zakupy odzieżowe w irlandii gdzie lubicie robić???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 16:58   #1
harmonetka
Raczkowanie
 
Avatar harmonetka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 35

zakupy odzieżowe w irlandii gdzie lubicie robić????


witam
jak w temacie wasze ulubione marki w irlandii sprawdzone sklepy itd
harmonetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 13:30   #2
MagsC
Raczkowanie
 
Avatar MagsC
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 87
Dot.: zakupy odzieżowe w irlandii gdzie lubicie robić????

Ja osobiscie mam swira napunkcie zakupow w Brown Thomas w Dublinie... Tyle,ze az tak czesto nie moge robic tam jakis sporych zakupow, bo bym poszla z torbami Ale czasem sie tam wybieram i cos upoluje...Zwlaszcza jak sa przeceny to czesto tam bywam.

Uwielbiam Karen Millen, Ted Baker. Czasem znajdzie sie cos fajnego w River Island.
MagsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 12:42   #3
harmonetka
Raczkowanie
 
Avatar harmonetka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 35
Dot.: zakupy odzieżowe w irlandii gdzie lubicie robić????

a sa tu jakies second-handy?????????
harmonetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 12:55   #4
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: zakupy odzieżowe w irlandii gdzie lubicie robić????

sa. charity-shops. C.a.s.a itp. Duzo jest na caple street, takich malych.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 00:21   #5
jagoos
Raczkowanie
 
Avatar jagoos
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 45
Dot.: zakupy odzieżowe w irlandii gdzie lubicie robić????

penneys i dunnes stores! bomba, niedrogo a można naprawdę dostać dobrej jakości ciuchy, bardzo dobrej jakości. Nie trzeba się ubierać za miliony, że wyglądać super no i charity shops;-)
__________________
Dzidziuś przyjdzie 08.07.2016
jagoos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 08:37   #6
MagsC
Raczkowanie
 
Avatar MagsC
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 87
Dot.: zakupy odzieżowe w irlandii gdzie lubicie robić????

Cytat:
Napisane przez jagoos Pokaż wiadomość
penneys i dunnes stores! bomba, niedrogo a można naprawdę dostać dobrej jakości ciuchy, bardzo dobrej jakości. Nie trzeba się ubierać za miliony, że wyglądać super no i charity shops;-)
Dunnes-ok, tam jakosc jest jeszcze w miare dobra...Ale penneys??? Przyznaje, ciuchy ladne (zerzniete co prawda niemal kropka w kropke od znanych projektatntow ale to normalne na rynku mody), nawet bardzo ladne czasami Ale Pennyes i jakos..???? Stanowczo nie... Ciuchy szybko sie psuja, mechaca...No i czesto sa kiepsko uszyte.

W Penneys kupuje ciuchy ktore moze nosze po domu, takie ktore nie chce zeby mi sluzyly przez dlugi czas...
MagsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 10:00   #7
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: zakupy odzieżowe w irlandii gdzie lubicie robić????

Cytat:
Napisane przez MagsC Pokaż wiadomość
Dunnes-ok, tam jakosc jest jeszcze w miare dobra...Ale penneys??? Przyznaje, ciuchy ladne (zerzniete co prawda niemal kropka w kropke od znanych projektatntow ale to normalne na rynku mody), nawet bardzo ladne czasami Ale Pennyes i jakos..???? Stanowczo nie... Ciuchy szybko sie psuja, mechaca...No i czesto sa kiepsko uszyte.

W Penneys kupuje ciuchy ktore moze nosze po domu, takie ktore nie chce zeby mi sluzyly przez dlugi czas...
Tu sie zgadzam.. Do Penneys'a wpadam jak mam ochote na "cos nowego", niskim kosztem, wogole nie odczuwalnym dla budzetu domowego.. ale najczesciej losy takiego ciuszka to pare razy do pracy i pare pran- i juz sie kurcza, mechaca, znieksztalcaja, a co niektore rozciagaja..

nie by to snobistycznie zabrzmialo-ale naprawde widac ze za jakosc trzeba czesto placic.. i na odwrot..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 08:43   #8
Monaura
Przyczajenie
 
Avatar Monaura
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: NYC, USA
Wiadomości: 22
GG do Monaura
Dot.: zakupy odzieżowe w irlandii gdzie lubicie robić????

Zaznaczę sobie temacik, bo jestem tu od niedawna i dopiero orientuję się gdzie robić zakupy
Monaura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 22:14   #9
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: zakupy odzieżowe w irlandii gdzie lubicie robić????

Ja uwielbiam TKmaxxa
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 19:13   #10
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: zakupy odzieżowe w irlandii gdzie lubicie robić????

o wlasnie TK Max jest rewelacyjny tylko trzeba tam troche czasu spedzic i pogrzebac miedzy wieszakami...
tak ogolnie to ja jestem wielka wielbicielka wyprzedazy - wtedy naprawde mozna zlalezc swietne ciuszki nawet za 70 proc normalnej ceny....
Lubie Zare, Next, TopShop, Warehouse, Dorothy Perkins, Esprita- chociaz fakt, ich normalne ceny sa niekiedy dosc wysokie, ale za to jakosc bardzo dobra
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 23:22   #11
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: zakupy odzieżowe w irlandii gdzie lubicie robić????

wlasnie lubie grzebac bo ile szczescia jak mi sie uda cos fajnego wynalezc i innego niz we wszystkich sklepach
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 13:43   #12
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: zakupy odzieżowe w irlandii gdzie lubicie robić????

no to chyba najlepszy TK Max, tylko zauwazylam ze w centrum zazwyczaj wszystko jest dosc przebrane, wiekszy wybor maja no w Swords lub Blanchardstown....
a z fajnych i niedrogich to jeszcze H&M- przy czym tez np ten na Henry street ma dosc ograniczony asortyment, ten przy st stephens green nieco lepszy al enajlepiej wybrac sie do Liffey Valley- wydaje mi sie ze maja najwiekszy wybor, tzn dostepne linie ktorych nie ma w ogole np w miescie- tzn maternity/ bielizna i inne
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 09:12   #13
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: zakupy odzieżowe w irlandii gdzie lubicie robić????

