Kosmetyki Paloma w Łodzi?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-23, 05:47   #1
agus86
Zadomowienie
 
Avatar agus86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 037
GG do agus86

Kosmetyki Paloma w Łodzi??


Jak w temacie Wiecie może gdzie mogę je znaleźć?? Szczególnie chodzi mi o pomadki Wszelkie sugestie mile widziane

Pozdrawiam
agus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 08:35   #2
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Kosmetyki Paloma w Łodzi??

Mnie kiedys jedna babka powiedziala ze przestaja produkowac te kosmetyki ale chyba jednak sie pomylila bo pare razy widzialam ta firme w sklepach Najlepiej jak pochodzisz po tych malych "osiedlowych" moze tam widzialam tez w Carrefourze przy CZMatkiPolki,nie wiem w jakiej dzielnicy mieszkasz alena Czerwonym Ryneczku jest jeden sklepik z kosmetykami calkiem niezle wyposaznony,widoczny zaraz z ulicy prowadza go 3panie moze tam sa Pozdrawiam!!
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 09:14   #3
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Kosmetyki Paloma w Łodzi??

Ja tez pomyslalam o tym sklepiki na czerwonym rynku na Rzgowskiej (przy Paderewskiego). Jest tam ogromny wybor kosmetykow.

Ogladalam, wprawdzie cienie w kremie Palomy a nie pomadki, w malym sklepiki w hali targowej na gorniaku. Byc moze inne kosmetyki palomy tez tam beda. Wyglada na calkiem niezle zaopatrzony.

Wydaje mi sie tez, ze w Geant (na wlokniarzy tylko bylam wiec nie wiem jak w pozostalych) jest cala szafa palomy. Mam nadzieje ze dobrze kojarze ale jesli nie szfa to przynajmniej jakies kosmetyki sa. Na pewno blyszczyki.

Poza tym polecam, podobnia jak Astra, wszelkie male drogerie osiedlowe. czasem mozna w nich wyszperac perelki.

Powodzenia
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 09:29   #4
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Kosmetyki Paloma w Łodzi??

najlepiej szukac w malych sklepikach osiedlowych, takich przydomowych kosmetycznych
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 14:01   #5
agus86
Zadomowienie
 
Avatar agus86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 037
GG do agus86
Dot.: Kosmetyki Paloma w Łodzi??

Do Czerwonego Ryneczku mam w miare blisko więc chyba się tam niedługo wybiore Astro no w Carrefourze są, ale nikły wybór, bardzo nikły i z tego co kojarze to pomadek nie widziałam, a bywam tam min raz na tydzień
Pearlaniu powiadasz w Geancie ... hmm, może uda mi sie namówic kogoś na wypad tam, bo tak autobusem to troche za daleko :P
Wiem Lalesiu że to byłby najlepszy pomysł, ale czasu ostatnio brak na okrążanie tych wszytskich sklepików, ale znając siebie pewnie go jakoś troche wykombinuje

Dzieki dziewczyny za wskazówki, pozdrawiam
agus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 19:06   #6
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Kosmetyki Paloma w Łodzi??

Zatem skoro masz blisko do Czerwonego Ryneczku, to pewnie i blisko masz do Górniaka - po pierwsze masz tam kosmetyki na samej hali (jest tam taki sklepik kosmetyczny jakby z boku), potem w blaszakach dalej (już na rynku nie na hali) są również, na ulicy Zarzewskiej (niedaleko Górniaka również) jest taki kosmetyczny, tam również coś powinno się znaleźć. Aha na Górniaku jescze na samym początku stoi sobie kobieta z różnymi kosmetykami (głównie Vollare ) i tam też ma czasem Palomę. Widziałam tez Palomę na krańcówce 6.5,15 na Kurczakach (tam jest kosmetyczny) powinni jeszcze mieć
Mam nadzieję, że pomogłam
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 20:49   #7
agus86
Zadomowienie
 
Avatar agus86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 037
GG do agus86
Dot.: Kosmetyki Paloma w Łodzi??

Cytat:
Napisane przez rambo
Zatem skoro masz blisko do Czerwonego Ryneczku, to pewnie i blisko masz do Górniaka - po pierwsze masz tam kosmetyki na samej hali (jest tam taki sklepik kosmetyczny jakby z boku), potem w blaszakach dalej (już na rynku nie na hali) są również, na ulicy Zarzewskiej (niedaleko Górniaka również) jest taki kosmetyczny, tam również coś powinno się znaleźć. Aha na Górniaku jescze na samym początku stoi sobie kobieta z różnymi kosmetykami (głównie Vollare ) i tam też ma czasem Palomę. Widziałam tez Palomę na krańcówce 6.5,15 na Kurczakach (tam jest kosmetyczny) powinni jeszcze mieć
Mam nadzieję, że pomogłam
No pomogłaś, pomogłaś
Na krańcówke mam jeszcze bliżej, to sie jutro przejde tam i może jeszcze o Czerwony Ryneczek zahacze
Byłam właśnie dzisiaj u tej babeczki na Górniaku , co prawda Palomy nie wiedziałam, ale kupiłam pomadke AŻ za 1 zł Fajny kolorek, ale strasznie kremowa jest, siedzi narazie w lodówce, to może beda z niej ludzie :P

Dzięki
agus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 23:08   #8
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kosmetyki Paloma w Łodzi??

Na Retkini praktycznie w każdej drogerii są.Sama kupowałam,ale teraz się na błyszczyki przerzuciłam
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.