Róże, rozświetlacze - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-23, 07:28   #3511
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

pudry2.jpg

wskazujący - vipera mozaika 102
drugi - sephora różowy rozświetlacz z kwiatuszkami
3 - inglot pasiak highlighter
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson

Edytowane przez KujawiankA
Czas edycji: 2011-11-23 o 07:30
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 07:38   #3512
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Załącznik 4354587

wskazujący - vipera mozaika 102
drugi - sephora różowy rozświetlacz z kwiatuszkami
3 - inglot pasiak highlighter
dzieki za zdjecia, dzisiaj zobacze je na żywo
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 07:50   #3513
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Mało na nich widać niestety. Moim aparatem i w tym świetle to tragedia :-(
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 07:53   #3514
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

ciezko cos na nich zobaczyć ale liczą sie chęci dzisiaj bede miala duzy dylemat w sephorze i inglocie, a którego Ty najczesciej uzywasz tak na codzien? albo wogóle który bardziej lubisz?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 07:56   #3515
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Ten inglotowski dopiero niedawno kupiłam. Doszłam do wniosku, że on się na rozświetlacz nie nadaje. Ja go nakładam na cała twarz. ładnie ożywia tępego double wear'a.

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cebulki, a masz w domu jakikolwiek rozświetalcz? Żebym mogła Ci porównać?


Jesli o kości policzkowe chodzi to zdecydowanie sephora z tych dwóch. jak już wspomniałam inglotowski ledwo widać. ja mam suchą cerę (tłustej odradzam) i on nawet bardzo delikatnie całą twarz rozświetla. na kościach u mnie znika. Nie widać go praktycznie wcale.
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 08:52   #3516
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Ten inglotowski dopiero niedawno kupiłam. Doszłam do wniosku, że on się na rozświetlacz nie nadaje. Ja go nakładam na cała twarz. ładnie ożywia tępego double wear'a.

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cebulki, a masz w domu jakikolwiek rozświetalcz? Żebym mogła Ci porównać?


Jesli o kości policzkowe chodzi to zdecydowanie sephora z tych dwóch. jak już wspomniałam inglotowski ledwo widać. ja mam suchą cerę (tłustej odradzam) i on nawet bardzo delikatnie całą twarz rozświetla. na kościach u mnie znika. Nie widać go praktycznie wcale.
nie mam żadnego rozświetlacza, to byłby mój pierwszy chodzi mi walsnie o ksoci policzkowe tylko, kiedys próbowałam inglota ale tak jak piszesz nie było go nic widac
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 09:03   #3517
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
ciezko cos na nich zobaczyć ale liczą sie chęci dzisiaj bede miala duzy dylemat w sephorze i inglocie, a którego Ty najczesciej uzywasz tak na codzien? albo wogóle który bardziej lubisz?

W kremie: mam super max factor w sztyfcie, elf w tubce i high beam benefita w słoiczku. Wszystkie spełniają moje oczekiwania. Wole jednak rozświetlacze w kamieniu, bo łatwiej się ich uzywa z tępymi, kryjącymi podkładami, do których stosowania jestem zmuszona.

W kamieniu: Do tej pory najczęściej używałam tego z sephory i shimmera z essence (już wycofany niestety). Poza nimi bardzo często jako rozświetlacza używam cieni do powiek

Nie mam żadnego w kamieniu, z którego byłabym w 100% zadowolona. Cały czas szukam. Kilka dni temu kupiłam paskowy, rozświetlający róż z sephory i też to był niewypał.

Teraz myslę nad trójkątnym różem rozświetlaczem z avon http://allegro.pl/podwojny-roz-do-tw...933928032.html
i nowym rozświetlaczem z revlona. http://allegro.pl/revlon-colorstay-m...936376443.html
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 09:07   #3518
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
W kremie: mam super max factor w sztyfcie, elf w tubce i high beam benefita w słoiczku. Wszystkie spełniają moje oczekiwania. Wole jednak rozświetlacze w kamieniu, bo łatwiej się ich uzywa z tępymi, kryjącymi podkładami, do których stosowania jestem zmuszona.

W kamieniu: Do tej pory najczęściej używałam tego z sephory i shimmera z essence (już wycofany niestety). Poza nimi bardzo często jako rozświetlacza używam cieni do powiek

Nie mam żadnego w kamieniu, z którego byłabym w 100% zadowolona. Cały czas szukam. Kilka dni temu kupiłam paskowy, rozświetlający róż z sephory i też to był niewypał.

