Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-24, 11:31   #811
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja niestety nic na genetycznej loterii nie wygralam, i uroda, i skora, i figura do bolu przecietna, ale moglo byc duzo gorzej, nie bede marudzic Przebarwienia tez mam, witamina C pomaga

A koreanskie BB maja rewelacyjne krycie, duzo lepsze od wiekszosci znanych mi podkladow.

Podziwiam determinacje, serio, i trzymam kciuki za wytrwalosc

Mnie nic nie odpadlo, domowej roboty hybrydy trzymaja mi sie duzo lepiej od salonowych, wlasnie skonczylam robic paznokcie u stop - zrobilam neonowy fiolet Zaraz sie zabieram za moczenie dloni.
Na pewno jesteś dla siebie zbyt krytyczna

Kupiłam wit C, choć nie wiem czy właściwe stężenie, bo nie jest nic napisane. Na razie raczkuję w temacie dobrych kosmetyków. Nie wiem też za bardzo z czym jej używać, bo się wałkuje.

Na które marki warto zwrócić uwagę z tych BB?

Dziękuję. Zmiana żywienia w ramach dokochania siebie Mam zatem nadzieję, że to na stałe. (I po cichu czekam aż cellulit zrozumie, że nie dostaje już frytek i chipsów ) Póki co tylko jakoś kulawo wychodzi mi ze szczotkowaniem. Miało być 1x dziennie, góra co 2 dni, a wychodzi 2x tyg.

Podcięłam dziś włosy. Muszę to robić średnio co 3 tygodnie, bo fryzura się deformuje. Nadal się okropnie łamią, więc ciężko je zapuszczać. Zdrowego włosa to mam tak ze 3cm
Chyba czas przejść na ziołowe farby.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2019-03-24 o 11:35
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 12:26   #812
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Na pewno jesteś dla siebie zbyt krytyczna

Kupiłam wit C, choć nie wiem czy właściwe stężenie, bo nie jest nic napisane. Na razie raczkuję w temacie dobrych kosmetyków. Nie wiem też za bardzo z czym jej używać, bo się wałkuje.

Na które marki warto zwrócić uwagę z tych BB?

Dziękuję. Zmiana żywienia w ramach dokochania siebie Mam zatem nadzieję, że to na stałe. (I po cichu czekam aż cellulit zrozumie, że nie dostaje już frytek i chipsów ) Póki co tylko jakoś kulawo wychodzi mi ze szczotkowaniem. Miało być 1x dziennie, góra co 2 dni, a wychodzi 2x tyg.

Podcięłam dziś włosy. Muszę to robić średnio co 3 tygodnie, bo fryzura się deformuje. Nadal się okropnie łamią, więc ciężko je zapuszczać. Zdrowego włosa to mam tak ze 3cm
Chyba czas przejść na ziołowe farby.
Jaki kosmetyk z wit C kupilas? Bardzo polecam z calego serca koreanskie serum Tiam, ono ma chyba 20% i jest naprawde rewelacyjne na przebarwienia, zwlaszcza potradzikowe. I nie jest drogie.
Mialam serum z wit C z The Ordinary i tez mi sie walkowalo, bo kupilam to bez silikonow, poszlo po paru podejsciach do kosza, nie lubie kosmetykow, ktore kiepsko sie nakladaja i nie mozna ich laczyc z innymi.

Mam BB cushion Laneige i bardzo mi sie podoba, obecnie uzywam wersji Pore blur, ale te nawilzajaca tez kupilam, czeka na swoja kolej. W opakowaniu jest cushion i jeszcze zapasowy wklad, jeden wystarcza mi na ok. miesiac codziennego uzywania. Nie zapycha, bardzo ladnie wyglada na buzi i ma filtr spf 50 (a koreanskie filtry sa naprawde dobre, nawet jesli to "tylko" bb czy podklad).
W kwestii zapychania to niesamowita ulga, bo przez ostatni rok przeszlam przez sporo kosmetykow - podklad Fenty, ktory super wyglada na tlustej skorze, trzyma mat caly dzien, ale po 2-3 dniach uzywania zapycha STRASZNIE, podklad Tarte, z ktorym byla taka sama historia, podklad The Ordinary, ktory nie zapycha, ale nie wyglada ladnie, podklad Colourpop, ktorego uzywalam przez pare miesiecy, bo nie zapycha, ale w koncu mnie uczulil bardzo mocno, myslalam, ze mam oparzenie chemiczne na buzi. No i na koncu byl krem BB Purito, ma parafine w skladzie i po tygodniu zrobil mi masakre na buzi. Zostane przy Laneige na dluzej, kupilam dwa na zapas, ciesze sie, ze sa staacjonarnie dostepne tu w Sephorze. Chociaz pewnie w koreanskich sklepach tez bez problemu bym je dostala, ale nie lubie do nich chodzic, bo zawsze jestem jedyna nie-Azjatka tam i dziwnie sie wszystkie na mnie patrza

10 lat temu wazylam 15 kilo mniej i nosilam rozmiar XS przy cyckach z miseczka D, raczej juz do tego nie wroce, w sumie nie mam jakichs olbrzymich kompleksow na punkcie figury. Pewnie, ze chcialabym jeszcze chociaz z 10 kilo schudnac, ale jak nie schudne, to nie bede plakac z tego powodu. Nie wyobrazam sobie odmawiania sobie jedzenia, ktore kocham. Nie jem fast foodow, nie smakuja mi, chipsy tez od wielkiego dzwonu, ale kocham wino, krakersy, sery, ciasta, ciastka, makarony, ryze, mieso i radosc z jedzenia tego wszystkiego jest dla mnie wazniejsza od tego, ze ledwo mieszcze tylek w rozmiar 38.

Tez musze podciac troche wlosy, tzn wyrownac, juz prawie sa jednej dlugosci i nawet po zrobieniu fal jako tako wygladaja, co mnie bardzo cieszy. I chyba zostane przy obecnej dlugosci boba dla wygody.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 13:05   #813
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wlasnie skonczylam robic paznokcie i dosc spora roznica jest pomiedzy kolorem pudru w pojemniczku, a tym, jak faktycznie wyglada na paznokciach Dosc mocno sie zdziwilam przy nakladaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5533.jpg (107,0 KB, 49 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 13:42   #814
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam się i ja. Gdzie ta obiecana wiosna i słońce? u mnie niestety nie było ani dzisiaj ani wczoraj
Moje zakupy w załączniku. To był dziwny dzień. Gdybym poszła na zakupy dzisiaj nie kupiłabym pewnie połowy spodnie zakupiłabym jednak nadal

No i mam 2 mikro krwiaczki pierwszy raz więc jestem zdziwiona.. Mam nadzieję, że u ciebie Anyż lepiej

Reign gratulacje

Od jutra zaczynam dietę. Przynajmniej taki mam plan

Edytowane przez aussiewoman
Czas edycji: 2019-03-25 o 06:53
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 13:46   #815
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Witam się i ja. Gdzie ta obiecana wiosna i słońce? u mnie niestety nie było ani dzisiaj ani wczoraj
Moje zakupy w załączniku. To był dziwny dzień. Gdybym poszła na zakupy dzisiaj nie kupiłabym pewnie połowy spodnie zakupiłabym jednak nadal

No i mam 2 mikro krwiaczki pierwszy raz więc jestem zdziwiona.. Mam nadzieję, że u ciebie Anyż lepiej

Reign gratulacje

Od jutra zaczynam dietę. Przynajmniej taki mam plan
Sukienka sliczna
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 15:01   #816
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Glinkowej i tej Clear C nie mialam, jeszcze Time freezing mask jest super.

