Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Pokaż wyniki sondy: według mnie najlepszą lokówką jest
Lokówka spiralna BAB 2335E 0 0%
Lokówka babyliss PRO 0 0%
Lokówka ceramiczna do włosów Vidal Sassoon 1 100,00%
Wigo; Profesjonalna lokówka o średnicy 40 mm 0 0%
Głosujący: 1. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-19, 09:36   #1561
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kindon Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki! Ja szukam dobrej lokówki do włosów. Najlepiej grubej. Myślałam nad remingtonem, bo mam z tej firmy prostownice i naprawdę jest świetna(a przetestowałam już kilka firm) wię cpomyślałam że lokówkę tez mogłabym nabyć z tej firmy jednakże nie mają oni zbyt dużego wyboru a babyliss nie znam i nie wiem czy to był by dobry wybór. W firmy typu braun, philips itp nie wierze, bo tu się płaci za przereklamowaną nazwę a nie jakość. Możecie polecić dobra lokówkę??
Czytałam bardzo dobre opinie o Hot tools - zobacz sobie na ebay.com
No i polecam tu przejrzeć opinie:
https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria...avgDSC&kat=170
Z tego wynika, że najlepsze są akurat te, co do których nie jesteś przekonana - SatinStyler EC1, Braun i Satin Hair Colour EC2, Braun
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 21:06   #1562
Anielka_
Raczkowanie
 
Avatar Anielka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

witam,
moje włosy po ciąży krecą sie coraz mniej Niby loczki, z tyłu niekore całkiem proste. PORAŻKA, koleżanka mi doradzila zebym te kosmyki proste nakrecic na lokówke. Wlosy mam bardzo poddatne, myje co 3 dni, wiec w sumiew tyg. lokówki użyłabym 2 razy. mam kilka pytan:

1) czy bardzo zniszczy mi to włosy, boje sie, ze jak włosy sie przesuszą to jeszcze mniej beda sie krecic;

2) jak beda stosowac lokówke to moze nawilżać włosy u fryzjera, jak czesto taki zabieg stosowac, moze inny polecacie?

3) co to daje, ze powłoka jest nano-tytanowo-ceramiczną, jaka jest najlepsza?

4) co uważacie o tych lokówce? Którą mi polecacie?
a-http://www.ceneo.pl/;015330500-10.htm
b- http://www.nokaut.pl/lokowki-do-wlos...ab2280tte.html
c- http://www.nokaut.pl/suszarko-lokowk...iss-2325e.html
d-http://www.tradelux.pl/lokowka-stozk...utm_content=81



BARDZO DZIEKUJĘ ZA POMOC I ODPOWIEDZ

Edytowane przez Anielka_
Czas edycji: 2010-08-26 o 09:20
Anielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 09:47   #1563
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Lokówki, suszarko-lokówki KTÓRA NAJLEPSZA?

Cytat:
Napisane przez Anielka_ Pokaż wiadomość
witam,
moje włosy po ciąży krecą sie coraz mniej Niby loczki, z tyłu niektore całkiem proste. PORAŻKA, koleżanka mi doradzila zebym te kosmyki proste nakrecic na lokówke. Wlosy mam bardzo poddatne, myje co 3 dni, wiec w sumiew tyg. lokówki użyłabym 2 razy. mam kilka pytan:

1) czy bardzo zniszczy mi to włosy, boje sie, ze jak włosy sie przesuszą to jeszcze mniej beda sie krecic;

2) jak beda stosowac lokówke to moze nawilżać włosy u fryzjera, jak czesto taki zabieg stosowac, moze inny polecacie?

3) co to daje, ze powłoka jest nano-tytanowo-ceramiczną, jaka jest najlepsza?

4) co uważacie o tych lokówce? Którą mi polecacie?
a-http://www.ceneo.pl/;015330500-10.htm
b- http://www.nokaut.pl/lokowki-do-wlos...ab2280tte.html
c- http://www.nokaut.pl/suszarko-lokowk...iss-2325e.html
d-http://www.tradelux.pl/lokowka-stozk...utm_content=81


Czy lepsza jest lokówka B czy D?