Teraz myslę nad trójkątnym różem rozświetlaczem z avon http://allegro.pl/podwojny-roz-do-tw...933928032.html
i nowym rozświetlaczem z revlona. http://allegro.pl/revlon-colorstay-m...936376443.html
nie myslałam ze to tak ciężko kupic idealny rozswietlacz, nie chce wydawac pieniedzy na jakis bardzo drogi bo to nie jest kosmetyk którego uzywa sie non stop, co do cieni jako rozswietlacz widzialam ostatnio bardzo aldne cienie Loreala które po maźnieciu na skóre dawały śliczny blask
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 09:13   #3519
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Ja lubię bardzo rozświetlacze i w związku z tym, że mam straszną cerę i mocno kryjących podkładów muszę używać to rozświetlacz jest w moim przypadku konieczny. Używam codziennie. jesli nie chcesz wydawać dużych pieniędzy to może przed zakupem pooglądaj sobie cienie. ja bardzo lubie cienie z pierre rene. Cena bardzo niska ok 7zł a efekt na skórze bardzo ładny. mają mnóstwo odcieni i konsystencji. Z drobinakmi i bez. Bardziej i mniej kremowe, metaliczne i zwykłe perłowe i takie z drobinkami. Są chyba cztery formuły.
M. in. http://www.pierrerene.pl/index.php?fp=produkt&id=21 One bardzo dobrze spisują się w roli rozświetlacza.

Napisz jak juz cos kupisz. Może jeszcze coś innego wpadnie Ci w oko
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 09:18   #3520
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

na tą chwile jestem zdecydowana na sephore przypomniałam sobie ze dziewczyny Sugarbomb z Benefitu okreslaja jako rozswietlacz a dla mnie to raczej róż (uzywam go na codzien)

przegladam teraz swatche tego rozswietlacza revlonu i bardzo sie mi podoba
zastanawiam sie nad tym co pokazałas lub nad tym
http://allegro.pl/revlon-pure-confec...936376471.html


no i juz jestem po zakupach, kupilam rozswietlacz sephory w kolorze pink, podobal sie mi efekt na dłoni - daj znac jak zdecydujesz sie na ten z revlonu bo on bardzo mnie kusi
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder

Edytowane przez cebulki
Czas edycji: 2011-11-23 o 12:58
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 17:18   #3521
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

oo tego w okrągłym revlona nie widziałam. Sądzę jednak, że dopiero w następnym miesiącu pozwolę sobie na kolejne rozświetlaczowe zakupy
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 18:02   #3522
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Załącznik 4354587

wskazujący - vipera mozaika 102
drugi - sephora różowy rozświetlacz z kwiatuszkami
3 - inglot pasiak highlighter
dzięki za zdjęcia.

czy mogłabyś mi jeszcze opisać, jak vipera wygląda po rozmazaniu na dłoni? Czy delikatnie rozjaśnia, czy daje lekki połysk? Czy dobra jest do codziennego makijażu to pracy itp?
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2011-11-24 o 10:11
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 11:05   #3523
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
może kulki sensique?
hmm mialam je kiedys, bylo to dosyc dawno ale z tego co pamietam so slabe byly

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dziwne to, prawda? Mówie jednak całkiem poważnie. Może dlatego, że mam nie te meteoryty, które mieć powinnam (beige chic, mythic, motyle i pearly white). meteoryty uwielbiam za zapach i calą ich otoczkę, ale u mnie vipera tworzy taki swoisty 'woal" na twarzy. Meteorki sa dla mnie bardziej blink blink.


Pasiaka bobbi brown miałam i sie pozbyłam. Za różowy był a ja nie lubię różowych rozświetlaczy. Poza tym, moim zdaniem, absolutnie nie był, wart swojej ceny.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------




o którym elfie mówisz? Tym w tubce? ja bardzo je lubię. Szkoda, że nie maja odpowiednika w kamieniu.
mam w tubce i w sztyfcie, uzywam w tubce bo jest dla mnie wygodniejszy, wyciskam sobie go na reke, niestety zdjecia na aukcji sa troche dziwne i wzielam jakis jasno rozowy ktory do mnie troche nie pasuje, a ty jaki kolor masz i jak wyglada na skorze? w sztyfcie mam w watku wymiankowym

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Czy znacie jakiś rozświetlacz, najlepiej w kremie/żelu/emulsji, który da efekt tafli wody? Coś w stylu High Beam, ale w niższej cenie Słyszałam, że lotion Boots No. 7 jest rewelacyjny, ale niestety nie mogę go znaleźć ani na allegro, ani na ebay

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------


A ten elf daje efekt mokrych policzków?
moim zdaniem daje ale trzeba dobrze dopasowac kolor zeby sie zbytnio z twarzy nie wybijal
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 13:12   #3524
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

czy znacie jakiś odpowiednik różu Clinique Iced Lotus?