Koreanskie maseczki najbardziej sie oplaca kupowac online z wysylka z Korei
Dzięki, Kasztanka A z tymi maseczkami z Koreii, to prawda! Pamiętam jak parę lat temu zamówiłam przez Amazon chyba z 60 tych maseczek. Jak doszły, to dostałam oczopląsu Porozdawałam mamie, siostrze i cioci, sama też kilka zużyłam. Moja mama byla przezadowolona. Przypomniałam sobie o nich i właśnie zamówiłam 10 z Koreii - dołożę jej do prezentu na Dzień Matki

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Wam używania kremów BB, bo ja muszę mieć solidny podkład, żeby ujednolicić cerę.
Bardzo ciekawe rzeczy i akcesoria do domu Skąd czerpiesz inspiracje? Z Insta? My dosłownie pare dni temu zdecydowaliśmy się na kupno mieszkania w Łodzi. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie i z planem, to będziemy sie wprowadzac początkiem lipca. Jest w sumie nowe, jasne, białe... taka canvas, także będę je musiała trochę udekrować. Przyznam szczerze, że o ile w gotowaniu jestem dobra, o tyle w dekorowaniu domu/mieszkania średnio... Pewnie będę musiała się czymś inspirować przez Insta lub Pinterest.

Ja też raczej muszę mieć dobrze kryjący podkład. BB są zawsze zbyt delikatne dla mnie, a może po prostu nie miałam nigdy do czynienia z dobrym BB? Pewnie tak. Swoją drogą, to u mnie najważniejszy jest odcień podkładu - musi być żółtek i to taki maksymalny, bo jestem typem ciepłym (w wielu podkładach gdzie brakuje żółtych podtonów wyglądam jak różowy prosiak ).

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja niestety nic na genetycznej loterii nie wygralam, i uroda, i skora, i figura do bolu przecietna, ale moglo byc duzo gorzej, nie bede marudzic Przebarwienia tez mam, witamina C pomaga
Kasztanka, Ty to masz urodę takiej panienki/młodej kobiety z z lat 50-ych Mi się podobasz Podejrzewam, że wielu mężczyzn z łóżka też by Cię nie wyrzuciło

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Witam się i ja. Gdzie ta obiecana wiosna i słońce? u mnie niestety nie było ani dzisiaj ani wczoraj Moje zakupy w załączniku.
Wiosna widzę, że schowała się w Twojej szafie Kolorowo, pastelowo. Idealnie na tę porę roku i lato

Mam mega, mega leniwy dzień. Siedzę w piżamie na kanapie, plotkuję z koleżankami. A muszę popracować dzisiaj, jednak prokrastynuję do oporu. Skonczyl mi sie krem/maseczka do twarzy. Kupilam ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...urn-cream.html nie wiem czy dobry, nieduzo o nim w internecie, ale zaryzykowalam. Potrzebuje czegos normalnego, co mi nawilzy skore i nie narobi zadnych szkód.

A to serum z wit. C interesujące, Kasztanka . Rzuciłam okiem na necie i na jednej stronie sprzedają je o 50% taniej. Może się zdecyduję.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-03-24 o 15:05
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 15:37   #817
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign, gratulacje, miło być docenioną
Kasztanka, juz wspomniałąs o tym serum z witamina C Tiam...to jak zobaczyłam na all...no to musiałam kupic Już wiadomo, czemu nie kupuje ciuchow - załatwiam zakupy kosmetyczne zamiast tego
https://allegro.pl/oferta/tia-m-my-s...t-c-7582972611
nie mam przebarwień zadnego typu, ale witamina C na pewno dobrze mi zrobi.
ładne paznokcie, Kasztanka
Aussie, pastelowa wiosna? Sukienka bardzo łądna.
Podkłady musze mieć lekkie, bardzo lekkie, wyrownujace tonacje i nic więcej. kryc nie mam czego, a wszelka tapeta mnie postarza. chętnie jakies bb albo cc z lauder albo decleora albo dr jarta - i to w minimalnej ilosci. podkłady zużywam tak wolno, ze nie powinnam już zadnego kupować do końca zycia
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-24, 17:50   #818
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Jaki kosmetyk z wit C kupilas? Bardzo polecam z calego serca koreanskie serum Tiam, ono ma chyba 20% i jest naprawde rewelacyjne na przebarwienia, zwlaszcza potradzikowe. I nie jest drogie.
Mialam serum z wit C z The Ordinary i tez mi sie walkowalo, bo kupilam to bez silikonow, poszlo po paru podejsciach do kosza, nie lubie kosmetykow, ktore kiepsko sie nakladaja i nie mozna ich laczyc z innymi.

Mam BB cushion Laneige i bardzo mi sie podoba, obecnie uzywam wersji Pore blur, ale te nawilzajaca tez kupilam, czeka na swoja kolej. W opakowaniu jest cushion i jeszcze zapasowy wklad, jeden wystarcza mi na ok. miesiac codziennego uzywania. Nie zapycha, bardzo ladnie wyglada na buzi i ma filtr spf 50 (a koreanskie filtry sa naprawde dobre, nawet jesli to "tylko" bb czy podklad).

10 lat temu wazylam 15 kilo mniej i nosilam rozmiar XS przy cyckach z miseczka D, raczej juz do tego nie wroce, w sumie nie mam jakichs olbrzymich kompleksow na punkcie figury. Pewnie, ze chcialabym jeszcze chociaz z 10 kilo schudnac, ale jak nie schudne, to nie bede plakac z tego powodu. Nie wyobrazam sobie odmawiania sobie jedzenia, ktore kocham. Nie jem fast foodow, nie smakuja mi, chipsy tez od wielkiego dzwonu, ale kocham wino, krakersy, sery, ciasta, ciastka, makarony, ryze, mieso i radosc z jedzenia tego wszystkiego jest dla mnie wazniejsza od tego, ze ledwo mieszcze tylek w rozmiar 38.

Tez musze podciac troche wlosy, tzn wyrownac, juz prawie sa jednej dlugosci i nawet po zrobieniu fal jako tako wygladaja, co mnie bardzo cieszy. I chyba zostane przy obecnej dlugosci boba dla wygody.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...z-acerola.html kupiłam tak na pałę, żeby sprawdzić, czy nie będę mieć wysypki, ale nie ma podanego stężenia

W takim razie wezmę to Tia'm. Gdyby nie przebarwienia, mogłabym używać lżejszego podkładu. Rozejrzę się, czy jest gdzieś u nas ten Laneige dostępny.

