Konto w banku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-01, 12:14   #1
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269

Konto w banku


Jestem w klasie maturalnej i chciałabym założyć konto w banku. Tylko, że tak naprawdę nie wiem w którym...może mi poradzicie w którym banku warto założyć i 'wyjdę' na tym dobrze?
Pozdrawiam
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 12:21   #2
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Konto w banku

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 12:30   #3
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Konto w banku

Ja założyłam konto w Pko superkonto student. I nie jestem zadowolona. Cały czas pobierają za coś kasę, płatne przelewy zewnętrzne, a raz do roku ściągają 20zł. za kartę.
Zakładałam je na szybko i żałuję. Chyba je zlikwiduje od lutego.

Tylko mam pytanie, status studenta/ucznia stracę za kilka miesięcy, będę mogła potem założyć jakieś uczniowskie konto czy już dorosłe?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 12:37   #4
lolalolaa
Raczkowanie
 
Avatar lolalolaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 153
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
Jestem w klasie maturalnej i chciałabym założyć konto w banku. Tylko, że tak naprawdę nie wiem w którym...może mi poradzicie w którym banku warto założyć i 'wyjdę' na tym dobrze?
Pozdrawiam

załóż w aliorze. za darmo dostęp do wszystkich bakomatów na swiecie. poza tym to najlepszy bank w polsce i nowoczesny w przeciwienstwie do reszty
lolalolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 12:39   #5
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
Jestem w klasie maturalnej i chciałabym założyć konto w banku. Tylko, że tak naprawdę nie wiem w którym...może mi poradzicie w którym banku warto założyć i 'wyjdę' na tym dobrze?
Pozdrawiam
Bron boze PKO.
Zlodzieje, obedrą Cie na wszystkim.

Za to nieodmiennie polecam mBank. Przelewy za darmo, prowadzenie konta za darmo, karta za darmo, bankomatów sporo (euronet)
Jak placisz w jakimkolwiek sklepie tez zadnych oplat.
Konto nie jest oprocentowane ale chociaz cie nie okradaja z twoich wlasnych pieniedzy.

moonia - a po co Ci uczniowskie konto?
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 12:47   #6
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Konto w banku

PKO - za żadne skarby świata. Też załozyłam tam konto w klasie maturalnej, bo Rodzice mieli w tym banku. I to był wieeeeelki błąd.
Sama polecam BZWBK <30 . Na moje potrzeby wystarcza.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 12:47   #7
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Konto w banku

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 12:52   #8
Awus16
Raczkowanie
 
Avatar Awus16
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja założyłam konto w Pko superkonto student. I nie jestem zadowolona. Cały czas pobierają za coś kasę, płatne przelewy zewnętrzne, a raz do roku ściągają 20zł. za kartę.
Zakładałam je na szybko i żałuję. Chyba je zlikwiduje od lutego.

Tylko mam pytanie, status studenta/ucznia stracę za kilka miesięcy, będę mogła potem założyć jakieś uczniowskie konto czy już dorosłe?
Również mam takie konto i też nie polecam. 2,50zł/miesiąc za prowadzenie rachunku, 1zł/miesiąc abonament IPKO a do tego 20zł/rok za kartę. Wychodzi 62 zł rocznie, a "odsetki" praktycznie nie istnieją(przez rok może uzbierałem 0,50zł).
Awus16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 12:53   #9
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez lolalolaa Pokaż wiadomość
załóż w aliorze. za darmo dostęp do wszystkich bakomatów na swiecie. poza tym to najlepszy bank w polsce i nowoczesny w przeciwienstwie do reszty
Słyszałam,że alior jest niezły
Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość

moonia - a po co Ci uczniowskie konto?
Zawsze wydawało mi się, że uczniowskie konta są tańsze w utrzymaniu Chociaż na swoim przekonałam się,że to guzik prawda
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 13:07   #10
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Konto w banku

ja polecam mBank. żadnych ograniczeń, bankomaty Euronetu, BZWBK, mBanku i Cash4You darmowe. za 5zł miesięcznie dostęp do wszystkich dosłownie darmowy. przelewy darmowe, wszystko działa sprawnie. konto oszczędnościowe też mi odpowiada. darmowy eMakler - dla mnie bajka.
a mBank należy do BRE który ma wszak dobrą renomę.
jest wiele ciekawych kont zwłaszcza dla studentów i uczniów, ale większość ma jakieś ograniczenia typu minimalna kwota zakupów kartą żeby owa karta była darmowa bądź minimalny wpływ miesięczny na konto też by było darmowe. większość z tych ograniczeń większość ludzi spełnia, ale ja na przykład osobiście nie lubię być ograniczana.
miałam w PKO BP najpierw grafitti potem student (konto mam od 15 roku zycia). i zdzierają okropnie. rodzice zakładali to nie miałam wyboru.
Alior... niby dobry i nowoczesny ale nie informuje o chociażby konieczności odprowadzenia podatku po przekroczeniu limitów na tych słynnych lokatach nocnych. poza tym okoliczności w jakich powstał też są dla mnie nie do końca jasne.
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 13:19   #11
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Konto w banku

Mooniiaa - najtanszy jest mBank. Bezkonkurencyjnie.
Za drobną oplatą karte mozna upgradować i placic nią w necie. Zgadzam sie z Ashira, żaden bank nie ma tyle zalet. Tu naprawde jest wszystko za darmo. Konto mam tam od jakis 6 lat
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 13:29   #12
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Konto w banku

dziękuję dziewczyny za odpowiedzi chyba jednak zdecyduję się na konto w mBanku. porozmawiam z mamą i może wspólnie coś uzgodnimy jeszcze.
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 13:37   #13
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Konto w banku

tak jak poprzedniczki polecam mBank. na początku byłam nieprzekonana (przechodziłam do niego z BZWBK<30), teraz nie oddałabym tego konta za żadne skarby hehe założyłam sobie dodatkowo darmowe oszczędnościowe (nie chcę na nim zarabiać %, chcę tylko, żeby było ciężko wydawać z niego pieniądze hehe).
jedno na co narzekam to pracownicy- kilka razy chciałam załatwić coś przez mLinię lub w mKiosku i źle się to kończyło. czyli bank dobry, o ile sama wszystko załatwiasz
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 14:09   #14
lolalolaa
Raczkowanie
 
Avatar lolalolaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 153
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
Alior... niby dobry i nowoczesny ale nie informuje o chociażby konieczności odprowadzenia podatku po przekroczeniu limitów na tych słynnych lokatach nocnych. poza tym okoliczności w jakich powstał też są dla mnie nie do końca jasne.
powstal w czasie kryzysu i wciagu 2 lat zaczal zarabiac na siebie, a malo ktoremu nowemu bankowi sie to udaje a mbank jest wedlug mnie sredni
lolalolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 14:52   #15
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Konto w banku

Również polecam mBank. Oczywiście poleciły mi go wizażanki i jestem bardzo zadowolona
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 15:01   #16
monik.a
Zakorzenienie
 
Avatar monik.a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 390
Dot.: Konto w banku

Ja, ze swojej strony polece jeszcze ING Bank Śląski. Pobierają opłatę 5 zł, teraz 7 (sic!), ALE masz darmowy dostęp do wszystkich bankomatow i za nic poza tym nie placisz. Dodatkowo jesli wydasz miesiecznie 100 zł placąc kartą to ta kwota jest anulowana. Polecam
monik.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 15:11   #17
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Konto w banku

Polecam mBank i Inteligo - na pewno będziesz zadowolona Odradzam Pekao i PKO
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 15:27   #18
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Konto w banku

mbank tam masz praktycznie wszystko za darmo potem wbk, z ty, że za każdą kolejną, wydaną kartę płacisz 20zł i za więcej niż 5 przelewów na miesiąc tez są pobierane opłaty..ostatnio robiłam pracę na finanse, gdzie musialam porównać oferty 4 banków i bezkonkurencyjny był włąśnie mbank..tu trzeba zaznaczyć, że mbank ma mnóstwo darmowych wpłatomatów i bankomatów na terenie Polski z kolei jeśli myślisz bardziej przyszłościowo to warto założyć konto w wbk ponieważ masz profity do 30 roku zycia, ponadto potem masz korzystniejsze oprocentowanie kart kredytowych czy kredytów w wbk przy regularnych wpływach na koncie z pewnością nie polecam eurokonta student w pko bp- strasznie drogie w utrzymaniu
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 15:45   #19
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez lolalolaa Pokaż wiadomość
powstal w czasie kryzysu i wciagu 2 lat zaczal zarabiac na siebie, a malo ktoremu nowemu bankowi sie to udaje a mbank jest wedlug mnie sredni
ale założył go już bardzo zadłużony Pan. plotki mówiły, że chciał Aliorem sfinansować swoje zagraniczne długi. jak było naprawdę tego nie wiem. nie interesowałam się później historią tego banku.
a co do kryzysu to jest to właśnie idealny czas na zakładanie jakiś przedsiębiorstw itp. kryzys, dno cyklu koniunkturalnego, który siłą rzeczy musi wzrosnąć i takie przedsiębiorstwo niesie się już na tej "fali".
ja do tego banku nie mam przekonania jakoś, ale nie mówię też że jest zły. ot taka subiektywna niechęć.
i wiele znajomych ucieka z tego banku, tak z moich osobistych obserwacji. powodu poza tym, że sporo wymagają aby konto było w pełni darmowe - nie znam.
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 17:13   #20
Ona.
Raczkowanie
 
