Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-30, 12:28   #4681
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ja ok. 2 lata temu kupilam suszarke Remingtona za 99 zl - z chlodnym nawiewem, 3 temperaturami i 3 "silami" nawiewu, ma dlugi obrotowy kabel (warto zwrocic na to uwage) i dwie nakladki - dyfuzor i taka plaska, na pewno wiesz, o jaka chodzi. I ta suszarka jest bardzo fajna. Nie polece Ci konkretnego modelu, ale mysle, ze teraz latwo bedzie znalezc w sklepach suszarke z takimi funkcjami w fajnej cenie, nizszej niz ja kupilam, bo przeciez to bylo dawno temu. Najwazniejsza jest wlasnie regulacja temperatury i kabel wedlug mnie, gdybym miala kupowac kolejna suszarke to tylko Remington


Kupujecie cos na wyprzedazy w Rossmannie? Ja na pewno wybiore sie po moja ulubiona maskare z Bourjois, ale zastanawiam sie jeszcze nad innymi tuszami - ponoc L'oreal ma fajne. Jesli macie jakies swoje typy to dajcie znac
znaleźć po parametrach łatwo ale wolę opiniami się kierować, niektóre np niby mają moc odpowiednią a suszą strasznie długo, itd

W domu mam remingtona

ale za duża jest, nie miałabym jej za bardzo gdzie wcisnąć zważywszy na to że już sie nie mieszcze

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
No to na pewno wezme So Couture, ale zastanawiam sie nad jeszcze jakas - mialabym zapas juz do konca roku, bo u mnie maskara to tak na 3 miesiace starcza A powiedzcie, testowala ktoras zel do brwi L'oreal? Mam bardzo dlugie wloski i gdyby ten zel mocno je utrwalal, to bardzo chetnie bym go wziela. Wczesniej uzywalam Brow Fix z Senny i byl idealny, ale cena nieadekwatna do wydajnosci.
ja mam tego loreala do brwi z zeszłorocznej promo i nie wyobrażam sobie wymienić go na cokolwiek innego, utrwala ujarzmia ale nie skleja.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 12:35   #4682
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
znaleźć po parametrach łatwo ale wolę opiniami się kierować, niektóre np niby mają moc odpowiednią a suszą strasznie długo, itd

W domu mam remingtona

ale za duża jest, nie miałabym jej za bardzo gdzie wcisnąć zważywszy na to że już sie nie mieszcze



ja mam tego loreala do brwi z zeszłorocznej promo i nie wyobrażam sobie wymienić go na cokolwiek innego, utrwala ujarzmia ale nie skleja.
no super jest )
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 13:15   #4683
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
też dziś testuję rimmela )
daj znać jak wrażenia
Chyba się polubimy co prawda zrobiłam wczoraj peeling a i tak lekko mi suche skórki podkreślił, ale tonik i krem z kwasem na noc robią pewnie swoje W każdym razie nie ciemnieje na twarzy i nie odcina się od dłuższego czasu używałam pudrów w kamieniu (clinique almost powder i mac) i muszę przywyknąc do wykończenia jakie daje płynny podkład, ale myślę że będę na tak
A jak się sprawdził u ciebie?

Dziękuję tak w ogóle za polecenie tego podkłdu ja w ogóle nie zwracam uwagi na podkłady drogeryjne i pewnie nigdy bym go nie kupiła.

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
No to na pewno wezme So Couture, ale zastanawiam sie nad jeszcze jakas - mialabym zapas juz do konca roku, bo u mnie maskara to tak na 3 miesiace starcza A powiedzcie, testowala ktoras zel do brwi L'oreal? Mam bardzo dlugie wloski i gdyby ten zel mocno je utrwalal, to bardzo chetnie bym go wziela. Wczesniej uzywalam Brow Fix z Senny i byl idealny, ale cena nieadekwatna do wydajnosci.
Jeśli chodzi o produkty do brwi to ja kierując się opiniami kupiłam żel do brwi wibo (teraz wychodzi po niecale 5 zł chyba ). Używam go od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Nie muszę robić henny

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Ten wątek jest magiczny - wyszły mi dziś fale prostownicą

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja mam tego loreala do brwi z zeszłorocznej promo i nie wyobrażam sobie wymienić go na cokolwiek innego, utrwala ujarzmia ale nie skleja.
O rety, no skoro tak polecasz to zamienię swojego wibo na tego loreala
i jeszcze pewnie tusz do rzes kupię.

