Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-06, 23:26   #31
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Kotka ma rację, tatuaże wciągają sama mam dwa i pewnie jakbym miała fundusze to bym szalała dalej
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 23:45   #32
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Bożee jak mi się spać chcee A przede mną jeszcze tyle nauki
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 00:14   #33
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Ex poczytaj o Chłopach bo dziś rocznica smierci Reymonta w RMF mówili że mogą to wykorzystać na maturze
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 00:41   #34
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Ex poczytaj o Chłopach bo dziś rocznica smierci Reymonta w RMF mówili że mogą to wykorzystać na maturze
Narazie ogarnęłam środki stylistyczne, rodzaje i gatunki literackie, części mowy i zdania Takie podstawy do zadań zamkniętych. Teraz się biorę za lektury i pouczę się o epokach żeby mieć co pisać na wypracowaniu

Czytałam że może być np. Dżuma, Wesele, ech zresztą wszystko może być

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:33 ----------

Już postanowiłam co zrobię, teraz spisuję sobie na kartce wszystkie epoki pokolei i kiedy trwały, i zaraz każdą epokę będę musiała jakoś po swojemu zapamiętać żeby na wypracowaniu we wstępie do niej nawiązać jakoś fajnie A potem przeczytam streszczenia z mojego repetytorium chociaż Chłopów, Dziadów, Wesele, Dżumę, Makbeta, Pana Tadeusza, Cierpienia Młodego Wertera, Tango, Ludzi Bezdomnych i Kamizelkę.. Uff obym się z tym wyrobiła w miarę
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 00:43   #35
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Ex
Kochaniutka, powodzenia i będziemy trzymać kciukasy! I nie siedź już na tym kompie, bo niewyspana to też ucieka wiele informacji i śniadanko rano !!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 00:46   #36
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ex
Kochaniutka, powodzenia i będziemy trzymać kciukasy! I nie siedź już na tym kompie, bo niewyspana to też ucieka wiele informacji i śniadanko rano !!
Dziękuję Koło 3, przed 3cią myślę że się położę, nie zasnę spokojnie jak nie poczytam chociaż o tych epokach.. z lekturą to można sobie zawsze jakoś poradzić bo są fragmenty tekstów podane i przeważnie na ich podstawie trzeba napisać wypracowanie... Ciekawa jestem co jutro będzie Odezwę się napewno jak będę już po

Właśnie podliczyłam, że spisałam sobie wcześniej ze strony w której były podane obowiązkowe lektury 13 prawdopodobnych lektur jakie mogą być.. Przypadek?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 05:42   #37
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Ex powodzenia, będę trzymać w pracy zaciśnięte kciukasy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 05:59   #38
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Hej laski
Trochę mnie nie było i już nowy wątek
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 07:10   #39
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ex powodzenia, będę trzymać w pracy zaciśnięte kciukasy
Dziękuję

A ja już od 6 na nogach... wczoraj zasnęłam po 2giej bo już nie miałam siły dłużej siedzieć Zaraz jak zjem będę powtarzać, i skoro tak się mówi teraz że może być tematyka 2giej wojny światowej bo rocznice są, postanowiłam że powtórzę młodą polskę i dwudziestolecie międzywojenne, a takie ważniejsze lektury jakie tam są (i wypisane jako obowiązkowe do matury w tym roku) to: Jądro ciemności, Ludzie bezdomni, Chłopi, Wesele, Przedwiośnie, oraz Granica I te będę zaraz powtarzać Obym dobrze trafiła

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Lecę na maturę, trzymajcie kciuki

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Lecę na maturę, trzymajcie kciuki
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-05-07 o 06:31
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 08:57   #40
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hmm..po Twoim opisie to c10 się najlepiej prezentuje

chyba mamy ten sam problem-w słońcu włosy są bardziej złote a twarz przez to robi się zaróżowiona(mimo, że w pomieszczeniu raczej mam neutralną w stronę żółtego) i jedno z drugim się odcina
potrzebuję ochłodzić całość i rozjaśnić
Dokładnie

