Wiecznie brudne w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2020-03-11, 17:15   #1
Punia992
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Wiecznie brudne w這sy

Drogie Panie mo瞠 pomo瞠cie - mam wiecznie brudne w這sy tak jakby niedomyte nawet 鈍ie穎 po myciu. U篡wa豉m ju chyba wszystkich szampon闚. Z ka盥ej p馧ki cenowej. Tak瞠 fryzjerskich a nawet myd豉. Za ka盥ym razem to samo.
Punia992 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-11, 17:52   #2
Maalinkaaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 52 736
Dot.: Wiecznie brudne w這sy

Peeling do skory glowy powinien rozwi您a spraw. Raz w tygodniu u篡wa.

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
2019:26
2020:7
Maalinkaaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-12, 17:15   #3
HalszkaRitta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 805

Mo瞠 warto wybra si do trychologa.
HalszkaRitta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-12, 17:25   #4
chimay
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 092
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez HalszkaRitta Poka wiadomo嗆
Mo瞠 warto wybra si do trychologa.
Warto, chocby po to, zeby zobaczyc stan swojej glowy pod kamerka. Potem dobrac odpowiednia pielegnacje: peelingi, szampony, technika mycia. Zastanowic sie, co stoi za tym stanem.

Moje w這sy

Linki w przypadkowych s這wach w moich postach nie pochodz ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wiza. Linki pochodz帷e ode mnie wstawiam pod s這wem KLIK.
chimay jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-13, 23:56   #5
monpij12
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Nie wiem czy to w twoim przypadku ma znaczenie i si sprawdzi ale mi kiedy polecono przy這篡 wi瘯sz wag do sp逝kiwania szamponu po myciu w這s闚. Okaza這 si 瞠 przez po酥iech i niedbalstwo nie splukiwalam w這s闚 odpowiednio i zostawia豉m na nich resztki szamponu kt鏎y obci捫a moje w這sy i sprawia 瞠 drugiego dnia by造 oklapni皻e i przet逝szczaj si jakbym ich w og鏊e nie my豉. Od kiedy wi璚ej czasu po鈍i璚am by dok豉dnie je sp逝ka s bardziej i d逝瞠j 鈍ie瞠. A je瞠li problem u Ciebie jest zupe軟ie inny polecilabym wybra si jednak do specjalisty tam dowiesz si dok豉dnie co konkretnie dla Ciebie by這by najlepszym rozwi您aniem 😀
monpij12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-14, 00:20   #6
Swietusia
Bot

Wiadomo軼i: 8 758

Cytat:
Napisane przez monpij12 Poka wiadomo嗆
Nie wiem czy to w twoim przypadku ma znaczenie i si sprawdzi ale mi kiedy polecono przy這篡 wi瘯sz wag do sp逝kiwania szamponu po myciu w這s闚. Okaza這 si 瞠 przez po酥iech i niedbalstwo nie splukiwalam w這s闚 odpowiednio i zostawia豉m na nich resztki szamponu kt鏎y obci捫a moje w這sy i sprawia 瞠 drugiego dnia by造 oklapni皻e i przet逝szczaj si jakbym ich w og鏊e nie my豉. Od kiedy wi璚ej czasu po鈍i璚am by dok豉dnie je sp逝ka s bardziej i d逝瞠j 鈍ie瞠. A je瞠li problem u Ciebie jest zupe軟ie inny polecilabym wybra si jednak do specjalisty tam dowiesz si dok豉dnie co konkretnie dla Ciebie by這by najlepszym rozwi您aniem
Dok豉dnie.

Autorko, masowanie i sp逝kiwanie.
Wyobra sobie, 瞠 myjesz brudny motocykl. Nie polewasz go tylko p造nem i wod, ale wycierasz, 瞠by brudy zesz造, a potem dok豉dnie sp逝kujesz preparat myj帷y, 瞠by nie zosta造 po nim smugi.
Z w這sami to oczywi軼ie bardziej z這穎na sprawa, ale tak na ch這pski rozum jest. W ten spos鏏 kiedy wyt逝maczy豉m by貫mu facetowi, jak my g這w.

I zwr鵵 uwag, 瞠by w szamponie nie by這 silikon闚.
Swietusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-15, 10:02   #7
chichoootek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Warto zwr鏂i na to uwag. Do dzisiaj tak mam, 瞠 gdy mam za ma這 czasu i 幢e sp逝cz g這w to tak czy siak musz j my jeszcze raz. Dodatkowo gdy na這篡 si zbyt du穎 piel璕nacji, jaki maseczek i sp逝cze niedok豉dnie to w這sy wygl康aj na brudniejsze ni wczesniej. Najlepiej w這sy my dwa razy. Najpierw z tego brudu a potem juz piel璕nacyjne.
chichoootek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-17, 14:13   #8
KarolinaS17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Ja te w這sy zawsze myj dwa razy..nie wyobra瘸m sobie inaczej dodatkowo raz w tygodniu u篡wam szamponu do w這s闚 przet逝szczaj帷ych si na bazie czarnej rzodkwi z seboradin-niez造 "czy軼ioch" ,ale wtedy czuj ,瞠 zar闚no w這sy jak i sk鏎a g這wy s odpowiednio domyte, szczeg鏊nie je郵i p騧niej wcieram w sk鏎 g這wy ampu趾i albo lotion.
KarolinaS17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2020-03-17 15:13:26

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.