Zbiór opinii na temat sklepu Zalando. - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-20, 21:20   #571
Adrya28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

zamawiałam już tyle razy na zalando i dużo też zwróciłam i nigdy problemu nie było, jak robię zwrot to 1-2 dni i przychodzi kurier , często nawet za mnie owiją paczkę taśmą bo ja daje otwartą i za kila dni mam kasę na koncie,

ale ale ! wpadłam na taki pomysł a właściwie taka myśl, zamówiłam kilka sukienek, kwota mi wyszła ponad 4 tysiące, zawsze płace za pobraniem i teraz mam takie pytanie, czy mogę tego kuriera jakby na chwilę "zaprosić" do domu żeby poczekał, ja szybko w drugim pokoju sobie zmierzę ubrania i w razie jakby mi coś nie pasowało to od razu dokonam zwrotu, czyli oddam te rzeczy kurierowi , a zapłacę tylko za te które pasowały i zostawiłam. w tym wypadku nie będę musiała czekać na zwrot, jak myślicie? można tak? czy głupi pomysł
Adrya28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 23:48   #572
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Adrya28 Pokaż wiadomość
zamawiałam już tyle razy na zalando i dużo też zwróciłam i nigdy problemu nie było, jak robię zwrot to 1-2 dni i przychodzi kurier , często nawet za mnie owiją paczkę taśmą bo ja daje otwartą i za kila dni mam kasę na koncie,

ale ale ! wpadłam na taki pomysł a właściwie taka myśl, zamówiłam kilka sukienek, kwota mi wyszła ponad 4 tysiące, zawsze płace za pobraniem i teraz mam takie pytanie, czy mogę tego kuriera jakby na chwilę "zaprosić" do domu żeby poczekał, ja szybko w drugim pokoju sobie zmierzę ubrania i w razie jakby mi coś nie pasowało to od razu dokonam zwrotu, czyli oddam te rzeczy kurierowi , a zapłacę tylko za te które pasowały i zostawiłam. w tym wypadku nie będę musiała czekać na zwrot, jak myślicie? można tak? czy głupi pomysł
nie można tak, zwrot trzeba zrobić w systemie i kurier dopiero wtedy dostaje zlecenie na odbiór zwrotu; zresztą kurier nie może wydać paczki, jak za nią nie zapłacisz, więc żeby sobie poprzymierzać, musisz uiścić mu całą kwotę
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 21:31   #573
Adrya28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

a jednak się da, dzisiaj był kurier i powiedziałam żeby zaczekał po ostatnio dostałam nie to co zamówiłam i chce sprawdzić , powiedział że ok, akurat były 3 paczki osobne. Dwie wzięłam, a jedną oddałam jemu od razu i on napisał, że ja nie odebrałam paczki i nie podpisałam dokumentu.
Adrya28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 21:45   #574
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Adrya28 Pokaż wiadomość
a jednak się da, dzisiaj był kurier i powiedziałam żeby zaczekał po ostatnio dostałam nie to co zamówiłam i chce sprawdzić , powiedział że ok, akurat były 3 paczki osobne. Dwie wzięłam, a jedną oddałam jemu od razu i on napisał, że ja nie odebrałam paczki i nie podpisałam dokumentu.
nie napisałaś wcześniej, że chodzi o kilka zamówień; jakby przyszła jedna paczka, to by trzeba było przyjąć ją w całości, albo nie przyjąć w ogóle
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 10:45   #575
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Czy miałyście kiedyś problem z kodem 10% za newsletter? Założyłam konto na Zalando, zapisałam się do newslettera 3 dni temu, potwierdziłam subskrybcję, ale do tej pory nie otrzymałam żadnego kodu.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 11:30   #576
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Sklep zalando.pl

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
Glam93 nawet jeśli kurier Ci nie podpisał to powinnaś mieć taki druczek który się odrywa i zostawia.. tam masz nr przesyłki który możesz śledzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Po jakim czasie przesyłka powinna być w systemie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 16:58   #577
ja i moj kot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 405
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Jak się reklamuje na Zalando?
ja i moj kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-15, 05:43   #578
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Sklep zalando.pl

