Województwo Pomorskie - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-28, 10:35   #4831
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Województwo Pomorskie

Witaj Emilia.
ale się wnerwiłam.Wchodzę i patrzę,że nie ma mojego ostatniego posta
neissi na breakdance chciałam ze względu na to,że wiele mogłabym wynieść stamtąd,właśnie przez te całe gimnastykowanie się,bo kręcenie się na głowie mnie nie kręci;>~ Najbardzije to bym chciała na akrobatykę pójść ale nic takiego nie znalazłam
Za tydzień mam pierwsze kolokwium z biologicznych mechanizmów zachować...jeszcze do opanowania milion słów,które podobno Polacy używają(semantyczne(coś), agnozja,afazja,prozodia.. .sratatata?)Babke pytaliśmy na ćwiczeniach o znaczenie tych wszystkich słów,które nam nie powzwalają zrozumieć tekstu,na co pani mgr. ze złośliwym uśmiechem 'jeszcze będziemy o tym mówić na następnych zajęciach ' oczywiście w czwartke nie ma ćwiczeń,a w następnym tygodniu kolokwium.Ta,dziękujemy.
Lecę się pakować i frru do Gdania.
Pa i miłego
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 08:00   #4832
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam.
Znacie może przepis na dobry poncz? organizuje małe spotkanie z okazji Halloween i chciałam zaserwować poncz .

Neissi jeżeli chodzi o inwestycje to tym zajmuje się mój małżowinek Ja jestem zbyt wielką sknerą żeby inwestować
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 11:45   #4833
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Cześć Dziewczynki

Nie odzywałam się, bo dopiero wygrzebałam się spod tony papierzysk. Od dwóch dni siedziałam w księgowości Dzisiaj miałam jechać na maraton dentystyczny, bo umówiłam sobie wizyty 30, 31, 2, ale nie byłam wstanie, bo skończyłam późno w nocy i musieliby mnie zdrapywać z łóżka żyletką. No i chyba to jakaś telepatia, bo właśnie dentystka też chciała odwołać wizytę, bo źle się poczuła Musiałam też odwołać dzisiejsze wyrywanko, bo się zaokresiłam. Nie wiem czy dam radę wyrwać tę ósemkę przed wyjazdem Coś czuję, że dentystka odwoła też kolejne wizyty. No i tak to jest jak się robi plany Czas planowany to czas stracony

Muszę powoli przygotowywać się do wyjazdu. Na razie dostaliśmy od rodziców małą walizkę, bo chciałam taką na moje małe podróże no i jako bagaż podręczny do samolotu. Ale nie pomyślałam jak zamierzam ciągnąć dwie walizki na raz

Bejbe inwestowanie jest właśnie dla skner. Trzeba coś robić żeby kasa sama na siebie pracowała zamiast przelewać się przez palce

Emilia witam serdecznie na naszym wąteczku
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 17:28   #4834
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Talking Dot.: Województwo Pomorskie

Witam i ja po długim czasie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
witam kolejną Tczewiankę (chyba tak się Was odmienia? )
dokładnie tak

Ja również witam Cię, Emilio, krajanko, ja też z Tczewa jestem

Malenka, fajnie ze wszystko Ci sie układa z Twoim Misiem Jak w życiu jest miłość to czeguż chciec więcej? Ona jest najważniejsza...

Agatko, jak tam u Ciebie w pracy? mi również dni tak szybko mijają że nawet nie zauważam, ech... jeden tydzień sie kończy, nastepny zaczyna i tak w kółko...

Pamiętacie Kube o którym pisałam? W przyszłym roku odbedzie sie koncert jego ulubionego artysty. Wiem ze on na pewno sie wybiera. Ja tez bym chciała z nim iść. Słuchajcie kobitki, jak tak dyplomatycznie dac mu do zrozumienia, no wiecie..., zeby mnie zaprosił...? Wiecie, tak zeby nie wyglądało ze sie narzucam...ale jestem zainteresowana..

Neissi, współczuje problemów ząbkowych. U mnie na szczęsie skończyło sie juz leczenie kanałowe, choc 3 razy z tym samym zębem musiałam do dentala biegać...
A koszyki naprawde fajne Ci wyszły...
Neissi, jeszcze pytanko do Ciebie o ta koszulke na której robiłam sobie nadruk. Czy istnieje możliwość abym na tej samej koszulce jeszcze coś przesmarowała farbą i jeszcze raz to przejechała żelazkiem, czy wtedy coś sie moze zepsuć z tamtą już zasuszoną farbą na koszulce?