Wszystkie farby generalnie są mega a10 tez jest pieknym kolorem, i tez byłam z niej zadowolona ale z czasem zrobiła sie dla mnie troszke zbyt ciepła. 111 nutrisse jest boska - typowy popiel, kondycja super, ale ja sie popieli samych boje bo pamietam jak było. Niby ok ale po 2-3 farbowaniach niektóre pasma na włosach miałam po prostu szare Nawet po niektorych zdjeciach z imprez np widac ze mam takie szare miejsca na głowie. Wiec wole nie ryzykować.
A c10 fajna jest No i ona zawsze mnie ratowała, i po dekolorce, i raz jak konce same rozjasniałam (jeny ale mi wtedy boski kolor wyszedł ), teraz tez mi ładnie zrównało kolor itd.

A z tym słońcem mam to samo, tez mam chyba neutralny odcien, ale bardziej w strone delikatnego różu na twarzy, a ciało znowu w strone żółci


Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Jak myślicie ogarnę ponad 10 streszczeń lektur do północy?

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------



Jak ktoś ma z natury proste włosy i nie puszące się to jeszcze ujdzie, ta koleżanka z klasy mając takiego boba nie prostowała go na codzień, jedynie na jakieś tam okazje widziałam że miała prostowane I wyglądało to każdego dnia ok. No ale jeśli ktoś ma włosy falujące, puszące się to taka fryzura STANOWCZO odpada- ja już nigdy więcej nie zetnę włosów na boba.
Niekoniecznie...
Widziałaś jakie ja mam proste włosy i uwierz mi ze to tez było utrudnieniem bo te włosy były wiecznie takie hmmm... nijakie, byle jakie, do tego konce sie ciagle wywijały w różne strony
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Kylie dzięki na razie zrezygnuje z LP bo nie chce mi się kombinować, może na zimę teraz rozważam jeszcze jakieś BB szamponów już też poszukałam

Czeko nie wiem co Ty chcesz od tych włosów moje też w słońcu żółcieją taka natura, nie panikuj

Ex powodzenia jutro! i fajna 1 strona

pomidor i biedronka

Czeko a C10 jaśniej wychodzi od londy 12/9?
Kochana nie mam pojęcia bo ja nigdy Londą nie robiłam, teraz mam zamiar profesjonalną Londą jedynie. Czaiłam się na 12/9 ale Bunny powiedziała, że wyjdzie mi rudo-żółto, wiec nawet nie próbowałam
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziękuję

A ja już od 6 na nogach... wczoraj zasnęłam po 2giej bo już nie miałam siły dłużej siedzieć Zaraz jak zjem będę powtarzać, i skoro tak się mówi teraz że może być tematyka 2giej wojny światowej bo rocznice są, postanowiłam że powtórzę młodą polskę i dwudziestolecie międzywojenne, a takie ważniejsze lektury jakie tam są (i wypisane jako obowiązkowe do matury w tym roku) to: Jądro ciemności, Ludzie bezdomni, Chłopi, Wesele, Przedwiośnie, oraz Granica I te będę zaraz powtarzać Obym dobrze trafiła

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Lecę na maturę, trzymajcie kciuki

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Lecę na maturę, trzymajcie kciuki
Dasz rade! Powodzenia

Ja dzisiaj pobódka od 7 Do 9 moze spałam z 30 minut. Powrót robotników na balkon i tak napierdzielają po dachu od tej 7
Naprawde mam powoli dość, 3 tygodnie juz to remontują a mieli do konca kwietnia skonczyc. No tak, ale jak przychodzili na 13 do 16 to co sie dziwic
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 09:03   #41
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Ex- powodzenia

użyłam dziś srebrnej płukanki i jest chłodniej, bardziej popielato ufff od razu lepiej
myśle intensywnie nad nutrisse, z 9% najpierw spróbuję

