Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-17, 16:32   #1201
Alex1771
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 143
Dot.: Prezenty na świeta dla chłopaka

Być może spodobała by mu się jakaś mała kamerka na kask takie coś jak GoPro tylko są inne marki i tańsze
Alex1771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 18:56   #1202
stokrotka2401
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka2401
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 75
Dot.: Prezenty na świeta dla chłopaka

A co byście powiedziały na jakiś album ze wspólnymi zdjęciami albo jedno większe zdjęcie w ramce? Czy kiedyś któraś z was dała podobny prezent i czy mogłoby się to chłopakowi spodobać? Bo ubrania raczej odpadają, chyba że np. bluza z jakimś motywem motocyklowym ale to bym musiała zamówić przez internet, lecz nie mam najlepszego doświadczenia z zamawianiem ubrań, czy znacie może jakaś stronkę gdzie robią takiego typu ubrania z dobrych materiałów (żeby po pierwszym praniu ubranie nie nadawało się do wyrzucenia).

farmaceuta_magik chodziłam ostatnio po sklepach i uwierz mi ale dostałabym dobra golarkę z dobrej firmy do 150zł.
stokrotka2401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 08:23   #1203
creatka
Zadomowienie
 
Avatar creatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Macie już pomysł na mikołajki dla swojego chłopaka? Ja ze swoim znamy się dość krótko i dopiero poznajemy on ma 26 lat może mi coś doradzicie tak do 60 zł?
__________________
Oddychaj mną...
creatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 09:12   #1204
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez creatka Pokaż wiadomość
Macie już pomysł na mikołajki dla swojego chłopaka? Ja ze swoim znamy się dość krótko i dopiero poznajemy on ma 26 lat może mi coś doradzicie tak do 60 zł?
mojemu chyba dam szalik (może sama zrobie nawet na drutach musze sie tylko szybko nauczyć ) i kubek - na gwiazde szykuje cos super, wiec chciałam skromnie, to bedzie tak akurat do 50-60 zł.

możesz szalik + czapka albo fajny kubek + słodycze
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 12:59   #1205
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Chcę kupić coś TŻ na Święta. Myślałam o czymś do nowego mieszkania. Tylko, że problem jest taki że mieszkanie jest świeżo kupione, gotowe do zamieszkania będzie wg. niego dość szybko (są tylko gołe ściany, bez podłogi itp.) i dlatego nie wiem czy kupno czegokolwiek do tego mieszkania jest dobrym pomysłem. Chodzi mi o czas zanim prezent ode mnie znajdzie się w tym mieszkaniu (choć może jednak długo to nie potrwa) oraz o to że nie wiem jak będzie ono urządzone i co będzie pasowało do niego kupić. Dlatego myślałam o czymś czego na początku raczej nie kupi, jakiś "drobiazg" typu wieszak na klucze. Padł też pomysł (nie ode mnie) żeby kupić duże lustro, ale może nie pasować do reszty i byłby problem z transportem. Ale innych pomysłów nie mam. Budżet do ok. 150zł. Co sądzicie o tym? Może wy dziewczyny macie jakąś propozycję ?

Edytowane przez Juli_Juli
Czas edycji: 2014-11-18 o 14:25 Powód: Dopisek
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 14:48   #1206
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Chcę kupić coś TŻ na Święta. Myślałam o czymś do nowego mieszkania. Tylko, że problem jest taki że mieszkanie jest świeżo kupione, gotowe do zamieszkania będzie wg. niego dość szybko (są tylko gołe ściany, bez podłogi itp.) i dlatego nie wiem czy kupno czegokolwiek do tego mieszkania jest dobrym pomysłem. Chodzi mi o czas zanim prezent ode mnie znajdzie się w tym mieszkaniu (choć może jednak długo to nie potrwa) oraz o to że nie wiem jak będzie ono urządzone i co będzie pasowało do niego kupić. Dlatego myślałam o czymś czego na początku raczej nie kupi, jakiś "drobiazg" typu wieszak na klucze. Padł też pomysł (nie ode mnie) żeby kupić duże lustro, ale może nie pasować do reszty i byłby problem z transportem. Ale innych pomysłów nie mam. Budżet do ok. 150zł. Co sądzicie o tym? Może wy dziewczyny macie jakąś propozycję ?
lustro super pomysł - hmmm jest sporo modeli unwersalnych które będą pasować praktycznie do wsyztskiego..
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 21:47   #1207
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962
Dot.: Prezenty na świeta dla chłopaka