Buziaki pomorzankom
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 09:04   #4835
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez la margerita Pokaż wiadomość

Pamiętacie Kube o którym pisałam? W przyszłym roku odbedzie sie koncert jego ulubionego artysty. Wiem ze on na pewno sie wybiera. Ja tez bym chciała z nim iść. Słuchajcie kobitki, jak tak dyplomatycznie dac mu do zrozumienia, no wiecie..., zeby mnie zaprosił...? Wiecie, tak zeby nie wyglądało ze sie narzucam...ale jestem zainteresowana..
Ja bym zrobiła tak
Jeżeli jeszcze z nim nie rozmawiałaś o tym koncercie, to przy następnej okazji, tak niby przypadkiem powiedz, że słyszałaś o tym koncercie i zapytaj się czy on jedzie na niego. Jak powie że tak albo że nie wie to powiedz że też byś chciała ale niestety nikt z Twoich znajomych nie jedzie, jak on nie zareaguje to zaproponuj zorganizowanie grupowego wyjazdu na koncert i żeby się przyłączył i dodatkowo powiedz "jak nikt nie będzie chciał jechać to najwyżej pojedziemy sami i będziemy się świetnie bawić a oni niech siedzą w domu"

To mój sposób
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 15:54   #4836
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Bejbe intrygantka

Margerita śmiało możesz maziać, bo nic się nie zepsuje

A ja lecę wypróbować nitownicę, którą sobie zakupiłam i dalej wyplatać kosz, który wczoraj zaczełam. Ten będzie całkiem inny, bo robię go innym stylem Wściekłam się, bo robi się go szybciej niż wiklinę i myślałam, że wczoraj skończę, ale nagle kropelka mi się skończyła. Ale byłam zła

Ale mam już klej i farby, więc lecę do roboty
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 16:53   #4837
Monica123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 842
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez la margerita Pokaż wiadomość
ja też z Tczewa jestem
zgłasza się kolejna tczewianka
__________________

Monica123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 17:20   #4838
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

ależ Tczew nam się rozmnożył

witam moje drogie
u mnie po staremu, nic ciekawego się nie dzieje więc tylko się melduję i zmykam przeglądać wizaż
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 21:28   #4839
katsam
Przyczajenie
 
Avatar katsam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 18
Dot.: Województwo Pomorskie

No i Pruszcz Gd na dokładkę - hej POMORZANKI
katsam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 22:13   #4840
katsam
Przyczajenie
 
Avatar katsam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 18
Dot.: Województwo Pomorskie

Dopadła mnie sobotnia nuda! To straszne, mąż poszedł spać a ja zaczynam wizażować, mam tylko nadzieję, że to nie jest początek kryzysu (w małżeństwie )
...a jesień doniero się zaczyna
katsam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 09:37   #4841
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Województwo Pomorskie

Hejka krejzolki;>
Ten Tczew niby taki nieduży terefere,a tu najwięcej osób z niego ^_^
Dzisiaj powrót do gdańskiej dżungli O_o no nic.
Co u Was dzisiaj z rańca?
Ja too się lecę pakować.
Gorące uściski z Elblążkowa
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-04, 12:11   #4842
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

hej hej hej Nareszcie Przepraszam że tak dawno mnie tu nie było, brak czasu robi swoje, mam nadzieję że już wszystko sie powoli unormowało i będę tak jak zwykle bywała
Na początek witam nowe Pomorzanki ale nas się nazbierało, będzie nas więcej na spotkaniu - jeśli dojedzie kiedyś do spotkania
Byłam dziś na ryneczku ale strasznie zmokłam, brrr okropna pogoda, a na dodatek chyba mnie wczoraj gdzieś przewiało bo cały kark mnie boli, a może po prostu że spałam. Jutro mam zamiar pobiegać po sklepach za jakąś kurtką lub płaszczykiem, to już moje drugie podejście bo ostatnio nic mi nie wpadło w oczy a jeśli już to ceny achhh. Ok to lecę nadrobić gdzie indziej zaległości, pozdrawiam papa
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 16:37   #4843
Monica123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 842
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Gorące uściski z Elblążkowa
Hehe, ja weekend spędziłam w Elblągu właśnie. ostatni roczek na uczelni mi się zaczął czas się zabrać za pisanie pracy licencjackiej, strasznie się boję
__________________