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Czeko- ale jak się raz samym popielem zrobi to nie powinno potem chyba być za szaro..? bazy nie mam stricte popielatej mam nadzieję, że po prostu by ochłodził
pójdę jeszcze do Ross podumać przed półkami w tym tyg farbowanko

a Ty robiłaś 111 z 9% czy podmieniłaś na 12%?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 09:10   #42
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Ex- powodzenia

użyłam dziś srebrnej płukanki i jest chłodniej, bardziej popielato ufff od razu lepiej
myśle intensywnie nad nutrisse, z 9% najpierw spróbuję

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Czeko- ale jak się raz samym popielem zrobi to nie powinno potem chyba być za szaro..? bazy nie mam stricte popielatej mam nadzieję, że po prostu by ochłodził
pójdę jeszcze do Ross podumać przed półkami w tym tyg farbowanko

a Ty robiłaś 111 z 9% czy podmieniłaś na 12%?
Nie raczej nie powinno Zreszta nie wszystkie dziewczyny tak mają, Kotka non stop robi 111, Bunny farbuje popielami, Kylie tez długo, a moje włosy sie tak uparły i o
W normalnych przypadkach po prostu na poczatku szaro chwyta, i sie wypłukuje, a u mnie w niektorych miejscach sie nie wypłukiwało. Bunny z tego co pamietam mówiła ze to dlatego ze miejscami mam zbyt wytrawione włosy.

Ja robiłam z 12 %, z 9 % sie nie odwazylam bo sie bałam rudego odrostu Ale mi sie ciezko rozjasniaja...
Z czasem bede probowala obnizac wode i zobacze jak sie sprawdzi


Swoja droga patrzyłam ostatnio w Rossie na cene Nutrisse'a i sporo podwyższyli. Jak kupowałam w zeszłym roku to dawałam bodajże 17 zł w cenie regularnej, teraz jest za 24 To juz jak L'oreal

Ja moze jak mi sie uda to zamówie w tym tygodniu Londy
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 09:14   #43
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Witam w nowej części
Ale miałam do poczytania. Szalejecie

Fryzura na pomidora zarąbista


Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Witajcie, jak przyciemnić włosy z Alfy 10.21 (robiłam na 9%, są bardzo jaśniutkie) do poziomu 8.2? Kłaść 8.2 z 6% wodą? Odrostu nie mam jeszcze.
Ja niedawno przyciemniałam alfaparfem z poziomu 8 na 3% wodzie.


Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Hej laski
Trochę mnie nie było i już nowy wątek
Hej
Pisałaś kiedyś, że w jasnych lepiej ci się podobałam. Wstawiłam fotki z buźką do albumu, możesz porównać teraz


exclusivee trzymam kciuki


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dokładnie

Wszystkie farby generalnie są mega a10 tez jest pieknym kolorem, i tez byłam z niej zadowolona ale z czasem zrobiła sie dla mnie troszke zbyt ciepła. 111 nutrisse jest boska - typowy popiel, kondycja super, ale ja sie popieli samych boje bo pamietam jak było. Niby ok ale po 2-3 farbowaniach niektóre pasma na włosach miałam po prostu szare Nawet po niektorych zdjeciach z imprez np widac ze mam takie szare miejsca na głowie. Wiec wole nie ryzykować.
A c10 fajna jest No i ona zawsze mnie ratowała, i po dekolorce, i raz jak konce same rozjasniałam (jeny ale mi wtedy boski kolor wyszedł ), teraz tez mi ładnie zrównało kolor itd.

