Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-30, 06:48   #4891
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Tez popieram, ze przede wszystkim trzeba postawic na pielegancje, bo sam podklad wszystkiego nie naprawi, a nawet nie zakryje. Warto wydac wiecej na kremy i wyleczyc buzie, wtedy czesto nawet byle jaki podklad bedzie dobrze wygladal.
Chociaz to sie wszystko latwo mowi, sama leczylam buzkie kilka lat, najpierw mialam pelno krost i pryszczy, potem blizny (ktore zostaly do tej pory) walczylam z przesuszona odwodniona cera, tak ze gdy nalozylam podklad wygladalam na 20 lat wiecej, teraz niestety mam "COS czerwonego' pod nosem, i nawet podklad nie daje rady tego ukryc..

poza tym czasem lepiej zamiast uzywac ciezkiego podkladu na cala buzie, lepiej zaopatrzyc sie np w 2 korektory + leciutki podklad + lekki puder.. to niby oczywisite, ale ja np popelnialam ten blad ze kladalam mega ciezki podklad i stwierdzalam ze MUSI wszystko zakryc, pod oczami sie rolowal, na policzkach sie rolowal, pod nosem luszczyl, na czole i brodzie zaczynal swiecic, = pory w strefie T pozatykane, okolice policzkow, oczu przeuszone, a to cos pod nosem podraznione.
Teraz mysle nawet o zakupie BB kremu, albo naprawde czegos delikatnego..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 08:56   #4892
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość

dokladnie... czesto widac na ulicy dziewczyn ektora ma zle dobrany podklad ,a moze jej nikt nie doradzil i mylsi ze ja tak robi to jest dobrze...a chcialaby zakryc te swoje bolaczki trzeba czasami potrafic zrozumiec innych,wstawic sie w sytuacje osoby ,dlaczego tak postepuje jak postepuje.. nic nie dzieje sie bez przyczyny..
a ludzie potafia byc podli,zlosliwi....przygla dac sie,smiac z czlowieka ...ciekawe jakby ich spotkal taki problem ze skora jakby sie czuli. dopoki ktos nie mial powaznych problemow e skora to nie zrozumie tego i nie mam tu na mysli 3 pryszcze na krzyz,czy 3 blizny...

jesli chodzi o blizny potradzikowe,dziurki to nie da sie tego tak latwo usunac.. ja probowalam laserem ,niestety nie usuanal mi ich..
Niestety tak się zdarza. Osobiście miałam takie sytuacje na ulicy. Zdarzało się, że zupełnie obca osoba podchodziła do mnie ze swoimi radami. U Nas w Polsce tak jest - wszyscy jesteśmy lekarzami ;p Nie mam tego za złe, ale przez takie sytuacje człowiek tym bardziej jest zdołowany jak wygląda. Ja już bardzo długo leczę trądzik - co raz to chwytam nowe pomysły na walkę a tymczasem ludzie zazwyczaj myślą, że ja nic z tym nie robię.

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Tez popieram, ze przede wszystkim trzeba postawic na pielegancje, bo sam podklad wszystkiego nie naprawi, a nawet nie zakryje. Warto wydac wiecej na kremy i wyleczyc buzie, wtedy czesto nawet byle jaki podklad bedzie dobrze wygladal.
Chociaz to sie wszystko latwo mowi, sama leczylam buzkie kilka lat, najpierw mialam pelno krost i pryszczy, potem blizny (ktore zostaly do tej pory) walczylam z przesuszona odwodniona cera, tak ze gdy nalozylam podklad wygladalam na 20 lat wiecej, teraz niestety mam "COS czerwonego' pod nosem, i nawet podklad nie daje rady tego ukryc..

