Analiza kolorystyczna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2020-03-23, 18:36   #1
Elia11
Przyczajenie

Analiza kolorystyczna

Dzień dobry,
mam problem z samodzielną analizą kolorystyczną. Czytałam poradniki internetowe na ten temat oraz opisy 12 typów urody i nadal nie wiem, jak się określić. Każdy darmowy test dawał inny wynik :/ Wiem, że za profesjonalną analizę się płaci, ale jestem po prostu ciekawa, jakim typem jestem. Oto opis mojego wyglądu:
CERA: Zazwyczaj beżowa, trochę żółtawa (ale to zależy od oświetlenia), w lecie niemal śniada. Bez piegów, z szaro - fioletowymi cieniami pod oczami widocznymi przez cały czas. Buzia szybko opala się na złocisty, brązowy kolor. Nie spala się na słońcu. W lecie używam korektora w kolorze piaskowego beżu, na jesień zamieniam go na naturalny róż, a w zimie i wczesną wiosną najlepiej pasuje mi jasny beż.
OCZY: Brązowe, jednolite kolorystycznie, z ciemną obwódką oddzielającą tęczówkę od białka.
OPRAWA OCZU: Taka średnia... Mam czarne, długie rzęsy, ale za to jasne, szare, ledwo widoczne brwi.
WŁOSY: Cienkie, długie, w kolorze ciemny blond. Mają chłodniejszy odcień przy głowie, lecz delikatnie złociste refleksy na długości. Nigdy ich nie farbowałam.
USTA: Nieduże, wąskie, różowe. W zestawieniu z moją cerą wydają się trochę blade. Najlepiej czuję się lekkich, wiśniowych pomadkach.
DODATKOWE INFORMACJE:
-Nie wiem, czy to ma duże znaczenie, ale moje żyły na nadgarstkach są niebiesko - fioletowe.
-Noszę zarówno srebrną, jak i złotą biżuterię, którą dobieram do stylizacji.
-Źle czuję się w białych, jasnych lub pastelowych ubraniach.
Moim największym problemem jest to, że nie wiem, czy jestem typem chłodnym, czy ciepłym - mam cechy wskazujące na jedno i na drugie.

Z góry dziękuję za pomoc
PS Jestem nowa na forum, proszę o wyrozumiałość.
Elia11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-23, 23:09   #2
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Analiza kolorystyczna

Cytat:
Napisane przez Elia11 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
mam problem z samodzielną analizą kolorystyczną. Czytałam poradniki internetowe na ten temat oraz opisy 12 typów urody i nadal nie wiem, jak się określić. Każdy darmowy test dawał inny wynik :/ Wiem, że za profesjonalną analizę się płaci, ale jestem po prostu ciekawa, jakim typem jestem. Oto opis mojego wyglądu:
CERA: Zazwyczaj beżowa, trochę żółtawa (ale to zależy od oświetlenia), w lecie niemal śniada. Bez piegów, z szaro - fioletowymi cieniami pod oczami widocznymi przez cały czas. Buzia szybko opala się na złocisty, brązowy kolor. Nie spala się na słońcu. W lecie używam korektora w kolorze piaskowego beżu, na jesień zamieniam go na naturalny róż, a w zimie i wczesną wiosną najlepiej pasuje mi jasny beż.
OCZY: Brązowe, jednolite kolorystycznie, z ciemną obwódką oddzielającą tęczówkę od białka.
OPRAWA OCZU: Taka średnia... Mam czarne, długie rzęsy, ale za to jasne, szare, ledwo widoczne brwi.
WŁOSY: Cienkie, długie, w kolorze ciemny blond. Mają chłodniejszy odcień przy głowie, lecz delikatnie złociste refleksy na długości. Nigdy ich nie farbowałam.
USTA: Nieduże, wąskie, różowe. W zestawieniu z moją cerą wydają się trochę blade. Najlepiej czuję się lekkich, wiśniowych pomadkach.
DODATKOWE INFORMACJE:
-Nie wiem, czy to ma duże znaczenie, ale moje żyły na nadgarstkach są niebiesko - fioletowe.
-Noszę zarówno srebrną, jak i złotą biżuterię, którą dobieram do stylizacji.
-Źle czuję się w białych, jasnych lub pastelowych ubraniach.
Moim największym problemem jest to, że nie wiem, czy jestem typem chłodnym, czy ciepłym - mam cechy wskazujące na jedno i na drugie.

Z góry dziękuję za pomoc
PS Jestem nowa na forum, proszę o wyrozumiałość.
Umieść ten post lepiej na podforum Wizażystka w tym wątku KLIK. Więcej się tam dzieje niż na Metamorfozach.

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości