Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-28, 19:08   #3751
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pieknie
dzięki
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość

Kupiłam sobie szczoteczkę do twarzy 2w1 z Avonu, dzisiaj mi bratowa przyniosła. Ciekawe czy to upiększy jakoś buźkę, czy fajnie dzięki tej szczoteczce można oczyszczać ją. Nigdy nie miałam takiej, a chciałam odmiany od peelingów - drapaków, a 10 zł to nie wydatek Ktoś używa czegoś podobnego?
o a jak to wygląda?
daj znać po ,,zabiegu "
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
asiu fajny kolro wyszedl, mam wrazenie ze bardzo ci te wloski pojasnilo i tak chlodno nawet


jestem juz i ja
doradzicie cos na zmasakrowana skore rak tylko nie kremy z mocznikiem bo mnie pali jak cholera... neutrogena juz mi zbyt slaba... tyle robie ze rak nie moge doprowadzic do ładu, ale wstyd...ps. fotki drastyczne na blogu
tak pojaśniło sporo a kolor znów jak kameleon na dworze jaśniutki chłodnawy ale słoneczny bardziej ( pewnie przez ten skandynawski 10/10 ) ,a w sztucznym oświetleniu normalnie chłodno perłowy z poblaskiem srebra
na następny raz tylko 12/9 i 18
a co rąk to kiedyś czytałam , żeby w ciepłej galaretce pomoczyć
ja używam krem z apteczki babuni ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ich-dloni.html i z garniera ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...go.html&next=1

Bunny pazurki bardzo ładne i powiem Ci szczerze, że kwadraty bardziej mi się podobają
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-11-28 o 19:14
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 19:46   #3752
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ten co ja chwalilam? drama w żelu?


spoko poczekamy

czyli ze co bedziesz miala robic?


powodzenia!


asiu fajny kolro wyszedl, mam wrazenie ze bardzo ci te wloski pojasnilo i tak chlodno nawet


jestem juz i ja
doradzicie cos na zmasakrowana skore rak tylko nie kremy z mocznikiem bo mnie pali jak cholera... neutrogena juz mi zbyt slaba... tyle robie ze rak nie moge doprowadzic do ładu, ale wstyd...ps. fotki drastyczne na blogu
ja mam 100% naturalne masło karite i zawsze mi przynosi ulgę na popękaną skórę zarówno rąk jak i innych miejsc - polecam

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Może zadam głupie pytanie ale co to jest ten outsourcing sprzedaży ?
Outsourcing sprzedaży to zlecenie firmie zewnętrznej zadań sprzedażowych, które zostaną zrealizowane efektywniej niż we własnym zakresie
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 20:02   #3753
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny słonko moje jak możesz to pomóż mi chciałabym sobie wycieniować włosy przy twarzy tak jak ma AGA na tym foto http://www.pudelek.pl/artykul/61195/...ie_z_wrazenia/ tylko nie wiem jak to zrobić żeby to wyglądało jak u niej dziś próbowałam ale efekt marny bo boję się że sobie dziury wychapie czy powinnam jakoś najpierw oddzielić włosy np.od momentu nad uszami przedziałkiem pionowym i tylko tą część przednią spazurkować i jak trzymać nożyczki lub kiedys coś o maszynce jednorazowej mi pisałaś że tez można użyć i wiesz ja mam przedziałek z boku i z jednej strony mam jakby ,,geściejsze" włosy z grzywką się łaczą a ten drugi bok jest jakby ..mniej włosów się wydaje a niechce wyglądać jakby mi się wykruszyły czy jak wygryzione możesz coś doradzić czy lepiej iść z tym do fryzjera ?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 20:30   #3754
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



dzięki

o a jak to wygląda?
daj znać po ,,zabiegu "

tak pojaśniło sporo a kolor znów jak kameleon na dworze jaśniutki chłodnawy ale słoneczny bardziej ( pewnie przez ten skandynawski 10/10 ) ,a w sztucznym oświetleniu normalnie chłodno perłowy z poblaskiem srebra
na następny raz tylko 12/9 i 18
a co rąk to kiedyś czytałam , żeby w ciepłej galaretce pomoczyć
ja używam krem z apteczki babuni ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ich-dloni.html i z garniera ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...go.html&next=1

Bunny pazurki bardzo ładne i powiem Ci szczerze, że kwadraty bardziej mi się podobają
ja tak dziwnie czuje sie z tymi kwadratami teraz, dziko mi sie pisze

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Bunny słonko moje jak możesz to pomóż mi chciałabym sobie wycieniować włosy przy twarzy tak jak ma AGA na tym foto http://www.pudelek.pl/artykul/61195/...ie_z_wrazenia/ tylko nie wiem jak to zrobić żeby to wyglądało jak u niej dziś próbowałam ale efekt marny bo boję się że sobie dziury wychapie czy powinnam jakoś najpierw oddzielić włosy np.od momentu nad uszami przedziałkiem pionowym i tylko tą część przednią spazurkować i jak trzymać nożyczki lub kiedys coś o maszynce jednorazowej mi pisałaś że tez można użyć i wiesz ja mam przedziałek z boku i z jednej strony mam jakby ,,geściejsze" włosy z grzywką się łaczą a ten drugi bok jest jakby ..mniej włosów się wydaje a niechce wyglądać jakby mi się wykruszyły czy jak wygryzione możesz coś doradzić czy lepiej iść z tym do fryzjera ?
to jest proste, sprobuj, uczesz wlosy jak maja lezec.
potem wybierz pasemko najkrotsze przy buzi, naciagnij je i cieniuj maszynka jednoraz. od miejsca dokad wlosy maja siegac w dol- bedziesz i tak wycinac po kilka wloskow.(sprobuj na niewidocznym pasmie to zobaczysz ile wloskow wycinasz za jednym pociagnieciem, nie naciskaj zbyt mocno ostrz do pasma, delikatnie jakbys tylko lekko pocierala). pasma trzymasz naciagniete do przodu, przed siebie i w tej pozycji je cieniujesz.
potem bierzesz kolejne pasmo nizej i to samo tylko z 2cm nizej niz koniec pierwszego pasma i tak dalej- w zaleznosci ile tych pazurow ma byc- od gowniary tak robilam i nigdy dziury nie wycielam ;D predzej nozyczkami wytniesz... aha maszynka powinna byc nowa, ostra, nieuzywana i wszystko git, oczywiscie zaplatane wloski w ostrze trzeba palcami wyciagac

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

aga ma pierwsze pasma cieniutkie takie 1cm, kolejne na 2-3 cm.
i rob to na suchych wlosach, na mokrych nie dasz rady.
a maszynka choc nieprofesjonalna wcale nie jest gorsza od brzytwy fryzjerskiej moim zdaniem

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

aga ma pierwsze pasma cieniutkie takie 1cm, kolejne na 2-3 cm.
i rob to na suchych wlosach, na mokrych nie dasz rady.
a maszynka choc nieprofesjonalna wcale nie jest gorsza od brzytwy fryzjerskiej moim zdaniem

i pamietaj ze ciagniesz maszynka pociagniecia w dol, a nie do gory- nigdy pod wlos! delikatne ruchy w dol jakbys gladzila wlosy tyle ze maszynka.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 21:24   #3755
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja tak dziwnie czuje sie z tymi kwadratami teraz, dziko mi sie pisze


to jest proste, sprobuj, uczesz wlosy jak maja lezec.
potem wybierz pasemko najkrotsze przy buzi, naciagnij je i cieniuj maszynka jednoraz. od miejsca dokad wlosy maja siegac w dol- bedziesz i tak wycinac po kilka wloskow.(sprobuj na niewidocznym pasmie to zobaczysz ile wloskow wycinasz za jednym pociagnieciem, nie naciskaj zbyt mocno ostrz do pasma, delikatnie jakbys tylko lekko pocierala). pasma trzymasz naciagniete do przodu, przed siebie i w tej pozycji je cieniujesz.
potem bierzesz kolejne pasmo nizej i to samo tylko z 2cm nizej niz koniec pierwszego pasma i tak dalej- w zaleznosci ile tych pazurow ma byc- od gowniary tak robilam i nigdy dziury nie wycielam ;D predzej nozyczkami wytniesz... aha maszynka powinna byc nowa, ostra, nieuzywana i wszystko git, oczywiscie zaplatane wloski w ostrze trzeba palcami wyciagac

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

aga ma pierwsze pasma cieniutkie takie 1cm, kolejne na 2-3 cm.
i rob to na suchych wlosach, na mokrych nie dasz rady.
a maszynka choc nieprofesjonalna wcale nie jest gorsza od brzytwy fryzjerskiej moim zdaniem

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

aga ma pierwsze pasma cieniutkie takie 1cm, kolejne na 2-3 cm.
i rob to na suchych wlosach, na mokrych nie dasz rady.
a maszynka choc nieprofesjonalna wcale nie jest gorsza od brzytwy fryzjerskiej moim zdaniem

i pamietaj ze ciagniesz maszynka pociagniecia w dol, a nie do gory- nigdy pod wlos! delikatne ruchy w dol jakbys gladzila wlosy tyle ze maszynka.
kurcze pierwsze cięcię i odrazu przy buzi uchlastałam ale jest dobrze tylko zrobiłam to bardzo delikatnie bo po pierwsze ostra maszynka i tnie jak brzytwa a po drugie z tej strony gdzie mam mniej włosów jest ich naprawde mało i będą dziury jak zrobie bardziej boje się, że przesadze i utne za krótko narazie zostawie tak chociaż u mnie jest to mniej widoczne niż u Agi najwyżej wybiorę się przed świętami do fryz to mi zrobi lepiej
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:02   #3756
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dzien dobry w piatek

Co robicie dzisiaj w ostatki? jakas impreza? U mnie bal jak co noc

Glodna jestem a jeszcze przez pol godziny nie moge jesc, bo wzielam moje dragi ciazowe


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:14   #3757
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej kobitki

Dawno mnie nie było, ale jakoś ostatnio miałam lenia wielkiego

Siedzę właśnie z mieszanką Londy 18 i 17, co Bunny pisała. Jestem strasznie ciekawa co wyjdzie


Bunny piękne pazurki sobie zrobiłaś A na suche dłonie ja bardzo lubię ten krem z rossmanna https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-wersja.html


Kitka jak się czujecie? Brzuszek duży? Pokazywałaś?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 08:18   #3758
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Aniu brzuszek duzy czuje sie dobrze tylko ciezko jak zwykle no i mam juz hustawki nastrojow, hormony maja kumulacje ImageUploadedByWizaz Forum1385713077.827327.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:18   #3759
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Mam nadzieje ze fote widac bo z telefonu pisze, jak nie to pozniej z kompa poprawie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:37   #3760
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze fote widac bo z telefonu pisze, jak nie to pozniej z kompa poprawie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Widać, widać. Pięknie wyglądasz Brzuszek ładny, kształtny
To dobrze, że wszystko w porządku. A zmiany humoru to normalne. Ja raz się śmiałam, a zaraz potem płakałam, i sama nie wiedziałam dlaczego
A przypomnij na kiedy termin macie?

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

A jeśli chodzi o ostatki, to ja też spędzam w łóżku. Mąż w pracy, więc ja sama z dzieckiem. Ale za to synek dzisiaj w zerówce ma zabawę andrzejkową. Mają mieć pokaz sztuczek magicznych, jakieś wróżby mają robić, cukierki, balony, muzyka


Wiecie co, mój malec chce dostać od Mikołaja książkę z bajkami o Świętach, Mikołaju itp. I zjeździłam wszystkie markety, księgarnie, empik itp, i nigdzie nic nie znalazłam. Są różne książeczki o świętach, ale wszystkie albo z kolędami, albo z różnymi malowankami, zgadywankami itp., albo takie dla maluszków. A takich dużych książek z samymi bajkami/opowieściami świątecznymi nie ma I zamówiłam dwie w księgarni internetowej, mam nadzieję, że spełnią nasze wymagania

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Idę zmywać farbę
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 11:05   #3761
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dzien dobry w piatek

Co robicie dzisiaj w ostatki? jakas impreza? U mnie bal jak co noc

Glodna jestem a jeszcze przez pol godziny nie moge jesc, bo wzielam moje dragi ciazowe


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a to dzisiaj ostatki?
ja wybieram się na imprezę ale jutro najpierw u nas a potem gdzieś do clubu zapewne potańcować

Kiteczko widziałam brzusio na blogu przed chwilką już bardzo bliźiutko także trzymam oby wszystko przebiegło dobrze
i gratuluję zaręczyn, bo przez to bywanie na wizażu z doskoku ominęło mnie to
już co raz więcej narzeczonych mężatek i mamuś na wątku
może i niebawem ja dołączę bo coś się szykuje czuję

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
bez kitu,musze spisywac jego poczynania
na prawdę on jest mistrzem takich sytuacji
to z podpaskami mnie rozwaliło

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

i po % rosska
ja obkupiłam o dziwo jeszcze wczoraj było dużo rzeczy (pewnie dołożyli) w pierwszy dzień katastrofa nie było jak się dopchać a spieszyłam się na uczelnię, więc podkład tusze i inne kosmetyki zakupiłam w dniach kolejnych %
wczoraj byłam w ten ostatni dzień już bo chciałam jakiś lakier kupić i... kupiłam jeszcze kilka (15) bo nie mogłam się zdecydować którym pomaluje

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Dziewuszki a jak z prezentami na mikołajki/pod choinkę ? ja wybieram się po weekendzie już, chociaż po te na mikołaja, bo te na święta to pewnie przeciągną się aż do samiutkich do świąt

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2013-11-29 o 10:50
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 12:26   #3762
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Andrzejki spędzam pod ciepłą kołderką

a prezenty robie tylko na BN i dopiero po wypłacie 10tego
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 12:56   #3763
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a to dzisiaj ostatki?
ja wybieram się na imprezę ale jutro najpierw u nas a potem gdzieś do clubu zapewne potańcować

Kiteczko widziałam brzusio na blogu przed chwilką już bardzo bliźiutko także trzymam oby wszystko przebiegło dobrze
i gratuluję zaręczyn, bo przez to bywanie na wizażu z doskoku ominęło mnie to
już co raz więcej narzeczonych mężatek i mamuś na wątku
może i niebawem ja dołączę bo coś się szykuje czuję

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------


to z podpaskami mnie rozwaliło

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

i po % rosska
ja obkupiłam o dziwo jeszcze wczoraj było dużo rzeczy (pewnie dołożyli) w pierwszy dzień katastrofa nie było jak się dopchać a spieszyłam się na uczelnię, więc podkład tusze i inne kosmetyki zakupiłam w dniach kolejnych %
wczoraj byłam w ten ostatni dzień już bo chciałam jakiś lakier kupić i... kupiłam jeszcze kilka (15) bo nie mogłam się zdecydować którym pomaluje

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Dziewuszki a jak z prezentami na mikołajki/pod choinkę ? ja wybieram się po weekendzie już, chociaż po te na mikołaja, bo te na święta to pewnie przeciągną się aż do samiutkich do świąt
no tak wypada, że ostatki, bo zaraz adwent ja siedzę w domu z imieninowym Tatą, pewnie przyjdą ludzie, więc się wystroję w najładniejsze legginsy i szeroką koszulę

o zaręczynach nic nie pisałam na wątku, więc nic Cię nie ominęło

a prezenty na Mikołajki w tym roku sobie darujemy, ja nie mam siły latać po sklepach i szukać ale chętnie będę przyjmować słodycze i papierki NBP z prezentami na BN mam kłopot, nie wiem co kupić Tacie i TŻ mam już dla bratowej i brata, dla Mamy zamówię coś z Douglasa jakieś kosmetyki, ale dla tych dwóch to nie wiem co
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 13:57   #3764
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no tak wypada, że ostatki, bo zaraz adwent ja siedzę w domu z imieninowym Tatą, pewnie przyjdą ludzie, więc się wystroję w najładniejsze legginsy i szeroką koszulę

o zaręczynach nic nie pisałam na wątku, więc nic Cię nie ominęło

a prezenty na Mikołajki w tym roku sobie darujemy, ja nie mam siły latać po sklepach i szukać ale chętnie będę przyjmować słodycze i papierki NBP z prezentami na BN mam kłopot, nie wiem co kupić Tacie i TŻ mam już dla bratowej i brata, dla Mamy zamówię coś z Douglasa jakieś kosmetyki, ale dla tych dwóch to nie wiem co
ja tam jakoś specjalnie religijna nie jestem, więc zapewne w mikołajki też gdzieś na imprezę pójdę tzn. nie poszczę w Boga wierzę i Dni Święte święcę
u mnie też Tatowe imieniny jutro
rozumiem

ja zawsze jakieś na Mikołajki drobiazgi na BN hojniejsze i w tym roku raczej stawiam na perfumy Tż nie kupię nic do ubrania bo potem zwroty bo on duży i nie mieści się czasami nawet w XXL który ciężko i tak dostać chyba,że rękawiczki bo nie nosi i czapkę jakąś fajną uszatkę to może na Mikołajki tak myślę będę szukała po weekendzie widziałyście gdzieś męskie czapy takie?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 14:32   #3765
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dzien dobry w piatek

Co robicie dzisiaj w ostatki? jakas impreza? U mnie bal jak co noc

Glodna jestem a jeszcze przez pol godziny nie moge jesc, bo wzielam moje dragi ciazowe


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja Ostatki spędzam w domku z winkiem, piwkiem, Tżtem i naszym znajomym Mój stał się domatorem i nigdzie nie wychodzimy ostatnio - to raczej znajomi przychodzą do nas... Zresztą pogoda nie sprzyjająca do wychodzenia

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja tam jakoś specjalnie religijna nie jestem, więc zapewne w mikołajki też gdzieś na imprezę pójdę tzn. nie poszczę w Boga wierzę i Dni Święte święcę
u mnie też Tatowe imieniny jutro
rozumiem

ja zawsze jakieś na Mikołajki drobiazgi na BN hojniejsze i w tym roku raczej stawiam na perfumy Tż nie kupię nic do ubrania bo potem zwroty bo on duży i nie mieści się czasami nawet w XXL który ciężko i tak dostać chyba,że rękawiczki bo nie nosi i czapkę jakąś fajną uszatkę to może na Mikołajki tak myślę będę szukała po weekendzie widziałyście gdzieś męskie czapy takie?
Co do Mikołajek to ja raczej szaleć z prezentami nie będę - tym bardziej że jestem teraz bez pracki ale myśle że jakiś drobiazg na pewno mojemu dam
co do prezentów bożonarodzeniowych to pisałam już wcześniej na wątku że już praktycznie większość mam

A czapki męskie uszatki widziałam takie w RESERVED ale nie wiem czy to miałaś na myśli
http://www.reserved.com/pl/pl/man/al...im-trapper-hat
http://www.reserved.com/pl/pl/man/al...im-trapper-hat
http://www.reserved.com/pl/pl/man/al...im-trapper-hat
http://www.reserved.com/pl/pl/man/al...7x/trapper-hat

ewentualnie takie w Housie:
http://www.sklep.house.pl/odziez-mes...eddate/a/11483
http://www.sklep.house.pl/odziez-mes...eddate/a/11473
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-11-29 o 14:39
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 18:35   #3766
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja Ostatki spędzam w domku z winkiem, piwkiem, Tżtem i naszym znajomym Mój stał się domatorem i nigdzie nie wychodzimy ostatnio - to raczej znajomi przychodzą do nas... Zresztą pogoda nie sprzyjająca do wychodzenia

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------



Co do Mikołajek to ja raczej szaleć z prezentami nie będę - tym bardziej że jestem teraz bez pracki ale myśle że jakiś drobiazg na pewno mojemu dam
co do prezentów bożonarodzeniowych to pisałam już wcześniej na wątku że już praktycznie większość mam