Też noszę 38. Przynajmniej na dole.
Krótkie włosy są niesamowicie wygodne. Wiele lat nosiłam boba, a teraz chyba zostanę przy pixie, tylko trochę dłuższej niż obecna, którą osiągnę za jakieś pewnie pół roku. Akurat jak wróci sezon na zimową czapkę.

Zerknęłam na Twój Instagram. Piękne kadry i Ty piękna

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Witam się i ja. Gdzie ta obiecana wiosna i słońce? u mnie niestety nie było ani dzisiaj ani wczoraj
Moje zakupy w załączniku. To był dziwny dzień. Gdybym poszła na zakupy dzisiaj nie kupiłabym pewnie połowy spodnie zakupiłabym jednak nadal
Piękna sukienka. Spodnie też mi się bardzo podobają.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;86632463]

Bardzo ciekawe rzeczy i akcesoria do domu Skąd czerpiesz inspiracje? Z Insta? My dosłownie pare dni temu zdecydowaliśmy się na kupno mieszkania w Łodzi. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie i z planem, to będziemy sie wprowadzac początkiem lipca. Jest w sumie nowe, jasne, białe... taka canvas, także będę je musiała trochę udekrować. Przyznam szczerze, że o ile w gotowaniu jestem dobra, o tyle w dekorowaniu domu/mieszkania średnio... Pewnie będę musiała się czymś inspirować przez Insta lub Pinterest.

A to serum z wit. C interesujące, Kasztanka . Rzuciłam okiem na necie i na jednej stronie sprzedają je o 50% taniej. Może się zdecyduję.[/QUOTE]

Gratuluję! Będziesz wiła gniazdko
Mnie bardziej pasuje Instagram, bo można jedno wnetrze (u blogerek) obejrzeć pod każdym kątem, ale Pinterestem też nie gardzę.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Reign, gratulacje, miło być docenioną
Kasztanka, juz wspomniałąs o tym serum z witamina C Tiam...to jak zobaczyłam na all...no to musiałam kupic Już wiadomo, czemu nie kupuje ciuchow - załatwiam zakupy kosmetyczne zamiast tego
https://allegro.pl/oferta/tia-m-my-s...t-c-7582972611
Zgubiłaś mnie tym linkiem. Jeśli się nie wałkuje i ma mi rozjaśnić przebarwienia, to klikam.

Ja się bardzo lubię malować - sam proces, chociaż efekt oczywiście też. Za to z kolorów używam tylko neutrali. I nadal zachwycam się tymi stanikami z Change. Nigdy nie miałam takich kształtów
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2019-03-24 o 17:51
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 18:28   #819
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Aussi nie mam siniaków, nie mam do nich tendencji. Mam nadzieję, że szybko się wygoisz.

Kasztanka piękny kolor paznokci

Cinderella gratuluję kupna mieszkania. Zaczynacie nowy etap życia.

Pobiegałam ale pogoda niezbyt. Wiało nad morzem , więc pobiegałam nadmorski lasem. Przed obiadem drugi raz pojechałam nad morze, tym razem na spacer i było zdecydowanie przyjemniej bo wyszło na chwilę słońce. Po tylu km najadłam się sushi, czyli wyrównałam co spaliłam
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 18:35   #820
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Zgubiłaś mnie tym linkiem. Jeśli się nie wałkuje i ma mi rozjaśnić przebarwienia, to klikam.
Kochana, na Allegro cena prawie 3x tyle. Tutaj aktualnie jest promocja 50% zniżki: http://jjkoreanbeauty.com/pl/serumam...367895029.html

Mam nadzieję, że zdążyłam

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Cinderella gratuluję kupna mieszkania. Zaczynacie nowy etap życia.
Dziękuję, Anyżko Na pewno jakiś nowy etap, bo z pewnością będziemy więcej oszczędzać niż dotychczas. Opłaty za wynajem zjadały sporo z naszych zarobionych pieniędzy. Swoją drogą, to w Anglii mieszkaliśmy razem 4 lata i nawet jak były jakieś rozmowy o kupnie domu tam, to ja się nie mogłam przemóc, bo po prostu nigdy nie czułam, że to było moje miejsce. Tu w Łodzi jest nam na tyle dobrze, że nie mamy żadnych wahań czy obaw Nie wiem czy tu zostaniemy... ale zawsze to "gniazdko" będzie czekało. Możliwe, że kiedyś pod wynajem będzie, kiedy nam się jeszcze zachce gdzieś wyruszyć, ale w sumie bardzo się cieszę, że w końcu coś będzie nasze i nie będę się martwić czy mogę wbić jakiś gwóźdź w scianę czy też nie - będę nim mogła gospodarować jak tylko chce

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-03-24 o 18:44
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 19:04   #821
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dobry wieczór dziewczyny

Dziękuję za wszystkie miłe słowa, no pracuję nad pupą to fakt i nad brzuchem cieszę się, że są efekty

Kasztanka piękny kolor paznokci i kształt

Aussie najbardziej z Twoich zakupów podobają mi się spodnie, bo w moim stylu, ja tez znów zamówiłam jakieś z Mango na wyprzedaży, bo w kwiatki mam już trzy pary tym razem kratka mnie ujęła

Cinderella też gratuluję zakupu pierwszego eM


Reign piękne ciuszki dla bobasa
A z kotami to myślę, że może brak im uwagi, moje też tak miały, ale je wytuliliśmy i mizialismy, przeszło im...jeszcze jedno, moje koty muszą mieć mega czyste kuwety, nie ma szans, jak nie wyciągnę kupki na bieżąco ze żwirku, to się nie załatwią...

Anyżku miałaś mega aktywny dzień

Pani Robot ładna komoda, pokaż, jak się wkomponowała we wnętrze


A i najważniejsze:spędziłam bardzo miłe i energetyczne popołudnie z Marjolką jestem bogatsza w pozytywną energię, w różne próbki i mydełka, w wiedzę o pielegnacji wiem, czego brakuje moim włosom, ogarnę Marjolko i do wypadu w góry będą jak ta lala dziękuję Ci za czas
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2019-03-24 o 19:11
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-24, 19:30   #822
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Nadrobiłam!
Witajcie!


Zastrzeżona jakie ćwiczenia dają tak zgrabny tyłek?


Kasztanka zakupy jak zwykle z rozmachem.
Ty nie chcesz namiarów na moje sklepy


Aussie-kobieco


La Mary mnie Twoja stylówka sie nie wyświetliła


Kam -serial zanotowałam!


Cindirella nowe gniazdko -gratulacje !
Teraz tylko sie tulić i kochać


Z masek polecam Pauli Choice.


Anyżku co robiłaś?
Estetyczną?


P.Robot

Kasztanka
Cindirella
Soso
Jak Was odszukać na instagramie?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 20:05   #823
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Nadrobiłam!
Witajcie!


Zastrzeżona jakie ćwiczenia dają tak zgrabny tyłek?


Kasztanka zakupy jak zwykle z rozmachem.
Ty nie chcesz namiarów na moje sklepy


Aussie-kobieco


La Mary mnie Twoja stylówka sie nie wyświetliła


Kam -serial zanotowałam!


