie czego się dowiedziałam to żeby nie robić zapasów bo nie koniecznie spasuje.... na KWC kosmetyki nivea baby mają dość dobre opinie... patrzę też na to żeby były łatwo dostępne tak w ogóle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam kosmetyki z Hipp i Babydream pewnie już któraś dziewczyna napisała żeby składy sprawdzać na blogu srokao


Hej
Dzisiaj kolejny dzień prasowania, muszę korzystać póki mąż w pracy bo z nim w domu nic nie mogę zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-14, 09:41   #102
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
No ale czekałam aż ona sobie pójdzie żeby nie zostali sami bo ona jest psychiczna Kiedyś siedzimy u jej brata a ta przyszła do pokoju w piżamie usiadła sobie obok mojego męża jakby nigdy nic (byly inne miejsca) eh. No ładna jest, zgrabna, młodsza tylko że głupia
A z tym bratem się lubicie i dlatego na nią trafiacie?


Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Wczoraj podczas kapieli zastanawiałam się jak ja zdolam skrócić czas moich wieczornych rytuałów. Przecież przy dziecku nie będę siedzieć 40 min w łazience, a teraz w mniej niż pół godz nie dam rady się zrobić 😉
Może każdego dnia coś innego


Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Hej! Witam się w nowym wątku z patogii ciąży. W piatek poleciałam tyłkiem ze schodów. Niby było ok, ale wczoraj mocno bolał mnie brzuch i mniej ruchy czułam, więc pojechaliśmy na ip. I tak mnie zostawili na obserwacji.
Bardzo dobrze że pojechałaś, teraz już lepiej z ruchami ?

Mąż zmył drugi raz podłogę żeby na pewno nie było pyłu, ja sobie oglądam WOŚP w TVN, dałam już na nich kilkanaście dni temu bo w aplikacji mBanku można łatwo jednym kliknięciem A na wczesniaczki to wiadomo Teraz jak podłoga wyschnie to pojedziemy odebrać wózek i fotelik bo wczoraj był tu zbytni bałagan po remoncie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 09:44   #103
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ilsa Tak to nasz dobry kolega tylko oni mieszkają w jednym wielorodzinnym domu także dość często jak tam jesteśmy to jest albo ona albo jej rodzice którzy uwielbiają mojego męża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 09:49   #104
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

Nie mogę tego pojąć, ze jestem zmęczona, nie spie w dzień, wstaje około 8 a wieczorem nie mogę zasnąć Ależ to jest wkurzające.
Moj młody coś chyba lewą nogą wstał, bo marudzi od rana i fuczy na mnie Chciałam go wziąć na spacer później , zobaczyć co tam z okazji WOŚP się w mieście dzieje, ale nie chce. Nie to nie A tak swoja droga, to u Was też teraz WOŚP głównie w galeriach? Kurcze dawniej to na głównym deptaku u nas było mnóstwo atrakcji, a obecnie mało co się chyba dzieje. Dlatego chciałam się przejść i zobaczyć, ale moje dziecko ma focha, więc chyba nic z tego nie będzie.
Lunak, Twoja mama to często ma takie dziwne teksty, czy to jednorazowy wybryk?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas jest głównie na starówce Wosp, chociaż w galeriach też pewnie coś się dzieje


Lunak - ehh ale teksty mama sypie mam nadzieje ze nie przyjmujesz się takim gadaniem


Mecassie - przecież Ty ślicznie w ciąży wyglądasz, ja Ci dam wieloryba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 09:53   #105
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Jolinko ciasto jakby miękkie po prostu, może faktycznie z jabłek albo ten piekarnik szwankuje ? Bo góra ładna i krucha. Ostatnio też coś tam robilam i z dołu normalnie bardziej ugotowane niż upieczone. Chyba pizza to była