A z tym słońcem mam to samo, tez mam chyba neutralny odcien, ale bardziej w strone delikatnego różu na twarzy, a ciało znowu w strone żółci



Niekoniecznie...
Widziałaś jakie ja mam proste włosy i uwierz mi ze to tez było utrudnieniem bo te włosy były wiecznie takie hmmm... nijakie, byle jakie, do tego konce sie ciagle wywijały w różne strony

Kochana nie mam pojęcia bo ja nigdy Londą nie robiłam, teraz mam zamiar profesjonalną Londą jedynie. Czaiłam się na 12/9 ale Bunny powiedziała, że wyjdzie mi rudo-żółto, wiec nawet nie próbowałam

Dasz rade! Powodzenia

Ja dzisiaj pobódka od 7 Do 9 moze spałam z 30 minut. Powrót robotników na balkon i tak napierdzielają po dachu od tej 7
Naprawde mam powoli dość, 3 tygodnie juz to remontują a mieli do konca kwietnia skonczyc. No tak, ale jak przychodzili na 13 do 16 to co sie dziwic
A w między czasie przerwa na piwko i podglądanie mieszkańców
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 09:24   #44
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Witam w nowej części
Ale miałam do poczytania. Szalejecie

Fryzura na pomidora zarąbista



Ja niedawno przyciemniałam alfaparfem z poziomu 8 na 3% wodzie.



Hej
Pisałaś kiedyś, że w jasnych lepiej ci się podobałam. Wstawiłam fotki z buźką do albumu, możesz porównać teraz


exclusivee trzymam kciuki



A w między czasie przerwa na piwko i podglądanie mieszkańców
TŻ mówił że raz od jednego było czuć normalnie alkoholem Ja mam w pokoju pozasłaniane zasłony non stop bo przeciez nie bede im pokazu robić... Raz miałam do połowy zasłoniete, wbiegłam zmachana do domu, nie wiedziałam że są wogóle bo kto zaczna prace o 13. Przebieram sie, przebieram, patrze - panowie na balkonie

W obu kolorkach ci ładnie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 09:31   #45
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
TŻ mówił że raz od jednego było czuć normalnie alkoholem Ja mam w pokoju pozasłaniane zasłony non stop bo przeciez nie bede im pokazu robić... Raz miałam do połowy zasłoniete, wbiegłam zmachana do domu, nie wiedziałam że są wogóle bo kto zaczna prace o 13. Przebieram sie, przebieram, patrze - panowie na balkonie

W obu kolorkach ci ładnie
Dzięki

Wiem jak pracują, bo w bloku koło mnie robili dach w tamtym roku. Piwko to u nich podstawa była. I podglądanie też, jak i komentowanie wszystkiego
No ale ty masz gorzej, bo robią balkony, więc siedzą ci w oknie non stop. Krępujące bardzo.

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Dziewczyny, a miałyście jakieś doświadczenie z odżywkami Schaumy? Składy mają nawet całkiem całkiem.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 09:36   #46
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dzięki

Wiem jak pracują, bo w bloku koło mnie robili dach w tamtym roku. Piwko to u nich podstawa była. I podglądanie też, jak i komentowanie wszystkiego
No ale ty masz gorzej, bo robią balkony, więc siedzą ci w oknie non stop. Krępujące bardzo.
No właśnie oni robią dach, ale mają rusztowanie jakby przez nasz balkon wiec sobie po nim paraduja
Jeszcze syf po sobie zostawiają.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:03   #47
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Hejooo

ja dopiero wstałam zapowiada się kolejny upalny dzień

Ex trzymam kciuki ja na szczęście czytałam w liceum wszystkie lektury, więc przed maturką tylko streszczenia dla przypomnienia i tylko rano przy śniadaniu Mama opowiadała mi Krzyżaków, bo przez to przebrnąć nie mogłam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 11:10   #48
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hejooo

ja dopiero wstałam zapowiada się kolejny upalny dzień

Ex trzymam kciuki ja na szczęście czytałam w liceum wszystkie lektury, więc przed maturką tylko streszczenia dla przypomnienia i tylko rano przy śniadaniu Mama opowiadała mi Krzyżaków, bo przez to przebrnąć nie mogłam
Oj, ja Krzyżaków też nie zmogłam. Jedyna lektura, jakiej nie przeczytałam.