Monica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 18:27   #4844
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Województwo Pomorskie

Neska mam tak jak Ty,szukam jakiegoś zimowego wdzianka,tzn chciałabym czarny płaszcz,cieplutki i najważniejsze - tani.Dlatego czekam na przeceny
Monica a co w Elblążkowie porabiałaś?Powodzenia w pisaniu.Ja mam w czwartek pierwsze kolokwium.Do pracy rodacy!
PS.Macie jakies recepty na skupienie?Jestem taka rozkojarzona i nie mogę się zabrać porządnie za naukę :<
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 19:36   #4845
Monica123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 842
Dot.: Województwo Pomorskie

Marthusia jak znajdziesz jakąś receptę na skupienie to się z nami podziel Koło na pewno zaliczysz W Elblągu studiuję sobie administrację europejską już 3 roczek i chcę ją jak najszybciej skończyć, bo trochę się minęłam z marzeniami Tylko trochę brak mi odwagi, aby się w końcu się zabrać za ich realizację..ech...
__________________

Monica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 20:06   #4846
katsam
Przyczajenie
 
Avatar katsam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 18
Dot.: Województwo Pomorskie

Postanowiłam, jutro idę na siłownię, trzymajcie kciuki za to żebym wytrzymała dłużej niż perę dni! Czy Wy też macie taki słomiany zapał (do pewnych spraw)

A w Elblągu zdawałam prawo jazda - ale to juz dawno temu
katsam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 20:44   #4847
MaLeNkA84
Rozeznanie
 
Avatar MaLeNkA84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Olsztyn city ;)
Wiadomości: 602
Dot.: Województwo Pomorskie

Cześć Kochane Dziewuszki

Na parę dni opuściłam nasz Wizaż... Jakoś ostatnio nie ciągnie mnie na neta, nie wiem czemu... Przede wszystkim witam nowe Wizażanki Pomorzanki . Rzeczywiście robi się nas tu coraz więcej z każdym dniem, ale to fajniusio, nieprawdaż??
To teraz w skrócie co u mnie. Właśnie siedzę u Mamy, której nie ma w domu i której podkradłam babkę z mięsem mielonym (właśnie się odmraża w mikrofali) i zaraz będę ją . Może Mama się nie wścieknie jak wróci i zajrzy do zamrażalki (mam nadzieję....). W końcu ma jeszcze 2 inne, których nie tknęłam...
W tamtą niedzielę pojechałam do pracy do Wa-wy do Leroy Merlin na inwentaryzację. Mieliśmy zarobić kupę kasy ( ok 100zł - tak mi powiedziały kumpele, które też tam były) i miłao być fajnie a wyszło wielkie dno. Już dawno nie byłam taka wściekła. Było nas 100 osób, podróż trwała 8 godzin w tą i spowrotem. Jakieś łosie chyba chciały już wracać i całe 100 osób musiało wracać do Olsztyna. Przepracowaliśmy całe 7 godzin i przez to tylko ok 50 zł mi się dostanie No wściekła jestem jak niewiadomo co... Dosłownie bym tych łosiów, tym bardziej, że było jeszcze sporo pracy. I nie obejrzałam "Gotowych na wszystko"
Na studiach się znowu zaczyna: kucie , kucie i jeszcze raz kucie Niedługo mam pierwsze koło z FKwIS (nie będę rozwijać tego skrótu), za pracę licencjacką nie ma się kiedy wziąść, bo mamy taki ...jowy plan zajęć. Cholernie się boję co to będzie dalej z tą pracą... Do tego na koniec dorzucili nam 3 egzaminy (jakbyśmy mieli mało z pracą licencjacką) w dodatku 2 z materiału z 2 lat I weź tu się nie denerwuj....
Ale ostatnio miałam też kilka fajnych chwil. Zaliczyłam maraton imprezowy Środa (24.10)- wypad z grupą na miasto, czwartek (25.10)- koncert brata mojej kumpeli, której będę świadkować w przyszłym roku, piątek (27.10)- impreza poweselna u znajomych w Toruniu, a w sobotę (28.10) znajomi zaprosili nas do siebie z moim Misiem Trochę się tego nazbierało co??
A dzisiaj byłam pierwszy raz po 2-miesięcznej przerwie na warsztatch wokalnych, na które już jakiś czas uczęszczam.
A jutro znowu szara rzeczywistość - studia

To na razie tyle co u mnie. Ale się rozpisałam.. Znowu wejście smoka

Buziaczki dla Was Kochane i miłego wieczorka
__________________
Moje dzieła ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145765

