Czarna lista oszustów z Allegro - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-21, 11:09   #211
Radoska35
Rozeznanie
 
Avatar Radoska35
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 619
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

A ja dla odmiany przestrzegę przed kupującym, a raczej wyłudzającym, o niku "wolny2234". Podpisującym się Alicja K. lub Tomasz K. z Raczkowa. Metoda działania jest prosta. Wrzucają towar do koszyka, wybiera jako metodę płatności przelew tradycyjny, a potem wysyła do sprzedającego mail ponaglający ze zdjęciem rzekomej wpłaty. Której oczywiście nigdy nie było. Ja nie dałam się nabrać, ale z racji, że allegro zablokowało wystawianie komentarzy kupującym tu ostrzegam przed tą osobą. Na jego koncie jest już negatywny komentarz, bo sprzedał dziewczynie maskotkę, ale jej nie wysłał. Pieniędzy nie odzyskała. Jak widać allegro przyzwala na takie rzeczy.
Radoska35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 12:24   #212
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Cytat:
Napisane przez Radoska35 Pokaż wiadomość
A ja dla odmiany przestrzegę przed kupującym, a raczej wyłudzającym, o niku "wolny2234". Podpisującym się Alicja K. lub Tomasz K. z Raczkowa. Metoda działania jest prosta. Wrzucają towar do koszyka, wybiera jako metodę płatności przelew tradycyjny, a potem wysyła do sprzedającego mail ponaglający ze zdjęciem rzekomej wpłaty. Której oczywiście nigdy nie było. Ja nie dałam się nabrać, ale z racji, że allegro zablokowało wystawianie komentarzy kupującym tu ostrzegam przed tą osobą. Na jego koncie jest już negatywny komentarz, bo sprzedał dziewczynie maskotkę, ale jej nie wysłał. Pieniędzy nie odzyskała. Jak widać allegro przyzwala na takie rzeczy.
Od siebie dodam, że nie mam pojęcia co na celu miało allegro wprowadzając te zmiany. To, że czasem dostalo się negatywa w odwecie od sprzedającego (niesłusznie), to co to za problem?? Ludzie czasem sami dochodzili do tego, kto faktycznie jest winny, ale dalo się też przeczytać zdanie drugiej strony. Owszem czasem to czeski film, ale byl do wglądu. Teraz jest wszystko zamiatane pod dywan.
Inny problem to wykasowanie komentarzy osobom sprzedającym, zostaly tylko chyba z 3 miesięcy (nie byłam na bieząco, gdyż mialam/mam problemy zdrowotne, ale niech mnie ktoś poprawi jesli się mylę). W efekcie zostalam z 3 komentarzami, podczas kiedy na allegro jestem ponad 10 lat i mialam okolo 200 komentarzy. Niestety nie sprzedawalam regularnie (gdyz to nie moj "interes", tylko oddawalam co zbedne bylo i nietrafione/znudzone), a w ciągu ich wymyslonych 3 miesiecy to w ogole praktycznie nie sprzedawalam. Z tymi 3 komentarzami jestem jak swiezynka na allegro, nie mam swoich komentarzy z dobrymi ocenami, nie wzbudzam juz takiego zaufania jak wtedy, kiedy je mialam! Allegro chcialo pomoc tylko tym, ktorzy sprzedaja regularnie (czytaj sklepy glownie)- przy okazji wykasowali tez te zle np sprzed roku czy wiecej (!). Mysl nasuwa sie sama- liczy sie tylko zysk, nie pojedyncza jednostka.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-22, 17:44   #213
Radoska35
Rozeznanie
 
Avatar Radoska35
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 619
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;75665216]Od siebie dodam, że nie mam pojęcia co na celu miało allegro wprowadzając te zmiany. To, że czasem dostalo się negatywa w odwecie od sprzedającego (niesłusznie), to co to za problem?? Ludzie czasem sami dochodzili do tego, kto faktycznie jest winny, ale dalo się też przeczytać zdanie drugiej strony. Owszem czasem to czeski film, ale byl do wglądu. Teraz jest wszystko zamiatane pod dywan.
Inny problem to wykasowanie komentarzy osobom sprzedającym, zostaly tylko chyba z 3 miesięcy (nie byłam na bieząco, gdyż mialam/mam problemy zdrowotne, ale niech mnie ktoś poprawi jesli się mylę). W efekcie zostalam z 3 komentarzami, podczas kiedy na allegro jestem ponad 10 lat i mialam okolo 200 komentarzy. Niestety nie sprzedawalam regularnie (gdyz to nie moj "interes", tylko oddawalam co zbedne bylo i nietrafione/znudzone), a w ciągu ich wymyslonych 3 miesiecy to w ogole praktycznie nie sprzedawalam. Z tymi 3 komentarzami jestem jak swiezynka na allegro, nie mam swoich komentarzy z dobrymi ocenami, nie wzbudzam juz takiego zaufania jak wtedy, kiedy je mialam! Allegro chcialo pomoc tylko tym, ktorzy sprzedaja regularnie (czytaj sklepy glownie)- przy okazji wykasowali tez te zle np sprzed roku czy wiecej (!). Mysl nasuwa sie sama- liczy sie tylko zysk, nie pojedyncza jednostka.[/QUOTE]