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
Glam93 nawet jeśli kurier Ci nie podpisał to powinnaś mieć taki druczek który się odrywa i zostawia.. tam masz nr przesyłki który możesz śledzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To jest ten numer na tym fragmencie co kurier podpisuje? Wklepałam na stronie fedexu i przesyłki nie ma
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 07:28   #579
however02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 15
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Przestrzegam przed Zalando. Robiłam tam zakupy od kilku lat, do tego roku wszystko świetnie działało. Później wprowadzili przelew tradycyjny, zaczęły się problemy z terminowością dostaw, fedex zawalał sprawę po całości. Ale to co zdarzyło się u mnie w tym miesiącu przechodzi wszelkie pojęcie. Dwa razy kiedy zwracałam zamówienia, dostawałam zwrot pieniędzy tylko za część tych zamówień, pisałam do nich na fb, twierdzili że weryfikują to z magazynem, po czym przelewali mi brakującą część pieniędzy. Napisałam im, że jest to żerowanie na nieuwadze klienta i jestem przekonana, że gdybym nie monitorowała na bieżąco stanu konta oni nie przelali by mi moich pieniędzy (mam screeny z całą konwersacją).
Szczytem wszystkiego jest ostatnia sytuacja, 2 tygodnie temu zwróciłam w jednym zamówienia 2 rzeczy. Po raz kolejny otrzymałam zwrot tylko za jedną, za drugą (PONAD 500zł) nie otrzymałam zwrotu. Napisałam do Zalando, po 3 dniach odpowiedzieli mi że w przesyłce niby był jeden przedmiot i nie oddadzą mi moich pieniędzy! Od tamtej pory piszę posty na ich tablicy, które bezustannie kasują. Napisałam maila do serwisu i cisza, zamierzam napisać list do berlińskiego biura i zgłosić sprawę na policję. Czy któraś z Was miała kiedykolwiek podobną sytuację? Zastanawiam się czy skoro 3 razy w ciągu jednego miesiąca miałam taki problem to czy to nie oznacza, że ktoś z fedexu mógł sobie "przygarnąć" zwracane przeze mnie przedmioty czy w zalando mają taki syf na magazynie, że gubią produkty.
W każdym razie nie odpuszczę, mogę nawet zrobić test na wariografie, że zwracałam 2 produkty. Zamierzam to nagłośnić, bo mnie okradli, ale nie mogę wyjść z szoku jak sklep, któremu ufałam okazał się być oszustem i złodziejem. Polecam nagrywanie na telefon całego procesu zwrotu towaru, bo inaczej okradną też i Was.
however02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 20:09   #580
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Hej, czy jeśli zrobię teraz zwrot 2 sukienek z 3 zakupionych, to czy jak się rozmyślę będę później mogła osobno zwrócić też tę trzecią?
Te dwie "na pewno do zwrotu" są nietrafione rozmiarowo i jeśli chodzi o fason. Więc na bank zwracam. Trzecia pasuje i podoba mi się, ale jeszcze będę szukać czegoś innego. Jak nie znajdę, to ją zostawię, ale jak znajdę lepszą, to chętnie bym ją też zwróciła.


Da się tak?
Czy lepiej czekać z decyzją i zwrócić wszystkie (lub dwie), jak już się namyślę?
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 02:27   #581
romolla
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

however02,
pisz do nich intensywnie! Ja robilam teraz drugi w zyciu zwrot u nich i oddali mi pieniazki za rzecz z paczki ktora zostala (50zl) zamiast za ta ktora odeslalam (500zl). Najpierw sie przestraszylam jak to wyjasnie bo zawsze mnie takie sytuacje online stresuja. Na szczescie Pani z obslugi mi pomogla i po tym jak przeslalam zdjecia przedmiotu ktory zostal (zeby udowodnic pewnie, ze go mam co jest glupie bo przeciez glownym dowodem powinien byc fakt, ze dostali tamten produkt ale okej) a pozniej musialam wypelnic i przeslac pismo, ze nie klamie nt tego zwrotu .
Trwalo to w sumie ok tygodnia i otrzymalam cala kwote, na szczescie.
Zycze Ci powodzenia, oby poszlosprawnie!
romolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-27, 10:08   #582
Under Your Skin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 137
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Hej. Wiecie jak jest z gwarancją w zalando? Czy towar podlega np. 2 letniej gwarancji w przypadku zakupu zegarka?
Under Your Skin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 18:05   #583
Deppka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 84
Angry Zalando Lounge - trzymajcie się z daleka!!!

Hej
ZALANDO LOUNGE - opinia
Z tego co widzę, na forum w ogóle nie jest poruszany temat Zalando Lounge. Zanim zdecydujecie się na zakup - ostrzegam was, nie warto.