Cindirella nowe gniazdko -gratulacje !
Teraz tylko sie tulić i kochać


Z masek polecam Pauli Choice.


Anyżku co robiłaś?
Estetyczną?


P.Robot

Kasztanka
Cindirella
Soso
Jak Was odszukać na instagramie?
Miszuś a między innymi takie o! https://www.youtube.com/watch?v=7S6WmE0Cjgc
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 20:30   #824
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Mnie tez bylo bardzo milo goscic Cie Zastrzezona
Pani Robot jak zdecydujesz sie na farbowanie ziolami to z checia Ci w tym pomoge. Bo wiecej niz 20 lat z mala przerwa farbuje ziolami. A od 10 lat juz tylko same ziola daje na wlosy. Nie tylko te ktore farbuja ale tez takie ktore odzywiaja wlos na calej dlugosci.

No i po pieknej wiosnie-leje. Mam dosc...czy nie czas na ponowny wyjazd tam gdzie cieplo? Czemu u nas taka depresyjna pogoda przez wiekszosc jesieni zimy i wiosny? Smutno

A tak fajnie mi sie siedzialo rano na tarasie z kawa...a obok kwitna mi ciemierniki i przebisniegi...

Wczoraj bawilismy sie na 18nastce. Mlodziez i dorosli razem. Fajnie sie mlodzi bawili. Prawie caly czas tanczyli nie oszczedzajac sie wcale. Milo bylo patrzec. My za to jednak sie oszczedzalismy w tancu. Nie dalo rady dotrzymac tempa mlodym nawet w polowie. I o pierwszej bylismy w domu. A rano psy jak zawsze wolaly jesc...malo spalam i nie moge sie pozbierac. Jednak starosc nie przelewki-ciezko sie juz pozbierac po niedospanej nocy. Ale jako ze mi sie pokonczyly kremy i serum to wieczorem jeszcze ukrecilam krem antyoksydacyjny i serum nawilzajace pod krem. Nawet ok wyszlo wszystko choc robione metoda -co mam to wkladam do kremu. Ale skora mila po uzyciu. Nawilzona i natluszczona.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mar_jolka
Czas edycji: 2019-03-24 o 20:32
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 20:43   #825
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zastrzeżona chcesz bym sie zabiła
Proszę zestaw dla sędziwych kobiet
Zestaw co szybko działa na 4 litery
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 21:13   #826
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Zastrzeżona chcesz bym sie zabiła
Proszę zestaw dla sędziwych kobiet
Zestaw co szybko działa na 4 litery
Miszka a chcesz elegancko czy skuteczne?

Oto coś pośredniego:

https://www.youtube.com/watch?v=u02S617FQ94

...ale trzeba dołaczyć hantle, myślę, że Aussie może nam coś jeszcze podrzucić, ja na bieżni głownie ćwiczę, wykroki z ciężarkami dodaję pod koniec

I tym sportowym akcentem mówię dobrej nocy
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 21:59   #827
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dobry wieczór

Nie zaglądałam ostatnio - od poniedziałku była piękna, słoneczna pogoda, tak optymistycznie zadziałała na mój nastrój, że wczoraj bardzo spontanicznie ...wybraliśmy się na rowery

Ciekawa wycieczka pośród topniejących resztek śniegu. Lodowaty, porywisty wiatr, +5 stopni - to jeszcze nie wiosna... no przynajmniej nie dla mnie
Tyłek zmarzł mi nieco (krio zaliczyłam) - ale baaaaardzo fajnie było. Muszę zaopatrzyć się tylko w jakieś termalne gatki - i mogę śmigać

Byłam też w odwiedzinach u koleżanki - i zakochałam się bez pamięci w jej przepięknym, majestatycznym Maine Coon. Nie schodził mi z kolan... chociaż powiem wam, że jego wielkość i lwia powaga wzbudziła we mnie w pierwszej chwili ...hmmm pewien respekt.



---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 22:03   #828
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

To piękne koty Caffe.
Wszystkie zresztą sierściuchy tocham!


Zastrzeżona skutecznie.
Co działa i to w expresowym tempie

Na bieżni to ja nie wydolę w ten sposób.
Nawet jak biegam,to muszę się trzymać.
Błędnik po 40-tce zachwiany


Wypełnianie i modelowanie twarzy własnym tłuszczem.
Słyszałyście o tej metodzie?
Kosztowana.
ok 7,5 tys
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 23:08   #829
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miszka - na rower i ostro pod górkę
...albo spinning (ten certyfikowany) - uwielbiam. A ile się spała na jednej sesji!

Właśnie rozważamy przygarnięcie takiego sierściucha ...jej jak się zakochałam
Podobno są mniej alergizujące.

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------



...a tu taki młodziak - zupełnie jak ryś

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Dziewczyny, ale nasmarowałyście kiedy ja to nadrobię?


W temacie serum CSource 20% - miałam je kilka lat temu.
Internetowy hit rozpropagowanymi przez Wishtrend.

Sprawdzajcie datę produkcji, szczególnie jeśli kupujecie na Allegro, ta witamina C bardzo szybko oksyduje, nietrwały kosmetyk - niestety.
Nie zachwycił mnie - ale wiecie, że jeśli chodzi o witC - ja zdecydowanie preferuję tetra (SVR C20 ), tylko po takiej formie mam dobre rezultaty. Przy stosowaniu ascorbic acid trzeba obniżać ph skóry, wtedy będzie działać.

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:43 ----------

Kasztanka, dołączę do zachwytów nad marynarką, fantastyczna
...i pazurki - mrauuuu.

Cinderella - kupiliście mieszkanie? Gratulacje! Napisz coś więcej!

Aussie - piękne zakupy, bardzo udane i bardzo wiosenne
Skąd ta koszulowa sukienka?
Przygarnęłabym, bardzo w moim stylu

Pani_Robot - brawa za rzucenie precz junk food
Pokaż jak wkomponowałaś komodę we wnętrze

Gosia - książkę mam na liście do przeczytania Zachęcasz

Reign of light - GRATULACJE!
Z pewnością zasłużona nagroda
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-25, 02:16   #830
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;86632463]Dzięki, Kasztanka A z tymi maseczkami z Koreii, to prawda! Pamiętam jak parę lat temu zamówiłam przez Amazon chyba z 60 tych maseczek. Jak doszły, to dostałam oczopląsu
Porozdawałam mamie, siostrze i cioci, sama też kilka zużyłam. Moja mama byla przezadowolona. Przypomniałam sobie o nich i właśnie zamówiłam 10 z Koreii - dołożę jej do prezentu na Dzień Matki



Skąd czerpiesz inspiracje? Z Insta? My dosłownie pare dni temu zdecydowaliśmy się na kupno mieszkania w Łodzi. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie i z planem, to będziemy sie wprowadzac początkiem lipca. Jest w sumie nowe, jasne, białe... taka canvas, także będę je musiała trochę udekrować. Przyznam szczerze, że o ile w gotowaniu jestem dobra, o tyle w dekorowaniu domu/mieszkania średnio... Pewnie będę musiała się czymś inspirować przez Insta lub Pinterest.