BARDZO DZIEKUJĘ ZA POMOC I ODPOWIEDZ

wydaje mi się że b bo dobrej firmy... ale ja na twoim miejscu po odżywiałabym włosy i próbowała je kręcić na wałki albo na papiloty... a jeśli ma swoje kręcone to w lekko wysuszone wetrzeć jakaś odżywkę do fal i loków i obyło by się bez katowania ich ...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 10:19   #1564
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anielka_ Pokaż wiadomość
witam,
moje włosy po ciąży krecą sie coraz mniej Niby loczki, z tyłu niekore całkiem proste. PORAŻKA
Jak dawno urodziłaś? Może równowaga hormonalna nie została jeszcze przywrócona? Warto zadbać na początek o wnętrze - nasz styl życia widać na włosach.
Cytat:
koleżanka mi doradzila zebym te kosmyki proste nakrecic na lokówke.
No to może niech koleżanka nakręca sobie sama 2 razy w tygodniu na lokówkę - wysoka temperatura prowadzi do wysuszenia włosów. Dlatego też kręcone winny trzymać się z dala od lokówek, prostownic i gorącego powietrza suszarki.
dlaczego? Bo to suche z natury i bardzo delikatne włosy podatne na uszkodzenia i złamania.
Cytat:
Wlosy mam bardzo poddatne, myje co 3 dni, wiec w sumiew tyg. lokówki użyłabym 2 razy.
To dość często.
Cytat:
1) czy bardzo zniszczy mi to włosy, boje sie, ze jak włosy sie przesuszą to jeszcze mniej beda sie krecic
I masz rację - suche kręcone wysuszane dodatkowo puszą się jedynie, a skręt jest raczej marny.
Cytat:
2) jak beda stosowac lokówke to moze nawilżać włosy u fryzjera, jak czesto taki zabieg stosowac, moze inny polecacie?
Wszystkie zabiegi, które robi fryzjer możesz robić sobie sama w domu. Ponieważ kręcone wymagają regularnej i ścisłej pielęgnacji (zaniedbania i błędy widać bardzo szybko), nawilżanie u fryzjera może kosztować Cię zbyt wiele. No chyba, że możesz sobie na to pozwolić, to wówczas warto wiedzieć, co fryzjer na głowę Ci nakłada. Kręcone są kapryśne, a ich kondycjonowanie (silikonem, dużymi proteinami, niewnikającymi emolientami) może w efekcie długoterminowym przynieść gorsze zniszczenia niż przed rozpoczęciem zabiegów.
Cytat:
3) co to daje, ze powłoka jest nano-tytanowo-ceramiczną, jaka jest najlepsza?

4) co uważacie o tych lokówce? Którą mi polecacie?
Na te dwa pytania nie odpowiem, bo jestem przeciwna lokówce ze względu na wysoka temperaturę w jakiej działa.
Polecam Ci natomiast zapoznanie się z zawartością tego forum - FAQ, pigułką i wątkiem pielęgnacyjnym, celem poprawy stanu swoich włosów.
Dobra i regularna pielęgnacja przyniesie więcej Twoim włosom niż stylizacja, która da efekt jedynie krótkotrwały. I może się skończyć dodatkowym zniszczeniem (szczególnie regularnie prowadzona i do tego w wysokich temperaturach).
Decyzja jest jednak Twoja. Linki do wątków znajdziesz w moim podpisie.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:11   #1565
Anielka_
Raczkowanie
 
