Dobry fryzjer - Olsztyn - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-17, 20:09   #181
anielas27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Hej jestem w branży przedstawicielem i polecam albo Tomka albo Edyte Gryko też pracowała w Gabrielu salon ma na Warmińskiej 28 numeru do niej do salonu nie pamiętam a prywatnego niestety nie podam albo do Mansardy nad sfinksem numer 895417267
anielas27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 13:58   #182
bobalurinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: domek
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzura slubna Olsztyn

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-01-20 o 07:24
bobalurinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 16:00   #183
bobalurinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: domek
Wiadomości: 5
Dot.: Dokładny-olsztyn!!!

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-01-20 o 07:23
bobalurinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 17:34   #184
Wiorkosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzura slubna Olsztyn

Cytat:
Napisane przez hiskittin Pokaż wiadomość
Witam

Jestem w trakcie poszukiwań fryzjera w olsztynie specjalizującego się w upięciach ślubnych. Miałam tylko jednego sprawdzonego - p. Tomasza Andrzejewskiego (wcześniej pracował w salonie Gabriel), niestety w dniu mojego wesela ma zaplanowany urlop ... Nikt z moich znajomych nie jest w stanie polecic mi jakiegoś dobrego fryzjera, dlatego liczę na Waszą pomoc. Zastanawiam się jeszcze nad salonem Artcut, gdzie strzygę się u p. Adama Jastrzębskiego, jednak w kwestii upięc nie miałam z nim nigdy do czynienia.

Liczę na Waszą pomoc
Pozdrawiam
ja z czystym sumieniem mogę polecić moją fryzjerkę, czesła mnie na studniówkę i na moje wesele i fryzura była rewelacyjna i co najważniejsze trzymała się całą noc. na każdą okazję potrafi uczesać i i z terminem też nie jest dramat bo potrafi się dostosować np przyjechać wcześniej lub zostać dłuzęj w zakładzie. może jej zakład nie jest niewiadomo jak duży ale fachowa robota i ceny też przyzwoite! jak będziesz chętna to napisz to prześle nr do niej.

Edytowane przez Wiorkosia
Czas edycji: 2011-01-18 o 17:39
Wiorkosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 18:11   #185
Wiorkosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez Izamaciejka Pokaż wiadomość
W Salsie w Tesco nie byłam, ale w Salsie na Mrągowiusza za strzyżenie malowanie (jeden kolor farbą) i układanie zapłaciłam 237 zł, siostra za strzyżenie krótkich włosów 55 zł. W Alfie u Doroty za malowanie układanie i strzyżenie zapłaciłam 185 zł (pasemka). A teraz chodzę na Dworcową do Wenus za samo strzyżenie z modelowaniem 30 zł, za malowanie, strzyżenie, układanie 100 zł.
A co do zadowolenia z powyższych salonów:
Salsa totalna załamka i to nie tylko moje zdanie ale i ludzi którzy mnie znają z sprzed wizyty w Salsie i po wizycie w Salsie.
Dorota - Alfa fajnie ale nie rewelacyjnie.
Wenus dokładnie to czego oczekiwałam.

ja byłam raz w salonie SALSA w Tesco i fryzura podobala mi sie po wyjściu od nich ale jak na drugi dzień umyłam to za żadne skarby na świecie nie mogłam ich ułożyć choć moje włosy są podatne. jeśli kiedyś ktoś był w BCS koło Dworca Gł u p. Małgosi (już tam nie pracuje) a był zadowolony -ja byłam bardzo zadowolona - to mogę jutro dać nr tel. Małgosia przyjeżdża do klientki do domu ale nie wiem ile sobie życzy za obcięcie. W salonie było dość drogo bo ja za włosy półdługie( choć moim zdaniem to bliżej im do krótkich niż półdługich) płaciłam 50 zl.
Wiorkosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 12:15   #186
reszka1
Przyczajenie
 
Avatar reszka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łęcze
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Hej hej a jest taki fryzjer o imieniu Darek ale kurczaki nie wiem gdzie ma salon ...może znacie albo słyszałyście .....??
__________________
Obyś doznał tyle szczęścia ile prawdy mówisz....
reszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 18:18   #187
Wiorkosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

niestety nie mogę pomoc.
Wiorkosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 09:50   #188
koniczynkak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez hiskittin Pokaż wiadomość
Poprszę o ten nr . Mój adres email - his_kittin@wp.pl.