Mi się strasznie podoba ten zestaw https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000073470.html , tyle, że jest okropnie drogi i nie mam go komu dać, bo wszyscy faceci w najbliższym gronie golą się maszynkami elektrycznymi
__________________
Wymiana
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 11:41   #1208
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez niezarejestrowana Pokaż wiadomość
A może któraś z Was kupowała albo po prostu Wasz tż/tata/brat/przyjaciel mają i możecie polecić jakąś dobrą maszynkę do strzyżenia?
Mamy Philips od kilku lat i wg mnie ma dobre i tanie maszynki do strzyżenia. Piszę o takiej najprostszej np.
http://www.ceneo.pl/6652162#mh=w5X4B...E1XZhZuLc-uVA2
Dobrze leży w dłoni i jest dokładna.
Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
A co sądzicie o zestawie: przypinki do mankietów + domowe pierniczki/babeczki? Nie chcę kupić czegoś co się mu nie spodoba, nie znoszę pytać o to co kto chce dostać (sama uwielbiam niespodzianki) no i niestety trochę ogranicza mnie budżet, martwię się czy nie będzie to za mało. Obydwoje jesteśmy studentami jeszcze na utrzymaniu rodziców
A on lubi i nosiłby spinki do mankietów w ogóle Wszystko zależy od faceta, mojemu by się nie spodobało.
Jeśli jest kibicem to niektóre fankluby piłkarskie wypuszczają spinki ze swoim logo. Są srebrne albo stalowe i to nie jakiś porażający koszt jest raczej.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 11:45   #1209
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Mamy Philips od kilku lat i wg mnie ma dobre i tanie maszynki do strzyżenia. Piszę o takiej najprostszej np.
http://www.ceneo.pl/6652162#mh=w5X4B...E1XZhZuLc-uVA2
Dobrze leży w dłoni i jest dokładna.

A on lubi i nosiłby spinki do mankietów w ogóle Wszystko zależy od faceta, mojemu by się nie spodobało.
Jeśli jest kibicem to niektóre fankluby piłkarskie wypuszczają spinki ze swoim logo. Są srebrne albo stalowe i to nie jakiś porażający koszt jest raczej.
Wlasnie wiem, ze nosi na eleganckie okazje jak wklada garnitur.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 11:54   #1210
miSsia_a
Raczkowanie
 
Avatar miSsia_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 187
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Dziewczyny, potrzebuję pomocy. Otóż, spotykam się od nie dawna z pewnym facetem. Jest pilotem, więc chciałabym kupić mu coś, co będzie przypominało mu o mnie Coś symbolicznego, małego, coś co będzie np. nosił przy sobie. Myślałam o jakimś breloczku, ale sama nie wiem. Liczę na Waszą pomoc
miSsia_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 12:37   #1211
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość
lustro super pomysł - hmmm jest sporo modeli unwersalnych które będą pasować praktycznie do wsyztskiego..
Hmm... tylko może być tak że on już sobie kupi lustra do pomieszczeń zanim będą Święta, choć oczywiście niekoniecznie. Poza tym wszystkie lustra w mieszkaniu powinny chyba do siebie pasować. No i nie wiem jak miałabym w autobusie przytaszczyć to lustro Sorry za tyle "ale", zawsze tak mam Więc nie wiem jakby z tym wyszło
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 13:20   #1212
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