Allegro twierdzi, że komentarze dot. kupujących nich nie wnosiły. To oczywiście bzdura. Tak jak piszesz chodzi o kasę. Oszust natnie kilka osób, ale jak choć raz zapłaci uczciwie to Allegro już ma zysk. To jawna dyskryminacja. Skoro biorą prowizję i zarabiają na transakcjach powinni się poczuwać do ochrony sprzedającego. Tymczasem oni nawet zgłoszone i ewidentne sprawy bagatelizują. Czyli przyklaskują oszustom. Ja na szczęście korzystam z ich usług sporadycznie, a teraz to już w ogóle przerzucę się na OLX. Kasowanie komentarzy też ma na celu zwiększenie sprzedaży. Klient teraz jest nieświadomy u kogo kupuje. Tak jak piszesz, liczy się zysk.
Radoska35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 18:43   #214
anulkaAnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 4
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

ekstramoda_pl na allegro , bądź MODA na olx

ostrzegam przed nimi, maja pozytywne komentarze na allegro a ja raz kupilam u nich na allegro buty i dostalam inne niz zamawialam i zero kontaktu zeby je wymianic. Olałam to. niestety jakich czas poźniej na olx kupilam buty i okazało sie że to od tych samych ludzi a mieli inny nick i przepadłam. zero kontaktu, ani butów , ani pieniędzy.

OSZUŚCI !!!!!
anulkaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 20:27   #215
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Cytat:
Napisane przez anulkaAnia Pokaż wiadomość
ekstramoda_pl na allegro , bądź MODA na olx

ostrzegam przed nimi, maja pozytywne komentarze na allegro a ja raz kupilam u nich na allegro buty i dostalam inne niz zamawialam i zero kontaktu zeby je wymianic. Olałam to. niestety jakich czas poźniej na olx kupilam buty i okazało sie że to od tych samych ludzi a mieli inny nick i przepadłam. zero kontaktu, ani butów , ani pieniędzy.

OSZUŚCI !!!!!
Zgłosiłaś sprawę na policję?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 18:30   #216
Dominik33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Kolejnym oszustem na listę jest: BORAS16
Ten sprzedawca znacznie zawyża oceny oferowanych płyt winylowych. Po zareklamowaniu i odesłaniu płyty nie zwrócił kosztów transakcji, po czym wystawił ten sam artykuł z niezmienionym opisem oraz ceną sprzedaży. Bezczelny na maksa.
Radzę omijać szerokim łukiem.
Dominik33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 20:47   #217
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Firma REDOS. Nicków podobno więcej niżeli jeden

Oszukali na ok 300tys zł. Konta juz zablokowane ale ostrzegam dla tych ludzi, jeżeli by tak cudem wrócili.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-11, 21:12   #218
coco1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Nieuczciwy sprzedawca - zlota_kaczuszka
Kupiłam buty, które rzekomo miały być nowe z metką producenta a otrzymałam zniszczone, używane i wadliwe buty. Sprzedający przez telefon dwukrotnie zgodził się zwrócić mi cały koszt wraz z przesyłką po czym po 2 dniach wszystkiego się wyparł i mnie oskarżył o zniszczenie butów.
Sprawa zgłoszona na policję.
Ostrzegam bo sprzedający nic sobie z tego nie robi i nadal sprzedaje używane buty jako nowe.

Edytowane przez coco1111
Czas edycji: 2019-07-11 o 21:14
coco1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 10:10   #219
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Sprzedający ma kilka kont i tworzy nowe jak stare mają już za dużo złych opinii. Nazwa firmy to

Aidem

Patrycja Nalepa

Osiczyna 3

34-103 Witanowice

NIP 549 231 04 52



Zdecydowanie nie polecam zakupów u tego sprzedającego. Prawdziwy bezczelny Janusz biznesu. Dostałam niepełne zamówienie, sprzedający nie czuł się w obowiązku dosłania mi brakujących przedmiotów. Allegro nie bardzo pomaga, w efekcie straciłam pieniądze, czas i nerwy na próbę rozwiązania sytuacji. Od teraz sprawdzam dokładnie sprzedających i nie kupuje jeżeli nie ma 99 % dobrych opinii.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 22:42   #220
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Czarna lista oszustów z Allegro

Pinapple nie polecam nie chcieli zwrócić pieniędzy za telefon gdzie dokonałam zwrotu,bo jednak był nietrafiony prezent nie dość,że niby dopatrzyli się jakiś rys gdzie telefon był tylko włączony to jeszcze 500 zł w tył bo stwierdzili,że gwarcja leci


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-23 23:42:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.