Ja też raczej muszę mieć dobrze kryjący podkład. BB są zawsze zbyt delikatne dla mnie, a może po prostu nie miałam nigdy do czynienia z dobrym BB? Pewnie tak. Swoją drogą, to u mnie najważniejszy jest odcień podkładu - musi być żółtek i to taki maksymalny, bo jestem typem ciepłym (w wielu podkładach gdzie brakuje żółtych podtonów wyglądam jak różowy prosiak).



Kasztanka, Ty to masz urodę takiej panienki/młodej kobiety z z lat 50-ych Mi się podobasz
Podejrzewam, że wielu mężczyzn z łóżka też by Cię nie wyrzuciło

Skonczyl mi sie krem/maseczka do twarzy. Kupilam ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...urn-cream.html nie wiem czy dobry, nieduzo o nim w internecie, ale zaryzykowalam. Potrzebuje czegos normalnego, co mi nawilzy skore i nie narobi zadnych szkód.

A to serum z wit. C interesujące, Kasztanka . Rzuciłam okiem na necie i na jednej stronie sprzedają je o 50% taniej. Może się zdecyduję.[/QUOTE]

Skin79 ma swietne kremy BB, ale juz od dluzszego czasu nie mozna ich nigdzie dostac, nie wiem dlaczego Mialam tez od nich pare kosmetykow do pielegnacji, wszystkie byly ok.

Nasze mieszkanie jest w calosci urzadzone przez mojego meza, zazdroszcze Ci mozliwosci udekorowania pustej przestrzeni, bo ja cierpie na chroniczny syndrom "ja bym to zrobila inaczej".
Gratuluje mieszkania tak w ogole Na pewno znajdziesz multum inspiracji na insta.

BB cushion Laneige w odcieniu porcelain jest bardzo neutralny, ja jestem bardzo jasna i rozowawa, i dopasowuje sie do koloru skory, a ciemniejsze odcienie sa bardziej zolte, mysle, ze znalazlabys kolor dla siebie.

Koreanskie kosmetyki sa przewaznie dosc tanie, Laneige i Amore Pacific sa tymi drozszymi, ale one to mniejszosc, mozna kupic swietne produkty za grosze, chociazby wspomniane maseczki.

Nie nazwalabym sie nieatrakcyjna, ale realistycznie patrzac, schudnac by sie przydalo, no i wlosow chcialabym miec wiecej, tak z trzy razy wiecej najchetniej Ale z wiekiem mi niedoskonalosci przeszkadzaja coraz mniej. Mam przebarwienia, jasne brwi i rzesy i nieidealna cere i co z tego? Bedac trzy tygodnie na urlopie nawet nie ogladalam na oczy kosmetykow do makijazu. Jedynie idac do restauracji w moje urodziny nalozylam troche korektora i tusz, i tyle. Maluje sie jedynie do pracy. Chcialabym schudnac, ale jestem leniwa bula, ktora kocha jedzenie.


Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość

Kasztanka, juz wspomniałąs o tym serum z witamina C Tiam...to jak zobaczyłam na all...no to musiałam kupic Już wiadomo, czemu nie kupuje ciuchow - załatwiam zakupy kosmetyczne zamiast tego

https://allegro.pl/oferta/tia-m-my-s...t-c-7582972611
nie mam przebarwień zadnego typu, ale witamina C na pewno dobrze mi zrobi.
ładne paznokcie, Kasztanka

Podkłady musze mieć lekkie, bardzo lekkie, wyrownujace tonacje i nic więcej. kryc nie mam czego, a wszelka tapeta mnie postarza.
chętnie jakies bb albo cc z lauder albo decleora albo dr jarta - i to w minimalnej ilosci. podkłady zużywam tak wolno, ze nie powinnam już zadnego kupować do końca zycia
Witamina C na pewno dobrze Ci zrobi Daj znac, jak sie u Ciebie serum sprawdzi.

Dziekuje Musialam je skrocic, bo sa cienkie jak papier bez pudru, no i z taka dlugoscia mi jest najwygodniej, nigdy chyba nie przyzwyczailabym sie do dlugich, nic nie umiem z nimi zrobic.

It cosmetics ma lekkie podklady i CC (niby zachwalaja, ze super krycie, ja u siebie nie zaobserwowalam), i jeszcze testowalam podklad Diora ktory tez dawal taki lekki, swietlisty efekt.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...z-acerola.html kupiłam tak na pałę, żeby sprawdzić, czy nie będę mieć wysypki, ale nie ma podanego stężenia

W takim razie wezmę to Tia'm. Gdyby nie przebarwienia, mogłabym używać lżejszego podkładu. Rozejrzę się, czy jest gdzieś u nas ten Laneige dostępny.

Też noszę 38. Przynajmniej na dole.
Krótkie włosy są niesamowicie wygodne. Wiele lat nosiłam boba, a teraz chyba zostanę przy pixie, tylko trochę dłuższej niż obecna, którą osiągnę za jakieś pewnie pół roku. Akurat jak wróci sezon na zimową czapkę.

Zerknęłam na Twój Instagram. Piękne kadry i Ty piękna

Zgubiłaś mnie tym linkiem. Jeśli się nie wałkuje i ma mi rozjaśnić przebarwienia, to klikam.
Musisz miec absolutnie przepiekna, drobna i symetryczna twarz z mega zgrabnym nosem, skoro pixie cut Ci pasuje. Nie widzialam, ale juz zazdroszcze

Serum Tiam sie nie walkuje, ja go uzywalam pod krem i podklad na dzien.

Dziekuje Jak Cie znalezc na Insta?

Rozmiar 38 na dole, przy Twoich biodrach to bardzo dobry rozmiar, ja mam niestety dol mniejszy od pory, w ogole jak tyje, to idzie mi wszedzie - w twarz, ramiona, podbrodek, brzuch, nogi

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Kasztanka piękny kolor paznokci
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość
Kasztanka piękny kolor paznokci i kształt
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Kasztanka zakupy jak zwykle z rozmachem.
Ty nie chcesz namiarów na moje sklepy

P.Robot
Kasztanka
Cindirella
Soso
Jak Was odszukać na instagramie?
Ja mam link do mojego insta w podpisie - moj nick to mrs_misanthrope

Zakupy zawsze sa z rozmachem A to i tak nic w porownaniu z jedna z moich kolezanek, ona wymienia iphone'a co kilka miesiecy, jak tylko wychodzi nowy model bo "lubi miec najnowsze rzeczy"

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
W temacie serum CSource 20% - miałam je kilka lat temu.
Internetowy hit rozpropagowanymi przez Wishtrend.

