Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-11, 16:30   #481
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
W środę wychodzi współpraca Glamu z Adą Grotkowską

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mogę się doczekać

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 15:19   #482
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Nie mogę się doczekać

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Ja z kolej jej fanką nie jestem, ale zobaczymy....
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 21:07   #483
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Ja z kolej jej fanką nie jestem, ale zobaczymy....
Ja jestem, ale na pewno nic nie kupię o ile mnie nie rzuci na kolana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 11:23   #484
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Drama Mama już dostępna
https://youtu.be/yG-ZiOf65ho
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 15:11   #485
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Drama Mama już dostępna
https://youtu.be/yG-ZiOf65ho
Nie kupię na pewno, ani trochę mnie nie kusi, bo ani razu nie użyję tych kolorowych cieni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 15:50   #486
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Nie przepadam za Ada (na tyle, na ile mogę ją ocenić na podstawie filmikow) natomiast doceniam jej fachowość. Po tej palecie spodziewałam się czegoś innego, czegoś więcej. Estetyka rodem z nyxa albo morphe, nie jest to coś, co by przyciągało moja uwagę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 16:04   #487
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Widziałam fotki nowe palety, nie podoba mi się, a podobnych rozświetlaczy mam pierdyliard
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-14, 16:11   #488
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ja biere.
Powiedzcie mi, jaka jest relacja glamshopu z maxi?
Bo w sumie to wiele jutuberek ma jakieś powiązania z glamshopem, a maxi jedynie mejkap rewoluszyn, to taka średnia marka dla takiej gwiazdy a np. Taka ms doncellita czy janoszka to dla mnie dużo mniej rozpoznawane jutuberki niż maxi.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 19:42   #489
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja biere.
Powiedzcie mi, jaka jest relacja glamshopu z maxi?
Bo w sumie to wiele jutuberek ma jakieś powiązania z glamshopem, a maxi jedynie mejkap rewoluszyn, to taka średnia marka dla takiej gwiazdy a np. Taka ms doncellita czy janoszka to dla mnie dużo mniej rozpoznawane jutuberki niż maxi.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Na początku chwaliła (zresztą dalej chwali) turbopigmenty, gdzieś tam się przewinęła w jej filmikach Bohema i chyba Wiśnia, a ostatnio dodała filmik, w którym zjechała Autoportret i Alterego, pokazala jak cienie zanikają, nakładała je na pomadkę, zamiast po prostu użyć bazy jak większość użytkowniczek makijażu (korektor albo baza, no bo ile z nas na co dzień używa pomadki do ust jako bazy?), rzucała te swoje "zabawne" wcześniej przygotowane żarciki itp. mnie się wydaje, że jeśli chodzi o Glam Shop to wychodzi z niej po prostu zazdrosna Ramona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 21:04   #490
blackbird_007
Przyczajenie
 