Edytowane przez marynka42
Czas edycji: 2011-11-26 o 20:46
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 17:02   #3525
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

nie wiem czy ktoras z Was oglada "Kiedy sie zakocham" na tv4 ale w tej telenoweli ta aktorka ma niesamowita twarz( niestety nie moglam zbytnio znalesc zdjecie ktore by to oddalo, no moze to drugie) ma taka promienista, blyszczaca twarz, z poswiata, jakby spryskana woda.
ciekawe czego ona uzywa....ach..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kiedy-sie-zakocha1.jpg (35,1 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 129769369.jpg (45,2 KB, 214 załadowań)
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 22:58   #3526
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

spam
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!




Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-12-01 o 12:26
capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 11:07   #3527
sarssa
Zadomowienie
 
Avatar sarssa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 105
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

I ja kocham wszystko to, co rozświetla

Czy ktoraś z Was ma rozświetlacz Revlona z serii Colorstay, taki jak na 1 obrazku ? Zastanawiam się czy w rzeczywistości nadaje różowy odcień skórze, wolałabym tego uniknąć (mam ciemną karnację w trochę żółtawym odcieniu i wszelkie róże nie wyglądają na niej dobrze).Na swatchach wypada to różnie, stąd pytam tutaj w nadziei że ktoś już testował

Z tej serii mam bronzer Suntan Matte, który szczerze polecam. Dla lubiących bronzery z drobinkami odpowiedni bedzie odcień Sunkiss (na znalezionym w sieci swatchu znajdują się 3 w/w odcienie, Suntan matte jest ostatni ).

Mam też typowy rozświetlacz w formie emulsji, również z Revlona - Age Defying Spa Face Illuminator. Tubka ma poj. 30ml; rozswietlacz wydaje się być bardzo wydajny, nie ma brokatu, daje miły dla oka efekt glow i długo się utrzymuje. Minęło trochę czasu zanim nauczyłam się nim posługiwać, bo jako, że nie używam podkładów płynnych to nakładany na sypki puder - ścierał mi wszystko Nakładany pod - nadawał twarzy wypoczęty, zdrowy wygląd ale nie dawał efektu tafli. Niedawno dopiero zaczęłam go wklepywać w strategiczne miejsca, jako ostatni etap makijażu i wygląda świetnie
To na razie najlepszy produkt tego typu jaki miałam, ale szuakam nadal czegoś co mnie w 100% zadowoli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12771031.jpg (36,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg revlon-colorstay-mineral-finishing-powder-020-suntan-matte-320-p.jpg (23,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (113,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 103380859-260x260-0-0_Revlon+Revlon+Age+Defying+Spa+Face+Illuminator+Bar.jpg (6,5 KB, 18 załadowań)
sarssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 18:11   #3528
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
dzięki za zdjęcia.

czy mogłabyś mi jeszcze opisać, jak vipera wygląda po rozmazaniu na dłoni? Czy delikatnie rozjaśnia, czy daje lekki połysk? Czy dobra jest do codziennego makijażu to pracy itp?

jeśli nadal jestes zainteresowana to mogę poprosić Męże, żeby mi zrobił fotkę. Jednak dopiero w sobotę (musi być dzienne światło)

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez sarssa Pokaż wiadomość
I ja kocham wszystko to, co rozświetla

Czy ktoraś z Was ma rozświetlacz Revlona z serii Colorstay, taki jak na 1 obrazku ? Zastanawiam się czy w rzeczywistości nadaje różowy odcień skórze, wolałabym tego uniknąć (mam ciemną karnację w trochę żółtawym odcieniu i wszelkie róże nie wyglądają na niej dobrze).Na swatchach wypada to różnie, stąd pytam tutaj w nadziei że ktoś już testował

Z tej serii mam bronzer Suntan Matte, który szczerze polecam. Dla lubiących bronzery z drobinkami odpowiedni bedzie odcień Sunkiss (na znalezionym w sieci swatchu znajdują się 3 w/w odcienie, Suntan matte jest ostatni ).

