Kobo Professional, Highlighter Powder (Prasowany puder rozświetlający)

Kobo Professional, Highlighter Powder (Prasowany puder rozświetlający)

Puder zapewnia rozświetloną i pełną blasku cerę. Delikatnie połyskuje tworząc świetlisty, subtelny efekt na twarzy, szyi i dekolcie. Formuła zawierająca olej marula odżywia skórę i sprawia, że staje się delikatna. Trwały i bardzo wydajny. Dostępny w dwóch odcieniach: 309 Golden Light i 310 Moonligt.

• Mica,
  • CI 77891,
  • CI 77492,
  • CI77491

Kobo Professional Highlighter Powder - 310 Moonlight

Jestem ogromną fanką marki KOBO. Lecz rozświetlacz Highlight Powder kupiłam po raz pierwszy.

Mam bardzo jasną cerę, więc muszę uważać by rozświetlacze nie spowodowały wyglądu mumii ;) A jak spisuje się Kobo?

Zdecydowałam się na rozświetlacz o numerze 310 / Moonlight.

Opakowanie wykonane z plastiku w formie kompaktu, łatwe do otwarcia. Wszelkiego rodzaju zarysowania pojawiają się na powierzchni, natomiast napis się nie zmywa.

Konsystencja pudru bardziej przypomina lekki mus. Jest aksamitny i bardzo dobrze nakładada się go na skórę. Puder zawiera olejek marula, który odpowiada za tę jedwabistość ;)

Tak jak z niektórymi rozświetlaczami da się przesadzić, tak z Kobo jeszcze nigdy mi się to nie zdażyło. Efekt jest super delikatny i subtelny, więc tu ogromny plus dla producenta.

Natomiast sam odcień dla mnie jest nie wypałem być może dlatego, że po prostu dobrałam nie odpowiedni dla swojej cery. Lepiej sprawdzają się u mnie odcienie muśnięte słońcem, które nie tylko rozświetlają ale i delikatnie ocieplają moją jasną skórę. Ten który mam aktualnie jest z odcieni srebrnych - sama nazwa Moonlight mówi o blasku księżyca, więc ciężko jest tu dopatrzeć się złotych pigmentów . Za to idealnie sprawdza się do rozświetlenia kącików oczu w codziennym makijażu ;)

Trwałość rozświetlacza jest imponująca - mam tendencję do świecenia się cery po wielu godzinach, lecz nadmiar sebum zbieram matującymi bibułkami a rozświetlacz jednak nadal jest na swoim miejscu.

Ładny, subtelny, średnio wydajny

Lubię ten rozświetlacz, bo nie jestem fanką nachalnego makijażu.
Dodaje ładnego blasku, ale nie zrobi krzywdy (zdarza się oświetlenie, w którym wypada bardzo mieniąco, w większości dodaje naturalnego blasku). Jest lekki, miękki w konsystencji, nie zawiera brokatu.
Zużywa się dość szybko - widać już duże denko, nie ma ich jeszcze wcale w różu, ani nawet w pudrze, których obecnie używam. Może to dlatego, że przez to jak delikatnie wygląda, mam tendencję do używania większej ilości.

Używa produktu od: próbka

Efekt mokrej skóry

Od razu zaznaczam, że mimo niskiej oceny nie uważam, że to zły produkt. Po prostu mój typ rozświetlacza to taki metaliczny, który widać z kosmosu. Ten to taki dzienniaczek dla normików, intensywność blasku 2/5. Anty-fani drobinek brokatu się ucieszą, bo ich tu w ogóle nie ma. Dokładanie kolejnych warstw nie robi wielkiej różnicy. Tworzy efekt zdrowej skóry, mokrą taflę bez koloru, co dla mnie jest minusem, bo po biało-perłowym swatchu w drogerii spodziewałam się jakiejś petardy. No cóż, może kiedyś nauczę się czytać recenzje i oglądać zdjęcia przed zakupem. Nie wypowiem się na temat trwałości, bo nie chciałam zmuszać się do dogłębnego testowania czegoś, w czym nie widzę potencjału.

cudo

Potrzebowałam niedrogiego, neutralnego rozświetlacza i przemiła ekspedientka w Naturze poleciła mi ten. Za tak niewielką cenę otrzymujemy dość duży gramaturowo produkt, który świetnie współpracuje z innymi kosmetykami - sprawdził mi się nałożony i na krem cc, i na przypudrowany podkład, i bezpośrednio na podkład, tak jak i na "gołą" skórę. Ma piękny, neutralny blask bez przesadzonych brokatowych drobin. Świetnie się blenduje i nie robi na twarzy plan. W zależności od ilości można uzyskać nim lekki zdrowy glow, albo rozświetlenie w skali extra. Nieziemski.

bez szału jak dla mnie

żąluje, ze wydalam na niego kase. WG mnie slabo napigmentowany-inni pewnie powiedza, ze delikatny. Słabo sie utrzymywal, brzydko łaczyl z innymi produktami. Ogolnie jestem na nie i mysle ze szkodaa na niego kasy.