A wiecie coś może na temat p. Kasi, która również pracowała w salonie Gabriel a obecnie pracuje w nowym salonie z p. Tomkiem?
pani Kasia jest super, chodziłam do niej nieprzerwanie 3 lata, zawsze doradziła, pamiętała mnie z poprzednich wizyt wiec nie musiałam się produkować _tylko było proszę cięcie jak zwykle byłam u niej tylko na cięciu więc o farbowaniu ani o czesaniu nie mogę się wypowiedzieć

możesz podać dokładny adres tego salonu i nr telefonu?
__________________
http://wegedzieciak.pl/
koniczynkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 08:24   #189
Wiorkosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

jesli chodzi ci o moja fryzjerke to nazywa sie Dorota Borucka i ma salonik na ul. Iwaszkiewicza (?) przy u. Obrońców Tobruku w budynku SAMBA na dole. oto jej nr tel. 607-037-074.polecam
Wiorkosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 01:31   #190
levante94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Exclamation Poszukiwany fryzjer w Olsztynie.

Poszukuje fryzjera który mógłby mi wystylizować taką o fryzuręimg121168.fryzury-meskie.995754.jpg.

Prosiłbym o szczegółowe dane takie jak adres, telefon, mail ;]
levante94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 21:40   #191
kOtusx3
Raczkowanie
 
Avatar kOtusx3
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Poszukiwany fryzjer w Olsztynie.

Witajcie Dziewczyny!

Gdzie w Olsztynie mogę ściąć długie dość rzadkie włosy? Chodzi mi jedynie o strzyżenie. Dodam tylko, że zależy mi na tym aby fryzjer nie ściął więcej niż potrzebuję i żeby fryzurka była taka o jaką proszę Najlepiej żeby cena była mniejsza niż 50 zł ale wyższą też przecierpię ;P

Proszę o odpowiedzi i jeśli to możliwe adres lub jakąś lokalizację salonu a już w ogóle bym była wdzięczna za numer telefonu
kOtusx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 20:23   #192
kasiek119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Szukam fryzjera Adama, który kiedyś pracował w Biocosmetics Studio na ul. Przemysłowej. Czy ktoś wie, gdzie go znaleźć?
kasiek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 18:56   #193
Wiorkosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez kasiek119 Pokaż wiadomość
Szukam fryzjera Adama, który kiedyś pracował w Biocosmetics Studio na ul. Przemysłowej. Czy ktoś wie, gdzie go znaleźć?
ja mam namiary ale na Panią Małgosię która tam pracowała ale się popytam i mam nadzieję,że uda mi się pomóc.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------



---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

wczoraj spotkałam się z dawno niewidzianą koleżanką i byłam pod wrażeniem jej fryzury (nie ja jedna). Powoiedziala mi ze obcinała się w salonie w REALu i ze jest bardzo zadowolona. Mówiła też, że wielu jej znajomych tam się śninało i też są zadowoleni. Jeśli chodzi o cenę to dziś byłam w REALu i za mycie+masaż+obcięcie+mode lowanie 39PLN. Nie było podziału na długość włosów więc chyba jest jedna cena i nie wydaje mi się wygórowana. sama nie bylam i nie wiem czy z czystym sumieniem moge polecić. w sobote chciałabym się tam przejść i obciąć wiec jak mi się uda to dam znać!
Wiorkosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 21:17   #194
joasia8706
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 36
GG do joasia8706
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez reszka1 Pokaż wiadomość
Hej hej a jest taki fryzjer o imieniu Darek ale kurczaki nie wiem gdzie ma salon ...może znacie albo słyszałyście .....??
Wiem, że Darek pracuje w salonie "U Zimka", ul. Wilczyńskiego 27

levante94- właśnie Pana Darka mogę polecić, jeżeli chodzi o tego typu fryzurę. Tylko niestety troche to kosztuje. Namiary znajdziesz sam bez problemu, wystarczy wpisać "u zimka, olsztyn"

Edytowane przez joasia8706
Czas edycji: 2011-03-01 o 21:21
joasia8706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 12:13   #195
kOtusx3
Raczkowanie
 
Avatar kOtusx3
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez Wiorkosia Pokaż wiadomość
ja mam namiary ale na Panią Małgosię która tam pracowała ale się popytam i mam nadzieję,że uda mi się pomóc.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------