poza tym czasem lepiej zamiast uzywac ciezkiego podkladu na cala buzie, lepiej zaopatrzyc sie np w 2 korektory + leciutki podklad + lekki puder.. to niby oczywisite, ale ja np popelnialam ten blad ze kladalam mega ciezki podklad i stwierdzalam ze MUSI wszystko zakryc, pod oczami sie rolowal, na policzkach sie rolowal, pod nosem luszczyl, na czole i brodzie zaczynal swiecic, = pory w strefie T pozatykane, okolice policzkow, oczu przeuszone, a to cos pod nosem podraznione.
Teraz mysle nawet o zakupie BB kremu, albo naprawde czegos delikatnego..
To prawda - czasem im mniej tym lepiej
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 18:37   #4893
hotlikefire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 197
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez hotlikefire Pokaż wiadomość
Ja też moge prosić o poradę? Otóż znalazłam swój idealny podkład, Rimmel Match Perfection nr 100 w słoiczku. Wyglądał idealnie ale teraz mi się kończy a w drogeriach nie moge znaleźć tego koloru, wszyscy sprzedawcy mówią mi że od bardzo dawna nie dostawali tego koloru wraz z dostawami. Jaki możecie polecić mi podkład podobny właściwościami do tego?
upup
hotlikefire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 22:00   #4894
lily96
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 19
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

http://lily-my-lifestyle.blog.onet.pl/ zapraszam
lily96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 00:09   #4895
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez eveliska Pokaż wiadomość
Niestety tak się zdarza. Osobiście miałam takie sytuacje na ulicy. Zdarzało się, że zupełnie obca osoba podchodziła do mnie ze swoimi radami. U Nas w Polsce tak jest - wszyscy jesteśmy lekarzami ;p Nie mam tego za złe, ale przez takie sytuacje człowiek tym bardziej jest zdołowany jak wygląda. Ja już bardzo długo leczę trądzik - co raz to chwytam nowe pomysły na walkę a tymczasem ludzie zazwyczaj myślą, że ja nic z tym nie robię.

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------
Dokladnie to samo przezywam...raz babka w Douglasie podchodzi i mowi "polecam pani program 3 zeby zadbac o cere" a ja o nia niesamowicie dbam +lykam wiesiolek... ludzie nie sa w stanie zrozumiec ze tak od tak mozna wyleczyc skore..
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 08:26   #4896
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
Dokladnie to samo przezywam...raz babka w Douglasie podchodzi i mowi "polecam pani program 3 zeby zadbac o cere" a ja o nia niesamowicie dbam +lykam wiesiolek... ludzie nie sa w stanie zrozumiec ze tak od tak mozna wyleczyc skore..
mowa o clnique program 3 krokow? bleh badziew za wielka kase, tez mnie to denerwuje. "Musisz sobie kupic dobry krem!! ten z Diora jest super!" krem 200 zl sklad nie zbyt dobry a polecaja

to tak samo jak z odzywkami do wlosow, ja mowie ze mam wlosy okropne pusza mi sie itp, "kup sobie ta nowa odzywke nivea' a jak zaczynam mowic o silikonach parabenach itp to patrza jak na wariatke

ale ok bo to nie na temat
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 18:44   #4897
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
mowa o clnique program 3 krokow? bleh badziew za wielka kase, tez mnie to denerwuje. "Musisz sobie kupic dobry krem!! ten z Diora jest super!" krem 200 zl sklad nie zbyt dobry a polecaja

to tak samo jak z odzywkami do wlosow, ja mowie ze mam wlosy okropne pusza mi sie itp, "kup sobie ta nowa odzywke nivea' a jak zaczynam mowic o silikonach parabenach itp to patrza jak na wariatke

ale ok bo to nie na temat
tak chcialam mi ten 3 z clinique wcisnac ,a moja skora jest mieszana,bardzo wrazliwa,z zaczerwieniami + dziurki na policzkach po tradziku
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-31, 20:45   #4898
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
mowa o clnique program 3 krokow? bleh badziew za wielka kase, tez mnie to denerwuje. "Musisz sobie kupic dobry krem!! ten z Diora jest super!" krem 200 zl sklad nie zbyt dobry a polecaja

to tak samo jak z odzywkami do wlosow, ja mowie ze mam wlosy okropne pusza mi sie itp, "kup sobie ta nowa odzywke nivea' a jak zaczynam mowic o silikonach parabenach itp to patrza jak na wariatke

ale ok bo to nie na temat
HAHA - mnie też kobietka w Douglasie gorąco zachęcała do programu Clinique w 3 krokach ;p
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 11:39   #4899
Kasiek _ 86
Przyczajenie
 