Avatar blackbird_007
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Nie kupię na pewno, ani trochę mnie nie kusi, bo ani razu nie użyję tych kolorowych cieni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Czekałam nawet na premierę, bo całkiem lubię oglądać filmy Ady (choć jej ogólny wizerunek prezentowany na Instagramie to zupełnie nie moja bajka) i chciałam kupić, ale teraz dalej będę szukać czegoś innego. Pierwsza, ta górna część, całkiem mi się podoba, ale wiem, że nigdy nie będę używać tych kolorowych cieni, a poza tym ta paleta jest zdecydowanie za droga jeśli weźmiemy pod uwagę ryzyko, jakie wiąże się się z kupowaniem palet z Glamshopu i w ogóle z całą tą marką, szczególnie że nie jestem jakaś zaawansowana w makijażu i maluję się jedynie dla siebie. Tak naprawdę mogę dołożyć nawet kilkadziesiąt złotych i cieszyć się produktem marki takiej jak Tarte czy Too Faced, które nie wzbudzają takich kontrowersji tak jak Glamshop.
blackbird_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 21:23   #491
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez blackbird_007 Pokaż wiadomość
Czekałam nawet na premierę, bo całkiem lubię oglądać filmy Ady (choć jej ogólny wizerunek prezentowany na Instagramie to zupełnie nie moja bajka) i chciałam kupić, ale teraz dalej będę szukać czegoś innego. Pierwsza, ta górna część, całkiem mi się podoba, ale wiem, że nigdy nie będę używać tych kolorowych cieni, a poza tym ta paleta jest zdecydowanie za droga jeśli weźmiemy pod uwagę ryzyko, jakie wiąże się się z kupowaniem palet z Glamshopu i w ogóle z całą tą marką, szczególnie że nie jestem jakaś zaawansowana w makijażu i maluję się jedynie dla siebie. Tak naprawdę mogę dołożyć nawet kilkadziesiąt złotych i cieszyć się produktem marki takiej jak Tarte czy Too Faced, które nie wzbudzają takich kontrowersji tak jak Glamshop.
Zgadzam się w 100%, mam takie samo zdanie. Podobają mi się tylko 2 pierwsze rzędy i czarny cień, gdyby były tylko te kolory, niższa cena i lusterko to bym brała A tak 2 stówy za paletę, w której połowy kolorów nigdy nie użyję, bez lusterka i jeszcze ta jakość - trafisz albo nie trafisz z partią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-14, 21:32   #492
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Kiedyś krążyła taka plota, że Maxi i Hania sie nie lubią, wydaje mi się, że przez to niektórzy doszukuje się jakiś awersji Maxi do glamshopu(choć wiele produktów chwali).
Wydaje mi się, że nie ma w tym prawdy, dziewczyny wybiły się w tym samym czasie, każda miała swoje grono zwolenniczek, które w końcu zaczęło poszukiwać "wrogów", bo to tak zawsze działa i oczywiście padło na tą drugą, najbardziej znaną.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 23:31   #493
undulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ja właśnie kocham kolory, ale mam podobnych odcieni mnóstwo. W ogóle ta paleta wydaje się bez pomysłu, ot kolejna pół neutralna/pół kolorowa paleta na rynku. To nie tak, że nie da się stworzyć czegoś ciekawego: z Glam Shopem zrobiła to Karolina Zientek, palety Affectu z Karolina Matraszek się wyróżniają, czy ostatnia paleta Tune z Sobiesniewskim. Ich kolorystyka jest spójna, niepowtarzalna, opowiadają jakieś historie. A tu jest po prostu trochę wszystkiego.

No i to jest 10 czy 20 zł tańsze niż Love Tahiti z Bperfect, gdzie mamy ponad 2 razu więcej cieni i lepsza jakość. Nie wspominając o opakowaniu. Kupować paletę Ady dla mnie nie ma sensu
undulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-15, 00:03   #494
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

W ogole myślałam, że mimo wszystko ta paleta się będzie lepiej sprzedawać, ale chyba ostatnie dramy z glam shopem jednak zrobiły swoje i ludzie trochę się uspokoili z zakupami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-15, 07:54   #495
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez undulka Pokaż wiadomość
Ja właśnie kocham kolory, ale mam podobnych odcieni mnóstwo. W ogóle ta paleta wydaje się bez pomysłu, ot kolejna pół neutralna/pół kolorowa paleta na rynku. To nie tak, że nie da się stworzyć czegoś ciekawego: z Glam Shopem zrobiła to Karolina Zientek, palety Affectu z Karolina Matraszek się wyróżniają, czy ostatnia paleta Tune z Sobiesniewskim. Ich kolorystyka jest spójna, niepowtarzalna, opowiadają jakieś historie. A tu jest po prostu trochę wszystkiego.

No i to jest 10 czy 20 zł tańsze niż Love Tahiti z Bperfect, gdzie mamy ponad 2 razu więcej cieni i lepsza jakość. Nie wspominając o opakowaniu. Kupować paletę Ady dla mnie nie ma sensu
Ja nie bardzo widzę tę wyższą jakość w BPerfect mam paletki Glamshopowe, mam i BPerfect i prawdę mówiąc odkąd kupiłam Autoportret i Bohemę to BPerfect w ogóle nie używam. Tam dużo bardziej mi się cienie sypały i dużo łatwiej było o plamę.