Sprawa wygląda tak, że kupujemy tam znane marki taniej, jednak czas oczekiwania jest dłuższy. Ok, zdecydowałam się na buty.

Nadszedł podany na stronie czas oczekiwania na przesyłkę. Sprawdzam tracking, przesyłka w oddziale Fedex w mieście mojego zamieszkania. Myślę sobie super - całkiem szybko. Nic bardziej mylnego - kilka dni mija i status jest codziennie 3 razy aktualizowany, że ,,Przesyłka w oddziale FedEx.''
Napisałam do Zalando przedstawiając sytuację. Cisza - przeczytano, ale nikt nie odpisuje. Dzwonię do Fedex. Okazało się, że Zalando PODAJE UCIĘTY ADRES do wysyłki.... Podałam prawidłowy adres. Zalando odpisało, że się tym zajmie i podali mi nr telefonu do Fedexu, wow Odpisałam im (w skrócie), że mogą sobie go wsadzić, bo już zdążyłam tam zadzwonić. Koniec? Ależ skąd. Mijają kolejne 3 dni, status codziennie się kilkukrotnie aktualizuje, przesyłka nadal w oddziale Fedexu. Dzownię tam... okazało się, że Zalando postanowiło WSTRZYMAĆ przesyłkę w oddziale. Komedia? Żenada? Pani ma mi zadzwonić, kiedy dowiedzą się o co chodzi.
W międzyczasie piszę kolejny raz do Zalando - oni mają to totalnie gdzieś, a na wiadomości odpisuje chyba jakiś automatyczny system
Dzwoni Pani z Fedex, przesyłka będzie jutro. Nie wiadomo dlaczego ją wstrzymali. Zalando kilka razy odpisuje, że się tym zajmą - to już im odpisałam, żeby lepiej nic nie robili bo i tak wszystko zje***i.
Przesyłka przeleżała ok. tydzień w oddziale i gdybym nie zareagowała zostałaby zapewne wycofana do nadawcy.

Podsumowując:
I. W Zalando Lounge mylą adresy
II. Samemu trzeba dowiadywać się co jest nie tak z przesyłką
III. Mają wywalone na opinie klientów
IV. Przedłużają proces dostawy przez wstrzymanie przesyłki w oddziale

A koniec końców buty okazały się za duże. I teraz odsyłać, czy olać? Chyba oleję, bo nie będę się z nimi znów użerać.
Podzielcie się swoimi opiniami - z tego co wiem, wiele dziewczyn dało się nabrać na dobre ceny i teraz żałuje.
Deppka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 19:51   #584
kunegunda_01234
Zadomowienie
 
Avatar kunegunda_01234
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 143
Dot.: Sklep zalando.pl

A ja jestem pozytywnie zaskoczona zalando. Zamawiałam u nich 1 raz. I zamówiłam w piątek wieczór i w poniedziałek popołudniu juz było mimo że była przesyłka zwykła a nie ten ekspres
__________________
Fragrantica :
https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9417/
kunegunda_01234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 19:55   #585
bizbizub
Zadomowienie
 
Avatar bizbizub
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 975
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Under Your Skin Pokaż wiadomość
Hej. Wiecie jak jest z gwarancją w zalando? Czy towar podlega np. 2 letniej gwarancji w przypadku zakupu zegarka?


Wszystko, co kupujesz w Polsce objęte jest 2-letnim okresem reklamacyjnym. Zawsze lepiej korzystać jest z reklamacji z tytułu rekojmi niż gwarancji, bo przy gwarancji okres oczekiwania może być wydłużony, a przy rękojmi wszystkie terminy ustalone są w ustawie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymiana
bizbizub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 21:15   #586
Under Your Skin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 137
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez bizbizub Pokaż wiadomość
Wszystko, co kupujesz w Polsce objęte jest 2-letnim okresem reklamacyjnym. Zawsze lepiej korzystać jest z reklamacji z tytułu rekojmi niż gwarancji, bo przy gwarancji okres oczekiwania może być wydłużony, a przy rękojmi wszystkie terminy ustalone są w ustawie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
dziękuję za inf
Under Your Skin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 18:34   #587
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Zalando Lounge - trzymajcie się z daleka!!!

Cytat:
Napisane przez Deppka Pokaż wiadomość
Hej
ZALANDO LOUNGE - opinia
Z tego co widzę, na forum w ogóle nie jest poruszany temat Zalando Lounge. Zanim zdecydujecie się na zakup - ostrzegam was, nie warto.

Sprawa wygląda tak, że kupujemy tam znane marki taniej, jednak czas oczekiwania jest dłuższy. Ok, zdecydowałam się na buty.

Nadszedł podany na stronie czas oczekiwania na przesyłkę. Sprawdzam tracking, przesyłka w oddziale Fedex w mieście mojego zamieszkania. Myślę sobie super - całkiem szybko. Nic bardziej mylnego - kilka dni mija i status jest codziennie 3 razy aktualizowany, że ,,Przesyłka w oddziale FedEx.''
Napisałam do Zalando przedstawiając sytuację. Cisza - przeczytano, ale nikt nie odpisuje. Dzwonię do Fedex. Okazało się, że Zalando PODAJE UCIĘTY ADRES do wysyłki.... Podałam prawidłowy adres. Zalando odpisało, że się tym zajmie i podali mi nr telefonu do Fedexu, wow Odpisałam im (w skrócie), że mogą sobie go wsadzić, bo już zdążyłam tam zadzwonić. Koniec? Ależ skąd. Mijają kolejne 3 dni, status codziennie się kilkukrotnie aktualizuje, przesyłka nadal w oddziale Fedexu. Dzownię tam... okazało się, że Zalando postanowiło WSTRZYMAĆ przesyłkę w oddziale. Komedia? Żenada? Pani ma mi zadzwonić, kiedy dowiedzą się o co chodzi.
W międzyczasie piszę kolejny raz do Zalando - oni mają to totalnie gdzieś, a na wiadomości odpisuje chyba jakiś automatyczny system
Dzwoni Pani z Fedex, przesyłka będzie jutro. Nie wiadomo dlaczego ją wstrzymali. Zalando kilka razy odpisuje, że się tym zajmą - to już im odpisałam, żeby lepiej nic nie robili bo i tak wszystko zje***i.
Przesyłka przeleżała ok. tydzień w oddziale i gdybym nie zareagowała zostałaby zapewne wycofana do nadawcy.

Podsumowując:
I. W Zalando Lounge mylą adresy
II. Samemu trzeba dowiadywać się co jest nie tak z przesyłką
III. Mają wywalone na opinie klientów
IV. Przedłużają proces dostawy przez wstrzymanie przesyłki w oddziale

A koniec końców buty okazały się za duże. I teraz odsyłać, czy olać? Chyba oleję, bo nie będę się z nimi znów użerać.
Podzielcie się swoimi opiniami - z tego co wiem, wiele dziewczyn dało się nabrać na dobre ceny i teraz żałuje.
Hmm nie wiem dlaczego wątek połączony do zalando skoro zalando lounge to oddzielny sklep. I teraz jak ktoś będzie szukał opinii to może nie znaleźć
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 12:40   #588
Moja_Kravica
Raczkowanie
 
Avatar Moja_Kravica
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 252
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Dziewczyny z Warszawy - uważajcie na zamawianie z Zalando! Przesyłki idą FedExem, który kisi je w magazynie w Łomiankach, bo nie ma komu dostarczać. Kurierzy nie przyjeżdżają, infolinia nic nie wie, a Wy będziecie czekać w nieskończoność, bo Zalando nie zamawia opcji kontaktu kuriera z klientem, więc jedyne czego się dowiecie to to, że paczka może przyjdzie między 9 a 17... Jeżeli zdecydujecie się na zamówienie, to tylko płatność za pobraniem i nic czego pilnie potrzebujecie. Można się naprawdę mocno naciąć, bo Zalando zwala winę na FedEx, a ten ma klienta gdzieś.
__________________

Bolje da šešir nemam,
pod njime đavo drema,
sneva i izvoljeva
- đavo mi je kriv...




Edytowane przez Moja_Kravica
Czas edycji: 2017-11-09 o 12:43
Moja_Kravica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 13:46   #589
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Moja_Kravica Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Warszawy - uważajcie na zamawianie z Zalando! Przesyłki idą FedExem, który kisi je w magazynie w Łomiankach, bo nie ma komu dostarczać. Kurierzy nie przyjeżdżają, infolinia nic nie wie, a Wy będziecie czekać w nieskończoność, bo Zalando nie zamawia opcji kontaktu kuriera z klientem, więc jedyne czego się dowiecie to to, że paczka może przyjdzie między 9 a 17... Jeżeli zdecydujecie się na zamówienie, to tylko płatność za pobraniem i nic czego pilnie potrzebujecie. Można się naprawdę mocno naciąć, bo Zalando zwala winę na FedEx, a ten ma klienta gdzieś.
Dodam więcej. Dzwoniąc na infolinię do innych firm kurierskich przynajmniej można napotkać na schemat: rozmawiasz z kimś z infolinii -> pytasz o przesylkę -> osoba z infolinii każe czekać, dzwoni do kuriera -> wraca do Ciebie i odpowiada na Twoje pytanie.
W FedEx usłyszałam, że niestety pani z infolinii nie ma możliwości skontaktowania się z klientem.
Żenada.
Poziom dostawy/wymiany/zwrotu mnie skutecznie zniechęca do kupowania na Zalando.
(Tylko ja nie z Warszawy, a z Łodzi)