Mam też typowy rozświetlacz w formie emulsji, również z Revlona - Age Defying Spa Face Illuminator. Tubka ma poj. 30ml; rozswietlacz wydaje się być bardzo wydajny, nie ma brokatu, daje miły dla oka efekt glow i długo się utrzymuje. Minęło trochę czasu zanim nauczyłam się nim posługiwać, bo jako, że nie używam podkładów płynnych to nakładany na sypki puder - ścierał mi wszystko Nakładany pod - nadawał twarzy wypoczęty, zdrowy wygląd ale nie dawał efektu tafli. Niedawno dopiero zaczęłam go wklepywać w strategiczne miejsca, jako ostatni etap makijażu i wygląda świetnie
To na razie najlepszy produkt tego typu jaki miałam, ale szuakam nadal czegoś co mnie w 100% zadowoli

Też się nad tym rozświetlaczem zastanawiam A ten w tubce daje efekt podobny do high beam benefita czy elfa w tubce czy jeszcze inny?
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 20:24   #3529
sarssa
Zadomowienie
 
Avatar sarssa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 105
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość

Też się nad tym rozświetlaczem zastanawiam A ten w tubce daje efekt podobny do high beam benefita czy elfa w tubce czy jeszcze inny?
Niestety nie testowałam tych dwóch osobiście, więc nie mogę powiedzieć nic na ten temat High beama skreśliłam zresztą na początku przez różowy pigment, ale może kiedyś wypróbuję jego wersję żółtawą, z Moon w nazwie..

Co do emulsji Revlona, to ona wystepuje w kilku odcieniach i w zależności od koloru daje różny efekt (liczy się tutaj też pewnie karnacja użytkowniczki). Ja mam 030 Gold Light i ta wersja daje złocistą poświatę; jeśli ktoś ma jasną cerę to nie jest to zbyt dobry odcień. Żałuję, że nie mam najjaśniejszej emulsji, ona pewnie dawałaby bardziej mroźny niż słoneczny efekt.
Jeśli ktoś stosuje płynny podkład to można sobie go mieszać z Revlonem

Strasznie mnie ciekawi jak w rzeczywistości spisuje się ten różowy rozświetlacz w kamieniu
sarssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-01, 23:30   #3530
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Dziewczyny a może któraś by się chciała przyłączyć do rozbiórki osławionych Meteorytów Guerlain. Wiele dobrych słów znajdziecie na KWC

Zbieram chętne do rozbiórki. Pozdrawiam.

Ktoś chętny to proszę na PW
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 19:47   #3531
Amerat
Raczkowanie
 
Avatar Amerat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 63
Róże Loreal


Do tej pory używałam różu
LOREAL BLUSH DELICIEUX w ocieniu 04 ROSEWOOD , opakowanie się kończy dlatego chciałabym zapytać czy odcień 50SOFT ROSEWOOD, ale z serii LOREAL COLOR MINERALS BLUSH byłby podobny?

Która seria róży loreal jest lepsza?

Dziękuję za wszelkie porady
Amerat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 20:38   #3532
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Róże Loreal

witaj, jest caly watek na temat kolorowki l'oreala, wraz ze swatchami.Zapraszam.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 12:54   #3533
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Muszę się pochwalić, że ostatnio kupiłam sobie dwie rozświetlające perełki Pierwsza to Wiosenna mgła pudrowa Pease nr 11 [co za nazwa ], na którą skusiłam się pod wpływem wizażu Druga to róż wpiekany Deborah d-blush w kolorze Mystic Brown, który dorwałam w małej drogeryjce na podkarpaciu.

Oba świetnie rozświetlają dając bezdrobinkowy efekt tafli Różnią się odcieniami: Pease jest biszkoptowy, a Deborah to chłodny brąz. Ja jestem zachwycona, bo długo szukałam takiego bezdrobinkowego rozświetlacza Pease tylko testowałam, ale o D-blush muszę powiedzieć, że trzyma się CAŁY dzień!
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 15:08   #3534
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić, że ostatnio kupiłam sobie dwie rozświetlające perełki Pierwsza to Wiosenna mgła pudrowa Pease nr 11 [co za nazwa ], na którą skusiłam się pod wpływem wizażu Druga to róż wpiekany Deborah d-blush w kolorze Mystic Brown, który dorwałam w małej drogeryjce na podkarpaciu.

