Ilość lakierów ;] - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-08, 21:17   #1291
nanaska
Przyczajenie
 
Avatar nanaska
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 3
Dot.: Ilosc lakierów ;]

Też mam sporo, nie wiem ile ale pewnie ponad 20, kilka kolorów z neonail dokupiłam dzisiaj i skończyło mi się miejsce w kuferku
nanaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 22:03   #1292
giella
Przyczajenie
 
Avatar giella
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 3
Dot.: Ilosc lakierów ;]

Dziewczyny gdzie trzymacie swoje lakiery? Myślę nad jakimś przezroczystym kuferkiem żeby było od razu widać co to.
giella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 23:20   #1293
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ilosc lakierów ;]

Cytat:
Napisane przez giella Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie trzymacie swoje lakiery? Myślę nad jakimś przezroczystym kuferkiem żeby było od razu widać co to.
W zwyklej kosmetyczce, bo nie chce mi sie bawic w ukladanie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-30, 20:49   #1294
opeggybrown95
Raczkowanie
 
Avatar opeggybrown95
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 80
Dot.: Ilosc lakierów ;]

Cytat:
Napisane przez giella Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie trzymacie swoje lakiery? Myślę nad jakimś przezroczystym kuferkiem żeby było od razu widać co to.
w kartoniku po komplecie z Body Shopu, ale powoli zaczyna brakować miejsca.
__________________
Świat interesuje mnie zwłaszcza w kontekście mnie samej.
opeggybrown95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 10:44   #1295
celiaVVV
Przyczajenie
 
Avatar celiaVVV
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 5
Dot.: Ilosc lakierów ;]

ja sobie w leroy kupiłam taki kuferek z przegródkami, mam już bardzo dużo lakierów, głównie neonail i ciągle coś nowego dokupuję tylko sobie sprawdźcie wysokość lakierów, bo ten co ja kupiłam to się ledwo zamyka
celiaVVV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 11:54   #1296
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Ilosc lakierów ;]

Cytat:
Napisane przez giella Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie trzymacie swoje lakiery? Myślę nad jakimś przezroczystym kuferkiem żeby było od razu widać co to.
Ja mam plastikowe pudełka, a ostatnie nabytki trzymam w takim fajnym, twardym kartonie i to się sprawdza.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-17, 11:00   #1297
emmamach3
Przyczajenie
 
Avatar emmamach3
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 3
Dot.: Ilosc lakierów ;]

swoje trzymam w pudełku po butach nie jet to najlepsza opcja, ale na razie nie mam pomysłu na zorganizowanie tego, bo lakierów coraz więcej przybywa
emmamach3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-07, 08:36   #1298
6007d5c0f676d2f478e53ddb9b0578e19bc7453a_5eb09e8463afa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 387
Dot.: Ilosc lakierów ;]

Cytat:
Napisane przez emmamach3 Pokaż wiadomość
swoje trzymam w pudełku po butach nie jet to najlepsza opcja, ale na razie nie mam pomysłu na zorganizowanie tego, bo lakierów coraz więcej przybywa

Ja przez lata trzymałam rzeczy do paznokci w pudełku po butach Wygodne, tanie i ekologiczne rozwiązanie.



Kilka miesięcy temu kupiłam dwa pudełka-jedno duże z przykrywką, a drugie średnie i płytkie bez pokrywy. W pierwszym trzymam lakiery i wszelkie ozdoby, zaś w drugim całą pielęgnację-odżywki, pilniczki, oliwki itp., czasami też te lakiery, których używam najczęściej w danym okresie.

Wybrałam sobie takie pudełka, aby mi się podobały wizualnie, więc chętnie stawiam je na półce i zgrywają się z ogólnym wystrojem mojego pokoju. Mniejsze(z pielęgnacją) stawiam na tym dużym, które jest zakryte. Częściej używam odżywek i pilniczków, więc takie rozwiązanie jest dla mnie wygodne, bo mam pod ręką od razu potrzebne mi produkty.


Ja staram się zminimalizować moją ilość lakierów do 10-15 maks. Teraz mam około dwudziestu kilku, ostatnio pozbywam się kolorów, których używam rzadko i nie malowałam od dawna. Całkiem dobrze mi to idzie
Niestety mam słabość do ładnych kolorów i błyskotek, dlatego mam tyle lakierów, mimo, że nie maluję ich bardzo często.
6007d5c0f676d2f478e53ddb9b0578e19bc7453a_5eb09e8463afa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-07, 12:25   #1299
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ilosc lakierów ;]

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;87480323]Ja przez lata trzymałam rzeczy do paznokci w pudełku po butach Wygodne, tanie i ekologiczne rozwiązanie.



Kilka miesięcy temu kupiłam dwa pudełka-jedno duże z przykrywką, a drugie średnie i płytkie bez pokrywy. W pierwszym trzymam lakiery i wszelkie ozdoby, zaś w drugim całą pielęgnację-odżywki, pilniczki, oliwki itp., czasami też te lakiery, których używam najczęściej w danym okresie.

Wybrałam sobie takie pudełka, aby mi się podobały wizualnie, więc chętnie stawiam je na półce i zgrywają się z ogólnym wystrojem mojego pokoju. Mniejsze(z pielęgnacją) stawiam na tym dużym, które jest zakryte. Częściej używam odżywek i pilniczków, więc takie rozwiązanie jest dla mnie wygodne, bo mam pod ręką od razu potrzebne mi produkty.


Ja staram się zminimalizować moją ilość lakierów do 10-15 maks. Teraz mam około dwudziestu kilku, ostatnio pozbywam się kolorów, których używam rzadko i nie malowałam od dawna. Całkiem dobrze mi to idzie
Niestety mam słabość do ładnych kolorów i błyskotek, dlatego mam tyle lakierów, mimo, że nie maluję ich bardzo często.[/QUOTE]

Tez chyba musze zredukowac kolekcje, pozbyc sie chociaz tych lakierow, ktore srednio mi podeszly i uzylam ich jedynie raz czy dwa, kilka by sie takich znalazlo, na przyklad jeden przebarwil mi paznokcie (Essie Satin sister), a drugi jakos mi po prostu nie pasowal (Essie Resort fling).
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 13:26   #1300
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Ilosc lakierów ;]

Ja -niestety -jestem lakierową sroką, moja obecna kolekcja to ponad 50 klasycznych lakierów Essie- tylko tych używam. Potrafię malować paznokcie 1-2 razy w tygodniu, za każdym razem mam ochotę na inny kolor ( pora roku, pogoda, nastrój ) , więc muszę mieć wybór
Na marginesie, gdyby któraś z Was miała ochotę wymienić się na essiaki, to zapraszam do mojego wątku wymiankowego.
Lakiery trzymam w ładnym pudełku ze Stendersa, którego wieczko jest częściowo przezroczyste, a produkty do pielęgnacji i manicure w szufladce mini komódki. Moim marzeniem jest długa wąska podświetlana półeczka , na której ustawiałabym lakiery, ale do takich akcji już trzeba byłoby mieć garderobę ;-)
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132

Edytowane przez aniszonekk
Czas edycji: 2020-01-08 o 13:30
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 19:42   #1301
6007d5c0f676d2f478e53ddb9b0578e19bc7453a_5eb09e8463afa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 387
Dot.: Ilosc lakierów ;]

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tez chyba musze zredukowac kolekcje, pozbyc sie chociaz tych lakierow, ktore srednio mi podeszly i uzylam ich jedynie raz czy dwa, kilka by sie takich znalazlo, na przyklad jeden przebarwil mi paznokcie (Essie Satin sister), a drugi jakos mi po prostu nie pasowal (Essie Resort fling).

W punkt.

Moim problemem jest to, że wiele lakierów mnie zachwyca, przejrzę dokładnie w necie swatche, ale jak już w końcu kupię to jednak nie jest to, nie czuję się dobrze z takim kolorem, nie zgrywa się z kolorem mojej skóry itp.

Dlatego lubię Inglota, bo można sobie maznąć paznokieć testerem, pochodzić z lakierem na paznokciu i zobaczyć czy mi odpowiada A jakościowo też mi pasują.



Essie ogólnie planuję-zainwestować w kilka ,,moich kolorów", bo bardzo lubię ich połysk i pędzelek(miałam kiedyś Mademoiselle). Czaję się na Sugar Daddy i Vanity Fairest, te mam dobrze przemyślane. Nawet jeśli okażą się nie do końca takie jakie chcę to na pewno zużyję na paznokcie u stóp.
Ale to dopiero jak zmniejszę ilość obecnych lakierów do kilkunastu.
6007d5c0f676d2f478e53ddb9b0578e19bc7453a_5eb09e8463afa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-08, 23:49   #1302
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ilosc lakierów ;]

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;87485522]Essie ogólnie planuję-zainwestować w kilka ,,moich kolorów", bo bardzo lubię ich połysk i pędzelek(miałam kiedyś Mademoiselle). Czaję się na Sugar Daddy i Vanity Fairest, te mam dobrze przemyślane. Nawet jeśli okażą się nie do końca takie jakie chcę to na pewno zużyję na paznokcie u stóp.
Ale to dopiero jak zmniejszę ilość obecnych lakierów do kilkunastu.[/QUOTE]

Vanity fairest jest u mnie prawie ze przezroczysty, o wiele bardziej wole Ballet slippers czy Muchi muchi z takich jasnych. Ostatnio tez lubie lakiero-odzywki Essie TLC, wczoraj kupilam Minimally modest.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 02:18   #1303
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ilosc lakierów ;]

Ok, policzylam moje lakiery: 40 lakierow Essie i 1 OPI (kupiony tylko dlatego, ze Essie nie ma takiego odcienia, a ja mam obsesje na punkcie rozu - No turning back from Pink Street). Teraz juz 35 lakierow Essie, bo wlasnie pieciu sie pozbylam - 5th avenue kupiony w Stanach, piekna czerwien, ale te amerykanskie pedzelki sa dla mnie nie do przeskoczenia, nie znosze ich. Ciesze sie, ze australijskie lakiery Essie maja takie same szerokie pedzelki, jak europejskie. Z tego samego powodu wywalilam tez Chocolate cakes i Frock'n'roll. Do odstrzalu poszedl tez Resort fling, bo kolor mi sie nie podoba i Satin sister, bo nawet po uzyciu bazy strasznie przebarwia paznokcie.
Z calej reszty kolekcji jestem zadowolona, moje ulubione to Marshmallow, Fiji, Ballet slippers, Muchi muchi, Lilacism, Too too hot, Watermelon, Naughty nautical, Play date, Sole mate, Sunday funday i Madison Ave hue.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 07:53   #1304
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Ilosc lakierów ;]

Moim najukochańszym lakierem jest Hubby for Dessert, ale lubię też Fiji i Muchi Muchi z takich jasnych. Saint Tropez , Russian Roulette , under The twilight z granatów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 09:10   #1305
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ilosc lakierów ;]

Cytat:
Napisane przez aniszonekk Pokaż wiadomość
Moim najukochańszym lakierem jest Hubby for Dessert, ale lubię też Fiji i Muchi Muchi z takich jasnych. Saint Tropez , Russian Roulette , under The twilight z granatów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pogrubione niestety nie sa u mnie dostepne, a szkoda, bo zwlaszcza ten pierwszy chetnie bym nabyla.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 09:54   #1306
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Ilosc lakierów ;]

W Polsce też nie jest już łatwo z Hubby. Wcześniej sporo kupowałam na Zebrze i Nocance, tam były też świetne ceny. Obecnie mają resztki (choć Zebra dodaje czasem jakieś nowe kolory) i zostaje allegro lub olx. Hubby jest świetny, bo robi french wrażenie na moich paznokciach a nie muszę bawić się w malowanie końcówek płytki na biało Coś jaki Fiji, tylko delikatnie fioletowa wersja.
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 09:59   #1307
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ilosc lakierów ;]

