草速e w這sy po farbowaniu na blond - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2020-03-08, 14:38   #1
spielmitmir
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 672

草速e w這sy po farbowaniu na blond

Dziewczyny, jestem za豉mana. Bylam kilka dni temu u fryzjerki. Zdecydowa豉m si przej嗆 z ciemnego blondu na bardzo jasny, szarawy blond. Taki siwo-szaro-blond. Pokaza豉m fryzjerce zdj璚ia, zaznaczy豉m, 瞠 kolor musi by zimny, zero jakiej 鄴販i czy czerwonych odcieni. Ona na to, 瞠 spoko, zrobi si.

No i si nie zrobi這 (( wyszed paskudny 鄴速y blond. A ona na to, 瞠 to normalne i mam my w這sy szamponem z fioletowym pigmentem i z kazdym myciem wlosy b璠 jasniejsze. Jestem cholernie w軼iek豉, bo ona mnie o tym nie uprzedzi豉 przed farbowaniem! Wygladam paskudnie a w przysz造 weekend mam wesele siostry

To normalne, 瞠 farbowanie na blond zawsze tak wychodzi? Ile czasu musz czeka, a pozb璠 si tej paskudnej 鄴販i? P豉ka mi si chce, zap豉ci豉m mn鏀two kasy i wysz這 takie co.

Nawet nie mialabym mo瞠 takich sm皻闚, gdyby mnie uprzedzi豉! Zrezygnowa豉bym wtedy z farbowania i odczeka豉. A teraz wygladam tragicznie

Mog co zrobic, 瞠by przyspieszy "od鄴販anjie"? Czy mam i嗆 do innej fryzjerki i b豉ga o pomoc czy mo瞠 jednak zniszczy mi to kompletnie wlosy? Pom騜cie

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2020-03-08, 17:36   #2
okrytonasienna
Arctium lappa L.

Wiadomo軼i: 766
Dot.: 草速e w這sy po farbowaniu na blond

Tak, to normalne, po rozja郾iaczu lub farbach rozja郾iaj帷ych b璠zie 鄴速ko, ALE fryzjerka powinna ci je zapigmentowa tonerem, cho tu - domy郵am si - mia by mix r騜nych odcieni. Generalnie siwy blond to trudny kolor, nie ka盥y fryzjer sobie z tym poradzi. A fioletowe p逝kanki i szampony to dadz ci najwy瞠j zwyk造 popiel, nie szaro嗆, i b璠zie nier闚nomiernie. Masz mo瞠 zdj璚ia, co ci wysz這? Bo 瞠by uzyska szare w這sy, musisz mie bardzo czyst baz, tak mega jasno鄴速.
okrytonasienna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-08, 17:58   #3
spielmitmir
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez okrytonasienna Poka wiadomo嗆
Tak, to normalne, po rozja郾iaczu lub farbach rozja郾iaj帷ych b璠zie 鄴速ko, ALE fryzjerka powinna ci je zapigmentowa tonerem, cho tu - domy郵am si - mia by mix r騜nych odcieni. Generalnie siwy blond to trudny kolor, nie ka盥y fryzjer sobie z tym poradzi. A fioletowe p逝kanki i szampony to dadz ci najwy瞠j zwyk造 popiel, nie szaro嗆, i b璠zie nier闚nomiernie. Masz mo瞠 zdj璚ia, co ci wysz這? Bo 瞠by uzyska szare w這sy, musisz mie bardzo czyst baz, tak mega jasno鄴速.
Nie mog niestety wys豉 Ci zdj璚ia na priva, tu te nie wiesz mo瞠, dlaczego?

Fryzjerka najpierw mi rozja郾i豉 do ca趾owitego 鄴速ka, potem farbowa豉.

Nie znam si kompletnie na blondach wi璚 nie umiem nawet oceni, czy to ok. Ale na ch這pski rozum to je郵i id do fryzjerki po jaki kolor to chcia豉bym mie go od razu na g這wie, ewentualnie co bardzo zbli穎nego, je郵i inaczej si nie da. Albo niech mi kobieta powie, 瞠 si nie da.