Nie gadam z Wami! miałam oszczędzać
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 13:22   #4684
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Chyba się polubimy co prawda zrobiłam wczoraj peeling a i tak lekko mi suche skórki podkreślił, ale tonik i krem z kwasem na noc robią pewnie swoje W każdym razie nie ciemnieje na twarzy i nie odcina się od dłuższego czasu używałam pudrów w kamieniu (clinique almost powder i mac) i muszę przywyknąc do wykończenia jakie daje płynny podkład, ale myślę że będę na tak
A jak się sprawdził u ciebie?

Dziękuję tak w ogóle za polecenie tego podkłdu ja w ogóle nie zwracam uwagi na podkłady drogeryjne i pewnie nigdy bym go nie kupiła.



Jeśli chodzi o produkty do brwi to ja kierując się opiniami kupiłam żel do brwi wibo (teraz wychodzi po niecale 5 zł chyba ). Używam go od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Nie muszę robić henny






O rety, no skoro tak polecasz to zamienię swojego wibo na tego loreala
i jeszcze pewnie tusz do rzes kupię.

Nie gadam z Wami! miałam oszczędzać
też używam kwasów i retinolu ale nałożyłam porządny nawilżacz dziś , na to filtr, primer i podkład u mnie super wygląda, kolor 100 idealny nie ciemnieje
mega krycie jak dla mnie
ale ja używam lekkie podkłady rozswietlajace więc dla mnie to on jest prawie jak estee DW
tez nie kupuje drogeryjnych podkładów ale Hania się nim zachwycała na YT i wzięłam w końcu .... po długich namysłach
z loreala mascarę do brwi polecam
i kredke też
i tusz so couture BOMBA i HIT uwielbiam go , mam bajkowe rzęsy
a swoja drogą wizaż normalnie mnie rujnuje finansowo ))
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 19:42   #4685
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Zaplacilam 90 zl w Rossmannie

Pierwszy dzien promocji, a wszystkie kosmetyki juz zmacane, otwierane. I to naprawde musialy byc jakies starocie, bo opakowania zarysowane. Brak testerow, w szufladkach balagan i nie bylo wiekszosci rzeczy, ktore chcialam. Skoro tak chwalicie ten zel z L'oreal to jutro wroce sie po niego, ale nie wiem, ktory kolor powinnam wybrac Kupilam zielony Wibo, So Couture, taki czerwony Excess tez z L'oreal i Bourjois Twist Up The Volume... Mam nadzieje, ze nie przekrecilam i wzielam te maskary, ktore mi polecalyscie

Rotkhol przez Twoje zdjecie na Instagramie oszalam i poprosilam kolezanke, zeby kupila mi te trzy pudry z Kobo, ktore wrzucilas Ponoc sa super, testowalas je juz? Ja jestem bardzo ciekawa rozswietlacza, nie widzialam na zywo, ale kolezanka mowi, ze daje efekt tafli. Niestety nie wiem, jaki mam model suszarki, wiec nie pomoge.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 20:02   #4686
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Zaplacilam 90 zl w Rossmannie

Pierwszy dzien promocji, a wszystkie kosmetyki juz zmacane, otwierane. I to naprawde musialy byc jakies starocie, bo opakowania zarysowane. Brak testerow, w szufladkach balagan i nie bylo wiekszosci rzeczy, ktore chcialam. Skoro tak chwalicie ten zel z L'oreal to jutro wroce sie po niego, ale nie wiem, ktory kolor powinnam wybrac Kupilam zielony Wibo, So Couture, taki czerwony Excess tez z L'oreal i Bourjois Twist Up The Volume... Mam nadzieje, ze nie przekrecilam i wzielam te maskary, ktore mi polecalyscie

Rotkhol przez Twoje zdjecie na Instagramie oszalam i poprosilam kolezanke, zeby kupila mi te trzy pudry z Kobo, ktore wrzucilas Ponoc sa super, testowalas je juz? Ja jestem bardzo ciekawa rozswietlacza, nie widzialam na zywo, ale kolezanka mowi, ze daje efekt tafli. Niestety nie wiem, jaki mam model suszarki, wiec nie pomoge.
Tez miałam dylemat z żelem loreal i wzielam bezbarwny.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 20:33   #4687
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Zaplacilam 90 zl w Rossmannie