U mnie też upalnie
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 11:19   #49
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Ja już jestem pooo W sumie to łatwa była ta matura, temat wypracowania jaki sobie wybrałam to analiza i interpretacja fragmentów "Glorias victim" i wiersza "Mazowsze" i ich porównanie. Z tym że jak teraz sobie myślę to nie wiem czy nie za mało je porównałam do siebie, a za dużo interpretowałam obydwa utwory Jednego zadania za 1pkt nie zrobiłam, bo.. szczerze mówiąc już mi się nie chciało, byłam głodna jak wilk i głośno burczało mi w brzuchu, a nie mogłam nic wymyśleć więc oddałam pracę i poszłam do domu Mam nadzieję że wypracowanie mi uznają i zdam ten pisemny polski

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Niekoniecznie...
Widziałaś jakie ja mam proste włosy i uwierz mi ze to tez było utrudnieniem bo te włosy były wiecznie takie hmmm... nijakie, byle jakie, do tego konce sie ciagle wywijały w różne strony
Aaa, rozumiem Ale włosy proste to też można podzielić proste i proste (matko ale masło maślane ), to Twoje widocznie źle się czuły w takim obcięciu Moje wołają teraz o cieniowanie

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Dziękuję Wam za kciukasy!
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 11:21   #50
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Bunny takie fotki udało mi się cyknąć ale jakoś środkowa wygląda bardziej na czerwoną
od lewej Manhattan, Rimmel i Wibo


jutro o 11 mam fryzjera, wepchnęłam się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5070332.jpg (63,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5070336.jpg (30,7 KB, 23 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 11:26   #51
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Bunny moi Rodzice pojechali ostatnio na shopping do... hurtowni fryzjerskiej i kupili takie cuda http://www.fryzjerzy.com/kosmetyczne...r-professional

czy to coś warte? szampon i maskę a Tata jeszcze z jakiejś innej serii coś tam do układania włosów
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 11:38   #52
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Kurcze jak tak teraz przeczytałam na necie temat wypracowania to coraz bardziej utwierdzam się w tym że napisałam za mało

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jutro o 11 mam fryzjera, wepchnęłam się
A więc: pomidor?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny moi Rodzice pojechali ostatnio na shopping do... hurtowni fryzjerskiej i kupili takie cuda http://www.fryzjerzy.com/kosmetyczne...r-professional

czy to coś warte? szampon i maskę a Tata jeszcze z jakiejś innej serii coś tam do układania włosów
O, fajnie wyglądają, 3cia ładna
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-05-07 o 11:39
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 11:41   #53
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

exclusivee nie panikuj i nie zaglądaj do internetu, bo to tylko niepotrzebnie cię stresuje. NA PEWNO poszło ci bardzo dobrze


A słyszałyście o tej nowości? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-i-kokos.html
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 11:43   #54
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
exclusivee nie panikuj i nie zaglądaj do internetu, bo to tylko niepotrzebnie cię stresuje. NA PEWNO poszło ci bardzo dobrze

A słyszałyście o tej nowości? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-i-kokos.html
Będąc na sali byłam pewna że tak jest, ale teraz to już całkiem zgłupiałam

Nie słyszałam
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 11:44   #55
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Aniu podtrzymuję Mnie się bardziej podoba w jaśniejszych
Też trzeba wziąć pod uwagę, że te ciemniejsze blondy kiepsko wychodzą na fotkach , a w rzeczywistości mogą być ładniejsze A ty się lepiej w ciemniejszych czujesz?
Jak znajdę fotki to wstawię swoje w ciemnych
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 11:51   #56
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Jestem i ja
Jezusicku jak one szalone pędzą
zaczynam nadrabiac potem odpowiem to co bylo w poprzednim watku...


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
No tak oczywiście nowy wątek

Kłania sie i kotka
właśnie podczytuje bloga i zauwarzyłam chęc ex na serduszko tatuaż bo ja mam kenzowe serce na stópce
łoto one ! (tu świeżo po zrobieniu czyli w listopadzie w tamtym roku)
fajnie wyglada mogloby byc wieksze jak pazury?