---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

wczoraj spotkałam się z dawno niewidzianą koleżanką i byłam pod wrażeniem jej fryzury (nie ja jedna). Powoiedziala mi ze obcinała się w salonie w REALu i ze jest bardzo zadowolona. Mówiła też, że wielu jej znajomych tam się śninało i też są zadowoleni. Jeśli chodzi o cenę to dziś byłam w REALu i za mycie+masaż+obcięcie+mode lowanie 39PLN. Nie było podziału na długość włosów więc chyba jest jedna cena i nie wydaje mi się wygórowana. sama nie bylam i nie wiem czy z czystym sumieniem moge polecić. w sobote chciałabym się tam przejść i obciąć wiec jak mi się uda to dam znać!
A mogę prosić o jakiś telefon abym mogła się umówić, bo nie mieszkam w Olsztynie i będę tylko na weekend więc mogą mnie od razu nie przyjąć
kOtusx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 17:33   #196
kOtusx3
Raczkowanie
 
Avatar kOtusx3
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Czy ten salon nazywa się "Lovely Look"?
kOtusx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 16:23   #197
Wiorkosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

tak ale tel nie znam

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

ale mysla ze jak pojdziesz w weekend to tez nie mam tam nie wiadomo jakich kolejek
Wiorkosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 20:32   #198
tataimama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Na gruperze kupiłam kupon do wykorzystanie w kleina design -
PEŁEN PROFESJONALIZM POLECAM!!!
tataimama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 10:14   #199
Lithium90
Przyczajenie
 
Avatar Lithium90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 25
Był ktoś? (Olsztyn-Glamour-Limanowskiego)

Hej Kochane,
rzadko kiedy tu zaglądam, ale przyszedł taki czas, że muszę się Was poradzić... Długo zapuszczałam włosy, są grube i mocne, zależy mi jednak,żeby na wiosnę wyczarować na nich coś fajnego. Mianowicie chciałabym je jakoś fajnie wycieniować, ale żeby na długości zostały te same... I tu zaczyna się mój problem-dawniej kiedy chodziłam do fryzjera, nie zawsze byłam zadowolona-mam wrażenie, że trafiałam na mało kumatych... I często bardzo niszczyli mi włosy tnąc je brzytwą do cieniowania (głupia byłam,że na to pozwalałam, ale cóż.. wtedy nie wiedziałam jak bardzo niekorzystnie wpływa to na włosy). I tu mam pytanie do Was, czy byłyście może w tym gabinecie kosmetyczno-fryzjerskim "Glamour" na ul. Limanowskiego w Olsztynie? Jest tam jakiś fryzjer/ka godni polecenia? A może kojarzycie jakieś inne dobre zakłady fryzjerskie? Zależy mi,żeby były blisko Centrum W załączniku podaję Wam jaki efekt chciałabym uzyskać Buziaki, liczę na Was!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eva_longoria_l_7913.jpg (20,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eva-longoria7.jpg (22,1 KB, 13 załadowań)
Lithium90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 21:08   #200
dolij
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Był ktoś? (Olsztyn-Glamour-Limanowskiego)

Jestem stałą klientką tego salonu od 5-6 lat. I spokojnie mogę polecić, zwłaszcza panią Kasię Matras- fajna babeczka, zawsze wychodzę od niej zadowolona, bo w przeciwieństwie do niektórych fryzjerów SŁUCHA tego co się mówi
dolij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 21:13   #201
Lithium90
Przyczajenie
 
Avatar Lithium90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 25
Dot.: Był ktoś? (Olsztyn-Glamour-Limanowskiego)

Dzięki przeogromne dolij Co prawda myślałam, że więcej osób odpowie na mój post, ale dobrze, że chociaż Ty się odezwałaś. A powiedz mi jeszcze-długo się czeka na termin w tym salonie? No i jeżeli mogłabyś, to proszę podaj mi nr do tego salonu, bo nie wiem czy te w internecie są aktualne
PS. i jeszcze tak z czystej ciekawości-sama masz krótkie włoski, czy długie?
pozdrawiam
Lithium90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 11:11   #202
Lithium90
Przyczajenie
 
Avatar Lithium90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 25
Dot.: Był ktoś? (Olsztyn-Glamour-Limanowskiego)

a i może od razu zapytam o ceny, czy są mocno "wygórowane" czy też w miarę przystępne?
Lithium90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 19:10   #203
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Był ktoś? (Olsztyn-Glamour-Limanowskiego)