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mogla Ci się grzałka dolna spalić. A następnym razem jak będziesz robić ciacho z owocami to możesz to sobie z 10 min podpiec bez nadzienia a potem zanim wylozysz owoce to potrzep go takim sypkim kakao lub bułka tarta (zrobi się warstwa która wchłonie ewentualny sok z owocow) albo potraktuj ciasto cienka warstwa białka jajka (się zetnie i nie przepusci soku w głąb). Takie kiedyś mamowe rady dostałam 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Hej! Witam się w nowym wątku z patogii ciąży. W piatek poleciałam tyłkiem ze schodów. Niby było ok, ale wczoraj mocno bolał mnie brzuch i mniej ruchy czułam, więc pojechaliśmy na ip. I tak mnie zostawili na obserwacji.
Oj oj, i jak teraz się macie? Przebadali Cie? Ale musiałaś sie najeść strachu. Życzę zdrówka wam ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 09:56   #106
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Hej! Witam się w nowym wątku z patogii ciąży. W piatek poleciałam tyłkiem ze schodów. Niby było ok, ale wczoraj mocno bolał mnie brzuch i mniej ruchy czułam, więc pojechaliśmy na ip. I tak mnie zostawili na obserwacji.
Wracaj szybko do zdrowia i uważaj na siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 09:58   #107
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Mecassie - przecież Ty ślicznie w ciąży wyglądasz, ja Ci dam wieloryba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba na zdjęciach no wiesz jak się poczułam wyglądałam jak 3xONA
Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
To mogla Ci się grzałka dolna spalić. A następnym razem jak będziesz robić ciacho z owocami to możesz to sobie z 10 min podpiec bez nadzienia a potem zanim wylozysz owoce to potrzep go takim sypkim kakao lub bułka tarta (zrobi się warstwa która wchłonie ewentualny sok z owocow) albo potraktuj ciasto cienka warstwa białka jajka (się zetnie i nie przepusci soku w głąb). Takie kiedyś mamowe rady dostałam 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------


Oj oj, i jak teraz się macie? Przebadali Cie? Ale musiałaś sie najeść strachu. Życzę zdrówka wam ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 10:19   #108
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzień dobry.
Gosza szybkiego powrotu do zdrowia!
Lunak teksty mama ma niezłe
Czarodziejka u nas jest zawsze na hali widowiskowo-sportowej organizowany WOSP. W galerii w tym roku pewnie też.
...
Mojej małej spada temperatura tylko po podaniu syropu. Z jaką temp. Jezdzicie do lekarza z Waszymi dziećmi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 10:32   #109
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Gosza szybkiego powrotu do zdrowia!
Lunak teksty mama ma niezłe
Czarodziejka u nas jest zawsze na hali widowiskowo-sportowej organizowany WOSP. W galerii w tym roku pewnie też.
...
Mojej małej spada temperatura tylko po podaniu syropu. Z jaką temp. Jezdzicie do lekarza z Waszymi dziećmi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój młody bardzo źle znosi gorączkę i przy 38 stopniach już jest prawie nieprzytomny, wiec zazwyczaj dwa dni takiej temp i idziemy do lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-14, 10:36   #110
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Hej! Witam się w nowym wątku z patogii ciąży. W piatek poleciałam tyłkiem ze schodów. Niby było ok, ale wczoraj mocno bolał mnie brzuch i mniej ruchy czułam, więc pojechaliśmy na ip. I tak mnie zostawili na obserwacji.
O jejku! Trzymaj się
Ale wszystko jest ok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 10:43   #111
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ilsa, ta sąsiadka od mamy to jakis pracoholik jest. Siłą ją lekarz na zwolnienie wysłał jak zemdlała na rozprawie w sądzie. Także ja sie po niej wszystkiego spodziewam. A ja sobie siedze w domu i jajo na spokojnie wysiaduje i mnie teksty takie nie ruszają
Wyrozumiały pies, a ciekawe czy Synu tez taki bedzie

Czarodziejka, poki co ruszyłam sie z domu tylko na zakupy i wlasnie tylko pod galeriami widziałam wolontariuszy. Pewnie wynika to z tego, ze ludzie chodzą chetnie w niedziele do sklepów i tam wiecej wrzuca do puszek. Ale przypuszczam, ze w centrum miasta tez bedzie mozna ich spotkać.
A mama czasami sie wlasnie tak zapomni. Pozniej jej przechodzi i oczywiście zachwycona, ze bedzie babcią.

Mecassie, ja z powodu wielorybiego nastroju raz z godziny na godzinę stwierdziłam, ze nie chce isc do ludzi, bo bedą tam te wszystkie chude laski, a ja taka gruba. Także dokładnie rozumiem.
I w tej kwestii mam jeszcze jeden temat, ale to w klubie po weekendzie bede sie żalić na tzta.

Na orkiestrę to ja zawsze staram sie wrzucić do puszki a 1% zawsze dla nich rozliczam. Jakoś w świadomości mam, ze robią masę dobrego dla dzieci i seniorów, a nigdy nie wiadomo kiedy mi sie moze przydac.

Mecassie, musisz sie z ciastami przełamać. Ja z takich gotowych to tylko ciasto francuskie, a resztę wole sama zrobic. A drożdżowego to jeszcze sie nie odważyłam robic.