Pierwszy dzien promocji, a wszystkie kosmetyki juz zmacane, otwierane. I to naprawde musialy byc jakies starocie, bo opakowania zarysowane. Brak testerow, w szufladkach balagan i nie bylo wiekszosci rzeczy, ktore chcialam. Skoro tak chwalicie ten zel z L'oreal to jutro wroce sie po niego, ale nie wiem, ktory kolor powinnam wybrac Kupilam zielony Wibo, So Couture, taki czerwony Excess tez z L'oreal i Bourjois Twist Up The Volume... Mam nadzieje, ze nie przekrecilam i wzielam te maskary, ktore mi polecalyscie

Rotkhol przez Twoje zdjecie na Instagramie oszalam i poprosilam kolezanke, zeby kupila mi te trzy pudry z Kobo, ktore wrzucilas Ponoc sa super, testowalas je juz? Ja jestem bardzo ciekawa rozswietlacza, nie widzialam na zywo, ale kolezanka mowi, ze daje efekt tafli. Niestety nie wiem, jaki mam model suszarki, wiec nie pomoge.
Ja łącznie, z poprzednią turą, wydałam 150zł
dzisiaj wzięłam dwa żółte tusze Lovely, jeden z Eveline, eyeliner, cienie z Manhattanu i kredkę MF natural glaze. Więcej już nie potrzebuję



naciulatko, i jak, byłaś u lekarza? Ja tak - chociaż to, że się teraz przeziębiłam, a jutro jadę do Gdańska mnie zmotywowało, bałam się, że może już się coś rozwinęło i potrzebuję mocniejszych leków, ale póki co nie. No i mam skierowanie na usg - teraz tylko muszę znaleźć czas, żeby się na nie wybrać
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 21:36   #4688
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Zaplacilam 90 zl w Rossmannie

Pierwszy dzien promocji, a wszystkie kosmetyki juz zmacane, otwierane. I to naprawde musialy byc jakies starocie, bo opakowania zarysowane. Brak testerow, w szufladkach balagan i nie bylo wiekszosci rzeczy, ktore chcialam. Skoro tak chwalicie ten zel z L'oreal to jutro wroce sie po niego, ale nie wiem, ktory kolor powinnam wybrac Kupilam zielony Wibo, So Couture, taki czerwony Excess tez z L'oreal i Bourjois Twist Up The Volume... Mam nadzieje, ze nie przekrecilam i wzielam te maskary, ktore mi polecalyscie

Rotkhol przez Twoje zdjecie na Instagramie oszalam i poprosilam kolezanke, zeby kupila mi te trzy pudry z Kobo, ktore wrzucilas Ponoc sa super, testowalas je juz? Ja jestem bardzo ciekawa rozswietlacza, nie widzialam na zywo, ale kolezanka mowi, ze daje efekt tafli. Niestety nie wiem, jaki mam model suszarki, wiec nie pomoge.

akurat z rozświetlacza nie jestem zadowolona, Wykończenie ma ładne naturalne, ale kolor zbyt chłodny dla mnie za to pudry konturujące bardzo fajne.

Co do żelu loreala ja mam ten jasny, w żadnym wypadku nie ma się złotych brwi po nim ładnie wypełnia wszystkie luki ale rozjaśnia trochę włoski (co dla mnie jest na plus bo lubie mocno podkreślone ale nie ciemne brwi) .



Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja łącznie, z poprzednią turą, wydałam 150zł
dzisiaj wzięłam dwa żółte tusze Lovely, jeden z Eveline, eyeliner, cienie z Manhattanu i kredkę MF natural glaze. Więcej już nie potrzebuję



naciulatko, i jak, byłaś u lekarza? Ja tak - chociaż to, że się teraz przeziębiłam, a jutro jadę do Gdańska mnie zmotywowało, bałam się, że może już się coś rozwinęło i potrzebuję mocniejszych leków, ale póki co nie. No i mam skierowanie na usg - teraz tylko muszę znaleźć czas, żeby się na nie wybrać

ooo też musze po jakieś tusze eveline skoczyć Przyda się coś w zanadrzu a nie mam zadnego tuszu w zapasie.

a juz myślałam że te tura mnie ominie, bo eyelinerów nie używam, kredek rzadko, cienie wolę inglotowe, a tusz jużw SP kupiłam
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 21:59   #4689
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Do dzisiaj na podkłady itd, nie pamiętam na co od jutra jest...