Ja byłam, wzielam zdjecie,wszystko wytlumaczylam, po czym Pani ciachnęła mi włosy na wysokości szczęki (a były i miały zostać do zapięcia stanika). Do teraz mam traumę...
__________________
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 18:44   #204
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Dziewczyny a jakieś opinie o salonie Salasa w Tesco?Na Mrągowiusza widziałam,że nie polecacie.Akurat na gruponie jest kupon i zastanawiam się czy warto...
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 20:30   #205
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakieś opinie o salonie Salasa w Tesco?Na Mrągowiusza widziałam,że nie polecacie.Akurat na gruponie jest kupon i zastanawiam się czy warto...
a nie czasem odwrotnie ? tez widzialam wlasnie ten kupon ale mi sie przydaloby farbowanko na mragowiusza bylam tylko raz i zle sie tam czulam. To wygladalo jak jakies salony a nie fryzjer. a co do reszty pewnie zalezne jest na kogo sie trafi w razie gdybys skorzystala to daj znac jak bylo
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 20:30   #206
zielonomi_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 136
Dot.: Dobry Fryzjer W Olsztynie - Proszę Jak Najszybciej!!!!

Czy macie jakieś doświadczenie z salonem fryzjerskim Keune przy Pstrowskiego oraz Galeria Fryzur "Expert" również przy Pstrowskiego? Chciałabym dośc radykalnie obciąć włosy i nie wiem na jaki salon się zdecydować. Czy ktoś się orientuje jaki jest czas oczekiwania na wizytę w obu salonach?
zielonomi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 13:18   #207
Wiorkosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

ja byłam w Tesco i na pewno więcej tam nie pójdę. nie wiem czy trafiłam na kogoś kto nazywa siebie fryzjerką z doświadczeniem czy może jakaś klientka się akurat nudziła w oczekiwaniu na malowanie i postanowiła mnie obciąć. ale wydaje mi sie, że ta pseudo fryzjerka tam już nie pracuje bo długi czas jej nie widzę. Ale tłumów tam nie ma więc wydaje mi się, że to też coś znaczy.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez zielonomi_ Pokaż wiadomość
Czy macie jakieś doświadczenie z salonem fryzjerskim Keune przy Pstrowskiego oraz Galeria Fryzur "Expert" również przy Pstrowskiego? Chciałabym dośc radykalnie obciąć włosy i nie wiem na jaki salon się zdecydować. Czy ktoś się orientuje jaki jest czas oczekiwania na wizytę w obu salonach?
ja byłam w Kenue na malowaniu pasemek i byłam zadowolona bardzo (no może oprócz ceny). malowała mi włosy taka Pani z super ekstra kręconymi włosami. Było to dość dawno więc nie wiem jak teraz wygląda sprawa cenowo . jak chciałąm się umówić z pół roku temu na obcięcie to dość długo trzeba było czekać ale warto się przejść i samemu dopytać.
Wiorkosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 21:20   #208
azuzu
Raczkowanie
 
Avatar azuzu
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 422
Dot.: Był ktoś? (Olsztyn-Glamour-Limanowskiego)

jeśli chodzi o słuchanie klientek, to na pewno polecam panią Asię z salonu na Wilczyńskiego, bodajże salon nazywa się HairStyle,albo coś w tym stylu... Tuż przy Rossmanie w każdym razie :P zawsze jak chodziłam do fryzjerów i prosiłam o podcięcie końcówek, potem wychodziłam niemalże z płaczem bo fryzjerzy zawsze 'wiedzą lepiej'... tu tak nie było, obcinam się u nich od ponad roku, jestem bardzo zadowolona
__________________
wymiana książkowa
azuzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 15:39   #209
kasiella7
Raczkowanie
 
Avatar kasiella7
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mrągowo
Wiadomości: 72
Wink Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

A kto robił sobie włosy w New Image u A.Szczepańskiego na ul.Dworcowej?Bardzo proszę o opinie.
kasiella7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 19:11   #210
Killer2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Dziewczyny,gorąco polecam fryzjerkę na Jarotach na ul Laszki w salonie kosmetycznym MONIQE. zrobiła mi totalną metamorfozę chodziłam do wielu ale jeszcze nikt nie dopasował mi strzyżenia,koloru i uczesania. Jest w tym co robi z włosami profesjonalistką.klaski :klas ki: Jeszcze raz gorąco polecam!!! Nr tel do niej 601 25 66 21
Killer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-22 10:18:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.