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2017-11-09 o 13:48
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-10, 16:25   #590
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Dodam więcej. Dzwoniąc na infolinię do innych firm kurierskich przynajmniej można napotkać na schemat: rozmawiasz z kimś z infolinii -> pytasz o przesylkę -> osoba z infolinii każe czekać, dzwoni do kuriera -> wraca do Ciebie i odpowiada na Twoje pytanie.
W FedEx usłyszałam, że niestety pani z infolinii nie ma możliwości skontaktowania się z klientem.
Żenada.
Poziom dostawy/wymiany/zwrotu mnie skutecznie zniechęca do kupowania na Zalando.
(Tylko ja nie z Warszawy, a z Łodzi)
Ja mam właśnie problem z Fedexem - od tygodnia nie mogę doczekać się zwrotu (odbioru paczki ze zwrotem ode mnie).
Kurier miał być w poniedziałek, pracuję głównie w domu, więc to dla mnie nie problem, ale nie dotarł. Żadnego kontaktu wcześniej, nic.
Poczekałam na wszelki wypadek jeszcze jeden dzień, a gdy nadal go nie było ponownie go zamówiłam na czwartek (przy pomocy linku Zalando - "Co zrobić gdy nie przyjedzie kurier...".
Czekałam cały czwartek i znowu nic
Napisałam do Zalando i podobno ma być w poniedziałek.
Mam nadzieję, że tym razem przyjedzie.
A wcześniej paczka miała być w piątek (piąty, maksymalny dzień oczekiwania) i też nie dotarła (bez żadnego kontaktu, że coś jest nie tak), dopiero po mojej interwencji kurier pojawił się w sobotę. (bardzo mi zależało bo to była sukienka na zbliżającą się uroczystośc i tylko w weekend miałam możliwość jeszcze pójść po galeriach i dobrać do niej dodatki lub kupić inną gdyby zamówiona mi nie pasowała).

P.s. Ja Kraków, więc to chyba ogólnopolskie podejście do klienta.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 17:39   #591
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

ja nie mam takiego problemu - i ja mam numer do kuriera i on do mnie dzwoni a co najlepsze wie gdzie pracuję i dowozi mi do pracy (gdyż również dowozi tam przesyłki) ;
jak się zmienił kurier (o czym nie wiedziałam) widząc że kurier nie przyjeżdża zadzwoniłam do poprzedniego i on mi podał nr do zastępcy; poza tym oni mają stałe punkty i mniej więcej są w danym rejonie w konkretnym przedziale czasowym..
__________________
---


Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2017-11-11 o 17:43
mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 11:09   #592
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Paczka w końcu odebrana

Tydzień na to czekałam.
Widzę na ich stronie, że mają zmieniać kuriera.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 21:27   #593
ksieznabona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Niestety, u mnie podobnie. Firma FedEx to totalny koszmar! Nigdy nie miałam tak okropnych doświadczeń z firmą kurierską, co zupełnie zraża mnie do korzystania z Zalando. Na swoją przesyłkę czekałam codziennie przez kilka dni - mimo, że otrzymałam SMS, że kurier pojawi się w poniedziałek, ostatecznie pojawił się w... czwartek. Po kilkukrotnych interwencjach na infolinii - gdzie zresztą nikt nic nie wie, kurier nie kontaktuje się z klientem, a paczka od kilku dni jeździ na samochodzie kuriera. W końcu otrzymałam paczkę o 23:30(!). Teraz nie mogę się doczekać kuriera z odebraniem zwrotu. Przesyłka zamówiona na poniedziałek i mija drugi dzień, kiedy kuriera ani widu ani słychu. Złożyłam formularz zmiany terminu jak sugeruje strona Zalando - zobaczymy... Prędko nie dokonam kolejnych zakupów w Zalando, szkoda
ksieznabona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 06:22   #594
Tonka_Limonka
Przyczajenie
 