Avatar Anielka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Jak dawno urodziłaś?
Bardzo dziekuje za odp. Masz racje.
Urodziłam rok temu. Myslisz, ze to za wczesnie zebyhormony wrócily do normy?
Jaki polecilabysmi zabieg fryzjerski dla włosów kreconych(mam sprawdzony zakład i moglabym taniej zrobic, tylko nie wiem co?).
Anielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:57   #1566
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anielka_ Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuje za odp. Masz racje.
Urodziłam rok temu. Myslisz, ze to za wczesnie zebyhormony wrócily do normy?
Jeśli już nie karmisz, to powinny powoli wracać do normy. Sprawdź, jak miesiączkujesz (regularność), jak zachowuje się skóra. Jeśli nie ma jakiś wielkich odstępstw, nie leczysz się, nie bierzesz pigułek, to powinno być coraz lepiej.
No i tarczyca musi być zdrowa, stabilny poziom żelaza. To wszystko ma znaczenie dla kondycji naszych włosów.
Cytat:
Jaki polecilabysmi zabieg fryzjerski dla włosów kreconych(mam sprawdzony zakład i moglabym taniej zrobic, tylko nie wiem co?).
Hmm... zadałaś mi wbrew pozorom bardzo trudne pytanie. Poświęcam włosom w domu tyle czasu, ze przez myśl mi nie przeszło, by robić to u fryzjera. Wolę sama nałożyć coś, co znam i wiem, jakie konkretnie składniki zawiera - czysty olej kokosowy, keratynę hydrolizowaną, liposomy... Sama decyduję w jakich proporcjach i kiedy oraz jak długo. Dlatego też u fryzjera raczej nie spróbuję.
Ale chociaż spróbuję odpowiedzieć...
Jeśli fryzjerka jest zaprzyjaźniona, niech zrobi coś, co jest jak najbardziej naturalne. Problem w tym, że wiele profesjonalnych kosmetyków jest nastawionych na szybki efekt i tym samym raczej działa na wierzchu niż wewnątrz włosa. Nie wiem, czy fryzjerka będzie miała wiedzę na temat wszystkich składników kuracji, która Ci zaserwuje.

Nadto nie wiem w jakim dokładnie stanie masz włosy. Przydałoby się zdjęcie (najlepiej z tyłu) dobrej jakości, by móc to ocenić. Wstaw - popatrzę i może mniej więcej ustalimy, czego włosy by potrzebowały (w sumie dość trudno to ocenić, bo nie każde suche włosy musza od razu potrzebować oleju czy nafty. Może się okazać, że chodzi o proteiny czy nawilżacze. Nie ma jednej odpowiedzi )
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:20   #1567
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

hejka

mam proste włoski średniej długości i kiedyś miałam manie żeby one był proste Ale teraz zmieniło mi się i marzą mi się fajne jakieś loczki i chcę kupić lokówkę, tylko że tyle tego jest ;/ Nie chce jakiejś drogie, tak do 80 zł myślę, co byście mi poleciły? Na co mam patrzeć przy kupnie? na moc czy co;> Bo ja się nie znam

pozdrawiam i dzięki za odp
__________________
Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Balsam!
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 12:45   #1568
aniolblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Witam.Mogę wam polecić lokówkę firmy Remington model: Ci151 Pro Soft o średnicy 38mm lub model: Ci50.Grube naturalne fale lub loki.Znajdziecie ją w sklepach internetowych tj. remington24.pl,elektrik.p l,kupujemy.pl,medialux.pl i inne najlepiej zapytać wujka google.pl.Mają na nie teraz niezłe promocje normalna cena to około 120-160zł zależy w jakim sklepie w tej chwili można już kupić za 70-90zł.Naprawdę polecam!!! pozdrawiam
aniolblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 09:33   #1569
cornelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 72
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Dziewczyny, a co sądzicie o tych falownicach? Ma któraś? Bo mi się wydaje, że chyba lepiej zainwestować w tego typu sprzęt niż lokówkę. Bardziej podoba mi się efekt końcowy. Szczerze, to myślałam o kupnie prostownicy (ironio losu właśnie po to żeby robić nią fale) Bo nie wiedziałam o istnieniu falownic. Znalazłam w internetowym sklepie fryzjerskim taki model: http://www.kalamis.pl/product-pol-41...rmalinowa.html Czy któraś z Was miała z nim może styczność i mogłaby coś mi o nim powiedzieć?
cornelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 21:51   #1570
Karolcia1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 15
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cornelly Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co sądzicie o tych falownicach? Ma któraś? Bo mi się wydaje, że chyba lepiej zainwestować w tego typu sprzęt niż lokówkę. Bardziej podoba mi się efekt końcowy. Szczerze, to myślałam o kupnie prostownicy (ironio losu właśnie po to żeby robić nią fale) Bo nie wiedziałam o istnieniu falownic. Znalazłam w internetowym sklepie fryzjerskim taki model: http://www.kalamis.pl/product-pol-41...rmalinowa.html Czy któraś z Was miała z nim może styczność i mogłaby coś mi o nim powiedzieć?