Nie mówię, że były złe, bo dalej je bardzo lubię, ale niestety od jakiegoś czasu w ogóle mnie do tej palety nie ciągnie i nie widzę tej przewagi BPerfect.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-15, 13:15   #496
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez blackbird_007 Pokaż wiadomość
jeśli weźmiemy pod uwagę ryzyko, jakie wiąże się się z kupowaniem palet z Glamshopu i w ogóle z całą tą marką, szczególnie że nie jestem jakaś zaawansowana w makijażu i maluję się jedynie dla siebie. Tak naprawdę mogę dołożyć nawet kilkadziesiąt złotych i cieszyć się produktem marki takiej jak Tarte czy Too Faced, które nie wzbudzają takich kontrowersji tak jak Glamshop.
Tarte i Too Faced to wyższa półka makijażowa dla codziennych zwyklaków jak dla mnie najlepsze
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-15, 13:46   #497
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Tarte i Too Faced to wyższa półka makijażowa dla codziennych zwyklaków jak dla mnie najlepsze
I jeszcze mają bardzo ładne, eleganckie opakowania z lusterkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-15, 14:53   #498
undulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Dla mnie cienie Bperfect (mam tylko Carnival) są zdecydowanie lepsze niż Glam. Lepsza pigmentacja, nie są tak suche i ładniej w siebie przechodzą. Łatwiej sie z nimi pracuje, nie sypia się w ogóle ani w palecie, ani na oku. Jedna z moich ulubionych formuł, dorównują cieniom z wyższej półki (może nie Natashy Denony, ale reszty które mam). Błyski nie mają startu, ale to już inna kwestia.
undulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-16, 12:38   #499
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
W ogole myślałam, że mimo wszystko ta paleta się będzie lepiej sprzedawać, ale chyba ostatnie dramy z glam shopem jednak zrobiły swoje i ludzie trochę się uspokoili z zakupami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie dramy?
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-16, 12:45   #500
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez mysia1234567 Pokaż wiadomość
Jakie dramy?
Pewnie chodzi o nierówności w produkcji, że te same cienie z różnych partii inaczej się zachowują.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 09:28   #501
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Glam dram ciąg dalszy, teraz drama przeniosła się pod film Gosi HoM z recenzją palety Ady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 14:45   #502
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Glam dram ciąg dalszy, teraz drama przeniosła się pod film Gosi HoM z recenzją palety Ady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przecież to takie psiapsi?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 15:44   #503
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Obejrzałam dziś ten film i może jestem ślepa, ale nie dostrzegam tego, co te osoby w komentarzach Film poprowadzony tak samo, jak inne recenzje Gosi, wskazuje na plusy i minusy palety, ale chyba o to w tym chodzi? Wszystkie minusy były uzasadnione, a ogólny wydźwięk recenzji był w sumie pozytywny. Dla mnie szukanie dramy na siłę. Fakt, fajnie by było dodać gratulacje i wspomnienie, że kolorystyka jest totalnie w stylu Ady (na pewno widziałam taki komentarz Gosi pod filmem, ale nie wyłapałam w filmie, ale może mi umknęło?), ale skoro są takimi psiapsi, to przecież już pewnie pogratulowała jej dawno temu? Byłoby to eleganckie, gdyby dodać taką wzmiankę, ale przecież nie ma takiego obowiązku? Dla mnie zwykły, merytoryczny film jak każdy inny. Nie wywołał we mnie żadnych negatywnych emocji.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 15:55   #504
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;88219928]Obejrzałam dziś ten film i może jestem ślepa, ale nie dostrzegam tego, co te osoby w komentarzach Film poprowadzony tak samo, jak inne recenzje Gosi, wskazuje na plusy i minusy palety, ale chyba o to w tym chodzi? Wszystkie minusy były uzasadnione, a ogólny wydźwięk recenzji był w sumie pozytywny. Dla mnie szukanie dramy na siłę. Fakt, fajnie by było dodać gratulacje i wspomnienie, że kolorystyka jest totalnie w stylu Ady (na pewno widziałam taki komentarz Gosi pod filmem, ale nie wyłapałam w filmie, ale może mi umknęło?), ale skoro są takimi psiapsi, to przecież już pewnie pogratulowała jej dawno temu? Byłoby to eleganckie, gdyby dodać taką wzmiankę, ale przecież nie ma takiego obowiązku? Dla mnie zwykły, merytoryczny film jak każdy inny. Nie wywołał we mnie żadnych negatywnych emocji.[/QUOTE]
Mnie zabrakło czegoś w stylu "Ada jeszcze raz gratulacje", co do reszty się zgadzam.
Gdyby Małgosia zjechała produkty to by było, że zazdrości a gdyby wychwalała to by były głosy, że recenzja nierzetelna, dlatego że przyjaźni się z Adą...
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 16:31   #505
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Mnie zabrakło czegoś w stylu "Ada jeszcze raz gratulacje", co do reszty się zgadzam.
Gdyby Małgosia zjechała produkty to by było, że zazdrości a gdyby wychwalała to by były głosy, że recenzja nierzetelna, dlatego że przyjaźni się z Adą...
Mnie też zabrakło właśnie takiego głupiego "gratulacje" dlatego właśnie, że nie jest to dla niej tylko jakąś tam youtuberka, która wydała swoją paletę, tylko jedna z jej bliższych koleżanek, przyjaciółka? W końcu była nawet na jej ślubie i weselu. Dla mnie ta recezja była taka hmm... jakaś mało przyjazna, sama nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 17:42   #506
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Mnie też zabrakło właśnie takiego głupiego "gratulacje" dlatego właśnie, że nie jest to dla niej tylko jakąś tam youtuberka, która wydała swoją paletę, tylko jedna z jej bliższych koleżanek, przyjaciółka? W końcu była nawet na jej ślubie i weselu. Dla mnie ta recezja była taka hmm... jakaś mało przyjazna, sama nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może właśnie dlatego tego zabrakło, bo już wiele miłych słów jej powiedziała prywatnie? Może nawet dyskutowały o tej palecie wiele razy?