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
no to chyba najlepszy TK Max, tylko zauwazylam ze w centrum zazwyczaj wszystko jest dosc przebrane, wiekszy wybor maja no w Swords lub Blanchardstown....
a z fajnych i niedrogich to jeszcze H&M- przy czym tez np ten na Henry street ma dosc ograniczony asortyment, ten przy st stephens green nieco lepszy al enajlepiej wybrac sie do Liffey Valley- wydaje mi sie ze maja najwiekszy wybor, tzn dostepne linie ktorych nie ma w ogole np w miescie- tzn maternity/ bielizna i inne
widze ze jeden z moich ulubionych angielskich watkow ma swoj odpowiednik w IReland
ja bardzo lubie H&M w Liffey Valley jesli chodzi o ciuchy do pracy, tanie i sprawdzone, kupuje wiekszosc wlasnie tam, i wiele tego juz dzis mam i naprawde malym kosztem gdy porownam to z cenami innych sklepow. Penneys niestety do moich ulubionych nie nalezy ale bywam tam ze wzgeldu na podstawowy asortyment typu podkoszulki itp, a takze poduszki, koldry, przescieradlo itd, domowe drobnostki uda sie kupic calkiem niezle za niewiele , a wciaz taniej niz w Dunnes i lepszej jakosci...jak?nie wiem, ale sprawdzilam-kupilam poduszki w Dunnes i poduszki w Penneys, te drugie mam do dzis od sierpnia a te z dunnes wyrzucilam po 1,5 miesiaca...cena identyczna. Wiec dunnes niestety kiepsko...dotego jeansy maja beznadzieje, moja kolezanka zakupila i sie rozeszly itd...jednak jeansy musza byc prawdziwe, lubie te z River Island itp, ale moje MUST HAVE to Pepe.
ciuchy z Penneys'a maja dla mnie za slaba jakos wiec raczej nie kupuje niczego innego niz podkoszulkiitd (a czasem wole isc do M&S bo przekonalam sie ze tam troszke wiecej sie placi np za biezlizne ale jest duzo wygodniejsza...), ponadto drazni mnie wlasnie fakt ze wszystko jest a'la styl z wybiegu a jednak nie z wybiegu i rozejdzie sie po dwoch praniach, ponadto gdy nosze te ciuchy mam wrazenie ze wygladam tanio i kiepsko...no ijeszcze drazni tez fakt ze wszyscy w tym chodza, wiec staram sie troche bardzej kombinowac dla samej siebie, a Penneysa zostawiam na podstawowe potrzeby...tak juz mam, probowalam to zmieniac i kombinowac ale mi sie nie udaje wiec zmuszona jestem wydawac wiecej...
z innych marek lubie A Wear troszke, i troche tez oasis ale ten jest z kolei drogi...
Kocham BT, ale ceny mnie powalaja czasem, wiec staram sie raczej kupowac raz a drogo anizeli wiele i tanio...inwestujeze tak powiem...Lubie na przecenach w Bt kupowac bielizne...
fanka TK maxa nie jestem, bo te godziny spedzone tam dla mnei to meczarnia...
__________________

Edytowane przez AfroJAzz
Czas edycji: 2009-05-14 o 09:17
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 01:21   #14
pentelkaster
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 70
GG do pentelkaster
Dot.: zakupy odzieżowe w irlandii gdzie lubicie robić????

Cytat:
Napisane przez Katia25 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam TKmaxxa
Ja też kocham TKmaxx czyli tikusia lubie kupować tam sportowe bluzy typu nike puma itd za śmieszne ceny :p a tak to uwielbiam jeszcze tally weijl i riverka mmm.. a co do pennysa to się zgadzam kupuje tam co jedynie underwear ;p

---------- Dopisano o 01:21 ---------- Poprzedni post napisano o 01:19 ----------

A jestem z Limerick
pentelkaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 10:58   #15
cinnabon
Raczkowanie
 
Avatar cinnabon
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 83
Dot.: zakupy odzieżowe w irlandii gdzie lubicie robić????

Ja lubie awear, dorothy perkins, sisley, mango, tkmaxx jest ok, ale IMO ceny sa za wysokie jak na taki scisk i godziny jakie tam musisz spedzic.. zreszta na mnie nie robi wrazenia metka i to, ze cos bylo przecenione z 200 na 20 ..
czasem mozna cos fajnego tez w dunnsie znalezc.
co po penneysa to tylko podkolanowki i kapcie tam kupuje. zgadzam sie z jedna z dziewczyn powyzej - wzory maja naprawde bardzo na topie, ale jakosc pozostawia wiele do zyczenia... a ja wole kupic jedna rzecz a porzadna nic 4 a byle co..
od czasu do czasu wpadam tez do second handow - polecam dwa na capel st. czasem maja naprawde super rzeczy.
__________________
Mobilizacja, potrzebna mi mobilizacja ...
cinnabon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.