A jak nie lustro to może coś do dekoracji? pare postów wyżej w tym wątku były fajne skóry owcze + poduszki, sporo zdjęć, looknij takie rzeczy są dość uniwersalne..
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 13:23   #1213
MilaBrunetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
nie wiem co kupić chłopakowi pod choinkę ;(

Cześć wszystkim mam problem, bo zastanawiam się co kupić chłopakowi pod choinkę i niestety nie wiem pomysłu co by to mogło być... dostał już ode mnie kubek, portfel, koszulkę, poduszkę z własnym napisem, pada do xboxa, perfum.. więc te rzeczy odpadają.. Pomóżcie proszę
MilaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 13:59   #1214
maszmuche
Przyczajenie
 
Avatar maszmuche
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 29
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Hej, również mam problem z prezentem dla mojego chłopaka!
Za niedługo mamy 4 rocznicę, a mamy taką tradycję, że dajemy sobie raczej handmade prezenty.
Nie mam pomysłu na prezent w tym roku!

Oto co zrobiłam dla niego już wcześniej, może przyda się komuś taka inspiracja
- zestaw drobiazgów kojarzących się z tą osobą
- piękny, skórzany album wyklejany zdjęciami od początku naszego związku, każde z jakimś zabawnym komentarzem i datą
- składanka muzyczna (Top Hits 2010-2013 ), na której znalazło się chyba około 10 naszych ulubionych utworów, z własnoręcznie robioną okładką oraz opisaną każdą piosenką

Te całe sławetne "kupony" niestety odpadają, a kolaż ze zdjęciami również nie jest za dobry ze względu na brak miejsca na ścianie

Macie jakieś pomysły? Dostałyście kiedyś coś fajnego albo robiłyście dla kogoś?
maszmuche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 17:49   #1215
akantowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 288
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez creatka Pokaż wiadomość
Macie już pomysł na mikołajki dla swojego chłopaka? Ja ze swoim znamy się dość krótko i dopiero poznajemy on ma 26 lat może mi coś doradzicie tak do 60 zł?
Może się gdzieś razem wybierzecie? My z chłopakiem zamiast kupować prezenty na Mikołajki idziemy na kabaret No i upiekę jakieś ciacha
akantowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 17:59   #1216
nika91nika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 21
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Mam dylemat, które rękawiczki dla mężczyzny wybrać na prezent:
1. http://allegro.pl/rekawiczki-skorzan...788903064.html

2. http://www.tchibo.pl/rekawiczki-ze-s...1.html?dim1=95

Nie znam się za bardzo na skórach, pierwsze nie mają ocieplenia, drugie tak, ale również są regulowane na rzep, czego nie znoszę, bo non stop się odklejają. Które będą lepsze, wytrzymalsze, co wybrać? Możecie macie jakieś inne pomysły na rękawiczki do 80 zł.
nika91nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 19:32   #1217
whoyoulove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 74
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez nika91nika Pokaż wiadomość
Mam dylemat, które rękawiczki dla mężczyzny wybrać na prezent:
1. http://allegro.pl/rekawiczki-skorzan...788903064.html

2. http://www.tchibo.pl/rekawiczki-ze-s...1.html?dim1=95

Nie znam się za bardzo na skórach, pierwsze nie mają ocieplenia, drugie tak, ale również są regulowane na rzep, czego nie znoszę, bo non stop się odklejają. Które będą lepsze, wytrzymalsze, co wybrać? Możecie macie jakieś inne pomysły na rękawiczki do 80 zł.
jesli juz - bralabym drugie na twoim miejscu pomyslalabym jednak o kupieniu czegos za ok. 130 zł, jesli masz taka mozliwosc. W tej cenie mozna juz dostac fajne modele lepszej jakosci
http://www.verostilo.com/rekawiczki/...nd_czarne.html
http://www.verostilo.com/rekawiczki/...er_czarne.html
http://www.hm.com/pl/product/29905?a...rticle=29905-B


czy ktoras z was zamawiala paski hugo bossa/tommego hilfigera przez internet? mnostwo jest ofert, ale ceny są takie, ze wątpie, że to oryginał...