To jest już stary model tej falownicy. Widziałam na allegro, że pojawiły się nowe tytanowo-turmalinowe, maja szare rurki, a nie fioletowe.
Karolcia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 19:21   #1571
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

mozecie polelic mi jakąs lokówke w miare rozsądnej cenie.
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 23:20   #1572
Karolcia1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 15
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

A jakie chcesz mieć loki?
Karolcia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 07:53   #1573
Nefrytka
Rozeznanie
 
Avatar Nefrytka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 535
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Moja mama będzie miała urodziny i wymyśliłam, by kupić jej suszarko lokówkę. Ona używa czegoś w takim stylu jak dodałam w załączniku. I właśnie czegoś takiego szukam. Moja mama nie kręci włosów, tylko je "podnosi" i modeluje taką lokówką. Niestety ta co ma, po dwóch miesiącach się zaczęła przegrzewać. Chciałabym jej kupić coś porządnego, ale zupełnie się nie orientuje... Cena najlepiej do 150 zł.
Nefrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 11:48   #1574
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Lokówki, suszarko-lokówki KTÓRA NAJLEPSZA?

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
wydaje mi się że b bo dobrej firmy... ale ja na twoim miejscu po odżywiałabym włosy i próbowała je kręcić na wałki albo na papiloty... a jeśli ma swoje kręcone to w lekko wysuszone wetrzeć jakaś odżywkę do fal i loków i obyło by się bez katowania ich ...

a ja jestem szczęśliwą posiadaczką lokówki firmy philips HP 4684 o grubości 38 mm i jest idealna... żadna inna (choć miałam juz z remingtona, babyliss, wigo itd,) nie służyły mi jak ta
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 12:08   #1575
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Karolcia1981 Pokaż wiadomość
A jakie chcesz mieć loki?
mniej wiecej takie efekt
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 22:09   #1576
Karolcia1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 15
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Te loki uzyskuje się przy pomocy lokówki spiralnej, normalna lokówka nie daje tego efektu. Spiralna ma specjalny tłok, który rozdziela te pasma i dzięki niemu uzyskuje się takie fajne loczki.
Karolcia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 22:43   #1577
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Dziewczyny co myślicie o tej lokówce ? Efalock kojarzy mi się z dobrą firmą...http://allegro.pl/efalock-curling-ki...196782808.html
czy lepsza będzie :http://allegro.pl/lokowka-philips-hp...220252982.html
__________________

Edytowane przez effulla
Czas edycji: 2010-09-16 o 22:44
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 20:27   #1578
pm1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Gruba lokówka

Witam Wszystkich
Zastanawiam się nad zakupem grubej lokówki 32-38mm.
W związku z tym proszę o opinie i pomoc..

Wytypowałam następujące kandydatki:
1. Remington Ci151
http://allegro.pl/lokowka-remington-...234896052.html
2. BaByliss Pro
http://allegro.pl/lokowka-babyliss-p...235965114.html
3. Philips
http://allegro.pl/lokowka-philips-hp...239842824.html

Którą najbardziej doradzacie? Macie jakies doświadczenie, którymi się ze mną mozecie podzielic ? Z góry dziekuje za odpowiedzi
pm1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 11:41   #1579
convali
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 96
Dot.: jaka PROSTOWNICA do podkręcania końcówek i loków?

Ostatnio trafiłam na model prostownicy Hair Goddess, który właśnie nadaję się nie tylko do prostowania, ale i do robienia loków i fal. Dowiedziałam, się że zależy to właśnie od zaokrąglonych boków Poza tym ma ruchome, ceramiczno-turmalinowe płytki sprawiają, że włosy nie elektryzują się http://www.kalamis.pl/product-pol-35...a-torebka.html
convali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 09:18   #1580
Amenka88
Raczkowanie
 
Avatar Amenka88
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Gruba lokówka

WITAM, mam zamiar kupic lokowke babyliss 2289U
http://allegro.pl/lokowka-babyliss-p...235965114.html
Nie moglam znaleźć na jej temat żadnych opini, a wiadomo ze firma babyliss jest raczej dobra firmą, ma ktos z was ta lokowke, co powiecie na jej temat>
Amenka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 09:42   #1581
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Gruba lokówka

Ja mam taka lokowke tylko ze z revlona (chyba!) i powiem szczerze, ze nie potrafie jej uzywac - tzn mam niepodatne wlosy na krecenie i jakos to wszystko mi sie nie trzyma
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 05:27   #1582
kandalska7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Smile Dot.: FALOWNICE do włosów...Tylko którą wybrać???