Właściciel Fizjo-Art
http://www.fizjo-art.pl
MaLeNkA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 20:57   #4848
MaLeNkA84
Rozeznanie
 
Avatar MaLeNkA84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Olsztyn city ;)
Wiadomości: 602
Dot.: Województwo Pomorskie

Ja też poproszę o receptę na skupienie
__________________
Moje dzieła ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145765

Właściciel Fizjo-Art
http://www.fizjo-art.pl
MaLeNkA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 09:01   #4849
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam wszystkie nowe wizażanki, ale się rozmnożyłyśmy

Jak będziecie szukały przepisu na poncz to chętnie się podziele, przetestowałam jeden z środy na czwartek - niebezpiecznie przepyszny

la margerita coś nie daje znaku, mam nadzieję że intryga zadziałała pozytywnie
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-05, 16:26   #4850
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

bejbe dawaj ten przepis a nie się pytasz :P

sluchajcie dziewuszki, powiedzcie mi jakie wy smakolyki robicie na swieta bozego narodzenia? jak wyglada wasz stol? oczywiscie oprocz tradycyjnych pierogow, barszczu, ryby, sernika, makowca, piernika...wiadomo te rzeczy muszą się znaleźć ale ja szukam jakichs inspiracji na cos nowego...jakas fajna salatka moze? albo jakas inna potrawa ale trzymajaca klimat bozego narodzenia...ratujcie bo mi juz bokiem wychodzi to samo jadlo od kilku lat
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 17:37   #4851
Monica123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 842
Dot.: Województwo Pomorskie

Grin Ajz ja jeszcze o świętach nie myślę. A propos nowości, też bym coś zmieniła z mamą ale mój tacik nie lubi eksperymentów kulinarnych i tylko by się nam zdenerwował

Cytat:
Napisane przez katsam Pokaż wiadomość
Postanowiłam, jutro idę na siłownię
Katsam i co, byłaś?
__________________


Edytowane przez Monica123
Czas edycji: 2007-11-05 o 17:42 Powód: post pod postem, skleiłam je sobie ;-)
Monica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 17:40   #4852
Monica123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 842
Dot.: Województwo Pomorskie

dubel
__________________

Monica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 17:59   #4853
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Cześć Dziewczynki

Na początek witam nowe Członkinie

Sorki, że się nie odywałam, ale musiałam wybrać się na maraton zakupowy, bo do wyjazdu zostało mi już mało czasu. Nogi zlazłam sobie na maksa, ale udało mi się zakupić przynajmniej te natrudniejsze rzeczy Otóż, po wymierzeniu kilkudziesięciu staników w kilku sklepach, kupiłam sobie staniczek A następnego dnia byłam na maratonie w Galerii Bałtyckiej i zakochałam się w bieliźnie New Yorkera Mam duży biust i cięzko jest dostać na mnie stanik, a te w Yorkerze leżały idealnie i nie mogłam się powstrzymać żeby nie kupić Jak zrobię fotkę to się pochwalę Kupiłam też sobie czapkę i szalik Zlazłam całą galerię z marnym skutkiem aż w końcu znalazłam idealną czapusię Była na dziale dziecięcym, ale wcale na dziecięcą nie wygląda Zakupiłam też prezencik urodzinkowy dla mojego Mężusia I wybrałam dla niego prezencik od mojej psiapsiółki Po trzech godzinach maszerowania od sklepu do sklepu nogi wyłaziły mi już uszami. Wyszłam stamtąd uradowana i kierowałam się w stronę tramwaju jak tu nagle czuję, że obcas mi gdzieś wpadł Robię krok dalej i znowu to samo Patrzę pod nogi, bo przecież idę po równym, a nie po schodach, ale znowu to samo Nagle mnie olśniło. Kilka kroków za mną leżał mój biedny obcas Na szczęście drugie buty miałam w Rumi i dzisiaj mogłam tamte oddać do szewca Ale jazda była niezła Psiapsiółka kupiła kropelkę w kiosku, ale i tak trzeba było dostać się jakoś do niej do domu. Tramwaj nam odjechał, więc poszłyśmy na taksówkę, a odwieźli mnie do Rumi samochodem jej narzeczonego. I tak miałam farciocha, że nie musiałam z buta jechać kolejką do Rumi

Bejbe właśnie, daj ten przepisik, a nie pytasz Przyda się na romantyczne wieczorki z Męzusiem