Edytowane przez whoyoulove
Czas edycji: 2014-11-19 o 19:53
whoyoulove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 20:21   #1218
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez maszmuche Pokaż wiadomość
Hej, również mam problem z prezentem dla mojego chłopaka!
Za niedługo mamy 4 rocznicę, a mamy taką tradycję, że dajemy sobie raczej handmade prezenty.
Nie mam pomysłu na prezent w tym roku!

Oto co zrobiłam dla niego już wcześniej, może przyda się komuś taka inspiracja
- zestaw drobiazgów kojarzących się z tą osobą
- piękny, skórzany album wyklejany zdjęciami od początku naszego związku, każde z jakimś zabawnym komentarzem i datą
- składanka muzyczna (Top Hits 2010-2013 ), na której znalazło się chyba około 10 naszych ulubionych utworów, z własnoręcznie robioną okładką oraz opisaną każdą piosenką

Te całe sławetne "kupony" niestety odpadają, a kolaż ze zdjęciami również nie jest za dobry ze względu na brak miejsca na ścianie

Macie jakieś pomysły? Dostałyście kiedyś coś fajnego albo robiłyście dla kogoś?
ja bede robiła na mikołajki coś takiego:
http://www.smakizycia.pl/kuchnia/prz...rupiace-musli/
2 duże słoiki - jeden fit (typowe zdrowe musi - głownie owoce, zero cukru) i drugi fat - np krówkowe czy karmelowe granole...
myśle że na mikołajki to powinno starczyć..
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 14:09   #1219
nika91nika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 21
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Przemyślałam sprawę rękawiczek i znalazłam jeszcze takie, muszę więcej kasy uzbierać...

Wyglądają na solidne, firma ma ogólnie dobre opinie. Nie wiem na jaki model się zdecydować - obdarowywany to osoba aktywna, ciesząca się życiem, w średnim wieku. Co sądzicie, które lepsze?

http://vistula.pl/vistula-red-rekawiczki,id-68191

http://vistula.pl/vistula-red-rekawiczki,id-68189
nika91nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 16:39   #1220
nika91nika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 21
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez whoyoulove Pokaż wiadomość
czy ktoras z was zamawiala paski hugo bossa/tommego hilfigera przez internet? mnostwo jest ofert, ale ceny są takie, ze wątpie, że to oryginał...
Na Zalando mają ciekawą ofertę pasków Tommy Hilfiger, ale nic tam nie kupowałam jeszcze, więc nie mogę polecić.
nika91nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 21:58   #1221
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość
super pomysł
ja na mikołajki zamierzam dać własnoręcznie robione pierniczki ładnie zapakowane + szalik
na gwiazke nie wiem, chce cos naprawde mega (tak do 500 zł nawet) ale z pomysłami gorzej

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Może pomożecie?
Coś naprawdę super (do 500 zł, oczywiście może być mniej, dla mnie to lepiej wtedy;p) ale odpadają ciuchy, buty, kosmetyki i perfumy. Ramki, albumy - było... Wypady gdzieś średnio bo jednak 500 za 2 osoby to mało na coś super a po 2 on ma problemy z wolnym w pracy.
Pomożecie?

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

P.s. karnet na siłownie, bon do spa czy na masaż też odpadaja...
wiec jestem troche w kropce
jeżeli ma samochód to moze jakieś akcesoria do samochodu? Albo jeżeli często używa laptopa jakaś podstawka chłodząca lub jakieś inne akcesoria do niego.