Avatar Kasiek _ 86
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: ciechanów
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

dziewczyny polecam wszystkim zamiast kremu olejek arganowy i glinkę marokańską. ja walczę z trądzikiem, odwodnioną i zarazem tłustą cerą pełną wągrów i zaskórników od wielu lat. 3 tyg temu dostałam od rodziny będącej na wycieczce w Maroko, olejek arganowy i glinkę marokańską. Przewertowałam wszystkie możliwe fora, jak te specyfiki stosować, żeby jak najlepiej wykorzystać ich właściwości i zaczęłam wczoraj na obiedzie rodzinnym wszyscy pytali u jakiej byłam kosmetyczki. Olejek nakładam wieczorem i rano i wbrew pozorom nie mam tak tłustej warstwy na skórze, jak przed jego stosowaniem. Olejek wnika i nawilża nawet najgłębsze warstwy skóry i reguluje wydzielanie sebum. Tak więc jeśli skóra jest wypielęgnowana, to łatwiej można dobrać podkład bez obawy zaszkodzenia skórze. Ja obecnie jestem na etapie testowania podkładów. Przed świętami byłam w drogeriach po próbki i teraz sprawdzam co będzie najlepszym rozwiązaniem.

p.s. olejek arganowy i glinkę marokańską można stosować też na włosy. ja od 3 tyg nie używam żadnych szamponów i odżywek ze sklepu (włosy myję w wywarze z orzechów piorących lub w glince a jako odżywkę nakładam olejek). Doskonale oczyściłam włosy z tych wszystkich silikonów i teraz przywracam im naturalny wygląd, odbudowując olejkiem. Kremów i żelów do twarzy też nie używam. Olejek jest moim kremem, peeling z kawy mnie oczyszcza na zmianę z glinką. Sama natura
przepraszam, że w tym wątku dodałam tyle informacji, ale myślę że niektórym mogą się przydać w codziennej pielęgnacji cery. Im mniej chemii tym lepiej dla naszej wrażliwej skóry
Kasiek _ 86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 16:35   #4900
ewciol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witajcie Poszukuję podkładu do 50 zł dostępnego w Rossmannie, czy Naturze. Mam jasną cerę w ciepłej tonacji. Mam mieszaną, naczynkową cerę. Miałam Rimmel Lasting Finish 100, lecz był za ciemny. Podobnie było z Lirene City Matt numer 203. Maybelline Affinitone 24h 005 na mojej twarzy robił się różowy i podkreślał suche skórki Pomóżcie, proszę
Pozdrawiam
ewciol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 17:17   #4901
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez ewciol Pokaż wiadomość
Witajcie Poszukuję podkładu do 50 zł dostępnego w Rossmannie, czy Naturze. Mam jasną cerę w ciepłej tonacji. Mam mieszaną, naczynkową cerę. Miałam Rimmel Lasting Finish 100, lecz był za ciemny. Podobnie było z Lirene City Matt numer 203. Maybelline Affinitone 24h 005 na mojej twarzy robił się różowy i podkreślał suche skórki Pomóżcie, proszę
Pozdrawiam
A Bourjois? One maja jasne kolorki..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 20:21   #4902
mazam11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 36
GG do mazam11
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cześć. Zacznę od tego, że mam 16lat. Chcę kupić sobie podkład (na allegro), lecz nie wiem który będzie najlepszy.
Mój typ cery to : mieszana, normalna. Mam dużo niedoskonałości (trądzik w strefie T, oraz zaskórniki na nosie)
Oczywiście celuję w te tańsze, bo aktualnie nie mam dużego budżetu (w końcu nie zawsze DROGIE oznacza LEPSZE ).
Celuję w jasne kolory, ponieważ mam bladą cerę.