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
do oczu od jutra )
na usta i paznokcie od 6 maja
Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
JJutro oczy
Dzięki Dziewczyny !
Czekam na usta, może jakiś błyszczyk przygarnę a tak to omijam Rossmanna szerokim łukiem, niech mnie nic nie kusi, kupuje rozsądnie
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 23:25   #4690
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja łącznie, z poprzednią turą, wydałam 150zł
dzisiaj wzięłam dwa żółte tusze Lovely, jeden z Eveline, eyeliner, cienie z Manhattanu i kredkę MF natural glaze. Więcej już nie potrzebuję



naciulatko, i jak, byłaś u lekarza? Ja tak - chociaż to, że się teraz przeziębiłam, a jutro jadę do Gdańska mnie zmotywowało, bałam się, że może już się coś rozwinęło i potrzebuję mocniejszych leków, ale póki co nie. No i mam skierowanie na usg - teraz tylko muszę znaleźć czas, żeby się na nie wybrać
Wstyd mi się przyznać, ale nie byłam Ostatnio świetnie się czułam, dlatego zupełnie zapomniałam o tym, że miałam iść ale po majówce pójdę! Ale super, że byłaś, przynajmniej będziesz wiedziała czy wszystko w porządku.
Do Gdańska? Przyjeżdżasz z chłopakiem czy jakąś większą ekipą? Ja z kolei zostaję w Gdańsku na majówkę nie mam większych planów.

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ostatnio zrobiłam sobie wersje podstawową - jarmuż zalany sosem vinegret własnej roboty - do lodówki na noc i... pochłonęłam miskę bez żadnych dodatków poza prażonymi ziarnami słonecznika i dyni

Dla normalnych ludzi polecałabym dorzucić jakiegoś tuńczyka, indyka, itd, ale ja osobiście nie potrzebuję nic więcej do jarmużu poza mocnym sosem
Dziękuję bardzo będę musiała spróbować obu wersji

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Własnie doczytałam chwilę po tym jak napisałam post i poleciałam szybko do ross kupiłam zapłaciłam niecałe 14 zł
jutro może będę testować



Trzymam kciuki !!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
ja też zaczęłam ) bo normalnie brzuch mi urósł jak balonik ;( i ciasno w portkach

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------


a ja cały czas nie wiem
kolor 100 wydaje mi się za jasny .... ;(
Powodzenia nam obu Teraz jest świetny czas na dietę, tyle kolorowych owoców się pojawia

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Powtórzę sie po raz kolejny jarmuż+drobno zmielona szarotka+ pestki słonecznika + sos jakiś sałatkowy i najlepiej zostawić na noc zeby się przeżarło (jarmuż jest lepszy jak troche w sosie postoi)

Grilowana pierś z kurczaka czasem laduje do tego.

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Próbowała ktoraś robić samodzielnie suszone pomidory?
Dziękuję za przepis

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Muszę się pożalić na Ziaję liście manuka. Mam żel peelengujący (zużyłam 1/2 butelki) natomiast nie widzę żadnej różnicy po użyciu go na buzi. Zupełnie jakbym umyła ją zwykłym mydłem. Peelengujące drobinki też nie spełniają moich oczekiwań..
Ja jakoś nie jestem przekonana do serii liście manuka. Swego czasu był na nią szał, ale czytałam sporo niepochlebnych opinii.
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 04:28   #4691
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Wstyd mi się przyznać, ale nie byłam Ostatnio świetnie się czułam, dlatego zupełnie zapomniałam o tym, że miałam iść ale po majówce pójdę! Ale super, że byłaś, przynajmniej będziesz wiedziała czy wszystko w porządku.
Do Gdańska? Przyjeżdżasz z chłopakiem czy jakąś większą ekipą? Ja z kolei zostaję w Gdańsku na majówkę nie mam większych planów.