Avatar Ona.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 319
Dot.: Konto w banku

Ja mam konto w mBanku od 3 miesięcy i nie narzekam Zastanawiałam się pomiędzy Aliorem, a mBankiem, wybrałam mBank, bo Aliora odradziła mi koleżanka mamy, która pracuje w Aliorze właśnie!;D Mówiła, że pobierają ludziom z konta pieniądze za nic itp. itd. i to się właśnie zdarzyło mojemu koledze, który ma konto w Aliorze, że z konta odjęli mu 19zł(!) i nikt nie wie za co Chciałam się zdecydować na Aliora, ze względu na to, że za niewielką opłatą(chyba 3zł/mies) można wypłacać pieniądze z każdym bankomacie, no ale zrezygnowałam Ale mBank też ma bardzo dużo bankomatów, najpierw sprawdź na stronie internetowej mBanku czy są bankomaty w Twojej okolicy Zresztą teraz w mBanku wprowadzili możliwość wypłaty pieniędzy w każdym bankomacie za 5zł miesięcznie, ale mi jest to niepotrzebne bo bankomatów, w których mogę wypłacać pieniądze bez opłat jest mnóstwo
__________________
"Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne." Mauriac Francois.

KOCHAM książki Harlana Cobena...

"Kiedy się kogoś naprawdę kocha, to wierność nie jest żadną zasługą."

Ona. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 18:26   #21
selena1616
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 320
Dot.: Konto w banku

mBank jest bez wątpienia najlepszy.Najbardziej mi się podoba to konto oszczędnościowe;jak raz w miesiącu chcę przerzucić pieniądze na konto podstawowe, to nic nie płacę;dopiero za drugim przelewem pobierają opłatę 5 zł,co myślę,że jest bardzo dobrym sposobem
selena1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 18:29   #22
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez selena1616 Pokaż wiadomość
mBank jest bez wątpienia najlepszy.Najbardziej mi się podoba to konto oszczędnościowe;jak raz w miesiącu chcę przerzucić pieniądze na konto podstawowe, to nic nie płacę;dopiero za drugim przelewem pobierają opłatę 5 zł,co myślę,że jest bardzo dobrym sposobem
haha właśnie to miałam na myśli jak zachwalałam tu konto oszczędnościowe mBanku udało mi się już całe stypendium odłożyć
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 18:30   #23
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Polecam mBank i Inteligo - na pewno będziesz zadowolona Odradzam Pekao i PKO
Ja mam konto w Inteligo i jestem zadowolona
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 18:46   #24
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez selena1616 Pokaż wiadomość
mBank jest bez wątpienia najlepszy.Najbardziej mi się podoba to konto oszczędnościowe;jak raz w miesiącu chcę przerzucić pieniądze na konto podstawowe, to nic nie płacę;dopiero za drugim przelewem pobierają opłatę 5 zł,co myślę,że jest bardzo dobrym sposobem
dla mnie to też jest ogromny plus tego konta i to niby nic te 5 zł a jednak jak mi szkoda je tak głupio przepuścić
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 20:21   #25
Daisy73
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 129
Dot.: Konto w banku

Miałam konto w mBanku przez kilka lat, praktycznie od początku jego istnienia i wszystko było ok, dopóki obsługiwałam się sama, schody się zaczęły kiedy staralam się o linię debetową, całkowicie brak czynnika ludzkiego i zdrowego rozsądku, procedury przyznawania limitu długotrwałe, nie można z nikim porozmawiać, cyrk na kółkach.
Jeżeli ktoś szuka tylko ROR-u i konta oszczędnościowego, to mogę polecić, natomiast w innych sprawach zdecydowanie odradzam, wolę bank, który posiada jakiś oddział stacjonarny i nie ma problemu z wpłatą gotówki czy szybkim uruchomieniem kredytu.
Daisy73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 20:41   #26
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez Daisy73 Pokaż wiadomość
Miałam konto w mBanku przez kilka lat, praktycznie od początku jego istnienia i wszystko było ok, dopóki obsługiwałam się sama, schody się zaczęły kiedy staralam się o linię debetową, całkowicie brak czynnika ludzkiego i zdrowego rozsądku, procedury przyznawania limitu długotrwałe, nie można z nikim porozmawiać, cyrk na kółkach.
Jeżeli ktoś szuka tylko ROR-u i konta oszczędnościowego, to mogę polecić, natomiast w innych sprawach zdecydowanie odradzam, wolę bank, który posiada jakiś oddział stacjonarny i nie ma problemu z wpłatą gotówki czy szybkim uruchomieniem kredytu.
przeszłam przez to samo co ty. błąd pracownika za błędem pracownika, kazdy twierdzi co innego, nałozyli na mnie 3ms karencji na kredyty przez ich błąd, składałam kilka reklamacji (bezskutecznie!), tak jak napisałaś- cyrk na kółkach.
ale do codziennego użytku typu bankomaty, płatności itd nie ma lepszego konta IMO.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 21:17   #27
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Konto w banku