Mój kolor to MOONLIGHT, polecam!

Rozświetlacz jest bardzo dobrze zmielony. Po nałożeniu na skórę pozostawia piękny efekt tafli, bez najmniejszych drobinek brokatu. Kolor jaki posiadam jest delikatny, kolor bardziej myślę szampański przez co jest bardzo uniwersalny. Jest on bardzo wydajny, mimo częstego użytku od więcej jak roku widać denko ale tylko po środku opakowania, pozostała część produktu jest w bardzo dużej ilości jeszcze do zużycia. Daje on bardzo delikatny efekt, dzięki czemu spokojnie można używać go na co dzień, daje efekt nawilżonej i zdrowej skóry. Nie podkreśla suchych skórek na nosie. Opakowanie jest wytrzymałe mimo, kilku upadków nic mu się nie stało.

nie dla mnie

Dostałam ten rozświetlacz w prezencie w kolorze 309 Golden Light. Ponieważ często mam makijaż w kolorach brązu, nude to bardzo się z niego ucieszyłam. Jednak ta radość, pomimo wielu prób wyciągnięcia z tego produktu wszystkiego co najlepsze, nie trwała długo. Do samej konsystencji nie mam zastrzeżeń: dobrze nabiera się na pędzel, nie pyli za mocno i łatwo się rozprowadza. To nie ten produkt, z którym trzeba uważać, aby plam nie zrobić. Natomiast już sam odcień na skórze, jego widoczność jest po prostu mizerna. Nawet go dokładając nie można osiągnąć ładnego efektu. Wg mnie jest to produkt dla osób, które lubią bardzo, bardzo delikatne rozświetlenie i chyba najlepiej na "gołej skórze".

Mirage

Kupiłam odcień mirage i trochę mi się kllor nie podoba. Wpada w mocny róż , trochę za ciemny. Efekt rozświetlania dobry trwalisc tez. Dosyć szybko się skończył, jest mało wydajny ponieważ ma duże drobinki i składając go wachlarzowym pędzlem naprawdę zuzylam go przy codziennym stosowaniu chyba w 3 tygodnie. Może kiedyś skuszę się na inny odcień niż mirage.

Dobry ale do bardzo chłodnych karnacji

Opakowanie w sumie niezłe, płaskie opakowanie, nawet tak mocno się nie rysuje.
Nie ma wgl drobinek daje ładny elegancki blask. Niestety kolor jest wręcz biało siny. Na mojej lekko ciepłej karnacji bardzo się odznacza więc niestety nie będę go używać. Ale jeśli lubicie bardzo mroźne rozswietlacze albo jesteście ekstremalnie blade to polecam sprawdzić. Nie polecam złotego brata, też jest biały ze złotym shimmerem i wygląda dość dziwnie na twarzy

Mój ulubieniec wśród rozświetlaczy

Posiadam kolor Moonlight i jest to piękny, chłodny odcień. Możemy stworzyć nim delikatną poświatę, ale też uzyskać imponujący efekt tafli, w zależności od ilości nałożonego produktu. Rozświetlacz jest bardzo wydajny, używam go już kilka miesięcy i z pewnością wystarczy mi jeszcze na długo. Mam cerę tłustą, a pomimo to rozświetlacz nie nie znika z mojej twarzy i nie waży się! Bardzo dobrze współpracuje z różnego rodzaju podkładami. Według mnie jest idealny. Naprawdę polecam!

MOONLIGHT 310 Ideał

Rozświetlacz idealny. Produkt pasujący dla wielu osób. Odcień wydaje mi się że wpada w zimne tony. Pięknie rozświetla. Jest to produkt w kamieniu jednak nie jest on suchy, przy dotyku czuć jakby jedwabisto miękkość produktu. Dobrze się aplikuje go. Jest bardzo wydajny. Pasuje do wielu makijaży. Nie wysusza skóry. Istny anioł.

lubię bardzo!

Pomimo tego, że mam tym cery bardzo tłustej, to uwielbiam rozświetlacze i ten spisuje się cudownie. Lubię go za konsystencję i kolor. Idealny dla mnie na lato do ciepłego makijażu :) Ostatnio nie używam w ogóle różu tylko zamaszystym ruchem nakładam mnóstwo rozświetlacza i na razie to mój ulubiony look na wiosnę!