Gosza, trzymaj sie! Liczę na pozytywne wiesci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 10:48   #112
karolka_boroweczka
Raczkowanie
 
Avatar karolka_boroweczka
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 386
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ja też zdecydowanie wolę piec ciasta niż gotować. Ale obraziłam się trochę na drożdżowe, bo ostatnio pierwszy raz mi nie wyszło, a robiłam ze sprawdzonego przepisu. Nie urosło nawet o milimetr. Wszystko w kosz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karolka_boroweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 11:11   #113
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

nie mam za bardzo talentu do pieczenia ciast, nigdy nie wychodzą takie ładne jak na zdjęciu
mam jakieś sprawdzone kruche z owocami, muffinki i takie bez pieczenia (tiramisu, banofee), za sernik, drożdżowe czy biszkopt się nie biorę
wkurza mnie, że jak się wstawi do piecyka, to nie da się już nic poprawić
do zupy i takich tam zawsze można dorzucić coś, więc gotowanie jest mniej ryzykowne

gosza, trzymaj się
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 11:16   #114
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzień dobry Dzisiaj spędzam dzień na kanapie bo dramatycznie chce mi się spać. Spałam 10 godzin, obudziłam się zmęczona i od samego rana jestem senna. Mąż poszedł malować łóżeczko a ja gniję :/
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 11:24   #115
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Ilsa, ta sąsiadka od mamy to jakis pracoholik jest. Siłą ją lekarz na zwolnienie wysłał jak zemdlała na rozprawie w sądzie. Także ja sie po niej wszystkiego spodziewam. A ja sobie siedze w domu i jajo na spokojnie wysiaduje i mnie teksty takie nie ruszają
Wyrozumiały pies, a ciekawe czy Synu tez taki będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Może się wzoruje na Chyłce tej od Mroza?

Dzięki za przypomnienie o porownaniach składu na blogu sroki. Dawno to przeglądałam i miałam do tego wrócić, no ale ten kalafior....
Byłam na szybko w Ikei, jestem z siebie zadowolona bo faktycznie kupiłam tylko to co planowałam a nie całe mnóstwo przydatnych rzeczy spoza listy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 11:49   #116
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Czarodziejka dziekuje za odp
Jutro wybieram sie do pediatry z mała.
Dzis na obiad gołąbki oszukane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 11:52   #117
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Odebralismy wózek, teraz Mąż jeszcze wleciał do Castoramy po ramkę na kontakty (wziął wczoraj jedną złą ale to się tylko wciska więc już nie potrzebujemy ekipy do tego) i plastry Tesa do zawieszenia ramek w korytarzu. Potem pewnie poleci po zakupy jedzeniowe to będę mogła zrobić obiad a on składać wózek i wieszać rameczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 12:04   #118
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Odebralismy wózek, teraz Mąż jeszcze wleciał do Castoramy po ramkę na kontakty (wziął wczoraj jedną złą ale to się tylko wciska więc już nie potrzebujemy ekipy do tego) i plastry Tesa do zawieszenia ramek w korytarzu. Potem pewnie poleci po zakupy jedzeniowe to będę mogła zrobić obiad a on składać wózek i wieszać rameczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Siedziałam i zastanawiałam się o jaką ramkę na kontakty chodzi. I byłam przekonana że o zwykłą ramkę jak do zdjęć ale nie bardzo wiedziałam po co chcecie w niej umieścić kontakty (myślałam że chodzi o takie jak w telefonie- imię i numer albo adres)
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 12:16   #119
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Jolinko ciasto jakby miękkie po prostu, może faktycznie z jabłek albo ten piekarnik szwankuje ? Bo góra ładna i krucha. Ostatnio też coś tam robilam i z dołu normalnie bardziej ugotowane niż upieczone. Chyba pizza to była

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja mama też ma jakąś ułomną dolną grzałkę i jak już upiecze ciasto, przykrywa górę folią, i włącza sam dół. Daje radę 😊
Ja ostatnio mam mega fazę na domowe wypieki. Serniczek i marchewkowca to bym mogła jeść non stop 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Can't wait to meet you
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 12:32   #120
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Siedziałam i zastanawiałam się o jaką ramkę na kontakty chodzi. I byłam przekonana że o zwykłą ramkę jak do zdjęć ale nie bardzo wiedziałam po co chcecie w niej umieścić kontakty (myślałam że chodzi o takie jak w telefonie- imię i numer albo adres)
1515933097519.jpg
Ten plastik na zewnątrz tych 3 różnych kontaktów Mamy USB w ścianie, jaramy się obojeeeee Wczoraj Mąż kupił jedną z ramek co miała miejsce na 2 takie kontakty a musiały być 3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-09 17:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.