Sprawdzajcie datę produkcji, szczególnie jeśli kupujecie na Allegro, ta witamina C bardzo szybko oksyduje, nietrwały kosmetyk - niestety.
Nie zachwycił mnie - ale wiecie, że jeśli chodzi o witC - ja zdecydowanie preferuję tetra (SVR C20 ), tylko po takiej formie mam dobre rezultaty. Przy stosowaniu ascorbic acid trzeba obniżać ph skóry, wtedy będzie działać.Kasztanka, dołączę do zachwytów nad marynarką, fantastyczna
...i pazurki - mrauuuu.
Balam sie oksydacji przy tym serum Tiam, duzo osob pisalo, ze trzymaja w kartoniku i w lodowce, mnie sie nie chcialo w to bawic i trzymalam bez kartonika normalnie na polsce w lazience i zuzylam do konca a sie nie utlenilo, wszystko bylo ok. Serum C Firma Drunk Elephant za to sie utlenilo po niecalych 2 miesiacach, a ma opakowanie z pompka a nie z pipeta, wiec niby trwalosc powinna byc dluzsza.

Testowalam ostatnio tusz Elizabeth Arden Standing ovation, jesli ktoras z Was szuka wydluzajacego i podkrecajacego tuszu, to ten sprawdzi sie super, ja wole pogrubienie i bardzo mocny efekt, wiec niestety pudlo.

Nadal nie mam w domu (i calym budynku) internetu, i musimy czekac kolejny tydzien na naprawde. W sumie ponad 3 tygodnie bez internetu, rece opadaja
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.

Edytowane przez kasztanka3
Czas edycji: 2019-03-25 o 02:18
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 07:20   #831
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam się z wami. U mnie śnieg z deszczem właśnie sobie pada no i słońca przez weekend to ja niestety nie widziałam
Anyż już prawie nie ma śladu. Tylko ja widzę, bo wiem gdzie się igłą wbijał
Miszka tak słyszałam od doktorka o tym w sobotę. To taki nowy trend. Podobno rewelacyjne wyniki.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cinderella super z mieszkaniem jak pewnie każda kobieta lubię urządzać nowe lokum, planować co, gdzie i jak

Caffe piękny kot sukienka z Orsay rower przy +5 to jednak dla mnie byłby hardcore. No ale ja nie mam na to odpowiedniego ubrania. Ostatnie czego sobie życzyłabym to przeziębienie pęcherza itp

Anyż super z tymi spacerami. Mnie nadal pochłania robienie porządków w piwnicy ale jeszcze ze 2 razy i będę wolna
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 07:51   #832
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe, piękny kot Ale to chyba nie ten sam na wszystkich fotkach?
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 09:00   #833
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dużo napisałyście - z chęcią bym się odniosła, ale nie bardzo mam czas, bo niedługo muszę iść pod prysznic i jechać do pracy. Zrobię to później. Do dwóch rzeczy jednak chciałam się odnieść:

Caffe, piękny kot! Naprawdę. I wygląda na bardzo mądrego - widzę to po jego oczach!

I druga rzecz:

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Wypełnianie i modelowanie twarzy własnym tłuszczem. Słyszałyście o tej metodzie? Kosztowana.
ok 7,5 tys
Dziewczyny, uważajcie! Jakiś czas temu zgłębiałam temat - nie dlatego, że sama sie zastanawiałam nad tym zabiegiem, ale dlatego, że zainteresował mnie ten temat. Czytałam wypowiedzi znanych, certyfikowanych amerykańskich lekarzy i jest dużo tzw. side effects. Jakie? Przede wszystkim: tłuszcz jest nieprzewidywalny! Dużo bardziej niż np. wypełniacze. Trzeba naprawdę poszukać specjalisty z dużym doświadczeniem, który wykonał conajmniej kilkaset takich zabiegów i zażądać zdjęć pacjentów "przed i po". Nieumiejętny transfer tłuszczu może zupełnie zniekształcić twarz, spowodować asymetrię, i nienaturalne proporcje twarzy (takie jak czasami się widzi po operacjach plastycznych), spowodować guzki w twarzy, aniżeli odwrócić wskazówki zegarka. W dodatku, nie ma pewności jak będzie sie zachowywać po czasie... No i jeszcze to, że ten zabieg jest permanentny, a usuwanie tłuszczu po zabiegu, jeżeli coś pójdzie nie tak, jest bardzo trudne, w wielu przypadkach wręcz niemożliwe (generalnie, żeby go usunać, trzeba robic liposukcję, która z kolei może uszkodzić nerwy i również dać totalnie nieprzewidywalne efekty). Wielu znanych i szanowanych lekarzy nie robi fat grafting na twarzy, tylko jedynie aplikuje go w usta czy dłonie, które dużo lepiej go przyjmują niż twarz. Reasumując: to może być rewelacyjny zabieg, ALE tylko w rękach bardzo, ale to bardzo doświadczonego lekarza.

Stwierdziłam, że muszę Was przestrzec, żebyście również wiedziały o komplikacjach z tym zabiegiem związanych i użyły ich w rozmowie z lekarzem, o ile kiedykolwiek na ten zabieg się zdecydujecie.

Dużo bezpieczniejsze i dające podobny efekt (aczkolwiek nie permanetny) są wypełniacze, np. voluma czy radiesse - może lepiej z nimi najpierw spróbować? Jest jeszcze sculptra.

No i jeszcze jedno, jak patrze na twarz Przetakiewicz, to mi się wydaję, że ona mogła mieć fat grafting zrobiony, ale przez kogoś mega uzdolnionego w temacie. Ale moge się mylić. Możliwe, że miała po prostu lifting, a później ktoś jej ładnie wypełnił ubytki wypełniaczami.

Miłego dnia

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-03-25 o 09:16
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 13:19   #834
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość

Pobiegałam ale pogoda niezbyt. Wiało nad morzem , więc pobiegałam nadmorski lasem. Przed obiadem drugi raz pojechałam nad morze, tym razem na spacer i było zdecydowanie przyjemniej bo wyszło na chwilę słońce. Po tylu km najadłam się sushi, czyli wyrównałam co spaliłam
Plaża, las. Cudownie tam musisz mieć

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;86633063]Kochana, na Allegro cena prawie 3x tyle. Tutaj aktualnie jest promocja 50% zniżki: http://jjkoreanbeauty.com/pl/serumam...367895029.html

Mam nadzieję, że zdążyłam [COLOR="Silver"]
[/QUOTE]


Dziękuję! Zdążyłaś. Faktycznie super cena.

Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość

Pani Robot ładna komoda, pokaż, jak się wkomponowała we wnętrze
Ma być dopiero za 2-3 tygodnie u mnie. Pokażę

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
P.Robot

Kasztanka
Cindirella
Soso
Jak Was odszukać na instagramie?
Zaraz Ci wyślę swoje na PW. Nie chcę podawać tak publicznie na forum, ale oczywiście Wam mogę podać

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Pani Robot jak zdecydujesz sie na farbowanie ziolami to z checia Ci w tym pomoge. Bo wiecej niz 20 lat z mala przerwa farbuje ziolami. A od 10 lat juz tylko same ziola daje na wlosy. Nie tylko te ktore farbuja ale tez takie ktore odzywiaja wlos na calej dlugosci.
To wspaniale, bo czytam te opisy na stronach sklepów i nie mam pojęcia co wybrać. Eko ziołową farbę, a może samą hennę. Każda rada będzie cenna. Mam niewiele siwków i włosy ciemny brąz. Grube, oporne, suche, a obecnie strasznie zniszczone, bo rozjaśniałam.