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------



Dziękuję bardzo będę musiała spróbować obu wersji



Dziękuję



Powodzenia nam obu Teraz jest świetny czas na dietę, tyle kolorowych owoców się pojawia



Dziękuję za przepis



Ja jakoś nie jestem przekonana do serii liście manuka. Swego czasu był na nią szał, ale czytałam sporo niepochlebnych opinii.
No, no po majówce koniecznie
Lepiej te badania zrobić. Mnie motywuje zwłaszcza wizja operacji (zabiegu?) usuwania kamieni, kolki nerkowej... nie wybaczylabym sobie, gdyby miało by to mieć miejsce przez moje zaniedbanie
Nie-bez żadnej ekipy szkoda tylko, że ta pogoda ma być taka okropna...

Ja teraz z pielęgnacji stosuję do mycia effaclar, maseczki-glinki + kremy nawilżające i wciąż powoli trądzik się uspokaja... i to bez differinow i innych takich. Na następnej wizycie u dermatologa poproszę o skinoren jeszcze raz co by walczyć z przebarwieniami. Na mnie liście manuka też szału nie zrobiły
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-01, 07:35   #4692
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość

Rotkhol przez Twoje zdjecie na Instagramie oszalam i poprosilam kolezanke, zeby kupila mi te trzy pudry z Kobo, ktore wrzucilas Ponoc sa super, testowalas je juz? Ja jestem bardzo ciekawa rozswietlacza, nie widzialam na zywo, ale kolezanka mowi, ze daje efekt tafli. Niestety nie wiem, jaki mam model suszarki, wiec nie pomoge.
Dziewczyny jaki to rozświetlacz w chłodnej tonacji?

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Na następnej wizycie u dermatologa poproszę o skinoren jeszcze raz co by walczyć z przebarwieniami. Na mnie liście manuka też szału nie zrobiły
Olcia, Skinoren bez recepty możesz kupić

Trochę Wam zazdroszczę tych zakupów, bo ja omijam Ross szerokim łukiem - zrobiłam ostatnio porządek w swoich kosmetykach kolorowych mam mnóstwo cieni do powiek, paletek w podobnej kolorystyce, a używam jednej, 4 tusze do rzęs, podkłady, błyszczyki, kredki.... Wszystkie właściwie produkty kolorystycznie mi odpowiadają, więc muszę się trochę z tym ogarnąć.

Ja mam suszarkę Rowenta Infini Pro, nie jest to najnowszy model i trochę ciężka jest, ale świetnie suszy, bardzo szybko nawet przy chłodnym nawiewie
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 08:22   #4693
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki to rozświetlacz w chłodnej tonacji?


Olcia, Skinoren bez recepty możesz kupić

Trochę Wam zazdroszczę tych zakupów, bo ja omijam Ross szerokim łukiem - zrobiłam ostatnio porządek w swoich kosmetykach kolorowych mam mnóstwo cieni do powiek, paletek w podobnej kolorystyce, a używam jednej, 4 tusze do rzęs, podkłady, błyszczyki, kredki.... Wszystkie właściwie produkty kolorystycznie mi odpowiadają, więc muszę się trochę z tym ogarnąć.

Ja mam suszarkę Rowenta Infini Pro, nie jest to najnowszy model i trochę ciężka jest, ale świetnie suszy, bardzo szybko nawet przy chłodnym nawiewie
Ja byłam pewna, że na receptę... dzięki! Chyba, że z receptą jest jakaś refundacja? To poczekam te 3 tyg.
niestety tylko z twarzy zeszło mi trochę na szyję-takie bolące 2-3 gulki, które sie5 'nie wybijają'. Muszę zrobić jeszcze jakieś badania hormonalne, może tu gdzieś leży przyczyna
Aha, no i zaczęłam wyciskac soki z grejfruta, a to ponoć ppmaga w oczyszczaniu organizmu z toksyn.

Madzia, przynajmniej portfel Ci nie ucierpiał
Ja kupiłam dwa podkłady - bourjois 123, EcEveline cover sensation, puder rimmel stay matte, trzy (!) rozświetlacze - wibo diamond illuminator https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...prasowany.html i Lovely silver(ten ma chłodny odcień https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ghlighter.html) oraz gold highlighter korektor Bell deluxe brightener... no wydałam, brzydko mówiąc, kupę kasy :P a z cieniami mam podobnie-całkiem sporo, a i tak używam jednej paletki.