Cytat:
Napisane przez aniszonekk Pokaż wiadomość
W Polsce też nie jest już łatwo z Hubby. Wcześniej sporo kupowałam na Zebrze i Nocance, tam były też świetne ceny. Obecnie mają resztki (choć Zebra dodaje czasem jakieś nowe kolory) i zostaje allegro lub olx. Hubby jest świetny, bo robi french wrażenie na moich paznokciach a nie muszę bawić się w malowanie końcówek płytki na biało Coś jaki Fiji, tylko delikatnie fioletowa wersja.
Z tym opisem kojarzy mi sie Go ginza, ktory mam.
Kupuje od dawna juz zawsze stacjonarnie, bo przynajmniej mam wtedy gwarancje szerokiego pedzelka
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 10:43   #1308
mionstka
Raczkowanie
 
Avatar mionstka
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 71
Dot.: Ilosc lakierów ;]

A to musze sie zapoznac, bo czegos takiego szukałam co ten pędzelek też ma dość spory, bo takie smyranie cieniasami mnie niestety dość szybko męczy.
__________________
dolce vita
mionstka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 10:44   #1309
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ilosc lakierów ;]

Cytat:
Napisane przez mionstka Pokaż wiadomość
A to musze sie zapoznac, bo czegos takiego szukałam co ten pędzelek też ma dość spory, bo takie smyranie cieniasami mnie niestety dość szybko męczy.
Przy cienkim pedzelku latwiej o smugi.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-09, 10:51   #1310
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Ilosc lakierów ;]

Ja też wolę te szersze , szybciej idzie malowanie i lepiej nabiera się lakier.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 11:18   #1311
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Ilosc lakierów ;]

Cytat:
Napisane przez aniszonekk Pokaż wiadomość
Ja też wolę te szersze , szybciej idzie malowanie i lepiej nabiera się lakier.
Przyłączam się, też lubię szersze pędzelki, idzie łatwo, szybko i przyjemnie, tylko nie wolno nabierać za dużo lakieru bo może się rozlać.
Też mi się marzy jakaś półka na której mogłabym oglądać wszystkie moje kolory (a trochę ich mam). Łatwiej by mi było wybierać. Niestety moje lakiery trzymam w pudełkach - co prawda przeźroczystych,ale to trochę niewygodne.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 11:32   #1312
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ilosc lakierów ;]

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Przyłączam się, też lubię szersze pędzelki, idzie łatwo, szybko i przyjemnie, tylko nie wolno nabierać za dużo lakieru bo może się rozlać.
Też mi się marzy jakaś półka na której mogłabym oglądać wszystkie moje kolory (a trochę ich mam). Łatwiej by mi było wybierać. Niestety moje lakiery trzymam w pudełkach - co prawda przeźroczystych,ale to trochę niewygodne.
Ja swoje trzymam w kosmetyczce, jeszcze ciezej cokolwiek tam znalezc, niz w pudelku chyba.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 11:46   #1313
wersjona
Przyczajenie
 
Avatar wersjona
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 3
Dot.: Ilosc lakierów ;]

W mojej kolekcji w sumie same hybrydy, głównie neonail bo jakoś mi ich pędzelki i konsystencja najbardziej podeszła. Ilość to pewnie koło 20 kolorów, staram się wybierać różne, a jak coś mi nie podpasuje oddaję siostrze
wersjona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 19:42   #1314
6007d5c0f676d2f478e53ddb9b0578e19bc7453a_5eb09e8463afa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 387
Dot.: Ilosc lakierów ;]

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Vanity fairest jest u mnie prawie ze przezroczysty, o wiele bardziej wole Ballet slippers czy Muchi muchi z takich jasnych. Ostatnio tez lubie lakiero-odzywki Essie TLC, wczoraj kupilam Minimally modest.