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Byłam też w odwiedzinach u koleżanki - i zakochałam się bez pamięci w jej przepięknym, majestatycznym Maine Coon. Nie schodził mi z kolan... chociaż powiem wam, że jego wielkość i lwia powaga wzbudziła we mnie w pierwszej chwili ...hmmm pewien respekt.
Miałam, a raczej ex narzeczony miał Maine Coona, są absolutnie idealne. Tylko wszędzie była sierść.

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Właśnie rozważamy przygarnięcie takiego sierściucha ...jej jak się zakochałam
Podobno są mniej alergizujące.[COLOR="Silver"]


Pani_Robot - brawa za rzucenie precz junk food
Pokaż jak wkomponowałaś komodę we wnętrze
Po tych zdjęciach to sama mam ochotę na jakiegoś ładnego kota
Dziękuję. Po latach śmieciowego jedzenia to dla mnie rewolucyjna zmiana. I zgubiłam ogonek od 53! Liczę, że za kilka dni przywitam 52 z ogonkiem

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość

Nie nazwalabym sie nieatrakcyjna, ale realistycznie patrzac, schudnac by sie przydalo, no i wlosow chcialabym miec wiecej, tak z trzy razy wiecej najchetniej Ale z wiekiem mi niedoskonalosci przeszkadzaja coraz mniej. Mam przebarwienia, jasne brwi i rzesy i nieidealna cere i co z tego? Bedac trzy tygodnie na urlopie nawet nie ogladalam na oczy kosmetykow do makijazu. Jedynie idac do restauracji w moje urodziny nalozylam troche korektora i tusz, i tyle. Maluje sie jedynie do pracy. Chcialabym schudnac, ale jestem leniwa bula, ktora kocha jedzenie.


Musisz miec absolutnie przepiekna, drobna i symetryczna twarz z mega zgrabnym nosem, skoro pixie cut Ci pasuje. Nie widzialam, ale juz zazdroszcze

Serum Tiam sie nie walkuje, ja go uzywalam pod krem i podklad na dzien.

Dziekuje Jak Cie znalezc na Insta?



Nadal nie mam w domu (i calym budynku) internetu, i musimy czekac kolejny tydzien na naprawde. W sumie ponad 3 tygodnie bez internetu, rece opadaja
Nigdy nie będziemy idealne. Nawet modelki są retuszowane i malowane grubymi warstwami (czasem całe łącznie z ciałem). Ważne znaleźć równowagę, albo po prostu mieć wywalone, więc gratuluję Ci bardzo urlopu bez makijażu
Tia'm zamówione. Serum z kwasem salicylowym The Ordinary też.

Dziękuję Pixie muszę nosić z grzywką na bok, bo mam spore czoło.

Wysyłam Ci swojego Insta na PW.

Kosmos z tym Internetem. Myślałam, że takie awarie, to tylko gdzieś w dzikiej Afryce.

Moi wykładowcy się obudzili, że rok zaczął się 3 tygodnie temu i mam wysyp prac z terminem "na wczoraj", a mój kod do e-biblioteki jest nieważny Poza tym Remix, do którego wysyłałam ciuchy do sprzedaży zgubił moją paczkę i próbowali mnie zbyć. Musiałam zadzwonić i się pultać, straszyć policją, pismem od prawnika (wiem, że to działa bardziej niż bycie miłym, ale bardzo nie lubię musieć tego stosować). Tesco przywiozło mi partię zepsutego masła orzechowego. Ale powiem Wam, że brakowało mi ruchu przez te ferie i brak obowiązków. Teraz będę jakiś czas w biegu.

Cinderella - również czytałam swojego czasu, że tłuszcz jest bardzo nieprzewidywalny. Robię wypełniacze od lat (żuchwa, bruzdy) i jestem zadowolona. Pięknie nawilżają też okolice, w których są podane.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 16:43   #835
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Caffe, piękny kot Ale to chyba nie ten sam na wszystkich fotkach?
Pewnie że nie, czytałam po prostu o tej rasie, bardzo zaciekawiło mnie to że powoduje mniej reakcji alergicznych.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;86634843]

Caffe, piękny kot! Naprawdę. I wygląda na bardzo mądrego - widzę to po jego oczach!


[/QUOTE]


Atilla wygląda dokładnie tak jak na pierwszym zdjęciu - dostojny, piękny kocur ...i ten nieuchwytny element dzikości
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 18:14   #836
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Ale jestem szczęśliwa. Przeszłam się właśnie drogą łódzkich rewitalizacji i wszystko praktycznie co robią w tym roku dotyczy mojej dzielnicy. Mamy piękny, podświetlony budynek muzeum botanicznego i odnawiają nam cały park. Mam nadzieję, że się uwiną do lata. W mojej ulicy zakopali dziś ostatnią dziurę (ale miałam fajnie, dwa młoty pod oknami od 8 do 16stej), a tam, gdzie nie można było wejść od prawie roku już położone krawężniki. Wybebeszyli ze 6 kamienic i odnawiają. Inne wyburzają i stawiają niezbyt urodziwe apartamentowce - plomby, ale przynajmniej okolica będzie porządniejsza. Te najładniejsze odmalowują. Mogłoby to iść szybciej, ale nie mamy funduszy jak stolica, a rewitalizacje są rozplanowane na całe dwa lata. Minus taki, że mi spod domu rowery miejskie chwilowo zabrali.

No i wiosna... ze smarkiem do pasa i w czapce.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 19:08   #837
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Kasztanka zakupy jak zwykle z rozmachem. Ty nie chcesz namiarów na moje sklepy
sprzedajesz tylko stacjonarnie czy masz też sklep internetowy?
Co do Insta, to podawałaś mi kiedyś dane na PW, postaram się Ciebie odszukać

Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość
Miszuś a między innymi takie o! https://www.youtube.com/watch?v=7S6WmE0Cjgc
Te ćwiczenia, to hardcore ale jestem pewna, że skuteczny.

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Właśnie rozważamy przygarnięcie takiego sierściucha ...jej jak się zakochałam
Podobno są mniej alergizujące.