Cytat:
Napisane przez olka94xd Pokaż wiadomość
Mój brat ma niedługo urodziny, skończy 11 lat. Młody w sumie ma juz wszystko, troche rozpieszczany przez rodzicow i nie mam pojecia co mu kupic. Lego, czy jakies pilkarskie rzeczy itp itd odpadaja, bo ma.. w kinie bylam z nim niedawno, wiec tez lipa. i mam masakryczny problem.. pomozcie ;<
przychodzi mi do głowy jedynie jakaś gra komputerowa, płyta ulubionego zespołu, dobre słuchawki (jeżeli lubi słuchać duzo muzyki)

Cytat:
Napisane przez miSsia_a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję pomocy. Otóż, spotykam się od nie dawna z pewnym facetem. Jest pilotem, więc chciałabym kupić mu coś, co będzie przypominało mu o mnie Coś symbolicznego, małego, coś co będzie np. nosił przy sobie. Myślałam o jakimś breloczku, ale sama nie wiem. Liczę na Waszą pomoc
Jezeli to ma być drobny upominek jakiś fajny brelok może być w porządku Możesz mu też dać swoje małe zdjęcie (np. legitymacyjne) do portfela

Cytat:
Napisane przez maszmuche Pokaż wiadomość
Hej, również mam problem z prezentem dla mojego chłopaka!
Za niedługo mamy 4 rocznicę, a mamy taką tradycję, że dajemy sobie raczej handmade prezenty.
Nie mam pomysłu na prezent w tym roku!

Oto co zrobiłam dla niego już wcześniej, może przyda się komuś taka inspiracja
- zestaw drobiazgów kojarzących się z tą osobą
- piękny, skórzany album wyklejany zdjęciami od początku naszego związku, każde z jakimś zabawnym komentarzem i datą
- składanka muzyczna (Top Hits 2010-2013 ), na której znalazło się chyba około 10 naszych ulubionych utworów, z własnoręcznie robioną okładką oraz opisaną każdą piosenką

Te całe sławetne "kupony" niestety odpadają, a kolaż ze zdjęciami również nie jest za dobry ze względu na brak miejsca na ścianie

Macie jakieś pomysły? Dostałyście kiedyś coś fajnego albo robiłyście dla kogoś?
Ja na urodziny zrobiłam chłopakowi antyramę z różnymi zdjęciami śmiesznie przerobionymi (np. zdjęcie faceta przy ferrari z doklejoną w gimpie głową mojego lubego, plaża na hawajach a pod palmą doklejeni my leżący na kocyku itp), do tego podopisywałam śmieszne zyczenia. Był bardzo zadowolony z tego prezentu Myślę że na rocznicę ten pomysł też mógłby się sprawdzić
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 23:34   #1222
zuziowa9595
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Prezent dla chłopaka.

Hej, potrzebuję pomocy. Mam już pewien zarys prezentu który chce dać chłopakowi. Zaplanowałam ,że kupię koszyk do którego chciałabym wrzucić jakieś drobiazgi (np. cukierki). Tylko z resztą drobiazgów mam problem bo same cukierki to zdecydowanie za mało Nie mam też pomysłów za bardzo jak w oryginalny sposób ten koszyk ozdobić, więc jestem otwarta na wszelkie wasze propozycje
zuziowa9595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 11:18   #1223
whoyoulove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 74
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez nika91nika Pokaż wiadomość
Przemyślałam sprawę rękawiczek i znalazłam jeszcze takie, muszę więcej kasy uzbierać...