Tym bardziej go chcę, ciężko mi jest znaleźć mocno transparentne lakiery
6007d5c0f676d2f478e53ddb9b0578e19bc7453a_5eb09e8463afa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 00:23   #1315
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ilosc lakierów ;]

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;87489211]Tym bardziej go chcę, ciężko mi jest znaleźć mocno transparentne lakiery [/QUOTE]

Ja bym chciala, zeby on byl mniej transparentny, cos bardziej jak Muchi muchi, tylko z drobinkowym wykonczeniem - na to wlasnie liczylam i sie bardzo rozczarowalam. A u mnie on wyglada mniej wiecej tak, jak na zalaczonym zdjeciu po nalozeniu az pieciu warstw, przy trzech warstwach jest praktycznie calkowicie transparentny z odrobina drobinek, a przy dwoch warstwach wyglada jak zwykly bezbarwny lakier.

__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 08:52   #1316
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Ilosc lakierów ;]

U mnie podobnie wygląda Mademoiselle, tak jakby był pozbawiony pigmentacji. Nadaje się najlepiej na lekkie rozjaśnienie innego koloru, samego jego koloru po 3 warstw nie widać. Jak ma się np. lekko zażółconą płytkę paznokcia, to efekt fatalny.
Zrobiłam skontrum moich lakierów, wrzucam trochę zdjęć. Ponad 50 sztuk, w tym kilka wystawionych na wymiankę, których na zdjęciach nie ujęłam. Jedno, co mnie złości w essie, to mało estetyczne rozwarstwianie, ale na szczęście po wstrząśnięciu staje się już jednolity i nie ma to wpływu na jakość malowania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20200109_213425.jpg (111,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20200109_213445.jpg (146,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20200110_082844.jpg (38,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20200110_083036.jpg (37,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20200110_083130.jpg (49,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20200110_083417.jpg (34,6 KB, 17 załadowań)
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132

Edytowane przez aniszonekk
Czas edycji: 2020-01-10 o 08:54
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 09:11   #1317
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Ilosc lakierów ;]

Cytat:
Napisane przez aniszonekk Pokaż wiadomość
U mnie podobnie wygląda Mademoiselle, tak jakby był pozbawiony pigmentacji. Nadaje się najlepiej na lekkie rozjaśnienie innego koloru, samego jego koloru po 3 warstw nie widać. Jak ma się np. lekko zażółconą płytkę paznokcia, to efekt fatalny.
Zrobiłam skontrum moich lakierów, wrzucam trochę zdjęć. Ponad 50 sztuk, w tym kilka wystawionych na wymiankę, których na zdjęciach nie ujęłam. Jedno, co mnie złości w essie, to mało estetyczne rozwarstwianie, ale na szczęście po wstrząśnięciu staje się już jednolity i nie ma to wpływu na jakość malowania.
Wspaniała kolekcja. Jak będę miała chwilkę czasu to zrobię zdjęcia mojej kolekcji.
Ja, jak mam wenę i czas to przeglądam moje lakiery i wszystkie wstrząsam właśnie po to by rozruszać konsystencję, żeby nie było rozwarstwiania oraz żeby nie zasychały. Przy okazji patrzę czy coś mi się nie znudziło i nie wymaga wywalenia
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 11:43   #1318
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Ilosc lakierów ;]

Ja też czasem robię porządki, czyszczenie buteleczek itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 12:22   #1319
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Ilosc lakierów ;]

Cytat:
Napisane przez aniszonekk Pokaż wiadomość
Ja też czasem robię porządki, czyszczenie buteleczek itp.
Ja po użyciu zawsze wycieram szyjkę lakieru żeby nie przyschnęło. Ale fakt, raz, dawno temu wszystkie szyjki przetarłam wacikiem nasączonym zmywaczem.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 15:19   #1320
mazurka98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 29
Dot.: Ilosc lakierów ;]

Ja mam ponad 50 lakierów. Głównie Semilac i hi hybrid. Jednak za każdym razem jak jest promocja to mam ochotę na kolejne.
mazurka98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-09 12:25:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.