Cinderella - kupiliście mieszkanie? Gratulacje! Napisz coś więcej!
To prawda, że są mniej alergizujące. Tak samo jak i Syberyjskie koty i Norwegian Forest Cats, który swoja drogą jest bardzo podobny do Maine Coons (sprawdź) Mówią, że te 3 rasy są najlepsze dla alergików. Masz może alergię, lub ktoś z Twojej rodziny? Ja mam Syberyjkę kochaną moją, ale jedno co, to muszę przyznać rację Pani_Robot, bo sierści jest sporo, a juz w szczególności w okresie kwiecień/maj - idzie zwariować! Mam jej włosy w oczach, w buzi, czasami w zupie ale kocham ją nad życie i wszystko jest do przeżycia. Jest takie znane powiedzenie: "Home is where the heart is" - ja lubię to zmieniać na: "Home is where the cat is" Załączam zdjęcie kotki syberyjskiej jakiejś kobiety która w rok uzbierała tyle jej włosów

A co do mieszkania, to nie wiem co więcej napisać. Jest w centrum miasta, ale w bardzo spokojnym i bezpiecznym miejscu. Już od dwóch lat wynajmujemy tu mieszkanie, a teraz udało nam się kupić w bloku zaraz obok (ten sam kompleks, nawet wejscie przez ta sama bramkę, tylko inny budynek) ak się bedziemy wprowadzać, to będę Wam pewnie na bieżąco o wszystkim pisać

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ale jestem szczęśliwa. Przeszłam się właśnie drogą łódzkich rewitalizacji i wszystko praktycznie co robią w tym roku dotyczy mojej dzielnicy. Mamy piękny, podświetlony budynek muzeum botanicznego i odnawiają nam cały park. Mam nadzieję, że się uwiną do lata. W mojej ulicy zakopali dziś ostatnią dziurę (ale miałam fajnie, dwa młoty pod oknami od 8 do 16stej), a tam, gdzie nie można było wejść od prawie roku już położone krawężniki. Wybebeszyli ze 6 kamienic i odnawiają. Inne wyburzają i stawiają niezbyt urodziwe apartamentowce - plomby, ale przynajmniej okolica będzie porządniejsza. Te najładniejsze odmalowują. Mogłoby to iść szybciej, ale nie mamy funduszy jak stolica, a rewitalizacje są rozplanowane na całe dwa lata. Minus taki, że mi spod domu rowery miejskie chwilowo zabrali.

No i wiosna... ze smarkiem do pasa i w czapce.
Łódź się zmienia, to prawda Wiosna, ale generalnie znowu się ochłodziło. To fajnie, że zdążyłaś z tym serum.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Skin79 ma swietne kremy BB, ale juz od dluzszego czasu nie mozna ich nigdzie dostac, nie wiem dlaczego Mialam tez od nich pare kosmetykow do pielegnacji, wszystkie byly ok.
To super, że tak piszesz Ten krem ma też w składzie niacinamide - ostatnio szukam go w składach kosmetyków. Już wysłali dzisiaj, jutro powinien być w paczkomacie

Śliczne paznokcie, jak zawsze

Wysyłam Wam też zdjęcie mojej ukochanej

Idę do pracy, muszę jeszcze przygotować parę rzeczy na jutro. Dzisiaj znowu robiłam sałatkę; tą z batatami, awokado i granatem, tylko zamiast rukoli, dałam szpinak i też super smakowała

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-03-25 o 19:13
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 20:42   #838
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cinderella mam sklepy stacjonarne .
Na Facebook można zobaczyć ofertę:
Sklep Italylux

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2019-03-25 o 20:45
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 08:38   #839
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

zastrzezona zdecydowanie fajny tyłek

Miszka świetny tyłek robi też squash, mniej nużący niż siłka (dla mnie), zabawa wręcz przednia, a waga leci/kondycji przybywa Polecam, to jedna z moich ulubionych aktywności.

Reign of light gratulacje

Anyzkowa co do plaży mam podobnie jak Ty, uwielbiam bez względu na pogodę, choć jedynie spacery/szukanie bursztynu, opalania nie lubię, ale już pikniki/leżenie z książką całkiem

Pani_Robot też staram się nie jeść mięsa, choć dopiero od paru miesięcy, i generalnie działa to tak, ze sama nie kupuję nic mięsnego do domu, ale czasem skuszę się w restauracjach. Służy mi to, choć całkowicie wege raczej nigdy nie będę, za bardzo kocham włoskie i hiszpańskie szynki niestety (. Za tydzień jadę do Apulli

Co do azjatyckich kremów BB zazdroszczę tym, które potrafią dobrać sobie odcień, swego czasu próbowałam, ale one wszystkie jakieś sine na mnie. Mam wyraźnie żółtawy odcień skóry i to źle wyglądało.

Pani_Robot może Ty jesteś zwyczajnie odwodniona? Wydaje mi się, ze 30+ to zdecydowanie za wcześnie na 'papierową' szyję. Ja jestem ciut starsza od Ciebie i moja szyja jest bardzo ok., a używam w sumie tylko skwalanu/lekkich olejów na nią i to też, jak sobie przypomnę

Zakupowo kupiłam wreszcie torebkę Dziki Józef, dziwna to transakcja, kiedy musisz wręcz prosić sklep, żeby ci coś zechciał sprzedać I perfumy, Jasmin noir l'eau exquise i Florabotanica Balenciaga oraz ulubioną wodę cudów Hermesa, tym razem w wersji ambrowej. Choć kusi mnie, żeby i klasyka przygarnąć Przygarnęłam też buty Timberlanda.

Gosia co do ksiażek to ostatnio czytam Tochmana, nie wiem czy znasz, ale jeśli nie to polecam. Bardzo dobre reportaże.

Śliczne koty dziewczyny

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2019-03-26 o 08:41
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 08:57   #840
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość

Miałam, a raczej ex narzeczony miał Maine Coona, są absolutnie idealne. Tylko wszędzie była sierść.

Nigdy nie będziemy idealne. Nawet modelki są retuszowane i malowane grubymi warstwami (czasem całe łącznie z ciałem). Ważne znaleźć równowagę, albo po prostu mieć wywalone, więc gratuluję Ci bardzo urlopu bez makijażu
Tia'm zamówione. Serum z kwasem salicylowym The Ordinary też.

Dziękuję Pixie muszę nosić z grzywką na bok, bo mam spore czoło.

Wysyłam Ci swojego Insta na PW.

Kosmos z tym Internetem. Myślałam, że takie awarie, to tylko gdzieś w dzikiej Afryce.

.
Maine coony sa przepiekne Dla mnie wszystkie koty sa przepiekne.
Niestety maz ma alergie, wiec bede musiala znalezc kota, ktory nie bedzie powodowal silnych reakcji alergicznych i przytargac go do domu bez wczesniejszych konsultacji

Obserwuje na ista, masz przepiekne mieszkanie i zwierzaki
W zyciu nie bylam o nic tak zazdrosna

Czola na pewno nie masz duzego, mowie to jako osoba z olbrzymim

Jutro ma byc internet, dobrze, bo zuzylismy 20 gb z naszych telefonow w 4 dni na netflixa
Teraz trzeba bedzie internety oszczedzac

A co do wygladu, to mam wywalone, w ogole w wielu kwestiach mam wywalone, staram sie nie stresowac za bardzo, bo jesli na cos nie mam wplywu, to bez sensu sie stresowac i tak

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;86637106]

To super, że tak piszesz Ten krem ma też w składzie niacinamide - ostatnio szukam go w składach kosmetyków. Już wysłali dzisiaj, jutro powinien być w paczkomacie

Śliczne paznokcie, jak zawsze

Wysyłam Wam też zdjęcie mojej ukochanej

Idę do pracy, muszę jeszcze przygotować parę rzeczy na jutro. Dzisiaj znowu robiłam sałatkę; tą z batatami, awokado i granatem, tylko zamiast rukoli, dałam szpinak i też super smakowała [/QUOTE]




Ty salatke, a ja wlasnie wrzucilam pizze do piekarnika
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.