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziękuję

A ja już od 6 na nogach... wczoraj zasnęłam po 2giej bo już nie miałam siły dłużej siedzieć Zaraz jak zjem będę powtarzać, i skoro tak się mówi teraz że może być tematyka 2giej wojny światowej bo rocznice są, postanowiłam że powtórzę młodą polskę i dwudziestolecie międzywojenne, a takie ważniejsze lektury jakie tam są (i wypisane jako obowiązkowe do matury w tym roku) to: Jądro ciemności, Ludzie bezdomni, Chłopi, Wesele, Przedwiośnie, oraz Granica I te będę zaraz powtarzać Obym dobrze trafiła

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Lecę na maturę, trzymajcie kciuki

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Lecę na maturę, trzymajcie kciuki
trzymałam

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dzięki

Wiem jak pracują, bo w bloku koło mnie robili dach w tamtym roku. Piwko to u nich podstawa była. I podglądanie też, jak i komentowanie wszystkiego
No ale ty masz gorzej, bo robią balkony, więc siedzą ci w oknie non stop. Krępujące bardzo.

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Dziewczyny, a miałyście jakieś doświadczenie z odżywkami Schaumy? Składy mają nawet całkiem całkiem.
schauma ma duzo slabsze odzywki niz gliss kur

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny takie fotki udało mi się cyknąć ale jakoś środkowa wygląda bardziej na czerwoną
od lewej Manhattan, Rimmel i Wibo


jutro o 11 mam fryzjera, wepchnęłam się
kitka chce tego manhattana
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny moi Rodzice pojechali ostatnio na shopping do... hurtowni fryzjerskiej i kupili takie cuda http://www.fryzjerzy.com/kosmetyczne...r-professional

czy to coś warte? szampon i maskę a Tata jeszcze z jakiejś innej serii coś tam do układania włosów
a podasz sklady? ale le cher to swietna marka

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Kurcze jak tak teraz przeczytałam na necie temat wypracowania to coraz bardziej utwierdzam się w tym że napisałam za mało



A więc: pomidor?



O, fajnie wyglądają, 3cia ładna
mnie zawsze na egzaminach brakowalo miejsca i musialam zapisywac czesc notatnik i robic strzalke ze dalej jest tekst na fryzjerstwie to samo moze dlatego tak dobrze mi punktowali zawsze?

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
exclusivee nie panikuj i nie zaglądaj do internetu, bo to tylko niepotrzebnie cię stresuje. NA PEWNO poszło ci bardzo dobrze


A słyszałyście o tej nowości? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-i-kokos.html
skladowo bardzo dobra, mysle ze moze byc hitem- jak ja waxow nie lubie tak tu szacuneczek
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 11:53   #57
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Aniu wstawiam starsze fotki w ciemnych włosach
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 11:55   #58
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

asiu chce wiecej fotek przeslesz na poczte? plus opinie- jak kondycja wlosow, czy oksy podmienialas czy tam bylo 6%? ile trzymalas odrost i cale itp.

kylie jedno opak. perly powinno starczyc bo bys malaks robila...

nadrobilam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 11:56   #59
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Oki Bunny, na pw możesz podesłać mi adres to jutro przed pójściem do frynia skoczę na pocztę


później cyknę fotki składów lechera
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 11:58   #60
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Aniu podtrzymuję Mnie się bardziej podoba w jaśniejszych
Też trzeba wziąć pod uwagę, że te ciemniejsze blondy kiepsko wychodzą na fotkach , a w rzeczywistości mogą być ładniejsze A ty się lepiej w ciemniejszych czujesz?
Jak znajdę fotki to wstawię swoje w ciemnych
Wiesz, chyba jednak w tych ciemniejszych czuję się lepiej. Ale teraz są jednak za ciemne. Jak na razie zostaję przy alfaparfie z poziomu 8. Chciałabym jeszcze spróbować mieszanki poziomu 8 z 9. Skontaktuję się w tej sprawie z Bunny, może coś doradzi.
W ciemnych i długich?


exclusivee spokojnie, na pewno poszło dobrze
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.