A czapki męskie uszatki widziałam takie w RESERVED ale nie wiem czy to miałaś na myśli
http://www.reserved.com/pl/pl/man/al...im-trapper-hat
http://www.reserved.com/pl/pl/man/al...im-trapper-hat
http://www.reserved.com/pl/pl/man/al...im-trapper-hat
http://www.reserved.com/pl/pl/man/al...7x/trapper-hat

ewentualnie takie w Housie:
http://www.sklep.house.pl/odziez-mes...eddate/a/11483
http://www.sklep.house.pl/odziez-mes...eddate/a/11473
ja też na Mikołajki jakiś drobiazg My zawsze w weekend gdzieś wychodzimy na randki do kina restauracji zawsze jeden dzień taki nasz bo w tygodniu to różnie bywa
dziękuję za tyle linków ta mi najbardziej wpadła w oko pójdę ją zobaczyć, ma dwie podobne już
http://s3.reserved.com/media/catalog...94-90X-001.jpg
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 22:33   #3767
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!


my też spędzamy andrzejki w domu można powiedzieć, że samotnie ale mam nadzieje, że ,,sylwka " sobie jakoś odbijemy mam ochote na jakies ,,szaleństwo" ...marzy mi się wypad na sylwka w góry w kilka osób do domku z kominkiem,z zapachem palącego się drewna , muzyką, kolorowymi światełkami, szampanem pitym na mrozie , z kuligiem o północy ze sztucznymi ogniami ,śniegiem w około i super radosnej atmosferze ale to tylko marzenia ... a tu co ? co rok to samo u kogoś przed telewizorem... achhhhhhh życie życie ....
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 10:07   #3768
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czesc Dziewczyny

Ja tez spędzam dzień dziś troszkę pracując, troszkę w domu ale nigdzie się nie wybieram.

KITKA ja widzę brzuszek i jak zwykle pięknie wyglądasz. Az ciężko uwierzyć ze za kilkanaście dni będziesz już z brzuszkiem płaskim
Jakos przyzwyczaiłam się do widoku Ciebie w dwupaku


LADY
Twój się szykuje na slub? Znaczy na zaręczyny?
Powiedz skad przeczucia?
Co takiego robi?

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Ja z prezentami na razie nie mam pomysłow. Pewnie pojde do sklepów jak skoncze zajęcia bo na razie czekaja mnie 2 egzaminy wiec do 11tego grudnia nawet nie mam mocy żeby myśleć o prezentach. Ale potem pewnie rusze pełna para, planuje zakupy w weekend 14-15. Tylko wcześniej przemyśleć co komu podarować.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 10:27   #3769
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


my też spędzamy andrzejki w domu można powiedzieć, że samotnie ale mam nadzieje, że ,,sylwka " sobie jakoś odbijemy mam ochote na jakies ,,szaleństwo" ...marzy mi się wypad na sylwka w góry w kilka osób do domku z kominkiem,z zapachem palącego się drewna , muzyką, kolorowymi światełkami, szampanem pitym na mrozie , z kuligiem o północy ze sztucznymi ogniami ,śniegiem w około i super radosnej atmosferze ale to tylko marzenia ... a tu co ? co rok to samo u kogoś przed telewizorem... achhhhhhh życie życie ....
Asiu mam dokładnie identyczne marzenia i wyobrażenia odnośnie Sylwestra - zawsze chcialam je spędzić ze znajomymi i Tż-tem w górach my przeglądamy oferty na gruponie a nuż coś ciekawego się nam trafi... na pewno nie mam zamiaru w tym roku spędzic sylwka w domu ani u kogos przed telewizorem- musi być szaleństwo najwyżej się do kogoś wepchniemy na chama
w tamtym roku mialam jednego z najgorszych Sylwestrów, jak i urodzin przez naszych dwulicowych znajomych ktorzy nas wystawili... ale to dłuższa opowieść
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 10:31   #3770
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ja nie wiem co zrobimy z Sylwestrem bo ogólnie rzecz biorąc ja jestem w pracy na pewno, tak samo w Wigilie. W Wigilie do 16, a w Sylwestra do 15:30. Chyba ze jeszcze cos sie zmieni. Bo ogólnie moja firma w Wigilie pracuje do 18, a w Sylwestra do 22 Chociaz podobno to maja zmienic.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 11:06   #3771
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Moim marzeniem na Sylwestra jest zabawa na sali, taka zorganizowana, ale w kilka znajomych par szkoda, że w tym roku wcześniej o tym nie pomyślałam bo u mojego tż w pracy organizowana była, a teraz już miejsc nie ma...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 12:14   #3772
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej lalki
przepraszam,że tak nie cytuje ani nic ale mam małego doła...Wczoraj rano dowiedziałam się,że moja mama jest w szpitalu

