Ava, Aktywator Młodości, Witamina C z acerolą

Ava, Aktywator Młodości, Witamina C z acerolą

Sprawdź ceny produktu

100% ochrony antyoksydacyjnej - skuteczne działanie przeciwstarzeniowe.
Wyjątkowo skuteczny koncentrat ze stabilną postacią witaminy C, wzmocniony ekstraktem z Aceroli (wiśni z Barbados), o szczególnie wysokiej zawartości kwasu askorbinowego stanowi prawdziwą bombę antyoksydacyjną niezastąpioną w terapiach przeciwstarzeniowych. Witamina C hamuje działanie wolnych rodników, stymuluje produkcję kolagenu, opóźnia proces starzenia się skóry. Dodatkowo wspomaga nawilżenie, redukuje zmarszczki, przywraca elastyczność, rozjaśnia i wygładza skórę. Wzmacnia i chroni naczynia krwionośne przed pękaniem, przeciwdziała odbarwieniom skóry. Sprawia, że skóra jest bardziej promienna, mniej szorstka, jędrna i gładka.
Przeznaczony dla skóry dojrzałej, z widocznymi zmarszczkami, zniszczonej przez promienie UV, z plamami i przebarwieniami oraz jako profilaktyka przeciwstarzeniowa.
Sposób użycia: kilka kropli koncentratu nanieś na czystą skórę twarzy i szyi delikatnie wklepując. Okrężnymi ruchami wykonaj masaż. Stosuj rano lub wieczorem samodzielnie lub pod ulubiony krem Ava.

Rozjaśnia, wzmacnia naczynka krwionośne, redukuje przebarwienia!

Zdecydowałam się na zakup aktywatora ze względu na pojedyncze przebarwienia i pękające naczynka w okolicy nosa. Koncentrat znajduje się w szklanej buteleczce z pipetką. Jest lekki, wchłania się szybko i nie pozostawia kleistej warstwy. Stosowałam go na noc pod krem lub wprowadzałam za pomocą sonoforezy po wykonaniu zabiegów oczyszczających. Zdarzyło się kilka razy zaaplikować go na dzień i nie zauważyłam pogorszenia w jakości i trwałości makijażu. Wręcz
przeciwnie skóra jest rozjaśniona, promienna, aż żal zakrywać ją podkładem. Osobiście preferuję jednak stosowanie koncentratu na noc, dając mu czas na robienie swojej roboty :-) po dwóch miesiącach stosowania, a tym samym zakończenia opakowania stwierdzam na twarzy brak jakichkolwiek przebarwień oraz teleangiektazji. Z całą świadomością podkreślam, że nie jest to zasługa jedynie witaminy C, lecz również zabiegów złuszczających i oczyszczających. Bardzo spodobał mi się ten kosmetyk, ze względu na lekkość, a zarazem wysoką skuteczność i wygodę aplikowania. Z całą pewnością wrócę do niego i będę stosowała jako uzupełnienie rutynowej pielęgnacji.

Promiennna ,rozjaśniona skóra dzięki zawartej witaminie C. Ponadto wzmacnia i chroni naczynia krwionośne*****

Podczas zakupów w Hebe polecono mi właśnie ten aktywator młodości.
Interesowało mnie nawet coś na przebarwienia .
Przy okazji promocji zapłaciłam za to serum około 18 zł.
Nie ma co sugerować się nazwą Aktywator Młodości ,że po kilku stosowaniach będziemy młodsze o kilka lat.Na pewno po dłuższym stosowaniu efekty będą widoczne .

Serum stosuję od dwóch miesięcy i skusiłam się na jego zakup ze względu na małe przebarwienia po lecie.
Po dłuższym stosowaniu zauważyłam lekkie rozjaśnienia moich przebarwień.
Ponadto serum dobrze nawilża skórę i przygotowuję ją pod makijaż.
Zawarta witamina C stymuluje produkcje kolagenu i spowalnia procesy starzenia.
Skóra jest rozjaśniona,wygładzona i taka elastyczna.Witamina C chroni skórę przed pękaniem naczyń krwionośnych.
Z kolei ekstrakt z Aceroli odpowiada za terapię przeciw starzeniu się

Serum stosuję rano albo wieczorem na oczyszczoną twarz i szyję.
Aplikuje kilka kropli, stosuje też pod krem.Po zaaplikowaniu wklepuję a następnie delikatnie masuje okrężnymi ruchami.

Serum umieszczone jest w kartoniku z logo AVA ,w który zapakowana jest buteleczka z ciemnego szkła o pojemności 30ml.
Butelka zakręcona jest pipetą ,którą odmierzamy sobie kilka kropli .Dzięki pipecie można łatwo dozować.Konsystencja jest w sam raz w postaci olejku.Łatwo się rozprowadza i dobrze wchłania.Polubiłam się z tym olejkiem i zagości w moim zestawie kosmetyków.

Zalety:
-poprawia wygląd twarzy,rozjaśnia ja i twarz jest promienna
-delikatnie rozjaśnia przebarwienia
-dobra baza pod makijaż ,można używać na noc pod krem
-wydajny i dobra cena

Efektów brak...