Wybrałam kilka, który będzie najlepszy?
1. http://allegro.pl/paese-podklad-piel...097731196.html

2. http://allegro.pl/mariza-podklad-abs...104407601.html

3.http://allegro.pl/paese-ekskluzywny-...081791750.html

A może wy macie jakieś propozycje?
mazam11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 21:23   #4903
styloowka
Przyczajenie
 
Avatar styloowka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
GG do styloowka Send a message via Skype™ to styloowka
Question Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cześć, również mam problem z dobraniem dobrego podkładu, mam nadzieje, że pomożecie, bo jak nie Wy to kto?

Mam cerę mieszaną, nie mam żadnych problemów z trądzikiem itp., mam jednak rozszerzone pory w strefie T.

Szukam podkładu:

-lekkiego
-beztłuszczowego (!)
-raczej rozświetlającego, ponieważ w macie wyglądam jak stara, zasuszona baba :P
-maskującego pory
-w miarę możliwości taniego (drogeryjnego)

Używałam BB Garnier do skóry suchej i niestety był za tłusty, natomiast Rimmel Match Perfection w słoiczku za ciężki dla mnie.
Proszę Was dziewczyny o pomoc
styloowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 22:32   #4904
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez styloowka Pokaż wiadomość
-raczej rozświetlającego, ponieważ w macie wyglądam jak stara, zasuszona baba :P
-
mam to samo w matowych podkladach brzydko moja skora wyglada ,strasznie postarza ja to ,ale rozswietlajacych tez za bardzo nie moga poniewaz mam nieskonalosci :duze pory,dziurki po tradziku na policzkach i co teraz


A moze dobry dla ciebie bedzie podklad Yves Rocher Pure light ? kosztuje okolo 56 zl/30 ml ,s sklad ma taki:
Skład: Aqua,Dimethicone, Isododecane, Propylheptyl Caprylate, Glycerin, Centaurea Cyanus Flower Water, Methylpropanediol, Alluminium Starch Octenylsuccinate, Pentylene Glycol, PEG/PPG -18/18 Dimethicone, Trisiloxane, Sorbitan Isostearate, Magnesium Sulfate, Silica, Lecithin, Tisteardimonium Hectorite, Parfum, Phenoxyethanol, Tocopherol, Inositol Ethylhexylglycerin, Propylene Carbonate, Dimethicone Crosspolymer, Xanthan Gum, Tetrasodium Edta, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Aphloiatheirforms Leaf Extract, Hydrogenated Lecithin, +/- (May contain) Cl77491/Cl77492/Cl77499 (Iron Oxides), Cl 77891 (Titanium Dioxide).

DZIEWCZYNY czy ktoras w was uzywala juz nowego kremowego podkladu w kompakcie firmy Urban Decay Surreal Skin Cream to Powder ,-podobno bardzo ladnie wyglada na twarzy ybez efektu pudrowosci i bardzo ladnie wychodzi na zdjeciach ,sklad tez nie jest zly,ale zamiast gabeczki Urban Decay dolaczyl nam pedzelek
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 23:16   #4905
honestlys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Fluid/podkład dla nastolatki

Jaki delikatny podkład lub fluid dla nastolatki(17 lat)? Mam trochę tłustą cerę i gdzieniegdzie jakieś niedoskonałości więc najbardziej zależało by mi na dobrym kryciu i długim trzymaniu się. Do tej pory stosowałam fluid matujący under twenty ale niestety widać po kilku godzinach było moje tłuste okolice nosa i świeciłam się. Proszę o pomoc
honestlys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 23:17   #4906
honestlys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Fluid/podkład dla nastolatki

Jaki delikatny podkład lub fluid dla nastolatki(16 lat)? Mam trochę tłustą cerę i gdzieniegdzie jakieś niedoskonałości więc najbardziej zależało by mi na dobrym kryciu i długim trzymaniu się. Do tej pory stosowałam fluid matujący under twenty ale niestety widać po kilku godzinach było moje tłuste okolice nosa i świeciłam się. Proszę o pomoc
honestlys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 12:36   #4907
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Fluid/podkład dla nastolatki

moim zdaniem dobry jest tonujący krem przeciwtrądzikowy z ziaji. używam długo i o ile miałam problemy z cerą tak jest lepiej. w połączeniu z korektorem antybakteryjnym bell działa cuda. polecam!
a co ważne nie wyczyści Ci kieszeni