dzisiaj z nerwów i przemęczenia mam migrene od samego rana...
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 14:21   #3773
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej dziewczynki!
Ja to na sylwka chciałabym pracować. Dobrą kaskę można zarobić, a czym się różni ta impreza od innych, których mam już powoli dość? ;d

Kylie
Trzymaj się kochaana. A co się dzieje z mamą, jeżeli możesz napisać? Trzymam kciuki, by wydobrzała.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 15:35   #3774
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hey proszę pomóżcie. Farbowalam włosy ozjasniaczem 6 % i włosy u góry tam gdzie był odrost wyszły blond czyli jakies 10cm a reszta ruda. Doradcze co zrobić by włosy miały jednolity kolor. Chciałabym uzyskać jasny blond.
Karolajna1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 15:38   #3775
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

właśnie trzymam na głowie mieszankę wellatonu : 9.0 + 8.1
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 15:54   #3776
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej kochane

Ale mam kaca a dzisiaj kolejna impreza

Kylie duzo zdrowka dla Mamy!!! Nie stresuj sie

Mnie tez sie marzy fajna impreza sylwestrowa ale niestety tegoroczny bedzie w domu z inmymi rozrywkami

Mam juz klepnięte miejsce w szpitalu, bede miala pojedyncza sale poporodowa, swoja lazienke i ogolnie w tym szpitalu to jak w prywatnej klinice, takie maja warunki
Teraz poklepcie zdrowaśki i trzymajcie kciuki, zeby mloda w brzuchu wysiedziala chociaz do 11 grudnia a tak mi dzisiaj klepie w pęcherz, ze nie moge


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 16:03   #3777
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czesc
Kitus ale fajnie ze juz wszystko masz zalatwione
aaa poki co tego zestawu loreala nie wezme, poczekam jeszcze troche, w razie czego dam ponownie znac ok?
Bunny tak ten zelowy z maybelline swietny jest
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 16:13   #3778
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Buahhot jasne kochana! Bez pospiechu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 16:22   #3779
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Hej lalki
przepraszam,że tak nie cytuje ani nic ale mam małego doła...Wczoraj rano dowiedziałam się,że moja mama jest w szpitalu

dzisiaj z nerwów i przemęczenia mam migrene od samego rana...
nie martw się na zapas i myśl tez o swoim zdowiu a dla mamy dużo zdrówka
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej kochane

Ale mam kaca a dzisiaj kolejna impreza

Kylie duzo zdrowka dla Mamy!!! Nie stresuj sie

Mnie tez sie marzy fajna impreza sylwestrowa ale niestety tegoroczny bedzie w domu z inmymi rozrywkami

Mam juz klepnięte miejsce w szpitalu, bede miala pojedyncza sale poporodowa, swoja lazienke i ogolnie w tym szpitalu to jak w prywatnej klinice, takie maja warunki
Teraz poklepcie zdrowaśki i trzymajcie kciuki, zeby mloda w brzuchu wysiedziala chociaz do 11 grudnia a tak mi dzisiaj klepie w pęcherz, ze nie moge


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jeju jak ja już się doczekać nie mogę naprawde co wchodzena wątek to tylko czekam na info ,że już się zaczęło chociaż wiem , że ma byc cesarka
to będzie najbardziej wyczekany przez nas bobas i oczywiście kciuki trzymam mocno
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 16:42   #3780
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Hej lalki
przepraszam,że tak nie cytuje ani nic ale mam małego doła...Wczoraj rano dowiedziałam się,że moja mama jest w szpitalu

dzisiaj z nerwów i przemęczenia mam migrene od samego rana...
ojj a co sie stało twojej mamusi ? Trzymaj sie kochanie
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.