Serum postanowiłam kupić, ponieważ miałam ochotę na rozjaśnienie przebarwień po lecie. Byłam bardzo pozytywnie do niego nastawiona, a tu taki bubel...Serum nic nie robi- może to i lepiej, bo przynajmniej również nie szkodzi.
Serum zamknięte jest w buteleczce z pipetą- bardzo podoba mi się ten sposób aplikacji- jest higieniczny i łatwo można dozować preparat.Pipeta działała bez zarzutu. Jest bardzo rzadkie, więc trzeba uważać, aby nie ściekło nam z palców zanim zaaplikujemy je na twarz. Miałam wrażenie, że pod palcami było jakby tłuste, oleiste. Na szczęście na twarzy nie pozostawiało tłustego filmu.
Bardzo szybko się wchłania- kilka sekund i po sprawie.
Nie zauważyłam niestety rozjaśnienia przebarwień, a o to mi najbardziej chodziło wybierając to serum.
Nawilżenia skóry również nie odczułam, na szczęście nie zauważyłam również przesuszenia skóry.
Troszeczkę napina skórę- bardzo minimalistyczny lifting.
Jest bezzapachowe.
Nie zauważyłam również efektu rozświetlenia skóry.
Jest średnowydajne- buteleczka wystarcza na jakieś 2 miesiące regularnego użytkowania.

Słabiutko z działaniem tego serum

Serum kupiłam z myślą o nawilżeniu skóry, poprawieniu jej wyglądu (zmarszczki mimiczne) oraz rozjaśnieniu drobnych przebarwień. Nie było drogie, ale czy warte swojej ceny? Dla mnie nie. Zacznę od tego, że serum jest bardzo płynne, rzadkie. Źle się go aplikuje, a pipetka lubi nie zasysać oleju. Ma delikatny, specyficzny zapach. Dość dobrze się wchłania. Niestety ściąga i napina nieprzyjemnie skórę. Nie nadaje się do stosowania samodzielnie, konieczna jest aplikacja kremu. Nie zauważyłam, aby wspomagało nawilżenie skóry. Bez kremu moja twarz była bardzo sucha. Nie zauważyłam również działania przeciwzmarszczkowego. Zmarszczki mimiczne, jak były tak są i robią się kolejne. Nie wpłynęło to serum również w żaden sposób na zminimalizowanie widoczności przebarwień, choć są małe i teoretycznie powinno dać sobie radę, skoro tak zapewnia producent. Nie , nie rozjaśniło cery. Nadal mam lekki rumień na policzkach. W mojej ocenie to serum nie zrobiło nic, zatem nawet niska kwota, to po prostu pieniądze wyrzucone w błoto.

Może być, ale bez szału

Zużyłam tylko jedno opakowanie, które wcale na długo mi nie wystarczyło. Napina skórę, co daje dziwne uczucie jakby się miało jakąś maseczkę na twarzy. Plusem jest to, że rozświetla skórę. Nie wiem czy kupiłabym go jeszcze raz. Wydaje mi się że na rynku można znaleźć dużo lepsze jakościowo produkty w podobnej cenie i takim działaniu jak i o lepszym składzie.

Stosuję go na noc, przed kremem. Mam cerę suchą i sam nie jest wystarczajaco nawilzajacy, wręcz po jego uzyciu czuć ściągnięcie i wszelkie suche skórki są widoczne. Zauwazylam, ze odkad uzywam tego produktu mam mniejsze problemy z cera, mniej nieprzyjaciół wyskakuje na twarzy. Dostepny w Hebe w przyzwoitej cenie.

Długo trzeba czekać na rezultaty

Serum kupiłam z myślą o przebarwieniach na czole gdyż poprzedni z firmy Mincer niezbyt sobie z nimi poradził. Przebarwienia trochę przyblakly lecz po użyciu prawie całego serum. Będę teraz szukać czegoś mocniejszego z witamina c bo na rynku jest sporo takich produktów ale mało skutecznych. Jeśli chodzi o redukcje zmarszczek bo mam kurze łapki i serum nakładała na cała twarz zmiany zerowe. Także nie spełnia swoich obietnic.

słabo

Stosowany sam zaraz po umyciu twarzy bardzo ją napina i jest to nieprzyjemne.
Używam go przed kremem,czekam 10 min i potem krem wtedy efekty są lepsze.
Rano skóra jest delikatna i gładka,bardziej promienna.
Pory mam dość widoczne i z tym sobie nie poradził.
Lepiej zainwestować w lepsze serum które spełni działanie opisane przez producenta.

Przyjemne, ale nie idealne

Z wrażenia nie zemdlałam, ale nie uważam też tego produktu za jakiś bubel. Używam go wyłącznie na noc i po około 3 miesiącach zużyłam pół buteleczki. Mam czasem problem z odmierzeniem odpowiedniej dawki, czasem nawala też pipeta, która nie chce zasysać produktu. Serum jest bezwonne i bardzo płynne. Bardzo często po jego użyciu twarz jest mocno ściągnięta i spięta i ratuję się wtedy kremem. Fakt faktem, że rozjaśnia cerę, ucisza ją i koi. Po kilku dniach przerwy w używaniu zaczerwienienia wracają.
Serum to nie jest moim mistrzem, ale też nie przekreślam go. Mogę nawet polecić.

Leczy, koi, regeneruje

Używam go na mojej cerze po problemach hormonalnych które wywołały u mnie wysyp trądziku... Jak nic innego uspokajał i wyciszal cerę.... Widać było że regeneruje i koi roszalala skórę.

Serum z witaminą C - rozświetla, ale z nóg nie zwala

Od ok roku monitoruję różne produkty z witaminą C. Miałam okazję kilka wypróbować i już po pierwszym użyciu widziałam duża różnice. Przy tym preparacie cera poprostu jest nawilżona i ładnie rozświetlina zaraz po wklepaniu koncentratu. Jednakże szału nie ma. Myślę że będę szukać i próbować dalej.

Chyba nie działa

Czy on coś robi? Nie zauważyłam żadnego działania. Zawiodłam się składem, bo w zasadzie jest tam sama gliceryna. Szkoda pieniędzy. Jak dla mnie ma trochę chemiczny zapach. Dobry pod makijaż. Nie obciąża skóry.