zaczynam od nowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-11, 09:27   #1
betti2016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 29

zaczynam od nowa


odchudzalam sie przez 3 miesiace i schudlam 10kg. Moje odchudzanie niestety nie bylo takie jak trzeba czesto grzeszylam i prawie dwa miesiace temu sie calkowicie poddalam. teraz nie moge wrocic do mojego stylu zycia... dodam ze mieszkam z mama siostrami i moja coreczka. mama gotuje bardzo nie zdrowo i musze gotowac osobno. bardzo bym chciala zrowo jesc i zyc ale nie mam sily walczyc.... co robic? jak przekonac sama siebie ze warto?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
betti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 13:17   #2
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: zaczynam od nowa

o co musisz walczyć? z siostrami i mamą o sposób w jaki gotujecie?
tutaj jedyną radą byłoby abyś się usamodzielniła i mieszkała na swoim, gdzie byłabyś panią własnej kuchni

Piszesz, że masz córkę. ona powinna być twoją największą motywacją. Pamiętaj, że patrzy na ciebie, jaki styl życia prowadzisz i później będzie robić to samo. Nie dbając o siebie, nie dbasz o nią. Nie ucz jej złych nawyków.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 16:27   #3
wiewiorek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 44
Dot.: zaczynam od nowa

A jak u ciebie z ruchem w ciągu dnia?
wiewiorek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 16:43   #4
graczocholiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 50
Dot.: zaczynam od nowa

Może nie staraj się trzymać nie wiadomo jakiej diety, eliminuj niezdrowe potrawy stopniowo nie od razu. Najpierw zrezygnuj ze słodyczy, później ze słodzenia kawy / herbaty następnie gotuj coraz mniej tłusto itd, małymi kroczkami
__________________
CIEKAWY BLOG O ODCHUDZANIU

Edytowane przez graczocholiczka
Czas edycji: 2016-09-15 o 18:19
graczocholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 13:00   #5
pita97
Przyczajenie
 
Avatar pita97
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11
Dot.: zaczynam od nowa

A może zamiast gotować osobno, to namówisz mamę, żeby gotowała zdrowiej. Nie muszą to być wielkie zmiany, ale po prostu zdrowsze wersje znanych dań, np. zamiast smażonego kotleta, pieczony kurczak. Zamiast zagęszczać zupy mąką, można blendować warzywa, itd. Wyjdzie wam to wszystkim na zdrowie.
pita97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 18:52   #6
betti2016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 29
Dot.: zaczynam od nowa

Wczoraj zaczelam... dlugo musialam walczyc ze swoimi slabosciami i dopiero wczoraj udalo mi sie w 100% dotrzymac postanowiem😉 jeztem z siebie dumna😉 cwiczenia jeszcze slabo musze sie przyzwyczaic do picia wody, braku slodyczy i fast foodow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Co do gotowania to gotuje sobie i dziecku osobno a jak juz mi sie nie chce to staram sie zjesc odchudzony obiad mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
betti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 07:19   #7
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 696
Dot.: zaczynam od nowa

Być może za duże wymagania sobie narzuciłaś i taki jest tego efekt.
krystyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-19, 10:31   #8
Musia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 30
Dot.: zaczynam od nowa

wydaje mi się, że w zaistniałej sytuacji musisz sięgnąć po dodatkową pomoc, i nie chodzi mi tu nawet o jakiegoś trenera. dobrym wyborem mógłby być chociażby jakiś suplement diety. ostatnio dużo słyszy się o np. pokrzywie indyjskiej. ja sama nie spróbowałam, ale się zastanawiam. podobno 100% naturalne.
Musia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 11:04   #9
Musia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 30
Dot.: zaczynam od nowa

Staraj się sama przygotowywać potrawy, może po pewnym czasie rodzina sama zauważy że lepiej się czujesz i dobrze wyglądasz i same zaczną Cię naśladować.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Musia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 18:28   #10
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: zaczynam od nowa

Można jeść zdrowo i smacznie. To kwestia "przestawienia się". Gotuj dla siebie osobno. Ale też musisz mieć wystarczająco mocną motywację aby chcieć wprowadzić zmiany w swoim jadłospisie i stylu życia. Rovienie tego na siłę,z przymusu prędzej czy później skończy się klęską
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 16:07   #11
Lady_Daga
Raczkowanie
 
Avatar Lady_Daga
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 187
Dot.: zaczynam od nowa

Znam to. Nie jest łatwo wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe w domu, gdzie każdy ma swoje rację i zostaje się wyśmiewanym... Ja gotuje sobie sama, pięć posiłków dziennie, co 3 godz. Efekty są. Powoli ale są. Muszę znów "zmusić" się do większej aktywności... Tylko skąd brać motywację kiedy wsparcia brak??? A do tego jak tylko zacznę ćwiczyć, czy biegać to łapią mnie przeziębienia i wszystko od początku...
__________________
Nie ma dzieci - są ludzie , ale o innej skali pojęć, innym zasobie doświadczenia, innych popędach, innej grze uczuć. Zachęcam do przekazania 1% dla FSM - https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM
Lady_Daga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-27, 18:16   #12
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: zaczynam od nowa

Lady_Daga - motywację musisz mieć w sobie.Mnie mnotywują efekty,jakie dają treningi.Widzę pozytywne zmiany w sylwetce,samopoczuciu. Mieszczę się w ciuchy,które już odkładałam do lamusa.Inny "motywator" nie jest mi potrzebny.

Wiadomo,że najlepiej byłoby mieć klub fitness tuż pod nosem,ale nie zawsze tak się da.Ja na swoją siłkę jadę kawał drogi i to skuterem, Przez cały rok,także zimą. Też choruję przez to i miewam przerwy,ale potem wracam z powrotem,bo wiem,że warto

Może problem tkwi w tym,że nie zawsze potrafimy znaleźć dla siebie aktywność,która da nam autentyczną radość. Jeśli ktoś się męczy psychicznie na siłowni,podczas biegania itd.,to na pewno szybko się zniechęci. Ja uwielbiam siłownię i tego się trzymam. Pomyśl,co LUBISZ robić i tym się zajmuj.Mogą to być długie spacery,rower itp.Jeśli znajdziesz coś,co da Ci autentyczną przyjemność,to zechcesz do tego wracać
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-27 19:16:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.