A rozświetlacz o którym była mowa wyżej to zdaje się z Kobo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...er-powder.html
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 09:25   #4694
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość

Ja jakoś nie jestem przekonana do serii liście manuka. Swego czasu był na nią szał, ale czytałam sporo niepochlebnych opinii.
Ja z tej serii miałam tylko pastę oczyszczającą i ona jest naprawdę super, na pewno znów kupię

Co do Rossmana kupilam puder, korektor i rozswietlacz do ciala bo byl w smiesznej podwojnie przecenionej cenie (5zł) chciałabym jeszcze ten tusz fioletowy z loreala na wypróbowanie i kredkę cielistą MF o której wspominała Olcia bo używam codziennie na linię wodną a w regularnej cenie jest dość droga dla mnie to jest abstrakcja mieć po kilka rzeczy z rodzaju bo jeśli chodzi o kolorówkę to mam mały sprawdzony zestaw i zwykle nie kupuję na zapas,chyba że jest jakaś duża promocja ale to sztukę, nie więcej nie wiem czy jestem nienormalna ale po prostu nie znoszę marnowania i wyrzucania przeterminowanych rzeczy, których nie zdążyłam zużyć, mam wtedy po prostu wyrzuty sumienia
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 09:41   #4695
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Ja też wezmę do przetestowania maskarę So Couture Poza tym tradycyjnie zielony tusz Wibo (opakowanie zielone), eyeliner, kredkę cielistą Rimmel Exaggerate i jakiś cień z serii Color Tattoo.
Ja też po nie latam, kiedy widzę zniżkę. Najbardziej lubię te z połyskiem.
Przeciągnę po powiece i voila. Mam Bad to the Bronze ( ale to starszy) i Inked In Pink.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Wiem, że nie o to pytasz, ale ja przycinam brwi, żeby było je łatwiej ujarzmić, dzięki czemu wyglądają dużo schludniej.
Kiedyś zaporoponowała mi taki sposób kosmetyczka, mało nie zeszłam na zawał Ale moje brwi baaardzo rosną i sposób się sprawdził.

Ania, czym malujesz brwi?
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 10:29   #4696
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Co myślicie dziewczynki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg botki GR.jpg (14,9 KB, 24 załadowań)
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 10:34   #4697
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

dla mnie
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 11:02   #4698
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki to rozświetlacz w chłodnej tonacji?
Kobo Moonlight http://www.atqabeauty.com/2014/11/ma...ietlajace.html Ale nie wiem jeszcze, czy fajny - czekam na przesylke.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 11:05   #4699
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość

Rotkhol przez Twoje zdjecie na Instagramie oszalam i poprosilam kolezanke, zeby kupila mi te trzy pudry z Kobo, ktore wrzucilas Ponoc sa super, testowalas je juz? Ja jestem bardzo ciekawa rozswietlacza, nie widzialam na zywo, ale kolezanka mowi, ze daje efekt tafli. Niestety nie wiem, jaki mam model suszarki, wiec nie pomoge.

długo za mną chodził ten rozświetlacz, kupiłam go ostatnio na promocji w Naturze, ale jednak ma małe drobinki brokatu Póki co jedyna tafla to cień z Inglota 395, ale fakt, jest dość chłodny, wolałabym coś brzoskwiniowego/cielistego (nie złoto, bo ten efekt też mi się nie podoba). Wszędzie widzę drobinki w rozświetlaczach - Wibo, Lovely, Kobo, Benefit, a Mary Lou to już w ogóle dyskoteka dla mnie


Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Co myślicie dziewczynki?
dla mnie nie bardzo
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-01, 11:14   #4700
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Wiem, że nie o to pytasz, ale ja przycinam brwi, żeby było je łatwiej ujarzmić, dzięki czemu wyglądają dużo schludniej.
Dwa razy probowalam sama przyciac - i wyszlo tragicznie! Te wloski mi pozniej jeszcze bardziej sterczaly. Na dodatek, kiedy sama je przycinam, to pozniej wywijaja sie w rozne strony i nawet zelem do wlosow nie jestem w stanie ich jakos ladnie ulozyc. Chodzilam do swietnej kosmetyczki, ktora zawsze dobrze regulowala mi brwi, woskiem wyrywala meszek nad nimi, przycinala je i nakladala henne - naprawde pieknie to wygladalo i nie kosztowalo wiele, ale kobieta poszla na L4 i wszystko wskazuje na to, ze juz nie wroci do tego miejsca pracy. A ja nie mam z nia zadnego kontaktu zeby spytac, gdzie bedzie teraz pracowac Rzadko zdarza sie ktos, kto ma takie podejscie do swojej pracy - naprawde to regulowanie brwi, masaze, maseczki i rozne inne zabiegi byly jej pasja, bardzo dobrze znala sie na kosmetykach i ich dzialaniu. Z drugiej strony nie dziwie sie kobiecie, pracowala od poniedzialku do soboty, przez 8 godzin dziennie, a pewnie wieksza czesc wypracowanych przez nia pieniedzy wedrowala do portfela szefowej.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

długo za mną chodził ten rozświetlacz, kupiłam go ostatnio na promocji w Naturze, ale jednak ma małe drobinki brokatu Póki co jedyna tafla to cień z Inglota 395, ale fakt, jest dość chłodny, wolałabym coś brzoskwiniowego/cielistego (nie złoto, bo ten efekt też mi się nie podoba). Wszędzie widzę drobinki w rozświetlaczach - Wibo, Lovely, Kobo, Benefit, a Mary Lou to już w ogóle dyskoteka dla mnie
Ja tez jestem przewrazliwiona na punkcie drobinek... No zobaczymy, 12 zl mnie kosztowal, najwyzej puszcze go w swiat. Teraz uzywam MAC Lightscapade i niby daje subtelny efekt, ale tez taki drobinkowy...

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Co myślicie dziewczynki?
Mnie sie nie podobaja, ale moze to dlatego, ze nie lubie takiego stylu
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 12:49   #4701
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Dziewczyny, eleganckie marynarki muszę zdobyć. Zmiana stylu delikatna przede mną.. Gdzie kupujecie? Jakieś sieciówki polecacie?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 13:32   #4702
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Ja z tej serii miałam tylko pastę oczyszczającą i ona jest naprawdę super, na pewno znów kupię

Co do Rossmana kupilam puder, korektor i rozswietlacz do ciala bo byl w smiesznej podwojnie przecenionej cenie (5zł) chciałabym jeszcze ten tusz fioletowy z loreala na wypróbowanie i kredkę cielistą MF o której wspominała Olcia bo używam codziennie na linię wodną a w regularnej cenie jest dość droga dla mnie to jest abstrakcja mieć po kilka rzeczy z rodzaju bo jeśli chodzi o kolorówkę to mam mały sprawdzony zestaw i zwykle nie kupuję na zapas,chyba że jest jakaś duża promocja ale to sztukę, nie więcej nie wiem czy jestem nienormalna ale po prostu nie znoszę marnowania i wyrzucania przeterminowanych rzeczy, których nie zdążyłam zużyć, mam wtedy po prostu wyrzuty sumienia
Ja mam podobne podejście Nie lubię gromadzić zapasów Mam już swoje sprawdzone kosmetyki, a jak mi się kończą, to dopiero wtedy kupuję nowe. Też nie lubię wyrzucania przeterminowanych rzeczy

Kiedyś kupowałam więcej, ale uspokoiłam się i postanowiłam zużyć zapasy, które mam Lepiej mi z tym

Akurat kończy mi się tusz i chyba skuszę się na ten polecany przez Was - So Couture

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Co myślicie dziewczynki?
Ja jestem na nie
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 20:38   #4703
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja byłam pewna, że na receptę... dzięki! Chyba, że z receptą jest jakaś refundacja? To poczekam te 3 tyg.
niestety tylko z twarzy zeszło mi trochę na szyję-takie bolące 2-3 gulki, które sie5 'nie wybijają'. Muszę zrobić jeszcze jakieś badania hormonalne, może tu gdzieś leży przyczyna
Aha, no i zaczęłam wyciskac soki z grejfruta, a to ponoć ppmaga w oczyszczaniu organizmu z toksyn.