Stary 2020-03-09, 06:38   #4
spielmitmir
Rozeznanie

B豉gam dziewczyny, pom騜cie, wesele w sobot nie wiem, czy lecie do innego fryzjera i pr鏏owa ratowa czy to za wcze郾ie i powinnam odczeka?

Stary 2020-03-29, 07:35   #5
BrendonUrie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 90

Wiem, 瞠 troch ju za p騧no na odpowied ale mia豉m podobny problem. z tym 瞠 u mnie by這 tak, 瞠 po samym farbowaniu w這sy wygl康a造 pi瘯nie a po pierwszym umyciu wychodzi造 鄴速e, szczeg鏊nie na tych 鈍ie穎 rozja郾ionych u nasady. Fryzjerka r闚nie kaza豉 mi u篡wa szarych szampon闚- nawet da豉 mi sw鎩 "mocniejszy, fryzjerski". ale to nie pomaga這. W ko鎍u umawia豉m si do niej, 瞠by mi to poprawi豉.
My郵a豉m, 瞠 to mo瞠 problem w moich w這sach, 瞠 po prostu nie chce si i嗆 trzyma kolor. Wi璚 jak chcia豉m si um闚i do innej (bardziej do鈍iadczonej) fryzjerki, to poinformowa豉m j 瞠 moje w這sy potrzebuj dw鏂h farbowa w odst瘼ie kilku dni, bo po prostu farba nie chce si trzyma. A ona powiedzia豉, 瞠 to dziwne, bo jej si nigdy co takiego nie zdarza這, 瞠by musia豉 poprawia.
BrendonUrie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-04-01, 17:45   #6
spielmitmir
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez BrendonUrie Poka wiadomo嗆
Wiem, 瞠 troch ju za p騧no na odpowied ale mia豉m podobny problem. z tym 瞠 u mnie by這 tak, 瞠 po samym farbowaniu w這sy wygl康a造 pi瘯nie a po pierwszym umyciu wychodzi造 鄴速e, szczeg鏊nie na tych 鈍ie穎 rozja郾ionych u nasady. Fryzjerka r闚nie kaza豉 mi u篡wa szarych szampon闚- nawet da豉 mi sw鎩 "mocniejszy, fryzjerski". ale to nie pomaga這. W ko鎍u umawia豉m si do niej, 瞠by mi to poprawi豉.
My郵a豉m, 瞠 to mo瞠 problem w moich w這sach, 瞠 po prostu nie chce si i嗆 trzyma kolor. Wi璚 jak chcia豉m si um闚i do innej (bardziej do鈍iadczonej) fryzjerki, to poinformowa豉m j 瞠 moje w這sy potrzebuj dw鏂h farbowa w odst瘼ie kilku dni, bo po prostu farba nie chce si trzyma. A ona powiedzia豉, 瞠 to dziwne, bo jej si nigdy co takiego nie zdarza這, 瞠by musia豉 poprawia.
Bylam u dw鏂h innych fryzjer闚 i oboje niezale積ie od siebie nazwali to, co mia豉m na g這wie "katastrof". Fryzjer ostatecznie zrobi mi mn鏀two drobnych bardzo jasnych pasemek bo troch bal si je zniszczy kolejnym farbowaniem. Wysz這 calkiem spoko. Nie jest jeszcze tak jak chcia豉m, ale ju nie wstydz si wychodzi z domu. Jak sko鎍zy si kwarantanna i zrobi troch bezpieczniej, wr鏂 od tego fryzjera, 瞠by ostatecznie to ogarn望

Od pierwszej fryzjerki na szcz窷cie otrzyma豉m 100% zwrotu kasy po tym, jak pokaza豉m jej zdj璚ie tego, o co prosi豉m i co mia豉m na g這wie 2 tygodnie po farbowaniu. A kas wzi窸a naprawd niema陰.

Nie ma nic z貫go w tym, 瞠 fryzjerka nie umie ogarn望 jakiego koloru, ale rzuca si na dziko do farbowania i udawa, 瞠 super wysz這 zo troch kicha.

Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2020-04-01 18:45:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.