Ja na razie zmykam, bo muszę wymysleć jak zmienić moje nazwisko na rezerwacji. Durnie w biurze Męża zarezerwowali mi bilet na nazwisko Męża, a ja mam dwuczłonowe i mogą być przez to problemy

Trzymajcie się cieplutko Niedługo znów do Was zajrzę
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 20:10   #4854
katsam
Przyczajenie
 
Avatar katsam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 18
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Monica123 Pokaż wiadomość
Grin Ajz ja jeszcze o świętach nie myślę. A propos nowości, też bym coś zmieniła z mamą ale mój tacik nie lubi eksperymentów kulinarnych i tylko by się nam zdenerwował

Katsam i co, byłaś?
byłam, byłam, nawet zakupiłam karnet na miesiac - nauczona doświadczeniem bo zawsze po dwóch razach dawałam sobie spokój, a teraz kaska wydana wiec szkoda by było.
Ale nawet to się cieszę, bo mam trzy wejścia do sauny za feee )

pozdrawiam cieplutko
katsam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 07:27   #4855
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Województwo Pomorskie

Podaje przepis na poncz, wydaje mi się że jest dla conajmniej 4 osób

0,7 litra wódki
1 litr białego wina wytrawnego
1 litr soku z czarnej pożeczki
1,5 litra coca - coli
sok z 2 cytryn i jedna cytryna do ozdoby

bon appetit
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 21:32   #4856
katsam
Przyczajenie
 
Avatar katsam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 18
Dot.: Województwo Pomorskie

A czy głowa bardzo mocno boli po tym ponczu ?

Byłam dzisiaj w kinie na "pora umierać" polecam - chociaż troszę może znudzić

dobranoc pomorzanki
katsam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 10:47   #4857
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez katsam Pokaż wiadomość
A czy głowa bardzo mocno boli po tym ponczu ?
mnie nie bolała
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:25   #4858
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Województwo Pomorskie

O ja Was!Ile się nas narobiło!

Monica nie znalazłam żadnego lekarstwa,a co gorsza rozleniwiłam się..tzn oni mnie rozleniwili(!!!)jeszcze bardziej Dostałam wczoraj pytania,które od dwóch lat powtarzają się na kolokwiumniby fajnie,bo prawdopodobieństwo jest duże,że bedą te same,ale przecież mogą być zupełnie inne,nie?Ale jak je dostałam to normalnie powietrze ze mnie zeszło i nic nie robię od wczorajMam wielką ochotę zrozumieć i nauczyć się tego wszystkiego,ale nie wiem jak się za to zabrać.Chociaż podobno najlepiej od początku -_-' Monica jeżeli masz siły i plan i w ogóle,to zabieraj się za zmiany!Moja przyjaciółka jest właśnie na etapie przełomu w swoim życiu - ma czwórkę rodzeństwa i każde z nich(ze względów finansowych)musiało zostać na miejscu w uczelni.Ona po miesiącu na elbląskim PWSZcie postanowiła wziąć się w garść i zmienić swój losOd przyszłego roku przenosi się na gdańską politechnikę i zamierza zarobić na swoje utrzymanie,oczywiście z pomocą rodziny,która jakośtam ją wesprze.Ale kurcze,jak ja jej zazdroszczę,ze ma na to siłę i chęci i taaaki zapał.
Jak dacie radę,to nie ma na co czekać.Eszzz,jak ja bym chciała mieć motywację
Malenka Ale jjjjjjjaja.Takie są skutki słuchania jednostek nie umiejących pracować w grupie
Moja przyjaciółka(ta sama)była na inwentaryzacji w Kerfurze(Carrefour,czy jak to idzie?)i podobno ładnie im zapłacili - 5,5zł za godzinę;i mimo,że były chyba z 9h to zapłacili im za 10.Miiisie no.
GrinAjz wiesz co,spytam mamy,bo szczerze,to w ogóle nie kojarzę co tam u mnie na stole jest w świętaO,rybka po grecku napewno.No i kompocik z suszu,mmmm
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 09:27   #4859
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Województwo Pomorskie

znacie ten portal http://www.nasza-klasa.pl
rewelacja odnalazłam na nim kilkoro znajomych z którymi nie wiem dlaczego urwał mi się kontakt.

fajna sprawa, polecam!

kurcze to wygląda jak reklama tej stronki
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 10:40   #4860
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Województwo Pomorskie

ja tez sie dopisuje
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.