Cytat:
Napisane przez losiek_emi Pokaż wiadomość
Witajcie!!!
Zastanawiam się nad kupnem falownicy do włosów...ale nie wiem którą wybrać....Oglądałam: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81585994 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82943894 Co o nich myślicie.Natura mnie obdarzyła prostymi wloskami i od czasu do czasu chciałabym coś innego mieć na tej główce...Może któraś z Was ma coś takiego i podzieli się swoimi doświadczeniami???

witam,a czy ktos ma jakies doswiadczenia w zwiazku z falownica remington lub babyliss?
kandalska7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 14:09   #1583
Ania2404
Raczkowanie
 
Avatar Ania2404
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: ok. Krakowa
Wiadomości: 69
GG do Ania2404
Dot.: jaka PROSTOWNICA do podkręcania końcówek i loków?

Ja dostałam w prezencie prostownice Philips HP 4668 SalonStraight Seduce i również jestem z niej strasznie zadowolona. Nagrzewa się szybciutko - 30s! ma możliwość regulacji temperatury od 120' do 210', włoski wyprostowane nią dłuugo trzymają się prosto bez używania dodatkowych nawet produktów do prostowania (dodam, że z natury moje włosy to burza loków).
Używam jej zarówno do prostowania jak i do układania moich niesfornych kosmyków w fale. Sprawdza się świetnie i jako lokówka i jako prostownica. Szczerze polecam!
Ania2404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 13:17   #1584
karolinados
Przyczajenie
 
Avatar karolinados
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 25
Dot.: Gruba lokówka

http://www.youtube.com/watch?v=NsrOO...eature=related

dziewczyny wiece moze jaka srednica ma lokowka uzyta w filmiku?
karolinados jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 13:27   #1585
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Gruba lokówka

Cytat:
Napisane przez karolinados Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=NsrOO...eature=related

dziewczyny wiece moze jaka srednica ma lokowka uzyta w filmiku?
4 cm

a ta laska ma świetne włosy! jaki to kolor?

Edytowane przez eelmirka
Czas edycji: 2010-11-17 o 13:29
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 14:24   #1586
karolinados
Przyczajenie
 
Avatar karolinados
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 25
Dot.: Gruba lokówka

hmm jestes pewna ze to tylko 2 0mm? myslalam ze to 25mm lub 32 mm

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

dziewczyny moglbyscie wstawic zdjecia lokow uzyskanych dzieki lokowce o 25mm oraz 32mm. chce kupic lokowke z babyliss pro i zastanawiam sie nad tymi 2 grubosciami chce uzyskac cos takiego: http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...10&tx=88&ty=92
karolinados jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 16:23   #1587
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Gruba lokówka

Cytat:
Napisane przez karolinados Pokaż wiadomość
hmm jestes pewna ze to tylko 2 0mm? myslalam ze to 25mm lub 32 mm

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

dziewczyny moglbyscie wstawic zdjecia lokow uzyskanych dzieki lokowce o 25mm oraz 32mm. chce kupic lokowke z babyliss pro i zastanawiam sie nad tymi 2 grubosciami chce uzyskac cos takiego: http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...10&tx=88&ty=92
ja mówię o 38 mm parę postów wcześniej też pytałam o takie loki, zobacz sobie
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 09:49   #1588
karolinados
Przyczajenie
 
Avatar karolinados
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 25
Dot.: Gruba lokówka

faktycznie, teraz zauwazylam ze zle przeczytalam
karolinados jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 11:01   #1589
91Laura91
Raczkowanie
 
Avatar 91Laura91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Question Przyrząd do fal.

Witam.

Wie ktoś z was ja się ten przyrząd do fal, który ma dziewczyna na filmiku nazywa i gdzie mogę go dostać?
http://www.youtube.com/watch?v=G_DoT...ure=grec_index
__________________
[CENTER][I][B][COLOR=Magenta]Laurka
91Laura91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 17:32   #1590
91Laura91
Raczkowanie
 
Avatar 91Laura91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: Przyrząd do fal.

Nikt z Was nie wie?
__________________
[CENTER][I][B][COLOR=Magenta]Laurka
91Laura91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 12:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.