Edytowane przez aneta1o1o
Czas edycji: 2013-04-02 o 12:43
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 12:45   #4908
Natuśka
Raczkowanie
 
Avatar Natuśka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 64
GG do Natuśka
Dot.: Fluid/podkład dla nastolatki

A używasz pudru żeby utrwalić podkład? Jeżeli tak, to jakiego?
Natuśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 13:48   #4909
Olandia94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 67
Dot.: Fluid/podkład dla nastolatki

spróbuj może użyć kremu bb one są lekkie i też matują.Im wcześniej zacznie się nakładać podkład tym szybciej się zestarzejesz Albo spróbuj użyć na specjalne okazje ten podkład :
http://www.maybelline.pl/PRODUKTY/Tw...ffinitone.aspx
__________________
Olandia94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 22:06   #4910
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Fluid/podkład dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez Olandia94 Pokaż wiadomość
spróbuj może użyć kremu bb one są lekkie i też matują.Im wcześniej zacznie się nakładać podkład tym szybciej się zestarzejesz Albo spróbuj użyć na specjalne okazje ten podkład :
http://www.maybelline.pl/PRODUKTY/Tw...ffinitone.aspx
...sory,ale nie mogę sie powstrzymać....gadasz totalne bzdury
poza tym bb to tez rodzaj podkładu,jeszcze bardziej naszpikowany rożnościami i tymi dobrymi i całkiem złymi,bardziej niż zwykły podkład.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 16:25   #4911
Justyna47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cześć dziewczyny mam pytanie za 100 pkt. na dodatek stare jak świat!
jaki podkład najlepszy?
Interesuje mnie aby:
* miał konsystencję fluidu,
* był podobny do max factor 109, którego używam go od ponad 10 lat z przerwami ale nie trafionymi,
* koloru naturalnego brązu
* cena mnie nie interesuje

Dzięki
Justyna47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 16:43   #4912
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Justyna47 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam pytanie za 100 pkt. na dodatek stare jak świat!
jaki podkład najlepszy?
Interesuje mnie aby:
* miał konsystencję fluidu,
* był podobny do max factor 109, którego używam go od ponad 10 lat z przerwami ale nie trafionymi,
* koloru naturalnego brązu
* cena mnie nie interesuje

Dzięki
Skoro cena Cię nie interesuje to na prawdę masz w czy wybierać. Jeśli zależy Ci na ciemnym odcieniu to warto wypróbować fluid Pierre Rene Skin Balance. Dla mnie niemal identyczny w działaniu jak MF. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 21:26   #4913
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Wiem że to pytanie pewnie przewijało się milion razy, ale może któraś przyjazna duszyczka podpowie jaki dobry podkład w jasnej kolorystyce mozna dorwać w drogerii do 40 zł? Do tej pory używałam buff z revlona bo tylko to kolorystycznie mi odpowiadało oraz 51 healthy mix, ale chciałabym spróbować czegoś nowego, a po co nie sięgne to jest za ciemne jednak;/
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 22:08   #4914
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wiem że to pytanie pewnie przewijało się milion razy, ale może któraś przyjazna duszyczka podpowie jaki dobry podkład w jasnej kolorystyce mozna dorwać w drogerii do 40 zł? Do tej pory używałam buff z revlona bo tylko to kolorystycznie mi odpowiadało oraz 51 healthy mix, ale chciałabym spróbować czegoś nowego, a po co nie sięgne to jest za ciemne jednak;/
Coś z Rimmela? Ja miałam Match Perfection i znalazłam odcień dla siebie. Wczesniej też używałam Revlonu 150 Buff.
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 22:18   #4915
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez eveliska Pokaż wiadomość
Coś z Rimmela? Ja miałam Match Perfection i znalazłam odcień dla siebie. Wczesniej też używałam Revlonu 150 Buff.
dla mnie najjaśniejszy z match perfection jest własnie za ciemny;/ Zastanawiam sie nad podkłądami z catrice infinite matt i photo finish, bo wydawały mi sie dość jasne w drogerii ale to na ręku zawsze tak sie wydaje.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 08:03   #4916
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
dla mnie najjaśniejszy z match perfection jest własnie za ciemny;/ Zastanawiam sie nad podkłądami z catrice infinite matt i photo finish, bo wydawały mi sie dość jasne w drogerii ale to na ręku zawsze tak sie wydaje.
infinite matt jest jaśniejszy niż photo finish (mówie o najjaśniejszych kolorkach oczywiście).
Z jaśniutkich podkładów polecam:

# maybelline affinitone nr 03 light sandbeige
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 09:32   #4917
zdrada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: fluid a podkład

Hej.W zasadzie nie ma żadnej różnicy między podkładem, a fluidem. Jest to tylko różna nazwa, bo fluid jest płynną wersją podkładu (są również podkłady w kamieniu).
Jeśli nie wiesz czego używać do Twojego makijażu to nałóż sobie sam fluid/podkład, a później na to puder i zobacz jak ładniej wyglądasz. Generalnie zasada jest taka, że nakłada się podkład/fluid, a później na to puder jako wykończenie makijażu. Jeśli twarz Ci się nie świeci po samym podkładzie to nie musisz używać pudru. Ja kiedyś nakładałam tylko podkład ale teraz widzę znaczną różnicę w makijażu, jak wykończę go pudrem.
zdrada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 10:20   #4918
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: fluid a podkład

Cytat:
Napisane przez zdrada Pokaż wiadomość
Hej.W zasadzie nie ma żadnej różnicy między podkładem, a fluidem. Jest to tylko różna nazwa, bo fluid jest płynną wersją podkładu (są również podkłady w kamieniu).
Jeśli nie wiesz czego używać do Twojego makijażu to nałóż sobie sam fluid/podkład, a później na to puder i zobacz jak ładniej wyglądasz. Generalnie zasada jest taka, że nakłada się podkład/fluid, a później na to puder jako wykończenie makijażu. Jeśli twarz Ci się nie świeci po samym podkładzie to nie musisz używać pudru. Ja kiedyś nakładałam tylko podkład ale teraz widzę znaczną różnicę w makijażu, jak wykończę go pudrem.
Pomijajac to jaki wygład bardziej nam się podoba, czy z pudrem czy bez, różnicajest przede wszystkim w trwałosci, każdy podkład/fluid, będzie sie trzymał dłuzej jeśli zostanie przypudrowany.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 15:33   #4919
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Hej dziewczyny, pomóżcie szukam jakiegoś lekkiego matującego podkładu który nie będzie dawał efektu maski, bo ostatnio zauważyłam że mam mega tapetę na twarzy a mam problem bo jeśli podkład jest lekki, to jest zazwyczaj rozświetlający, a moja mega tłusta cera tego nie potrzebuje. Natomiast te matujące to są zazwyczaj ciężkie, pudrowe, i dlatego bardzo widoczne Cena nie ma znaczenia, szczerze to nawet wolałabym droższe, ponieważ moja cera niestety woli podkłady z wysokiej półki
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 20:51   #4920
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, pomóżcie szukam jakiegoś lekkiego matującego podkładu który nie będzie dawał efektu maski, bo ostatnio zauważyłam że mam mega tapetę na twarzy a mam problem bo jeśli podkład jest lekki, to jest zazwyczaj rozświetlający, a moja mega tłusta cera tego nie potrzebuje. Natomiast te matujące to są zazwyczaj ciężkie, pudrowe, i dlatego bardzo widoczne Cena nie ma znaczenia, szczerze to nawet wolałabym droższe, ponieważ moja cera niestety woli podkłady z wysokiej półki
Nie wiem co dla Ciebie znaczy górna półka, ale od siebie mogę polecić podkład MF https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-706340 dobrze matuje i jest lekki, mam cerę mieszaną, którą ten podkład niestety przesuszył, ale jeśli masz naprawdę tłustą cerę to powinien się sprawdzic.
Ciężko będzie znaleźć podkład matujący, który nie wygląda pudrowo. Jeśli ma być lekki i zarazem matujący to może coś w musie? Tu niestety nie doradzę konkretnego, ponieważ nie używałam musów z wyższej półki.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.