Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-24, 14:46   #1
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365

Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?


Dodałam nowy wątek na forum " pytania kosmetyczne" i pojawił mi się napis " watek pokaże się po zatwierdzeniu przez moderatora", tak samo na forum o kwc. Co to znowu za pomysły?
Moderować forum można w inny sposób przecież.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 16:14   #2
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Szczerze mówiąc nie pamiętam czy wcześniej takie coś nie istniało, ale niestety denerwuje, szczególnie jeśli człowiek chcę szybkiej odpowiedzi na zadane pytanie, a tu zonk i czekaj, aż moderator przeczyta twój post wśród paruset nowych.
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 18:53   #3
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7129924 1]Szczerze mówiąc nie pamiętam czy wcześniej takie coś nie istniało, ale niestety denerwuje, szczególnie jeśli człowiek chcę szybkiej odpowiedzi na zadane pytanie, a tu zonk i czekaj, aż moderator przeczyta twój post wśród paruset nowych.[/QUOTE]

No własnie o to chodzi, ja wczoraj założyłam wątek ok. 15 a pojawił się po 19, 4 godziny czekania! Wczesniej czegoś takiego nie było, ktoś tu nagle postanowił się cofnąć z 10 lat wstecz do początku netu
Jest tyle sposobów na moderowanie, jakoś inne fora w sieci ( a nie wspomnę o fb) sobie z tym radzą, a na wizazu nie potrafią i tylko utrudniają uzytkownikom korzystanie. Najpierw rozwalili kwc teraz forum.
BlondHair1- wczesniej z forum korzystało się normalnie.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 19:42   #4
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 21:54   #5
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

OMG, jakoś inne fora są w stanie sobie poradzić z atakami różnego spamu i chińskiego również. Popatrz jak smiga choćby forum GW. Spamu tam nie ma, jest system adminów i modów i nikt nie potrzebuje zatwierdzania.
" Zatwierdzanie" tylko zniechęca do korzystania z forum. Nigdzie tak nie ma.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-26, 08:01   #6
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Cytat:
Napisane przez czerwonapoziomka Pokaż wiadomość
" Zatwierdzanie" tylko zniechęca do korzystania z forum.
Wchodzenie na forum i próby znalezienia jakiegokolwiek posta wśród "chińskiego" spamu również.
Trudno, trzeba poczekać aż "techniczni" znajdą na ten spam sposób. Mamy nadzieję (tak, Moderacja również), że stanie się to jak najszybciej.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 18:11   #7
Martin1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Witam serdecznie
Jestem nowy na tym forum, założyłem wątek z pytaniem, powiedzcie mi... czy przychodzi jakieś powiadomienie kiedy już wątek będzie zatwierdzony ?

Pozdrawiam.
Martin1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-22, 16:55   #8
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Jak długo ma trwać ta cierpliwość, my czekamy już ponad 18 godzin !
Tytuł trzeba zatwierdzić ? Co za bezsens.
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 17:14   #9
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Na forum jest włączona Moderacja nowych wątków czyli każdy nowy watek jest zatwierdzany przez Moderatora, nie dotyczy to post.
Jest to rozwiązanie czasowe i spowodowane atakiem automatów z chińskim spamem .
Proszę o wyrozumiałość

mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 16:42   #10
wereo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 38
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Czy dostaje się jakieś potwierdzenie dodania wątku? Ile trzeba na to czekac?
wereo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 16:46   #11
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Cytat:
Napisane przez wereo Pokaż wiadomość
Czy dostaje się jakieś potwierdzenie dodania wątku? Ile trzeba na to czekac?
Twój wątek już jest zatwierdzony.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-18, 11:11   #12
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Dodalam przed chwila nowy watek na tym forum i sie nie pojawil? Nie dostalam zadnego komunikatu o powodzeniu a tylko po wyslaniu pojawila mi sie reklsma ktorej nie dalo sie wylaczyc - co to znaczy? Watek sie nie zapisal przez reklame? Czy jak?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 11:19   #13
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Dodalam przed chwila nowy watek na tym forum i sie nie pojawil? Nie dostalam zadnego komunikatu o powodzeniu a tylko po wyslaniu pojawila mi sie reklsma ktorej nie dalo sie wylaczyc - co to znaczy? Watek sie nie zapisal przez reklame? Czy jak?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
założyłaś watek o 11.59, został on połączony z takim samym twoim pytaniem:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post75577811

Na forum mamy włączoną akceptację wątków, trzeba poczekać trochę zanim watek się pojawi
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 11:26   #14
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Ale to nie lepiej wyswietlic stosowny komunikat zamiast nie dajacej sie zamknac reklamy?

Polaczenie bez sesnsu... To pytanie zasluguje na osobny watek! Tym bardziej ze w tamtym jak widac nikt nie ocpowiada poza zamiataniem problemow pod dywan... Kiedy doczekamy sie konkretnej odpowiedzi i rozwiazania problemow nadmiernych reklam? Jeszcze dwa tygodnie tdmu nie bylo tego problemu a zadnej aktualizacji aplikacji nie bylo!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 11:36   #15
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Ale to nie lepiej wyswietlic stosowny komunikat zamiast nie dajacej sie zamknac reklamy?
Komunikat się pojawia, gdy zakładasz nowy watek i naciśniesz "wyślij"
Jeśli go nie widziałaś to znaczy, że coś go blokuje.

Cytat:
Polaczenie bez sesnsu... To pytanie zasluguje na osobny watek! Tym bardziej ze w tamtym jak widac nikt nie ocpowiada poza zamiataniem problemow pod dywan... Kiedy doczekamy sie konkretnej odpowiedzi i rozwiazania problemow nadmiernych reklam? Jeszcze dwa tygodnie tdmu nie bylo tego problemu a zadnej aktualizacji aplikacji nie bylo!
..
Podaj konkretne dane dotyczące systemu, tak aby programiści mogli szybko sprawdzić i naprawić ewentualny problem
Im więcej danych podasz tym lepiej.
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 11:40   #16
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Podalam wersje w innym poscie... Tylko przy okazji poprawki w ogole wywalcie te reklamy bo wyglada to dosc dwuznacznie... Reklam nie chcecie az posty chcecie sprawdzac i blokowac, ale sami atakujecie nimi z kazdej strony... Taka tam moralnosc... Moj transfer zajety na zaladowanie reklamy mnie kosztuje wiec moze jakas rekompensata by sie przydala? Wynagrodzenie za ogladanie reklam w aplikacji? Tak byloby uczciwie przynajmniej...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 12:42   #17
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Podalam wersje w innym poscie... Tylko przy okazji poprawki w ogole wywalcie te reklamy bo wyglada to dosc dwuznacznie... Reklam nie chcecie az posty chcecie sprawdzac i blokowac, ale sami atakujecie nimi z kazdej strony... Taka tam moralnosc... Moj transfer zajety na zaladowanie reklamy mnie kosztuje wiec moze jakas rekompensata by sie przydala? Wynagrodzenie za ogladanie reklam w aplikacji? Tak byloby uczciwie przynajmniej...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem, przekazałam Twoja wiadomość z opisem + screen do działu IT, jeśli chodzi o ilość reklam także przekażę wiadomość,
Ja nie mam wpływu na ich ilość, to jedyne co mogę zrobić.



---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Podalam wersje w innym poscie... Tylko przy okazji poprawki w ogole wywalcie te reklamy bo wyglada to dosc dwuznacznie... Reklam nie chcecie az posty chcecie sprawdzac i blokowac, ale sami atakujecie nimi z kazdej strony... Taka tam moralnosc... Moj transfer zajety na zaladowanie reklamy mnie kosztuje wiec moze jakas rekompensata by sie przydala? Wynagrodzenie za ogladanie reklam w aplikacji? Tak byloby uczciwie przynajmniej...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam odpowiedz dla Ciebie bezpośrednio z działu IT przy konsultacji z biurem odpowiedzialnym za wyświetlanie reklam , tak jak obiecałam przekazuję:

Cytat:
w aplikacji mamy tylko trzy reklamy:
- w liście wątków top 320x50 oraz pomiędzy 320x50
- w poście 320x50 w topie i 300x250 bottom


To są formaty płaskie, nieinwazyjne, które nie powinny stanowić problemu (nie włączają się same, nie obciążają tranfseru = nie są to formy video a zwykły display).

Można je zamknąć krzyżykiem w prawym górnym rogu, ale zostanie puste pole. Takie reklamy to standard w każdej darmowej aplikacji.

Nie sprawiają, że korzysta się z niej gorzej, nie utrudniają poruszania się po wątkach, nie wpływają na długość ładowania.

Nie są to reklamy pełnoekranowe, które trzeba zamknąć, żeby móc iść dalej (wyłączyłam je wczoraj rano).

Obsługa aplikacji jest kosztowna, wymaga pracy wielu osób, Wizażanki mogą korzystać z niej ZA DARMO, powinny wspierać taką nieinwazyjną formę zarobku, bo pozwala ona na rozwijanie aplikacji i dalsze darmowe korzystanie z niej (BTW nawet FB messenger wprowadza reklamy w komunikatorze soon).
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 20:37   #18
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

A dla mnie te reklamy sa bardzo uciazliwe bo utrudniaja czytanie postow, bardzo rozpraszaja i, co najwazniejsze, zajmuja cenne megabajty mojego pakietu internetowego! Co wazniejsze - reklamy czy uzytkownicy? Bo jakos watpie, zeby bez uzytkownikow jakakolwiek aplikacja mogla istniec... A poki co tymi reklamami dzialacie na niekorzysc... Ich rozmiary tez nie sa akceptowalne jezeli zajmuja wiecej niz 1/8 mojego ekranu. A te zajmuja ponad polowe i to nie jest uczciwe.

PS: akurat fb messenger jest kiepskim przykladem bo jakos wszyscy ktorych znam ( w wieku 30+) na niego bardzo bardzo narzekaja bo jest przerostem funkcji nad trescia... Chyba, ze docelowa grupa uzytkownikow jest teraz przedzial 13-19...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez drocia
Czas edycji: 2017-07-18 o 20:41
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 08:33   #19
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
A dla mnie te reklamy sa bardzo uciazliwe bo utrudniaja czytanie postow, bardzo rozpraszaja i, co najwazniejsze, zajmuja cenne megabajty mojego pakietu internetowego! Co wazniejsze - reklamy czy uzytkownicy? ...

Reklamy i użytkownicy, jeśli użytkownicy chcą korzystać z aplikacji bezpłatnie to muszą zrozumieć , że w dzisiejszych czasach wszystko kosztuje i gdzieś trzeba znaleźć rozwianie pośrednie lub stworzyć płatną wersję bez reklam dla tych którzy nie chcą oglądać reklam.
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-19, 10:24   #20
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Problem w tym, ze Wy nie dajecie tego wyboru tylko wszystkich zmuszacie do ogladania tego badziewia... To nie jest problem disiejszych czasow, bo ZAWSZE wszystko cos kosztowalo tylko, ze w dzisiejszych czasach liczy sie tylko to, zeby jak najszybciej zapchac kieszenie wciskajac byle co. To wlasnie sa dzisiejsze czasy i tego akceptowac nie trzeba. Badziewne lata 90 dawno sie skonczyly, czego niestety wiekszosc marketingowcow jakby nie zauwazyla... sorry za troche oftop ale to wlasnie mysle patrzac na te reklamy: tandetny bazar ktory zatrzymal sie w czasie i oferuje najwiekszy szajs.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 18:41   #21
Arczii
Przyczajenie
 
Avatar Arczii
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 15
Gdzie mój wpis

Witam
dzisiaj około południa popełniłem wpis, był długi pisany prawdziwie i starannie. DO TEJ PORY GO NIE WIDAĆ!! To jakaś kpina, ile można czekać na sprawdzenie i w ogóle po co jakieś sprawdzenia. Proszę o pilne zamieszczenie.
Arczii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 19:07   #22
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Gdzie mój wpis

Wszystkie swoje posty znajdziesz w swoim profilu - nie akceptowane są posty które naruszają naszą netykietę.

To ten post:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post76796196

mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 23:08   #23
Arczii
Przyczajenie
 
Avatar Arczii
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 15
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

To co Wy pol roku nie umiecie sie uporac z chinskim spamem, mialo to trwac kilka dni a jak widac wciaz to zatwierdzanie przez moderatorow.
Arczii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 08:16   #24
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Cytat:
Napisane przez Arczii Pokaż wiadomość
To co Wy pol roku nie umiecie sie uporac z chinskim spamem, mialo to trwac kilka dni a jak widac wciaz to zatwierdzanie przez moderatorow.
Chińczyk to jeden ze spamerów
Już niedługo zdejmiemy blokadę, proszę o jeszcze trochę cierpliwości

mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 19:04   #25
graingraf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
problem

Hej wszystkim , wczoraj utworzyłam nowy wątek na forum , ale do dnia dzisiejszego się nie pojawił i nie wiem dlaczego , a mam bardzo duży problem do rozwiązania i nie wiem jak mam sobie z tym poradzić ...
graingraf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 07:38   #26
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Ten watek?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post81278341


mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 16:58   #27
201803071148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Podepne sie pod ten watek. Skoro teoretycznie watki nowych uzytkownikow sa zatwierdzane przez moderacje to dlaczego nie ma moderacji jak pojawiaja sie takie posty? Screenshot_2018-03-01-17-55-46.png
Generalnie na tym watku juz ktorys raz pojawia sie spam. Forum nie ma zabezpieczen przed takimi rzeczami?

Wysłano z ☎
201803071148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 17:05   #28
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Zatwierdzanie każdego posta by nas zarżnęło.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 17:14   #29
201803071148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Zatwierdzanie każdego posta by nas zarżnęło.
To robicie to jakos losowo?
Btw. Post dalej wisi
Wysłano z ☎

Edytowane przez 201803071148
Czas edycji: 2018-03-01 o 17:15
201803071148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 17:15   #30
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Zatwierdzanie wątków na forum- co to za pomysł?

Cytat:
Napisane przez bramborky Pokaż wiadomość
Podepne sie pod ten watek. Skoro teoretycznie watki nowych uzytkownikow sa zatwierdzane przez moderacje to
Cytat:
dlaczego nie ma moderacji jak pojawiaja sie takie posty?
Załącznik 7454556
Generalnie na tym watku juz ktorys raz pojawia sie spam. Forum nie ma zabezpieczen przed takimi rzeczami?

Wysłano z ☎
Bo modów musiałoby być tysiące
Przy takiej ilości postów jaka pojawia się każdego dnia, jest to niewykonalne To też są ludzie i nie są w stanie siedzieć na forum non stop. Wystarczy zgłaszać takie posty, a zostaną sprawnie usunięte I najlepiej nie klikać w takie odnośniki, bo na pewno nic dobrego tam nie ma
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-18 12:08:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.