Głupie może porównanie, ale często jak jestem u kogoś na urodzinach czy składam życzenia osobiście, to potem nawet jak mi się wyświetla na FB informacja o urodzinach to nie pisze drugi raz zyczen, bo jakoś to mi się wydaje mało ważne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 18:00   #507
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Mnie też zabrakło właśnie takiego głupiego "gratulacje" dlatego właśnie, że nie jest to dla niej tylko jakąś tam youtuberka, która wydała swoją paletę, tylko jedna z jej bliższych koleżanek, przyjaciółka? W końcu była nawet na jej ślubie i weselu. Dla mnie ta recezja była taka hmm... jakaś mało przyjazna, sama nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak, ale załóżmy, że jesteś przypadkowym człowieczkiem, który szuka sobie na YouTubie recenzji palety. Nie ma pojęcia, co to za Gosia, co to za Ada i co je tam łączy. Zapewne będziesz oczekiwać rzetelnej recenzji palety, a nie prywaty bo jedna u drugiej była na weselu

Fakt, że może zabrakło tu tego czynnika ludzkiego, radości z sukcesu koleżanki i gratulacji - milej by się to oglądało - ale po obejrzeniu tego filmu nie miałam żadnych negatywnych odczuć, by kręcić dramę Ale to moje własne subiektywne odczucia, oczywiście
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-21, 08:25   #508
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Dla mnie ta cała sytuacja jest zupełnie niezrozumiała, ludzie szukają problemów na siłę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-21, 08:50   #509
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;88220233]No tak, ale załóżmy, że jesteś przypadkowym człowieczkiem, który szuka sobie na YouTubie recenzji palety. Nie ma pojęcia, co to za Gosia, co to za Ada i co je tam łączy. Zapewne będziesz oczekiwać rzetelnej recenzji palety, a nie prywaty bo jedna u drugiej była na weselu

Fakt, że może zabrakło tu tego czynnika ludzkiego, radości z sukcesu koleżanki i gratulacji - milej by się to oglądało - ale po obejrzeniu tego filmu nie miałam żadnych negatywnych odczuć, by kręcić dramę Ale to moje własne subiektywne odczucia, oczywiście [/QUOTE]
Zdecydowanie się zgadzam. Wkurzalabym się gdybym w poszukiwaniu recenzji musiala przebrnąć przez pogadanki nt znajomosci, gratulacji, co mnie niezbyt interesuje.

W zasadzie dlatego bardzo rzadko szukam opinii na YT, wolę blogi, gdzie szybciej dotre do interesującej mnie kwestii. Nie mówiac już o tym, że szukając jak wyglada np konkretny odcień szminki muszę tracić czas na ogladanie innych albo przewinąć
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-21, 09:08   #510
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Zastanawiam się nad skomponowaniem paletki cieniami Hani i mam pytanie. Czy kolory cieni są dobrze opisane?
W sensie czy jak w opisie jest " Odcień ciemnego, neutralnego brązu" to jest to na pewno neutralny?
Szukam chłodnych lub neutralnych odcieni i nie chcę się nadziać na coś ciepłego
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-14 07:27:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.