Madzia, przynajmniej portfel Ci nie ucierpiał
Ja kupiłam dwa podkłady - bourjois 123, EcEveline cover sensation, puder rimmel stay matte, trzy (!) rozświetlacze - wibo diamond illuminator https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...prasowany.html i Lovely silver(ten ma chłodny odcień https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ghlighter.html) oraz gold highlighter korektor Bell deluxe brightener... no wydałam, brzydko mówiąc, kupę kasy :P a z cieniami mam podobnie-całkiem sporo, a i tak używam jednej paletki.

A rozświetlacz o którym była mowa wyżej to zdaje się z Kobo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...er-powder.html
Dzięki za linki
Olcia, to tak nie działa, Skinoren ma pełną odpłatność, czy na rp czy bez

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Co myślicie dziewczynki?


Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Kobo Moonlight http://www.atqabeauty.com/2014/11/ma...ietlajace.html Ale nie wiem jeszcze, czy fajny - czekam na przesylke.
Dziękuję
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 20:54   #4704
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Dziewczyny, Wy jesteście niezastąpione - możecie polecić jakąś dobrą odżywkę do paznokci?

Kupiłam ostatnio z Avonu i niestety mi nie służy, bardzo mi zniszczyła paznokcie
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 21:21   #4705
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, eleganckie marynarki muszę zdobyć. Zmiana stylu delikatna przede mną.. Gdzie kupujecie? Jakieś sieciówki polecacie?
Ja mam z H&M (kosztowały koło 130-150zł, bo wiem, że są też tańsze, ale jakość już była gorsza, szczególnie tych z młodzieżowej linii). Są bez zarzutu, obie maja po półtorej roku, piorę je ręcznie lub w pralni i wszystko ok.
Wiem, że często są też polecane marynarki z Mango
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 00:17   #4706
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Ja z tej serii miałam tylko pastę oczyszczającą i ona jest naprawdę super, na pewno znów kupię

Co do Rossmana kupilam puder, korektor i rozswietlacz do ciala bo byl w smiesznej podwojnie przecenionej cenie (5zł) chciałabym jeszcze ten tusz fioletowy z loreala na wypróbowanie i kredkę cielistą MF o której wspominała Olcia bo używam codziennie na linię wodną a w regularnej cenie jest dość droga dla mnie to jest abstrakcja mieć po kilka rzeczy z rodzaju bo jeśli chodzi o kolorówkę to mam mały sprawdzony zestaw i zwykle nie kupuję na zapas,chyba że jest jakaś duża promocja ale to sztukę, nie więcej nie wiem czy jestem nienormalna ale po prostu nie znoszę marnowania i wyrzucania przeterminowanych rzeczy, których nie zdążyłam zużyć, mam wtedy po prostu wyrzuty sumienia
No raczej nienornalna nie jesteś, ale siebie też bym tak nie nazwała
Kupiłam trzy różne rozświetlacze po 5 zł/szt., a te co mam mimo dobrych opjnii nie sprawdziły się u mnie. Tusze np.kupiłam sprawdzone i spokojnie starcza mi do kolejnej promocji
Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Dzięki za linki
Olcia, to tak nie działa, Skinoren ma pełną odpłatność, czy na rp czy bez





Dziękuję
No to nie pozostaje mi nic innego jak kupić ten Skinoren... bo w zasadzie tylko po nim czułam, że 'coś' się dzieje...

Dużo chyba pomógł mi też peeling z kwasu migdalowego, który poleciła Phoeebee
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 10:07   #4707
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Hej, to znow ja z moimi kosmetycznymi pytaniami

Mozecie polecic jakas wodoodporna maskare do dostania w Rossie?
Zapomnialam o tym, a na wakacje i basen na pewno sie przyda
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 13:22   #4708
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Hej, to znow ja z moimi kosmetycznymi pytaniami

Mozecie polecic jakas wodoodporna maskare do dostania w Rossie?
Zapomnialam o tym, a na wakacje i basen na pewno sie przyda
Polecam: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra.html&next=1
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 17:12   #4709
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Wracając do tematu kosmetycznego i promocji w Rossmannie to jaką czarną kredkę do oczu polecacie ?
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 19:05   #4710
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Wracając do tematu kosmetycznego i promocji w Rossmannie to jaką czarną kredkę do oczu polecacie ?
Eweline ikebana
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 13:31:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.