Oba świetnie rozświetlają dając bezdrobinkowy efekt tafli Różnią się odcieniami: Pease jest biszkoptowy, a Deborah to chłodny brąz. Ja jestem zachwycona, bo długo szukałam takiego bezdrobinkowego rozświetlacza Pease tylko testowałam, ale o D-blush muszę powiedzieć, że trzyma się CAŁY dzień!
Też chcę kupić ten rozświetlacz z paese, ale nie mogę go na razie znaleźć. A ty gdzie swój kupiłaś i ile kosztował?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 16:42   #3535
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Też chcę kupić ten rozświetlacz z paese, ale nie mogę go na razie znaleźć. A ty gdzie swój kupiłaś i ile kosztował?
Ja swój kupiłam za 19 zł w drogerii Wispol Niestety te drogerie są tylko w niektórych miastach (chyba tylko na podkarpaciu), a że byłam tam przejazdem, to nie pomogę Ci w zakupie
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 15:04   #3536
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Witam w wątku ostatnio też złapała mnie obsesja poszukiwania rozświetlacza idealnego

Szukam zarówno tego w kamieniu, jak i w kremie. Standardowo szukam czegoś, co nada mojej twarzy perłowy pobłysk, w żadnym razie multum brokatu. Do tej pory nabyłam i przetestowałam następujące kosmetyki:

1. Sephora w kamieniu, z wytłoczonymi kwatuszkami, wersja różowa - przyznam, że trochę się zawiodłam Efekt raczej brokatowy, niż perłowy (a takiego właśnie szukam). Z daleka wygląda całkiem fajnie, ale z bliska znacznie traci na uroku

2. Róż wypiekany FM - no ten jest przepiękny pozostawia błyszczącą, perłową taflę na policzkach. Wyglądają jak mokre. Jednak na codzień trochę za intensywny efekt

3. Wypiekany bronzero-rozświetlacz z FM - efekt mokrej tafli w kolorze złoto-brąz. Bardzo ładny, jednak również odrobinę zbyt intensywny i nie podlegający stopniowaniu

4. Shimmer Powder Maybelline - niestety, chyba już niedostępny. Składa się z multum mikroskopijnych drobinek, które w efekcie tworzą "mokrą", błyszczącą taflę. Piękny, ale niestety w PL był dostępny tylko odcień "satin", który jest odcieniem srebra, a taki nie bardzo pasuje do mojej karnacji.

5. Revlon Bare It All - bardzo fajny, subtelny efekt. Jeszcze dobrze nie testowałam, gdyż mam od niedawna, jednak wydaje mi się, że raczej nadaje się na całą twarz pod puder w celu bardzo subtelnego odświeżenia cery.

6. Revlon Age Defying Illuminator (z wbudowanym pędzlem) - bardzo fajny produkt. Na kości policzkowe pod puder. Ma co prawda wiele drobinek, jednak nie tworzy efektu tafli. W słońcu może być dla niektórych trochę zbyt brokatowy.

7. Kulki rozświetlające AVON - nie wiem, czy trafił mi się taki egzemplarz, czy też one wszystkie takie są, ale mój niestety przeistacza się na twarzy w pomarańczowego potworka a szkoda, bo potrzebowałam czegoś z subtelnym efektem do położenia na całą twarz zamiast pudru sypkiego. Ten by się nadał, gdyby nie ta pomarańcz...

Zamówiłam też z Oriflame perełki Gordiani Gold w wersji Natural Radiance oraz oba odcienie żelu rozświetlającego Very Me i teraz czekam z niecierpliwością na przesyłkę.

Nadal niestety nie znalazłam rozświetlacza, który byłby wygodny w użyciu (najlepiej kamień, kulki lub sypki) a jednocześnie stworzył efekt delikatnej tafli. Być może doszukam się ideału po przebrnięciu przez cały wątek

Wszelkie wskazówki i podpowiedzi oczywiście bardzo miło widziane

Edytowane przez lalesia
Czas edycji: 2012-04-01 o 15:07
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 15:46   #3537
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Witam w wątku ostatnio też złapała mnie obsesja poszukiwania rozświetlacza idealnego

Szukam zarówno tego w kamieniu, jak i w kremie. Standardowo szukam czegoś, co nada mojej twarzy perłowy pobłysk, w żadnym razie multum brokatu. Do tej pory nabyłam i przetestowałam następujące kosmetyki:

1. Sephora w kamieniu, z wytłoczonymi kwatuszkami, wersja różowa - przyznam, że trochę się zawiodłam Efekt raczej brokatowy, niż perłowy (a takiego właśnie szukam). Z daleka wygląda całkiem fajnie, ale z bliska znacznie traci na uroku

2. Róż wypiekany FM - no ten jest przepiękny pozostawia błyszczącą, perłową taflę na policzkach. Wyglądają jak mokre. Jednak na codzień trochę za intensywny efekt

3. Wypiekany bronzero-rozświetlacz z FM - efekt mokrej tafli w kolorze złoto-brąz. Bardzo ładny, jednak również odrobinę zbyt intensywny i nie podlegający stopniowaniu

4. Shimmer Powder Maybelline - niestety, chyba już niedostępny. Składa się z multum mikroskopijnych drobinek, które w efekcie tworzą "mokrą", błyszczącą taflę. Piękny, ale niestety w PL był dostępny tylko odcień "satin", który jest odcieniem srebra, a taki nie bardzo pasuje do mojej karnacji.

5. Revlon Bare It All - bardzo fajny, subtelny efekt. Jeszcze dobrze nie testowałam, gdyż mam od niedawna, jednak wydaje mi się, że raczej nadaje się na całą twarz pod puder w celu bardzo subtelnego odświeżenia cery.

6. Revlon Age Defying Illuminator (z wbudowanym pędzlem) - bardzo fajny produkt. Na kości policzkowe pod puder. Ma co prawda wiele drobinek, jednak nie tworzy efektu tafli. W słońcu może być dla niektórych trochę zbyt brokatowy.

7. Kulki rozświetlające AVON - nie wiem, czy trafił mi się taki egzemplarz, czy też one wszystkie takie są, ale mój niestety przeistacza się na twarzy w pomarańczowego potworka a szkoda, bo potrzebowałam czegoś z subtelnym efektem do położenia na całą twarz zamiast pudru sypkiego. Ten by się nadał, gdyby nie ta pomarańcz...

Zamówiłam też z Oriflame perełki Gordiani Gold w wersji Natural Radiance oraz oba odcienie żelu rozświetlającego Very Me i teraz czekam z niecierpliwością na przesyłkę.

Nadal niestety nie znalazłam rozświetlacza, który byłby wygodny w użyciu (najlepiej kamień, kulki lub sypki) a jednocześnie stworzył efekt delikatnej tafli. Być może doszukam się ideału po przebrnięciu przez cały wątek

Wszelkie wskazówki i podpowiedzi oczywiście bardzo miło widziane
A czy próbowałaś Glamour Glow z Kryolan???
Można rozświetlać wybrane partie twarzy a można także stopniować intensywność świecenia, daje super taflę na twarzy i są w różnych kolorach, którymi można świetnie konturować twarz...
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 17:07   #3538
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
A czy próbowałaś Glamour Glow z Kryolan???
Można rozświetlać wybrane partie twarzy a można także stopniować intensywność świecenia, daje super taflę na twarzy i są w różnych kolorach, którymi można świetnie konturować twarz...
Bardzo dziękuję za podpowiedź wygląda obiecująco. Tylko ta cena... przy ilości produktów, które testuję w ostatnim czasie muszę niestety zejść półkę niżej
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 18:37   #3539
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za podpowiedź wygląda obiecująco. Tylko ta cena... przy ilości produktów, które testuję w ostatnim czasie muszę niestety zejść półkę niżej
Skorzystaj z zamówienia zbiorowego u Agi i nie musisz kupować całej palety, wystarczy kupić kilka wkładów i będzie póka niżej
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 18:41   #3540
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Ja również zgłaszam się przyznaję, że jestem różowo - rozświetlaczową maniaczką Nabyłam ostatnio genialny rozświetlacz i jak na razie jest on moim KWC Mówię o bazie rozświetlającej z firmy Catrice z limitowanki Hidden World ( nie wiem czy jest jeszcze do nabycia w sklepach). Jestem nią oczarowana ponieważ takiej tafli nie dało mi dotychczas nic innego, a testowałam już wiele tego typu produktów. Szukam teraz odpowiednika tej bazy bo nie wiem co zrobię jak mi się skończy Jak już ją potestowałam i stwierdziłam, że jest genialna i chciałam ją kupić na zapas, to okazało się, że nie ma już jej w sklepie Muszę się rozejrzeć za jej odpowiednikiem
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-10 14:30:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.