Avatar Tonka_Limonka
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 29
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

To którakolwiek firma dostarcza przesyłki o tej porze??? Oczywiście mam na myśli, gdy nie ma zaznaczonej opcji dostawy w godzinach wieczornych. Mnie się wydaje, że komercyjni kurierzy nie są zatrudnieni na aż tyle zmnian...
Tonka_Limonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 12:44   #595
ksieznabona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Tonka_Limonka Pokaż wiadomość
To którakolwiek firma dostarcza przesyłki o tej porze??? Oczywiście mam na myśli, gdy nie ma zaznaczonej opcji dostawy w godzinach wieczornych. Mnie się wydaje, że komercyjni kurierzy nie są zatrudnieni na aż tyle zmnian...
Teoretycznie FedEx pracuje 8-17, ale chyba mają ogromne problemy, skoro kurierzy dostarczają paczki po godzinach. A kuriera, żeby odebrać zwrot dalej nie ma...
ksieznabona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 12:47   #596
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Sklep zalando.pl

Podali na fb, że teraz obok Fedexu będzie Dhl, ale zwroty tylko Fedexem. Podobno przy Dhl będzie opcja przekierowania paczki do Paczkomatu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 13:08   #597
Tonka_Limonka
Przyczajenie
 
Avatar Tonka_Limonka
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 29
Dot.: Sklep zalando.pl

Cytat:
Napisane przez ksieznabona Pokaż wiadomość
Teoretycznie FedEx pracuje 8-17, ale chyba mają ogromne problemy, skoro kurierzy dostarczają paczki po godzinach. A kuriera, żeby odebrać zwrot dalej nie ma...
Wątpię, czy którykolwiek kurier zostałby ponad 6 godzin po pracy lub rozwoził paczki w czasie wolnym w ramach wolontariatu
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Podali na fb, że teraz obok Fedexu będzie Dhl, ale zwroty tylko Fedexem. Podobno przy Dhl będzie opcja przekierowania paczki do Paczkomatu.
Nawet nie wiedziałam, że dhl ma coś wspólnego z inpostem
Tonka_Limonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 11:16   #598
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Sklep zalando.pl

Robię zakupy na zalando od początku września, ale tak mi to podpasowało, że na zalando robiłam zakupy juz trzydzieści kilka razy a na zalando lounge sześć. Zatem moje doświadczenia są całkiem spore. Nigdy, absolutnie nigdy (odpukać) nie miałam żadnych problemów ani z dostawą ani ze zwrotami.

Kurier DHL - zawsze dzwoni, jest zresztą w godzinach 9-13, kiedy jestem zwykle w domu, więc nie ma żadnych problemów.

Kurier Fedex - jest zawsze ten sam. On jest zwykle w godzinach popołudniowych, kiedy mnie nie ma w domu. Zawsze dzwoni. Jak nie mogę odebrać telefonu, zostawia paczkę w miejscu, na które się wcześniej umawialiśmy i pisze mi smsa. Jak zależy mi na paczce, albo mam zwrot - dzwonię do niego rano i mówię do której jestem w domu, on się dostosowuje i zawsze w tym czasie jest.

Ze zwrotem pieniędzy tez nigdy nie miałam problemu. Zawsze były kolejnego dnia po tym, jak towar do nich wrócił.

Towar jest różnych firm, tez jest różnej jakości. Ponieważ zwroty są darmowe, nie stanowi to żadnego problemu. Czasem ciuchy są tak dobrej jakości, że ciężko takie w sklepach znaleźć. Czasem przeciętnej. Czasem dość słabej. Dwa razy trafił mi się wadliwy produkt - zwróciłam, nie było żadnego problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 11:32   #599
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Jak macie problem ze zwrotem, tzn kurier się nie pojawia to piszcie/dzwońcie do zalando , żeby przysłało na email dokumenty do zwrotu za pomocą poczty polskiej. Wtedy drukujecie te dokumenty, naklejacie na paczkę i zostawiacie na poczcie i tyle. Trzeba włożyć też rachunek do paczki.
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 22:22   #600
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Też nigdy nie miałam problemów z Zalando. Jak kilka razy zdarzyło im się przeciągnąć czas ze zwrotem pieniędzy to po telefonie czy kontakcie na czacie za 5 minut był zwrot. U mnie też dostarcza i zabiera firma Fedex i rónież nie mam żadnych zastrzeżeń.
Współczuję Wam tych problemów.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-21 14:01:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.