Ja mogę polecić Allianz, tylko, że jest stosunkowo mało oddziałów, więc może się zdarzyć, że Tobie akurat nie będzie pasować.
Założyłam tam konto tylko dlatego, że była promocja, że się dostawało 50 zł za to I nie żałuję, teraz to jest moje główne konto - a mam 19 lat i pewnie podobne potrzeby do Twoich. Mam wybrane konto internetowe, za które nic nie płacę, przelewy itd. wszystko za darmo, są wpłatomaty, bankomaty, miła obsługa w oddziałach i na infolinii. Jest to też jeden z niewielu banków, który oferuje wypukłą kartę debetową (1 zł/miesiąc), więc możesz nią płacić tak jak kredytówką, np. na stronach zagranicznych sklepów itp I nie ma kodów jednorazowych, tylko smsowe

W mbanku też mam konto i też jestem zadowolona, totalnie żadnych ukrytych opłat, ale używam raczej Allianza z uwagi na tę kartę i możliwość płacenia nią przez internet
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 21:38   #28
annonim
Rozeznanie
 
Avatar annonim
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 982
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Za drobną oplatą karte mozna upgradować i placic nią w necie.
Jak upgradować?
Jam mam zwykłego, darmowego delfinka i normalnie mogę płacić w necie :P
__________________
Twoje ramiona – nie kruszące się ciasto
Nie pachną miętową maścią
Ja w twoich ramionach – nieistotny dysonans...
annonim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 23:23   #29
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Konto w banku

najlepsze oferty ma mBank / bz wbk i Deutsche Bank

w przypadku mbanku i bzwbk masz te same bankomaty za darmo (wszystkie bz wbk plus mbank dodatkowo euronet) i warunki prowadzenia konta o ile pamietam i nic sie nie zmienilo sa te same (czyli wszystko za free)

ALE - mialam konta w obu tych bankach i je zamknelam.

na bz wbk 'obrazilam sie' bo zle mnie potraktowali po kradziezy (daruje sobie opis calej sytuacji, ale w samym banku zglaszajac problem bylam potraktowana jak gówniara (mialam wtedy 19 lat), pracownicy byli srednio uprzejmi i olali moja sprawe)

w mBanku konto zamknelam po 3 latach, bo dopoki bylam zwyklym klientem ktory przyjmowal i wysylal przelewy i wyplacal kase z konta to bylo ok, ale gdy chcialam skorzystac z innych uslug to zaczely sie schody - tak jak juz dziewczyny pisaly - problemy z 'czynnikiem ludzkim'

mam dalej konto w aliorze, ale z niego nie korzystam. korzystalam dopoki oplata wynosila 3 zł, bo uznalam ze to rozsadna cena za darmowe bankomaty na calym swiecie. teraz podniesli oplate do 9 zł i zrezygnowalam z karty (bo oplata de facto jest za karte a nie za konto), wiec konto jest, puste, moze kiedys sie przyda, poki co za nie nie place wiec niech sobie bedzie

za to rok temu zalozylam konto w deutsche banku.
wszystko jest darmowe, prowadznie konta, karty przelewy itd. darmowe wszystkie bankomaty na calym swiecie.
minusy - to kiepsko zorganizowany dostep do konta on line (ciezko sie polapac na poczatku, ale da sie przyzwyczaic) i potwierdzenia transakcji TYLKO przy pomocy karty z kodami - nie ma mozliwosci ustawienia np. hasel smsowych.
musze przyznac ze z deutsche nie mialam jeszcze zadnych przebojow, ale to moze tez dlatego, ze nie mialam jakichs specjalnych potrzeb - zwykly ror i standardowe operacje

takze z tych 4 polecam deutsche
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 12:42   #30
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Konto w banku

Ja założyma sobie konto <30 w BZ Wbk i niby mialo byc prowadzenie za darmo , żadnych opłat itd no ale oczywiście okzalo sie , ze pobieraja co miesiac 3 zł z konta ;p. Po za tym wszystko jest ok i jestem w miare zadowolona , ale najbardziej nie podoba mi się to, że aby sprawdzic stan konta w bankomacie BZ WBK pobieraja 1 zł ! za sprawdzenie konta we ''własnym''bankomacie, jest dla mnie głupotą, ja i tak sprawdzam zawsze w Internecie , ale wiadomo.
Codo płatności przez Internet to 3 w miesiącu są darmowe a każde kolejne 50 gr chyba o ile dobrze wszystko pamiętam
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-08 23:45:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.