Wyglądają na solidne, firma ma ogólnie dobre opinie. Nie wiem na jaki model się zdecydować - obdarowywany to osoba aktywna, ciesząca się życiem, w średnim wieku. Co sądzicie, które lepsze?

http://vistula.pl/vistula-red-rekawiczki,id-68191

http://vistula.pl/vistula-red-rekawiczki,id-68189
weź pierwsze ciekawy model w podobnej cenie ma rowniez Ochnik http://sklep.ochnik.com/rekawiczki-meskie-rm-21.html , ich produkty sa rowniez super jakosci. Ja jednak brałabym te pierwsze z Vistuli wszystko zalezy jeszcze od stylu mezczyzny, moj Ukochany na pewno wolałby te drugie

Edytowane przez whoyoulove
Czas edycji: 2014-11-22 o 11:19
whoyoulove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 15:08   #1224
nika91nika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 21
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Też bardziej podobają mi się pierwsze, mają ładniejszy, ciekawy wzór od tych wszystkich zwykłych. Znowu drugie bardziej eleganckie. Chyba jednak pierwsze....
nika91nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 18:21   #1225
narysowana123
Przyczajenie
 
Avatar narysowana123
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Prezent dla chłopaka.

możesz dorzucić karteczkę z życzeniami i miłymi słowami, kosmetyki :P
narysowana123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 18:27   #1226
narysowana123
Przyczajenie
 
Avatar narysowana123
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Talking Ile wydać?

cześć, dziewczyny! mój chłopak za kilka dni obchodzi 18 urodziny. Wybrałam już prezent, z którego będzie miał radochę zarówno on jak i ja. Tylko zastanawia mnie jedna sprawa, ile wydać? nie chcę przesadzać. Jesteśmy razem rok. Jak myślicie? jakie granice cenowe? z góry dzięki za odpowiedź
narysowana123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 23:30   #1227
whoyoulove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 74
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

http://photos01.istore.pl/28285/photos/big/29660067.jpg wiecie gdzie dostane taka lub podobna? w sklepach stacjonarnych ani internetowych juz nie dostalam. szukam takiej torby - niby sportowa, ale nie do konca, bez wielkiej Pumy czy Nike na srodku...

edit: znalazłam na sportdirect.com... ktoś tam zamawial? jest tam w ogole jakas gwarancja?

Edytowane przez whoyoulove
Czas edycji: 2014-11-23 o 00:01
whoyoulove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 09:41   #1228
Ta jedyna
Rozeznanie
 
Avatar Ta jedyna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dom na jeziorze.:3
Wiadomości: 740
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Jak dla mnie rękawiczki numer 2 są świetne!
Pierwsze bardziej eleganckie. To zależy od stylu ubierania twojego TŻ. Mój ma mniej formalny więc pewnie wolałby 2.

Co do torby to świetna ale niestety nigdzie takiej nie widziałam

A zbliża się powoli szał świąteczny, a ja zastanawiam się nad prezentem dla mojego TŻ. Jest fanem gier planszowych i komiksów. Niestety to pierwsze odpada bo już w tym roku dostał ode mnie 2 A Wy co kupujecie? Bo ja kompletnie nie mam pomysłu!
__________________
12.09.2015
Ta jedyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 09:45   #1229
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Ile wydać?

Cytat:
Napisane przez narysowana123 Pokaż wiadomość
cześć, dziewczyny! mój chłopak za kilka dni obchodzi 18 urodziny. Wybrałam już prezent, z którego będzie miał radochę zarówno on jak i ja. Tylko zastanawia mnie jedna sprawa, ile wydać? nie chcę przesadzać. Jesteśmy razem rok. Jak myślicie? jakie granice cenowe? z góry dzięki za odpowiedź
Skoro wybrałaś to chyba już znasz cenę.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 10:06   #1230
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Prezent dla chłopaka.

Cytat:
Napisane przez zuziowa9595 Pokaż wiadomość
Hej, potrzebuję pomocy. Mam już pewien zarys prezentu który chce dać chłopakowi. Zaplanowałam ,że kupię koszyk do którego chciałabym wrzucić jakieś drobiazgi (np. cukierki). Tylko z resztą drobiazgów mam problem bo same cukierki to zdecydowanie za mało Nie mam też pomysłów za bardzo jak w oryginalny sposób ten koszyk ozdobić, więc jestem otwarta na wszelkie wasze propozycje
takie coś?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 20:34:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.